dinsdag 22 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 7 juni 2019 - Organisatie: Stadsloop
7.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van Den BroekeVlissingen24.10minMse   18.869  3:115.24-
2  Maikel PeemanFlakkee24.14minMse   18.817  3:115.23+0:04
3  Tim PleijteVlissingen24.27minMse   18.650  3:135.18+0:17
4  Floris WilleboordseMiddelburg24.46minMse   18.412  3:165.11+0:36
5  Patrick de VosKattendijke24.59minMse   18.252  3:175.07+0:49
6  Ronnie OvergaauwZoutelande25.00minMse   18.240  3:175.07+0:50
7  Erwin HarmesMiddelburg25.30minM35   17.882  3:214.97+1:20
8  Martijn de KokHeinkenszand26.11minM35   17.416  3:274.84+2:01
9  Ralph WiessnerVlissingen26.22minM40   17.295  3:284.80+2:12
10  Jozias BooneGoes26.44minM35   17.057  3:314.74+2:34
11  Abraham MehariAV'5626.47minMse   17.026  3:314.73+2:37
12  Erik WolfertFlakkee27.06minMse   16.827  3:344.67+2:56
13  Joeri VersluisMiddelburg27.36minM35   16.522  3:384.59+3:26
14  Boris de BruijnAV'5627.47minM35   16.413  3:394.56+3:37
15  Peter BiewengaMiddelburg27.56minM35   16.325  3:414.53+3:46
16  Jan-Willem RoelseGonzalez Running27.59minMse   16.295  3:414.53+3:49
17  Freek GoedhartFlakkee27.59minMse   16.295  3:414.53+3:49
18  Remy VasseurVlissingen28.09minM35   16.199  3:424.50+3:59
19  Adriaan WalhoutMiddelburg28.18minM40   16.113  3:434.48+4:08
20  Willem de KorteGonzalez Running28.20minMse   16.094  3:444.47+4:10
21  Tom VerbeekAV'5628.20minM35   16.094  3:444.47+4:10
22  Wim van SparrentakSint Laurens28.21minM45   16.085  3:444.47+4:11
23  Jorim de BoksGonzalez Running28.23minMse   16.066  3:444.46+4:13
24  Willem de VosMiddelburg28.28minM40   16.019  3:454.45+4:18
25  Arjo VerhageDynamica28.34minM45   15.963  3:464.43+4:24
26  Micha JanseDynamica28.50minM45   15.815  3:484.39+4:40
27  Peter MeeuwsenKrabbendijke28.53minMse   15.788  3:484.39+4:43
28  Peter BalkenendeAV'5628.58minM50   15.742  3:494.37+4:48
29  Olivier VerhaarMiddelburg29.05minMse   15.679  3:504.36+4:55
30  Wouter SchetsAV'5629.08minMse   15.652  3:504.35+4:58
31  Johan de WoestijneZoutelande29.14minMse   15.599  3:514.33+5:04
32  Remon RijkGoes29.45minM35   15.328  3:554.26+5:35
33  Christiaan van Mourik29.48minM40   15.302  3:554.25+5:38
35  Tim Vervuurt29.49minMse   15.293  3:554.25+5:39
34  Thijs KoopsOost-Souburg29.50minMse   15.285  3:564.25+5:40
36  Jesse BeijerGonzalez Running29.51minMse   15.276  3:564.24+5:41
37  Carolien van der KreekeDynamica29.52minV45   15.268  3:564.24+5:42
40  Pascal van de Voordegroenrijk 129.52minM40   15.268  3:564.24+5:42
38  Jurriaan Vogel29.53minMse   15.259  3:564.24+5:43
39  Erik KokArnemuiden29.57minM45   15.225  3:564.23+5:47
41  Olof HoogestegerVlissingen29.58minM40   15.217  3:574.23+5:48
43  Manfred van de Broekegroenrijk 130.04minM40   15.166  3:574.21+5:54
42  Anjolie EngelsDynamica30.05minV40   15.158  3:584.21+5:55
44  Robin Jongeneel30.05minMse   15.158  3:584.21+5:55
46  Ronald GeertseLoopgroep Zeeland 130.17minM40   15.058  3:594.18+6:07
45  Ruben Boutens30.19minMse   15.041  3:594.18+6:09
48  Hanco van KeulenRitthem30.21minM45   15.025  4:004.17+6:11
