zaterdag 7 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

52e Massaloop

Oostkapelle, zaterdag 16 maart 2019 - Organisatie: Dynamica
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wouter Verstraate (debuut) Westkapelle56.18minMse   15.986  3:454.44479
2  Peter Biewenga (debuut) Middelburg57.31minMse   15.648  3:504.35434
3  Michel Schrier (PR 47.21) Vlissingen57.51minM35   15.557  3:514.32421
4  Arjo Verhage (PR 56.45) Aagtekerke58.25minM45   15.407  3:544.28401
5  Senne de SchouwenMechelen59.43minMse   15.071  3:594.19356
6  John Slabbekoorn (PR 59.19) Kapelle-Biezelinge1.01.16minM50   14.690  4:054.08307
7  Vincent BloemUtrecht1.02.03minMse   14.504  4:084.03283
8  Carolien van de Kreeke (PR 1.00.30) Serooskerke1.03.19minV45   14.214  4:133.95471
9  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge1.03.47minM35   14.110  4:153.92234
10  Lion Baas (PR 1.00.39) Vlissingen1.04.30minM40   13.953  4:183.88215
11  Frank Hoogstrate (PR)Yerseke1.04.52minMse   13.875  4:193.85206
12  Jeroen de Nood (PR 1.01.23) Middelburg1.06.31minM35   13.530  4:263.76166
13  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.06.53minM55   13.456  4:283.74158
14  Marcel Sommeijer (PR 1.04.39) Oost-Souburg1.07.18minM45   13.373  4:293.71149
15  Berry Simonse (PR 1.00.26) Goes1.08.20minM45   13.171  4:333.66127
16  Robert Sonke (PR)Middelburg1.08.43minM45   13.097  4:353.64120
17  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.09.09minM45   13.015  4:373.62112
18  Rian van den Broeke (PR 47.57) Vlissingen1.09.29minM55   12.953  4:383.60105
19  Sophie Miljoen (PR 1.08.49) Gapinge1.09.35minVse   12.934  4:383.59281
20  Valesca Lefeber (debuut) Middelburg1.10.21minVse   12.793  4:413.55261
21  Arthur van Aartsen (PR 1.04.47) Middelburg1.10.30minM40   12.766  4:423.5588
22  Matthijs van Straten (PR)Vlissingen1.10.43minMse   12.727  4:433.5484
23  Pieter Moelker (PR 1.09.19) Kloetinge1.11.04minMse   12.664  4:443.5279
24  Pieter-Jan de Baar (PR 1.07.47) Wolphaartsdijk1.11.12minM40   12.640  4:453.5177
25  Sander Dingemanse (debuut) Middelburg1.11.42minMse   12.552  4:473.4969
26  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.12.08minM35   12.477  4:493.4763
27  Jack Smits (PR 1.07.22) Oost-Souburg1.12.47minM55   12.365  4:513.4354
28  Sicco Jongema (PR 1.05.35) Middelburg1.13.04minMse   12.318  4:523.4251
29  Kees de Visser (PR 1.10.16) Aagtekerke1.13.27minM50   12.253  4:543.4046
30  Andre Crucq (PR 1.06.04) Vlissingen1.13.34minM65   12.234  4:543.4044
31  Wim Tabak (PR 1.11.30) Vlissingen1.13.41minM55   12.214  4:553.3943
32  Eric van Remortel (PR 1.04.40) Goes1.13.50minM60   12.190  4:553.3941
33  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.14.50minM35   12.027  4:593.3431
34  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.15.51minMse   11.866  5:033.3022
35  Gerrit Spaans (PR 1.12.52) Goes1.15.57minM65   11.850  5:043.2921
36  Wim Dingemanse (PR 1.05.26) Grijpskerke1.16.37minM55   11.747  5:063.2616
37  Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Vlissingen1.16.57minV40   11.696  5:083.25120
38  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Middelburg1.17.25minV40   11.625  5:103.23112
39  Henk van der Poel (PR 1.11.10) Westkapelle1.17.29minM65   11.615  5:103.2310
40  Johan de Vlieger (PR 48.00) Vlissingen1.17.38minM60   11.593  5:113.229
41  Henny Hogeweg (debuut) Oostkapelle1.17.45minMse   11.576  5:113.229
