vrijdag 22 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Scheldesport cross

Westdorpe, zaterdag 26 januari 2019 - Organisatie: Scheldesport
10 km >>> Zeeuws record staat met 31.55 vanaf 24-11-2013 op naam van Tommy Staal <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Yunis Stitan (PR 32.05) Delta Sport38.09minMse   15.727  3:494.37391
2  Patrick de Vos (PR 32.14) AV'5639.27minMse   15.209  3:574.22323
3  Eric WolfertFlakkee39.41minMse   15.120  3:584.20312
4  Jozias Boone (PR 34.11) AV'5639.57minM35   15.019  4:004.17299
5  Sander d'Hont (PR 34.33) Scheldesport40.09minMse   14.944  4:014.15290
6  Erwin Harmes (PR 31.18) Gonzalez Running40.29minM35   14.821  4:034.12274
7  Robbert Meeuwse (PR 33.51) AV'5641.19minMse   14.522  4:084.03237
8  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5642.09minM50   14.235  4:133.95203
9  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica43.06minM45   13.921  4:193.87168
10  Mark Verhage (PR 33.45) Scheldesport43.16minMse   13.867  4:203.85162
11  Michael den Hamer (PR 38.49) Scheldesport43.22minM35   13.836  4:203.84158
12  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5643.28minM45   13.804  4:213.83155
13  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Aart Stigter43.53minM50   13.673  4:233.80141
14  Emardo de Rijck (PR 39.57) Sint Jansteen44.07minMse   13.600  4:253.78133
15  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport44.18minM45   13.544  4:263.76127
16  Edwin van Alphen (PR 35.38) Dynamica44.35minM45   13.458  4:283.74119
17  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5645.20minM55   13.235  4:323.6897
18  Bart Verhaeghe (PR 39.57) AV'5645.35minM35   13.163  4:343.6691
19  Monica Sanderse (PR 44.00) Dynamica45.42minV35   13.129  4:343.65260
20  Thomas KruisifikxScheldesport46.20minJoA   12.950  4:383.6072
21  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport46.54minM55   12.793  4:413.5559
22  Adriaan Wieles (PR 39.36) Scheldesport47.15minM45   12.698  4:443.5352
23  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) AV'5648.21minM55   12.410  4:503.4533
24  Alwin de Zeeuw (PR 43.48) Scheldesport48.46minM45   12.303  4:533.4226
25  Francois van de Broecke (PR 39.41) Wielingen49.01minM45   12.241  4:543.4023
26  Arnoud Rijk (PR 36.28) AV'5649.25minMse   12.142  4:573.3718
27  Walther Murre (PR 45.04) Scheldesport49.58minM50   12.008  5:003.3412
28  Franky Beljaars (PR 33.16) Vlissingen50.06minM50   11.976  5:013.3311
29  Albert Platteeuw (PR 40.48) Scheldesport50.19minM50   11.924  5:023.319
30  Otto Meij (PR 42.28) Dynamica51.01minMse   11.761  5:063.274
31  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica51.51minM55   11.572  5:113.211
32  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica51.57minM50   11.550  5:123.211
33  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen52.20minM65   11.465  5:143.18-
34  Kees van der Heijden (PR 45.48) Dynamica52.28minM55   11.436  5:153.18-
35  Cor Kloet (PR 43.00) Delta Sport52.39minM65   11.396  5:163.17-
36  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg53.18minM45   11.257  5:203.13-
37  Andre Crucq (PR 43.23) Dynamica53.25minM65   11.232  5:213.12-
38  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport53.40minVse   11.180  5:223.1140
39  Harold de Maat (PR 48.01) Scheldesport53.51minM45   11.142  5:233.10-
40  Saskia Goole (PR 43.36) AV'5654.29minV45   11.013  5:273.0628
41  Peter Noordijke (PR 47.04) Goes54.32minM55   11.002  5:273.06-
42  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand55.02minM35   10.902  5:303.03-
43  Natasja Booij (PR 45.11) Scheldesport55.06minV45   10.889  5:313.0221
44  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5655.14minM65   10.863  5:313.02-
45  Naomi Schelfhout55.23minV35   10.834  5:323.0118
46  Jacques Zaman (PR 44.51) Scheldesport56.13minM55   10.673  5:372.96-
47  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica57.05minV40   10.511  5:432.924
48  Patrick DobbelaarWielingen58.29minM35   10.259  5:512.85-
49  Els Gelok (PR 48.05) Dynamica58.32minV55   10.251  5:512.85-
50  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg1.01.16minV45   9.793  6:082.72-
51  Jolanda van DriescheRKHAV1.01.53minV45   9.696  6:112.69-
52  Jack Folkersma (PR 50.41) Scheldesport1.02.14minM45   9.641  6:132.68-
53  Kobus Botman (PR 48.34) Dynamica1.02.22minM65   9.621  6:142.67-
54  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica1.02.55minV55   9.536  6:182.65-
55  Arthur Stijns (ZR M70)Dynamica1.05.07minM70   9.214  6:312.56-
Mannen: 44 (80%) => M35=6 - M45=10 - M50=6 - M55=7 - M65=5 - M70=1 - Mse=9
Vrouwen: 10 (18.18%) => V35=2 - V40=1 - V45=4 - V55=2 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Yunis Stitan38:09Patrick de Vos39:27Eric Wolfert39:41Monica Sanderse45:4255
2018Erwin Harmes36:27Yunis Stitan37:09David Bouman37:30Monique Verschuure44:2350

