vrijdag 13 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen

Hulst, zaterdag 13 april 2019 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Maarten van ZettenZoetermeer2.28.05minMse   17.096  3:314.75861
2  Leendert van der LugtCapelle aan den IJssel2.30.55minMse   16.775  3:354.66818
3  Erwin Adan (PR 2.30.06) Koudekerke2.33.45minMse   16.466  3:394.57776
4  Michel VerhaegheWambrechies2.37.12minM40   16.105  3:444.47726
5  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Vlissingen2.39.47minMse   15.845  3:474.40690
6  Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Vlissingen2.40.02minM40   15.820  3:484.39687
7  Huub van Noorden (PR 2.31.20) s-Heer Abtskerke2.40.17minMse   15.795  3:484.39684
8  Johan MelaardMiddelharnis2.45.20minMse   15.313  3:554.25616
9  Sander d'Hont (PR)Kuitaart2.45.49minMse   15.268  3:564.24610
10  Eric WolfertSommelsdijk2.46.06minMse   15.242  3:564.23606
11  Marcel Suurmond (PR 2.42.25) Vlissingen2.47.41minM40   15.098  3:584.19586
12  Richard DijkhuizenCastricum2.47.55minM40   15.077  3:594.19583
13  Tjitte van den Buys (PR)Biggekerke2.49.43minM40   14.917  4:014.14560
14  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee2.50.48minM45   14.823  4:034.12547
15  Mark Verhage (PR 2.42.54) Axel2.53.05minMse   14.627  4:064.06519
16  Menno MudTytsjerk2.53.24minM40   14.600  4:074.06516
17  Crum van der Linden (PR)Oost-Souburg2.53.25minMse   14.599  4:074.06515
18  Michel Schrier (PR 2.28.15) Vlissingen2.54.11minM35   14.535  4:084.04506
19  Davy BraekmanAssenede2.54.44minMse   14.489  4:084.02500
20  Stefaan CapoenKemmel2.54.59minMse   14.468  4:094.02497
21  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25) Axel2.55.03minMse   14.463  4:094.02496
22  Pieter VandeveireAntwerpen2.55.42minMse   14.409  4:104.00489
23  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe2.56.10minM45   14.371  4:113.99483
24  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke2.57.03minM50   14.299  4:123.97473
25  Geert van HouteHulst2.57.11minMse   14.289  4:123.97471
26  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Sint Laurens2.57.21minM45   14.275  4:123.97470
27  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke2.57.32minMse   14.260  4:123.96467
28  Hinke SchokkerEastemar2.57.43minVse   14.246  4:133.96706
29  Edwin van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen2.58.06minM45   14.215  4:133.95461
30  Didier Verlee (PR)Heikant2.58.35minMse   14.177  4:143.94456
31  Gert-Jan Martens (PR)Hulst2.58.58minMse   14.146  4:143.93451
32  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas2.58.59minM40   14.145  4:153.93451
33  Arik BurghoutMeeuwen2.59.14minMse   14.125  4:153.92448
34  Monica Sanderse (PR)Vlissingen2.59.21minV35   14.116  4:153.92686
35  Edwin de la Ruelle (PR)Koewacht2.59.33minM50   14.100  4:153.92445
36  Johan RoozemondGenderen3.00.23minM50   14.035  4:163.90436
37  Kristof VereeckeWachtebeke3.00.26minM40   14.031  4:173.90435
38  Mike VerbekeSint-Laureins3.01.22minMse   13.959  4:183.88425
39  Karel HagemanSon en Breugel3.01.42minMse   13.933  4:183.87421
40  Martijn Kox (PR)Westdorpe3.02.09minM40   13.899  4:193.86417
41  Adriaan CoppoolseRhoon3.02.25minM40   13.879  4:193.86414
42  Mark van der Kooij (PR 3.00.53) s-Heer Abtskerke3.02.59minMse   13.836  4:203.84408
43  Martijn Blommaert (PR)Middelburg3.03.10minMse   13.822  4:203.84406
44  Erik van der HelmBergschenhoek3.03.18minM40   13.812  4:213.84404
45  Alexander WullemsHulst3.03.34minMse   13.792  4:213.83402
46  Leonie Ton (PR 3.00.07) Wissenkerke3.03.54minV40   13.767  4:223.82631
47  Theo CombeeAmsterdam3.04.14minM50   13.742  4:223.82395
48  Bert VerbekeSint-laureins3.04.16minMse   13.739  4:223.82394
49  Lion Baas (PR)Vlissingen3.04.55minM40   13.691  4:233.80387
50  Johan van de Woestijne (PR)Zoutelande3.05.00minMse   13.685  4:233.80387
51  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Kamperland3.05.34minMse   13.643  4:243.79381
52  Dimitri VerbistTessenderlo3.05.35minMse   13.642  4:243.79381
53  Martijn de Vries (PR)Middelburg3.05.45minM35   13.630  4:243.79379
54  Tim BuysseAssenede3.06.04minMse   13.606  4:253.78376
55  Koen van GyselMoerbeke-Waas3.06.05minM40   13.605  4:253.78376
56  René van der LindeZeist3.06.32minM40   13.572  4:253.77371
57  Jan RiemensWatervliet3.07.39minMse   13.492  4:273.75360
58  Patrick van Iersel (PR)Goes3.07.47minM50   13.482  4:273.75358
59  Victor PhaffHellevoetsluis3.08.44minM40   13.414  4:283.73349
60  Erwin van Schaik (PR)Middelburg3.09.55minM50   13.331  4:303.70338
61  Erik KuijerRuinerwold3.10.16minM40   13.306  4:313.70334
62  Jaap Wouters (PR 3.09.22) Oostkapelle3.10.28minMse   13.292  4:313.69332
63  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Zaamslag3.10.44minM35   13.274  4:313.69330
64  Hans MusSchelle3.11.43minM50   13.205  4:333.67320
65  Ada Geuze (PR)Middelburg3.12.11minV35   13.173  4:333.66537
66  Michel Ridderhof (PR)Middelburg3.12.12minM45   13.172  4:333.66316
67  Peter van de WalleLembeke3.13.18minM40   13.097  4:353.64306
