zaterdag 25 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
zo 26-01: 7e Winterloop Terhole
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

28e Midwinter Halve Marathon

Cadzand-Bad, zondag 3 februari 2019 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tom VanslambrouckZerkegem1.14.29minMse   16.995  3:324.72663
2  Floris Willeboordse (PR 1.13.05) Middelburg1.15.20minMse   16.803  3:344.67637
3  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.16.12minM35   16.612  3:374.61611
4  Michel VerhaegheWambrechies1.16.34minM35   16.533  3:384.59600
5  Brent PatteeuwBlankenberge1.17.02minMse   16.432  3:394.56586
6  Cedric PiessensWaasmunster1.17.12minMse   16.397  3:404.55581
7  Diebrecht De SmetZwijnaarde1.17.58minM35   16.236  3:424.51559
8  Dries LeysBrugge1.18.16minM35   16.174  3:434.49550
9  Sander d'Hont (PR 1.15.11) Kuitaart1.18.31minMse   16.122  3:434.48543
10  Ruud Hoosemans (PR 1.16.59) Vlissingen1.18.59minM35   16.027  3:454.45530
11  Roland UnterwegerBeveren1.19.00minMse   16.023  3:454.45530
12  Jozias Boone (PR 1.15.12) Goes1.19.09minM35   15.993  3:454.44526
13  Filiep PareinGeluwe1.19.32minM45   15.916  3:464.42515
14  Bart VerbekeStasegem1.19.50minM35   15.856  3:474.40507
15  Jari De JaegereSint-Denijs1.20.00minMse   15.823  3:484.40502
16  Tim VandenborreGent1.20.10minMse   15.790  3:484.39498
17  Sammie De VriendtOostakker1.20.49minMse   15.663  3:504.35480
18  Edwin de NeijsTilburg1.20.59minM45   15.631  3:504.34476
19  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.21.11minMse   15.592  3:514.33471
20  Angelo van NevelZedelgem1.21.13minMse   15.586  3:514.33470
21  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.21.29minM45   15.535  3:524.32463
22  Michiel OttenVoorburg1.21.35minM45   15.516  3:524.31460
23  Crum van der Linden (PR 1.18.51) Oost-Souburg1.21.52minMse   15.462  3:534.30453
24  Teun van de MeulenRotterdam1.21.55minM35   15.453  3:534.29452
25  Tom D'HoosscheGavere1.22.09minM35   15.409  3:544.28446
26  Maarten DhollanderStekene1.22.14minM35   15.393  3:544.28443
27  Corné van Belzen (PR 1.19.16) Middelburg1.22.17minM35   15.384  3:544.27442
28  Yves BuelinckxLembeek1.22.17minM45   15.384  3:544.27442
29  Lars BaeyensWechelderzande1.22.36minMse   15.325  3:554.26434
30  Glenn VermanderDadizele1.22.40minMse   15.313  3:554.25433
31  Jan Riemens (PR)IJzendijke1.22.49minMse   15.285  3:564.25429
32  Jos Op 't HoogHaaren1.22.52minM45   15.276  3:564.24427
33  Tim De VilderWingene1.23.00minM35   15.251  3:564.24424
34  Jan De ClerckGent1.23.16minMse   15.202  3:574.22418
35  Stefaan DerousBrugge1.23.24minM45   15.178  3:574.22414
36  Urs de PoorterAalter1.23.28minM35   15.166  3:574.21413
37  Marc PapanikitasMortsel1.23.52minM45   15.094  3:594.19403
38  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.23.55minM35   15.085  3:594.19402
39  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.23.57minM45   15.079  3:594.19401
40  Andy HuybensBeveren1.24.01minM45   15.067  3:594.19399
41  Joeri Versluis (PR 1.19.00) Middelburg1.24.05minMse   15.055  3:594.18398
42  Johan Karelse (PR 1.21.54) Heinkenszand1.24.08minM45   15.046  3:594.18396
43  Maarten Van de SompelLovendegem1.24.09minM35   15.043  3:594.18396
44  Tom JanssensLokeren1.24.10minM35   15.040  3:594.18396
45  Stijn BreyeRingem1.24.15minMse   15.025  4:004.17394
46  Raf PeetersOostmalle1.24.18minM45   15.016  4:004.17392
47  Karl Van BiervlietOudenaarde1.24.20minM35   15.010  4:004.17392
48  Olivier van HeveleZomergem1.24.20minM35   15.010  4:004.17392
49  Dries ReheulKnokke-heist1.24.22minMse   15.004  4:004.17391
50  François RobertiHuldenberg1.24.30minMse   14.980  4:004.16388
51  Dries SchouppeHuise1.24.33minMse   14.972  4:004.16386
52  Jorim de Boks (PR 1.22.31) Middelburg1.24.35minMse   14.966  4:014.16386
53  Johan van de Woestijne (PR 1.23.05) Zoutelande1.24.37minMse   14.960  4:014.16385
54  Bruno TillemanBlankenberge1.24.48minM45   14.927  4:014.15380
55  Gwendolyn De DeyneAalter1.24.55minVse   14.907  4:014.14622
56  Rik De LobelEeklo1.24.55minMse   14.907  4:014.14378