11 km

2017Tim Pleijte37:45Erwin Adan39:17Patrick de Vos41:23Monica Sanderse47:4556

10 km

2015Tim van den Broeke36:00Maarten Harthoorn36:36Eric Wolfert37:19Monique Verschuure44:4045

8.5 km

2014Tommy Staal28:57Erwin Harmes29:28Ruden Grim30:06Laurey van den Berge34:3156
3.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Matthijs van DrieschePAC12.06minMse   15.868  3:474.41-
2  Mees VerbruggeAV'5612.21minMse   15.547  3:524.32+0:15
3  Jarno KooijmanAV'5612.50minMse   14.961  4:014.16+0:44
4  Pascal van de VoordeMiddelburg13.52minMse   13.846  4:203.85+1:46
5  Pieter-Jan de BaarAV'5614.00minM40   13.714  4:233.81+1:54
6  Saartje de DeckereRKHAV14.21minMeB   13.380  4:293.72+2:15
7  Sanne de BaarAV'5614.33minMeB   13.196  4:333.67+2:27
8  Eva den ExterRKHAV14.37minMeB   13.136  4:343.65+2:31
9  Ilse GoudswaardDelta Sport14.46minMeB   13.002  4:373.61+2:40
10  Bert JoppeFlakkee14.51minMse   12.929  4:383.59+2:45
11  Sanne StitanDelta Sport14.55minVse   12.872  4:403.58+2:49
12  Veerle SmitsAV'5614.59minMeB   12.814  4:413.56+2:53
13  Vincent BarentsenMiddelburg15.10minM35   12.659  4:443.52+3:04
14  Ruchama HoutzagerDelta Sport15.19minMeB   12.535  4:473.48+3:13
15  Emma van AckerRKHAV15.29minMeB   12.400  4:503.44+3:23
16  Lisa KapteijnAV'5615.31minMeB   12.374  4:513.44+3:25
17  Jonathan DobbelaarScheldesport15.40minMse   12.255  4:543.40+3:34
18  Jesse WernsingDelta Sport15.43minMse   12.216  4:553.39+3:37
19  Ivar van de WegeScheldesport15.49minMse   12.139  4:573.37+3:43
20  Remco KapteijnAV'5615.59minM45   12.013  5:003.34+3:53
21  Rachida GuchtenneireScheldesport16.03minVse   11.963  5:013.32+3:57
22  Fleur LeenheerDelta Sport16.09minMeB   11.889  5:033.30+4:03
23  Marian SteenblokAV'5616.53minV45   11.372  5:173.16+4:47
24  Ron DellebekeDynamica16.57minM60   11.327  5:183.15+4:51
25  Annemarie VerschuureAV'5617.00minV40   11.294  5:193.14+4:54
26  Jolanda 't JongDelta Sport17.07minVse   11.217  5:213.12+5:01
27  Manon WakkerScheldesport17.28minV35   10.992  5:283.05+5:22
28  Esther van SluijsAV'5618.03minV40   10.637  5:382.95+5:57
29  Ingrid RasenbergDelta Sport18.46minVse   10.231  5:522.84+6:40
30  Jane van der VloetHulst18.56minVse   10.141  5:552.82+6:50
31  Ad van den BergAV'5619.48minMse   9.697  6:112.69+7:42
32  Marina MolAV'5620.19minV35   9.450  6:212.63+8:13
33  Gisela NijsseAV'5621.53minVse   8.774  6:502.44+9:47
Mannen: 13 (39.39%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M60=1 - Mse=9
Vrouwen: 11 (33.33%) => V35=2 - V40=2 - V45=1 - Vse=6
Meisjes: 9 (27.27%) => MeB=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.945 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C04/05   2  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:07:43
002 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:08:22
003 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:08:24
004 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:08:32
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:08:58
006 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport 0:09:23
007 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:09:31
008 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:09:38
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:09:54
 