47  Aart JoziasseGonzalez Running30.24minM50   15.000  4:004.17+6:14
49  Noor DekkerGonzalez Running30.28minVse   14.967  4:014.16+6:18
50  Thijs ClowtingKoole Sport Heren 130.30minMse   14.951  4:014.15+6:20
51  Jeroen de Nood30.30minM35   14.951  4:014.15+6:20
53  Menno BaartZLM330.41minM50   14.861  4:024.13+6:31
52  Marius BesuijenSint Laurens30.42minM55   14.853  4:024.13+6:32
54  Emiel FlipseVlissingen30.44minMse   14.837  4:034.12+6:34
55  Jan Willem RietbergOost-Souburg30.49minM40   14.797  4:034.11+6:39
56  Michel RidderhofMiddelburg30.59minM45   14.718  4:054.09+6:49
58  Jelle Adriaanse30.59minMse   14.718  4:054.09+6:49
59  Raoul van Den Hovengroenrijk 131.02minMse   14.694  4:054.08+6:52
57  Jonathan BoonGonzalez Running31.06minM35   14.662  4:064.07+6:56
64  Niels van BakergemBootcampclub Fitter31.06minMse   14.662  4:064.07+6:56
61  Fred van Es31.08minM50   14.647  4:064.07+6:58
60  Lion BaasVlissingen31.14minM40   14.600  4:074.06+7:04
62  Rob de PagterRitthem31.19minM40   14.561  4:074.04+7:09
63  Bart de VisserSerooskerke31.24minM35   14.522  4:084.03+7:14
70  Kevin Krieger31.30minMse   14.476  4:094.02+7:20
66  Erik de Kraker31.31minM45   14.469  4:094.02+7:21
65  Alexander de ReuZLM231.33minM35   14.453  4:094.01+7:23
67  Anthony van Den BergVlissingen31.37minM50   14.423  4:104.01+7:27
69  Rene JakobsenMiddelburg31.41minM50   14.392  4:104.00+7:31
68  Bram VerhageAagtekerke31.44minM55   14.370  4:113.99+7:34
71  Rian van Den BroekeVlissingen31.52minM55   14.310  4:123.97+7:42
79  Stoffel Biesterbosch31.53minM55   14.302  4:123.97+7:43
74  Dennis ButMiddelburg31.57minM50   14.272  4:123.96+7:47
72  Roel Diekerhof31.58minMse   14.265  4:123.96+7:48
73  Marcel SommeijerOost-Souburg31.58minM45   14.265  4:123.96+7:48
84  Jeroen van Avermaete32.06minMse   14.206  4:133.95+7:56
76  Leonie TonAV'5632.11minV40   14.169  4:143.94+8:01
75  Joffrey Defour32.12minM45   14.161  4:143.93+8:02
77  Marc van Mourik32.17minM45   14.125  4:153.92+8:07
78  Franky BeljaarsVlissingen32.23minM55   14.081  4:163.91+8:13
88  Wesley de Booij32.23minMse   14.081  4:163.91+8:13
91  Sam Biesterbosch32.30minMse   14.031  4:173.90+8:20
80  Peter van LitMiddelburg32.31minM50   14.024  4:173.90+8:21
83  Leo JanseMiddelburg32.31minM50   14.024  4:173.90+8:21
82  Martijn de Koning32.32minM40   14.016  4:173.89+8:22
81  Monica SanderseVlissingen32.33minV35   14.009  4:173.89+8:23
85  Stephan JozwiakLoopgroep Zeeland Team 232.38minM40   13.973  4:183.88+8:28
87  Vincent Lange32.42minM40   13.945  4:183.87+8:32
86  Lydia KleinjanGoes32.43minVse   13.938  4:183.87+8:33
89  Menno KoleGoes32.49minM35   13.895  4:193.86+8:39
90  Jan LouwsStedin boys32.50minM55   13.888  4:193.86+8:40
92  Rijndert van der Kolk33.00minM50   13.818  4:213.84+8:50
93  Angela BuijckMiddelburg33.07minV35   13.770  4:213.82+8:57
95  Rens Maljers33.10minMse   13.749  4:223.82+9:00
94  Sjef GorisMiddelburg33.13minM50   13.728  4:223.81+9:03
97  Martin Francke33.16minM40   13.707  4:233.81+9:06
96  Henk LeeftinkMiddelburg33.18minM50   13.694  4:233.80+9:08
98  Sergio Baecke33.19minM40   13.687  4:233.80+9:09
