zaterdag 24 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Westenschouwen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

35e Strandloop

Ouddorp, vrijdag 9 augustus 2019 - Organisatie: Flakkee
  1 Stitan Yunis               Delta Sport      284 0:36:28   1eHse/29
  2 Chatzioannou Cornelis      Passaat          159 0:36:58   1eH40/49
  3 Peeman Maikel              av Flakkee       268 0:37:12   2eHse/29
  4 Sint Nicolaas              av Flakkee       278 0:38:23   1eH30/39
  5 Solleveld Gerben           B o Zoom         283 0:39:19   2eH30/39
  6 Wolfert Eric               av Flakkee       299 0:39:22   3eHse/29
  7 Alexander Lubina           Duisburg         204 0:41:14   3eH30/39
  8 Pollemans Peter            Olympus'70       270 0:41:24   4eH30/39
  9 Wijk Danny van             avvn Hellevoetsl 298 0:41:35   2eH40/49
 10 Wolthuizen Yennick         av Flakkee       155 0:41:50   5eH30/39
 11 Krol Folkert v d           Puttershoek      195 0:42:12   3eH40/49
 12 Koole Adriaan              Sommelsdijk      182 0:42:43   4eHse/29
 13 Arensman John              av Flakkee       219 0:43:18   6eH30/39
 14 Bugur Volkan               Rotterdam        228 0:43:21   5eHse/29
 15 Zoon Youri                 Ouddorp          184 0:43:23   6eHse/29
 16 Merbel Edwin van de        Rotterdam        261 0:43:29   7eHse/29
 17 Snoeij Ab                  Pallas'93        282 0:43:47   1eH50/59
 18 Berge Laurey van den       av Flakkee       222 0:44:04   1eD30/39
 19 Speksnijder Goos           Spijkenisse      194 0:44:23   7eH30/39
 20 Kesteren Ruben             Spijkenisse      162 0:44:35   8eHse/29
 21 Vette Ruud                 Stellerunners    179 0:44:52   1eH60/99
 22 Aarsen Sander van der      AVO'83           218 0:45:10   8eH30/39
 23 Bakker Cornelis            Dirksland        144 0:45:47   9eHse/29
 24 Huizer Ron                 Spijkenisse      199 0:45:50  10eHse/29
 25 Nieuwenboom Erik           Rotterdam        265 0:45:54   4eH40/49
 26 Legemaate Coen             Rotterdam        253 0:46:01   5eH40/49
 27 Keus Erwin                 Delft            152 0:46:06   6eH40/49
 28 Collignon Sander           Mijnsheerenland  231 0:46:25   7eH40/49
 29 Helbers Joop               Hellevoetsluis   203 0:46:43   8eH40/49
 30 Hatert Stinus van den      Ochten           208 0:46:45   9eH40/49
 31 Mourik Piet van            Delta Sport      263 0:46:51   2eH50/59
 32 Poortvliet Cor             Goes             201 0:47:28   9eH30/39
 33 Wirtz Rene                                  215 0:47:47  10eH30/39
 34 Pijls Hans                 av Flakkee       269 0:48:22   2eH60/99
 35 Akershoek leo              Stellerunners    171 0:48:26  10eH40/49
 36 Kievit Chris               O Tonge          247 0:48:28  11eH30/39
 37 Karremans A                Diomedon         245 0:48:52  12eH30/39
 38 Rinkel Pieter              H I Ambacht      274 0:48:58  13eH30/39
 39 Hedeerik Ilvia             Energie          187 0:49:03   1eDse/29
 40 Laukens Perry              Reeuwijk         252 0:49:11  11eH40/49
 41 Tuk Henk                   Voorne Atletiek  170 0:49:16   3eH50/59
 42 Meijden Joey v d           Spijkenisse      206 0:49:44  14eH30/39
 43 Zwinkels Ron               Voorne Atletiek  175 0:49:53   4eH50/59
 44 Blok Martien               Voorne Atletiek  172 0:49:57   3eH60/99
 45 Kouijzer Ruud              Amsterdam        209 0:50:02   4eH60/99
 46 Lugtenburg Christian       Nw Tonge         255 0:50:20  11eHse/29
 47 Meijer Johan               Ouddorp          149 0:50:37  12eH40/49
 48 Wiese Niels                Rotterdam        151 0:50:51  13eH40/49
 49 Klooster Renda v d         Rotterdam        181 0:50:56   1eD40/49
 50 Markus Paul                Loosdrecht       258 0:51:02   5eH60/99
 51 Keuvelaar Marinus          Middelharnis     183 0:51:04  15eH30/39
 52 Dijk Arie van              av Flakkee       233 0:51:12   6eH60/99
