zondag 21 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
14e Zwaarste 10 van Zeeland
Westenschouwen, zaterdag 16 februari 2019 - Organisatie: Delta Sport
10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Rick HartogsDAK37.43Mse   15.908  3:464.42
2  Ahmed AbubakarDAK38.12Mse   15.707  3:494.36
3  Eric WolfertFlakkee39.15Mse   15.287  3:564.25
4  Koos VerweyDAK39.53Mse   15.044  3:594.18
5  Roy WernerFortius40.59Mse   14.640  4:064.07
6  Ruud Hoosemans (PR 34.33)Dynamica41.14Mse   14.551  4:074.04
7  Arjo Verhage (PR 35.52)Dynamica41.22M45   14.504  4:084.03
8  Roy SparenburgHendrik-Ido Ambacht41.36Mse   14.423  4:104.01
9  Sander DemmersACW '6642.26Mse   14.140  4:153.93
10  Jeffrey HazendonkDAK42.29Mse   14.123  4:153.92
11  Roel SpieringsDen Bosch42.31Mse   14.112  4:153.92
12  David Schrier (PR 34.39)Vlissingen42.49Mse   14.013  4:173.89
13  Ramon van de Grift (PR 38.16)Kamperland42.57Mse   13.970  4:183.88
14  Edwin de la Ruelle (PR 34.21)Aart Stigter43.09M50   13.905  4:193.86
15  Davied MeerstraDaventria43.45Mse   13.714  4:233.81
16  Edwin van Alphen (PR 35.38)Dynamica44.08M45   13.595  4:253.78
17  John KeggeGoedereede44.29Mse   13.488  4:273.75
18  Cornelis BakkerDirksland44.31Mse   13.478  4:273.74
19  Bart Verkaart (PR 37.26)Zierikzee44.38M45   13.443  4:283.73
20  Micha Janse (PR 37.35)Dynamica44.57M45   13.348  4:303.71
21  Bas Groothedde (PR 42.20)Delta Sport45.16Mse   13.255  4:323.68
22  Jacob Holwerda (PR 44.51)Dreischor45.24Mse   13.216  4:323.67
23  Cees Dijkman (PR 41.07)Burgh-Haamstede45.29Mse   13.192  4:333.66
24  Piet van Mourik (PR 38.28)Delta Sport45.43M55   13.124  4:343.65
25  John Slabbekoorn (PR 38.31)Kapelle-Biezelinge45.46M50   13.110  4:353.64
26  Jesper Francke (PR 33.06)Koudekerke45.49Mse   13.096  4:353.64
27  Gert Van der Vinden (PR 37.38)Dynamica46.00M50   13.043  4:363.62
28  Bart Visser (PR 38.28)Serooskerke46.09Mse   13.001  4:373.61
29  Mattheo Moerland (PR 40.40)Oosterland46.11Mse   12.992  4:373.61
30  Thom PleysierKloetinge46.16Mse   12.968  4:383.60
31  Rob Schaap (PR 36.45)Vlissingen46.20M60   12.950  4:383.60
32  Robin JonkersOlympia Halsteren46.25Mse   12.926  4:393.59
33  Ronald Geertse (PR 39.02)Serooskerke46.28Mse   12.912  4:393.59
34  Ludolf Reijntjes (PR 38.58)Zierikzee46.35M50   12.880  4:403.58
35  Richard van der werf (PR 45.25)Delta Sport47.16Mse   12.694  4:443.53
36  Steef Berrevoets (PR 41.43)Delta Sport47.20M50   12.676  4:443.52
37  Colin HarmsenTholen47.35Mse   12.609  4:463.50
38  Ron HuizerAart Stigter48.15Mse   12.435  4:503.45
39  Michel van VossenDirksland48.19Mse   12.418  4:503.45
40  Martin Pruijsers (PR 37.08)Dynamica48.21M50   12.410  4:503.45
41  Bram Verhage (PR 38.11)Dynamica48.25M55   12.392  4:513.44
42  Michel Buijck (PR 36.43)Middelburg48.28M40   12.380  4:513.44
43  Rien van VossenOlympia Halsteren48.29Mse   12.375  4:513.44
44  Alex de LangenSpirit48.33Mse   12.358  4:513.43
45  Peter HoncoopSpiridon48.46Mse   12.303  4:533.42
46  Jan van GentSpirit48.55Mse   12.266  4:543.41
47  Marijn Vreugdenhils-Gravenzande49.07Mse   12.216  4:553.39
48  Rob van ZantenFortuna49.22Mse   12.154  4:563.38
49  Harry Boot (PR 44.06)Delta Sport49.34Mse   12.105  4:573.36
50  Mart goudzwaard (PR 43.02)Zonnemaire49.41Mse   12.076  4:583.35
51  André Meijers (PR 42.14)AV '5651.15M45   11.707  5:083.25
