zaterdag 16 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

11e Griffioenloop

Middelburg, vrijdag 21 juni 2019 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Zoutelande33.44minMse   17.787  3:224.94669
2  Erwin Harmes (PR 31.18) Middelburg35.11minM35   17.054  3:314.74570
3  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen37.42minM35   15.915  3:464.42416
4  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke37.45minM45   15.894  3:474.42413
5  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Sint Laurens37.59minM45   15.796  3:484.39400
6  Bart Verhaeghe (PR 39.57) Kapelle-Biezelinge40.02minM35   14.988  4:004.16295
7  Ruben Boutens (PR 38.57) Middelburg40.23minMse   14.858  4:024.13279
8  Tim Vervuurt (PR)Middelburg40.25minMse   14.845  4:034.12277
9  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg40.29minM45   14.821  4:034.12274
10  Robert Hekhuis (PR 40.05) Vlissingen40.48minMse   14.706  4:054.08260
11  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg41.37minM35   14.417  4:104.00225
12  Tim Kramer (PR 40.38) s-Heer Hendrikskinderen41.47minM35   14.360  4:113.99218
13  Jork SchienbeinMetzholz42.14minMse   14.207  4:133.95200
14  Otto Meij (PR)Middelburg42.28minMse   14.129  4:153.92191
15  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg42.47minMse   14.024  4:173.90179
16  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen42.54minM40   13.986  4:173.89175
17  Christian Janse (PR)Aagtekerke43.04minMse   13.932  4:183.87169
18  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke43.22minM55   13.836  4:203.84158
19  Martijn de Koning (PR 43.02) Heinkenszand43.25minMse   13.820  4:213.84156
20  Dennis But (PR 41.02) Middelburg43.29minMse   13.798  4:213.83154
21  Richard van Belzen (PR 40.46) Serooskerke43.45minM45   13.714  4:233.81145
22  Marc van Mourik (PR 43.46) Middelburg44.15minMse   13.559  4:263.77129
23  Jacco van den BosseMiddelburg44.27minMse   13.498  4:273.75123
24  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg44.33minMse   13.468  4:273.74120
25  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg44.45minMse   13.408  4:293.72114
26  Robert Carol (PR 38.44) Middelburg45.02minM50   13.323  4:303.70106
27  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke45.05minMse   13.309  4:313.70104
28  Gert Joziasse (PR 43.22) Middelburg45.33minMse   13.172  4:333.6692
29  Daniel Walhout (PR 44.59) Veere45.38minMse   13.148  4:343.6589
30  Arjen DingemanseKoudekerke46.01minMse   13.039  4:363.6280
31  Durby Meijboom (PR 43.42) Vlissingen46.12minVse   12.987  4:373.61240
32  Frans Willem van der Maas (PR 44.45) Oost-Souburg46.32minMse   12.894  4:393.5867
33  Werner Helmich (PR)Kapelle-Biezelinge47.04minM45   12.748  4:423.5456
34  Ronald Strobos (PR 42.09) Middelburg47.05minM55   12.743  4:433.5456
35  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg47.29minM45   12.636  4:453.5148
36  Andre Lous (PR 45.48) Westkapelle47.55minMse   12.522  4:483.4840
37  William de Jonge (PR 43.48) Nieuwdorp48.15minM45   12.435  4:503.4534
38  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen48.27minM55   12.384  4:513.4431
39  Maarten Riemens (PR 45.45) Grijpskerke48.33minMse   12.358  4:513.4329
40  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden49.03minMse   12.232  4:543.4022
41  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg49.07minM60   12.216  4:553.3922
42  Roel Latuheru (PR 45.38) Middelburg49.09minM45   12.208  4:553.3921
43  Ruud Geldof (PR 46.12) Middelburg49.16minM60   12.179  4:563.3820
44  Enrico Joziasse (PR)Middelburg49.31minMse   12.117  4:573.3717
45  Delfine Renson (debuut) Middelburg49.35minVse   12.101  4:583.36128
46  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke50.46minMse   11.819  5:053.286
47  Martin Marinissen (PR 42.47) Middelburg50.51minMse   11.799  5:053.285
48  Timmy Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland50.54minMse   11.788  5:053.275
49  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen50.57minM45   11.776  5:063.274
50  Robert Reinders (debuut) Vlissingen52.28minMse   11.436  5:153.18-
51  Raymond Gerrits (PR 42.48) Middelburg53.26minMse   11.229  5:213.12-
52  Ellie Spaans (PR 50.07) Goes53.32minV60   11.208  5:213.1142
53  Elvera AlewijnseOost-Souburg53.36minVse   11.194  5:223.1141
54  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle53.40minV50   11.180  5:223.1140
55  Kevin de Pagter (PR 33.34) Arnemuiden54.02minMse   11.104  5:243.08-
56  Jan Bostelaar (PR 42.26) Westkapelle54.25minM65   11.026  5:273.06-