42  Joost van OrielBreda1.18.03minMse   11.531  5:123.207
43  Marco Olivier (PR 1.14.01) Vlissingen1.18.14minM45   11.504  5:133.207
44  Thijs VerduijnMiddelburg1.18.55minMse   11.404  5:163.174
45  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Vlissingen1.19.09minV55   11.371  5:173.1685
46  Daan van Driel (PR 1.12.20) Terneuzen1.20.35minMse   11.169  5:223.10-
47  Pieter den Hollander (PR 1.20.15) Serooskerke1.20.44minMse   11.148  5:233.10-
48  Robert Carol (PR 1.01.28) Middelburg1.22.32minM50   10.905  5:303.03-
49  Stijn PouwelseDen Haag1.23.22minMse   10.796  5:333.00-
50  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.23.25minV50   10.789  5:343.0034
51  Arthur Pouwelse (PR 1.07.26) Middelburg1.23.27minM55   10.785  5:343.00-
52  Joost WiskerkeMeliskerke1.24.32minMse   10.647  5:382.96-
53  Jordi WoutersMeliskerke1.25.02minMse   10.584  5:402.94-
54  Brendan van der MeerTholen1.25.59minVse   10.467  5:442.9115
55  Kobus Botman (PR 1.10.11) Middelburg1.27.19minM65   10.307  5:492.86-
56  Rosette Verkaart (PR 1.18.53) Vlissingen1.27.29minV40   10.288  5:502.867
57  Nadine Wouters (debuut) Meliskerke1.27.37minVse   10.272  5:502.857
58  Liesbeth Schakel (debuut) Middelburg1.27.56minVse   10.235  5:522.845
59  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.30.23minM70   9.958  6:022.77-
60  Jakobus Meulenberg (PR 1.25.13) Oudelande1.30.38minM45   9.930  6:032.76-
61  Sigrid Epker (debuut) Middelburg1.33.11minVse   9.658  6:132.68-
62  Loretta Dominicus (debuut) Koudekerke1.33.38minVse   9.612  6:152.67-
63  Rebecca van Winkelhof (debuut) Middelburg1.33.41minVse   9.607  6:152.67-
64  Rene Nijsse (PR 1.23.45) Oud-Sabbinge1.35.41minMse   9.406  6:232.61-
65  Luca HouwelingVrouwenpolder1.44.36minMse   8.604  6:582.39-
66  Steven Houweling (PR 1.25.31) Vrouwenpolder1.44.39minMse   8.600  6:592.39-
Mannen: 52 (78.79%) => M35=5 - M40=3 - M45=7 - M50=3 - M55=6 - M60=2 - M65=4 - M70=1 - Mse=21
Vrouwen: 14 (21.21%) => V40=3 - V45=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Wouter Verstraate56:18Peter Biewenga57:31Michel Schrier57:51Carolien van de Kreeke1:03:1966
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

12.7 km

2014Erwin Harmes42:26Huub van Noorden45:15Ronnie Overgaauw45:32Monique Verschuure53:26117
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Willem de Korte (PR 35.26) Aagtekerke41.08minMse   14.587  4:074.05245
2  Manfred van den Broeke (PR)Middelburg41.16minMse   14.540  4:084.04240
3  Pascal van de Voorde (debuut) Middelburg42.24minMse   14.151  4:143.93194
4  Jan-Willem Florie (PR 42.09) Vlissingen42.32minM35   14.107  4:153.92188
5  Bob Boekema (PR)Veere44.15minMse   13.559  4:263.77129
6  Christian Janse (PR 43.04) Aagtekerke44.45minMse   13.408  4:293.72114
7  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke45.23minMse   13.221  4:323.6796
8  Jesse VonkAmsterdam45.26minMse   13.206  4:333.6795
9  Rutger Wondergem (PR 42.39) Middelburg45.28minMse   13.196  4:333.6794
10  Jan-Peter van den Putte (debuut) Serooskerke45.37minMse   13.153  4:343.6590
11  Adrie van den Bosse (PR 43.42) Oostkapelle45.45minMse   13.115  4:353.6486
12  Joost GielenTilburg45.57minMse   13.058  4:363.6381
13  Durby Meijboom (PR 43.42) Vlissingen46.01minVse   13.039  4:363.62247
14  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg46.05minM50   13.020  4:373.6278
15  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge46.08minVse   13.006  4:373.61243
