vrijdag 23 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Oranjemuidenloop

Arnemuiden, vrijdag 12 april 2019 - Organisatie: Dynamica
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Arjo VerhageAagtekerke32.05M45   17.953  3:214.99-
2  Jan-Willem RoelseGoes32.48Mse   17.561  3:254.88+0:43
3  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge33.36M50   17.143  3:304.76+1:31
4  Marianne de KokLewedorp34.25V45   16.736  3:354.65+2:20
5  Ruben BoutensMiddelburg34.35Mse   16.655  3:364.63+2:30
6  Yvonne MoerlandYerseke34.38V35   16.631  3:364.62+2:33
7  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge35.26M35   16.256  3:414.52+3:21
8  Bart de VisserSerooskerke37.16Mse   15.456  3:534.29+5:11
9  Robert SchroeversArnemuiden37.20Mse   15.429  3:534.29+5:15
10  Jozias MarijsArnemuiden37.24Mse   15.401  3:544.28+5:19
11  Klaas MarteijnArnemuiden38.31M55   14.955  4:014.15+6:26
12  Micha KamstraArnemuiden38.35Mse   14.929  4:014.15+6:30
13  Martin StroosnijderKruiningen38.51Mse   14.826  4:034.12+6:46
14  Jos PutVlissingen39.01M55   14.763  4:044.10+6:56
15  Marijn MoensArnemuiden39.17Mse   14.663  4:064.07+7:12
16  Ron KindtsOost-Souburg39.20M45   14.644  4:064.07+7:15
17  Albert KarstanjeMiddelburg40.08M60   14.352  4:113.99+8:03
18  Sander VaderArnemuiden40.22Mse   14.269  4:123.96+8:17
19  Simon de VisserArnemuiden40.28Mse   14.234  4:133.95+8:23
20  Jesse KamstraArnemuiden41.07Mse   14.009  4:173.89+9:02
21  Marco KamstraArnemuiden41.10Mse   13.992  4:173.89+9:05
22  Adri KooleSerooskerke41.14M65   13.969  4:183.88+9:09
23  Niek van BelzenArnemuiden41.22M45   13.924  4:193.87+9:17
24  Siem CornelisseArnemuiden42.29Mse   13.558  4:263.77+10:24
25  Elizabeth SchroeversArnemuiden42.34Vse   13.532  4:263.76+10:29
26  Kevin de PagterArnemuiden44.30Mse   12.944  4:383.60+12:25
27  John van BeekArnemuiden44.32M50   12.934  4:383.59+12:27
28  Corne van LomwelOost-Souburg44.57Mse   12.814  4:413.56+12:52
29  Jan BostelaarWestkapelle45.15M65   12.729  4:433.54+13:10
30  Leonard SnoekArnemuiden45.32Mse   12.650  4:453.51+13:27
31  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland46.16Mse   12.450  4:493.46+14:11
32  Lennard ZuidwegYerseke46.27Mse   12.400  4:503.44+14:22
33  Arthur StijnsOudelande46.49M70   12.303  4:533.42+14:44
34  Henk de TroyeArnemuiden48.02Mse   11.992  5:003.33+15:57
35  Rob EppingsMiddelburg49.10Mse   11.715  5:073.25+17:05
Mannen: 32 (91.43%) => M35=1 - M45=3 - M50=2 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Arjo Verhage32:05Jan-Willem Roelse32:48John Slabbekoorn33:36Marianne de Kok34:2535
2018Floris Willeboordse29:35Jan-Willem Roelse32:58Arjo Verhage33:32Carolien van de Kreeke35:2254

8.8 km

2017Erwin Harmes29:13Arjo Verhage32:02Willem de Korte32:08Evelien van Sparrentak39:5963

9.35 km

2016Michael Woerden33:31Arjo Verhage34:26Willem de Korte34:41Valesca Lefeber42:0562