68  Jordy Leenknecht (PR)Hulst3.13.37minMse   13.076  4:353.63303
69  Nienke KluftCastricum3.13.49minVse   13.062  4:363.63520
70  Marco Riemens (PR)IJzendijke3.14.10minMse   13.039  4:363.62298
71  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.14.44minM50   13.001  4:373.61293
72  Gunther de CockSint gillis waas3.14.49minM40   12.995  4:373.61292
73  Joachim de NaeyerAuderghem3.14.50minM50   12.994  4:373.61292
74  Jesse Beijer (PR 2.59.35) Middelburg3.14.54minMse   12.990  4:373.61291
75  Henk van der Bas (PR 3.13.52) Meliskerke3.15.11minMse   12.971  4:383.60289
76  Jan Louws (PR)Middelburg3.15.29minM55   12.951  4:383.60286
77  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.15.36minM50   12.943  4:383.60285
78  Jostein Decorte (PR)Wolphaartsdijk3.16.10minM40   12.906  4:393.58280
79  Jasper van Delft (PR)Grijpskerke3.16.35minM40   12.879  4:403.58276
80  Patrice LefrancTielt3.16.59minM40   12.852  4:403.57273
81  Jerry van GyselDokkumSint-Niklaas3.17.01minM40   12.850  4:403.57273
82  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.17.23minM40   12.826  4:413.56270
83  Kathleen VanmarckeAvelgem3.17.46minV40   12.801  4:413.56478
84  Sofie ClausSinaai3.18.18minV40   12.767  4:423.55473
85  Pascal van de Voorde (PR)Middelburg3.18.55minM40   12.727  4:433.54256
86  Mark van OpijnenAlphen aan den Rijn3.18.56minMse   12.726  4:433.54256
87  Guy van Driessche (PR 3.19.20) Graauw3.19.52minM45   12.667  4:443.52249
88  Dirk WautersGeraadsbergen3.20.11minM40   12.647  4:453.51246
89  Erwin PoulussenErps-Kwerps3.20.56minM50   12.600  4:463.50240
90  Dennis van den Broeke (debuut) Axel3.21.25minMse   12.569  4:463.49236
91  Fred van Es (PR 3.15.26) Domburg3.21.27minM50   12.567  4:463.49236
92  Pieter Pladdet (PR 3.12.44) Terneuzen3.21.58minMse   12.535  4:473.48231
93  Cornelis de SchipperHouten3.22.02minMse   12.531  4:473.48231
94  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.22.14minM45   12.519  4:483.48229
95  Tom Erpelinck (PR)Sint Jansteen3.22.21minMse   12.511  4:483.48228
96  Christoffel Vanden BusscheBrugge3.22.25minM50   12.507  4:483.47228
97  Sven van Hoey (debuut) Hulst3.22.32minMse   12.500  4:483.47227
98  Veerle HofmanSint-niklaas3.22.37minV40   12.495  4:483.47430
99  Christian de Meijer (PR)Philippine3.22.45minMse   12.487  4:483.47225
100  Jack GelensRoosendaal3.23.01minM60   12.470  4:493.46223
101  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.23.07minMse   12.464  4:493.46222
102  Marnix van den Brande (PR)Terneuzen3.23.17minMse   12.454  4:493.46221
103  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.23.49minM50   12.421  4:503.45217
104  Dimmy Ivens (PR)Schoondijke3.23.49minMse   12.421  4:503.45217
105  Karin VerheijdenEindhoven3.23.54minV50   12.416  4:503.45418
106  Bart VandewieleDrongen3.23.58minM40   12.412  4:503.45216
107  Andy CosynZelzate3.24.15minMse   12.395  4:503.44214
108  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Cadzand3.24.20minM45   12.390  4:513.44213
109  Gino SesselleSint Jan In Eremo3.24.34minM40   12.376  4:513.44211
110  Wim Douw (PR 2.56.38) Oud-Vossemeer3.24.35minM55   12.375  4:513.44211
111  Jan DesodtWervik3.24.48minM50   12.362  4:513.43209
112  Steef Berrevoets (PR)Bruinisse3.25.05minM50   12.345  4:523.43207
113  Delphine VandevenneOtegem3.25.08minV40   12.342  4:523.43406
114  Mirthe Overkamp (PR 3.20.54) Koudekerke3.25.11minVse   12.339  4:523.43406
115  Tim van BaeveghemEvergem3.25.15minM40   12.335  4:523.43206
116  Dennis But (PR)Middelburg3.25.24minM50   12.326  4:523.42205
117  Marco DielemanMiddelharnis3.25.24minM40   12.326  4:523.42205
118  Dennis Vlassenrood (PR)Sint Jansteen3.25.30minM40   12.320  4:523.42204
119  Kevin DillisStekene3.25.39minMse   12.311  4:523.42203
120  Patrick van de VijverVeldhoven3.25.53minM40   12.297  4:533.42201
121  Geert RimbautDenderleeuw3.26.04minM40   12.286  4:533.41200
122  Geert BlommaertAalst3.26.05minM50   12.285  4:533.41200
123  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.26.16minM40   12.274  4:533.41198
124  Emardo de Rijck (PR)Sint Jansteen3.26.26minMse   12.264  4:543.41197
125  Dirk GoevaertsSchelle3.27.20minM60   12.211  4:553.39191
126  Corné AartsBergen op Zoom3.27.32minM50   12.199  4:553.39189
127  Yannick van GeertBaasrode3.27.34minMse   12.197  4:553.39189
128  Jeroen van den Broeke (PR)Terneuzen3.27.41minMse   12.190  4:553.39188
129  Sjef Goris (PR 3.21.24) Middelburg3.27.43minM50   12.188  4:553.39188
130  René de Visser (PR)Nieuw- en Sint Joosland3.27.51minM40   12.180  4:563.38187
131  Robert Lafertin (PR)Terneuzen3.27.53minMse   12.178  4:563.38187
132  Michel van den Bosch (debuut) Sint Jansteen3.28.20minMse   12.152  4:563.38183
133  Gerrit den BroederRijswijk Zh3.28.22minM40   12.150  4:563.38183
134  Dirk VerwulgenStekene3.28.41minM50   12.132  4:573.37181
135  Piet LissensWaregem3.28.41minM50   12.132  4:573.37181
136  Michaël verstraetenMoerbeke waas3.28.49minMse   12.124  4:573.37180
137  Ismaen Segers (PR)Hulst3.28.51minMse   12.122  4:573.37180
138  Andrea ScharmgaBemelen3.29.00minVse   12.113  4:573.36370