100  Robert Jan ProvoostDomburg33.36minM45   13.571  4:253.77+9:26
99  Guido van DijkeAdriaanse van der Weel advocat33.38minMse   13.558  4:263.77+9:28
107  Giorgio JoziasseMiddelburg33.43minMse   13.524  4:263.76+9:33
102  Lizo KoppejanLoopgroep Zeeland Team 433.45minM45   13.511  4:263.75+9:35
109  Seth DijkstraMiddelburg33.45minM45   13.511  4:263.75+9:35
103  Esther de KoningKoole Sport Dames 133.46minV40   13.504  4:273.75+9:36
101  Bianca van AartsenMiddelburg33.47minVse   13.498  4:273.75+9:37
104  Linda VersluisGapinge33.47minV50   13.498  4:273.75+9:37
105  Annette BevelanderKoole Sport Dames 133.47minVse   13.498  4:273.75+9:37
106  Arthur van AartsenMiddelburg33.48minM40   13.491  4:273.75+9:38
108  Durby MeijboomVlissingen33.50minV40   13.478  4:273.74+9:40
109  Frans BosVlissingen33.51minM70   13.471  4:273.74+9:41
111  Rinus WitteSint Laurens33.53minM55   13.458  4:283.74+9:43
114  Jeffry Poppe33.57minMse   13.432  4:283.73+9:47
119  Ronnie KrockeOost-Souburg33.57minM60   13.432  4:283.73+9:47
115  Arjen Francke33.58minMse   13.425  4:283.73+9:48
116  Stefan Willemsen34.01minMse   13.405  4:293.72+9:51
112  Jaap IjdemaAdriaanse van der Weel advocat34.04minM50   13.386  4:293.72+9:54
117  Martin Koole34.06minM45   13.372  4:293.71+9:56
113  Henk LousVlissingen34.07minM60   13.366  4:293.71+9:57
122  Nicky Aalders34.11minMse   13.340  4:303.71+10:01
127  Michel Wiersman34.13minMse   13.327  4:303.70+10:03
118  Erik GoedhartMiddelburg34.14minM50   13.320  4:303.70+10:04
121  Adrie JanseArnemuiden34.15minM55   13.314  4:303.70+10:05
120  Vicky WiessnerMiddelburg34.16minV45   13.307  4:313.70+10:06
129  Gert Joziasse34.20minM45   13.282  4:313.69+10:10
123  Revelino Rijk34.25minM45   13.249  4:323.68+10:15
124  John OverweelMiddelburg34.31minM65   13.211  4:333.67+10:21
125  Henny StratingAV'5634.31minV50   13.211  4:333.67+10:21
126  Maurice SteketeeMiddelburg34.36minM35   13.179  4:333.66+10:26
128  Ad SchreijenbergAdriaanse van der Weel advocat34.36minM35   13.179  4:333.66+10:26
134  Jos PutVlissingen34.37minM55   13.173  4:333.66+10:27
135  Aron de Boks34.37minMse   13.173  4:333.66+10:27
131  Frans DaalmanBreskens34.38minM65   13.167  4:333.66+10:28
133  Anco BauerGoes34.40minM40   13.154  4:343.65+10:30
130  Raymon van BelzenZLM334.41minMse   13.148  4:343.65+10:31
132  Marijn Traas34.44minM35   13.129  4:343.65+10:34
136  Robin van Welt34.56minM35   13.053  4:363.63+10:46
138  Leo DaleboutDynamica35.03minM60   13.010  4:373.61+10:53
137  Frans Kolijn35.10minM50   12.967  4:383.60+11:00
139  Rob JongeneelMiddelburg35.10minM50   12.967  4:383.60+11:00
140  Hans Tramper35.12minM50   12.955  4:383.60+11:02
142  Jack SmitsOost-Souburg35.16minM55   12.930  4:383.59+11:06
143  Dennis van Rutten35.18minM45   12.918  4:393.59+11:08
147  Joop Albronda35.18minM45   12.918  4:393.59+11:08
141  Marco Moerland35.22minMse   12.893  4:393.58+11:12
148  Paola van de VeldeZorgstroom team 335.24minVse   12.881  4:393.58+11:14
153  Maarten Riemens35.26minM35   12.869  4:403.57+11:16
154  Jasper Wilderom35.26minMse   12.869  4:403.57+11:16
144  Michiel Bleijenberghgroenrijk 135.27minM45   12.863  4:403.57+11:17
