donderdag 17 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

30e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 2 maart 2019 - Organisatie: Dynamica
10.14 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica34.47minMse   17.491  3:264.86-
2  Erwin HarmesGonzalez Running34.58minM35   17.399  3:274.83+0:11
3  Job de FeijterRKHAV35.37minMse   17.082  3:314.74+0:50
4  Yunis StitanDelta Sport36.10minMse   16.822  3:344.67+1:23
5  Patrick de VosAV'5636.15minMse   16.783  3:344.66+1:28
6  Eric WolfertFlakkee37.29minMse   16.231  3:424.51+2:42
7  Jozias BooneAV'5638.07minM35   15.962  3:464.43+3:20
8  Robbert MeeuwseAV'5639.08minMse   15.547  3:524.32+4:21
9  Arjo VerhageDynamica39.49minM45   15.280  3:564.24+5:02
10  Peter BalkenendeAV'5640.15minM50   15.116  3:584.20+5:28
11  Erik CapponWielingen40.18minM50   15.097  3:584.19+5:31
12  Johan KarelseAV'5640.45minM45   14.930  4:014.15+5:58
13  Christian JansenJansenBrothe40.59minMse   14.845  4:034.12+6:12
14  Micha JanseDynamica41.47minM45   14.561  4:074.04+7:00
15  Erik GoossenScheldesport41.54minM45   14.520  4:084.03+7:07
16  Monica SanderseDynamica42.11minV35   14.423  4:104.01+7:24
17  Wilko de VosAV'5642.40minM55   14.259  4:123.96+7:53
18  Vincent BloemPallas43.16minMse   14.062  4:163.91+8:29
19  Edwin van AlphenDynamica43.19minM45   14.045  4:163.90+8:32
20  Piet van MourikDelta Sport43.27minM55   14.002  4:173.89+8:40
21  Rob SchaapVlissingen43.46minM60   13.901  4:193.86+8:59
22  Francois van de BroeckeWielingen44.06minM45   13.796  4:213.83+9:19
23  Jan Willem MeeuwseAV'5644.58minM55   13.530  4:263.76+10:11
24  Bram VerhageDynamica45.12minM55   13.460  4:273.74+10:25
25  Alwin de ZeeuwScheldesport45.18minM45   13.430  4:283.73+10:31
26  Franky BeljaarsVlissingen45.22minM50   13.411  4:283.73+10:35
27  Otto MeijDynamica45.42minMse   13.313  4:303.70+10:55
28  Tobis RummlerEdechen45.50minM55   13.274  4:313.69+11:03
29  Jaco KleinjanGoes46.01minM45   13.221  4:323.67+11:14
30  Jan van GentSpirit46.05minM55   13.202  4:333.67+11:18
31  Thomas KruisifikxScheldesport46.07minJoA   13.193  4:333.66+11:20
32  Bart van NoordenAV'5646.15minM50   13.155  4:343.65+11:28
33  Jochem BargemanMiddelburg46.18minM40   13.140  4:343.65+11:31
34  Peter DekkerZoutelande46.21minM45   13.126  4:343.65+11:34
35  Jan-Willem FlorieVlissingen46.29minM35   13.089  4:353.64+11:42
36  Rian van den BroekeDynamica46.40minM55   13.037  4:363.62+11:53
37  Samuel JobseAagtekerke46.44minMse   13.019  4:373.62+11:57
38  Lydia KleinjanGoes47.08minVse   12.908  4:393.59+12:21
39  Jaap van der VeenScheldesport47.12minM50   12.890  4:393.58+12:25
40  Ronnie KrockeOost-Souburg47.29minM60   12.813  4:413.56+12:42
41  Albert PlatteeuwScheldesport47.54minM50   12.701  4:433.53+13:07
42  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge48.23minMse   12.575  4:463.49+13:36
43  Durby MeijboomVlissingen48.27minV35   12.557  4:473.49+13:40
44  Jordan BlokVlissingen48.35minMse   12.523  4:473.48+13:48