57  Gino Van BroeckTemse1.24.56minM35   14.904  4:024.14377
58  Mike VerbekeSint-Laureins1.25.08minMse   14.869  4:024.13373
59  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.25.16minM40   14.846  4:024.12369
60  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.25.22minV35   14.828  4:034.12610
61  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.25.36minM45   14.788  4:034.11362
62  Sam MoureauRuisbroek1.25.39minM35   14.779  4:044.11361
63  Patrick SteensLembeek1.25.39minMse   14.779  4:044.11361
64  Danny BautersTernat1.25.42minM45   14.771  4:044.10359
65  Olivier DesmetOoigem1.25.52minM35   14.742  4:044.10356
66  Mark Vanden DriesscheEeklo1.25.54minM35   14.736  4:044.09355
67  Tim BuysseAssenede1.25.57minMse   14.728  4:044.09354
68  Peter de BruijnWestmalle1.26.14minM45   14.679  4:054.08347
69  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02) Kloetinge1.26.19minM35   14.665  4:054.07345
70  Wim BrackeBrugge1.26.23minM35   14.654  4:064.07344
71  Wouter GunstGent1.26.32minMse   14.628  4:064.06341
72  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.26.34minM45   14.623  4:064.06340
73  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.26.36minM45   14.617  4:064.06339
74  Peter GevaertTorhout1.26.40minM45   14.606  4:064.06338
75  Mario VerleeneBredene1.27.03minMse   14.542  4:084.04329
76  Filip VermontGeluwe1.27.04minM55   14.539  4:084.04329
77  Bart YsebaertAssebroek1.27.10minM35   14.522  4:084.03327
78  Bruno KestermontHuizingen1.27.11minM45   14.519  4:084.03326
79  Kurt SwalensBuizingen1.27.19minM45   14.497  4:084.03323
80  Tom PolletHeist aan Zee1.27.30minM35   14.467  4:094.02319
81  Wim Douw (PR 1.23.33) Oud-Vossemeer1.27.32minM55   14.461  4:094.02319
82  Frederik DeflooOostkamp1.27.32minM35   14.461  4:094.02319
83  Brecht DestoopWaregem1.27.37minMse   14.448  4:094.01317
84  Nelis De ClercqGentbrugge1.27.41minMse   14.437  4:094.01315
85  Bernard BrouckaertGits1.27.44minM45   14.428  4:104.01314
86  Martijn Hoosemans (PR)Vlissingen1.27.48minM35   14.417  4:104.00313
87  Matthieu VanpeteghemGent1.27.51minMse   14.409  4:104.00312
88  Andy De JaegereSint-Denijs1.27.56minM45   14.396  4:104.00310
89  Rudi Van GuyseStekene1.28.04minM55   14.374  4:103.99307
90  Jorge ScheirensBrugge1.28.12minM35   14.352  4:113.99304
91  Edwin StrobbeZomergem1.28.15minM45   14.344  4:113.98303
92  Niels De ClerckKalmthout1.28.25minMse   14.317  4:113.98300
93  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.28.41minM50   14.274  4:123.96294
94  Kristof VereelkeOverslag1.28.44minM35   14.266  4:123.96293
95  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.28.58minV35   14.228  4:133.95518
96  Johnny Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.28.58minM45   14.228  4:133.95288
97  Wim De RoosStekene1.29.04minM35   14.212  4:133.95286
98  Matti BuysseStekene1.29.08minM35   14.202  4:133.94285
99  Guido Van HelleputteMelle1.29.23minM45   14.162  4:143.93280
100  Paul Bosman (PR 1.29.21) Koewacht1.29.32minM35   14.138  4:153.93277
101  Jan Rouwendaal (PR)Vogelwaarde1.29.47minM35   14.099  4:153.92272
103  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.30.01minM50   14.062  4:163.91267
104  Jesse Beijer (PR 1.22.57) Middelburg1.30.12minMse   14.034  4:173.90264
106  Martijn de Vries (PR 1.27.16) Middelburg1.30.12minM35   14.034  4:173.90264
107  Marnix Van den Brande (PR 1.23.19) Terneuzen1.30.13minMse   14.031  4:173.90263
111  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.30.20minV40   14.013  4:173.89485
116  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14) Kapelle-Biezelinge1.30.41minM35   13.959  4:183.88254
122  Wouter Van MaeleHulst1.30.46minMse   13.946  4:183.87253
128  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.31.06minM40   13.895  4:193.86246
130  Gijsbert Elstgeest (PR 1.28.08) s-Heerenhoek1.31.14minM45   13.875  4:193.85244
131  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.31.21minM40   13.857  4:203.85241
133  Patrick Van Morrelgem (PR)Sluis1.31.32minMse   13.829  4:203.84238
