zondag 21 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
28e Midwinter Halve Marathon
Cadzand-Bad, zondag 3 februari 2019 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Tom VanslambrouckZerkegem1.14.29Mse   16.995  3:324.72
2  Floris Willeboordse (PR)Middelburg1.15.20Mse   16.803  3:344.67
3  Erwin Harmes (PR 1.09.12)Middelburg1.16.12M35   16.612  3:374.61
4  Michel VerhaegheWambrechies1.16.34M35   16.533  3:384.59
5  Brent PatteeuwBlankenberge1.17.02Mse   16.432  3:394.56
6  Cedric PiessensWaasmunster1.17.12Mse   16.397  3:404.55
7  Diebrecht De SmetZwijnaarde1.17.58M35   16.236  3:424.51
8  Dries LeysBrugge1.18.16M35   16.174  3:434.49
9  Sander d'Hont (PR 1.15.11)Kuitaart1.18.31Mse   16.122  3:434.48
10  Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)Vlissingen1.18.59M35   16.027  3:454.45
11  Roland UnterwegerBeveren1.19.00Mse   16.023  3:454.45
12  Jozias Boone (PR 1.17.35)Goes1.19.09M35   15.993  3:454.44
13  Filiep PareinGeluwe1.19.32M45   15.916  3:464.42
14  Bart VerbekeStasegem1.19.50M35   15.856  3:474.40
15  Jari De JaegereSint-Denijs1.20.00Mse   15.823  3:484.40
16  Tim VandenborreGent1.20.10Mse   15.790  3:484.39
17  Sammie De VriendtOostakker1.20.49Mse   15.663  3:504.35
18  Edwin de NeijsTilburg1.20.59M45   15.631  3:504.34
19  Mark Verhage (PR 1.15.10)Zaamslag1.21.11Mse   15.592  3:514.33
20  Angelo van NevelZedelgem1.21.13Mse   15.586  3:514.33
21  Niels Goudswaard (PR 1.18.06)Zierikzee1.21.29M45   15.535  3:524.32
22  Michiel OttenVoorburg1.21.35M45   15.516  3:524.31
23  Crum van der Linden (PR 1.19.07)Oost-Souburg1.21.52Mse   15.462  3:534.30
24  Teun van de MeulenRotterdam1.21.55M35   15.453  3:534.29
25  Tom D'HoosscheGavere1.22.09M35   15.409  3:544.28
26  Maarten DhollanderStekene1.22.14M35   15.393  3:544.28
27  Corné van Belzen (PR 1.19.16)Middelburg1.22.17M35   15.384  3:544.27
28  Yves BuelinckxLembeek1.22.17M45   15.384  3:544.27
29  Lars BaeyensWechelderzande1.22.36Mse   15.325  3:554.26
30  Glenn VermanderDadizele1.22.40Mse   15.313  3:554.25
31  Jan Riemens (PR)IJzendijke1.22.49Mse   15.285  3:564.25
32  Jos Op 't HoogHaaren1.22.52M45   15.276  3:564.24
33  Tim De VilderWingene1.23.00M35   15.251  3:564.24
34  Jan De ClerckGent1.23.16Mse   15.202  3:574.22
35  Stefaan DerousBrugge1.23.24M45   15.178  3:574.22
36  Urs de PoorterAalter1.23.28M35   15.166  3:574.21
37  Marc PapanikitasMortsel1.23.52M45   15.094  3:594.19
38  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17)Axel1.23.55M35   15.085  3:594.19
39  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)Sint Laurens1.23.57M45   15.079  3:594.19
40  Andy HuybensBeveren1.24.01M45   15.067  3:594.19
41  Joeri Versluis (PR 1.19.00)Middelburg1.24.05Mse   15.055  3:594.18
42  Johan Karelse (PR 1.21.54)Heinkenszand1.24.08M45   15.046  3:594.18
43  Maarten Van de SompelLovendegem1.24.09M35   15.043  3:594.18
44  Tom JanssensLokeren1.24.10M35   15.040  3:594.18
45  Stijn BreyeRingem1.24.15Mse   15.025  4:004.17
46  Raf PeetersOostmalle1.24.18M45   15.016  4:004.17
47  Karl Van BiervlietOudenaarde1.24.20M35   15.010  4:004.17
48  Olivier van HeveleZomergem1.24.20M35   15.010  4:004.17
49  Dries ReheulKnokke-heist1.24.22Mse   15.004  4:004.17
50  François RobertiHuldenberg1.24.30Mse   14.980  4:004.16
51  Dries SchouppeHuise1.24.33Mse   14.972  4:004.16
52  Jorim de Boks (PR 1.22.31)Middelburg1.24.35Mse   14.966  4:014.16
53  Johan van de Woestijne (PR 1.23.31)Zoutelande1.24.37Mse   14.960  4:014.16
54  Bruno TillemanBlankenberge1.24.48M45   14.927  4:014.15
55  Gwendolyn De DeyneAalter1.24.55Vse   14.907  4:014.14
56  Rik De LobelEeklo1.24.55Mse   14.907  4:014.14
57  Gino Van BroeckTemse1.24.56M35   14.904  4:024.14
58  Mike VerbekeSint-Laureins1.25.08Mse   14.869  4:024.13
59  Sven Vermeulen (PR 1.22.37)Vlissingen1.25.16M40   14.846  4:024.12
