zondag 18 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Halve van Renesse

Renesse, zondag 19 mei 2019 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 1.09.32) Koudekerke1.18.28Mse   16.132  3:434.48545
2  Wouter MichielsOlen1.19.18M40   15.963  3:464.43521
3  Roy WernerDordrecht1.19.58Mse   15.830  3:474.40503
4  Jozias Boone (PR 1.17.35) Goes1.21.39M35   15.503  3:524.31458
5  Michel Schrier (PR 1.07.37) Vlissingen1.21.50M35   15.469  3:534.30454
6  Robert WillemseRodenrijs1.22.59M40   15.254  3:564.24425
7  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.23.53M35   15.091  3:594.19402
8  Matthias AmoneitBochum1.25.42Mse   14.771  4:044.10359
9  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.26.08M45   14.696  4:054.08350
10  Freek GoedhartDirksland1.26.35Mse   14.620  4:064.06339
11  Mark WillemsDruten1.26.42M40   14.600  4:074.06337
12  Bart-jan SchooneMaassluis1.28.28Mse   14.309  4:123.97299
13  Mitchell van EgeraatHalsteren1.29.57Mse   14.073  4:163.91269
14  Bart BastiaansenBergen op Zoom1.30.01Mse   14.062  4:163.91267
15  Arnoud Rijk (PR 1.26.30) Heinkenszand1.30.46Mse   13.946  4:183.87253
16  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.31.30M45   13.834  4:203.84239
17  Istvan KissSchoonhoven1.31.47Mse   13.792  4:213.83233
18  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.31.56M50   13.769  4:213.82231
19  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.32.01V40   13.757  4:223.82229
20  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.32.07M40   13.742  4:223.82227
21  Hugo VerbandtMerksem1.32.09M55   13.737  4:223.82227
22  Matthijs van dijk (debuut) Ouddorp1.32.33Mse   13.677  4:233.80219
23  Niels Van Mosseveldes-Gravenhage1.33.06Mse   13.597  4:253.78210
24  Patrick GiljamNieuwerkerk1.33.26Mse   13.548  4:263.76204
25  Sander van der AarsenOudenbosch1.33.28Mse   13.543  4:263.76203
26  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.33.34M40   13.529  4:263.76201
27  Johan Spruit (PR 1.26.56) Kapelle-Biezelinge1.33.48Mse   13.495  4:273.75197
28  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.33.54M40   13.481  4:273.74196
29  Rob Schaap (PR 1.25.08) Vlissingen1.34.00M60   13.466  4:273.74194
30  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.34.02V35   13.462  4:273.74193
31  Brecht De WeverEvergem1.34.09Mse   13.445  4:283.73192
32  Nico KoppeBergambacht1.34.19M40   13.421  4:283.73189
33  Richard van de Wege (PR 1.31.18) Vlissingen1.35.23M40   13.271  4:313.69171
34  Marjolein MenheereZaltbommel1.35.39V40   13.234  4:323.68167
35  Jurgen GerritsenDordrecht1.35.45M55   13.220  4:323.67166
36  Sef RykenMeghelen1.36.06Mse   13.172  4:333.66160
37  Pieter OerlemansEdegem1.36.35Mse   13.106  4:353.64153
38  Jostein Decorte (PR 1.31.36) Wolphaartsdijk1.36.57M40   13.057  4:363.63147
39  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14) Kapelle-Biezelinge1.37.33M35   12.976  4:373.60139
40  Menno den Dekker (PR 1.32.22) Terneuzen1.37.38M40   12.965  4:383.60138
41  Rob van ZantenRijswijk1.37.41M55   12.959  4:383.60137
42  Nina KoopmannWesel1.37.43Vse   12.954  4:383.60136
43  Martin Rijn (PR)Zierikzee1.38.36M40   12.838  4:403.57124
44  Richard van der werf (PR 1.30.51) Oosterland1.39.11Mse   12.763  4:423.55116
45  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.39.11M50   12.763  4:423.55116
46  Lars DaamenVoorburg1.39.35M40   12.711  4:433.53111
47  Ruud HavermansNieuw-Vossemeer1.39.42M40   12.697  4:443.53110
48  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.39.53M40   12.673  4:443.52107
49  Johan karelse (PR 1.21.54) Heinkenszand1.39.54M45   12.671  4:443.52107
50  Jan-Willem Maris (PR)Wolphaartsdijk1.40.06Mse   12.646  4:453.51105
51  Daniel BoonGoes1.40.07Mse   12.644  4:453.51105
52  Sjon VosDordrecht1.40.13M55   12.631  4:453.51103
53  Jeroen KleijnKrimpen aan de Lek1.40.17M40   12.623  4:453.51103
54  Filip OogheErpe1.40.30M40   12.596  4:463.50100
55  Barry van der Stel (PR)Zierikzee1.40.35Mse   12.585  4:463.5099
56  Hanc de BokxDelft1.40.39M40   12.577  4:463.4998