134  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Middelburg1.31.47minM55   13.792  4:213.83233
135  Ismaen Segers (PR)Hulst1.31.49minM35   13.787  4:213.83233
137  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.31.49minM45   13.787  4:213.83233
136  Dennis Buys (debuut) Hulst1.31.51minMse   13.782  4:213.83232
141  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.31.52minM40   13.779  4:213.83232
143  Erwin van Schaik (PR 1.28.39) Middelburg1.32.27minM50   13.692  4:233.80221
144  Marco Riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.32.31minM50   13.682  4:233.80220
145  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.32.33minM50   13.677  4:233.80219
148  Ada Geuze (PR 1.30.57) Middelburg1.32.46minV35   13.646  4:243.79429
149  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.32.46minMse   13.646  4:243.79215
150  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.32.46minM50   13.646  4:243.79215
152  Sander van der AarsenOudenbosch1.32.49minM35   13.638  4:243.79215
153  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.33.04minM45   13.602  4:253.78210
156  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Koudekerke1.33.13minVse   13.580  4:253.77419
164  Marco de Feijter (PR 1.29.57) Schoondijke1.33.18minMse   13.568  4:253.77206
167  Ronald Aarts (PR 1.28.23) Schore1.33.18minM55   13.568  4:253.77206
160  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.33.35minM40   13.526  4:263.76201
170  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Cadzand1.33.36minM45   13.524  4:263.76201
162  Tom Erpelinck (PR)Sint Jansteen1.33.40minMse   13.514  4:263.75200
169  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.33.43minM45   13.507  4:273.75199
178  Stefan van den Broeke (PR 1.26.47) Axel1.33.47minMse   13.498  4:273.75198
180  Jostein Decorte (PR 1.31.00) Wolphaartsdijk1.33.49minM40   13.493  4:273.75197
179  Ruben Boutens (PR 1.26.50) Middelburg1.34.21minMse   13.417  4:283.73188
194  Ron KestOudenbosch1.34.28minM45   13.400  4:293.72186
201  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.35.22minM45   13.274  4:313.69172
213  Robert Lafertin (PR)Terneuzen1.35.57minM35   13.193  4:333.66162
226  François van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.36.22minM50   13.136  4:343.65156
248  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.37.01minM55   13.048  4:363.62146
234  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.37.11minM55   13.025  4:363.62144
236  Robert van de Kerkhove (PR)Aardenburg1.37.29minM45   12.985  4:373.61140
240  Menno den Dekker (PR 1.30.08) Terneuzen1.37.32minM45   12.979  4:373.61139
264  John Birch (PR 1.35.58) Breskens1.38.24minMse   12.864  4:403.57127
259  Peter Koopman (PR 1.34.44) Krabbendijke1.38.39minM45   12.832  4:413.56123
272  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.38.44minM55   12.821  4:413.56122
294  Frédérique Burkin (PR 1.25.14) Breskens1.39.02minVse   12.782  4:423.55300
295  Simon de Feijter (PR)Breskens1.39.02minMse   12.782  4:423.55118
275  Dimmy Ivens (PR 1.34.08) Schoondijke1.39.10minMse   12.765  4:423.55117
278  Jan de Wilde (PR 1.11.20) Nisse1.39.24minM60   12.735  4:433.54114
279  Annet van der Linde (PR 1.31.20) Nisse1.39.25minV45   12.733  4:433.54293
290  Daniel Walhout (PR)Veere1.39.37minM40   12.707  4:433.53111
297  Paz Boekhout (PR)Sint Kruis1.39.49minM35   12.682  4:443.52108
320  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.39.49minMse   12.682  4:443.52108
299  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.39.53minM55   12.673  4:443.52107
300  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.39.56minM40   12.667  4:443.52107
309  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Terneuzen1.40.01minVse   12.656  4:443.52282
302  Rinus WitteMiddelburg1.40.05minM55   12.648  4:453.51105
310  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.40.13minM45   12.631  4:453.51103
312  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.40.19minM45   12.619  4:453.51102
318  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.40.34minM50   12.587  4:463.5099