9.2 km

2015Remy Vasseur31:01Wim van Sparrentak32:06Arjo Verhage32:48Monique Verschuure35:3783
2014Lindert Moerdijk32:10Adrie Faes32:20Arjo Verhage32:37Monique Verschuure34:34124
2013Ruud Hoosemans31:15Maarten Harthoorn31:43Arjo Verhage32:06Marianne de Kok35:24118
4.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Emiel LousMiddelburg15.59Mse   17.268  3:284.80-
2  Ronald GeertseSerooskerke16.03Mse   17.196  3:294.78+0:04
3  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek17.24M45   15.862  3:474.41+1:25
4  Ryndert van de KolkMiddelburg18.24Mse   15.000  4:004.17+2:25
5  Stijn KooleZoutelande18.27Mse   14.959  4:014.16+2:28
6  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge18.29Vse   14.932  4:014.15+2:30
7  Phiel de KoeijerYerseke18.44Mse   14.733  4:044.09+2:45
8  Kyra van de VoordeMiddelburg18.47Vse   14.694  4:054.08+2:48
9  Floris MaljersArnemuiden19.03Mse   14.488  4:084.02+3:04
10  Evi KoddeArnemuiden19.28Vse   14.178  4:143.94+3:29
11  Rick van HofwegenVlissingen20.11Mse   13.675  4:233.80+4:12
12  Tobias TheuneArnemuiden20.15Mse   13.630  4:243.79+4:16
13  Ron DellebekeDynamica20.19M60   13.585  4:253.77+4:20
14  Coen GideonseMiddelburg20.22Mse   13.552  4:263.76+4:23
15  Monique van de KetterijVlissingen20.44Vse   13.312  4:303.70+4:45
16  Eva van HoekMiddelburg20.46Vse   13.291  4:313.69+4:47
17  Chantal KooleZoutelande21.03V40   13.112  4:353.64+5:04
18  Leanne de VosArnemuiden21.12Vse   13.019  4:373.62+5:13
19  Juda KamstraArnemuiden21.50Vse   12.641  4:453.51+5:51
20  Natasja ZorgArnemuiden22.03Vse   12.517  4:483.48+6:04
21  Hanna MarteijnArnemuiden22.11Vse   12.442  4:493.46+6:12
22  Renate MoerlandArnemuiden22.33Vse   12.239  4:543.40+6:34
23  John GuequierreMiddelburg22.46M65   12.123  4:573.37+6:47
24  Janneke BoutensMiddelburg22.55Vse   12.044  4:593.35+6:56
25  Lotte Elstgeests-Heerenhoek22.59Vse   12.009  5:003.34+7:00
26  Els GelokVlissingen23.06Vse   11.948  5:013.32+7:07
27  Sjoerd WassinkVlissingen23.09Mse   11.922  5:023.31+7:10
28  Sare MarteijnArnemuiden23.13Vse   11.888  5:033.30+7:14
29  Anouk MarijsArnemuiden23.15Vse   11.871  5:033.30+7:16
30  Nathalie MarijsArnemuiden23.17Vse   11.854  5:043.29+7:18
31  Wiena de GruiterArnemuiden23.19Vse   11.837  5:043.29+7:20
32  Mirelle HuiszoonArnemuiden23.45Vse   11.621  5:103.23+7:46
33  Zimry PoortvlietMiddelburg25.09Mse   10.974  5:283.05+9:10
34  Sico PoortvlietMiddelburg25.11Mse   10.960  5:283.04+9:12
35  Arnold MeulmeesterArnemuiden25.20Mse   10.895  5:303.03+9:21
36  Huub KosterArnemuiden25.25M60   10.859  5:323.02+9:26
37  Wilma de GruiterArnemuiden25.29Vse   10.831  5:323.01+9:30
38  Alexandra StroosnyderKruiningen25.57Vse   10.636  5:382.95+9:58
39  Jorina OreelArnemuiden26.19Vse   10.488  5:432.91+10:20
40  Danielle MarijsArnemuiden26.22Vse   10.468  5:442.91+10:23
41  Christianne MinheereArnemuiden28.04Vse   9.834  6:062.73+12:05
42  Crina JoziasseArnemuiden28.47Vse   9.589  6:152.66+12:48
43  Ciska ZorgArnemuiden29.29Vse   9.361  6:252.60+13:30
44  Wendy IwaardenArnemuiden30.14Vse   9.129  6:342.54+14:15
Mannen: 17 (38.64%) => M45=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=13
Vrouwen: 27 (61.36%) => V40=1 - Vse=26

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.198 seconden nodig om deze lijst met 79 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019