139  Jan BakkerUrk3.29.07minMse   12.107  4:573.36178
140  Paul Bosman (PR 3.19.32) Koewacht3.29.10minMse   12.104  4:573.36178
141  Tim ThomasOostakker3.29.16minM40   12.098  4:583.36177
142  Bert den HartogRijswijk Nb3.29.18minM50   12.096  4:583.36177
143  Hans GeyskensScherpenheuvel3.29.20minM40   12.094  4:583.36176
144  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland3.29.23minMse   12.091  4:583.36176
145  Nico KroesBreda3.29.27minMse   12.087  4:583.36176
146  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Middelburg3.29.40minM50   12.075  4:583.35174
147  Ric ImmensNieuwkoop3.29.43minM40   12.072  4:583.35174
148  Tom VandenbrandeLeuven3.29.54minM40   12.061  4:583.35173
149  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande3.30.01minM55   12.055  4:593.35172
150  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.30.11minM45   12.045  4:593.35171
151  Ron de WitObbicht3.30.12minM40   12.044  4:593.35170
152  Reinier van Wouwe (PR)Serooskerke3.30.30minM60   12.027  4:593.34168
153  Jasper Thijs (debuut) Clinge3.30.41minMse   12.017  5:003.34167
154  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.30.53minM40   12.005  5:003.33166
155  Peter de Rijke (PR)Bruinisse3.31.18minM40   11.982  5:003.33163
156  Foeke Roukema (PR 3.19.51) Bruinisse3.31.19minM40   11.981  5:003.33163
157  Angel pielies i SerratAngles3.31.28minM50   11.972  5:013.33162
158  Stefan van den Broeke (PR)Axel3.31.51minMse   11.950  5:013.32159
159  Bert KnolHouten3.31.56minM50   11.946  5:013.32159
160  Peter van Lit (PR 2.52.54) Middelburg3.32.08minM50   11.934  5:023.32157
161  Bjarne JanssensHam3.32.35minMse   11.909  5:023.31155
162  Bart DeschepperStekene3.32.38minM40   11.906  5:023.31154
163  Bart CeulemansGent3.32.58minM40   11.888  5:033.30152
164  Geert HuygensTemse3.33.02minM40   11.884  5:033.30152
165  Marion WittenbergMeer3.33.07minVse   11.879  5:033.30334
166  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen3.33.14minMse   11.873  5:033.30150
167  Peter van GorpTielen3.33.31minM40   11.857  5:043.29148
168  Mathieu BeyensLauwe3.34.18minMse   11.814  5:053.28144
169  Bruno de KeyserGentbrugge3.34.34minM50   11.799  5:053.28142
170  Mieke RemmerieHooglede3.34.49minV40   11.785  5:053.27320
171  Michel JanssenWijchen3.35.33minM50   11.745  5:073.26136
172  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.35.35minM50   11.743  5:073.26136
173  Carlo BuijsVeldhoven3.35.36minM50   11.743  5:073.26135
174  Davy TeirlynckMoerbeke-Waas3.36.24minMse   11.699  5:083.25131
175  Bert LemmensLommel3.36.34minMse   11.690  5:083.25130
176  Bart BillenPeer3.36.34minMse   11.690  5:083.25130
177  Maarten van Kaam (PR)Yerseke3.36.58minMse   11.669  5:093.24127
178  Niek VogelaarPijnacker3.37.37minM50   11.634  5:093.23123
179  Etienne Kouijzer (PR)Hulst3.37.39minMse   11.632  5:093.23123
180  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.37.39minV50   11.632  5:093.23296
181  Astrid Verhage (PR 3.32.33) Zaamslag3.38.00minVse   11.613  5:103.23294
182  Reggy Heijens (PR 3.35.58) Vogelwaarde3.38.04minMse   11.610  5:103.22121
183  Jordi camps i SerramitjaAngles3.38.11minM50   11.604  5:103.22120
184  An MeuldersBeerse3.38.12minV40   11.603  5:103.22292
185  Jan van LoyOlen3.38.12minMse   11.603  5:103.22120
186  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.38.18minM50   11.597  5:103.22119
187  Hans DeprilAffligem3.38.25minM40   11.591  5:113.22119
188  Joren van de VlietTurnhout3.38.29minMse   11.588  5:113.22118
189  Stijn de vosHulst3.38.44minMse   11.574  5:113.22117
190  Frank SchoofDestelbergen3.39.20minM40   11.543  5:123.21114
191  Jan Rouwendaal (PR)Vogelwaarde3.39.27minMse   11.537  5:123.20113
192  Evelien de Visser (PR)IJzendijke3.39.43minVse   11.523  5:123.20280
193  Edwin Thijs (PR)Clinge3.40.00minMse   11.508  5:133.20110
194  Hans BurmSint-Pauwels3.40.01minM50   11.507  5:133.20110
195  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse3.40.03minV45   11.505  5:133.20277
196  Jean-Marie VandenheedeKaster3.40.06minM50   11.502  5:133.20109
197  Eric DemeulenaereAartselaar3.40.08minM50   11.501  5:133.19109
198  Ray Cornips (PR 3.35.31) Zuidzande3.40.26minMse   11.485  5:133.19108
199  Jelle SantensSas van Gent3.40.39minMse   11.474  5:143.19106
200  Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge3.40.40minM50   11.473  5:143.19106
201  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.40.43minM50   11.470  5:143.19106
202  Robby van HavereStekene3.40.44minMse   11.469  5:143.19106
203  Didier VanhoutteWervik3.40.59minM50   11.457  5:143.18105
204  Jessey KasandikromoTeteringen3.41.06minM40   11.450  5:143.18104
205  Frederic BaurinThuin3.41.13minM40   11.444  5:153.18103
206  Frank VerbeetVeghel3.41.28minM50   11.432  5:153.18102
207  Nicole SpruitVeldhoven3.41.35minV40   11.425  5:153.17266
208  Johan Klompe (PR 3.40.49) Wolphaartsdijk3.41.36minM50   11.425  5:153.17101
209  Elisa Rijk (PR 3.22.29) Axel3.41.44minVse   11.418  5:153.17264
210  Britt BaetensBerchem3.41.50minVse   11.413  5:153.17264
211  Jef van DuppenGierle3.41.50minM50   11.413  5:153.17100
