zondag 17 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Schellachloop

Middelburg, vrijdag 14 juni 2019 - Organisatie: Dynamica
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg41.11minM35   17.483  3:264.86-
2  Boris de BruijnKloetinge43.34minM35   16.526  3:384.59+2:23
3  Remy VasseurVlissingen46.00minM35   15.652  3:504.35+4:49
4  Floris WilleboordseMiddelburg46.02minMse   15.641  3:504.34+4:51
5  Wim van SparrentakSint Laurens46.09minM45   15.601  3:514.33+4:58
6  Rob EpkerMiddelburg46.23minMse   15.523  3:524.31+5:12
7  Willem de KorteAagtekerke47.36minMse   15.126  3:584.20+6:25
8  Ruben BoutensMiddelburg48.45minMse   14.769  4:044.10+7:34
9  Edward de KosterMiddelburg48.55minMse   14.719  4:054.09+7:44
10  Michel RidderhofMiddelburg49.23minM45   14.580  4:074.05+8:12
11  Wolter VosMiddelburg49.37minM50   14.511  4:084.03+8:26
12  Jeroen de NoodMiddelburg50.06minM35   14.371  4:113.99+8:55
13  Lion BaasVlissingen50.31minM40   14.253  4:133.96+9:20
14  Marius BesuijenMiddelburg50.42minM55   14.201  4:143.94+9:31
15  Koen SchippersGapinge50.44minMse   14.192  4:143.94+9:33
16  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek50.51minM45   14.159  4:143.93+9:40
17  Sjef GorisMiddelburg51.51minM50   13.886  4:193.86+10:40
18  Jan LouwsMiddelburg51.56minM55   13.864  4:203.85+10:45
19  Leo JanseMiddelburg51.58minMse   13.855  4:203.85+10:47
20  Edward de LengKoudekerke52.04minM55   13.828  4:203.84+10:53
21  Edwin van AlphenVlissingen52.20minM45   13.758  4:223.82+11:09
22  Peter van LitMiddelburg52.43minM50   13.658  4:243.79+11:32
23  Monica SanderseVlissingen53.16minV35   13.517  4:263.75+12:05
24  Rinus WitteSint Laurens53.27minM55   13.471  4:273.74+12:16
25  Erik GoedhartMiddelburg53.56minMse   13.350  4:303.71+12:45
26  Edwin GelukHeinkenszand54.12minMse   13.284  4:313.69+13:01
27  Johan LorierVlissingen54.15minM45   13.272  4:313.69+13:04
28  Henk LousVlissingen54.38minM60   13.179  4:333.66+13:27
29  Linda VersluisGapinge54.40minVse   13.171  4:333.66+13:29
30  Daniel WalhoutVeere54.44minMse   13.155  4:343.65+13:33
31  Wijnand VetteMiddelburg55.29minMse   12.977  4:373.60+14:18
32  Lizo KoppejanArnemuiden55.36minM45   12.950  4:383.60+14:25
33  Marcel StruijkMiddelburg56.29minMse   12.747  4:423.54+15:18
34  Arnold WesterbekeVlissingen57.03minMse   12.621  4:453.51+15:52
35  Ronnie KrockeOost-Souburg57.43minM60   12.475  4:493.47+16:32
36  Maarten RiemensGrijpskerke58.16minMse   12.357  4:513.43+17:05
37  Peter RotteMiddelburg58.26minMse   12.322  4:523.42+17:15
38  Rocky HollandOldenzaal58.37minMse   12.283  4:533.41+17:26
39  Albert LwandofskiSchriesheim58.58minMse   12.210  4:553.39+17:47
40  Adri KooleSerooskerke59.03minM65   12.193  4:553.39+17:52
41  Laus de RidderVlissingen59.10minM55   12.169  4:563.38+17:59
42  Marco OlivierVlissingen59.14minM45   12.155  4:563.38+18:03
43  Frank NietfangerBornheim59.22minMse   12.128  4:573.37+18:11
44  Wim TabakVlissingen59.26minM55   12.114  4:573.37+18:15
45  William de JongeNieuwdorp59.31minM45   12.097  4:583.36+18:20
46  Steven HouwelingVrouwenpolder1.00.03minMse   11.990  5:003.33+18:52
47  Enrico JoziasseMiddelburg1.00.06minMse   11.980  5:013.33+18:55
48  Ingrid KoeneMiddelburg1.00.18minVse   11.940  5:023.32+19:07
49  Ruud GeldofMiddelburg1.00.38minM60   11.875  5:033.30+19:27
50  Sandra van den BroekSint Laurens1.01.45minVse   11.660  5:093.24+20:34
51  Siem CornelisseArnemuiden1.01.53minMse   11.635  5:093.23+20:42
52  Ronald van HerculesSerooskerke1.02.04minMse   11.600  5:103.22+20:53
53  Jannie de VriesVlissingen1.02.19minV55   11.554  5:123.21+21:08
