zaterdag 19 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
Recente uitslagen meer uitslagen
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

36e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 24 juli 2019 - Organisatie: Delta Sport
9.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica31.53minMse   18.254  3:175.07-
2  Erwin HarmesGonzalez Running32.37minM35   17.844  3:224.96+0:44
3  Ralph WiessnerDynamica33.42minM40   17.270  3:284.80+1:49
4  Jozias BooneAV'5633.45minM35   17.244  3:294.79+1:52
5  Ruud HoosemansDynamica34.32minM35   16.853  3:344.68+2:39
6  Boris de BruijnAV'5634.57minM35   16.652  3:364.63+3:04
7  Tom VerbeekKwadendamme35.46minM35   16.272  3:414.52+3:53
8  Jan-Willem RoelseGonzalez Running36.00minMse   16.167  3:434.49+4:07
9  Peter BalkenendeAV'5636.04minM50   16.137  3:434.48+4:11
10  Willem de KorteGonzalez Running36.11minMse   16.085  3:444.47+4:18
11  David SchrierDynamica36.20minMse   16.018  3:454.45+4:27
12  Arnoud RijkAV'5636.28minMse   15.960  3:464.43+4:35
13  Peter MeeuwsenKrabbendijke36.56minMse   15.758  3:484.38+5:03
14  Sander ZeijseinkVlissingen37.01minMse   15.723  3:494.37+5:08
15  Samantha LuitwielerVlissingen37.07minVse   15.680  3:504.36+5:14
16  Armand van der SmissenTilburg37.11minM45   15.652  3:504.35+5:18
17  Arjan BeijeDelta Sport37.15minM45   15.624  3:504.34+5:22
18  Erik GoossenScheldesport37.21minM45   15.582  3:514.33+5:28
19  Jorim de BoksGonzalez Running37.25minMse   15.555  3:514.32+5:32
20  Jesse BeijerGonzalez Running37.27minMse   15.541  3:524.32+5:34
21  Sven VermeulenDynamica37.37minM40   15.472  3:534.30+5:44
22  Wilko de VosAV'5638.05minM55   15.282  3:564.25+6:12
23  Monica SanderseDynamica38.07minV35   15.269  3:564.24+6:14
24  Adriaan WattelMiddelburg38.15minMse   15.216  3:574.23+6:22
25  Remon RijkAV'5638.22minM35   15.169  3:574.21+6:29
26  Lion BaasDynamica38.37minM40   15.071  3:594.19+6:44
27  Bart VerhaegheAV'5638.55minM35   14.955  4:014.15+7:02
28  Leonie TonAV'5638.59minV40   14.929  4:014.15+7:06
29  Cees DijkmanBurgh-Haamstede39.04minM45   14.898  4:024.14+7:11
30  Wolter VosDynamica39.27minM50   14.753  4:044.10+7:34
31  Eric ChristiaanHouten39.30minMse   14.734  4:044.09+7:37
32  Marinus StrooMiddelburg39.33minMse   14.716  4:054.09+7:40
33  Johan van de WoestijneZoutelande39.53minMse   14.593  4:074.05+8:00
34  Marius BesuijenAV'5639.56minM55   14.574  4:074.05+8:03
35  Gerrit VoortmanHAC'6340.14minM55   14.466  4:094.02+8:21
36  Piet van MourikDelta Sport40.25minM55   14.400  4:104.00+8:32
37  Pascal KoppejanFlakkee40.34minMse   14.347  4:113.99+8:41
38  Rian van den BroekeDynamica40.40minM55   14.311  4:123.98+8:47
39  Jan MolendijkKrabbendijke40.44minMse   14.288  4:123.97+8:51
40  Jan Willem MeeuwseAV'5640.56minM55   14.218  4:133.95+9:03
41  Bart de VisserSerooskerke41.01minM35   14.189  4:143.94+9:08
42  Peter DekkerZoutelande41.03minM45   14.178  4:143.94+9:10
43  Martijn HoosemansDynamica41.17minM35   14.098  4:153.92+9:24
44  Gert van der VindenDynamica41.24minM55   14.058  4:163.90+9:31
45  Andre MeijersAV'5641.32minM45   14.013  4:173.89+9:39
46  Lydia KleinjanGoes41.37minVse   13.985  4:173.88+9:44
47  Samuel JobseAagtekerke42.03minM35   13.841  4:203.84+10:10
48  Steef BerrevoetsDelta Sport42.05minM50   13.830  4:203.84+10:12
49  Rinus PaardekooperAV'5642.20minM60   13.748  4:223.82+10:27
50  Theo den HerderAV'5643.10minM65   13.483  4:273.75+11:17
51  Annette BevelanderAV'5643.25minVse   13.405  4:293.72+11:32
52  Patrick van HarenTholen43.28minM45   13.390  4:293.72+11:35
53  Viktor BeelenHaarlem43.36minMse   13.349  4:303.71+11:43
54  Rob SonkeAV'5643.38minM35   13.338  4:303.71+11:45
55  Rosanne TeeuwenRotterdam43.44minVse   13.308  4:313.70+11:51
56  Adrie JanseGonzalez Running43.48minM55   13.288  4:313.69+11:55