57  Franco RomboutsBladel1.41.03M40   12.527  4:473.4893
58  Peter de Rijke (PR 1.40.21) Bruinisse1.41.06M40   12.521  4:483.4893
59  Harry Boot (PR)Zierikzee1.41.07M40   12.519  4:483.4893
60  Antoine RensenBergen op Zoom1.41.09Mse   12.515  4:483.4892
61  Koen Schippers (debuut) Gapinge1.41.20Mse   12.492  4:483.4790
62  Niels VermaatRotterdam1.41.24Mse   12.484  4:483.4789
63  Jan Joosse (PR 1.32.40) Kapelle-Biezelinge1.41.42M55   12.447  4:493.4686
64  Frederik LuyckxSint-Margriete1.41.49Mse   12.433  4:503.4585
65  Niels BootGoedereede1.41.52Mse   12.427  4:503.4584
66  Jeroen BoterdaeleBassevelde1.41.52Mse   12.427  4:503.4584
67  Chris KolmusMaassluis1.42.11M40   12.388  4:513.4480
68  Andre de SchipperRoosendaal1.42.21M55   12.368  4:513.4479
69  Jelmer BoersmaUtrecht1.42.23Mse   12.364  4:513.4378
70  Eric van Eijkeren (PR 1.41.39) Wilhelminadorp1.42.30M40   12.350  4:523.4377
71  Peter HoncoopRijen1.42.35M55   12.340  4:523.4376
72  Martje van Dixhoorn (PR 1.42.17) Kapelle-Biezelinge1.42.36Vse   12.338  4:523.4376
73  Gerry Van HelmondRijen1.42.37M40   12.336  4:523.4376
74  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.43.00M40   12.290  4:533.4172
75  Stephanie BootZierikzee1.43.03Vse   12.284  4:533.4171
76  Johan van der WerfOosterland1.43.18Mse   12.254  4:543.4069
77  Rinus Paardekooper (PR 1.37.50) Goes1.43.52M60   12.187  4:553.3963
78  Michael SimonsAachen1.43.54Mse   12.183  4:553.3863
79  Rick JendruschNoordwelle1.43.58Mse   12.176  4:563.3862
80  Arno van der HeijdenUden1.44.25M40   12.123  4:573.3758
81  Dirk IsaacAachen1.44.29M40   12.115  4:573.3757
82  Matthijs van SchendelBergen op Zoom1.44.30Mse   12.113  4:573.3657
83  Rick RuliamanEindhoven1.44.36Mse   12.102  4:573.3656
84  Huibert LucasZoutelande1.44.46M40   12.083  4:583.3655
85  Remco van der VeldenSchiedam1.44.54M40   12.067  4:583.3554
86  Claudette LouwerseMiddelburg1.44.59V40   12.058  4:593.3553
87  Gertjan OphorstDordrecht1.45.01M40   12.054  4:593.3553
88  Leon bij de Vaate (PR)Zierikzee1.45.01M40   12.054  4:593.3553
89  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.45.04M45   12.048  4:593.3552
90  Johnny Berk (PR 1.43.49) Kapelle-Biezelinge1.45.33Mse   11.993  5:003.3348
91  Walter OerlemansLint1.45.39M55   11.982  5:003.3347
92  Stephan van DrielOud-Beijerland1.45.48Mse   11.965  5:013.3246
93  Patrick OnderdijkSerooskerke1.45.48Mse   11.965  5:013.3246
94  Vicky Wiessner (PR 1.39.13) Middelburg1.46.01V45   11.940  5:023.3244
95  Martino Harinck (PR 1.39.06) Middelburg1.46.03M40   11.936  5:023.3244
96  John Braber (PR)Renesse1.46.04M40   11.934  5:023.3244
97  Patrick KarremansSteenbergen1.46.09Mse   11.925  5:023.3143
98  Jeroen NieuwlandRotterdam1.46.13M40   11.918  5:023.3143
99  Holger FaberDinslaken1.46.27M40   11.891  5:033.3041
100  Geert Buth (PR 1.42.17) Burgh-Haamstede1.46.32Mse   11.882  5:033.3040
101  George JeremicZoetermeer1.46.32M55   11.882  5:033.3040
102  Martin van TrierumTilburg1.46.35Mse   11.877  5:033.3040
103  Peter VerschoorZwijndrecht1.46.40M40   11.867  5:033.3039
104  KAJ de VriesDelft1.46.41M40   11.865  5:033.3039
105  Thorsten KnierimMechernich1.46.57Mse   11.836  5:043.2937
106  Jan HeshofSteenbergen1.46.57M40   11.836  5:043.2937
107  Herbert ten HaveDordrecht1.47.08M40   11.816  5:053.2836
108  Patrick Gauwe (PR)Zuiddorpe1.47.11M40   11.810  5:053.2835
109  Joleen SchrierSchiedam1.47.13Vse   11.806  5:053.2835
110  Tonny van CauterenHelmond1.47.16M40   11.801  5:053.2835
111  Rene ZwartBruinisse1.47.20M40   11.794  5:053.2834
112  Izaak VerhoevenZwijndrecht1.47.21M40   11.792  5:053.2834
113  Maurice ZwartHelmond1.47.28M40   11.779  5:063.2733
114  Mike de VoogdScharendijke1.47.35Mse   11.766  5:063.2732
115  Aart EijgelsheimZwijndrecht1.47.36M40   11.764  5:063.2732
116  Vladimir RevijnOudenaarde1.47.50M40   11.739  5:073.2631
117  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg1.47.56M40   11.728  5:073.2630
118  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.48.10Mse   11.703  5:083.2529
119  Rijndert van der kolk (debuut) Middelburg1.48.32M40   11.663  5:093.2426