212  Nicolas CordierJurbise3.41.54minM40   11.409  5:163.17100
213  Eliny Diakakis (PR 3.30.31) Terneuzen3.42.02minVse   11.402  5:163.17262
214  Maarten EngbertsArnhem3.42.05minMse   11.400  5:163.1799
215  Gert SchoorsAdegem3.42.25minM40   11.383  5:163.1697
216  Franky GhesquiereWervik3.42.27minM40   11.381  5:163.1697
217  Davy van DaalenHulst3.42.29minMse   11.379  5:163.1697
218  Bert VertentenBeveren-waas3.42.32minM40   11.377  5:163.1696
219  Omar Roels (PR)Hulst3.42.46minMse   11.365  5:173.1695
220  Dirk WagenaerStekene3.42.49minM50   11.362  5:173.1695
221  Karel VerbiestKnokke-Heist3.42.53minMse   11.359  5:173.1695
222  Dick D'hondtLissewege3.42.53minM40   11.359  5:173.1695
223  Geert de SaegherSint Niklaas3.42.57minM40   11.355  5:173.1594
224  Holger WolfBochum3.43.04minM50   11.350  5:173.1594
225  Thomas de LannoyLotenhulle3.43.04minMse   11.350  5:173.1594
226  Kurt BomeréAalter3.43.05minM50   11.349  5:173.1594
227  Bryan Hofman (PR 3.24.39) Westdorpe3.43.28minMse   11.329  5:183.1592
228  Bianca van Aartsen (PR)Middelburg3.43.29minVse   11.328  5:183.15251
229  Ko van Damme (PR 3.26.57) Kwadendamme3.43.30minM55   11.328  5:183.1592
230  Harro DamstraAmersfoort3.43.41minMse   11.318  5:183.1491
231  Kees van der Heijden (PR)Vlissingen3.43.49minM55   11.311  5:183.1490
232  Anne van SchijndelGeldrop3.43.56minVse   11.306  5:183.14248
233  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen3.43.57minMse   11.305  5:183.1489
234  Remco van der VeldenSchiedam3.44.08minM50   11.296  5:193.1488
235  Jo VercauterenGierle3.44.11minM40   11.293  5:193.1488
236  Alexander Elfrink (PR)Breskens3.44.23minMse   11.283  5:193.1387
237  Leonard Simonse (PR)Waarde3.44.33minMse   11.275  5:193.1386
238  John Compiet (PR)Hulst3.44.49minMse   11.261  5:203.1385
239  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.44.50minM50   11.260  5:203.1385
240  Erik loof (debuut) Terneuzen3.44.56minMse   11.255  5:203.1384
241  Selena TemmermanStekene3.45.05minV40   11.248  5:203.12240
242  Allan van Alten (PR 3.24.33) Axel3.45.10minM45   11.244  5:203.1283
243  Twan Timmermans (PR)Hoofdplaat3.45.38minMse   11.220  5:213.1281
244  Rene den OtterBruchem3.45.42minM50   11.217  5:213.1281
245  Wouter van MaeleHulst3.46.02minMse   11.201  5:213.1179
246  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.46.04minM65   11.199  5:213.1179
247  Marcos SolisRotterdam3.46.09minMse   11.195  5:223.1179
248  Jan van der WalDordrecht3.46.13minMse   11.191  5:223.1178
249  Renate van Huffel (PR)Sint Jansteen3.46.14minVse   11.191  5:223.11231
250  Els BruylandtBerlare3.46.28minV40   11.179  5:223.11230
251  Arjen Zuidweg (PR)Yerseke3.46.36minMse   11.173  5:223.1077
252  Wouter VanparysGentbrugge3.46.44minM40   11.166  5:223.1076
253  Reindert BlomGouda3.46.58minMse   11.155  5:233.1075
254  Abel TroostBreda3.47.00minMse   11.153  5:233.1075
255  Machel Nuyten's-Gravenhage3.47.12minM50   11.143  5:233.1074
256  Bert LietaertKortemark3.47.43minM40   11.118  5:243.0972
257  Nico BoussauwTorhout3.47.43minM40   11.118  5:243.0972
258  Pieter VandenbusscheTorhout3.47.43minM40   11.118  5:243.0972
259  Arie HagenKudelstaart3.47.45minMse   11.116  5:243.0971
260  Geert van DijkNaaldwijk3.47.53minM50   11.110  5:243.0971
261  Michiel Bleijenbergh (PR)Middelburg3.48.06minM40   11.099  5:243.0870
262  Wilco Franken (PR 3.40.34) Kapellebrug3.48.24minM45   11.085  5:253.0869
263  Hubert BroeckhoveEeklo3.48.25minM40   11.084  5:253.0869
264  Sjaak de VisserLeusden3.48.51minM50   11.063  5:253.0767
265  Martin de Jaeger (debuut) Terneuzen3.49.12minMse   11.046  5:263.0765
266  Anton Engels (PR)Middelburg3.49.18minM55   11.041  5:263.0765
267  Rudi BenoeyAntwerpen3.49.29minM50   11.032  5:263.0664
268  Lieven DerooTorhout3.49.37minM40   11.026  5:273.0663
269  Gunther SegersMoorsel3.49.59minM40   11.008  5:273.0662
270  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg3.50.22minMse   10.990  5:283.0560
271  Marco Bakker (PR 3.33.03) Axel3.50.23minMse   10.989  5:283.0560
272  Gerben Soethaert (PR)Terneuzen3.50.28minM40   10.985  5:283.0560
273  Arne den Toonder (PR)Ovezande3.50.44minM40   10.972  5:283.0559
274  Lorenzo de MayerStekene3.50.49minMse   10.968  5:283.0559
275  Nico SchelstraeteAdegem3.50.55minM50   10.964  5:283.0558
276  Jos van Gremberghe (PR)Koewacht3.50.56minM60   10.963  5:283.0558
277  Daniel Walhout (PR 3.24.40) Veere3.50.58minM40   10.961  5:283.0458
278  Vincent Lange (PR 3.45.44) Middelburg3.51.01minM40   10.959  5:283.0458
279  Nicolas ClaeysBassevelde3.51.02minMse   10.958  5:293.0458
280  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel3.51.06minM50   10.955  5:293.0457
281  Dirk Fransen (PR)Zuiddorpe3.51.07minMse   10.954  5:293.0457
282  Serge SennesaelLokeren3.51.16minM40   10.947  5:293.0457
283  Marc WillemsTielen3.51.21minM50   10.943  5:293.0456
284  Leon Verlinde (PR)Terneuzen3.51.22minMse   10.942  5:293.0456
285  Dirk KoopmanWervik3.51.28minM50   10.938  5:293.0456
286  Thijs van der MolenGouda3.51.29minMse   10.937  5:293.0456