45  Peter NoordijkeGoes48.41minM55   12.497  4:483.47+13:54
46  Martin JansenJansenBrothe48.44minM35   12.484  4:483.47+13:57
47  Jos PutVlissingen48.48minM55   12.467  4:493.46+14:01
48  Kees van der HeijdenDynamica48.55minM55   12.437  4:493.45+14:08
49  Maurice SteketeeMiddelburg49.07minM35   12.387  4:513.44+14:20
50  Eric van RemortelAV'5649.17minM60   12.345  4:523.43+14:30
51  Emma van MourikDelta Sport49.26minVse   12.307  4:533.42+14:39
52  Cor KloetDelta Sport49.34minM65   12.274  4:533.41+14:47
53  Marijn TraasHeinkenszand50.05minM35   12.148  4:563.37+15:18
54  Bennie de LooffVlissingen50.11minMse   12.124  4:573.37+15:24
55  Henny HogewegDynamica50.15minMse   12.107  4:573.36+15:28
56  Thomas JansenAken50.30minMse   12.048  4:593.35+15:43
57  Rene GoetheerWolphaartsdijk50.35minM50   12.028  4:593.34+15:48
58  Laus de RidderVlissingen50.37minM55   12.020  5:003.34+15:50
59  Andre CrucqDynamica50.43minM65   11.996  5:003.33+15:56
60  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge50.53minM45   11.957  5:013.32+16:06
61  Berry KnibbelerScheldesport50.59minM55   11.933  5:023.31+16:12
62  Harold de MaatScheldesport51.11minM45   11.887  5:033.30+16:24
63  Peter MaranusAagtekerke51.58minM45   11.708  5:073.25+17:11
64  Naomi Schelfhout52.24minV35   11.611  5:103.23+17:37
65  Wim de JongeAV'5652.56minM65   11.494  5:133.19+18:09
66  Gerrit SpaansAV'5653.19minM65   11.411  5:153.17+18:32
67  Els GelokDynamica53.27minV55   11.383  5:163.16+18:40
68  Sjirk de JongDynamica53.59minM55   11.270  5:193.13+19:12
69  Acronius KramerAV'5655.02minM65   11.055  5:263.07+20:15
70  Jannie de VriesDynamica55.05minV55   11.045  5:263.07+20:18
71  Jon van CaspelDynamica55.17minM60   11.005  5:273.06+20:30
72  Jack FolkersmaScheldesport56.02minM45   10.858  5:323.02+21:15
73  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland56.24minM55   10.787  5:343.00+21:37
74  Natalie SinkeGonzalez Running56.27minV40   10.778  5:342.99+21:40
75  Petra VerhulstDynamica56.38minV45   10.743  5:352.98+21:51
76  Kobus BotmanDynamica57.02minM65   10.667  5:372.96+22:15
77  Ilse TraasHeinkenszand57.04minVse   10.661  5:382.96+22:17
78  Ron van VeenGonzalez Running57.42minM45   10.544  5:412.93+22:55
79  Ellie SpaansAV'5657.56minV60   10.502  5:432.92+23:09
80  Arthur StijnsDynamica58.48minM70   10.347  5:482.87+24:01
81  Dita DaalmeijerDynamica59.05minV45   10.297  5:502.86+24:18
82  Lena KleingeldVlissingen59.54minV55   10.157  5:542.82+25:07
83  Sonet VermaireVlissingen1.00.15minVse   10.098  5:572.80+25:28
84  Alexandra PijnenScheldesport1.00.24minV35   10.073  5:572.80+25:37
85  Patrick DobbelaarScheldesport1.00.27minM35   10.065  5:582.80+25:40
86  Leo JansenJansenBrothe1.01.16minM65   9.930  6:032.76+26:29
87  Sonja HillebrandKoudekerke1.02.10minV45   9.787  6:082.72+27:23
88  Wesley LammeringBarendrecht1.04.04minMse   9.496  6:192.64+29:17
89  Marijke StokerHeerenveen1.04.06minV35   9.491  6:192.64+29:19
90  Theo SimonsDynamica1.07.00minM65   9.081  6:362.52+32:13