319  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.40.36minM45   12.583  4:463.5099
327  Nelleke Baldé (PR 1.36.15) Grijpskerke1.40.51minV35   12.552  4:473.49267
330  Abdou Zeroual (PR 1.38.54) Terneuzen1.41.07minM50   12.519  4:483.4893
352  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.41.22minM45   12.488  4:483.4790
335  Barry van der Stel (PR 1.40.35) Zierikzee1.41.25minMse   12.482  4:483.4789
346  Monique Nobus-v/d BroeckeAardenburg1.41.36minVse   12.459  4:493.46254
345  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.41.41minM60   12.449  4:493.4686
346  Monique Nobus (PR 1.37.01) Aardenburg1.41.43minVse   12.445  4:493.46252
354  Edwin Thijs (PR)Clinge1.42.11minM50   12.388  4:513.4480
355  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.42.12minM45   12.386  4:513.4480
388  Reggy Heijens (PR 1.40.04) Vogelwaarde1.42.14minM45   12.382  4:513.4480
379  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.42.35minM40   12.340  4:523.4376
391  Anita Joziasse (PR 1.30.18) Goes1.42.53minV55   12.304  4:533.42232
373  Philip Vioen (PR 1.38.47) Koewacht1.43.08minMse   12.274  4:533.4170
385  Renske Verbrugge (PR 1.40.45) Goes1.43.38minV45   12.215  4:553.39220
392  Patrick van Remortel (PR 1.23.43) Hulst1.43.55minM55   12.181  4:563.3863
396  Eliny Diakakis (PR 1.33.56) Terneuzen1.44.05minVse   12.162  4:563.38213
397  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.44.08minM60   12.156  4:563.3861
426  Alexander Elfrink (PR 1.41.18) Breskens1.44.12minMse   12.148  4:563.3760
443  Frans Kolijn (PR)Oost-Souburg1.44.34minM45   12.106  4:573.3657
406  Michel van den Bosch (PR 1.33.11) Sint Jansteen1.44.36minM35   12.102  4:573.3656
407  Wietse Sluimer (PR 1.43.29) Zonnemaire1.44.37minM40   12.100  4:583.3656
447  Erwin Nachtegael (PR 1.42.26) Heikant1.44.43minM55   12.088  4:583.3655
409  Johan VerhelstHoek1.44.46minM35   12.083  4:583.3655
412  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zaamslag1.44.49minV35   12.077  4:583.35201
415  Twan Timmermans (PR 1.39.00) Hoofdplaat1.44.53minM55   12.069  4:583.3554
416  André Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.44.54minM45   12.067  4:583.3554
418  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.44.57minM50   12.061  4:583.3553
420  Walther Murre (PR 1.43.02) Zaamslag1.45.01minM50   12.054  4:593.3553
425  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.45.10minM55   12.037  4:593.3451
429  Frank verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.45.21minM60   12.016  5:003.3450
432  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.45.26minM70   12.006  5:003.3449
435  Bjorn de Betue (PR 1.42.58) Sint Jansteen1.45.28minM40   12.002  5:003.3349
438  Jochem de Dijcker (PR 1.40.55) Axel1.45.36minM40   11.987  5:003.3348
448  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.45.55minM55   11.951  5:013.3245
450  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.46.04minM50   11.934  5:023.3244
452  Eric Dieleman (PR 1.40.32) Terneuzen1.46.12minM40   11.919  5:023.3143
453  Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54) Middelburg1.46.15minVse   11.914  5:023.31180
455  Mark Buitendijk (debuut) Breskens1.46.18minM45   11.908  5:023.3142
479  Tijs Schol (debuut) Aardenburg1.46.19minM35   11.906  5:023.3142
457  Patrick Broekhuis (PR 1.42.51) Middelburg1.46.20minM40   11.905  5:023.3142
458  Thomas CalleTerneuzen1.46.21minM35   11.903  5:023.3142
460  Pieter MoelkenKloetinge1.46.26minM50   11.893  5:033.3041
481  Bianca van Aartsen (PR)Middelburg1.46.30minVse   11.886  5:033.30176
462  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.46.31minM50   11.884  5:033.3040
482  Kees van de Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.46.37minM55   11.873  5:033.3039
466  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.46.39minM65   11.869  5:033.3039
467  Hans Lievense (PR 1.43.16) Middelburg1.46.46minM50   11.856  5:043.2938
469  Mike van HulstKloosterzande1.46.56minMse   11.838  5:043.2937