16  Martin Koole (PR 43.40) Vlissingen46.36minMse   12.876  4:403.5866
17  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen46.42minM55   12.848  4:403.5764
18  Gert-Jan Sturm (debuut) Koudekerke47.12minMse   12.712  4:433.5353
19  Annette Bevelander (PR 43.49) Rilland47.15minVse   12.698  4:443.53202
20  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke47.19minMse   12.681  4:443.5251
21  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg47.44minM60   12.570  4:463.4943
22  John Overweel (PR 35.33) Middelburg48.02minM65   12.491  4:483.4738
23  Dennis van der LindenVlissingen48.33minMse   12.358  4:513.4329
24  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes49.02minV40   12.237  4:543.40144
25  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor49.42minMse   12.072  4:583.3515
26  Michael Vermaat (PR 47.04) Oost-Souburg49.46minM40   12.056  4:593.3514
27  Roy WattelMiddelharnis50.01minMse   11.996  5:003.3312
28  Jaco van der VeldeMiddelburg50.42minMse   11.834  5:043.296
29  Marlou Eckhardt (PR)Wemeldinge51.02minVse   11.757  5:063.2791
30  Dikki Vijlbrief (PR 45.46) Middelburg51.24minVse   11.673  5:083.2483
31  Zoef de HaasMiddelburg51.39minMse   11.617  5:103.231
32  Cees Dekker (PR 49.36) Middelburg52.34minMse   11.414  5:153.17-
33  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland52.38minMse   11.400  5:163.17-
34  Judith Dekker (PR)Oostkapelle52.56minVse   11.335  5:183.1552
35  John Doe?52.58minMse   11.328  5:183.15-
36  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg53.03minM60   11.310  5:183.14-
37  Acronius Kramer (PR 41.19) Goes53.08minM65   11.292  5:193.14-
38  Kees Geuze (PR 50.18) Middelburg53.30minMse   11.215  5:213.12-
39  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg54.08minMse   11.084  5:253.08-
40  Jan van HeugtenMeijel54.11minMse   11.074  5:253.08-
41  Martin Wattel (PR)Koudekerke54.21minMse   11.040  5:263.07-
42  Rob van der Zwaag (PR 51.46) Oostkapelle54.28minMse   11.016  5:273.06-
43  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg55.13minM70   10.866  5:313.02-
44  Dylan den Hartog (PR 51.55) Middelburg55.34minMse   10.798  5:333.00-
45  Ellie Spaans (PR 50.07) Goes55.45minV60   10.762  5:352.9914
46  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen56.21minM50   10.648  5:382.96-
47  Pierre SteeghsMeijel56.59minMse   10.529  5:422.92-
48  Ron van Veen (PR 52.27) Middelburg57.11minMse   10.493  5:432.91-
49  Sonet Vermaire (PR 55.29) Vlissingen57.13minVse   10.486  5:432.914
50  Katja de Groes (PR)Vrouwenpolder57.44minVse   10.393  5:462.892
51  Dorinda VerhageOostkapelle57.46minVse   10.387  5:472.892
52  Nicole Henrar (PR)Koudekerke57.56minVse   10.357  5:482.881
53  Mariska Wisse (debuut) Middelburg58.10minVse   10.315  5:492.871
54  Liesbeth Rijnberg (PR 57.35) Grijpskerke58.22minVse   10.280  5:502.861
55  Wendy van der LindenVlissingen58.40minVse   10.227  5:522.84-
56  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen58.42minVse   10.221  5:522.84-
57  Leonhard van EgeraatBergen op Zoom58.57minMse   10.178  5:542.83-
58  Dennis Geense (debuut) Sint Philipsland1.00.17minMse   9.953  6:022.76-
59  Rien Geense (debuut) Goes1.00.19minMse   9.947  6:022.76-
60  Lia van MiddelkoopSerooskerke1.00.58minVse   9.841  6:062.73-
61  Jacques van Putten (PR 1.00.50) Aagtekerke1.02.22minMse   9.621  6:142.67-
62  Caroline Ganseman (PR 1.00.18) Goes1.02.46minVse   9.559  6:172.66-