120  Van den BergSliedrecht1.49.04M40   11.606  5:103.2223
121  Peter RoskamSliedrecht1.49.05M40   11.604  5:103.2223
122  Hans stoutjesdijk (PR)Zierikzee1.49.06M35   11.603  5:103.2223
123  Andre LodderDordrecht1.49.15M55   11.587  5:113.2222
124  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.49.23M55   11.573  5:113.2121
125  Paul Timmermans (PR 1.24.23) Tholen1.49.27M40   11.566  5:113.2121
126  Marchel de FrelBergen op Zoom1.49.29Mse   11.562  5:113.2121
127  Robin van Welt (PR)Oost-Souburg1.49.35Mse   11.551  5:123.2120
128  Martijn Blommaert (PR 1.27.17) Middelburg1.49.36Mse   11.550  5:123.2120
129  Jan Marcus (PR 1.42.41) Burgh-Haamstede1.49.41Mse   11.541  5:123.2120
130  Koen BakkerRoosendaal1.49.48M40   11.529  5:123.2019
131  Martijn ScherrenbergSchoonhoven1.49.49M40   11.527  5:123.2019
132  Ela CremerBergisch Gladbach1.49.50V40   11.525  5:123.2019
133  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.49.53M55   11.520  5:133.2019
134  Cok FunRenesse1.50.16M40   11.480  5:143.1917
135  Jurgen AertsLille1.50.18M40   11.476  5:143.1916
136  Renee Lammerts (PR)Noordgouwe1.50.19Vse   11.475  5:143.1916
137  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.50.25M45   11.464  5:143.1816
138  Fred WinkelColijnsplaat1.50.35Mse   11.447  5:143.1815
139  Patrick JansenZwijndrecht1.50.35M40   11.447  5:143.1815
140  Arthur Kaptein1.50.42M40   11.435  5:153.1815
141  Paula WarmerdamWarmond1.50.49V40   11.423  5:153.1714
142  Maroeska Ars (PR 1.47.32) Goes1.51.01V40   11.402  5:163.1713
143  Isabel van den EelaartDelft1.51.06V40   11.394  5:163.1613
144  Mark Giljam (PR 1.44.08) Bruinisse1.51.15M40   11.378  5:163.1612
145  Aart van der HouwenRozenburg1.51.24M55   11.363  5:173.1611
146  Frank PlumAlsdorf1.51.27M40   11.358  5:173.1611
147  Norwin MingaarsDordrecht1.51.48M40   11.322  5:183.1510
148  Oliver MarschnerSommerkahl1.51.49Mse   11.321  5:183.1410
149  Piet Ovaa (PR 1.43.40) Meliskerke1.51.49M55   11.321  5:183.1410
150  Paul DerijckHelmond1.51.54M40   11.312  5:183.149
151  Bart StoffelsBergen op Zoom1.51.57M40   11.307  5:183.149
152  Marion van den BroekStrijbeek1.52.02V40   11.299  5:193.149
153  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Terneuzen1.52.06Vse   11.292  5:193.149
154  Kees den Hollander (PR 1.36.09) Dreischor1.52.08M40   11.289  5:193.149
155  Michel Wiersma (debuut) Middelburg1.52.18Mse   11.272  5:193.138
156  Noah KampCapelle aan den IJssel1.52.32Mse   11.249  5:203.127
157  Wim van de VoordeBassevelde1.52.32M40   11.249  5:203.127
158  Maarten Riemens (PR)Grijpskerke1.52.35Mse   11.244  5:203.127
159  Eric de Visser (PR 1.48.35) Middelburg1.52.35Mse   11.244  5:203.127
160  Sven SmetVosselaar1.52.42M40   11.232  5:213.127
161  Jeroen PootBergen op Zoom1.52.43Mse   11.230  5:213.127
162  Jolien VeraartZierikzee1.52.43Vse   11.230  5:213.127
163  Robbert-Jan de SmitDordrecht1.52.44Mse   11.229  5:213.127
164  Ruud Grim (PR 1.35.39) Lewedorp1.52.44M60   11.229  5:213.127
165  Corina Grim (PR 1.41.39) Lewedorp1.52.44V55   11.229  5:213.127
166  Rob Roskam (PR 1.43.41) Zoutelande1.52.48M40   11.222  5:213.126
167  Birte NelenUtrecht1.52.51Vse   11.217  5:213.126
168  Alex ElbersZuid-Beijerland1.52.55M40   11.210  5:213.116
169  Joren Versaevels-Gravenhage1.53.11Mse   11.184  5:223.115
170  Bert MoerlandNieuwdorp1.53.14M40   11.179  5:223.115
171  Guido fiooleZonnemaire1.53.21Mse   11.168  5:223.105
172  Anton GoordenRoosendaal1.53.33M40   11.148  5:233.104
173  Quentin Verseputs-Gravenhage1.53.42Mse   11.133  5:233.094
174  Clemens MattijsZwartewaal1.53.45Mse   11.128  5:233.094
175  Tim VermostMechelen1.53.46M40   11.127  5:243.094
176  Pieter Francke (PR)Zierikzee1.53.46M40   11.127  5:243.094
177  Bart Van den BoogaartColijnsplaat1.53.48M40   11.123  5:243.094
178  William van BeekBoxtel1.53.52Mse   11.117  5:243.094
179  Richard KroeseRoelofarendsveen1.54.01M55   11.102  5:243.083
180  Willem van Egmonds-Gravenhage1.54.09M40   11.089  5:253.083
181  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.54.14M60   11.081  5:253.083
182  Patrick Verkaart (PR 1.32.37) Zierikzee1.54.15Mse   11.080  5:253.083
