maandag 22 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
9e Sportvissersloop
Yerseke, woensdag 10 juli 2019 - Organisatie: AV'56
10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Tim Pleijte (PR 30.12)Dynamica32.05Mse   18.701  3:135.19
2  Ronnie Overgaauw (PR 32.07)Dynamica32.19Mse   18.566  3:145.16
3  Floris Willeboordse (PR 31.40)Gonzalez Running32.42Mse   18.349  3:165.10
4  Erwin Harmes (PR 31.18)Gonzalez Running32.58M35   18.200  3:185.06
5  Erwin Adan (PR 32.15)Dynamica33.48Mse   17.751  3:234.93
6  Ralph Wiessner (PR 33.47)Dynamica34.18M40   17.493  3:264.86
7  Jozias Boone (PR 34.11)AV'5634.22M35   17.459  3:264.85
8  Martijn de Kok (PR 32.05)AV'5634.34M35   17.358  3:274.82
9  Nick van den BleekenHoogerheide34.45M35   17.266  3:294.80
10  Ruud Hoosemans (PR 34.33)Dynamica34.49M35   17.233  3:294.79
11  Menno MudLionidas34.56M45   17.176  3:304.77
12  Boris de Bruijn (PR 34.45)AV'5635.01M35   17.135  3:304.76
13  Michel Schrier (PR 30.18)Dynamica35.44M35   16.791  3:344.66
14  Tom Verbeek (PR)Kwadendamme36.38M35   16.379  3:404.55
15  Erik Goossen (PR 31.53)Scheldesport36.52M45   16.275  3:414.52
16  Wim van Sparrentak (PR 34.04)Dynamica36.58M45   16.231  3:424.51
17  Peter Balkenende (PR 36.33)AV'5637.02M50   16.202  3:424.50
18  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke37.06Mse   16.173  3:434.49
19  Arnoud Rijk (PR)AV'5637.08Mse   16.158  3:434.49
20  Rob van 't Veen (PR)AV'5637.11M40   16.136  3:434.48
21  Wilko de Vos (PR 33.54)AV'5637.13M55   16.122  3:434.48
22  Willem de Korte (PR 35.26)Gonzalez Running37.17Mse   16.093  3:444.47
23  Jorim de Boks (PR 35.00)Gonzalez Running37.32Mse   15.986  3:454.44
24  David Schrier (PR 34.39)Dynamica37.39Mse   15.936  3:464.43
25  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22)AV'5637.42Mse   15.915  3:464.42
26  Johan van de Woestijne (PR)Zoutelande37.52Mse   15.845  3:474.40
27  Jan-Willem Roelse (PR 36.31)Gonzalez Running37.57Mse   15.810  3:484.39
28  Samantha Luitwieler (debuut)Vlissingen38.03Vse   15.769  3:484.38
29  Jesse Beijer (PR)Gonzalez Running38.08Mse   15.734  3:494.37
30  Sander Zeijseink (PR)Vlissingen38.12Mse   15.707  3:494.36
31  Yann Sinke (PR 38.07)AV'5638.27Mse   15.605  3:514.33
32  Johan Karelse (PR 35.56)AV'5638.31M45   15.578  3:514.33
33  Gert van der Vinden (PR 37.38)Dynamica38.44M55   15.491  3:524.30
34  John Nieuwenhuize (PR 37.26)AV'5638.48M35   15.464  3:534.30
35  John Slabbekoorn (PR 38.31)Kapelle-Biezelinge38.51M50   15.444  3:534.29
36  Hans QuistSpado38.54Mse   15.424  3:534.28
37  Wolter Vos (PR)Dynamica39.04M50   15.358  3:544.27
38  Marius Besuijen (PR 35.10)AV'5639.15M55   15.287  3:564.25
39  Adriaan Wattel (PR 38.19)Middelburg39.18Mse   15.267  3:564.24
40  Michel Ridderhof (PR)Middelburg39.49M45   15.069  3:594.19