60  Monica Sanderse (PR 1.22.14)Vlissingen1.25.22V35   14.828  4:034.12
61  Marlon Roels (PR 1.24.38)Terneuzen1.25.36M45   14.788  4:034.11
62  Sam MoureauRuisbroek1.25.39M35   14.779  4:044.11
63  Patrick SteensLembeek1.25.39Mse   14.779  4:044.11
64  Danny BautersTernat1.25.42M45   14.771  4:044.10
65  Olivier DesmetOoigem1.25.52M35   14.742  4:044.10
66  Mark Vanden DriesscheEeklo1.25.54M35   14.736  4:044.09
67  Tim BuysseAssenede1.25.57Mse   14.728  4:044.09
68  Peter de BruijnWestmalle1.26.14M45   14.679  4:054.08
69  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02)Kloetinge1.26.19M35   14.665  4:054.07
70  Wim BrackeBrugge1.26.23M35   14.654  4:064.07
71  Wouter GunstGent1.26.32Mse   14.628  4:064.06
72  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34)Zuiddorpe1.26.34M45   14.623  4:064.06
73  Edwin van Alphen (PR 1.21.30)Vlissingen1.26.36M45   14.617  4:064.06
74  Peter GevaertTorhout1.26.40M45   14.606  4:064.06
75  Mario VerleeneBredene1.27.03Mse   14.542  4:084.04
76  Filip VermontGeluwe1.27.04M55   14.539  4:084.04
77  Bart YsebaertAssebroek1.27.10M35   14.522  4:084.03
78  Bruno KestermontHuizingen1.27.11M45   14.519  4:084.03
79  Kurt SwalensBuizingen1.27.19M45   14.497  4:084.03
80  Tom PolletHeist aan Zee1.27.30M35   14.467  4:094.02
81  Wim Douw (PR 1.23.33)Oud-Vossemeer1.27.32M55   14.461  4:094.02
82  Frederik DeflooOostkamp1.27.32M35   14.461  4:094.02
83  Brecht DestoopWaregem1.27.37Mse   14.448  4:094.01
84  Nelis De ClercqGentbrugge1.27.41Mse   14.437  4:094.01
85  Bernard BrouckaertGits1.27.44M45   14.428  4:104.01
86  Martijn Hoosemans (PR)Vlissingen1.27.48M35   14.417  4:104.00
87  Matthieu VanpeteghemGent1.27.51Mse   14.409  4:104.00
88  Andy De JaegereSint-Denijs1.27.56M45   14.396  4:104.00
89  Rudi Van GuyseStekene1.28.04M55   14.374  4:103.99
90  Jorge ScheirensBrugge1.28.12M35   14.352  4:113.99
91  Edwin StrobbeZomergem1.28.15M45   14.344  4:113.98
92  Niels De ClerckKalmthout1.28.25Mse   14.317  4:113.98
93  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30)Koewacht1.28.41M50   14.274  4:123.96
94  Kristof VereelkeOverslag1.28.44M35   14.266  4:123.96
95  Monique Verschuure (PR 1.22.49)Yerseke1.28.58V35   14.228  4:133.95
96  Johnny Ravia (PR 1.20.14)Zierikzee1.28.58M45   14.228  4:133.95
97  Wim De RoosStekene1.29.04M35   14.212  4:133.95
98  Matti BuysseStekene1.29.08M35   14.202  4:133.94
99  Guido Van HelleputteMelle1.29.23M45   14.162  4:143.93
100  Paul Bosman (PR 1.29.21)Koewacht1.29.32M35   14.138  4:153.93
101  Jan Rouwendaal (PR)Vogelwaarde1.29.47M35   14.099  4:153.92
103  Hans Verhaagen (PR 1.26.56)Goes1.30.01M50   14.062  4:163.91
104  Jesse Beijer (PR)Middelburg1.30.12Mse   14.034  4:173.90
106  Martijn de Vries (PR 1.27.16)Middelburg1.30.12M35   14.034  4:173.90
107  Marnix Van den Brande (PR 1.26.21)Terneuzen1.30.13Mse   14.031  4:173.90
111  Leonie Ton (PR 1.25.45)Wissenkerke1.30.20V40   14.013  4:173.89
116  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14)Kapelle-Biezelinge1.30.41M35   13.959  4:183.88
122  Wouter Van MaeleHulst1.30.46Mse   13.946  4:183.87
128  Martijn Kox (PR 1.22.35)Westdorpe1.31.06M40   13.895  4:193.86
130  Gijsbert Elstgeest (PR 1.29.09)s-Heerenhoek1.31.14M45   13.875  4:193.85
131  Dennis Florussen (PR 1.21.49)Terneuzen1.31.21M40   13.857  4:203.85
133  Patrick Van Morrelgem (PR)Sluis1.31.32Mse   13.829  4:203.84
134  Marius Besuijen (PR 1.16.47)Middelburg1.31.47M55   13.792  4:213.83
135  Ismaen Segers (PR)Hulst1.31.49M35   13.787  4:213.83
137  Michel Ridderhof (PR 1.27.23)Middelburg1.31.49M45   13.787  4:213.83
136  Dennis Buys (debuut)Hulst1.31.51Mse   13.782  4:213.83
141  Lion Baas (PR 1.25.41)Vlissingen1.31.52M40   13.779  4:213.83
143  Erwin van Schaik (PR 1.28.54)Middelburg1.32.27M50   13.692  4:233.80