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 540
Mannen: 72 (80%) => M35=7 - M40=1 - M45=14 - M50=7 - M55=14 - M60=4 - M65=8 - M70=1 - Mse=16
Vrouwen: 17 (18.89%) => V35=5 - V40=1 - V45=3 - V55=3 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mehary AbyahamANSS12.25minMse   15.560  3:514.32-
2  Willem de KorteGonzalez Running12.42minMse   15.213  3:574.23+0:17
1  Noor DekkerSerooskerke12.59minVse   14.881  4:024.13-
3  Niels van TuilAV'5613.07minMse   14.729  4:044.09+0:08
4  Pieter-Jan de BaarAV'5614.25minM40   13.401  4:293.72+1:26
5  Pascal van de VoordeMiddelburg14.48minMse   13.054  4:363.63+1:49
6  Jasper ZuidhofAV'5615.00minMse   12.880  4:403.58+2:01
7  Ilse GoudswaardDelta Sport15.05minMeB   12.809  4:413.56+2:06
8  Ruchama HoutzagerDelta Sport15.19minMeB   12.614  4:453.50+2:20
9  Bert JoppeFlakkee15.22minMse   12.573  4:463.49+2:23
10  Jesse WernsingDelta Sport15.43minMse   12.293  4:533.41+2:44
11  Eva den ExterRKHAV15.46minMeB   12.254  4:543.40+2:47
12  Rachida GuchtenneireScheldesport15.51minVse   12.189  4:553.39+2:52
13  Paulette de KrakerDynamica15.59minVse   12.088  4:583.36+3:00
14  Jonathan DobbelaarScheldesport16.05minMse   12.012  5:003.34+3:06
15  Sanne de BaarAV'5616.08minMeB   11.975  5:013.33+3:09
16  Sanne StitanDelta Sport16.15minVse   11.889  5:033.30+3:16
17  Marian SteenblokAV'5616.37minV45   11.627  5:103.23+3:38
18  Annemarie VerschuureAV'5616.40minV40   11.592  5:113.22+3:41
19  Fleur LeenheerDelta Sport16.43minMeB   11.557  5:113.21+3:44
20  Stefan DuinkerkeScheldesport16.56minMse   11.409  5:163.17+3:57
21  Joland t JongDelta Sport17.00minVse   11.365  5:173.16+4:01
22  Ron DellebekeDynamica17.02minM60   11.342  5:173.15+4:03
23  Dorien de VisserAagtekerke17.05minVse   11.309  5:183.14+4:06
24  George SchanckWielingen18.01minM35   10.723  5:362.98+5:02
25  Manon WakkerScheldesport18.25minV35   10.490  5:432.91+5:26
26  Jane van der VloetHulst19.41minVse   9.815  6:072.73+6:42
27  Pieter KlemSommelsdijk19.46minMse   9.774  6:082.72+6:47
28  Emmy van CaspelDynamica20.16minV65   9.533  6:182.65+7:17
29  Lenie van KlevenVlissingen21.19minV65   9.063  6:372.52+8:20
30  Els van ZwietenDelta Sport22.32minV70   8.574  7:002.38+9:33
31  Sjoerd WassinkVlissingen23.51minMse   8.101  7:242.25+10:52
32  Bart WassinkDynamica23.52minMse   8.095  7:252.25+10:53
33  Sjaak van HooijdonkGoes24.47minMse   7.796  7:422.17+11:48
34  Jaap den EngelsmanGoes24.50minVse   7.780  7:432.16+11:51