 53 Dijk Matthijs van          Ouddorp          153 0:51:14  16eH30/39
 54 Visser Joannes             St a Haringvliet 288 0:51:29  17eH30/39
 55 Kamp Pieter-Frank          Delft            244 0:51:40  14eH40/49
 56 Graaf Ed de                Spark            237 0:51:58   7eH60/99
 57 Mourik Emma van            Delta Sport      264 0:52:01   2eDse/29
 58 Kalken leon                Melissant        158 0:52:10  15eH40/49
 59 Hoogdalem Augusta          Fortuna          193 0:52:13  16eH40/49
 60 Boer Christian             Barendrecht      225 0:52:19  18eH30/39
 61 Zijl Mart van              Krimpen ad Y     189 0:52:30   5eH50/59
 62 Heshof Jan                 Steenbergen      240 0:52:35   6eH50/59
 63 Wessels Rud                Waterweg         164 0:52:39   7eH50/59
 64 Collignon Antje            Mijnsheerenland  230 0:53:04   2eD30/39
 65 Driel Leen van             Ouddorp          178 0:53:31  19eH30/39
 66 Westerduym Bob             Spark            177 0:53:53   8eH50/59
 67 Romers Johan               Spijkenisse      161 0:54:02   9eH50/59
 68 Herk Govert van            Krimpen a d Y    190 0:54:19  10eH50/59
 69 Wetering Matthijs van de   av Gouda         296 0:54:47  20eH30/39
 70 Driel Stephan van          O Beijerland     234 0:55:03  21eH30/39
 71 Prins Kees van de          Fortius          271 0:55:27  22eH30/39
 72 Jong Hans de               Strijen          242 0:55:29   8eH60/99
 73 Jager Ted de               Ouddorp          142 0:55:32  23eH30/39
 74 Huisman Mathias            AVS'90           241 0:56:05  24eH30/39
 75 Diederen Charles           Unitas           232 0:56:09   9eH60/99
 76 Griep Hans                 Spark            160 0:56:14  10eH60/99
 77 Roks Marcella              AVS'90           275 0:56:20   3eDse/29
 78 Es Cees van                Spirit           154 0:56:24  11eH50/59
 79 Schellevis Bram            Herkingen        202 0:56:30  12eH50/59
 80 Ulfman Jeroen              Stellendam       285 0:56:48  25eH30/39
 81 Mochtar Mascha             Ouddorp          180 0:56:51  17eH40/49
 82 Meijer Daniel              av Flakkee       260 0:56:55  26eH30/39
 83 Kolloffel Ronald           Maasdijk         205 0:56:58  11eH60/99
 84 Nagtegaal Kees             Sommelsdijk      207 0:57:04  13eH50/59
 85 Karsbergen Ruud            O Tonge          246 0:57:07  14eH50/59
 86 Maliepaard Dennis          Middelharnis     257 0:57:10  27eH30/39
 87 Sluis Gertjan van de       Delta Sport      280 0:57:40  15eH50/59
 88 Degering Christian         Erkrath          156 0:57:48  28eH30/39
 89 Kauschake Silvia           Essen Dld        213 0:57:51   3eD30/39
 90 Hamelink Reinis            Minsheerenland   150 0:57:54  18eH40/49
 91 Sluis Marjan van de        Delta Sport      279 0:58:10   1eD50/99
 92 Eggens Ruud                Ridderkerk       235 0:58:13  29eH30/39
 93 Bezuijen Arjan             Ouddorp          223 0:58:51  12eHse/29
 94 Metzemaekers Edwin         Spark            191 0:58:54  16eH50/59
 95 Eck Ruud van               Mijnsheerenland  166 0:58:56  19eH40/49
 96 Andel Gijs van             Fortis           148 0:58:59  17eH50/59
 97 Snijders Gertjan           Spirit           281 0:59:01  18eH50/59
 98 Verdoorn Theo              Oostvoorne       188 0:59:03  20eH40/49
 99 Waldou Franzi              Energie          295 0:59:06   2eD40/49
100 Leeuwenburgh Arjan         Heinenoord       196 0:59:13  19eH50/59
101 Bruijn Linda de            Hellevoetsluis   163 0:59:20   4eD30/39
102 Wissink Ray                Oostvoorne       185 0:59:27  12eH60/99
103 Worp Christa van de        Fijnaart         300 0:59:32   4eDse/29
104 Bonte Jos                  Middelharnis     157 0:59:44   5eD30/39
105 Hulleman Amber             Maasdam          174 0:59:59   5eDse/29
106 Ville Anoek                Strijen          173 1:00:02   6eD30/39
107 Bodegom Cok van            Stellerunners    176 1:00:31  13eH60/99