52  Peter van DijkHerentals51.19Mse   11.692  5:083.25
53  Rinus vd Woestijne (PR 38.43)Middelburg51.20M35   11.688  5:083.25
54  Rian van den Broeke (PR 30.28)Dynamica51.24M55   11.673  5:083.24
55  Rini VerwijsDelta Sport51.41Mse   11.609  5:103.22
56  Pieter Moelker (PR 48.28)Kloetinge51.43Mse   11.602  5:103.22
57  Geert moelZuidwolde51.47Mse   11.587  5:113.22
58  Jan HeshofSteenbergen51.52Mse   11.568  5:113.21
59  Peter Noordijke (PR 47.37)Goes51.54Mse   11.561  5:113.21
60  Arjan DozyStrijen52.05Mse   11.520  5:133.20
61  Cor Kloet (PR 43.00)Delta Sport52.32M65   11.421  5:153.17
62  Edwin de Vlieger (PR 50.26)Scharendijke52.36M45   11.407  5:163.17
63  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg52.39M35   11.396  5:163.17
64  Eva van DammeGoedereede52.45Vse   11.374  5:173.16
65  Bram Kotvis (PR 41.12)Delta Sport52.53M55   11.346  5:173.15
66  Erwin van Beljouw (PR 43.15)Kloosterzande53.08Mse   11.292  5:193.14
67  Guy van WouweEdegem53.13Mse   11.275  5:193.13
68  Emma van Mourik (PR 45.14)Delta Sport53.25Vse   11.232  5:213.12
69  Jacco Walhout (debuut)Borssele53.54Mse   11.132  5:233.09
70  Andre lous (PR 45.48)Westkapelle54.01Mse   11.108  5:243.09
71  Maarten LeerdamNaaldwijk54.07Mse   11.087  5:253.08
72  John Braber (PR 50.30)Renesse54.09Mse   11.080  5:253.08
73  Peter Maranus (PR 45.40)Aagtekerke54.11Mse   11.074  5:253.08
74  Elbert Simonse (PR 46.55)Aagtekerke54.13M35   11.067  5:253.07
75  Annemieke DoomenRoosendaal54.15Vse   11.060  5:263.07
76  William de jonge (PR 43.48)Nieuwdorp54.22M45   11.036  5:263.07
77  Bert de VosDelta Sport54.28Mse   11.016  5:273.06
78  Laus de Ridder (PR 45.37)Vlissingen54.40M55   10.976  5:283.05
79  Kees den HollandeDreischor54.47Mse   10.952  5:293.04
80  Henry van Klinken (PR 47.36)Delta Sport55.02Mse   10.902  5:303.03
81  Marijn Huibregtsen (PR 46.03)Westkapelle55.20Mse   10.843  5:323.01
82  Groover VisserBrouwershaven55.29Mse   10.814  5:333.00
83  Nathalie Slabbekoorn (PR 47.49)AV '5655.31Vse   10.808  5:333.00
84  Niek Wieland (PR 38.53)Axel55.42M45   10.772  5:342.99
85  Arno Obbink (debuut)Burgh-Haamstede55.57Mse   10.724  5:362.98
86  Nigel Sandifort (PR 44.51)Borssele56.04Mse   10.702  5:362.97
87  Gertjan van de Sluis (PR 47.35)Delta Sport56.12Mse   10.676  5:372.97
88  Marcel EngelStellendam56.21Mse   10.648  5:382.96
89  Arthur KapteinZwijndrecht56.26Mse   10.632  5:392.95
90  Berry Lindenbergh (PR 54.31)Zierikzee56.30Mse   10.619  5:392.95
91  Duco VaillantBaarn56.36Mse   10.601  5:402.94
92  Leon Vermeulen (PR 45.21)Wemeldinge56.44Mse   10.576  5:402.94
93  Gerrit Spaans (PR 43.59)Goes57.00M65   10.526  5:422.92
94  Wouter Labrujere (debuut)Nieuw- en Sint Joosland57.17Mse   10.474  5:442.91
95  Wim de Jonge (PR 37.27)AV '5657.23M65   10.456  5:442.90
96  Martijn Ruissen (PR 48.02)Wolphaartsdijk57.25Mse   10.450  5:452.90
97  Patrick Giljam (PR 40.33)Delta Sport57.29Mse   10.438  5:452.90
98  Jan Ijzelenberg (PR 44.19)Oosterland57.31Mse   10.432  5:452.90
99  Freddy E SchuurmanAmsterdam57.36Mse   10.417  5:462.89
100  Marloes Priemis (PR 46.14)Renesse57.39Vse   10.408  5:462.89
101  Marjanne van de Sluis (PR 48.46)Delta Sport57.42Vse   10.399  5:462.89
102  Jan Bostelaar (PR 42.26)Westkapelle57.47M65   10.384  5:472.88
103  Michel Meeuwse (PR 50.54)Vlissingen57.50Mse   10.375  5:472.88
104  Inge Marchand (PR 54.50)Burgh-Haamstede57.53Vse   10.366  5:472.88