473  Michiel IJsebaert (debuut) Sint Jansteen1.47.05minM35   11.821  5:053.2836
492  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.47.12minM45   11.808  5:053.2835
480  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.47.16minM55   11.801  5:053.2835
523  Jaap van der Veen (debuut) Terneuzen1.47.19minM50   11.795  5:053.2834
484  Paul Poulard (debuut) Middelburg1.47.20minM45   11.794  5:053.2834
486  Patrick Gauwe (PR 1.47.11) Zuiddorpe1.47.24minM50   11.786  5:053.2734
511  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.47.53minM45   11.734  5:073.2630
545  Rolf MobachSluiskil1.48.19minM45   11.687  5:083.2528
507  Frans Daalman (PR 1.40.20) Breskens1.48.20minM65   11.685  5:083.2528
509  Carlo de Smit (PR 1.42.31) Breskens1.48.22minM50   11.681  5:083.2427
528  Eric de Visser (PR)Middelburg1.48.35minMse   11.658  5:093.2426
555  Marco van het Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.48.43minM45   11.644  5:093.2325
526  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg1.48.57minM50   11.619  5:103.2324
529  Giel Joziasse (PR 1.23.58) Goes1.49.01minM55   11.612  5:103.2323
553  Paul HermanOudenbosch1.49.05minM45   11.604  5:103.2223
532  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.49.07minM60   11.601  5:103.2223
535  David Mullaert (debuut) Biervliet1.49.11minM35   11.594  5:113.2222
536  Valeriia GromovaTerneuzen1.49.12minVse   11.592  5:113.22139
547  Jelko Sweegers (PR)Breskens1.49.26minM35   11.567  5:113.2121
579  Natasja de Booij (PR 1.42.22) Walsoorden1.49.40minV45   11.543  5:123.21134
584  Edwin Riemens (PR 1.49.05) Axel1.49.48minM45   11.529  5:123.2019
560  Tom van de Voorde (PR 1.29.16) Hulst1.49.56minM45   11.515  5:133.2018
583  Barry van Meele (debuut) Kloosterzande1.50.33minM35   11.450  5:143.1815
590  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge1.50.48minM45   11.425  5:153.1714
606  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde1.50.50minM45   11.421  5:153.1714
594  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.50.53minM45   11.416  5:153.1714
603  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland1.51.35minV40   11.344  5:173.15111
604  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.51.35minM65   11.344  5:173.1511
607  Gildas LebrunTerneuzen1.51.49minM35   11.321  5:183.1410
608  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.51.50minM55   11.319  5:183.1410
615  Tom du Puy (PR 1.37.52) IJzendijke1.51.57minM35   11.307  5:183.149
640  Tommy Valckx (PR)Hulst1.52.50minM40   11.219  5:213.126
641  Bas Valckx (PR)Hulst1.52.50minM40   11.219  5:213.126
643  Wouter de SmitHeinkenszand1.52.52minM35   11.215  5:213.126
644  Coen Kaijser (PR 1.39.50) Terneuzen1.52.55minMse   11.210  5:213.116
647  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge1.52.57minM45   11.207  5:213.116
648  Ingrid Koene (PR 1.44.36) Middelburg1.52.58minV55   11.206  5:213.1195
652  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Middelburg1.53.00minV40   11.202  5:213.1195
656  Ellen Hamelink (PR 1.42.53) Terneuzen1.53.09minV40   11.187  5:223.1194
660  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.53.13minV50   11.181  5:223.1193
665  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge1.53.44minM60   11.130  5:233.094
665  Marlou Eckhardt (PR)Wemeldinge1.53.44minVse   11.130  5:233.0988
678  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.54.13minV45   11.083  5:253.0883
679  Elsbeth Haasnoot (PR 1.38.20) Middelburg1.54.13minV35   11.083  5:253.0883
680  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.54.13minM65   11.083  5:253.083
683  Kees-Jan Verstrate (PR 1.49.07) Middelburg1.54.17minM35   11.076  5:253.083
686  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.54.18minM50   11.075  5:253.083
688  Corne Rasenberg (PR 1.46.27) Vlissingen1.54.21minM55   11.070  5:253.073
696  Marc RammantOostburg1.54.44minM55   11.033  5:263.062
698  Peter Maranus (PR 1.53.17) Aagtekerke1.54.46minM50   11.030  5:263.062
699  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.54.47minV55   11.028  5:263.0677
