maandag 16 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Kreekloop

Terneuzen, woensdag 28 augustus 2019 - Organisatie: Scheldesport
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Mark VerhageAxel33.07minMse   17.393  3:274.83-
2  Liam de MeyDoel34.01minMse   16.933  3:334.70+0:54
3  Sander van DoornZaamslag36.10minM35   15.926  3:464.42+3:03
4  Thomas WulffraatTerneuzen36.13minMse   15.904  3:464.42+3:06
5  Marnix van den BrandeTerneuzen36.13minMse   15.904  3:464.42+3:06
6  Leon RosseauEindhoven36.18minMse   15.868  3:474.41+3:11
7  Tim BuysseAssenede37.31minMse   15.353  3:544.26+4:24
8  Erik GoossenTerneuzen39.21minM45   14.638  4:064.07+6:14
9  Menno den DekkerTerneuzen39.39minMse   14.527  4:084.04+6:32
10  Francois van de BroeckeBreskens40.40minM50   14.164  4:143.93+7:33
11  Marc d'HontKuitaart41.15minMse   13.964  4:183.88+8:08
12  Jan-Niek BoeijeTerneuzen41.59minMse   13.720  4:223.81+8:52
13  Alwin de ZeeuwTerneuzen42.14minM45   13.639  4:243.79+9:07
14  Ronald VerschurenTerneuzen42.20minMse   13.606  4:253.78+9:13
15  Bart van JoleTerneuzen42.55minMse   13.421  4:283.73+9:48
16  Jaap van der VeenTerneuzen42.57minM50   13.411  4:283.73+9:50
17  Natasja de BooijWalsoorden44.00minV45   13.091  4:353.64+10:53
18  Edwin de la RuelleKoewacht44.01minM50   13.086  4:353.63+10:54
19  Rudi de CaluweSas van Gent45.10minMse   12.753  4:423.54+12:03
20  Patrick de SutterStekene45.11minMse   12.748  4:423.54+12:04
21  Berry KnibbelerWestdorpe45.39minM55   12.618  4:453.50+12:32
22  Eric DielemanTerneuzen46.04minMse   12.504  4:483.47+12:57
23  Frans VerwilligenHulst47.04minMse   12.238  4:543.40+13:57
24  Age BaltHulst47.16minMse   12.186  4:553.39+14:09
25  Niek WielandAxel47.30minM45   12.126  4:573.37+14:23
26  Ashwin RoegiersTerneuzen47.38minMse   12.092  4:583.36+14:31
27  Edith van DijkeGoes48.32minVse   11.868  5:033.30+15:25
28  Jacques ZamanTerneuzen48.45minM55   11.815  5:053.28+15:38
29  Leon van BavinchovenTerneuzen49.07minM50   11.727  5:073.26+16:00
30  Johan UijtdehaagTerneuzen49.25minMse   11.656  5:093.24+16:18
31  Patrick CeuppensHalle49.32minMse   11.629  5:103.23+16:25
32  Jack FolkersmaTerneuzen49.47minMse   11.570  5:113.21+16:40
33  Cor LeunisTerneuzen49.52minM60   11.551  5:123.21+16:45
34  Marion GoossenTerneuzen50.04minV45   11.505  5:133.20+16:57
35  Ilse NieskensBiervliet51.37minVse   11.159  5:233.10+18:30
36  Alex van LeuvenSint Jansteen52.37minMse   10.947  5:293.04+19:30
37  Tonnie van EijkAxel53.42minMse   10.726  5:362.98+20:35
38  Jacqueline d'HontKuitaart55.08minVse   10.447  5:452.90+22:01
39  Rudy van de VeldeWachtebeke55.49minMse   10.319  5:492.87+22:42
40  Johan De ZeeuwAxel55.49minMse   10.319  5:492.87+22:42
41  Leo HoeksmaKoewacht56.43minMse   10.156  5:542.82+23:36
Mannen: 36 (87.8%) => M35=1 - M45=3 - M50=4 - M55=2 - M60=1 - Mse=25
Vrouwen: 5 (12.2%) => V45=2 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Mark Verhage33:07Liam de Mey34:01Sander van Doorn36:10Natasja de Booij44:0041
2018Mark Verhage33:43Erwin van den Broeke36:30Jeroen van den Broeke37:15Melissa ten Kate44:5347
2017Mark Verhage33:22Erwin van den Broeke35:20Sander van Doorn35:54Astrid Verhage45:4769
2016Mark Verhage35:32Erik Goossen37:06Frank van den Branden39:31Inge de Booij49:3347