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 520
Mannen: 16 (45.71%) => M35=1 - M40=1 - M60=1 - Mse=13
Vrouwen: 14 (40%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V65=2 - V70=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.152 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

2018/2019 Kustcross, Vlissingen MA00/01   4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:23:37 578936  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JB02/03   4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:19:15 684110C 
002 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:21:22 751738C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MB02/03   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:15:05 737660  
002 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:15:19 681666  
003 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:15:46 707425C 
004 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:16:08 786616C 
005 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:16:43 786072  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Hkcr+JA   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Abyaham         Mehary          0890 ANSS         0:12:25         
002 Korte           Willem de       0911 Gonzales RT  0:12:42 694615  
003 Tuil            Niels van       0908 AV'56        0:13:07 846716  
004 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:14:25 832179C 
005 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:14:48 C       
006 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        0:15:00 678272C 
007 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:15:22 909726C 
008 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:15:43 717426  
009 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:16:05 842077  
010 Duinkerke       Stefan          0894 Scheldesport 0:16:56         
011 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:17:02 56857C  
012 Schanck         George          0970 Wielingen    0:18:01 733744C 
013 Klem            Pieter          0770 Sommelsdijk  0:19:46         
014 Wassink         Sjoerd          0897 Vlissingen   0:23:51         
015 Wassink         Bart            0892 Dynamica     0:23:52         
016 Hooijdonk       Sjaak van       0895 Goes         0:24:47         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Vkcr+MA   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dekker          Noor            0896 Serooskerke  0:12:59         
002 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 0:15:51 928770  
003 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:15:59 ?? C    
004 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:16:15 507305C 
005 Steenblok       Marian          0975 AV'56        0:16:37 763300C 
006 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:16:40 855081  
007 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:17:00         
008 Visser          Dorien de       0898 Aagtekerke   0:17:05         
009 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:18:25 881428  
010 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:19:41         
011 Caspel          Emmy van        0891 Dynamica     0:20:16         
012 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:21:19 209921C 
013 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:22:32 631251  
014 Engelsman       Jaap den        0893 Goes         0:24:50         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JC04/05   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:10:31 735396C 
002 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:10:40 927292  
003 Baar            Remco de        0652 AV'56        0:10:57         
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:11:32 788203  
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:11:53 785531C 
006 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:12:13 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MC04/05   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Graaf           Amy de          0475 AV'56        0:11:18 764681  
002 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:12:13 882634C 
003 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:12:39 764100C 
004 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:14:24 751753  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JD06/07   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:11:07 847287C 
002 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:11:14 858755C 
003 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:11:34 835097C 
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:11:36 784092C 
005 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:12:03 849324C 
006 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:13:10 843320C 
007 Oele            Niels           0168 AV'56        0:13:14 846188C 
008 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:16:09 832135C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MD06/07   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:11:31 845214C 
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:12:01 834220C 
003 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:12:43 893311  
004 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:12:47 C       
005 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:12:53 817736C 
006 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:13:08 889308C 
007 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:13:14 786624C 
008 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:13:17 814302C 
009 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:13:20 830969  
010 Struijk         Maud            0643 Delta Sport  0:14:50         
011 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:15:03 831473C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpA2 08   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:05:16 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:05:50 870104C 
003 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:05:52 855729C 
004 Ouden           Piet van den    0783 Delta Sport  0:05:54 920450  
005 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:06:14 C       
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:06:17 919664  
007 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:06:26 878233C 
008 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:06:35 911590C 
009 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:06:37         
010 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:06:42 866289C 
011 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:07:15 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpA1 09   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:05:48 C       
002 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:05:50         
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:06:00 903161C 
004 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:06:56 885191C 
005 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:07:03 ??      
006 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:07:06 C       
007 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:07:08 C       
008 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:07:32         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpA2 08   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Mol             Elise           0022 AV'56        0:05:58 867754C 
002 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:06:23 843321C 
003 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:06:28 849325  
004 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:06:30 891707C 
005 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:07:05 907749C 
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:07:10 855728C 
007 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:08:05         
008 Putter          Marit de        0335 Scheldesport 0:08:17         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpA1 09   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:06:11 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:06:18 871637C 
003 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:06:30         
004 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:06:33         
005 Vervuurt        Sophie          0793 Dynamica     0:06:41 927299  
006 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:06:50 C       
007 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:06:58 C       
008 Visser          Britt           0758 Dynamica     0:07:13 929368  
009 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:07:16 841702C 
010 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:07:19 C       
011 Maat            Femke           0356 AV'56        0:07:24         
012 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:07:39 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpB  10   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:05:52 C       
002 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg   0:06:01         
003 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:06:03 912753  
004 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:06:24 910263C 
005 Ouden           Pim van den     0784 Delta Sport  0:06:33 927678  
006 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:06:49 911587C 
007 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:06:52 911591C 
008 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:07:06 C       
009 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 0:07:19 894540  
010 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:07:39 C       
011 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:08:04         
012 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:08:42 903231  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpB  10   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:06:51 921132C 
002 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:07:21 882641C 
003 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:07:44 904082C 
004 Strobos         Danitshia       0798 Dynamica     0:08:44 928699  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpC  11+  1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:06:26 C       
002 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:06:45 C       
003 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:07:20 911586C 
004 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:07:27         
005 Schrier         Viggo           0790 Dynamica     0:07:35 926591  
006 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:07:38 930981  
007 Klem            Dani            0765 Sommelsdijk  0:08:52         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpC  11+  1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Klem            Lara            0769 Sommelsdijk  0:06:37         
002 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:07:23         
003 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:07:52 928772  
004 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:08:19 C       
005 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 0:08:51         
006 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:09:24 C       
007 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:10:09 920455