700  Bram Goethals (PR 1.45.57) Schoondijke1.54.49minM35   11.025  5:273.062
701  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen1.54.49minM65   11.025  5:273.062
704  Ronald Melaard (PR 1.40.36) Oost-Souburg1.54.55minM45   11.015  5:273.062
742  Ramon Zoeteweij (PR)s-Heerenhoek1.54.58minM35   11.011  5:273.062
706  Coen Dekker (PR 1.40.52) Zaamslag1.55.05minM40   10.999  5:273.061
760  Rene Hamelink (PR 1.38.00) Zaamslag1.55.10minM45   10.991  5:283.051
708  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.55.11minM45   10.990  5:283.051
713  Hans Minnaard (PR 1.12.04) Yerseke1.55.21minM55   10.974  5:283.051
771  Rudie Hogervorst (PR 1.41.25) Aardenburg1.55.21minM50   10.974  5:283.051
722  Jeroen de Vries (PR 1.45.51) Schoondijke1.55.37minM45   10.949  5:293.041
725  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.55.52minM45   10.925  5:303.03-
751  Marly de Lijser HanninkIJzendijke1.55.58minVse   10.916  5:303.0366
731  Mike van Eck (PR)Hulst1.56.00minM40   10.913  5:303.03-
733  Maarten ScheerdersHulst1.56.04minM40   10.906  5:303.03-
734  Paul BleijenberghHulst1.56.04minM40   10.906  5:303.03-
735  Judith Goetheer (PR 1.55.50) Kloetinge1.56.06minV40   10.903  5:303.0365
736  Paul d'Haens (PR)Hulst1.56.11minM50   10.895  5:303.03-
741  Caroline Hersschens (debuut) Aardenburg1.56.14minV35   10.891  5:313.0364
745  Bas Jasperse (PR 1.32.31) Terneuzen1.56.25minM45   10.873  5:313.02-
750  Stefaan de Wert (PR 1.49.47) Clinge1.56.39minM45   10.852  5:323.01-
754  Rien moeleker (PR 1.54.42) Oostdijk1.56.48minMse   10.838  5:323.01-
800  Edwin BogaardOostburg1.57.05minMse   10.812  5:333.00-
767  Marcel van Gilst (debuut) Goes1.57.17minM45   10.793  5:343.00-
773  Suzanne Geschiere (PR 1.48.22) Middelburg1.57.32minV50   10.770  5:342.9953
815  Yannick vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.57.52minMse   10.740  5:352.98-
789  Pierre LannoyRetranchement1.58.06minMse   10.718  5:362.98-
791  André van den Hooven (PR 1.45.12) Oost-Souburg1.58.09minM50   10.714  5:362.98-
792  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens1.58.11minM50   10.711  5:362.98-
794  Clement van DammeTerneuzen1.58.13minM60   10.708  5:362.97-
796  Martijn De Letter (PR 1.52.52) Koewacht1.58.19minM40   10.699  5:362.97-
807  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Zuidzande1.58.59minV50   10.639  5:382.9642
808  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.59.04minM45   10.631  5:392.95-
868  Johan van Leeuwe (PR 1.49.57) Breskens1.59.14minMse   10.617  5:392.95-
812  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht1.59.20minM55   10.608  5:392.95-
813  Maurice HertoghSprundel1.59.21minM35   10.606  5:392.95-
824  Michael BuijsKloosterzande1.59.49minM40   10.565  5:412.93-
825  Sofie MaesGraauw1.59.51minV40   10.562  5:412.9337
826  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle1.59.54minV50   10.558  5:412.9336
828  Alex Fenijn (PR 1.50.17) Philippine1.59.56minM50   10.555  5:412.93-
829  Henk FenijnPhilippine1.59.56minMse   10.555  5:412.93-
830  Wendy van de velde (debuut) Hoofdplaat1.59.59minVse   10.550  5:412.9336
831  Esma Guigui (PR 1.50.31) Goes1.59.59minVse   10.550  5:412.9336
835  Jack Folkersma (PR 1.49.51) Terneuzen2.00.15minM50   10.527  5:422.92-
839  Gert-Jan Menheere (PR 1.41.41) Hulst2.00.19minM50   10.521  5:422.92-
845  Frenk-jan Visser (PR 1.46.33) Middelburg2.00.31minM50   10.504  5:432.92-
863  Jan Ducaat (PR 1.54.58) Groede2.01.11minM55   10.446  5:452.90-
866  Gerry Blaakman (PR 1.55.48) Terneuzen2.01.16minM45   10.439  5:452.90-
870  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine2.01.27minV55   10.423  5:452.9027
911  Mirjam Janssen (PR 1.59.10) Kwadendamme2.01.27minV35   10.423  5:452.9027
879  Norbert Baart (debuut) Hulst2.01.37minMse   10.409  5:462.89-
880  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen2.01.39minM45   10.406  5:462.89-
914  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.01.46minV50   10.396  5:462.8925
938  Veronique Vasseur (PR 1.59.46) Oostburg2.01.52minV35   10.387  5:472.8925