9.2 km

2015Mark Verhage33:22Erwin van den Broeke33:52Pieter Pladdet34:10Nadia Bleyenberg45:4141
2014Mark Verhage32:16Erwin van den Broeke32:32Erik Goossen32:34Myrthe Faro41:3647
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Gino Van BroekTemse17.36minMse   17.045  3:314.73411
2  Guus van Beljouw (debuut) Kloosterzande19.47minMse   15.164  3:574.21179
3  Rene Florussen (PR 20.42) Terneuzen20.43minM50   14.481  4:094.02108
4  Sebastiaan Bouterse (debuut) Terneuzen21.26minMse   13.997  4:173.8966
5  Otto de Vriendt (debuut) Terneuzen22.21minMse   13.423  4:283.7327
6  Corine de Jonge (PR 22.30) Terneuzen22.36minVse   13.274  4:313.6922
7  Victor WielesTerneuzen22.37minMse   13.265  4:313.6819
8  Yorick PostGeldrop22.51minMse   13.129  4:343.6513
9  Freer Van Roeyen (debuut) Axel24.27minMse   12.270  4:533.41-
10  Michael den Hamer (debuut) Hoek24.58minMse   12.016  5:003.34-
11  Benthe den HamerHoek24.58minVse   12.016  5:003.34-
12  Wim Bakker (PR 23.19) Terneuzen25.13minM65   11.897  5:033.30-
13  Mandy HeppenerTerneuzen25.35minVse   11.726  5:073.26-
14  Peter Verlinden (debuut) Sluiskil25.42minM60   11.673  5:083.24-
15  Manon WakkerTerneuzen26.43minVse   11.229  5:213.12-
16  Kim FranckeTerneuzen26.51minVse   11.173  5:223.10-
17  Janet VerlindeTerneuzen27.17minVse   10.996  5:273.05-
18  Frank KolijnTerneuzen27.17minMse   10.996  5:273.05-
19  Sheila Baars (PR)Axel27.56minVse   10.740  5:352.98-
20  Marlene de CromZaamslag28.11minVse   10.645  5:382.96-
21  Anne RiemensTerneuzen28.19minVse   10.594  5:402.94-
22  Richard van DammeTerneuzen28.19minMse   10.594  5:402.94-
23  Glenn Hoffman (debuut) Axel28.40minM60   10.465  5:442.91-
24  Nicole v Pamelen (PR)Terneuzen29.43minVse   10.095  5:572.80-
25  Manon EversdijkTerneuzen29.44minVse   10.090  5:572.80-
26  Sheila Francke (PR 28.58) Terneuzen29.47minVse   10.073  5:572.80-
27  Ilse de Zeeuw (debuut) Terneuzen29.49minVse   10.061  5:582.79-
28  Wendeline RoctusKloosterzande30.23minVse   9.874  6:052.74-
29  Ine de DeyneKemzeke32.05minVse   9.351  6:252.60-
30  Petra van Beljouw (debuut) Kloosterzande34.32minVse   8.687  6:542.41-
31  Lidy Jonker (PR 31.10) Terneuzen35.26minVse   8.467  7:052.35-
32  Lisette BeelenHalle35.26minVse   8.467  7:052.35-
33  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas35.29minVse   8.455  7:062.35-
34  Sylvia JansenHoek35.29minVse   8.455  7:062.35-
35  Sheila de Waal (PR 32.48) Terneuzen37.02minVse   8.101  7:242.25-
36  Miranda DuinkerkeTerneuzen37.04minVse   8.094  7:252.25-
Mannen: 14 (38.89%) => M50=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=10
Vrouwen: 22 (61.11%) => Vse=22

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.307 seconden nodig om deze lijst met 77 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
21-07: Gentse Feesten Meeting  (2)
Atletiek Zeeland © 2019