183  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.50.20) Middelburg1.54.23M40   11.067  5:253.073
184  Joop OskamSpijkenisse1.54.23M55   11.067  5:253.073
185  Jan Leffers1.54.26M40   11.062  5:253.072
186  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.54.35M50   11.047  5:263.072
187  Jan-Peter WillemsenZoetermeer1.54.35M55   11.047  5:263.072
188  Marcel Veldhuizen (PR 1.45.30) Vlissingen1.54.39M40   11.041  5:263.072
189  Martin BestebreurtjeRidderkerk1.54.48M40   11.027  5:263.062
190  Hans HakvoortNaaldwijk1.54.56M40   11.014  5:273.062
191  Wolter jan van der SarNaaldwijk1.54.57M55   11.012  5:273.062
192  Kees VlugSpijkenisse1.54.58M55   11.011  5:273.062
193  Yvette BouthoornRijen1.55.05Vse   10.999  5:273.061
194  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.55.13M45   10.987  5:283.051
195  Arnold Westerbeke (PR 1.52.44) Vlissingen1.55.21Mse   10.974  5:283.051
196  Johan SpeelmanZwijndrecht1.55.22M55   10.972  5:283.051
197  Pieter Janssen (PR)Kwadendamme1.55.25M40   10.968  5:283.051
198  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.55.37M65   10.949  5:293.041
199  John HillebrandZierikzee1.55.39M40   10.946  5:293.041
200  Erwin lems (PR 1.51.13) Zierikzee1.55.47M40   10.933  5:293.04-
201  Martijn LubHellevoetsluis1.55.57Mse   10.917  5:303.03-
202  Edwin BerendsOostvoorne1.56.03M40   10.908  5:303.03-
203  Maurice de GierMaassluis1.56.12Mse   10.894  5:303.03-
204  Jeroen DorstRotterdam1.56.33Mse   10.861  5:313.02-
205  Rita VerhageMiddelharnis1.56.57V40   10.824  5:333.01-
206  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.56.59M45   10.821  5:333.01-
207  Leon Joosse (PR 1.50.48) Middelburg1.56.59M40   10.821  5:333.01-
208  Kees-Jan Verstrate (PR 1.54.17) Middelburg1.57.00Mse   10.819  5:333.01-
209  Joep Roseboom (PR 1.50.38) Vlissingen1.57.00M40   10.819  5:333.01-
210  Bartjan Van DammeZierikzee1.57.02Mse   10.816  5:333.00-
211  Pim kloetZierikzee1.57.02Mse   10.816  5:333.00-
212  Frank de GierMaassluis1.57.04M40   10.813  5:333.00-
213  Delfine Renson (PR)Middelburg1.57.14Vse   10.798  5:333.00-
214  Jean- Claude PastourZoetermeer1.57.16M40   10.795  5:333.00-
215  Irene VinkDordrecht1.57.19V55   10.790  5:343.00-
216  Dennis de Boer (PR 1.56.26) Vlissingen1.57.24M40   10.782  5:343.00-
217  Martijn de HeerRotterdam1.57.25Mse   10.781  5:342.99-
218  Roel BaanSliedrecht1.57.38Mse   10.761  5:352.99-
219  Bert DreyerRenesse1.57.49M40   10.744  5:352.98-
220  Pieter OlijslagerSerooskerke1.57.52M40   10.740  5:352.98-
221  Martijn Ruissen (PR 1.47.51) Wolphaartsdijk1.57.55Mse   10.735  5:352.98-
222  Inge Marchand (PR)Burgh-Haamstede1.57.57V40   10.732  5:352.98-
223  Niels DonselaarOosterland1.58.02Mse   10.725  5:362.98-
224  Jakolien van der MeerZierikzee1.58.19Vse   10.699  5:362.97-
225  Martijn van der Klooster (PR)Scharendijke1.58.24Mse   10.691  5:372.97-
226  Stephan Elsts Gravenmoer1.58.25Mse   10.690  5:372.97-
227  Michel CoolbergenZierikzee1.58.27M40   10.687  5:372.97-
228  Erik de GierMaassluis1.58.34M40   10.676  5:372.97-
229  Marijn Traas (PR 1.49.22) Heinkenszand1.58.38Mse   10.670  5:372.96-
230  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.58.47M55   10.657  5:382.96-
231  Marco WinkDordrecht1.58.57M40   10.642  5:382.96-
232  Jan van ItersonOude Wetering1.59.04M40   10.631  5:392.95-
233  Mathieu Koning (PR 1.57.00) Arnemuiden1.59.08M40   10.625  5:392.95-
234  Rik DuijmBreda1.59.09Mse   10.624  5:392.95-
235  Rob schnitzlerZierikzee1.59.10Mse   10.623  5:392.95-
236  Theo JansenBergen op Zoom1.59.13M55   10.618  5:392.95-
237  Philipp GruberSankt Julian1.59.20Mse   10.608  5:392.95-
238  Luc LouxMerksem1.59.23M55   10.603  5:402.95-
239  Danielle mook (PR)Burgh-Haamstede1.59.29V40   10.594  5:402.94-
240  Anky KroonZwijndrecht1.59.47V40   10.568  5:412.94-
241  Marianne de SchipperRoosendaal1.59.54V55   10.558  5:412.93-
242  Bert van der HamGorinchem1.59.58M55   10.552  5:412.93-
243  Jean Pierre MaasVlissingen2.00.08M40   10.537  5:422.93-
244  Dita Daalmeijer (PR)Vlissingen2.00.12V40   10.531  5:422.93-