63  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg1.02.48minV60   9.554  6:172.65-
64  Wilma Crucq (PR)Oost-Souburg1.03.04minVse   9.514  6:182.64-
65  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.03.07minV65   9.506  6:192.64-
66  Mascha Boom (PR 58.06) Oostkapelle1.03.14minVse   9.489  6:192.64-
67  Monique Brouwer (PR 1.00.35) Middelburg1.03.17minVse   9.481  6:202.63-
68  Dick BeekmanMiddelburg1.04.06minMse   9.360  6:252.60-
69  Angela FlipseOost-Souburg1.04.58minVse   9.236  6:302.57-
70  Leander PlatteeuwOost-Souburg1.05.01minMse   9.228  6:302.56-
71  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.05.10minM60   9.207  6:312.56-
72  Gisela Nijsse (PR 53.49) Oud-Sabbinge1.05.40minVse   9.137  6:342.54-
73  Hans van Sluis (PR 58.58) Middelburg1.07.11minMse   8.931  6:432.48-
Mannen: 48 (65.75%) => M35=1 - M40=1 - M50=2 - M55=1 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=37
Vrouwen: 25 (34.25%) => V40=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.476 seconden nodig om deze lijst met 139 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5 km
001 Zuidhof Jasper       s-HAbtskerke     061 0:19:34    1eHeer
002 Geertse Ronald       Serooskerke      067 0:19:36    2eHeer
003 Goetheer Rene        Wolphaartsdijk   040 0:22:29    3eHeer
004 Faasse Janco         Oostkapelle      068 0:22:58    4eHeer
005 Voorde Kyra van de   Middelburg       057 0:23:19    1eDame
006 Wisse Julia          Aagtekerke       060 0:23:45    2eDame
007 Meulmeester Manfred  Vlissingen       049 0:24:18    5eHeer
008 Saaman Marloes       Zoutelande       053 0:24:38    3eDame
009 Hoek Eva van         Middelburg       043 0:24:51    4eDame
010 Schuilwerve Tamara   s'HHendrikskinde 054 0:25:43    5eDame
011 Koole Wilbert        Oostkapelle      069 0:25:45    6eDame
012 Koole Arjan          Oostkapelle      070 0:25:48    6eHeer
013 Visser Doreen de     Aagtekerke       056 0:25:50    7eDame
014 Rijkeboer Johan      Middelburg       052 0:25:56    7eHeer
015 Vermare Alex         Kapelle          055 0:26:12    8eHeer
016 Pagter Joanne de     Arnemuiden       051 0:26:53    8eDame
017 Harte Mirelle        Oostkapelle      042 0:27:03    9eDame
018 Houmes Micha de      Middelburg       046 0:27:06    9eHeer
019 Houmes Erwin de      Middelburg       045 0:27:09   10eHeer
020 Gelok Els            Vlissingen       038 0:27:41   10eDame
021 Wassink Sjoerd       Vlissingen       059 0:27:43   11eHeer
022 Nijssen Sebastian    Middelburg       066 0:27:45   12eHeer
023 Moens Andrea         Oostkapelle      050 0:28:28   11eDame
024 Vonk Peter           Rotterdam        062 0:28:31   13eHeer
025 Guequierre John      Middelburg       041 0:29:13   14eHeer
026 Bassie Nathalie      Oostkapelle      065 0:30:07   12eDame
027 Gielen Eefje         Tilburg          063 0:30:54   13eDame
028 Hofmeister Siegfried Dusseldorp       044 0:31:06   14eDame
029 Dooms Tineke         Roosendaal       037 0:32:43   15eDame
030 Later Francien de    Middelburg       047 0:33:49   16eDame
031 Belle Mia van        Vlissingen       064 0:34:09   17eDame
032 Melse Janita         Middelburg       048 0:34:35   18eDame
033 Boogaard Patricia    Souburg          036 0:35:16   19eDame
034 Gideonse Suzette     Serooskerke      039 0:35:19   20eDame
035 Melse Chris          Middelburg       326 0:52:46   15eHeer

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019