zaterdag 24 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Westenschouwen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

36e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 24 juli 2019 - Organisatie: Delta Sport
9.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Tim PleijteDynamica31.53Mse   18.254  3:175.07-
2  Erwin HarmesGonzalez Running32.37M35   17.844  3:224.96+0:44
3  Ralph WiessnerDynamica33.42M40   17.270  3:284.80+1:49
4  Jozias BooneAV'5633.45M35   17.244  3:294.79+1:52
5  Ruud HoosemansDynamica34.32M35   16.853  3:344.68+2:39
6  Boris de BruijnAV'5634.57M35   16.652  3:364.63+3:04
7  Tom VerbeekKwadendamme35.46M35   16.272  3:414.52+3:53
8  Jan-Willem RoelseGonzalez Running36.00Mse   16.167  3:434.49+4:07
9  Peter BalkenendeAV'5636.04M50   16.137  3:434.48+4:11
10  Willem de KorteGonzalez Running36.11Mse   16.085  3:444.47+4:18
11  David SchrierDynamica36.20Mse   16.018  3:454.45+4:27
12  Arnoud RijkAV'5636.28Mse   15.960  3:464.43+4:35
13  Peter MeeuwsenKrabbendijke36.56Mse   15.758  3:484.38+5:03
14  Sander ZeijseinkVlissingen37.01Mse   15.723  3:494.37+5:08
15  Samantha LuitwielerVlissingen37.07Vse   15.680  3:504.36+5:14
16  Armand van der SmissenTilburg37.11M45   15.652  3:504.35+5:18
17  Arjan BeijeDelta Sport37.15M45   15.624  3:504.34+5:22
18  Erik GoossenScheldesport37.21M45   15.582  3:514.33+5:28
19  Jorim de BoksGonzalez Running37.25Mse   15.555  3:514.32+5:32
20  Jesse BeijerGonzalez Running37.27Mse   15.541  3:524.32+5:34
21  Sven VermeulenDynamica37.37M40   15.472  3:534.30+5:44
22  Wilko de VosAV'5638.05M55   15.282  3:564.25+6:12
23  Monica SanderseDynamica38.07V35   15.269  3:564.24+6:14
24  Adriaan WattelMiddelburg38.15Mse   15.216  3:574.23+6:22
25  Remon RijkAV'5638.22M35   15.169  3:574.21+6:29
26  Lion BaasDynamica38.37M40   15.071  3:594.19+6:44
27  Bart VerhaegheAV'5638.55M35   14.955  4:014.15+7:02
28  Leonie TonAV'5638.59V40   14.929  4:014.15+7:06
29  Cees DijkmanBurgh-Haamstede39.04M45   14.898  4:024.14+7:11
30  Wolter VosDynamica39.27M50   14.753  4:044.10+7:34
31  Eric ChristiaanHouten39.30Mse   14.734  4:044.09+7:37
32  Marinus StrooMiddelburg39.33Mse   14.716  4:054.09+7:40
33  Johan van de WoestijneZoutelande39.53Mse   14.593  4:074.05+8:00
34  Marius BesuijenAV'5639.56M55   14.574  4:074.05+8:03
35  Gerrit VoortmanHAC'6340.14M55   14.466  4:094.02+8:21
36  Piet van MourikDelta Sport40.25M55   14.400  4:104.00+8:32
37  Pascal KoppejanFlakkee40.34Mse   14.347  4:113.99+8:41
38  Rian van den BroekeDynamica40.40M55   14.311  4:123.98+8:47
39  Jan MolendijkKrabbendijke40.44Mse   14.288  4:123.97+8:51
40  Jan Willem MeeuwseAV'5640.56M55   14.218  4:133.95+9:03
41  Bart de VisserSerooskerke41.01M35   14.189  4:143.94+9:08
42  Peter DekkerZoutelande41.03M45   14.178  4:143.94+9:10
43  Martijn HoosemansDynamica41.17M35   14.098  4:153.92+9:24
44  Gert van der VindenDynamica41.24M55   14.058  4:163.90+9:31
45  Andre MeijersAV'5641.32M45   14.013  4:173.89+9:39
46  Lydia KleinjanGoes41.37Vse   13.985  4:173.88+9:44
47  Samuel JobseAagtekerke42.03M35   13.841  4:203.84+10:10
48  Steef BerrevoetsDelta Sport42.05M50   13.830  4:203.84+10:12
49  Rinus PaardekooperAV'5642.20M60   13.748  4:223.82+10:27
50  Theo den HerderAV'5643.10M65   13.483  4:273.75+11:17
51  Annette BevelanderAV'5643.25Vse   13.405  4:293.72+11:32
52  Patrick van HarenTholen43.28M45   13.390  4:293.72+11:35
53  Viktor BeelenHaarlem43.36Mse   13.349  4:303.71+11:43
54  Rob SonkeAV'5643.38M35   13.338  4:303.71+11:45
55  Rosanne TeeuwenRotterdam43.44Vse   13.308  4:313.70+11:51
56  Adrie JanseGonzalez Running43.48M55   13.288  4:313.69+11:55
57  Barry van der StelZierikzee44.07Mse   13.192  4:333.66+12:14