41  Remon Rijk (PR 39.19)AV'5639.53M35   15.044  3:594.18
42  Bart Verhaeghe (PR)AV'5639.57M35   15.019  4:004.17
43  Anne Ruijsink (debuut)Kapelle-Biezelinge40.03M35   14.981  4:004.16
44  Lion Baas (PR)Dynamica40.07M40   14.956  4:014.15
45  Jonathan Boon (PR 38.55)Gonzalez Running40.13M35   14.919  4:014.14
46  Rob de Pagter (PR 39.43)Dynamica40.21M35   14.870  4:024.13
47  Gijsbert Elstgeest (PR)AV'5640.27M45   14.833  4:034.12
48  Hein van Uffelen (PR)Oost-Souburg40.30Mse   14.815  4:034.12
49  Jaap Wouters (PR 40.28)Dynamica40.33Mse   14.797  4:034.11
50  Tim Kramer (PR)AV'5640.38M35   14.766  4:044.10
51  Mattheo Moerland (PR)Delta sport40.40Mse   14.754  4:044.10
52  Jan Molendijk (PR)Krabbendijke40.47Mse   14.712  4:054.09
53  Marinus Stroo (PR 38.59)Middelburg41.01Mse   14.628  4:064.06
54  Raoul van den Hoven (PR)Middelburg41.22Mse   14.504  4:084.03
55  Jurgen SaurensAV'5641.25M35   14.487  4:094.02
56  Bram Verhage (PR 38.11)Dynamica41.29M55   14.464  4:094.02
57  Rian van den Broeke (PR 30.28)Dynamica41.45M55   14.371  4:113.99
58  Peter Dekker (PR 39.23)Zoutelande41.48M45   14.354  4:113.99
59  Pascal KoppejanFlakkee41.51Mse   14.337  4:113.98
60  Arjan Beije (PR 32.35)Delta sport42.06M45   14.252  4:133.96
61  Frank Hoogstrate (debuut)Yerseke42.10Mse   14.229  4:133.95
62  Johan Bruijnooge (PR 41.36)Yerseke42.19Mse   14.179  4:143.94
63  Leo Janse (PR 39.14)Gonzalez Running42.24Mse   14.151  4:143.93
64  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke42.27M35   14.134  4:153.93
65  Rinus Paardekooper (PR 42.28)AV'5642.32M60   14.107  4:153.92
66  Martijn Hoosemans (PR 38.46)Dynamica42.34M35   14.096  4:153.92
67  Andre Meijers (PR 42.14)AV'5642.37M45   14.079  4:163.91
68  Samuel Jobse (PR)Aagtekerke42.41M35   14.057  4:163.90
69  Robin de Vriend (PR)Hansweert42.44M35   14.041  4:163.90
70  Danmar Dees (PR 42.35)AV'5642.55M45   13.981  4:183.88
71  Petra BruijsSpado43.04V45   13.932  4:183.87
72  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30)AV'5643.06M55   13.921  4:193.87
73  Lydia Kleinjan (PR 42.53)Goes43.22Vse   13.836  4:203.84
74  Berry Simonse (PR 39.47)AV'5643.24M45   13.825  4:203.84
75  Rijndert van der Kolk (debuut)Middelburg43.29M45   13.798  4:213.83
76  Theo den Herder (PR 37.27)AV'5643.35M65   13.767  4:223.82
77  Maarten van Kaam (PR)Yerseke43.43Mse   13.725  4:223.81
78  Menno Kole (PR)Goes43.47M35   13.704  4:233.81
79  Jacques de GrootSpado43.50M55   13.688  4:233.80
80  Frans Bos (PR 40.02) + (ZR Mannen 70)Dynamica43.53M70   13.673  4:233.80
81  Bram van Keulen (PR 41.06)Meliskerke43.55M45   13.662  4:243.80
82  Annette Bevelander (PR 43.49)AV'5643.57Vse   13.652  4:243.79
83  Linda Versluis (PR 43.08)Gapinge43.59V45   13.642  4:243.79
84  Durby Meijboom (PR 43.42)Vlissingen44.02V35   13.626  4:243.79