245  Yvonne Joziasse (PR 1.48.12) Middelburg2.00.13Vse   10.530  5:422.92-
246  Rene; BestebreurtjeRidderkerk2.00.21M40   10.518  5:422.92-
247  Mirjam Janssen (PR 1.59.10) Kwadendamme2.00.21V40   10.518  5:422.92-
248  Peter Van LoockHoboken2.00.23M55   10.515  5:422.92-
249  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede2.00.24M45   10.514  5:422.92-
250  Wilco HoogerhuisRenesse2.00.27M40   10.509  5:432.92-
251  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede2.00.28V45   10.508  5:432.92-
252  Willem PankowDordrecht2.00.44M55   10.485  5:432.91-
253  Luc BillenBaarle-Nassau2.00.56M55   10.467  5:442.91-
254  Mark OphorstDordrecht2.01.09M40   10.449  5:452.90-
255  Dennis VerduynOostvoorne2.01.28M40   10.421  5:452.89-
256  Duco BijleveldUtrecht2.01.34Mse   10.413  5:462.89-
257  David den UylUtrecht2.01.37Mse   10.409  5:462.89-
258  Richard de vlaam (PR)Zierikzee2.01.38M40   10.407  5:462.89-
259  Guy FellerichPerle2.01.39M40   10.406  5:462.89-
260  John HermansBaarle-Nassau2.01.40M40   10.404  5:462.89-
261  Rene Louwerse (debuut) Vlissingen2.02.00M40   10.376  5:472.88-
262  Hanna VerhoogZierikzee2.02.15Vse   10.355  5:482.88-
263  Linda Vermeulen (PR 1.52.23) Schoondijke2.02.19Vse   10.349  5:482.87-
264  Martin Wattel (debuut) Koudekerke2.02.24M40   10.342  5:482.87-
265  Jeroen de GrootIJsselstein2.02.37M40   10.324  5:492.87-
266  Monique SteenhoekDordrecht2.02.43V40   10.315  5:492.87-
267  Babette van BeekBloemendaal2.02.51V40   10.304  5:492.86-
268  Tonny de GroenRoosendaal2.02.52M40   10.303  5:492.86-
269  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) Borssele2.02.56Mse   10.297  5:502.86-
270  Jaap BijlHoogland2.03.07M40   10.282  5:502.86-
271  Andre PruijssersLekkerkerk2.03.13M40   10.273  5:502.85-
272  Isabelle HeemskerkRotterdam2.03.14Vse   10.272  5:502.85-
273  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle2.03.15M65   10.271  5:512.85-
274  Trudy FijmaAlmere2.03.15V55   10.271  5:512.85-
275  Jo-Annes de Bat (debuut) Kloetinge2.03.20Mse   10.264  5:512.85-
276  Ton NobelLekkerkerk2.03.20M55   10.264  5:512.85-
277  Edith de BruinLekkerkerk2.03.20Vse   10.264  5:512.85-
278  Carolien van DijckLekkerkerk2.03.20V40   10.264  5:512.85-
279  Willem BelRotterdam2.03.22M40   10.261  5:512.85-
280  Wolfgang BaryschBabenhausen2.03.27M55   10.254  5:512.85-
281  Carla GubbelsTegelen2.03.30V40   10.250  5:512.85-
282  Joyce Van draanenRhoon2.03.43Vse   10.232  5:522.84-
283  Jacolien BooijLekkerkerk2.03.48Vse   10.225  5:522.84-
284  Mark KakesGoes2.03.49M40   10.224  5:522.84-
285  Tjitte van den BuijsBiggekerke2.03.59M40   10.210  5:532.84-
286  Rene LangeslagAlmere2.04.07M55   10.199  5:532.83-
287  Nellie Blom (PR 1.58.58) Burgh-Haamstede2.04.07V60   10.199  5:532.83-
288  Rob TeirlinckZwijndrecht2.04.08M55   10.198  5:532.83-
289  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht2.04.17M40   10.185  5:532.83-
290  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht2.04.18M40   10.184  5:542.83-
291  Ramon ZanoniWeelde2.04.19M40   10.182  5:542.83-
292  Jeanet LouterPoortugaal2.04.35V40   10.161  5:542.82-
293  Saskia Oosterbaan (PR 1.54.07) Vlissingen2.04.38V40   10.157  5:542.82-
294  Karin van Noorden (PR 1.53.45) Vlissingen2.04.48V45   10.143  5:552.82-
295  Mirjam TulsLekkerkerk2.04.56Vse   10.132  5:552.81-
296  Thomas Van den DoelBarendrecht2.04.58Mse   10.130  5:552.81-
297  Simon JanssensHendrik-Ido-Ambacht2.04.59Mse   10.128  5:552.81-
298  Monique van de Ketterij (PR 1.54.09) Vlissingen2.05.00V40   10.127  5:552.81-
299  Jacco Walhout (PR 1.52.38) Borssele2.05.04Mse   10.121  5:562.81-
300  Herman van Hoeve (debuut) Vlissingen2.05.04M55   10.121  5:562.81-
301  Gertjan van BroekhovenBergen op Zoom2.05.07M40   10.117  5:562.81-
302  Erik DierdorpRoosendaal2.05.19M40   10.101  5:562.81-
303  Rien moelekerOostdijk2.05.25Mse   10.093  5:572.80-
304  Johan KoopmansRhoon2.05.32M40   10.084  5:572.80-
305  Hilleke BooijRotterdam2.05.33Vse   10.082  5:572.80-
306  Edwin van MerodeBergschenhoek2.05.34Mse   10.081  5:572.80-