105  Leon de Munnik (PR 41.39)Delta Sport58.45M45   10.213  5:532.84
106  Marc CouwenberghGouda58.57Mse   10.178  5:542.83
107  Martin Van der HeidenDelta Sport59.02Mse   10.164  5:542.82
108  den BreejenPassaat59.07Mse   10.149  5:552.82
109  Piet Beijer (PR 44.20)Dynamica59.19M70   10.115  5:562.81
110  Kaey van RijHoogvliet59.32Mse   10.078  5:572.80
111  Frits Burger (PR 49.10)Zierikzee59.38Mse   10.061  5:582.79
112  Hugo van EgeraatPAC1.00.06Mse   9.983  6:012.77
113  Amber MiddelhoekDelft1.00.34Vse   9.906  6:032.75
114  Marja SundermeijerSpirit1.00.44Vse   9.879  6:042.74
115  Leonhard van EgeraatSpado1.00.51Mse   9.860  6:052.74
116  Petra Verhulst (PR 47.09)Dynamica1.00.55V50   9.850  6:062.74
117  Petra Van Bleijswijk (PR 55.02)Renesse1.01.01Vse   9.833  6:062.73
118  Karel de HoogeDordrecht1.01.07Mse   9.817  6:072.73
119  Daniëlle Mook (PR 52.41)Burgh-Haamstede1.01.30Vse   9.756  6:092.71
120  Martin Voshol (PR 59.18)Tholen1.02.19Mse   9.628  6:142.67
121  Elsbeth haasnoot (PR 43.55)Middelburg1.02.23Vse   9.618  6:142.67
122  Digna de Boer (PR 45.39)Delta Sport1.02.26V65   9.610  6:152.67
123  Paula GrootHellevoetsluis1.02.38Vse   9.580  6:162.66
124  Paul van der LeijHerkingen1.02.41Mse   9.572  6:162.66
125  Kobus Botman (PR 48.34)Dynamica1.03.11M65   9.496  6:192.64
126  Jerina PladdetBurgh-Haamstede1.03.20Vse   9.474  6:202.63
127  Bram van Eenennaam (PR 48.56)Nieuw- en Sint Joosland1.03.24M55   9.464  6:202.63
128  Arthur Stijns (PR 50.53)Dynamica1.03.27M70   9.456  6:212.63
129  Hugo Meeusen (PR 54.23)Terneuzen1.03.32M50   9.444  6:212.62
130  Richard de Vlaam (PR 55.19)Delta Sport1.03.37Mse   9.431  6:222.62
131  Kees LegemaateBurgh Haamstede1.03.48Mse   9.404  6:232.61
132  Domina. LousWestkapelle1.03.52Vse   9.395  6:232.61
133  Pim Couwenbergh (PR 53.22)Zierikzee1.04.03V55   9.368  6:242.60
134  Martin Loeve (PR)Noordwelle1.04.37Mse   9.286  6:282.58
135  Evita VermeulenAV '561.05.14Vse   9.198  6:312.55
136  CorneOost-Souburg1.05.23Mse   9.177  6:322.55
137  René Nijsse (PR 50.47)AV '561.06.19Mse   9.047  6:382.51
138  Christl rozendaal (PR 50.51)Kapelle-Biezelinge1.06.29V50   9.025  6:392.51
139  Arjan VoogtHardlopen.nl1.06.55Mse   8.966  6:422.49
140  Bauke de JongKrimpen ad Ijssel1.07.46Mse   8.854  6:472.46
141  Leo Francke (PR 51.45)Oostkapelle1.08.14M60   8.793  6:492.44
142  Lena Kleingeld (PR 54.00)Vlissingen1.09.18Vse   8.658  6:562.41
143  Carla Zegers (PR 49.12)Koewacht1.10.47V50   8.477  7:052.35
144  Theo Simons (PR 41.26)Dynamica1.11.04M65   8.443  7:062.35
145  Sven Nieuwkoop (debuut)Goes1.13.47Mse   8.132  7:232.26
146  Bella vd venVeldhoven1.16.07Vse   7.883  7:372.19
147  Paula MeeusenTerneuzen1.26.01Vse   6.975  8:361.94
Mannen: 123 (83.67%) => M35=3 - M40=1 - M45=9 - M50=7 - M55=6 - M60=2 - M65=6 - M70=2 - Mse=87
Vrouwen: 24 (16.33%) => V50=3 - V55=1 - V65=1 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394

6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Ciska HensenDAK30.27Vse   12.808  4:413.56
2  Frans FobbePAC30.55Mse   12.615  4:453.50
3  Bert HederikBarendrecht31.57Mse   12.207  4:553.39
4  Ilvia HederikEnergie31.59Vse   12.194  4:553.39
5  Nikki BagchusLoon op zand32.46Vse   11.902  5:023.31
6  Harry BeekmansDAK32.58Mse   11.830  5:043.29
7  Angela BuijckMiddelburg33.16Vse   11.723  5:073.26