85  Cyril SchettersBergen op Zoom44.05M45   13.611  4:253.78
86  Jon Herselman (PR 41.56)Kapelle-Biezelinge44.08M45   13.595  4:253.78
87  Mark SchuitBreda44.14Mse   13.564  4:253.77
88  Jack KrijgerYerseke44.20Mse   13.534  4:263.76
89  Rob Sonke (PR 42.51)AV'5644.24M35   13.514  4:263.75
90  Niek van Belzen (PR 41.21)Arnemuiden44.31M45   13.478  4:273.74
91  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg44.37M35   13.448  4:283.74
92  Vicky Wiessner (PR 44.34)Middelburg44.39V45   13.438  4:283.73
93  Herman Bevelanders-Gravenpolder44.42M35   13.423  4:283.73
94  Patrick van HarenTholen44.47M45   13.398  4:293.72
95  Michel Wiersma (debuut)Middelburg44.50Mse   13.383  4:293.72
96  Jacco AltenaBolsward44.54M35   13.363  4:293.71
97  Jos OomsOlympia44.58M55   13.343  4:303.71
98  Erick Vermei (debuut)Heinkenszand45.01M60   13.328  4:303.70
99  Peter van den Heuvel (PR)Zierikzee45.09M35   13.289  4:313.69
100  Kees de Rooij (PR 41.21)Yerseke45.14Mse   13.265  4:313.68
101  Adriaan van de Vreede (debuut)Kruiningen45.20Mse   13.235  4:323.68
102  Pieter-Jan de Baar (PR 44.59)AV'5645.22M40   13.226  4:323.67
103  John Overweel (PR 35.33)Dynamica45.26M65   13.206  4:333.67
104  Tommy SiemerinkBergen op Zoom45.29M35   13.192  4:333.66
105  Marijn Traas (PR)Heinkenszand45.39M35   13.143  4:343.65
106  Ko van Damme (PR 44.55)AV'5645.42M55   13.129  4:343.65
107  Harry ChristiaansenAV'5645.46M55   13.110  4:353.64
108  Adrie JanseGonzalez Running45.48M55   13.100  4:353.64
109  Huub Beelen (PR 40.40)AV'5645.52M60   13.081  4:353.63
110  Marco Olivier (PR)Vlissingen45.55M45   13.067  4:363.63
111  Baukje Doedee (PR 42.33)Driewegen46.03V35   13.029  4:363.62
112  Arjen Berrevoets (PR)Kerkwerve46.08M35   13.006  4:373.61
113  Laus de Ridder (PR 45.37)Vlissingen46.11M55   12.992  4:373.61
114  Henny Strating (PR)AV'5646.14V50   12.978  4:373.60
115  Ron Dellebeke (PR 33.54)Dynamica46.16M60   12.968  4:383.60
116  Jan Noom (PR)Scherpenisse46.21Mse   12.945  4:383.60
117  Dore Priester (PR)Middelburg46.24Vse   12.931  4:383.59
118  William de Jonge (PR 43.48)Nieuwdorp46.38M45   12.866  4:403.57
119  Rene Goetheer (PR 44.13)Wolphaartsdijk46.53M50   12.798  4:413.55
120  Mirona de Vrie (debuut)Middelburg46.56V35   12.784  4:423.55
121  Jack Smits (PR 42.43)Dynamica46.59M55   12.770  4:423.55
122  Albert Karstanje (PR 43.41)Middelburg47.02M60   12.757  4:423.54
123  Michael Vermaat (PR)Oost-Souburg47.04M40   12.748  4:423.54
124  Ruud Geldof (PR 46.12)Middelburg47.07M60   12.734  4:433.54
125  Jan-Piete BevelanderSint Maartensdijk47.13Mse   12.707  4:433.53
126  Maroeska Ars (PR 47.00)AV'5647.18V40   12.685  4:443.52
127  Laurens Jobse (PR)Goes47.21Mse   12.672  4:443.52
128  Marc-Jan Moerland (PR 45.12)Goes47.24Mse   12.658  4:443.52
129  Esdra Minnaard (PR)Yerseke47.29Mse   12.636  4:453.51