108 Brouwers Annemieke         Waalre           214 1:00:40   2eD50/99
109 Prinsen Justin             Sommelsdijk      272 1:00:57  21eH40/49
110 Prooijen Dick van          LPK Capelle      273 1:01:12  14eH60/99
111 Schutrups Wim              av Spirit        276 1:01:32  15eH60/99
112 Eck Willem van             Westmaas         165 1:01:38  20eH50/59
113 Mossoh Margarita           Etten Leur       262 1:01:56   7eD30/39
114 Aalst Michiel van          Goedereede       217 1:01:59  30eH30/39
115 Louter Henk                H I Ambacht      200 1:02:24  22eH40/49
116 Bruin Arjan de             Middelharnis     169 1:02:30  23eH40/49
117 Wagner Dirk                Middelharnis     294 1:03:02  16eH60/99
118 Oudshoorn Marco            H I Ambacht      266 1:03:10  24eH40/49
119 Heer Martine de            H I Ambacht      239 1:03:13   8eD30/39
120 Boven Reginald van         Bergschenhoek    226 1:03:19  21eH50/59
121 Jongejan Trijnie           Rockanje         243 1:04:48   3eD40/49
122 Dijke Ingeborg             Rotterdam        147 1:04:51   4eD40/49
123 Visbeen Hendrik            Melissant        287 1:05:04  31eH30/39
124 Versaevel Eelco            Melissant        286 1:06:01  32eH30/39
125 Vries Leon de              Heerjansdam      197 1:06:07  22eH50/59
126 Thibaut Lindsey            Heerjansdam      198 1:06:09   9eD30/39
127 Robinson Ann               Rotterdam        146 1:06:12   3eD50/99
128 Becude Ed                  Spirit           220 1:06:18  17eH60/99
129 Schutrups Christine        av Spirit        277 1:06:42   4eD50/99
130 Chet Lisa                  Wuppertal        212 1:06:54  10eD30/39
131 Kruithof Judith            Z Beijerland     251 1:07:20   5eD40/49
132 Visser Ron de              Barendrecht      290 1:07:23  25eH40/49
133 Burg Lisette van den       Den Bommel       229 1:07:26   6eDse/29
134 Romijn Dirk                Hoekse Waard     186 1:07:56  18eH60/99
135 Poortvliet Louise          Middelharnis     143 1:09:29  11eD30/39
136 Paassen Joke van           Rockanje         267 1:09:40   5eD50/99
137 Visser Lenie de            av Waterweg      289 1:09:43   6eD50/99
138 Vries Margriet de          av Waterweg      291 1:10:15   7eD50/99
139 Koning Kees de             Schiedam         168 1:10:56  23eH50/59
140 Berkel Hanneke van         Voorne Atletiek  167 1:11:48   8eD50/99
141 Griend Ad van der          Spirit           238 1:12:08  19eH60/99
142 Heer Marjorie de           Waterweg         192 1:13:20   6eD40/49
143 Matti Anne                 Rotterdam        145 1:14:04   7eD40/49
144 Kloet Arina                Scharendijke     248 1:22:06   8eD40/49

  1 Schonwald Gerrit           Schermbeck       029 0:16:36   1eH 4km
  2 Boeters Eric-Paul          Middelharnis     003 0:16:48   2eH 4km
  3 Stolk Edwin                av Flakkee       032 0:16:52   3eH 4km
  4 Postma Dennis              Nieuwenhoorn     057 0:17:05   4eH 4km
  5 Kruse Tristan                               049 0:18:01   5eH 4km
  6 Bergen Ben van             Pallas'93        002 0:18:05   6eH 4km
  7 Raaymakers John            Hellevoetsluis   052 0:18:08   7eH 4km
  8 Zijl Merijn van            Oostvoorne       041 0:18:36   8eH 4km
  9 Kerkhof Michael            Hoogvliet        017 0:18:42   9eH 4km
 10 Verhage Arjan              Goedereede       063 0:18:44  10eH 4km
 11 Nieuwendijk Andre          Ouddorp          061 0:18:46  11eH 4km
 12 Slui Kees                  av Flakkee       059 0:19:11  12eH 4km
 13 Szajner Iwan               Selstein         050 0:19:16  13eH 4km
 14 Termeijn Rene              Rotterdam        034 0:19:28  14eH 4km
 15 Beek Lukas op de           Nieuwerkerk ad Y 001 0:19:30  15eH 4km
 16 Kleijndorst Frank          H I Ambacht      018 0:19:31  16eH 4km
 17 Spuy Kees                  Stellendam       051 0:19:42  17eH 4km
 18 Loosdrecht Naomi           Hellevoetsluis   067 0:20:11   1eD 4km