155  Eric de VisserKoole Sport Heren 135.27minMse   12.863  4:403.57+11:17
145  Leonard SimonseLoopgroep Zeeland Team 235.32minMse   12.833  4:413.56+11:22
152  Peter Sanderse35.32minM55   12.833  4:413.56+11:22
149  Berry KnibbelerTerneuzen35.33minM55   12.827  4:413.56+11:23
146  Julia Wisse35.37minVse   12.803  4:413.56+11:27
150  Bennie de LooffVlissingen35.38minMse   12.797  4:413.55+11:28
151  Marco OlivierTeampost35.38minM50   12.797  4:413.55+11:28
159  Michel Sinke35.44minM45   12.761  4:423.54+11:34
158  Saskia GooleAV'5635.45minV45   12.755  4:423.54+11:35
157  Harold DuvekotMiddelburg35.49minM60   12.732  4:433.54+11:39
160  Frank de RooijYourSurprise 235.49minMse   12.732  4:433.54+11:39
161  Peter Rotte35.49minMse   12.732  4:433.54+11:39
162  Bas Daalmans35.49minM40   12.732  4:433.54+11:39
156  Ron DellebekeDynamica35.50minM60   12.726  4:433.53+11:40
166  Sico PoortvlietKoole Sport Heren 135.51minM50   12.720  4:433.53+11:41
169  Mirona van de VrieGonzalez Running36.01minV35   12.661  4:443.52+11:51
163  Piet Ovaa36.03minM55   12.649  4:453.51+11:53
171  Eliane Touw36.03minVse   12.649  4:453.51+11:53
165  Dore PriesterLoopgroep Zeeland Team 236.07minVse   12.626  4:453.51+11:57
164  Robin Davidse36.09minMse   12.614  4:453.50+11:59
167  Leon VerlindeLoopgroep Zeeland Team 436.12minM40   12.597  4:463.50+12:02
174  Jeroen van SluijsNedbase #136.13minM40   12.591  4:463.50+12:03
168  Laus de RidderVlissingen36.18minM55   12.562  4:473.49+12:08
172  Melissa ten Kate36.21minVse   12.545  4:473.48+12:11
175  Arma KleinepierSeventy Seven 336.25minV45   12.522  4:483.48+12:15
170  Jeroen van Hooijdonk36.26minM35   12.516  4:483.48+12:16
177  Arie JoosseNedbase #136.26minMse   12.516  4:483.48+12:16
178  Steven HouwelingWandelen op Walcheren 236.26minM45   12.516  4:483.48+12:16
173  Hans de Jong36.30minM60   12.493  4:483.47+12:20
176  Maartje Kastelein36.33minV35   12.476  4:493.47+12:23
179  Enrico Joziasse36.39minM40   12.442  4:493.46+12:29
180  Ewoud van Den Brande36.39minMse   12.442  4:493.46+12:29
182  Bart van Belle36.39minMse   12.442  4:493.46+12:29
184  Matthijs van Moolenbroek36.47minMse   12.397  4:503.44+12:37
191  Mirthe OverkampKoudekerke36.47minVse   12.397  4:503.44+12:37
181  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland36.50minV40   12.380  4:513.44+12:40
185  Jacky LuitwielerVlissingen36.51minM55   12.374  4:513.44+12:41
183  Ingrid KoeneAV'5636.53minV55   12.363  4:513.43+12:43
194  Rogier Berndsen36.57minMse   12.341  4:523.43+12:47
188  Nick SlabbekoornYourSurprise 236.58minMse   12.335  4:523.43+12:48
186  Martijn van Langevelde37.01minM45   12.319  4:523.42+12:51
193  Mirjam JanssenADRZ37.01minV40   12.319  4:523.42+12:51
187  Dylan Den HartogPraktijkschool Het Bolwerk37.03minMse   12.308  4:533.42+12:53
189  Marije BuseijenMiddelburg37.03minV40   12.308  4:533.42+12:53
190  Marloes SaamanPraktijkschool Het Bolwerk37.04minV35   12.302  4:533.42+12:54
192  André van den HoovenOost-Souburg37.06minM50   12.291  4:533.41+12:56
195  Monique van de Ketterij37.09minV40   12.275  4:533.41+12:59