130  Arjen Dommisse (PR)Krabbendijke47.32M35   12.623  4:453.51
131  Jos de KosterGoes47.35M35   12.609  4:463.50
132  Hans de JongStrijen47.46M55   12.561  4:473.49
133  Nathalie Slabbekoorn (PR)AV'5647.49Vse   12.548  4:473.49
134  Erwin van der Maas (debuut)Kortgene47.58M45   12.509  4:483.47
135  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk48.02Mse   12.491  4:483.47
136  Wim Huurman (PR 44.30)Goes48.05M60   12.478  4:493.47
137  Ingrid Koene (PR 44.27)AV'5648.13V55   12.444  4:493.46
138  John de Kraker (PR 48.12)Kapelle-Biezelinge48.15M55   12.435  4:503.45
139  Esma Guigui (PR 45.50)AV'5648.18Vse   12.422  4:503.45
140  Marco van 't Westeinde (PR 43.26)AV'5648.21M45   12.410  4:503.45
141  Pieter den Hollander (PR 46.51)Serooskerke48.28M45   12.380  4:513.44
142  Aart BolleGoes48.32Mse   12.363  4:513.43
143  Frits JoosseGoes48.40Mse   12.329  4:523.42
144  Sander RijkYerseke48.47Mse   12.299  4:533.42
145  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40)Krabbendijke48.51M35   12.282  4:533.41
146  Andre Kramer (debuut)Yerseke48.54M45   12.270  4:533.41
147  Johan de Vlieger (PR 35.16)Vlissingen48.57M60   12.257  4:543.40
148  Hans SuilenSommelsdijk49.03M45   12.232  4:543.40
149  Annemarie Verschuure (PR 48.01)AV'5649.11V40   12.199  4:553.39
150  Jo-Annes de Bat (debuut)Kloetinge49.27M35   12.133  4:573.37
151  Johnny ChristiaanseYerseke49.34M55   12.105  4:573.36
152  Chris Koppejan (PR 47.41)s-Gravenpolder49.39Mse   12.085  4:583.36
153  Marloes Saaman (PR 48.10)AV'5649.42V40   12.072  4:583.35
154  Marlou Eckhardt (PR 48.55)AV'5649.44Vse   12.064  4:583.35
155  Gertjan Bakker (PR 45.10)AV'5649.45M45   12.060  4:593.35
156  Claudia van Sighem (PR)AV'5649.48V45   12.048  4:593.35
157  Ilse Traas (PR)Heinkenszand49.51Vse   12.036  4:593.34
158  Raoul van Hijfte (PR 47.49)Yerseke49.55Mse   12.020  5:003.34
159  Simon Wielemaker (debuut)Vlissingen49.57M35   12.012  5:003.34
160  Nick Slabbekoorns-Heer Hendrikskinderen49.59Mse   12.004  5:003.33
161  Harry SmitBurgh-Haamstede50.01M65   11.996  5:003.33
162  Jannie de Vries (PR 46.15)Dynamica50.04V55   11.984  5:003.33
163  Jan BosselaarDynamica50.07M65   11.972  5:013.33
164  Hein Vermin (PR 43.18)Nisse50.35Mse   11.862  5:043.29
165  Wim de Jonge (PR 37.27)AV'5650.39M65   11.846  5:043.29
166  Caroline Veringa (PR 48.47)Dynamica50.42V45   11.834  5:043.29
167  Herman van der Glind (PR 50.37)AV'5650.45M35   11.823  5:053.28
168  Henk van der Poel (PR 42.52)Westkapelle50.50M65   11.803  5:053.28
169  Maurits de Feijter (PR)Lewedorp50.53Mse   11.792  5:053.28
170  Ellie Spaans (PR)AV'5650.56V60   11.780  5:063.27
171  Marjon Mulder (debuut)Koudekerke51.02Vse   11.757  5:063.27
172  Sam van WinsenTholen51.24Mse   11.673  5:083.24
173  Jacco van IwaardenYerseke51.30M45   11.650  5:093.24