307  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.05.39M65   10.074  5:572.80-
308  Jan WagemakerKats2.05.42M55   10.070  5:572.80-
309  Cor BerenschotErica2.05.43M55   10.069  5:582.80-
310  Christel VorselaarsHilvarenbeek2.05.44V40   10.068  5:582.80-
311  Carola koppeBergambacht2.05.48V40   10.062  5:582.80-
312  Marianne zwartHelmond2.05.49V40   10.061  5:582.79-
313  Benita van Oost (PR 1.58.36) Renesse2.05.56V40   10.052  5:582.79-
314  Tom Van CaneghemBerlaar2.05.57M40   10.050  5:582.79-
315  Rene GoddijnOude Wetering2.06.27M55   10.011  6:002.78-
316  Bram Brasser (PR 1.56.48) Vlissingen2.06.31M55   10.005  6:002.78-
317  Sven BuhmannKloosterzande2.06.36M40   9.999  6:002.78-
318  Kim van DammeTholen2.06.45Vse   9.987  6:002.77-
319  Kylie de Beule (PR)Heikant2.06.52Vse   9.978  6:012.77-
320  Marian van DammeMeerdonk2.06.52V40   9.978  6:012.77-
321  Inga WesselsAachen2.06.55Vse   9.974  6:012.77-
322  Wendy Wijnstra (PR 1.57.45) Kapelle-Biezelinge2.06.59Vse   9.969  6:012.77-
323  Ingrid van der HeijdenUden2.07.02V40   9.965  6:012.77-
324  Niels HaastRoosendaal2.07.03Mse   9.963  6:012.77-
325  Marcel HaastRoosendaal2.07.05M40   9.961  6:012.77-
326  Jasper Vriess-Gravenhage2.07.16M40   9.946  6:022.76-
327  Eric HaestKasterlee2.07.18M55   9.944  6:022.76-
328  Lars van WezelBruinisse2.07.31Mse   9.927  6:032.76-
329  Dorien Van Der HelmSint-Niklaas2.07.31V40   9.927  6:032.76-
330  Steven WuytsGierle2.07.32Mse   9.926  6:032.76-
331  Chery den Exter (debuut) Vlissingen2.07.38V40   9.918  6:032.75-
332  Petra BlomBurgh-Haamstede2.07.44V40   9.910  6:032.75-
333  Rebecca Hanse (PR 2.00.28) Noordwelle2.07.44V40   9.910  6:032.75-
334  Sandra UrsemVleuten2.07.45V40   9.909  6:032.75-
335  Michel van AelstBarendrecht2.07.52M55   9.900  6:042.75-
336  Eduard evenblijVoorburg2.08.03M40   9.886  6:042.75-
337  Jorien van den DoelVlaardingen2.08.17V55   9.868  6:052.74-
338  Ellen van de MaagdenbergMaasland2.08.18V40   9.866  6:052.74-
339  Jennifer BijzetAlmere2.08.25V40   9.857  6:052.74-
340  Ilonka de vlaam (PR 2.05.05) Zierikzee2.08.32V40   9.848  6:062.74-
341  Ron SegboerRenesse2.08.47M40   9.829  6:062.73-
342  Fons van de KarDordrecht2.09.05M55   9.806  6:072.72-
343  Danielle de Bruijn (PR 1.59.54) Vlissingen2.09.07V40   9.804  6:072.72-
344  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande2.09.10M70   9.800  6:072.72-
345  Rainer BockDusseldorf2.09.18M55   9.790  6:082.72-
346  Femke StekelenburgIJsselstein2.09.23Vse   9.784  6:082.72-
347  Antoinette van WijckIJsselstein2.09.32Vse   9.772  6:082.71-
348  Willy DiepeveenDordrecht2.09.34V55   9.770  6:082.71-
349  Jaap BrekelmansOosterland2.09.40M40   9.762  6:092.71-
350  Victor de PanTholen2.09.58M40   9.740  6:102.71-
351  Jens TingaBrussel2.10.05M40   9.731  6:102.70-
352  Casper VervoortEindhoven2.10.12M40   9.722  6:102.70-
353  Ria Marchand (PR 2.06.16) Burgh-Haamstede2.10.12V55   9.722  6:102.70-
354  Jeffry de RidderDordrecht2.10.24M40   9.707  6:112.70-
355  Toos VolmerDordrecht2.10.26V40   9.705  6:112.70-
356  Sonja van der SteltDordrecht2.10.30V40   9.700  6:112.69-
357  Eric LegemaateZierikzee2.10.33M55   9.696  6:112.69-
358  Marianne VriesenRozenburg2.10.34V40   9.695  6:112.69-
359  Rolf KetelaarDordrecht2.10.35M40   9.694  6:112.69-
360  Bert MulderPapendrecht2.10.40Mse   9.688  6:122.69-
361  Barbara van AmeromIJsselstein2.10.42V40   9.685  6:122.69-
362  Jacqueline LodderSommelsdijk2.11.07V40   9.654  6:132.68-
363  Willem LoeveBerkel en Rodenrijs2.11.11M55   9.649  6:132.68-
364  Lucienne SigmondOost-Souburg2.11.14V55   9.646  6:132.68-
365  Diana SchultzAbbenbroek2.11.40Vse   9.614  6:142.67-
366  Anja Melkert-NieuwenhuizeDordrecht2.11.56V40   9.595  6:152.67-
367  Bas van Lierops-Hertogenbosch2.12.55M40   9.524  6:182.65-
368  Remco Kooman (PR 1.39.51) Scharendijke2.12.59M45   9.519  6:182.64-
369  Rosette verkaart (PR 1.58.13) Vlissingen2.13.10V40   9.506  6:192.64-
370  GertJan de GlopperRenesse2.13.21M40   9.493  6:192.64-
371  Sascha DamenBreda2.13.27V40   9.486  6:202.63-