57  Alex Vermare (PR 45.36) Kapelle-Biezelinge54.50minMse   10.942  5:293.04-
58  Jolanda van Keulen (PR 54.53) Middelburg54.57minVse   10.919  5:303.0322
59  Ingrid de Kok (debuut) Kapelle-Biezelinge56.36minVse   10.601  5:402.947
60  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen57.14minVse   10.483  5:432.914
61  Cindy RaucampMiddelburg59.41minVse   10.053  5:582.79-
62  Jana DavitanMiddelburg1.00.42minVse   9.885  6:042.75-
63  Esther TangeMiddelburg1.01.00minVse   9.836  6:062.73-
64  Leen Tange (PR 56.22) Middelburg1.01.03minMse   9.828  6:062.73-
65  Sigrid Epker (PR 58.16) Middelburg1.01.21minVse   9.780  6:082.72-
66  Denny van der LindeMiddelburg1.09.55minMse   8.582  7:002.38-
Mannen: 54 (81.82%) => M35=5 - M40=1 - M45=9 - M50=1 - M55=3 - M60=2 - M65=1 - Mse=32
Vrouwen: 12 (18.18%) => V50=1 - V60=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Ronnie Overgaauw33:44Erwin Harmes35:11Remy Vasseur37:42Durby Meijboom46:1266
2018Adriaan Walhout35:50Remy Vasseur37:41Wilco Boogaard38:20Anjolie Engels39:2190
2017Ronnie Overgaauw35:35Adriaan Walhout37:40Willem de Korte37:49Lea Elisa Kampf46:0984
2016Joeri Versluis36:05Arjo Verhage36:50Wim van Sparrentak36:56Evelien van Sparrentak45:1279
2015Joeri Versluis36:55Wilco Boogaard37:53Jeroen van der Meide39:24Valesca Lefeber48:2148
2014Erwin Harmes33:28Laurent van Nieuwenhuijze35:31Wim van Sparrentak36:27Carolien van de Kreeke40:5465
2013Erwin Harmes35:18Adriaan van Keulen36:30Arjo Verhage36:38Sandra Joziasse44:2380
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Thomas Wulffraat (PR 18.19) Terneuzen19.18minMse   15.544  3:524.32222
2  Pieter Wisse (PR 19.56) Biggekerke20.43minM50   14.481  4:094.02108
3  Bart de Visser (PR 20.30) Serooskerke21.20minMse   14.063  4:163.9172
4  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg22.24minM35   13.393  4:293.7226
5  Frans Kolijn (debuut) Oost-Souburg22.29minMse   13.343  4:303.7123
6  Rick de Smit (PR 21.16) Goes22.32minMse   13.314  4:303.7022
7  Michael Vermaat (PR 21.44) Oost-Souburg22.34minM40   13.294  4:313.6921
8  Annemiek Verhage (PR 21.55) Biggekerke22.37minVse   13.265  4:313.68145
9  Niek van Belzen (PR 21.38) Arnemuiden22.48minM45   13.158  4:343.6515
10  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen23.20minM45   12.857  4:403.575
11  Ron Dellebeke (PR 20.01) Oost-Souburg23.27minM60   12.793  4:413.553
12  Kyra van de Voorde (PR 20.45) Middelburg23.37minVse   12.703  4:433.5386
13  Pascal van de Voorde (PR 19.05) Middelburg23.40minMse   12.676  4:443.521
14  Edith van Dijke (PR)Goes24.14minVse   12.380  4:513.4456
15  Louise de Pooter (PR 24.41) Middelburg25.02minVse   11.984  5:003.3327
16  Renate Moerland (PR 24.47) Arnemuiden25.43minVse   11.666  5:093.2411
17  Domina Lous (PR)Westkapelle26.57minVse   11.132  5:233.091
18  Roos Leer (PR 24.39) Middelburg27.02minVse   11.097  5:243.08-
19  Robbert Meeuwse (PR 16.36) Kwadendamme27.04minMse   11.084  5:253.08-
20  Dylan den Hartog (debuut) Middelburg27.07minMse   11.063  5:253.07-
21  Debora WattelAmsterdam27.10minVse   11.043  5:263.07-
22  Hagar WattelMiddelburg27.12minVse   11.029  5:263.06-
23  Jolanda Kolijn (PR 26.40) Oost-Souburg27.21minVse   10.969  5:283.05-
24  Krista de Kam (PR 26.11) Goes27.24minVse   10.949  5:293.04-
25  Janneke Boutens (PR 26.16) Middelburg27.40minVse   10.843  5:323.01-
26  Edith KobusKoudekerke27.46minVse   10.804  5:333.00-
27  Chloey BosMiddelburg28.17minVse   10.607  5:392.95-
28  Mascha Boom (PR)Oostkapelle28.20minVse   10.588  5:402.94-
29  Stefan NieuwenuisMiddelburg28.57minMse   10.363  5:472.88-
30  Ernesta Verburg (PR 28.52) Dreischor29.07minVse   10.303  5:492.86-
31  Judith van de BankOostkapelle29.32minVse   10.158  5:542.82-
32  Laura de Ridder (PR 26.51) Middelburg29.51minVse   10.050  5:582.79-
33  Esther FaberVlissingen29.54minVse   10.033  5:592.79-
34  Aart van Luijk (PR 25.10) Middelburg29.58minM60   10.011  6:002.78-
35  Marjolein NieuwenhuisMiddelburg30.26minVse   9.858  6:052.74-
36  Alexandra StroosnijderKruiningen30.58minVse   9.688  6:122.69-
37  Patricia van PamelenVlissingen33.48minVse   8.876  6:462.47-
38  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen34.26minV65   8.712  6:532.42-
39  Dilek DoganMiddelburg39.36minMse   7.576  7:552.10-
Mannen: 16 (41.03%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=1 - M60=2 - Mse=9
Vrouwen: 23 (58.97%) => V65=1 - Vse=22

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.91 seconden nodig om deze lijst met 105 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019