174  Rosette Verkaart (PR 51.11)Vlissingen51.36V40   11.628  5:103.23
175  Marcel van Gilst (PR 50.07)AV'5651.54M45   11.561  5:113.21
176  Pim van Meerkerk (PR)Kloetinge51.58Mse   11.546  5:123.21
177  Natalie Sinke (PR 45.26)Gonzalez Running52.01V40   11.535  5:123.20
178  Lennard Zuidweg (debuut)Yerseke52.09Mse   11.505  5:133.20
179  Luc WittenbolsWoensdrecht52.13M45   11.491  5:133.19
180  Alex Vermare (PR 45.36)Kapelle-Biezelinge52.17M45   11.476  5:143.19
181  Imo Jongepier (PR 52.05)Nieuw- en Sint Joosland53.04M65   11.307  5:183.14
182  Mirjam van HijfteYerseke53.20Vse   11.250  5:203.13
183  John Guequierre (PR 33.40)Dynamica53.26M65   11.229  5:213.12
184  Arthur Stijns (PR 50.53)Dynamica53.32M70   11.208  5:213.11
185  Erik HartmanHoogerheide53.42M35   11.173  5:223.10
186  Martijn ZwemerOudelande53.49Mse   11.149  5:233.10
187  Rainier Zweep (PR)Kamperland54.00M45   11.111  5:243.09
188  Jeanine Overveld (PR 44.23)THOR54.07V55   11.087  5:253.08
189  Marion Goossen (PR 50.39)Scheldesport54.33V45   10.999  5:273.06
190  Dennis WalhoutKapelle-Biezelinge54.40Mse   10.976  5:283.05
191  Lena Kleingeld (PR 54.00)Vlissingen54.48V55   10.949  5:293.04
192  Jolanda van Keulen (PR)Middelburg54.53V45   10.932  5:293.04
193  Debby Elstgeest (PR 53.35)AV'5654.56V35   10.922  5:303.03
194  Kees de Visser (PR 43.48)Aagtekerke55.05M50   10.893  5:313.03
195  Esther van Sluijs (PR 48.59)AV'5655.37V45   10.788  5:343.00
196  Corien OverduinYerseke56.13Vse   10.673  5:372.96
197  Niek Hesp (PR 50.54)AV'5657.00M55   10.526  5:422.92
198  Jakobus Meulenberg (PR 52.25)AV'5657.51M50   10.372  5:472.88
199  Janneke Boutens (PR 55.12)Middelburg58.03V55   10.336  5:482.87
200  Laura de Ridder (PR 54.20)Middelburg58.34V45   10.245  5:512.85
201  Gilles BosmanThor58.42M65   10.221  5:522.84
202  Katinka van der Glind (PR)AV'5659.09V40   10.144  5:552.82
203  Theo Simons (PR 41.26)Dynamica59.54M65   10.017  5:592.78
204  Marina Mol (PR)AV'5659.58V40   10.006  6:002.78
205  Gisela Nijsse (PR 53.49)AV'561.00.01V55   9.997  6:002.78
206  Natasja NieuwenhuyseNieuwdorp1.00.10V35   9.972  6:012.77
207  Antoinette BarbeYerseke1.00.32V45   9.912  6:032.75
208  Gaby MustersHoogerheide1.04.02V35   9.370  6:242.60
209  Marjolein LucasPutte1.06.31V45   9.020  6:392.51
210  Maarten HendriksHoogerheide1.06.35M45   9.011  6:402.50
211  Jos van LindenPutte1.06.39M45   9.002  6:402.50
212  Monique van DuijnHoogerheide1.09.43V35   8.606  6:582.39
213  Sandy BowserHoogerheide1.15.57V35   7.900  7:362.19
Mannen: 168 (78.87%) => M35=36 - M40=5 - M45=32 - M50=6 - M55=17 - M60=8 - M65=10 - M70=2 - Mse=52
Vrouwen: 45 (21.13%) => V35=8 - V40=7 - V45=11 - V50=1 - V55=6 - V60=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184

3.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Abraham MeharyAV'5610.55Mse   18.137  3:185.04