197  Johan de Visser37.10minM40   12.269  4:533.41+13:00
196  Jeroen van Moolenbroek37.13minMse   12.253  4:543.40+13:03
199  Tom van der Heijden37.18minM40   12.225  4:543.40+13:08
202  Dennis Heilbron37.20minM45   12.214  4:553.39+13:10
198  Sjirk de JongVlissingen37.27minM55   12.176  4:563.38+13:17
205  Manasse Geelhoedgroenrijk 237.28minMse   12.171  4:563.38+13:18
201  Christian Jobse37.32minM40   12.149  4:563.37+13:22
206  Nous Davidse37.34minM35   12.138  4:573.37+13:24
200  Rens Davidse37.35minM55   12.133  4:573.37+13:25
203  Els GelokDynamica37.38minV60   12.117  4:573.37+13:28
204  Sergé van der Pol37.41minM45   12.101  4:583.36+13:31
207  Duco van GijkelenburgLightrunners 137.48minMse   12.063  4:583.35+13:38
210  Jochem van de Vrie37.51minMse   12.048  4:593.35+13:41
211  Jeffrey Buijze38.07minM35   11.963  5:013.32+13:57
215  Mo ZobraProvincie Zeeland 138.07minM50   11.963  5:013.32+13:57
208  Charles GelijnAdriaanse van der Weel advocat38.10minMse   11.948  5:013.32+14:00
209  Kyra van de Voordegroenrijk 238.13minVse   11.932  5:023.31+14:03
213  Dolf Elst38.15minM40   11.922  5:023.31+14:05
214  Paul Poulard38.15minM45   11.922  5:023.31+14:05
212  Marjon Duinede Drvkkery38.21minVse   11.890  5:033.30+14:11
216  Bart Pouwelse38.28minM35   11.854  5:043.29+14:18
217  Martijn Sanderse38.31minMse   11.839  5:043.29+14:21
220  Karel EkkersZorgstroom team 438.33minMse   11.829  5:043.29+14:23
219  Fred de Bruijne38.38minMse   11.803  5:053.28+14:28
218  Kees Geuze38.42minM60   11.783  5:063.27+14:32
222  Ferdi FranckeWandelen op Walcheren 238.50minM35   11.742  5:073.26+14:40
224  Ismay de RidderBootcampclub Fitter38.56minVse   11.712  5:073.25+14:46
221  Karin Toornstra38.57minVse   11.707  5:083.25+14:47
226  Jan van de PlasNedbase #238.59minM35   11.697  5:083.25+14:49
225  Richard van Westen39.03minMse   11.677  5:083.24+14:53
228  Arjan AbrahamseNedbase #139.04minM40   11.672  5:083.24+14:54
223  Lisa Davidse39.11minVse   11.638  5:093.23+15:01
229  Jörgen PeerOost-Souburg39.11minM55   11.638  5:093.23+15:01
231  Roos SlagboomZorgstroom team 139.12minV35   11.633  5:093.23+15:02
227  Jan de ReuPraktijkschool Het Bolwerk39.16minM60   11.613  5:103.23+15:06
232  Jaap WalhoutNedbase #239.17minMse   11.608  5:103.22+15:07
230  Nelleke Barkmeijer39.18minV35   11.603  5:103.22+15:08
233  Friedhelm Bock39.24minM55   11.574  5:113.21+15:14
235  Tono WondergemWestkapelle39.26minM55   11.564  5:113.21+15:16
237  Peter de Kraker39.33minM40   11.530  5:123.20+15:23
239  Wim van Vliet39.33minM50   11.530  5:123.20+15:23
240  Pieter van Iwaarden39.39minMse   11.501  5:133.19+15:29
234  Louise de PooterZorgstroom team 439.43minVse   11.481  5:143.19+15:33
241  Ellie Spaans39.47minV60   11.462  5:143.18+15:37
236  Suzanne GeschiereSeventy Seven 339.48minV50   11.457  5:143.18+15:38
238  Mike EversLoopgroep Zeeland team M39.49minM45   11.452  5:143.18+15:39
245  Ralph TooropZorgstroom team 239.49minM35   11.452  5:143.18+15:39
242  Carlijn PoldermanLoopgroep Zeeland 539.54minV35   11.429  5:153.17+15:44
244  Johan Dekker39.57minM60   11.414  5:153.17+15:47