144  Marco Riemens (PR 1.28.14)IJzendijke1.32.31M50   13.682  4:233.80
145  Benny Thuy (PR 1.18.58)Sint Jansteen1.32.33M50   13.677  4:233.80
148  Ada Geuze (PR 1.30.57)Middelburg1.32.46V35   13.646  4:243.79
149  Johan Spruit (PR 1.26.56)Kapelle-Biezelinge1.32.46Mse   13.646  4:243.79
150  Patrick van Iersel (PR 1.27.31)Goes1.32.46M50   13.646  4:243.79
152  Sander van der AarsenOudenbosch1.32.49M35   13.638  4:243.79
153  Erwin de Putter (PR 1.29.20)Terneuzen1.33.04M45   13.602  4:253.78
156  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17)Koudekerke1.33.13Vse   13.580  4:253.77
164  Marco de Feijter (PR 1.29.57)Schoondijke1.33.18Mse   13.568  4:253.77
167  Ronald Aarts (PR 1.28.23)Schore1.33.18M55   13.568  4:253.77
160  Rob de Pagter (PR 1.27.40)Ritthem1.33.35M40   13.526  4:263.76
170  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25)Cadzand1.33.36M45   13.524  4:263.76
162  Tom Erpelinck (PR)Sint Jansteen1.33.40Mse   13.514  4:263.75
169  Allan van Alten (PR 1.28.09)Axel1.33.43M45   13.507  4:273.75
178  Stefan van den Broeke (PR 1.26.47)Axel1.33.47Mse   13.498  4:273.75
180  Jostein Decorte (PR 1.31.36)Wolphaartsdijk1.33.49M40   13.493  4:273.75
179  Ruben Boutens (PR 1.26.50)Middelburg1.34.21Mse   13.417  4:283.73
194  Ron KestOudenbosch1.34.28M45   13.400  4:293.72
201  Berry Simonse (PR 1.26.54)Goes1.35.22M45   13.274  4:313.69
213  Robert Lafertin (PR)Terneuzen1.35.57M35   13.193  4:333.66
226  François van de Broecke (PR 1.28.24)Breskens1.36.22M50   13.136  4:343.65
248  Leo Bracke (PR 1.27.07)Axel1.37.01M55   13.048  4:363.62
234  Bram Verhage (PR 1.26.01)Aagtekerke1.37.11M55   13.025  4:363.62
236  Robert van de Kerkhove (PR)Aardenburg1.37.29M45   12.985  4:373.61
240  Menno den Dekker (PR 1.32.22)Terneuzen1.37.32M45   12.979  4:373.61
264  John Birch (PR 1.35.58)Breskens1.38.24Mse   12.864  4:403.57
259  Peter Koopman (PR 1.34.44)Krabbendijke1.38.39M45   12.832  4:413.56
272  Leo Dalebout (PR 1.28.20)Gapinge1.38.44M55   12.821  4:413.56
294  Frédérique Burkin (PR 1.25.14)Breskens1.39.02Vse   12.782  4:423.55
295  Simon de Feijter (PR)Breskens1.39.02Mse   12.782  4:423.55
275  Dimmy Ivens (PR 1.34.08)Schoondijke1.39.10Mse   12.765  4:423.55
278  Jan de Wilde (PR 1.11.20)Nisse1.39.24M60   12.735  4:433.54
279  Annet van der Linde (PR 1.31.20)Nisse1.39.25V45   12.733  4:433.54
290  Daniel Walhout (PR)Veere1.39.37M40   12.707  4:433.53
297  Paz Boekhout (PR)Sint Kruis1.39.49M35   12.682  4:443.52
320  Nicky Aalders (PR 1.36.09)s-Heer Hendrikskinderen1.39.49Mse   12.682  4:443.52
299  Rinus Paardekooper (PR 1.37.50)Goes1.39.53M55   12.673  4:443.52
300  Vincent Lange (PR 1.37.35)Middelburg1.39.56M40   12.667  4:443.52
309  Melissa ten Kate (PR 1.39.32)Terneuzen1.40.01Vse   12.656  4:443.52
302  Rinus WitteMiddelburg1.40.05M55   12.648  4:453.51
310  Martino Harinck (PR 1.39.06)Middelburg1.40.13M45   12.631  4:453.51
312  Danmar Dees (PR 1.34.40)Goes1.40.19M45   12.619  4:453.51
318  Sjef Goris (PR 1.30.18)Middelburg1.40.34M50   12.587  4:463.50
319  Marcel Sommeijer (PR 1.34.02)Oost-Souburg1.40.36M45   12.583  4:463.50
327  Nelleke Baldé (PR 1.36.41)Grijpskerke1.40.51V35   12.552  4:473.49
330  Abdou Zeroual (PR 1.38.54)Terneuzen1.41.07M50   12.519  4:483.48
352  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56)Middelburg1.41.22M45   12.488  4:483.47
335  Barry van der Stel (PR 1.40.35)Zierikzee1.41.25Mse   12.482  4:483.47
346  Monique Nobus-v/d BroeckeAardenburg1.41.36Vse   12.459  4:493.46
345  Henk Lous (PR 1.28.33)Vlissingen1.41.41M60   12.449  4:493.46
346  Monique Nobus (PR 1.37.01)Aardenburg1.41.43Vse   12.445  4:493.46
354  Edwin Thijs (PR)Clinge1.42.11M50   12.388  4:513.44
355  René Florussen (PR 1.33.59)Terneuzen1.42.12M45   12.386  4:513.44
388  Reggy Heijens (PR 1.40.04)Vogelwaarde1.42.14M45   12.382  4:513.44