287  Maurice Steketee (PR)Middelburg3.51.31minM35   10.935  5:293.0456
288  Bennie Heijmans (PR)Hulst3.51.38minMse   10.930  5:293.0455
289  Marian PonsenOudsbergen3.51.47minV40   10.923  5:303.03193
290  Kenny HaestIchtegem3.51.49minMse   10.921  5:303.0355
291  Philip Vioen (debuut) Koewacht3.51.51minMse   10.920  5:303.0354
292  Peter Claes (PR)Sluiskil3.51.51minMse   10.920  5:303.0354
293  Hubert LegrandTerneuzen3.51.55minMse   10.916  5:303.0354
294  Thierry van PuymbroeckHeverlee3.51.58minMse   10.914  5:303.0354
295  Marine LaenenGierle3.52.19minV50   10.898  5:303.03190
296  Coen Kaijser (PR)Terneuzen3.52.19minMse   10.898  5:303.0353
297  Marc VermeirenVerrebroek3.52.31minM50   10.888  5:313.0252
298  Stefan van AckerGent3.52.36minM40   10.884  5:313.0252
299  Peter BenteinKortemark3.53.10minM50   10.858  5:323.0249
300  Martijn Broekaart (PR 3.33.46) Graauw3.53.16minMse   10.853  5:323.0149
301  Omar Hillaert (PR)Westdorpe3.53.23minMse   10.848  5:323.0149
302  Bart RoelantSint-niklaas3.53.34minM50   10.839  5:323.0148
303  Christian PostBarendrecht3.53.47minM40   10.829  5:323.0147
304  Inge WeckhuysenBeerzel3.53.54minV40   10.824  5:333.01180
305  Marco Wauters (PR)Vogelwaarde3.54.07minMse   10.814  5:333.0046
306  Wim de Feijter (PR 3.41.38) Terneuzen3.54.12minM50   10.810  5:333.0046
307  Arie van VlietWerkendam3.54.13minM60   10.809  5:333.0046
308  Kim JoossensStekene3.54.21minVse   10.803  5:333.00177
309  Douwe BoerboomsTerneuzen3.54.31minMse   10.795  5:333.0045
310  Alwin OerlemansWoerden3.54.36minM50   10.792  5:343.0044
311  Ronny SmetSinaai3.54.37minM60   10.791  5:343.0044
312  Bart van SchiltMeer3.54.38minM40   10.790  5:343.0044
313  Guy BrosensMeer3.54.38minM40   10.790  5:343.0044
314  Evert de Rijke (PR)Hoek3.54.49minMse   10.782  5:342.9944
315  Frank MolsArendonk3.55.06minM50   10.769  5:342.9943
316  Guido de ClercqLede3.55.14minM50   10.763  5:342.9942
317  Martin GoeminneOedelem3.55.53minM50   10.733  5:352.9840
318  Paul BleijenberghHulst3.56.16minMse   10.715  5:362.9839
319  Maarten ScheerdersHulst3.56.16minMse   10.715  5:362.9839
320  Jurgen LernoutOverslag3.56.23minMse   10.710  5:362.9838
321  Bas Valckx (debuut) Hulst3.56.30minMse   10.705  5:362.9738
322  Tommy Valckx (PR)Hulst3.56.30minMse   10.705  5:362.9738
323  Frans Verwilligen (PR 3.25.03) Hulst3.56.37minMse   10.700  5:362.9738
324  Alex FerketAs3.56.42minM40   10.696  5:372.9737
325  Kris VanspauwenGenk3.56.43minM50   10.695  5:372.9737
326  Wim WillemsBassevelde3.56.44minM40   10.694  5:372.9737
327  Wim van de VoordeBassevelde3.56.45minM50   10.694  5:372.9737
328  Jochem de Dijcker (PR)Axel3.56.48minMse   10.691  5:372.9737
329  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke3.56.48minM55   10.691  5:372.9737
330  Yannick VissersTessenderlo3.56.48minMse   10.691  5:372.9737
331  Wilko Broekhoven (PR)Kloosterzande3.57.00minMse   10.682  5:372.9736
332  Peter de DeckerMaldegem3.57.10minM40   10.675  5:372.9736
333  Sonja van HeckeRoosendaal3.57.15minV40   10.671  5:372.96159
334  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg3.57.16minM45   10.670  5:372.9636
335  Krijn BrakGouda3.57.30minMse   10.660  5:382.9635
336  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24) Oostburg3.57.34minMse   10.657  5:382.9635
337  Esther FrankenBergen op Zoom3.57.39minV50   10.653  5:382.96157
338  Werner de BieWechelderzande3.57.39minM40   10.653  5:382.9634
339  Jan Dominicus (PR 3.54.43) Middelburg3.57.43minM50   10.650  5:382.9634
340  Erik Goedhart (PR)Middelburg3.57.46minM40   10.648  5:382.9634
341  Jos BerckvensBeerse3.57.48minM60   10.646  5:382.9634
342  Tom Schauwaert (debuut) Hulst3.57.59minMse   10.638  5:382.9633
343  William Faes (debuut) Kloosterzande3.58.01minMse   10.637  5:382.9533
344  Paul d'Haens (PR)Hulst3.58.11minMse   10.629  5:392.9533
345  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke3.58.16minM60   10.625  5:392.9532
346  Marit WisseKrimpen aan den IJssel3.58.19minV40   10.623  5:392.95153
347  Dirk MertensHerenthout3.58.20minM50   10.623  5:392.9532
348  Luc van WynsbergeBassevelde3.58.32minM40   10.614  5:392.9532
349  Roland van Braak (PR)Terneuzen3.58.44minMse   10.605  5:392.9531
350  Corné den Otter (PR)Nieuwerkerk3.58.48minMse   10.602  5:402.9431
351  Junior van RemorteleWaspik3.58.48minMse   10.602  5:402.9431
352  André Verdurmen (PR 3.47.43) Kloosterzande3.58.59minMse   10.594  5:402.9430
353  Céderic DelanotePassendale3.59.11minMse   10.585  5:402.9430
354  Michael Vermaat (PR 3.57.56) Oost-Souburg3.59.21minM40   10.577  5:402.9429
355  Veerle StuerSint-Gillis-Waas3.59.32minVse   10.569  5:412.94146
356  Wim van der Klooster (PR)Hulst3.59.36minMse   10.566  5:412.9429
357  Paul Poulard (PR 3.59.30) Middelburg4.00.37minM45   10.522  5:422.9226
358  Patrick Pieters (PR)Terneuzen4.00.45minM50   10.516  5:422.9225
359  Karin Casparij (PR)Biervliet4.00.46minV45   10.515  5:422.92139
360  Mike van der Mark (PR 3.31.58) Biervliet4.00.47minMse   10.514  5:422.9225
361  Frederik LeytsLeuven4.00.55minM40   10.509  5:432.9225