  Hse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter         Job de         RKHAV 003 215 250 220 233     241 233 05 1182  6
 2 Pleijte         Tim            Dynam 002 241 186 241 250         250 00 1168  5
 3 Vos             Patrick de     AV'56 051 226 233 211 226 241 226 220 15 1167  7
 4 Wolfert         Eric           Flakk 380 194 211 200 207 233 211 215 15 1092  7
 5 Stitan          Junis          Delta 384 220 133 226 074 250 001 226 15 1070  7
 6 Meeuwse         Robbert        AV'56 414     188 174 186 211     207 00 0966  5
 7 Rijck           Emardo de      Sint  104 154 178 182 176 188 197     05 0926  6
 8 Rijk            Arnoud         AV'56 321 164     178 112 166 162     00 0782  5
 9 Meij            Otto           Dynam 061 148     133 115 161 157 164 05 0768  6

   starts  121
   H35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes          Erwin          Gonza 001 233     233 211 215 001 241 05 1138  6
 2 Boone           Jozias         AV'56 225 197     197 197 226 215 211 05 1051  6
 3 Hamer           Michael den    Schel 211 176 197 188 166 197 188     05 0951  6
 4 Verhaeghe       Bart           AV'56 063 161     172 156 180 182     00 0851  5
 5 Traas           Marijn         Heink 339 128     121 064 151 130 141 05 0676  6
 6 Dobbelaar       Patrick        Schel 517     119 107 004 148 119 120 05 0618  6

   starts  105
   H45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Peter          AV'56 234 188     191 184 207 203 200 05 0994  6
 2 Karelse         Johan          AV'56 074 184 191 184 170 194 194 194 15 0972  7
 3 Verhage         Arjo           Dynam 393         186 178 203 200 203 00 0970  5
 4 Alphen          Edwin van      Dynam 024 180 182     161 184 174 180 05 0905  6
 5 Broecke         Francois van deWieli 017 153 158 148 124 168 153 174 15 0821  7
 6 Wieles          Adriaan        Schel 221 157 166 161 147 174 158     05 0821  6
 7 Zeeuw           Alwin de       Schel 215 149 155 146 120 170 156 168 15 0813  7
 8 Brouwer         Sjaak          Dynam 317 170 154     141 159 161     00 0785  5
 9 Veen            Jaap van der   Schel 217 146 151 136 111     144 153 05 0735  6
10 Maat            Harold de      Schel 216 139 144 131 054 153 136 132 15 0719  7
11 Lievense        Hans           Midde 155 130 136 124 078 155 133     05 0683  6
12 Folkertsma      Jack           Schel 433     127     023 147 124 125 00 0546  5

   starts  206
   H55-64                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de       AV'56 085 178 176 180 153 182 176 184 15 0915  7
 2 Mourik          Piet van       Delta 046     172 166 151 176 168 178 05 0865  6
 3 Meeuwse         JanWillem      AV'56 059 160 162 156 128 172     172 05 0827  6
 4 Lous            Henk           Dynam 044 133 148 132 075 160 151     05 0729  6
 5 Heijden         Kees van der   Dynam 018 136 138 126 069 157 132 145 15 0723  7
 6 Noordijke       Peter          Goes  425     135     087 152 137 148 00 0659  5
 7 Zaman           Jacques        Schel 223 129 141 118 050 149         00 0587  5
 8 Knibbeler       Berry          Schel 222 125 129 115 068         133 00 0570  5

   starts  116
   H65+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kloet           Cor            Delta 026 144 147 134 088 156 135 142 15 0739  7
 2 Crucq           Andre          Dynam 091 131 143 123 079 154 134 135 15 0712  7
 3 Jonge           Wim de         AV'56 008 126 137 119 032 150     130 05 0667  6
 4 Botman          Kobus          Dynam 390     123 110     146 121 123 00 0623  5
 5 Stijns          Arthur         Dynam 023     122 109 010 145     121 00 0507  5

   starts  55
   JA 00/01                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas         Schel 205 142     151     178 148 160 00 0779  5

   starts  7
   Vse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van       Delta 047 197 215 207 194 241 233 226 15 1137  7

   starts  33
   V35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica         Dynam 004 241 241 241 250 250 241 250 15 1247  7
 2 Meijboom        Durby          Vliss 054 211 220 211 211     220 233 05 1100  6
 3 Pijnen          Alexandra      Schel 431     178 170 149     197 186 00 0880  5