372  Caroline van der VeldenSchiedam2.13.29V40   9.483  6:202.63-
373  Pieta RitskesZwijndrecht2.13.31V55   9.481  6:202.63-
374  Henk HerkelmanZoetermeer2.13.35M40   9.476  6:202.63-
375  Sylvia SchützWillich2.13.42V40   9.468  6:202.63-
376  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.13.51M40   9.457  6:212.63-
377  Corine BerrevoetsRenesse2.13.57V40   9.450  6:212.63-
378  Sharon Landman (PR)Burgh-Haamstede2.14.00Vse   9.447  6:212.62-
379  Sylvia Glerum-witkamZierikzee2.14.15V40   9.429  6:222.62-
380  Robbert Eijsker (PR 1.58.33) Zierikzee2.14.18M45   9.426  6:222.62-
381  Esther OvereemRoosendaal2.14.25V40   9.417  6:222.62-
382  Renate Leeuwensteins-Gravendeel2.14.26V40   9.416  6:222.62-
383  Karoline 't LamDordrecht2.14.26V40   9.416  6:222.62-
384  Benny van Norden (PR)Oost-Souburg2.14.49M40   9.389  6:232.61-
385  Jeroen RiemersmaTholen2.14.50Mse   9.388  6:232.61-
386  Richard van Duin (PR 2.10.23) Zierikzee2.14.50M55   9.388  6:232.61-
387  Sandra KleinDordrecht2.14.53V40   9.385  6:242.61-
388  Veroni Meijer (PR 2.10.28) Middelburg2.15.00Vse   9.377  6:242.60-
389  Martin van der ScheeZierikzee2.15.02Mse   9.374  6:242.60-
390  Martin SparreboomSpijkenisse2.15.02M40   9.374  6:242.60-
391  Mathina VermeulenSchoonhoven2.15.02V40   9.374  6:242.60-
392  Koen Van GestelLier2.15.03M40   9.373  6:242.60-
393  Edwin de VisserRotterdam2.15.05M40   9.371  6:242.60-
394  Brigitte RoggemansMechelen2.15.06V40   9.370  6:242.60-
395  Jante HoefnagelsWesterlo2.15.12Vse   9.363  6:252.60-
396  Roland LouwsVlissingen2.15.13M40   9.362  6:252.60-
397  Kees VlotLekkerkerk2.15.18Mse   9.356  6:252.60-
398  Bob ZijlmansZierikzee2.15.19Mse   9.355  6:252.60-
399  Mina AtaeiLekkerkerk2.15.21Vse   9.352  6:252.60-
400  Vera BlokMiddelburg2.15.24Vse   9.349  6:252.60-
401  Evelyne CupidoAmsterdam2.15.32V40   9.340  6:252.59-
402  Gerwin van LoonBergen op Zoom2.15.33M40   9.339  6:252.59-
403  Trudie de jong-snijdersLepelstraat2.15.33V55   9.339  6:252.59-
404  Andre lous (PR 1.51.28) Westkapelle2.15.41M55   9.329  6:262.59-
405  Jeroen VermeulenSchoonhoven2.15.47M40   9.323  6:262.59-
406  Niels van KootenWolphaartsdijk2.15.55Mse   9.313  6:272.59-
407  Suzanne v. NieuwenhuijzenNieuwerkerk ad IJssel2.15.55V40   9.313  6:272.59-
408  Marjolijn van de Bouwhuijsens-Hertogenbosch2.15.56V40   9.312  6:272.59-
409  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.16.00V40   9.308  6:272.59-
410  Katharina ScholzWitten2.16.11V40   9.295  6:272.58-
411  Carlijn fiooleZonnemaire2.16.15V40   9.291  6:272.58-
412  Jeroen BrouwersDordrecht2.16.20Mse   9.285  6:282.58-
413  Domina lous (debuut) Westkapelle2.16.23V40   9.282  6:282.58-
414  Erwin RijnenBreda2.16.31M40   9.272  6:282.58-
415  Lindsey ThibautHeerjansdam2.16.31Vse   9.272  6:282.58-
416  Leon de VriesHeerjansdam2.16.32M40   9.271  6:282.58-
417  Laila HeshofSteenbergen2.16.33V40   9.270  6:282.58-
418  Astrid van TrichtDordrecht2.16.46V55   9.256  6:292.57-
419  Bianca Gerritsen-DirksDordrecht2.16.47V40   9.254  6:292.57-
420  Nicole NieuwlandDordrecht2.16.49V40   9.252  6:292.57-
421  Sarah BlankenburgRiegelsberg2.17.34V40   9.202  6:312.56-
422  Arjen Poortman (PR 2.09.59) Renesse2.17.43M55   9.192  6:322.55-
423  Tim MuddeKrimpen aan de Lek2.17.55Mse   9.178  6:322.55-
424  Geesken ZikkingDommerholtAlmere2.17.58V40   9.175  6:322.55-
425  Antoine HoogerheideKloetinge2.17.59M40   9.174  6:322.55-
426  Patricia CaronAlmere2.17.59V40   9.174  6:322.55-
427  Peter GoedhartSommelsdijk2.18.09M55   9.163  6:332.55-
428  Tamara WabekeDordrecht2.18.14Vse   9.157  6:332.54-
429  Mark de BasBrouwershaven2.18.23Mse   9.147  6:342.54-
430  Joachim SchmidtHergenrath2.18.24Mse   9.146  6:342.54-
431  Patrick van MerodeBreda2.18.31M40   9.139  6:342.54-
432  Hellen BrusseVlaardingen2.18.39V55   9.130  6:342.54-
433  Andre BrusseVlaardingen2.18.41M55   9.128  6:342.54-
434  Martin Loeve (PR 2.15.57) Noordwelle2.18.45M55   9.123  6:352.53-
435  Wietse RitskesZwijndrecht2.18.49M55   9.119  6:352.53-
436  Koen BergerDrunen2.18.52M55   9.116  6:352.53-
437  Lore FiasLint2.19.16V40   9.089  6:362.52-