379  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24)Wolphaartsdijk1.42.35M40   12.340  4:523.43
391  Anita Joziasse (PR 1.30.18)Goes1.42.53V55   12.304  4:533.42
373  Philip Vioen (PR 1.38.47)Koewacht1.43.08Mse   12.274  4:533.41
385  Renske Verbrugge (PR 1.40.45)Goes1.43.38V45   12.215  4:553.39
392  Patrick van Remortel (PR 1.23.43)Hulst1.43.55M55   12.181  4:563.38
396  Eliny Diakakis (PR 1.33.56)Terneuzen1.44.05Vse   12.162  4:563.38
397  Eric van Remortel (PR 1.33.48)Goes1.44.08M60   12.156  4:563.38
426  Alexander Elfrink (PR 1.41.18)Breskens1.44.12Mse   12.148  4:563.37
443  Frans Kolijn (PR)Oost-Souburg1.44.34M45   12.106  4:573.36
406  Michel van den Bosch (PR 1.33.11)Sint Jansteen1.44.36M35   12.102  4:573.36
407  Wietse Sluimer (PR 1.43.29)Zonnemaire1.44.37M40   12.100  4:583.36
447  Erwin Nachtegael (PR 1.42.26)Heikant1.44.43M55   12.088  4:583.36
409  Johan VerhelstHoek1.44.46M35   12.083  4:583.36
412  Astrid Verhage (PR 1.37.40)Zaamslag1.44.49V35   12.077  4:583.35
415  Twan Timmermans (PR 1.39.00)Hoofdplaat1.44.53M55   12.069  4:583.35
416  André Meijers (PR 1.33.38)Hoedekenskerke1.44.54M45   12.067  4:583.35
418  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15)Kapelle-Biezelinge1.44.57M50   12.061  4:583.35
420  Walther Murre (PR 1.43.02)Zaamslag1.45.01M50   12.054  4:593.35
425  Herman Kuijer (PR 1.30.50)Terneuzen1.45.10M55   12.037  4:593.34
429  Frank verschorre (PR 1.17.43)Breskens1.45.21M60   12.016  5:003.34
432  Jan van Hoeve (PR 1.32.24)Oostburg1.45.26M70   12.006  5:003.34
435  Bjorn de Betue (PR 1.42.58)Sint Jansteen1.45.28M40   12.002  5:003.33
438  Jochem de Dijcker (PR 1.40.55)Axel1.45.36M40   11.987  5:003.33
448  Berry Knibbeler (PR 1.38.08)Westdorpe1.45.55M55   11.951  5:013.32
450  Wim Flipse (PR 1.32.23)Terneuzen1.46.04M50   11.934  5:023.32
452  Eric Dieleman (PR 1.40.32)Terneuzen1.46.12M40   11.919  5:023.31
453  Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)Middelburg1.46.15Vse   11.914  5:023.31
455  Mark Buitendijk (debuut)Breskens1.46.18M45   11.908  5:023.31
479  Tijs Schol (debuut)Aardenburg1.46.19M35   11.906  5:023.31
457  Patrick Broekhuis (PR 1.42.51)Middelburg1.46.20M40   11.905  5:023.31
458  Thomas CalleTerneuzen1.46.21M35   11.903  5:023.31
460  Pieter MoelkenKloetinge1.46.26M50   11.893  5:033.30
481  Bianca van Aartsen-de Regt (PR)Middelburg1.46.30Vse   11.886  5:033.30
462  Evert Kuijk (PR 1.34.02)Terneuzen1.46.31M50   11.884  5:033.30
482  Kees v.d. Heijden (PR 1.37.59)Vlissingen1.46.37M55   11.873  5:033.30
466  Ebe Blaauw (PR 1.34.17)Terneuzen1.46.39M65   11.869  5:033.30
467  Hans Lievense (PR 1.43.16)Middelburg1.46.46M50   11.856  5:043.29
469  Mike van HulstKloosterzande1.46.56Mse   11.838  5:043.29
473  Michiel IJsebaert (debuut)Sint Jansteen1.47.05M35   11.821  5:053.28
492  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41)Hulst1.47.12M45   11.808  5:053.28
480  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07)Koudekerke1.47.16M55   11.801  5:053.28
481  Bianca de Regt (PR 1.46.30)Middelburg1.47.17Vse   11.799  5:053.28
523  Jaap van der Veen (debuut)Terneuzen1.47.19M50   11.795  5:053.28
484  Paul Poulard (debuut)Middelburg1.47.20M45   11.794  5:053.28
486  Patrick Gauwe (PR 1.47.11)Zuiddorpe1.47.24M50   11.786  5:053.27
511  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02)Hulst1.47.53M45   11.734  5:073.26
545  Rolf MobachSluiskil1.48.19M45   11.687  5:083.25
507  Frans Daalman (PR 1.40.20)Breskens1.48.20M65   11.685  5:083.25
509  Carlo de Smit (PR 1.42.31)Breskens1.48.22M50   11.681  5:083.24
528  Eric de Visser (PR)Middelburg1.48.35Mse   11.658  5:093.24
555  Marco van het Westeinde (PR 1.43.39)Arnemuiden1.48.43M45   11.644  5:093.23
526  Patrick Vogel (PR 1.33.38)Middelburg1.48.57M50   11.619  5:103.23