   starts  40
   V45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goole           Saskia         AV'56 368 194     200 191 233 215     00 1033  5
 2 Booij           Natasja        Schel 214 207 211 203 184 226         00 1031  5
 3 Lievense        Corina         Midde 154 182 191 188 152 207 203     05 0976  6

   starts  46
   V55+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Gelok           Els            Dynam 070 200 197 180 176 211     215 05 1008  6
 2 Vries           Jannie de      Dynam 025 186 188     172 200 211 211 05 1001  6

   starts  22
   MA00/01                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de      Schel 206 250 250 250 241     250 250 05 1255  6

   starts  7
   JB02/03                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Nathan de      Schel 204 226 226 233 241     241 250 05 1196  6
 2 Abdallah        Jamal          Schel 382 233 233 241 233 241         00 1181  5
 3 Vierbergen      Mats           RKHAV 341 215 207 220 226 226     241 05 1133  6
 4 Maat            Ralph de       Schel 203 220 215 226     233 233     00 1127  5

   starts  33
   MB02/03                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Deckere         Saartje de     RKHAV 934     250 250 233 250 250     00 1233  5
 2 Goudswaard      Ilse           Delta 965 250 233 233 241 226 226 250 15 1222  7
 3 Houtzager       Ruchama        Delta 964 211 220 226 226 215 241 241 15 1169  7
 4 Exter           Eva den        RKHAV 985 226 241 211 220 233     233 05 1158  6
 5 Baar            Sanne de       AV'56 981 220 207 215 211 241 233 226 15 1150  7
 6 Smits           Veerle         AV'56 972 215 226 220 215 220         00 1096  5
 7 Acker           Emma van       RKHAV 948 233 215 200 200 211         00 1059  5
 8 Leenheer        Fleur          Delta 963 200 203 203 203 203 215 220 15 1059  7
 9 Kapteijn        Lisa           AV'56 990 203 200 207 207 207         00 1024  5

   starts  67
   Hkcr+JA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Mees           AV'56 976 226 241 211 220 241 226     05 1159  6
 2 Driesche        Matthijs van   PAC R 978 220     215 233 250 241     00 1159  5
 3 Voorde          Pascal van de  Midde 987 194 194 194 203 226 215 220 15 1073  7
 4 Baar            Pieter-Jan de  AV'56 984 191 191 191 200 220 207 226 15 1059  7
 5 Joppe           Bert           Flakk 933     176 184 197 215 200 211 05 1012  6
 6 Wernsing        Jesse          Delta 966 182 182 188 191 203 197 207 15 1001  7
 7 Dobbelaar       Jonathan       Schel 925     180 180 186 207 194 203 05 0975  6
 8 Dellebeke       Ron            Dynam 958 180 174 178 184 194 191 197 15 0961  7
 9 Schanck         George         Wieli 970 178 172 176 182     188 194 05 0923  6

   starts  126
   Vkcr+MA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Sanne          Delta 937     233 241 241 250 241 226 05 1211  6
 2 Kraker          Paulette de    Dynam 998 215 220 226 233     233 233 05 1150  6
 3 Jong            Joland 't      Delta 950 207 197 215 220 220 226 211 15 1107  7
 4 Verschuure      Annemarie      AV'56 960 203 215     226 226     215 00 1085  5
 5 Rasenberg       Ingrid         Delta 991 194 194 211 207 207 215     05 1039  6
 6 Vloet           Jane van der   Hulst 999 188 200 207 203 203 211 200 15 1039  7
 7 Wakker          Manon          Schel 974 200 203     215 215     203 00 1036  5
 8 Mol-Krijger     Marina         AV'56 997 186 191 197 200 200 207     05 1000  6
 9 Zwieten         Els van        Delta 935     186 194 191     200 191 00 0962  5

   starts  94
   JC04/05                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de      Schel 201 220 250 250 250 250 250 250 15 1265  7
 2 Kooten          Thijs van      AV'56 311 211     233 241 241 220 241 05 1181  6
 3 Schuit          Daan           Schel 200     226 226 226 233 211 226 05 1142  6
 4 Dikkenberg      Jesse van den  AV'56 080 215     241 211 226 215     00 1108  5
 5 Houwelingen     Tom van        Dynam 027 200 220 215 220 220     220 05 1100  6
 6 Broeksma        Silas          AV'56 392     211 211 207 211     215 00 1055  5
 7 Kapteijn        Mart           AV'56 056 194 207 207 203 207         00 1018  5
 8 Berg            Nino van den   AV'56 101 191 203 203 200 203 203     05 1017  6