362  Patrick Gauwe (PR)Zuiddorpe4.01.01minMse   10.504  5:432.9225
363  Donathan DuvillierGullegem4.01.11minM40   10.497  5:432.9224
364  Harry Nicolasen (debuut) Goes4.01.23minMse   10.488  5:432.9124
365  Cindy den HollanderVlissingen4.01.30minV40   10.483  5:432.91135
366  Tom van de Voorde (PR 3.14.20) Hulst4.01.39minM45   10.477  5:442.9123
367  Ad den Dekker (PR)Kapelle-Biezelinge4.01.45minM60   10.472  5:442.9123
368  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge4.01.45minMse   10.472  5:442.9123
369  Marc-Jan Moerland (PR)Goes4.01.55minMse   10.465  5:442.9122
370  Reinoud SmetTemse4.02.18minM40   10.449  5:452.9022
371  Age Balt (PR 3.57.22) Hulst4.02.22minMse   10.446  5:452.9021
372  Tony GouwyAssenede4.02.24minM60   10.444  5:452.9021
373  Frerik GrambrasAssenede4.02.26minMse   10.443  5:452.9021
374  Arno van Mullem (PR 3.39.18) Nieuw-Namen4.02.30minMse   10.440  5:452.9021
375  Pieter van den HurkVeghel4.02.30minM50   10.440  5:452.9021
376  Patrick Vogel (PR 3.47.10) Middelburg4.02.34minM50   10.437  5:452.9021
377  Bjorn de Betue (PR)Sint Jansteen4.02.41minMse   10.432  5:452.9021
378  Elsbeth Haasnoot (PR 3.38.35) Middelburg4.02.47minVse   10.428  5:452.90128
379  Sofie SmitsKloosterzande4.02.53minVse   10.424  5:452.90128
380  Michael BuijsKloosterzande4.02.54minMse   10.423  5:452.9020
381  Jordy Alvarez Morcus (PR)Kuitaart4.02.55minMse   10.422  5:452.9020
382  Dennis van Rutten (PR)Middelburg4.03.14minM40   10.409  5:462.8919
383  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Zoutelande4.03.58minM55   10.377  5:472.8818
384  Roliene ZamanHulst4.04.01minVse   10.375  5:472.88122
385  Lino PeetersKuringen4.04.08minMse   10.370  5:472.8817
386  Arjen SuySas van Gent4.04.08minMse   10.370  5:472.8817
387  Marc d'Hont (debuut) Kuitaart4.04.12minMse   10.367  5:472.8817
388  Marian van DammeMeerdonk4.04.30minV50   10.355  5:482.88119
389  Ilse RoetsMoerbeke-waas4.04.33minVse   10.352  5:482.88119
390  Hedwig van BeverenMoerbeke-Waas4.04.34minM50   10.352  5:482.8816
391  Marc DekeyserMoerbeke-waas4.04.34minM50   10.352  5:482.8816
392  François BakkerWoerden4.04.47minM50   10.343  5:482.8716
393  Else van der Lely's-Gravenhage4.04.49minVse   10.341  5:482.87118
394  Werner Helmich (PR)Kapelle-Biezelinge4.04.49minM45   10.341  5:482.8716
395  Nele van GinderachterErpe-Mere4.04.57minVse   10.336  5:482.87117
396  Roy CapponTerneuzen4.05.03minMse   10.331  5:482.8715
397  Thomas CalleTerneuzen4.05.04minMse   10.331  5:482.8715
398  Abdel AbdennaderBergen op Zoom4.05.06minMse   10.329  5:492.8715
399  André van den Hooven (PR)Oost-Souburg4.05.16minM50   10.322  5:492.8715
400  John VerhoevenWoudrichem4.05.16minM40   10.322  5:492.8715
401  Peter TimmermansWestmalle4.05.23minM50   10.317  5:492.8715
402  Inge de BelderZoersel4.05.23minV40   10.317  5:492.87115
403  Stefaan HeirmanMoerbeke4.05.40minM40   10.305  5:492.8614
404  Bram Vanden AbbeeleHulst4.05.48minMse   10.300  5:502.8614
405  Evy CornelissenBeerse4.05.55minVse   10.295  5:502.86112
406  Jhonny LaureyssenVosselaar4.05.55minMse   10.295  5:502.8614
407  Sjaak Vroonland (PR 3.46.23) Lamswaarde4.06.05minMse   10.288  5:502.8613
408  Josep bundo GeladaLa Cellera de Ter4.06.27minM50   10.273  5:502.8513
409  Pascal de KockLochristi4.06.28minM50   10.272  5:502.8513
410  Vanessa VanderstuyftSerskamp4.06.28minVse   10.272  5:502.85110
411  Thomas LambersMelsele4.06.35minM40   10.267  5:512.8512
412  Nicole Serrarens (PR)Sint Jansteen4.07.02minVse   10.248  5:512.85107
413  Michel VangeelTurnhout4.07.02minM50   10.248  5:512.8512
414  Tessa Goorsenberg (PR)Koudekerke4.07.18minVse   10.237  5:522.84106
415  Guillaume de Jonge (PR 4.03.59) Oost-Souburg4.07.18minM45   10.237  5:522.8411
416  Michelle PlasschaertHulst4.07.26minVse   10.232  5:522.84105
417  Renaat MM EeckhautZelzate4.07.43minM40   10.220  5:522.8410
418  Luc DroesbekeDestelbergen4.07.58minM50   10.210  5:532.8410
419  Jeroen van Goethem (PR 4.04.51) Kloosterzande4.08.08minMse   10.203  5:532.8310
420  Lineke van der SneppenBreda4.08.22minVse   10.193  5:532.83101
421  Stefaan de Wert (debuut) Clinge4.08.28minMse   10.189  5:532.839
422  Corné Boeije (PR 3.55.52) Axel4.08.55minMse   10.171  5:542.838
423  Pascal de Graeve (PR 3.48.42) Westdorpe4.09.09minM50   10.161  5:542.828
424  Albert MastenbroekWaddinxveen4.10.30minM40   10.107  5:562.816
425  Hans OudijkWaddinxveen4.10.30minMse   10.107  5:562.816
426  Mario BuijsHulst4.10.43minMse   10.098  5:572.806
427  Pim de Jonge (PR)Wemeldinge4.10.46minM40   10.096  5:572.806
428  Katleen van BallaerGierle4.11.12minVse   10.078  5:572.8088
429  Steven WuytsGierle4.11.13minMse   10.078  5:572.805
430  Dominick de FeijterSint Jansteen4.11.16minMse   10.076  5:572.805
431  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Kattendijke4.11.43minM55   10.058  5:582.795
432  Tania van AkenZelzate4.11.55minV40   10.050  5:582.7985
433  Eric van den Branden (PR 4.10.49) Hulst4.12.02minMse   10.045  5:582.794
434  Arie van Buren (PR)Terneuzen4.12.11minMse   10.039  5:592.794
435  Marion Goossen (PR)Terneuzen4.12.15minV45   10.036  5:592.7983