438  Gilles van der WindtAlmere2.19.20M55   9.085  6:362.52-
439  Jolanda van de laan (PR 2.12.15) Oosterland2.19.20V40   9.085  6:362.52-
440  Serena van den Hooven (PR 2.19.07) Middelburg2.19.33Vse   9.071  6:372.52-
441  Gerard KornetPapendrecht2.19.47Mse   9.056  6:382.52-
442  Theo JanssenBergen op Zoom2.20.13M55   9.028  6:392.51-
443  Elly JanssenBreda2.20.13V40   9.028  6:392.51-
444  Sanne HoukampOosterland2.20.20Vse   9.020  6:392.51-
445  Dirk Van HerckLint2.20.43M55   8.996  6:402.50-
446  Adrie Van BavelOud Gastel2.20.54M55   8.984  6:412.50-
447  Taco DolsGeldermalsen2.21.19M40   8.958  6:422.49-
448  Rebecca van Winkelhof (PR 2.04.26) Middelburg2.21.19Vse   8.958  6:422.49-
449  Loretta Dominicus (PR 2.04.26) Koudekerke2.21.19V40   8.958  6:422.49-
450  Inge VerhoogHillegom2.21.38Vse   8.938  6:432.48-
451  Karin den Dekker (PR 2.15.39) Terneuzen2.21.51V45   8.924  6:432.48-
452  Kirsa de JongeGoes2.22.14Vse   8.900  6:452.47-
453  Ivo VerheyenZandvliet2.22.38M55   8.875  6:462.47-
454  Niek Staals-Gravenhage2.22.47M40   8.866  6:462.46-
455  Govert van AndelDordrecht2.23.14M40   8.838  6:472.45-
456  Celina de RuiterZierikzee2.23.41Vse   8.810  6:492.45-
457  Marc RoelofsHendrik-Ido-Ambacht2.23.45M40   8.806  6:492.45-
458  Karlijn Von MeijenfeldtRijen2.23.51V40   8.800  6:492.44-
459  Sandra SchuermansRijen2.24.11V40   8.779  6:502.44-
460  Esther BeerensTholen2.25.04V40   8.726  6:532.42-
461  Diederick StoelAmsterdam2.25.35M40   8.695  6:542.42-
462  Peter SchoutenLeiden2.25.36M55   8.694  6:542.42-
463  Celita BeerninkAlmere2.26.11V55   8.659  6:562.41-
464  Edwin van DesselBilthoven2.26.16M55   8.654  6:562.40-
465  Marion ToetDe Meern2.26.23Vse   8.648  6:562.40-
466  Pascal RenardSaint leger2.27.02M40   8.609  6:582.39-
467  Willy BeirnaertBergen op Zoom2.27.16M55   8.596  6:592.39-
468  Chantal van de Guchte (PR 2.05.18) Renesse2.27.33V40   8.579  7:002.38-
469  Marleen van MeerBaarle-Nassau2.27.33V40   8.579  7:002.38-
470  Kees van MeerBaarle-Nassau2.27.34M40   8.578  7:002.38-
471  Jaap Landegent (PR 2.18.23) Burgh-Haamstede2.27.52M55   8.561  7:012.38-
472  Vera PetersNettetal2.28.34Vse   8.520  7:032.37-
473  Egbert Oldenboom (PR 2.12.47) Vlissingen2.28.44M40   8.511  7:032.36-
474  Laurens Jobse (PR 1.51.03) Goes2.28.50Mse   8.505  7:032.36-
475  Sven nieuwkoop (PR 2.19.00) Goes2.28.50Mse   8.505  7:032.36-
476  Arianne DutmanVlissingen2.29.05V55   8.491  7:042.36-
477  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.30.21V50   8.419  7:082.34-
478  Caroline KemperZwijndrecht2.30.52V40   8.391  7:092.33-
479  Marnix de JongeGoes2.31.39M40   8.347  7:112.32-
480  Brenda JansenZwijndrecht2.31.47V40   8.340  7:122.32-
481  Jeroen kristalijnZierikzee2.32.24Mse   8.306  7:132.31-
482  Jacqueline MolemanRijswijk2.32.52V40   8.281  7:152.30-
483  Petra Van der VloetBaarle-Hertog2.34.23V40   8.199  7:192.28-
484  Lidy Swolfs-de JongChaam2.34.46V40   8.179  7:202.27-
485  Diana Broks-LuijtenEtten-Leur2.34.47V40   8.178  7:202.27-
486  Wolfgang SchoferKloetinge2.35.11M55   8.157  7:212.27-
487  Loes BeishuizenKloetinge2.35.46Vse   8.127  7:232.26-
488  Hartmut Hu;ttenhoffEnnepetal2.35.57M55   8.117  7:242.25-
489  Jorieke DudokRotterdam2.36.33Vse   8.086  7:252.25-
490  Esther van der HeijdenTilburg2.39.06V40   7.956  7:322.21-
491  Arina KloetScharendijke2.39.52V40   7.918  7:352.20-
492  Margo AdriaanseAlmere2.56.40V40   7.165  8:221.99-
Mannen: 342 (69.51%) => M35=5 - M40=152 - M45=10 - M50=3 - M55=61 - M60=4 - M65=3 - M70=1 - Mse=103
Vrouwen: 150 (30.49%) => V35=1 - V40=85 - V45=4 - V50=1 - V55=14 - V60=1 - Vse=44

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

0 km

2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013

12.1 km

2012Laurent van Nieuwenhuijze47:19Danny de Leeuw48:19Tim Roggeveen50:06Laurey van den Berge50:10163

10 km

2011Tommy Staal36:16Martijn Schakelaar38:24Patrick van Nieuwenhuijze41:49Anne Kopatschek42:25218

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.234 seconden nodig om deze lijst met 492 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019