8  Jacqueline NieuwenhuizenDAK33.24Vse   11.677  5:083.24
9  Lianne IvensWaalwijk33.37Vse   11.601  5:103.22
10  Mar-hein van der WielDAK33.43Mse   11.567  5:113.21
11  Guus van BeljouwKloosterzande34.03Mse   11.454  5:143.18
12  Yves VanvlasselaerKapelle-op-den-bos35.43Mse   10.919  5:303.03
13  Silkie GraafmansSpiridon35.53Vse   10.869  5:313.02
14  Marco OlivierVlissingen36.15M45   10.759  5:352.99
15  Sanne StitanDelta Sport36.30Vse   10.685  5:372.97
16  Anouk AndewegSpiridon37.53Vse   10.295  5:502.86
17  Alex AndewegRijen37.55Mse   10.286  5:502.86
18  Andrea PleijsierKloetinge38.14Vse   10.201  5:532.83
19  Leonie van KlinkenNieuwerkerk38.27Vse   10.143  5:552.82
20  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland39.12Mse   9.949  6:022.76
21  Ron DellebekeDynamica40.09M60   9.714  6:112.70
22  Adrie Van BavelDelta Sport40.35M55   9.610  6:152.67
23  Marianne KosterBorssele41.27Vse   9.409  6:232.61
24  Sandra AndewegRijen42.19Vse   9.216  6:312.56
25  Katja BotmanMiddelburg44.00Vse   8.864  6:462.46
26  Mieke BrusselaersHulst44.04Vse   8.850  6:472.46
27  Willem de KorteGonzález Running44.51Mse   8.696  6:542.42
28  walter van SplunterStellendam46.22Mse   8.411  7:082.34
29  Daan AufenackerOud Gastel47.47Mse   8.162  7:212.27
30  Gisela Nijsse-MeertensAV '5649.25Vse   7.892  7:362.19
31  Van DammeKoewacht49.27Vse   7.887  7:362.19
32  Ilse FranckenHulst49.29Vse   7.881  7:372.19
33  Els van ZwietenDelta Sport49.32V70   7.873  7:372.19
34  Petra van BeljouwKloosterzande51.07Vse   7.630  7:522.12
35  Bettina BerrevoetsDelta Sport51.57Vse   7.507  8:002.09
36  Petra van de SpijkerVeldhoven55.15Vse   7.059  8:301.96
37  Eef van der MaasSpijkenisse56.01Mse   6.962  8:371.93
Mannen: 15 (40.54%) => M45=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=12
Vrouwen: 22 (59.46%) => V70=1 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Frans Fobbe30:55Bert Hederik31:57Harry Beekmans32:58Ciska Hensen30:2737
2018Bert Hederik29:37Werner Helmich34:59Leonard Mourik37:11Anouk Andeweg37:0839
2016Jan Verhage31:17Bert Hederik31:53Judith Lodder32:23Lotte de Visser31:1421
2015Jan-Kees Koole31:38Bert Hederik31:46Martin van Nieulande33:42Ilvia Hederik31:4530
2014Luc Strating33:54Cor Kloet35:44Adrie van Bavel36:05Lisette Nieuwkerk33:5719


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.926 seconden nodig om deze lijst met 184 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-02-2018 13e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport0
04-02-2017 12e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport0
06-02-2016 11e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport1086
07-02-2015 10e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport1840
08-02-2014 9e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2137
09-02-2013 8e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2320
11-02-2012 7e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport2709
12-02-2011 6e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenNiet bekend3316
03-04-2010 5e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2759
18-04-2009 4e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2827
19-04-2008 3e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwenDelta Sport2164
21-04-2007 2e Zwaarste 10 van ZeelandBurgh-HaamstedeDelta Sport2123

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019