529  Giel Joziasse (PR 1.23.58)Goes1.49.01M55   11.612  5:103.23
553  Paul HermanOudenbosch1.49.05M45   11.604  5:103.22
532  Koen de Vries (PR 1.36.56)Vlissingen1.49.07M60   11.601  5:103.22
535  David Mullaert (debuut)Biervliet1.49.11M35   11.594  5:113.22
536  Valeriia GromovaTerneuzen1.49.12Vse   11.592  5:113.22
547  Jelko Sweegers (PR)Breskens1.49.26M35   11.567  5:113.21
579  Natasja de Booij (PR 1.44.55)Walsoorden1.49.40V45   11.543  5:123.21
584  Edwin Riemens (PR 1.49.05)Axel1.49.48M45   11.529  5:123.20
560  Tom van de Voorde (PR 1.29.16)Hulst1.49.56M45   11.515  5:133.20
583  Barry van MeeleKloosterzande1.50.33M35   11.450  5:143.18
590  Leon Vermeulen (PR 1.43.26)Wemeldinge1.50.48M45   11.425  5:153.17
606  Marco Wauters (PR 1.47.08)Vogelwaarde1.50.50M45   11.421  5:153.17
594  Wilco Franken (PR 1.35.49)Kapellebrug1.50.53M45   11.416  5:153.17
603  Mariska de Kroo (PR 1.43.52)Nieuw- en Sint Joosland1.51.35V40   11.344  5:173.15
604  Gerrit Spaans (PR 1.38.53)Goes1.51.35M65   11.344  5:173.15
607  Gildas LebrunTerneuzen1.51.49M35   11.321  5:183.14
608  Wim Tabak (PR 1.42.44)Vlissingen1.51.50M55   11.319  5:183.14
615  Tom du Puy (PR 1.37.52)IJzendijke1.51.57M35   11.307  5:183.14
640  Tommy Valckx (PR)Hulst1.52.50M40   11.219  5:213.12
641  Bas Valckx (PR)Hulst1.52.50M40   11.219  5:213.12
643  Wouter de SmitHeinkenszand1.52.52M35   11.215  5:213.12
644  Coen Kaijser (PR 1.39.50)Terneuzen1.52.55Mse   11.210  5:213.11
647  Alexander van Keulen (PR 1.48.38)Kloetinge1.52.57M45   11.207  5:213.11
648  Ingrid Koene (PR 1.44.36)Middelburg1.52.58V55   11.206  5:213.11
652  Marije Besuijen (PR 1.45.31)Middelburg1.53.00V40   11.202  5:213.11
656  Ellen Hamelink (PR 1.42.53)Terneuzen1.53.09V40   11.187  5:223.11
660  Corina van de Wege (PR 1.48.00)Philippine1.53.13V50   11.181  5:223.11
665  Marlou Eckhardt (debuut)Wemeldinge1.53.44Vse   11.130  5:233.09
665  Ad den Dekker (PR 1.52.46)Kapelle-Biezelinge1.53.44M60   11.130  5:233.09
678  Angelique Jansen (PR 1.41.36)Middelburg1.54.13V45   11.083  5:253.08
679  Elsbeth Haasnoot (PR 1.38.20)Middelburg1.54.13V35   11.083  5:253.08
680  John Guequierre (PR 1.17.01)Middelburg1.54.13M65   11.083  5:253.08
683  Kees-Jan Verstrate (PR)Middelburg1.54.17M35   11.076  5:253.08
686  Piet Pijpelink (PR 1.46.50)Terneuzen1.54.18M50   11.075  5:253.08
688  Corne Rasenberg (PR 1.46.27)Vlissingen1.54.21M55   11.070  5:253.07
696  Marc RammantOostburg1.54.44M55   11.033  5:263.06
698  Peter Maranus (PR 1.53.17)Aagtekerke1.54.46M50   11.030  5:263.06
699  Jannie de Vries (PR 1.43.38)Vlissingen1.54.47V55   11.028  5:263.06
700  Bram Goethals (PR 1.45.57)Schoondijke1.54.49M35   11.025  5:273.06
701  Wim Bommeljé (PR 1.45.57)Vlissingen1.54.49M65   11.025  5:273.06
704  Ronald Melaard (PR 1.44.59)Oost-Souburg1.54.55M45   11.015  5:273.06
742  Ramon Zoeteweij (PR)s-Heerenhoek1.54.58M35   11.011  5:273.06
706  Coen Dekker (PR 1.45.27)Zaamslag1.55.05M40   10.999  5:273.06
760  Rene Hamelink (PR 1.38.00)Zaamslag1.55.10M45   10.991  5:283.05
708  Harold de Maat (PR 1.42.39)Terneuzen1.55.11M45   10.990  5:283.05
713  Hans Minnaard (PR 1.12.04)Yerseke1.55.21M55   10.974  5:283.05
771  Rudie Hogervorst (PR 1.43.29)Aardenburg1.55.21M50   10.974  5:283.05
722  Jeroen de Vries (PR 1.45.51)Schoondijke1.55.37M45   10.949  5:293.04
725  Koen Koutstaal (PR 1.40.47)Hulst1.55.52M45   10.925  5:303.03
751  Marly de Lijser HanninkIJzendijke1.55.58Vse   10.916  5:303.03
731  Mike van Eck (PR)Hulst1.56.00M40   10.913  5:303.03
733  Maarten ScheerdersHulst1.56.04M40   10.906  5:303.03
734  Paul BleijenberghHulst1.56.04M40   10.906  5:303.03
735  Judith Goetheer (PR 1.55.50)Kloetinge1.56.06V40   10.903  5:303.03
736  Paul d'Haens (PR)Hulst1.56.11M50   10.895  5:303.03
741  Caroline Hersschens (debuut)Aardenburg1.56.14V35   10.891  5:313.03