246  Astrid DellaertBootcampclub Fitter39.57minVse   11.414  5:153.17+15:47
243  Ilse Traas40.03minVse   11.386  5:163.16+15:53
248  Arthur StijnsOudelande40.18minM70   11.315  5:183.14+16:08
251  Ronald KaatYourSurprise 240.21minMse   11.301  5:193.14+16:11
247  Nelleke BosschaLOOPGROEP ZEELAND TEAM 340.23minV35   11.292  5:193.14+16:13
255  Nico ZoutenbierNedbase #340.25minMse   11.282  5:193.13+16:15
250  Petra VerhulstSeventy Seven 340.26minV50   11.278  5:193.13+16:16
249  Anja KluijfhoutLightrunners 140.27minV55   11.273  5:193.13+16:17
252  Erwin van Riet40.28minMse   11.269  5:193.13+16:18
254  Marjan Boogaard40.29minV50   11.264  5:203.13+16:19
253  Imka de RidderLightrunners 140.32minV50   11.250  5:203.13+16:22
257  Marcel van Den BergeADRZ40.35minM50   11.236  5:203.12+16:25
262  Femke de NooijerNotarispraktijk Van Dongen40.44minV40   11.195  5:223.11+16:34
260  Rainier ZweepLoopgroep Zeeland 540.47minM50   11.181  5:223.11+16:37
256  Ruud Menheere40.50minM40   11.167  5:223.10+16:40
259  George TaalOostkapelle40.51minM65   11.163  5:233.10+16:41
261  Isabel CapelleLOOPGROEP ZEELAND TEAM 340.52minV40   11.158  5:233.10+16:42
264  Gerdien Robbertsen40.52minVse   11.158  5:233.10+16:42
268  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland40.59minM65   11.126  5:243.09+16:49
265  Karin Lissenburg41.02minV45   11.113  5:243.09+16:52
271  Willem van Vliet41.02minMse   11.113  5:243.09+16:52
258  Annelien Boutens41.03minVse   11.108  5:243.09+16:53
272  Sjoerd Tuinman41.04minMse   11.104  5:243.08+16:54
273  Wouter Duim41.06minMse   11.095  5:243.08+16:56
263  Renate MoerlandZorgstroom team 341.08minVse   11.086  5:253.08+16:58
267  Benny van Norden41.08minM55   11.086  5:253.08+16:58
270  Laurens AlmekindersNedbase #341.09minM35   11.081  5:253.08+16:59
269  Melissa PoppeBootcampclub Fitter41.10minVse   11.077  5:253.08+17:00
276  Alex Halsema41.11minM35   11.072  5:253.08+17:01
275  Evelien GeuzeNotarispraktijk Van Dongen41.12minVse   11.068  5:253.07+17:02
266  Kees van BelzenLoopgroep Zeeland Retired Runn41.17minM65   11.046  5:263.07+17:07
274  Marjan de SchipperLoopgroep Zeeland Team 641.17minV40   11.046  5:263.07+17:07
277  Eva Pot41.19minVse   11.037  5:263.07+17:09
278  Hanneke Westerhout41.25minV35   11.010  5:273.06+17:15
279  Reinier van Oene41.25minM45   11.010  5:273.06+17:15
282  Daniëlle de Bruijn-HartmanLoopgroep Zeeland Team 441.33minV40   10.975  5:283.05+17:23
280  Jolanda Kolijn41.42minV50   10.935  5:293.04+17:32
283  Mathijs Bode41.44minMse   10.927  5:293.04+17:34
281  Janneke Boutens41.49minV55   10.905  5:303.03+17:39
287  Suzanne TooropZorgstroom team 141.51minVse   10.896  5:303.03+17:41
284  Charlie van Bemmelen van der Plaat41.53minMse   10.887  5:313.02+17:43
290  Jurjen van IngenZorgstroom team 241.54minMse   10.883  5:313.02+17:44
285  Carlijn de Gaaygroenrijk 241.56minVse   10.874  5:313.02+17:46
286  Dylan Wondergem41.56minMse   10.874  5:313.02+17:46
291  Roderique GeraetsADRZ42.00minM35   10.857  5:323.02+17:50
289  Jantien Wielemakerde Drvkkery42.01minVse   10.853  5:323.01+17:51
288  Henk Den EngelseStedin boys42.04minM45   10.840  5:323.01+17:54