54  Martijn van LangeveldeMiddelburg1.02.27minMse   11.529  5:123.20+21:16
55  Marcel RichardZoutelande1.02.40minM65   11.489  5:133.19+21:29
56  Ellie SpaansGoes1.03.49minV60   11.282  5:193.13+22:38
57  Rens DavidseMiddelburg1.04.07minMse   11.230  5:213.12+22:56
58  Arthur StijnsOudelande1.05.27minM70   11.001  5:273.06+24:16
59  Wim DingemanseGrijpskerke1.05.38minM55   10.970  5:283.05+24:27
60  Suzanne GeschiereSint Laurens1.05.41minV50   10.962  5:283.04+24:30
61  Thea van de BergVlissingen1.07.14minVse   10.709  5:362.97+26:03
62  Elsbeth DingemanseGapinge1.08.34minVse   10.501  5:432.92+27:23
63  Lena KleingeldVlissingen1.08.37minVse   10.493  5:432.91+27:26
64  Kees GeuzeMiddelburg1.08.40minMse   10.485  5:432.91+27:29
65  Jakobus MeulenbergOudelande1.13.17minM50   9.825  6:062.73+32:06
66  Marian van DijkMiddelburg1.13.21minV50   9.816  6:072.73+32:10
67  Jana DavtianMiddelburg1.13.24minVse   9.809  6:072.72+32:13
68  Sigrid Epker-JenseMiddelburg1.13.48minVse   9.756  6:092.71+32:37
69  Maarten KalsbeekMiddelburg1.16.11minMse   9.451  6:212.63+35:00
70  Janneke WiskerkeGoes1.17.00minV50   9.351  6:252.60+35:49
Mannen: 56 (80%) => M35=4 - M40=1 - M45=8 - M50=4 - M55=7 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=26
Vrouwen: 14 (20%) => V35=1 - V50=3 - V55=1 - V60=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12 km

2019Erwin Harmes41:11Boris de Bruijn43:34Remy Vasseur46:00Monica Sanderse53:1670
2018Adriaan Walhout43:04Remy Vasseur44:57Wim van Sparrentak44:59Linda Versluis53:4480
2017Adriaan van Keulen45:16Wim van Sparrentak45:23Wilco Boogaard45:43Valesca Lefeber55:38113
2016Joeri Versluis44:18Wim van Sparrentak45:02Arjo Verhage45:48Evelien van Sparrentak56:10109
2015Erwin Adan42:48Joeri Versluis44:09Wim van Sparrentak44:29Carolien van de Kreeke49:1590
2014Adriaan van Keulen43:44Adriaan Walhout44:42Jorim de Boks45:01Anjolie Engels47:41101
2013Arjo Verhage46:28Piet Wisse46:39Maris Jacobs47:15Anjolie Engels45:4868
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jesse BeijerMiddelburg30.45minMse   15.610  3:514.34-
2  Olof HoogestegerVlissingen31.04minM40   15.451  3:534.29+0:19
3  Robert HekhuisVlissingen31.30minMse   15.238  3:564.23+0:45
4  Adriaan WattelMiddelburg32.26minMse   14.800  4:034.11+1:41
5  Otto MeijMiddelburg33.40minMse   14.257  4:133.96+2:55
6  Patrick VogelMiddelburg34.55minM50   13.747  4:223.82+4:10
7  Jozias MarijsArnemuiden35.10minMse   13.649  4:243.79+4:25
8  Bianca van AartsenMiddelburg35.28minVse   13.534  4:263.76+4:43
9  Gert-Jan SturmKoudekerke35.47minMse   13.414  4:283.73+5:02
10  Maurice SteketeeMiddelburg36.03minM35   13.315  4:303.70+5:18
11  Arthur van AartsenMiddelburg36.14minM40   13.247  4:323.68+5:29
12  Jan-Peter KatsmanMiddelburg36.35minMse   13.121  4:343.64+5:50
13  Marijn TraasHeinkenszand36.46minMse   13.055  4:363.63+6:01
14  Rene LouwerseVlissingen36.59minMse   12.979  4:373.61+6:14
15  Maroeska ArsGoes37.11minV40   12.909  4:393.59+6:26
16  Mirona van de VrieMiddelburg37.21minVse   12.851  4:403.57+6:36
17  Suzanne van ElsackerMiddelburg37.28minVse   12.811  4:413.56+6:43
18  Ron DellebekeOost-Souburg37.33minM60   12.783  4:423.55+6:48
19  Laurens JobseGoes37.38minMse   12.755  4:423.54+6:53
20  Albert KarstanjeMiddelburg37.41minM60   12.738  4:433.54+6:56
21  Alexander DekkerOostkapelle38.11minMse   12.571  4:463.49+7:26
22  Peter DekkerZoutelande38.14minM45   12.554  4:473.49+7:29
23  Jos PutVlissingen38.16minM55   12.544  4:473.48+7:31
24  Andre DavidseMiddelburg38.20minMse   12.522  4:483.48+7:35