888  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg2.01.56minV45   10.381  5:472.8824
892  Toni Luteijn (PR 1.46.58) Retranchement2.02.00minM45   10.376  5:472.88-
893  Linda Vermeulen (PR 1.52.23) Schoondijke2.02.05minV35   10.369  5:472.8823
897  Brecht VandepitteAardenburg2.02.13minVse   10.357  5:482.8823
900  Pieter Janssen (PR 1.55.25) Kwadendamme2.02.25minM45   10.341  5:482.87-
901  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Terneuzen2.02.25minV50   10.341  5:482.8722
913  Lydia Spruyt (PR 1.47.03) Middelburg2.02.43minVse   10.315  5:492.8720
915  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg2.02.44minM70   10.314  5:492.86-
916  Hans vercouterenSas van Gent2.02.44minM45   10.314  5:492.86-
987  Anne-marie Thomaes-BuijssHoofdplaat2.03.43minVse   10.232  5:522.8416
937  Michel Meeuwse (PR 1.47.09) Vlissingen2.03.50minM45   10.222  5:522.84-
939  Bram Brasser (PR 1.56.48) Vlissingen2.03.54minM55   10.217  5:522.84-
940  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Terneuzen2.04.01minM45   10.207  5:532.84-
942  Jeroen Hooijer (debuut) Vlissingen2.04.14minM50   10.189  5:532.83-
943  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen2.04.14minM65   10.189  5:532.83-
945  Xavier Duthoy (PR 1.55.15) Aardenburg2.04.16minM40   10.187  5:532.83-
951  Anika RiemensTerneuzen2.04.27minVse   10.172  5:542.8313
973  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge2.04.34minV35   10.162  5:542.8212
953  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.04.36minV50   10.159  5:542.8212
954  Etiën Ferket (PR 1.53.10) Heikant2.04.36minM55   10.159  5:542.82-
963  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel2.04.51minV45   10.139  5:552.8211
964  Martijn de WildeIJzendijke2.04.52minM35   10.138  5:552.82-
965  Ilona Lips (debuut) Oostburg2.04.52minVse   10.138  5:552.8211
992  Wilfried de Kort (PR 1.30.23) Axel2.04.58minM55   10.130  5:552.81-
971  Conrad de Ridder (PR 2.02.55) Philippine2.05.03minM50   10.123  5:562.81-
993  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde2.05.05minM55   10.120  5:562.81-
974  Jurgen LernoutOverslag2.05.12minM50   10.111  5:562.81-
999  Esther van Sluijs-koleKloetinge2.06.05minV35   10.040  5:592.797
987  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat2.06.10minV45   10.033  5:592.797
989  Rini Fenijn (PR 1.50.59) Nieuwvliet2.06.14minM55   10.028  5:592.79-
999  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.07.04minV40   9.962  6:012.775
1003  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande2.07.13minM70   9.950  6:022.76-
1018  Wim Witte (PR 2.00.01) Borssele2.07.24minM60   9.936  6:022.76-
1026  Marc d' HontKuitaart2.07.27minM45   9.932  6:022.76-
1019  Muriel Hofman (PR 1.50.05) Kloetinge2.08.05minV40   9.883  6:042.753
1022  Ellie Spaans (PR 1.53.12) Goes2.08.18minV60   9.866  6:052.742
1023  Bjorn BouwmanZierikzee2.08.29minMse   9.852  6:052.74-
1024  Marc van der Male (PR 1.52.53) Axel2.08.31minM50   9.850  6:052.74-
1027  Jacqueline d'Hont (PR 2.03.06) Kuitaart2.08.33minV50   9.847  6:062.742
1034  Joke Rijk (PR)Hulst2.09.11minVse   9.799  6:072.721
1074  Jolanda Verhage (PR 2.00.43) Terneuzen2.09.48minV45   9.752  6:092.71-
1075  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02) Kruiningen2.09.49minV45   9.751  6:092.71-
1044  Tianda Donker Curtius (PR 1.57.50) Schoondijke2.10.06minVse   9.730  6:102.70-
1046  Enno Meijers (PR 1.48.56) Middelburg2.10.14minM50   9.720  6:102.70-
1051  Rik OosterlingBreskens2.10.32minM40   9.698  6:112.69-
1052  Mathieu Koning (PR 1.57.00) Arnemuiden2.10.34minM40   9.695  6:112.69-
1056  Edith van Dijke (debuut) Goes2.11.00minVse   9.663  6:132.68-
1059  Daniëlla de DeckereHulst2.11.09minV50   9.652  6:132.68-
1067  Michel de Meijer (PR 2.09.43) Cadzand2.11.46minM55   9.607  6:152.67-
1069  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.11.51minM65   9.601  6:152.67-
1070  Joost Mortier (debuut) Sint Jansteen2.11.52minMse   9.599  6:152.67-
1072  Manon Heyens (PR 2.09.23) Sint Jansteen2.12.01minV35   9.589  6:152.66-
1079  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.12.16minV45   9.570  6:162.66-