2  Jarno KooijmanAV'5611.41Mse   16.947  3:324.71
3  Wouter SchetsAV'5611.48Mse   16.780  3:354.66
4  Otto MeijDynamica12.38Mse   15.673  3:504.35
5  Ipe VerbruggeAV'5613.17Mse   14.906  4:024.14
6  Tessa SchetsAV'5613.50Vse   14.313  4:123.98
7  Stijn KooleDynamica13.59Mse   14.160  4:143.93
8  Sanne de BaarAV'5614.03Vse   14.093  4:153.91
9  Koen SteenblokAV'5614.18Mse   13.846  4:203.85
10  Elise MolAV'5614.22Vse   13.782  4:213.83
11  Frans KolijnOost-Souburg14.25Mse   13.734  4:223.82
12  Veerle SmitsAV'5614.51Vse   13.333  4:303.70
13  Julia WisseAagtekerke15.07Vse   13.098  4:353.64
14  Laurens MeeuwsenKrabbendijke15.12Mse   13.026  4:363.62
15  Hilde KooleDynamica16.26Vse   12.049  4:593.35
16  Lotte ElstgeestAV'5617.37Vse   11.239  5:203.12
17  Jolanda KolijnOost-Souburg17.50Vse   11.103  5:243.08
18  Jacqueline MeijersAV'5618.02V45   10.980  5:283.05
19  Rianne VerschuureYerseke18.21Vse   10.790  5:343.00
20  Renate van der LindenKrabbendijke18.24Vse   10.761  5:352.99
21  Stefan StokmanDynamica18.41Mse   10.598  5:402.94
22  Simone PasmanKapelle-Biezelinge19.03Vse   10.394  5:462.89
23  Emma van de WaterYerseke19.03Vse   10.394  5:462.89
24  Marco WagenaarAV'5619.08Mse   10.348  5:482.87
25  Angela BauerGoes19.12Vse   10.313  5:492.86
26  Rene NijsseAV'5619.31Mse   10.145  5:552.82
27  Marleen de MotYerseke19.56Vse   9.933  6:022.76
28  Sarijke AertsMiddelburg20.14V65   9.786  6:082.72
29  Liesbeth BodeYerseke20.18Vse   9.754  6:092.71
30  Henny SchneiderKapelle-Biezelinge21.05Mse   9.391  6:232.61
31  Heleen de VliegerVlissingen21.33Vse   9.188  6:322.55
32  Ella de KokAV'5621.38Vse   9.153  6:332.54
33  Marije VerdonkOost-Souburg21.46Vse   9.096  6:362.53
34  Mia van BelleDynamica22.14V65   8.906  6:442.47
35  Marriet PekaarYerseke22.34Vse   8.774  6:502.44
36  Angela van HeldenYerseke22.37Vse   8.755  6:512.43
37  Femke van SluijsAV'5623.12Vse   8.534  7:022.37
Mannen: 13 (35.14%) => Mse=13
Vrouwen: 24 (64.86%) => V45=1 - V65=2 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Abraham Mehary10:55Jarno Kooijman11:41Wouter Schets11:48Tessa Schets13:5037
2018Bezuayehu Petersen11:13Jarno Kooijman12:06Tom Dees14:28Mika Ridderhof15:5633


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 10.748 seconden nodig om deze lijst met 250 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-07-2018 8e Sportvissersloop YersekeAV'560
12-07-2017 7e Sportvissersloop YersekeAV'560
13-07-2016 6e Sportvissersloop YersekeAV'561581
24-06-2015 5e Sportvissersloop YersekeAV'561896
25-06-2014 4e Sportvissersloop YersekeAV'562533
26-06-2013 3e Sportvissersloop YersekeAV'562985
26-06-2012 2e Sportvissersloop YersekeAV'562525
10-07-2010 1e Sportvissersloop YersekeAV'561677

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019