 19 Schipper Sjaak             Stellerunners    066 0:20:13   2eD 4km
 20 Kromme Jeroen              Rotterdam        021 0:20:21  18eH 4km
 21 Christen Michel            Brielle          060 0:20:40  19eH 4km
 22 Groningen Edwin van        Dirksland        056 0:21:06  20eH 4km
 23 Schulze Marina             Langelt          042 0:21:46   3eD 4km
 24 Oudenaren Jan van          Sommelsdijk      074 0:21:52  21eH 4km
 25 Gulik Corine               Dirksland        009 0:22:14   4eD 4km
 26 Hermans Appie              Fijnaart         013 0:22:25  22eH 4km
 27 Runderkamp Tom             Breda            078 0:22:32  23eH 4km
 28 Smit Marlous               Brielle          031 0:22:56   5eD 4km
 29 Bolnes Jeroen van          Rotterdam        004 0:23:29  24eH 4km
 30 Gielbert Liane             Ouddorp          068 0:24:26   6eD 4km
 31 Verhoef Afke               Brielle          036 0:25:04   7eD 4km
 32 Orgers Dennis              Dirksland        026 0:25:06  25eH 4km
 33 Driel Esther               Ouddorp          069 0:25:08   8eD 4km
 34 Tieleman Thom              Sommelsdijk      035 0:25:18  26eH 4km
 35 Faber Jessica              av Flakkee       006 0:25:55   9eD 4km
 36 Iwaarden Sharon van        av Flakkee       014 0:25:58  10eD 4km
 37 Jonker Roos                av Flakkee       075 0:26:00  11eD 4km
 38 Karels Hyme                Leusden          046 0:26:52  27eH 4km
 39 Gruppen Maaike             IJhorst          008 0:26:55  12eD 4km
 40 Obst Olivier               Ouddorp          044 0:26:57  28eH 4km
 41 Hardt Angela 't            Klundert         010 0:27:09  13eD 4km
 42 Hardt Paul 't              Klundert         011 0:27:39  29eH 4km
 43 Kraaijeveld Ruud           Ouddorp          045 0:28:13  30eH 4km
 44 Vlielander Gommert         Stellerunners    038 0:28:21  31eH 4km
 45 Groningen Tim van          Dirksland        054 0:28:43  32eH 4km
 46 Lorenz Andrea              Schiedam         043 0:28:45  14eD 4km
 47 Groningen Judith           av Flakkee       055 0:28:49  15eD 4km
 48 Keijzer Annelies           Melissant        073 0:28:56  16eD 4km
 49 Verheij Mascha             Mijnsheerenland  076 0:28:58  17eD 4km
 50 Gerven Neeltje van         av Flakkee       007 0:29:03  18eD 4km
 51 Akershoek                  Ouddorp          072 0:29:11  33eH 4km
 52 Zwinkels Eline             Tinte            070 0:29:44  19eD 4km
 53 Veer Mireille vd           Voorne Atletiek  071 0:29:46  20eD 4km
 54 Kruse Joerg                Nuenstein        048 0:29:51  34eH 4km
 55 Raaymakers Romy Mitchel    Hellevoetsluis   053 0:29:54  21eD 4km
 56 Vries Sjaak de             av Waterweg      039 0:30:25  35eH 4km
 57 Lubina Katja               Leiden           047 0:30:37  22eD 4km
 58 Louwerse Astrid            Fijnaart         023 0:30:45  23eD 4km
 59 Cassee Antoinette          Ouddorp          065 0:30:59  24eD 4km
 60 Wiel Carin v d             Goedereede       064 0:31:01  25eD 4km
 61 Cazander Annemijn          B o Zoom         005 0:31:15  26eD 4km
 62 Ruiter Miranda de          Ridderkerk       058 0:31:25  27eD 4km
 63 Okker Marieke              av Flakkee       025 0:31:57  28eD 4km
 64 Vught Evelien van          Zurich           062 0:32:00  29eD 4km
 65 Wolfert Marian             av Flakkee       040 0:32:16  30eD 4km
 66 Lansbergen Henk            Honselersdijk    022 0:33:19  36eH 4km
 67 Matts Luc                  Rotterdam        077 0:33:23  37eH 4km
 68 Ravesteijn Hennie          B Haamstede      027 0:35:35  38eH 4km
 69 Heij Jolanda               Sommelsdijk      012 0:35:37  31eD 4km
 70 Kanters Margriet           av Flakkee       016 0:39:08  32eD 4km
 71 Visbeen Hannie             av Flakkee       037 0:39:48  33eD 4km
 72 Kanters Johan              O Tonge          015 0:39:50  39eH 4km
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
08-08-2014 30e StrandloopOuddorpFlakkee

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019