25  Nick BelzenArnemuiden38.24minMse   12.500  4:483.47+7:39
26  Stefan van den DriesHeinkenszand38.53minMse   12.345  4:523.43+8:08
27  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden40.03minMse   11.985  5:003.33+9:18
28  Herman van de GlindKloetinge40.33minMse   11.837  5:043.29+9:48
29  Micha BoksMiddelburg40.36minMse   11.823  5:053.28+9:51
30  Peter MaranusAagtekerke40.38minMse   11.813  5:053.28+9:53
31  Judith DekkerOostkapelle40.46minVse   11.774  5:063.27+10:01
32  Leonard MaljaarsOostkapelle40.48minMse   11.765  5:063.27+10:03
33  Sandra BreemerkampGapinge40.56minVse   11.726  5:073.26+10:11
34  Dylan den HartogMiddelburg41.01minMse   11.703  5:083.25+10:16
35  Hans WestveerKruiningen41.01minM55   11.703  5:083.25+10:16
36  Pieter van IwaardenGoes41.05minMse   11.684  5:083.25+10:20
37  Karin ToornstraMiddelburg41.14minVse   11.641  5:093.23+10:29
38  Louise de PooterMiddelburg41.17minVse   11.627  5:103.23+10:32
39  Cor SchipperMiddelburg41.19minM60   11.618  5:103.23+10:34
40  Alex VermareKapelle-Biezelinge41.30minMse   11.566  5:113.21+10:45
41  Ferdi FranckeOostkapelle41.36minMse   11.538  5:123.21+10:51
42  Ilse TraasHeinkenszand41.40minVse   11.520  5:133.20+10:55
43  Johan DekkerMiddelburg41.52minM60   11.465  5:143.18+11:07
44  Hans MinnaardYerseke42.02minM55   11.420  5:153.17+11:17
45  Levi SamanMiddelburg42.28minMse   11.303  5:193.14+11:43
46  Elvira WattelOost-Souburg43.19minVse   11.081  5:253.08+12:34
47  Gil Marco GinesVlissingen43.45minMse   10.971  5:283.05+13:00
48  Fernandez CluentesVlissingen43.47minMse   10.963  5:283.05+13:02
49  Diego FernandezVlissingen43.49minMse   10.955  5:293.04+13:04
50  Jeroen VrolijkMiddelburg43.52minMse   10.942  5:293.04+13:07
51  Simone GeuzeMiddelburg43.55minVse   10.930  5:293.04+13:10
52  Els GelokVlissingen44.00minVse   10.909  5:303.03+13:15
53  Sjoerd WassinkVlissingen44.03minMse   10.897  5:303.03+13:18
54  Jolanda KolijnOost-Souburg44.06minVse   10.884  5:313.02+13:21
55  Kees van BelzenRitthem44.08minM65   10.876  5:313.02+13:23
56  Arjan BrouwerSerooskerke44.28minMse   10.795  5:343.00+13:43
57  Jeltina StevelsMiddelburg45.05minVse   10.647  5:382.96+14:20
58  Marjolein MolKapelle-Biezelinge45.54minVse   10.458  5:442.90+15:09
59  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge45.57minVse   10.446  5:452.90+15:12
60  Jan BesuijenMiddelburg46.06minMse   10.412  5:462.89+15:21
61  Karin GeuzeMiddelburg46.47minVse   10.260  5:512.85+16:02
62  Arno HillemanVrouwenpolder46.54minMse   10.235  5:522.84+16:09
63  Ron van GiessenMiddelburg47.01minMse   10.209  5:532.84+16:16
64  Liesbeth RijnbergGrijpskerke47.03minVse   10.202  5:532.83+16:18
65  Evelien KooleMiddelburg48.16minVse   9.945  6:022.76+17:31
66  Monika TramperMiddelburg48.18minVse   9.938  6:022.76+17:33
67  Katinka van de GlindKloetinge48.26minV40   9.911  6:032.75+17:41
68  Jan FranseMiddelburg48.33minMse   9.887  6:042.75+17:48
69  Marina Mols-Heer Abtskerke48.42minVse   9.856  6:052.74+17:57
70  Gisela NijsseOud-Sabbinge48.44minVse   9.850  6:062.74+17:59
71  Lidwine VerschiereGoes48.48minVse   9.836  6:062.73+18:03
72  Hans van SluijsMiddelburg53.00minM70   9.057  6:382.52+22:15
73  Patricia BoogaardOost-Souburg56.18minVse   8.526  7:022.37+25:33
74  Simone van PeltOost-Souburg56.21minVse   8.518  7:032.37+25:36
Mannen: 48 (64.86%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=3 - M60=4 - M65=1 - M70=1 - Mse=34
Vrouwen: 26 (35.14%) => V40=2 - Vse=24

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.24 seconden nodig om deze lijst met 144 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019