436  Coen Dekker (PR)Zaamslag4.12.29minMse   10.027  5:592.794
437  Danny SchefferHulst4.12.30minMse   10.027  5:592.794
438  Bart WuytsIzegem4.12.30minM50   10.027  5:592.794
439  Johan Brouwers (debuut) Ossenisse4.12.37minMse   10.022  5:592.784
440  Etiën Ferket (debuut) Heikant4.12.40minMse   10.020  5:592.784
441  Pascal TevenieMoerbeke-Waas4.12.42minM40   10.019  5:592.784
442  Stefaan GovaertKnokke-Heist4.13.42minM40   9.979  6:012.773
443  Sandra Beun (debuut) Axel4.13.51minVse   9.973  6:012.7776
444  Jan van den BerghMechelen4.14.11minM60   9.960  6:012.772
445  Nancy de GrooteKnokke4.15.16minV40   9.918  6:032.7571
446  Eddy RammelooHeist Aan Zee4.15.17minM40   9.917  6:032.752
447  Danny VandenbosscheKnokke-heist4.15.18minM50   9.917  6:032.752
448  Jan JaarsmaVlaardingen4.15.35minM50   9.906  6:032.751
449  Trui Gonnissen (debuut) Philippine4.15.51minVse   9.895  6:042.7568
450  Marianne Knijff (PR 4.15.42) Philippine4.15.57minV55   9.891  6:042.7568
451  Lydia Spruyt (debuut) Middelburg4.16.07minVse   9.885  6:042.7567
452  Glen VanhoveDeurne Antwerpen4.16.22minMse   9.875  6:052.741
453  Harold WolbersHeerhugowaard4.17.02minM40   9.850  6:052.741
454  Yves van HaverStekene4.17.03minM40   9.849  6:062.741
455  Danny Ars (PR 3.54.37) Ovezande4.17.15minM60   9.841  6:062.73-
456  Alain WerkersMeerdonk4.17.24minM40   9.836  6:062.73-
457  Edwin Riemens (PR 4.11.41) Axel4.17.26minMse   9.834  6:062.73-
458  Piet Pijpelink (PR)Terneuzen4.17.28minMse   9.833  6:062.73-
459  Daniel FREIS4.17.28minMse   9.833  6:062.73-
460  Edwin Molders (debuut) Graauw4.18.06minMse   9.809  6:072.72-
461  Lia Dobbelaar (PR)Heinkenszand4.18.07minV50   9.808  6:072.7260
462  Koen Koutstaal (PR 3.46.30) Hulst4.18.07minMse   9.808  6:072.72-
463  Bart van RemoorteleKoewacht4.18.23minMse   9.798  6:072.72-
464  Linda VervoortWechelderzande4.18.24minV40   9.798  6:072.7259
465  Pieter Vander PlaetsenNazareth4.18.43minMse   9.786  6:082.72-
466  Harold de Maat (PR 3.51.31) Terneuzen4.18.56minM50   9.777  6:082.72-
467  Maarten de Cock (PR)Sluiskil4.19.02minMse   9.774  6:082.71-
468  Gerry Blaakman (PR)Terneuzen4.19.19minMse   9.763  6:092.71-
469  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.19.30minM65   9.756  6:092.71-
470  Gerda Peeters DelauwVenray4.19.31minV50   9.755  6:092.7155
471  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.19.52minM65   9.742  6:102.71-
472  Marcel Kouijzer (PR 4.15.50) Terhole4.19.56minMse   9.740  6:102.71-
473  Maurice BuijzenEtten-Leur4.20.20minM40   9.725  6:102.70-
474  Wenda Verstraate (PR)Koudekerke4.20.21minVse   9.724  6:102.7052
475  Mike van HulstKloosterzande4.20.40minMse   9.712  6:112.70-
476  Koen de DobbelaereTerneuzen4.20.43minMse   9.711  6:112.70-
477  Gertjan van BroekhovenBergen op Zoom4.20.46minM40   9.709  6:112.70-
478  Mario de BakkerHulst4.20.49minMse   9.707  6:112.70-
479  Godelieve PieperSchalkhaar4.21.02minV50   9.699  6:112.6950
480  Emanuela Bracke (PR 4.15.01) Axel4.21.36minVse   9.678  6:122.6948
481  Danny VerleysenErembodegem4.21.54minM40   9.667  6:122.69-
482  Tobias WoelfleTerneuzen4.21.55minMse   9.666  6:122.69-
483  Laurens de KortBreda4.22.41minMse   9.638  6:142.68-
484  Jeffrey de ConinckDe Pinte4.23.08minMse   9.621  6:142.67-
485  Juan Ruiz PrietoVlissingen4.23.10minMse   9.620  6:142.67-
486  Anika RiemensTerneuzen4.23.15minVse   9.617  6:142.6743
487  Ann MaesStekene4.23.21minV40   9.613  6:142.6742
488  Sven BuhmannKloosterzande4.23.27minMse   9.610  6:152.67-
489  Mart -Jan DelzenneKrabbendijke4.23.33minM40   9.606  6:152.67-
490  Wesley SinghHulst4.23.36minMse   9.604  6:152.67-
491  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.23.57minM65   9.592  6:152.66-
492  Bart VerhoevenLokeren4.24.06minM40   9.586  6:162.66-
493  Sonja Poppe (PR 4.17.42) Kamperland4.24.24minV50   9.575  6:162.6639
494  Anco DekkerSleeuwijk4.24.41minM50   9.565  6:162.66-
495  Harry DurinckKalken4.25.00minM50   9.554  6:172.65-
496  Hans de MeulderOud-Turnhout4.25.01minMse   9.553  6:172.65-
497  Birgit SpaepenOud-Turnhout4.25.02minV50   9.552  6:172.6538
498  Martijn Lauwers's-Gravenhage4.25.09minMse   9.548  6:172.65-
499  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen4.25.39minM65   9.530  6:182.65-
500  Rick de Smit (PR 4.06.37) Goes4.25.40minMse   9.530  6:182.65-
501  Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) Kattendijke4.25.41minV50   9.529  6:182.6536
502  Jurgen HoenjetVeldhoven4.26.10minM50   9.512  6:182.64-
503  Pieter HeggenBreda4.26.19minM50   9.506  6:192.64-
504  Joke Rijk (debuut) Hulst4.26.27minVse   9.502  6:192.6434
505  Charles van de VeldeSint Martens Latem4.26.33minM60   9.498  6:192.64-
506  Angie GillardBinderveld4.27.15minV40   9.473  6:202.6331
507  Sylvia KestensBunsbeek4.27.34minV50   9.462  6:202.6331
508  Robbie BoiBrugge4.27.36minM40   9.461  6:212.63-
509  Norbert Baart (debuut) Hulst4.27.51minMse   9.452  6:212.63-
510  Teunie UittenbogaardCapelle aan den IJssel4.27.54minVse   9.450  6:212.6330
511  Ineke VollemanHulst4.28.06minVse   9.443  6:212.6229