745  Bas Jasperse (PR 1.32.31)Terneuzen1.56.25M45   10.873  5:313.02
750  Stefaan de Wert (PR 1.49.47)Clinge1.56.39M45   10.852  5:323.01
754  Rien moelekerOostdijk1.56.48Mse   10.838  5:323.01
800  Edwin BogaardOostburg1.57.05Mse   10.812  5:333.00
767  Marcel van Gilst (debuut)Goes1.57.17M45   10.793  5:343.00
773  Suzanne Geschiere (PR 1.48.22)Middelburg1.57.32V50   10.770  5:342.99
815  Yannick vastenhout (PR 1.36.21)Terneuzen1.57.52Mse   10.740  5:352.98
789  Pierre LannoyRetranchement1.58.06Mse   10.718  5:362.98
791  André van den Hooven (PR 1.45.12)Oost-Souburg1.58.09M50   10.714  5:362.98
792  Fred Vermeire (PR 1.46.13)Breskens1.58.11M50   10.711  5:362.98
794  Clement van DammeTerneuzen1.58.13M60   10.708  5:362.97
796  Martijn De Letter (PR 1.52.52)Koewacht1.58.19M40   10.699  5:362.97
807  Jacqueline Maas (PR 1.54.45)Zuidzande1.58.59V50   10.639  5:382.96
808  Gertjan Bakker (PR 1.39.10)Goes1.59.04M45   10.631  5:392.95
868  Johan van Leeuwe (PR 1.49.57)Breskens1.59.14Mse   10.617  5:392.95
812  Guido Gelderland (PR 1.51.47)Koewacht1.59.20M55   10.608  5:392.95
813  Maurice HertoghSprundel1.59.21M35   10.606  5:392.95
824  Michael BuijsKloosterzande1.59.49M40   10.565  5:412.93
825  Sofie MaesGraauw1.59.51V40   10.562  5:412.93
826  Claudia van Sighem (PR 1.52.03)Westkapelle1.59.54V50   10.558  5:412.93
828  Alex Fenijn (PR 1.50.17)Philippine1.59.56M50   10.555  5:412.93
829  Henk FenijnPhilippine1.59.56Mse   10.555  5:412.93
830  Wendy van de velde (debuut)Hoofdplaat1.59.59Vse   10.550  5:412.93
831  Esma Guigui (PR 1.51.37)Goes1.59.59Vse   10.550  5:412.93
835  Jack Folkersma (PR 1.50.24)Terneuzen2.00.15M50   10.527  5:422.92
839  Gertjan MenheereHulst2.00.19M50   10.521  5:422.92
845  Frenk-jan Visser (PR 1.46.33)Middelburg2.00.31M50   10.504  5:432.92
863  Jan Ducaat (PR 1.54.58)Groede2.01.11M55   10.446  5:452.90
866  Gerry Blaakman (PR 1.55.48)Terneuzen2.01.16M45   10.439  5:452.90
870  Marianne Knijff (PR 1.48.24)Philippine2.01.27V55   10.423  5:452.90
911  Mirjam Janssen (PR 1.59.10)Kwadendamme2.01.27V35   10.423  5:452.90
879  Norbert Baart (debuut)Hulst2.01.37Mse   10.409  5:462.89
880  Patrick Pieters (PR 1.51.13)Terneuzen2.01.39M45   10.406  5:462.89
914  Jeanet Verhaagen (PR 1.54.04)Goes2.01.46V50   10.396  5:462.89
938  Veronique Vasseur (PR 1.59.46)Oostburg2.01.52V35   10.387  5:472.89
888  Corina Lievense (PR 1.47.54)Middelburg2.01.56V45   10.381  5:472.88
892  Toni Luteijn (PR 1.46.58)Retranchement2.02.00M45   10.376  5:472.88
893  Linda Vermeulen (PR 1.52.23)Schoondijke2.02.05V35   10.369  5:472.88
897  Brecht VandepitteAardenburg2.02.13Vse   10.357  5:482.88
900  Pieter Janssen (PR 1.55.25)Kwadendamme2.02.25M45   10.341  5:482.87
901  Josa van der Vliet (PR 1.55.11)Terneuzen2.02.25V50   10.341  5:482.87
913  Lydia Spruyt (PR 1.47.03)Middelburg2.02.43Vse   10.315  5:492.87
915  Piet Beijer (PR 1.46.43)Middelburg2.02.44M70   10.314  5:492.86
916  Hans vercouterenSas van Gent2.02.44M45   10.314  5:492.86
987  Anne-marie Thomaes-BuijssHoofdplaat2.03.43Vse   10.232  5:522.84
937  Michel Meeuwse (PR 2.01.19)Vlissingen2.03.50M45   10.222  5:522.84
939  Bram Brasser (PR 1.56.48)Vlissingen2.03.54M55   10.217  5:522.84
940  Leon Bisschops (PR 1.42.20)Terneuzen2.04.01M45   10.207  5:532.84
942  Jeroen Hooijer (debuut)Vlissingen2.04.14M50   10.189  5:532.83
943  Johnny Dooms (PR 1.42.17)Terneuzen2.04.14M65   10.189  5:532.83
945  Xavier Duthoy (PR 1.55.15)Aardenburg2.04.16M40   10.187  5:532.83
951  Anika RiemensTerneuzen2.04.27Vse   10.172  5:542.83
973  Wendy Wijnstra-SlabbekoorKapelle-Biezelinge2.04.34V35   10.162  5:542.82
953  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41)Heinkenszand2.04.36V50   10.159  5:542.82
954  Etiën Ferket (PR 1.53.43)Heikant2.04.36M55   10.159  5:542.82
963  Emanuela Bracke (PR 1.57.30)Axel2.04.51V45   10.139  5:552.82