   starts  67
   MC04/05                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keijmel         Myrthe         Schel 202 207 250 226 250 241 250 233 15 1239  7
 2 Vierbergen      Kirsten        RKHAV 340 200 233 215 233 233     241 05 1160  6
 3 Sluijs          Femke van      AV'56 048 188 215     215 220 233     00 1071  5

   starts  47
   JD06/07                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius         Dynam 088 233 250 250 250 241 250     05 1246  6
 2 Joppe           Zedie          Flakk 230 226 241 226 207 233 241 250 15 1206  7
 3 Koopman         Kasper         Dynam 310 194 215 215 233 226 233     05 1127  6
 4 Steels          Jaro           RKHAV 033 203 226 220 215 215     241 05 1122  6
 5 Koole           Stijn          Dynam 315 188 203 203 226 211 226 226 15 1107  7
 6 Maat            Fabian de      Schel 197 220 233 211 211 220 215     05 1104  6
 7 Steenblok       Koen           AV'56 162 197     207     203 207 233 00 1047  5
 8 Wieles          Vicktor        Schel 196 174 194 197 203 207 203 220 15 1045  7
 9 Pijnen          Benjamin       Schel 198 178 200 194 197 188 191 215 15 1012  7
10 Lous            Jochem         Dynam 076 155 180 176 191 186 184 207 15 0963  7
11 Oele            Niels          AV'56 168 164     186     191 188 211 00 0940  5
12 Zandstra        Lucas          Wieli 106 166 186 182 200 194         00 0928  5

   starts  128
   MD06/07                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de    Dynam 069 207 250 250 250 250 233 250 15 1265  7
 2 Wibbelink       Felien         Dynam 011 200 241 233 241 241 226 241 15 1212  7
 3 Kraker          Yasmine de     Dynam 013 211 233 211 220 226 200 220 15 1125  7
 4 Simonse         Marit          AV'56 308 162 226 215 226 203 203 226 15 1111  7
 5 Maranus         Femke          Dynam 052 226 220 220     215 220     00 1101  5
 6 Dikkenberg      Inke van den   AV'56 079 180     203 207 220 215 211 05 1061  6
 7 Goudswaard      Lieke          Delta 304 174 207 197 203 200 211 203 15 1039  7
 8 Hamer           Benthe den     Schel 192 182 211 207 211 207 197     05 1038  6
 9 Elias           Alexandra      RKHAV 058 166 215     197 211     233 00 1022  5
10 Exter           Ann den        RKHAV 073 172 200 186 191 197     207 05 0986  6
11 Peeters         Demi           Schel 193 159 194 184 186 188 194 197 15 0974  7

   starts  115
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 08                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra           Dynam 028 233 250 250 250 250 250 250 00 1265  7
 2 Verbiest        Kyano          Schel 190 211 241 241 241 241     241 00 1210  6
 3 Giele           Midas          Schel 187 194 226 226 233 233 241 233 00 1181  7
 4 Poorten         Sven van       RKHAV 035 197 233 220     220 226 207 00 1111  6
 5 Beuns           Jens           AV'56 072 180 211 233     215 220 220 00 1104  6
 6 Huffel          Renzo van      RKHAV 034 178 215 215     226 215 215 00 1091  6
 7 Noordijk        Lyam           Schel 186 182 207     220 211 211 200 00 1054  6
 8 Wagenaar        Seppe          AV'56 093 161 194 194 226     203 197 00 1019  6
 9 Juffermans      Jelle          Delta 394     200 200 211 200 194 203 00 1019  6
10 Schillings      Roemer         Dynam 108 163     203 001     200 211 00 0778  5