512  Sigrid PauwelsPuurs4.28.07minVse   9.443  6:212.6229
513  Wouter Goedegebuure (PR)Oud-Vossemeer4.28.18minMse   9.436  6:222.62-
514  Heidi DeclercqKuurne4.28.36minV40   9.426  6:222.6228
515  Anniek de Rijck (PR)Sint Jansteen4.28.40minVse   9.423  6:222.6228
516  Imka de Ridder (PR)Westkapelle4.29.25minV50   9.397  6:232.6126
517  Cindy van den BrandeWalsoorden4.30.11minVse   9.370  6:242.6024
518  Daniëlla de Deckere-Reijns (PR)Hulst4.30.37minVse   9.355  6:252.6023
519  Paul de SchryverSint-niklaas4.31.08minM60   9.337  6:262.59-
520  Michiel IJsebaert (debuut) Sint Jansteen4.31.56minMse   9.310  6:272.59-
521  Stijn RuiterDelft4.32.19minMse   9.297  6:272.58-
522  Thea van RumstLokeren4.32.25minV50   9.293  6:272.5819
523  Coosje van Eekelen (PR)Hulst4.33.22minVse   9.261  6:292.5717
524  Eva PauwelsReet4.33.24minV40   9.260  6:292.5717
525  Jack Folkersma (PR 4.11.14) Terneuzen4.33.32minMse   9.256  6:292.57-
526  Els Zweistra (PR 4.11.09) Terneuzen4.33.56minV60   9.242  6:302.5716
527  Ramon Groen (PR 4.33.12) Goes4.34.37minM40   9.219  6:302.56-
528  Bart de WintMechelen4.35.39minM50   9.184  6:322.55-
529  Peter WarriePutte4.35.40minM50   9.184  6:322.55-
530  Astrid VanderborghtKruibeke4.35.44minVse   9.182  6:322.5513
531  Rudy MassantZemst4.36.00minM60   9.173  6:322.55-
532  Yannick Vastenhout (PR 3.53.50) Terneuzen4.36.05minMse   9.170  6:332.55-
533  Margo Hermans (PR)Ossenisse4.36.41minVse   9.150  6:332.5412
534  Liesbeth BiesmansGenk4.37.00minV50   9.140  6:342.5411
535  Jolanda Kolijn (PR)Oost-Souburg4.38.06minV50   9.104  6:352.539
536  Marco Dingemanse (PR 4.04.22) Zoutelande4.38.24minM40   9.094  6:362.53-
537  Jacquelien Smit (PR)Heinkenszand4.38.33minV40   9.089  6:362.529
538  Emmanuël HemelsoetWestdorpe4.39.10minMse   9.069  6:372.52-
539  Freya GorisBreendonk4.39.14minV40   9.067  6:372.528
540  Judith HerreweghHulst4.39.34minVse   9.056  6:382.527
541  Marc van der Male (debuut) Axel4.40.07minMse   9.038  6:382.51-
542  Mike van Eck (debuut) Hulst4.40.09minMse   9.037  6:382.51-
543  Sonja VerstraetenVeldhoven4.40.15minV40   9.034  6:392.517
544  Haike LangeraertMoerbeke4.40.41minVse   9.020  6:392.516
545  Kristof van PouckeMoerbeke4.40.43minMse   9.019  6:392.51-
546  Gilbert VirouxKapellen4.42.51minM60   8.951  6:422.49-
547  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel4.42.51minV50   8.951  6:422.494
548  Nelly Plasschaert (PR 4.42.09) Hulst4.43.00minVse   8.946  6:422.484
549  Jonathan DemulderHoboken4.43.30minM40   8.930  6:432.48-
550  Jessie VerbekeSint-Laureins4.44.07minVse   8.911  6:442.483
551  Joost Mortier (debuut) Sint Jansteen4.44.54minMse   8.886  6:452.47-
552  Jacqueline d'Hont (debuut) Kuitaart4.45.56minVse   8.854  6:472.462
553  Rudy Vande VeldeWachtebeke4.47.15minM50   8.814  6:482.45-
554  Johan UytdehaagTerneuzen4.47.33minMse   8.804  6:492.45-
555  Henk KasbergenMoordrecht4.48.08minM50   8.787  6:502.44-
556  Stefan van DammeKoewacht4.48.45minMse   8.768  6:512.44-
557  Ann van SamangBrugge4.48.49minV40   8.766  6:512.43-
558  Kevin KoekkoekKoewacht4.48.51minMse   8.765  6:512.43-
559  Caroline van der VeldenSchiedam4.51.13minV40   8.694  6:542.41-
560  Tim SmeuldersGrobbendonk4.51.43minM40   8.679  6:552.41-
561  Jolijn DeceulaerGrobbendonk4.51.44minV40   8.678  6:552.41-
562  Amir DedicSint Jansteen4.51.48minMse   8.676  6:552.41-
563  Ad Roovers (PR)Hulst4.52.13minMse   8.664  6:562.41-
564  Ingrid WittockZeebrugge4.53.54minV50   8.614  6:582.39-
565  Hans vercouterenSas van Gent4.54.29minMse   8.597  6:592.39-
566  Raymond BarkmanRotterdam4.56.59minM50   8.525  7:022.37-
567  Chris BuitenwegNieuwegein4.58.18minM50   8.487  7:042.36-
568  Gerard BuitenwegIJsselstein Ut4.58.19minM60   8.487  7:042.36-
569  Sara DaemsTemse4.59.26minVse   8.455  7:062.35-
570  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen5.00.22minM60   8.429  7:072.34-
571  Rob van der PasUlvenhout5.01.52minM50   8.387  7:092.33-
572  Patricia KloonenUlvenhout5.01.52minV40   8.387  7:092.33-
573  Johan de JonghOud-Alblas5.03.01minM40   8.355  7:112.32-
574  Stephan SchoutenHulst5.04.06minMse   8.325  7:122.31-
575  Daniëlle Kosten-SchoutenHulst5.04.06minVse   8.325  7:122.31-
576  Ilonka VandeperreKoningshooikt5.06.35minV50   8.258  7:162.29-
577  Dagmar LensenHulst5.10.38minVse   8.150  7:222.26-
578  Oswald de BleijserHulst5.20.40minMse   7.895  7:362.19-
579  Bart de BaerKemzeke5.30.55minMse   7.651  7:512.13-
Mannen: 471 (81.35%) => M35=4 - M40=109 - M45=16 - M50=97 - M55=9 - M60=18 - M65=5 - Mse=213
Vrouwen: 108 (18.65%) => V35=2 - V40=30 - V45=3 - V50=19 - V55=1 - V60=1 - Vse=52

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Maarten van Zetten2:28:05Leendert van der Lugt2:30:55Erwin Adan2:33:45Hinke Schokker2:57:43579
2018Erwin Harmes2:32:25Huub van Noorden2:38:00David Bouman2:40:31Monica Sanderse3:14:09406
2017Michel Verhaeghe2:30:51Michael de Cooman2:39:15Jorim Scheele2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.02 seconden nodig om deze lijst met 579 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
Atletiek Zeeland © 2019