57  Barry van der StelZierikzee44.07minMse   13.192  4:333.66+12:14
58  Vicky WiessnerMiddelburg44.22minV45   13.118  4:343.64+12:29
59  Dore PriesterMiddelburg44.32minVse   13.069  4:353.63+12:39
60  Huub BeelenAV'5644.42minM60   13.020  4:363.62+12:49
61  Erik VermeiHeinkenszand45.13minM55   12.871  4:403.58+13:20
62  Franky BeljaarsDynamica45.22minM55   12.829  4:413.56+13:29
63  Robin van WeltOost-Souburg45.26minM35   12.810  4:413.56+13:33
64  Marijn TraasHeinkenszand45.30minM35   12.791  4:413.55+13:37
65  Peter van den HeuvelZierikzee45.41minM35   12.740  4:433.54+13:48
66  Jos de KosterGoes45.52minM35   12.689  4:443.52+13:59
67  Martino HarinckMiddelburg46.00minM45   12.652  4:453.51+14:07
68  Jack SmitsDynamica46.02minM55   12.643  4:453.51+14:09
69  Kees van der HeijdenDynamica46.08minM55   12.616  4:453.50+14:15
70  Frits JoosseGoes46.39minMse   12.476  4:493.47+14:46
71  Marnix OttenSliedrecht46.53minM35   12.414  4:503.45+15:00
72  Johan de VliegerVlissingen46.57minM60   12.396  4:503.44+15:04
73  Sam van WinsenTholen47.29minMse   12.257  4:543.40+15:36
74  Michael VermaatOost-Souburg47.31minM40   12.248  4:543.40+15:38
75  Ron DellebekeDynamica47.45minM60   12.188  4:553.39+15:52
76  Harry SmitBurgh-Haamstede47.57minM65   12.138  4:573.37+16:04
77  Annemarie VerschuureAV'5648.14minV40   12.066  4:583.35+16:21
78  Wim de JongeAV'5648.24minM65   12.025  4:593.34+16:31
79  Nick Slabbekoorns-Heer Hendrikskinderen48.38minMse   11.967  5:013.32+16:45
80  Caroline VeringaDynamica48.56minV45   11.894  5:033.30+17:03
81  Henk van der PoelWestkapelle49.03minM65   11.865  5:033.30+17:10
82  John GuequierreDynamica49.28minM65   11.765  5:063.27+17:35
83  Gertjan BakkerAV'5649.44minM45   11.702  5:083.25+17:51
84  Ilse TraasHeinkenszand50.06minVse   11.617  5:103.23+18:13
85  Thomas StuurwoldZoutelande50.12minM35   11.594  5:113.22+18:19
86  Krista VoorhamDelta Sport50.37minV45   11.498  5:133.19+18:44
87  Ellie SpaansAV'5651.22minV60   11.330  5:183.15+19:29
88  Adrie van BavelDelta Sport51.26minM55   11.316  5:183.14+19:33
89  Andre KramerYerseke51.35minM45   11.283  5:193.13+19:42
90  Jeanine OverveldTHOR51.41minV55   11.261  5:203.13+19:48
91  Marion GoossenScheldesport52.24minV45   11.107  5:243.09+20:31
92  Esther van SluijsAV'5653.03minV45   10.971  5:283.05+21:10
93  Arthur StijnsDynamica55.45minM70   10.439  5:452.90+23:52
94  Niek HespAV'5656.25minM55   10.316  5:492.87+24:32
95  Torsten KnopsAachen57.37minM45   10.101  5:562.81+25:44
96  Marina MolAV'561.00.12minV40   9.668  6:122.69+28:19
97  Gisela NijsseAV'561.00.16minV55   9.657  6:132.68+28:23
Mannen: 79 (81.44%) => M35=17 - M40=4 - M45=11 - M50=3 - M55=14 - M60=4 - M65=5 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 18 (18.56%) => V35=1 - V40=3 - V45=5 - V55=2 - V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120
3.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter VerstraateGonzalez Running10.21minMse   18.841  3:115.23-
2  Stefan Robbemonts-Gravendeel11.32minMse   16.908  3:334.70+1:11
3  Otto MeijDynamica12.01minMse   16.227  3:424.51+1:40
4  Frans KolijnOost-Souburg13.55minMse   14.012  4:173.89+3:34
5  Elise MolAV'5614.09minVse   13.781  4:213.83+3:48
6  Tianda Donker CurtiusMiddelburg14.35minVse   13.371  4:293.71+4:14
7  Lotte ElstgeestAV'5616.05minVse   12.124  4:573.37+5:44
8  Jolanda KolijnOost-Souburg16.43minVse   11.665  5:093.24+6:22
9  Jacqueline MeijersAV'5616.55minV45   11.527  5:123.20+6:34
10  Bettina BerrevoetsDelta Sport18.16minVse   10.675  5:372.97+7:55
11  Els van ZwietenDelta Sport19.15minV70   10.130  5:552.81+8:54
12  Femke van SluijsAV'5622.42minVse   8.590  6:592.39+12:21
Mannen: 4 (33.33%) => Mse=4
Vrouwen: 8 (66.67%) => V45=1 - V70=1 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.305 seconden nodig om deze lijst met 109 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019