   starts  98
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 09                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Melse           Abel           AV'56 320     250 250 250 250 250 250 00 1255  6
 2 Beljaars        Damian         Dynam 164 211 241 226 233 241 233 233 00 1196  7
 3 Houwing         Jiska          Dynam 138     233 233     233 241 241 00 1181  5
 4 Duinkerke       Pepijn         Schel 184     226 207 200 226 203 226 00 1093  6
 5 Stroo           Quinten        Dynam 064 176 203 197 203 220 211 220 00 1072  7
 6 Tuller          Sven           Schel 177 194 220 200 211 203     215 00 1054  6
 7 Tuller          Marcel         Schel 178 174 207 211 207 207     211 00 1048  6
 8 Berman          Florian        AV'56 233 180 211 203 194 215 207     00 1030  6

   starts  87
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 08                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Bowien         Dynam 087 241 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Mol             Elise          AV'56 022 233 241 241 241 233 241 250 00 1229  7
 3 Pijnen          Valerie        Schel 189 207 233 233 215 226 233 241 00 1181  7
 4 Zuidweg         Norah          AV'56 010 194 226 220 233 215     226 00 1125  6
 5 Zahradnik       Iris           Schel 188 200 220 226 211 220     233 00 1115  6
 6 Bustraan        Tess           AV'56 409     207 211 220     226 220 00 1084  5
 7 Damme           Marit van      Schel 191     211 215 207 211 215 215 00 1072  6
 8 Wilhelm         Nienke         Schel 432     215 207 203 207 220     00 1052  5
 9 Dobbelaar       Rebekka        Schel 361 188 203 203 200 203 211 211 00 1046  7

   starts  70
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 09                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne         Flakk 231 226 241 250 250 250 250 250 00 1265  7
 2 Vloet           Sabine van der RKHAV 009 203 233 241 226 241 241 241 00 1212  7
 3 Pijnen          Victoria       Schel 179 211 226 233 233 215         00 1118  5
 4 Soethaert       Jo-Ann         Schel 181 168 200 197 220 211 233 233 00 1112  7
 5 Govers          Anouk          AV'56 312 207     226 215 226     215 00 1089  5
 6 Vermaelen       Sara           Schel 180 200 220 220     220     226 00 1086  5
 7 Koning          Nikki de       AV'56 406     197 203 203 203 220 211 00 1045  6
 8 Maat            Femke          AV'56 356 178 203 207 207 207 203 197 00 1042  7
 9 Verschuure      Fayenne        AV'56 319 180 188 211 200     211 200 00 1015  6
10 Groeneveld      Marjolein      RKHAV 014 184 207 200         215 203 00 1009  5
11 Post            Jasmijn        Schel 182 186 194 194     200 207 194 00 0994  6

   starts  92
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  10                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen        Schel 174 226 250 250     250 250 250 00 1255  6
 2 Zweedijk        Tim            Delta 306 215 241 241 250     241 233 00 1211  6
 3 Driedijk        Aneirin        Dynam 049 203 233 233 233 241 220 226 00 1181  7
 4 Waesberghe      Michael van    RKHAV 029 188 211 215 220 211     215 00 1077  6
 5 Poorten         Mike van       RKHAV 036 186 226 203     220 211 211 00 1076  6
 6 Braal           Jan de         AV'56 318 191     207 207 203     207 00 1015  5
 7 Boot            Damian         Delta 305 170 200 197 197 194 184 194 00 0997  7
 8 Schraaf         Robin van de   AV'56 309 176     194 194 197 188 200 00 0978  6

   starts  100
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  10                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe        Dynam 086 250 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Steels          Ona            RKHAV 032 226 241 226 241 241 241 250 00 1229  7
 3 Kraker          Aimee de       Dynam 012 220 233 233 226 233 233 241 00 1188  7
 4 Westerweele     Vivian         AV'56 095 194 220 211 220 220 220 233 00 1128  7

   starts  50
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  11+                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethart        Kevin          Schel 172 197 250 250 250 250 250 250 00 1265  7
 2 Waesberghe      Floris van     RKHAV 030 207 233 226 241 241 241 233 00 1204  7
 3 Juffermans      Coen           Zieri 411     226 220 233 226 220 226 00 1136  6
 4 Elias           Nicolas        RKHAV 065 182 220     220 220     215 00 1057  5

   starts  55
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  11+                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tuller          Evi-Marlene    Schel 170 215 241 233 241 241     226 00 1187  6
 2 Peeters         Maila          Schel 171 200 226 220 211 233 241 215 00 1150  7
 3 Meijer          Noortje        Delta 307 197 215 215 207 226 233 211 00 1115  7

   starts  47
   totaal  2034 starts

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019