292  Maarten van Kalsbeek42.19minMse   10.776  5:342.99+18:09
295  Harry DavidseLightrunners 242.23minM55   10.759  5:352.99+18:13
293  Jan Besuijen42.27minM60   10.742  5:352.98+18:17
294  Bram Abrahamse42.37minM65   10.700  5:362.97+18:27
300  Rick Jongeneelengroenrijk 242.37minMse   10.700  5:362.97+18:27
301  Sharo KosterLightrunners 242.40minVse   10.688  5:372.97+18:30
303  Tomas Steur42.44minMse   10.671  5:372.96+18:34
298  Marjan RirihenaLOOPGROEP ZEELAND TEAM 342.46minV40   10.663  5:382.96+18:36
299  Daniella EversLOOPGROEP ZEELAND TEAM 342.46minV40   10.663  5:382.96+18:36
302  Lonne Bun42.47minVse   10.658  5:382.96+18:37
297  Nicole ReichpietschLoopgroep Zeeland Team 642.49minV45   10.650  5:382.96+18:39
296  Nancy Bakker42.50minV45   10.646  5:382.96+18:40
304  Andrea MoensWandelen op Walcheren 242.51minVse   10.642  5:382.96+18:41
305  Reggie Bun42.54minM50   10.629  5:392.95+18:44
307  Gerry Trimpe43.15minV40   10.543  5:412.93+19:05
306  Evelien Koole43.16minV40   10.539  5:422.93+19:06
311  Carmen LievenseMiddelburg43.35minVse   10.463  5:442.91+19:25
308  Jolanda SteenbakkerZLM143.39minV50   10.447  5:452.90+19:29
309  Wilma OosterveldZLM143.40minV55   10.443  5:452.90+19:30
312  Arno Hilleman43.40minMse   10.443  5:452.90+19:30
313  Leonie van den Elshout43.40minVse   10.443  5:452.90+19:30
310  Kees MeliefsteYourSurprise 243.42minMse   10.435  5:452.90+19:32
317  Cindy RaucampZorgstroom team 143.57minV40   10.375  5:472.88+19:47
314  Ronald Bun44.01minM55   10.360  5:482.88+19:51
315  Rob FerdinandusLoopgroep Zeeland Retired Runn44.04minM65   10.348  5:482.87+19:54
318  Vera StoryLightrunners 344.07minV50   10.336  5:482.87+19:57
321  Sigrid de Winter44.08minVse   10.332  5:482.87+19:58
320  Floor Kommeren44.09minVse   10.328  5:492.87+19:59
316  Inge SteketeeLoopgroep Zeeland Team 644.13minV35   10.313  5:492.86+20:03
323  Igna BecksMiddelburg44.20minV60   10.286  5:502.86+20:10
324  Paul LeursADRZ44.22minM60   10.278  5:502.85+20:12
319  Arianne DutmanTeampost44.31minV55   10.243  5:512.85+20:21
322  Stefanie de Jonge-Cornu44.35minV35   10.228  5:522.84+20:25
326  Alex VermareMiddelburg44.48minM45   10.179  5:542.83+20:38
327  Joost VermareMiddelburg44.49minMse   10.175  5:542.83+20:39
325  Maartje Vroonland44.57minV40   10.145  5:552.82+20:47
328  Miriam Bakgraag BaakLoopgroep Zeeland team M45.03minV45   10.122  5:562.81+20:53
334  Miranda Weug-StrooNotarispraktijk Van Dongen45.23minV50   10.048  5:582.79+21:13
329  Laura de RidderLoopgroep Zeeland Team 645.25minV45   10.040  5:592.79+21:15
337  Mercedes WalraveProvincie Zeeland 145.27minV40   10.033  5:592.79+21:17
338  Madeline BuiningProvincie Zeeland 245.27minV45   10.033  5:592.79+21:17
339  Annemarie PouwerProvincie Zeeland 145.27minV40   10.033  5:592.79+21:17
340  Anke CalonProvincie Zeeland 245.27minVse   10.033  5:592.79+21:17
341  Sicco JongemaProvincie Zeeland 245.27minM50   10.033  5:592.79+21:17
331  Jan Franse45.28minM70   10.029  5:592.79+21:18
332  Miriam BijlLoopgroep Zeeland team M45.32minV45   10.015  5:592.78+21:22
336  Ruben PrinsenNedbase #345.32minMse   10.015  5:592.78+21:22