1080  Sandra van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.12.30minV40   9.554  6:172.65-
1082  Dirk Houtepen (PR 1.52.37) Terneuzen2.12.34minM50   9.549  6:172.65-
1084  Suset de Feijter (PR 2.05.51) Oostburg2.12.36minV45   9.546  6:172.65-
1114  Ineke van Morrelgem (PR 2.04.53) Sluis2.12.41minVse   9.540  6:172.65-
1088  Judith Wentzler (PR 1.59.59) Kloosterzande2.13.02minV35   9.515  6:182.64-
1098  Marie LannoyRetranchement2.13.33minVse   9.478  6:202.63-
1103  Jan EngelaarOostburg2.13.43minM50   9.467  6:202.63-
1105  Jacqueline Meijers (PR)Hoedekenskerke2.13.45minV45   9.464  6:202.63-
1116  Anniek de Rijck- SerrarensSint Jansteen2.13.46minV45   9.463  6:202.63-
1107  Jan-Huibert BouwmanZierikzee2.13.50minM50   9.458  6:212.63-
1124  Veroni Meijer (PR 2.10.28) Middelburg2.13.53minV35   9.455  6:212.63-
1115  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42) Heikant2.14.36minV55   9.405  6:232.61-
1116  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.14.36minV50   9.405  6:232.61-
1137  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.14.43minV45   9.396  6:232.61-
1120  Tim DriesseKloetinge2.14.48minMse   9.391  6:232.61-
1121  Sabrina KoleKloetinge2.14.48minVse   9.391  6:232.61-
1123  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.15.02minV60   9.374  6:242.60-
1129  Joyce Haerens (PR 2.05.38) Schoondijke2.15.24minV40   9.349  6:252.60-
1138  Marc van Waes (PR 1.47.58) IJzendijke2.15.55minM70   9.313  6:272.59-
1139  Marjan Mistiaen (PR 2.08.04) Zuidzande2.15.55minV35   9.313  6:272.59-
1140  Bram van Hoeve (PR 1.57.16) Terneuzen2.16.02minM60   9.305  6:272.58-
1150  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen2.16.52minM45   9.249  6:292.57-
1151  Alexandra Pijnen (PR 2.10.15) Terneuzen2.16.55minV35   9.245  6:292.57-
1156  Jacqueline de Bondt (PR 2.12.34) Goes2.17.43minV50   9.192  6:322.55-
1171  Harm Aarnoutse (debuut) Oostburg2.19.40minM35   9.063  6:372.52-
1176  Imelda de Poorter (PR 2.05.18) Terneuzen2.20.05minV50   9.036  6:382.51-
1179  Cindy Dijkers (PR)Biervliet2.20.25minV40   9.015  6:392.50-
1181  Monique de Rooij (PR 2.05.43) Hoek2.21.06minV50   8.971  6:412.49-
1184  Lisette Groosman (debuut) Sluis2.21.38minV35   8.938  6:432.48-
1192  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59) Terneuzen2.22.00minV45   8.914  6:442.48-
1193  Mark Wieland (debuut) Terneuzen2.22.00minM40   8.914  6:442.48-
1199  Jan de Jonge (PR 2.09.31) Driewegen2.22.51minM70   8.861  6:462.46-
1204  Peter Castel (PR 2.06.40) Goes2.24.01minM55   8.790  6:502.44-
1205  Jordi Castel (PR 2.06.38) Goes2.24.01minMse   8.790  6:502.44-
1206  Ivanka KlaverOostburg2.24.04minV35   8.787  6:502.44-
1207  Sheila Baars (PR 2.13.24) Axel2.24.14minV45   8.776  6:502.44-
1208  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg2.24.25minM55   8.765  6:512.43-
1213  Kim van PouckeBreskens2.25.23minVse   8.707  6:532.42-
1219  Theo Simons (PR 1.43.57) Middelburg2.28.05minM65   8.548  7:012.37-
1229  Levien HamelinkPhilippine2.30.10minM60   8.430  7:072.34-
1232  Cathy LambrechtSas van Gent2.30.27minV35   8.414  7:082.34-
1235  Karin den Dekker (PR 2.15.39) Terneuzen2.30.42minV45   8.400  7:092.33-
1236  Patrick de Koning (debuut) Hoek2.30.46minM40   8.396  7:092.33-
1240  Marleen Hozee (PR 2.12.44) Wolphaartsdijk2.31.30minV40   8.355  7:112.32-
1245  Tineke van DixhoornTerneuzen2.34.33minV35   8.191  7:202.28-
1247  Jojanneke Schuurman (PR)Schore2.35.32minVse   8.139  7:222.26-
1249  Karin de Beule (PR 2.13.51) Heikant2.36.28minV45   8.090  7:252.25-
1248  Nadia HallalSluis2.36.55minVse   8.067  7:262.24-
1252  Jozian Zonnevijlle (debuut) Oostburg2.37.16minMse   8.049  7:272.24-
Mannen: 317 (76.2%) => M35=57 - M40=27 - M45=75 - M50=38 - M55=32 - M60=10 - M65=8 - M70=5 - Mse=65
Vrouwen: 99 (23.8%) => V35=21 - V40=12 - V45=18 - V50=13 - V55=5 - V60=2 - Vse=28

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.623 seconden nodig om deze lijst met 416 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
Atletiek Zeeland © 2020