964  Martijn de WildeIJzendijke2.04.52M35   10.138  5:552.82
965  Ilona Lips (debuut)Oostburg2.04.52Vse   10.138  5:552.82
992  Wilfried de Kort (PR 1.30.23)Axel2.04.58M55   10.130  5:552.81
971  Conrad de Ridder (PR 2.02.55)Philippine2.05.03M50   10.123  5:562.81
993  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16)Lamswaarde2.05.05M55   10.120  5:562.81
973  Wendy Wijnstra (PR 1.57.45)Kapelle-Biezelinge2.05.12V35   10.111  5:562.81
974  Jurgen LernoutOverslag2.05.12M50   10.111  5:562.81
999  Esther van Sluijs-koleKloetinge2.06.05V35   10.040  5:592.79
987  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16)Hoofdplaat2.06.10V45   10.033  5:592.79
989  Rini Fenijn (PR 1.50.59)Nieuwvliet2.06.14M55   10.028  5:592.79
999  Esther van Sluijs (PR 1.48.04)Kloetinge2.07.04V40   9.962  6:012.77
1003  Arthur Stijns (PR 1.54.07)Oudelande2.07.13M70   9.950  6:022.76
1018  Wim Witte (PR 2.00.01)Borssele2.07.24M60   9.936  6:022.76
1026  Marc d' HontKuitaart2.07.27M45   9.932  6:022.76
1019  Muriel Hofman (PR 1.50.05)Kloetinge2.08.05V40   9.883  6:042.75
1022  Ellie Spaans (PR 1.53.12)Goes2.08.18V60   9.866  6:052.74
1023  Bjorn BouwmanZierikzee2.08.29Mse   9.852  6:052.74
1024  Marc van der Male (PR 1.52.53)Axel2.08.31M50   9.850  6:052.74
1027  Jacqueline d'Hont (PR 2.03.06)Kuitaart2.08.33V50   9.847  6:062.74
1034  Joke Rijk (PR)Hulst2.09.11Vse   9.799  6:072.72
1074  Jolanda Verhage (PR 2.00.43)Terneuzen2.09.48V45   9.752  6:092.71
1075  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02)Kruiningen2.09.49V45   9.751  6:092.71
1044  Tianda Donker Curtius (PR 1.59.35)Schoondijke2.10.06Vse   9.730  6:102.70
1046  Enno Meijers (PR 1.48.56)Middelburg2.10.14M50   9.720  6:102.70
1051  Rik OosterlingBreskens2.10.32M40   9.698  6:112.69
1052  Mathieu Koning (PR 1.57.00)Arnemuiden2.10.34M40   9.695  6:112.69
1056  Edith van Dijke (debuut)Goes2.11.00Vse   9.663  6:132.68
1059  Daniëlla de DeckereHulst2.11.09V50   9.652  6:132.68
1067  Michel de Meijer (PR 2.09.43)Cadzand2.11.46M55   9.607  6:152.67
1069  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03)Breskens2.11.51M65   9.601  6:152.67
1070  Joost Mortier (debuut)Sint Jansteen2.11.52Mse   9.599  6:152.67
1072  Manon Heyens (PR 2.09.23)Sint Jansteen2.12.01V35   9.589  6:152.66
1079  Jacquelien Smit (PR 1.59.29)Heinkenszand2.12.16V45   9.570  6:162.66
1080  Sandra Van der ValkKrabbendijke2.12.30V40   9.554  6:172.65
1082  Dirk Houtepen (PR 1.52.37)Terneuzen2.12.34M50   9.549  6:172.65
1084  Suset de Feijter (PR 2.05.51)Oostburg2.12.36V45   9.546  6:172.65
1114  Ineke van Morrelgem (PR 2.04.53)Sluis2.12.41Vse   9.540  6:172.65
1088  Judith WentzlerKloosterzande2.13.02V35   9.515  6:182.64
1098  Marie LannoyRetranchement2.13.33Vse   9.478  6:202.63
1103  Jan EngelaarOostburg2.13.43M50   9.467  6:202.63
1105  Jacqueline Meijers (PR)Hoedekenskerke2.13.45V45   9.464  6:202.63
1116  Anniek de Rijck- SerrarensSint Jansteen2.13.46V45   9.463  6:202.63
1107  Jan-Huibert BouwmanZierikzee2.13.50M50   9.458  6:212.63
1124  Veroni Meijer (PR 2.10.28)Middelburg2.13.53V35   9.455  6:212.63
1115  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42)Heikant2.14.36V55   9.405  6:232.61
1116  Anniek de Rijck (PR 1.54.17)Sint Jansteen2.14.36V50   9.405  6:232.61
1137  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27)Oost-Souburg2.14.43V45   9.396  6:232.61
1120  Tim DriesseKloetinge2.14.48Mse   9.391  6:232.61
1121  Sabrina KoleKloetinge2.14.48Vse   9.391  6:232.61
1123  Els Zweistra (PR 1.57.09)Terneuzen2.15.02V60   9.374  6:242.60
1129  Joyce Haerens (PR 2.05.38)Schoondijke2.15.24V40   9.349  6:252.60
1138  Marc van Waes (PR 1.47.58)IJzendijke2.15.55M70   9.313  6:272.59
1139  Marjan Mistiaen (PR 2.08.04)Zuidzande2.15.55V35   9.313  6:272.59