343  Winny DierksLightrunners 245.32minV45   10.015  5:592.78+21:22
330  Jan Siereveld45.33minM75   10.011  6:002.78+21:23
335  Tessa Goorsenberg45.33minVse   10.011  6:002.78+21:23
333  Angela BauerGoes45.34minV40   10.007  6:002.78+21:24
345  Jette de Bruine-Louws45.39minVse   9.989  6:002.77+21:29
342  Regine BoogertLoopgroep Zeeland 545.41minV50   9.982  6:012.77+21:31
344  Marc ButhLoopgroep Zeeland team M45.47minM45   9.960  6:012.77+21:37
346  Hans CorbijnOostkapelle46.09minM55   9.881  6:042.74+21:59
347  Luca HouwelingWandelen op Walcheren 246.09minMse   9.881  6:042.74+21:59
348  Theo Gielle46.11minM55   9.874  6:052.74+22:01
350  Alexandra Stroosnijder46.32minV35   9.799  6:072.72+22:22
349  Daisy van de Velde46.39minVse   9.775  6:082.72+22:29
352  Mike Meulstee46.47minM35   9.747  6:092.71+22:37
354  Aart van Luijk46.51minM60   9.733  6:102.70+22:41
356  Helma MinderhoudLightrunners 346.54minV50   9.723  6:102.70+22:44
351  Janneke Wiskerke46.56minV50   9.716  6:112.70+22:46
355  Peter Maljers46.58minM60   9.709  6:112.70+22:48
357  Jeroen BakkerYourSurprise 146.59minMse   9.706  6:112.70+22:49
353  Lou van BurgYourSurprise 147.00minM50   9.702  6:112.70+22:50
358  Sarijke AertsLoopgroep Zeeland Retired Runn47.18minV60   9.641  6:132.68+23:08
359  Jacco van de Gruiter47.20minMse   9.634  6:142.68+23:10
360  Wilma van de Gruiter47.26minV35   9.613  6:142.67+23:16
364  Jolijn RoelseNotarispraktijk Van Dongen47.47minV35   9.543  6:172.65+23:37
361  Therese van de Poll47.48minV45   9.540  6:172.65+23:38
362  Lonne Steel47.51minV50   9.530  6:182.65+23:41
363  Petra Jeronimus47.58minVse   9.507  6:192.64+23:48
366  Jordi Castel48.07minMse   9.477  6:202.63+23:57
367  Casper CastelGoes48.08minMse   9.474  6:202.63+23:58
368  Peter CastelGoes48.08minM55   9.474  6:202.63+23:58
365  Aqsa Afzal48.23minVse   9.425  6:222.62+24:13
369  Judith BakergemLightrunners 348.27minV40   9.412  6:232.61+24:17
370  Iris LousZorgstroom team 448.52minVse   9.332  6:262.59+24:42
372  Roosmarijn VersluisZorgstroom team 349.22minVse   9.237  6:302.57+25:12
371  Tim van der Heyden49.23minM35   9.234  6:302.56+25:13
373  Jorina OreeZorgstroom team 349.25minV45   9.228  6:302.56+25:15
374  Sven Landsbergen49.49minMse   9.154  6:332.54+25:39
375  Alicia van BekkumNedbase #149.52minVse   9.144  6:342.54+25:42
376  Hanneke KosterZorgstroom team 150.03minV35   9.111  6:352.53+25:53
377  Frits NoordmansZorgstroom team 451.27minMse   8.863  6:462.46+27:17
378  Nancy Lenaerts52.13minV45   8.733  6:522.43+28:03
379  Erik Janson52.18minM45   8.719  6:532.42+28:08
380  Ron Openneer52.20minM55   8.713  6:532.42+28:10
381  Nick Vermeirssen57.21minMse   7.951  7:332.21+33:11
Mannen: 262 (68.77%) => M35=31 - M40=29 - M45=31 - M50=27 - M55=27 - M60=13 - M65=7 - M70=3 - M75=1 - Mse=93
Vrouwen: 119 (31.23%) => V35=16 - V40=22 - V45=15 - V50=14 - V55=5 - V60=4 - Vse=43

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.412 seconden nodig om deze lijst met 381 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (23)
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
Atletiek Zeeland © 2019