58  Vicky WiessnerMiddelburg44.22V45   13.118  4:343.64+12:29
59  Dore PriesterMiddelburg44.32Vse   13.069  4:353.63+12:39
60  Huub BeelenAV'5644.42M60   13.020  4:363.62+12:49
61  Erik VermeiHeinkenszand45.13M55   12.871  4:403.58+13:20
62  Franky BeljaarsDynamica45.22M55   12.829  4:413.56+13:29
63  Robin van WeltOost-Souburg45.26M35   12.810  4:413.56+13:33
64  Marijn TraasHeinkenszand45.30M35   12.791  4:413.55+13:37
65  Peter van den HeuvelZierikzee45.41M35   12.740  4:433.54+13:48
66  Jos de KosterGoes45.52M35   12.689  4:443.52+13:59
67  Martino HarinckMiddelburg46.00M45   12.652  4:453.51+14:07
68  Jack SmitsDynamica46.02M55   12.643  4:453.51+14:09
69  Kees van der HeijdenDynamica46.08M55   12.616  4:453.50+14:15
70  Frits JoosseGoes46.39Mse   12.476  4:493.47+14:46
71  Marnix OttenSliedrecht46.53M35   12.414  4:503.45+15:00
72  Johan de VliegerVlissingen46.57M60   12.396  4:503.44+15:04
73  Sam van WinsenTholen47.29Mse   12.257  4:543.40+15:36
74  Michael VermaatOost-Souburg47.31M40   12.248  4:543.40+15:38
75  Ron DellebekeDynamica47.45M60   12.188  4:553.39+15:52
76  Harry SmitBurgh-Haamstede47.57M65   12.138  4:573.37+16:04
77  Annemarie VerschuureAV'5648.14V40   12.066  4:583.35+16:21
78  Wim de JongeAV'5648.24M65   12.025  4:593.34+16:31
79  Nick Slabbekoorns-Heer Hendrikskinderen48.38Mse   11.967  5:013.32+16:45
80  Caroline VeringaDynamica48.56V45   11.894  5:033.30+17:03
81  Henk van der PoelWestkapelle49.03M65   11.865  5:033.30+17:10
82  John GuequierreDynamica49.28M65   11.765  5:063.27+17:35
83  Gertjan BakkerAV'5649.44M45   11.702  5:083.25+17:51
84  Ilse TraasHeinkenszand50.06Vse   11.617  5:103.23+18:13
85  Thomas StuurwoldZoutelande50.12M35   11.594  5:113.22+18:19
86  Krista VoorhamDelta Sport50.37V45   11.498  5:133.19+18:44
87  Ellie SpaansAV'5651.22V60   11.330  5:183.15+19:29
88  Adrie van BavelDelta Sport51.26M55   11.316  5:183.14+19:33
89  Andre KramerYerseke51.35M45   11.283  5:193.13+19:42
90  Jeanine OverveldTHOR51.41V55   11.261  5:203.13+19:48
91  Marion GoossenScheldesport52.24V45   11.107  5:243.09+20:31
92  Esther van SluijsAV'5653.03V45   10.971  5:283.05+21:10
93  Arthur StijnsDynamica55.45M70   10.439  5:452.90+23:52
94  Niek HespAV'5656.25M55   10.316  5:492.87+24:32
95  Torsten KnopsAachen57.37M45   10.101  5:562.81+25:44
96  Marina MolAV'561.00.12V40   9.668  6:122.69+28:19
97  Gisela NijsseAV'561.00.16V55   9.657  6:132.68+28:23
Mannen: 79 (81.44%) => M35=17 - M40=4 - M45=11 - M50=3 - M55=14 - M60=4 - M65=5 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 18 (18.56%) => V35=1 - V40=3 - V45=5 - V55=2 - V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120
3.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Wouter VerstraateGonzalez Running10.21Mse   18.841  3:115.23-
2  Stefan Robbemonts-Gravendeel11.32Mse   16.908  3:334.70+1:11
3  Otto MeijDynamica12.01Mse   16.227  3:424.51+1:40
4  Frans KolijnOost-Souburg13.55Mse   14.012  4:173.89+3:34
5  Elise MolAV'5614.09Vse   13.781  4:213.83+3:48
6  Tianda Donker CurtiusMiddelburg14.35Vse   13.371  4:293.71+4:14
7  Lotte ElstgeestAV'5616.05Vse   12.124  4:573.37+5:44
8  Jolanda KolijnOost-Souburg16.43Vse   11.665  5:093.24+6:22
9  Jacqueline MeijersAV'5616.55V45   11.527  5:123.20+6:34
10  Bettina BerrevoetsDelta Sport18.16Vse   10.675  5:372.97+7:55
11  Els van ZwietenDelta Sport19.15V70   10.130  5:552.81+8:54
12  Femke van SluijsAV'5622.42Vse   8.590  6:592.39+12:21
Mannen: 4 (33.33%) => Mse=4
Vrouwen: 8 (66.67%) => V45=1 - V70=1 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.273 seconden nodig om deze lijst met 109 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019