1140  Bram van Hoeve (PR 1.57.16)Terneuzen2.16.02M60   9.305  6:272.58
1150  Hugo Meeusen (PR 1.51.27)Terneuzen2.16.52M45   9.249  6:292.57
1151  Alexandra Pijnen (PR 2.10.15)Terneuzen2.16.55V35   9.245  6:292.57
1156  Jacqueline de Bondt (PR 2.12.34)Goes2.17.43V50   9.192  6:322.55
1171  Harm Aarnoutse (debuut)Oostburg2.19.40M35   9.063  6:372.52
1176  Imelda de Poorter (PR 2.05.18)Terneuzen2.20.05V50   9.036  6:382.51
1179  Cindy Dijkers (PR)Biervliet2.20.25V40   9.015  6:392.50
1181  Monique de Rooij (PR 2.05.43)Hoek2.21.06V50   8.971  6:412.49
1184  Lisette Groosman (debuut)Sluis2.21.38V35   8.938  6:432.48
1192  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59)Terneuzen2.22.00V45   8.914  6:442.48
1193  Mark WielandTerneuzen2.22.00M40   8.914  6:442.48
1199  Jan de Jonge (PR 2.09.31)Driewegen2.22.51M70   8.861  6:462.46
1204  Peter Castel (PR 2.06.40)Goes2.24.01M55   8.790  6:502.44
1205  Jordi Castel (PR 2.06.38)Goes2.24.01Mse   8.790  6:502.44
1206  Ivanka KlaverOostburg2.24.04V35   8.787  6:502.44
1207  Sheila Baars (PR 2.13.24)Axel2.24.14V45   8.776  6:502.44
1208  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05)Oostburg2.24.25M55   8.765  6:512.43
1213  Kim van PouckeBreskens2.25.23Vse   8.707  6:532.42
1219  Theo Simons (PR 1.43.57)Middelburg2.28.05M65   8.548  7:012.37
1229  Levien HamelinkPhilippine2.30.10M60   8.430  7:072.34
1232  Cathy LambrechtSas van Gent2.30.27V35   8.414  7:082.34
1235  Karin den Dekker (PR 2.15.39)Terneuzen2.30.42V45   8.400  7:092.33
1236  Patrick de Koning (debuut)Hoek2.30.46M40   8.396  7:092.33
1240  Marleen Hozee (PR 2.12.44)Wolphaartsdijk2.31.30V40   8.355  7:112.32
1245  Tineke van DixhoornTerneuzen2.34.33V35   8.191  7:202.28
1247  Jojanneke SchuurmanSchore2.35.32Vse   8.139  7:222.26
1249  Karin de Beule (PR 2.13.51)Heikant2.36.28V45   8.090  7:252.25
1248  Nadia HallalSluis2.36.55Vse   8.067  7:262.24
1252  Jozian Zonnevijlle (debuut)Oostburg2.37.16Mse   8.049  7:272.24
Mannen: 317 (75.84%) => M35=57 - M40=27 - M45=75 - M50=38 - M55=32 - M60=10 - M65=8 - M70=5 - Mse=65
Vrouwen: 101 (24.16%) => V35=22 - V40=12 - V45=18 - V50=13 - V55=5 - V60=2 - Vse=29

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55418
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 17.228 seconden nodig om deze lijst met 418 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-02-2018 27e Midwinter Halve MarathonCadzandWielingen0
05-02-2017 26e Midwinter Halve MarathonCadzandWielingen0
07-02-2016 25e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1970
01-02-2015 24e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3534
02-02-2014 23e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen4669
03-02-2013 22e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3626
05-02-2012 21e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3382
06-02-2011 20e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3853
07-02-2010 19e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3485
01-02-2009 18e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen2400
03-02-2008 17e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen2171
04-02-2007 16e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen2102
05-02-2006 15e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1394
06-02-2005 14e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1146
01-02-2004 13e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1424
02-02-2003 12e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen901
03-02-2002 11e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1223
04-02-2001 10e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1121
06-02-2000 9e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1121
01-02-1998 7e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1538

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019