Meisjes C04/05   2  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schets          Tessa           0358 AV'56        0:08:44
002 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:09:23
003 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:10:49
004 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:12:38
 
Jongens D06/07   2  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:07:55
002 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:08:08
003 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:08:26
004 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:08:28
005 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:08:30
006 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:08:34
007 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:08:36
008 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:08:59
009 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:09:05
010 Holsbeke        Wout            0744 Wetteren     0:09:07
011 Acker           Job van         0742 Hulst        0:09:25
012 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:10:01
013 Oele            Niels           0168 AV'56        0:10:08
014 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:10:37
015 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:12:03
 
Meisjes D06/07   2  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:09:01
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:09:05
003 Loir            Elise           0142 AC Waasland  0:09:11
004 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:09:31
005 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:09:34
006 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:09:36
007 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:09:44
008 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:09:47
009 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:09:52
010 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:09:56
011 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:10:00
012 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:10:30
013 Struijk         Maud            0643 Delta Sport  0:11:04
014 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:11:41
 
Jongens pA2 08   1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:04:01
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:04:29
003 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:37
004 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:40
005 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:04:42
006 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:04:44
007 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:54
008 Berg            Matz v d        0336              0:05:14
009 Lensen          Quinten         0366 Scheldesport 0:05:25
010 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:05:30
011 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 0:07:11
 
Jongens pA1 09   1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:36
002 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:41
003 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:04:52
004 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:05:15
005 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:05:19
006 Berman          Florian         0233 AV'56        0:05:21
007 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:05:25
008 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:05:40
009 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:05:44
 
Meisjes pA2 08   1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:31
002 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      0:04:34
003 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:46
004 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:58
005 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:05:04
006 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:05:09
007 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:05:41
008 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:05:52
009 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:06:06
010 Putter          Marit de        0335 Scheldesport 0:06:38
011 Seager          Stien de        0370 Stekene      0:09:25
 
Meisjes pA1 09   1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:44
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:55
003 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:04:57
004 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:05:00
005 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:05:08
006 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:05:10
007 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:13
008 Maat            Femke           0356 AV'56        0:05:32
009 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:05:34
010 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:05:47
 
Jongens pB  10   1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:04:37
002 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:40
003 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg   0:04:51
004 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:05:08
005 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:05:15
006 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 0:05:22
007 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:05:28
008 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:05:32
009 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:05:35
010 Gijsel          Lars            0746 Scheldesport 0:05:40
011 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:06:00
012 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:06:15
013 Damme           Stijn van       0334 Scheldesport 0:09:01
 
Meisjes pB  10   1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:55
002 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:05:05
003 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:05:37
004 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:05:49
005 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:06:04
 
Jongens pC  11+  1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:05:04
002 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:05:08
003 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:05:10
004 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:05:25
005 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:06:22
 
Meisjes pC  11+  1  km
    naam                             stn club         tijd  
001 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:05:38
002 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:06:09
003 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:06:48
004 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:07:58 

   Hse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Patrick de      0051 AV'56        226 233 211 226 241         00 1137  5
 2 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      194 211 200 207 233         00 1045  5
 3 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     241 186 241 250             00 0918  4
 4 Feijter         Job de          0003 RKHAV        215 250 220 233             00 0918  4
 5 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  220 133 226 074 250         00 0903  5
 6 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 154 178 182 176 188         00 0878  5
 7 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56            188 174 186 211         00 0759  4
 8 Broeke          Tim van den     0115 Dynamica     250     250 241             00 0741  3
 9 Hont            Sander d'       0207 Scheldesport 200 215         220         00 0635  3
10 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        164     178 112 166         00 0620  4
11 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   163 156 152 131             00 0602  4
12 Meij            Otto            0061 Dynamica     148     133 115 161         00 0557  4
13 Exter           Niek den        0165 Scheldesport 211     215                 00 0426  2
14 Ridder          Rens            0445 Dynamica         200     180             00 0380  2
15 Nicolaas        Ricardo         0437 Flakkee          220                     00 0220  1
16 Bouman          David           0596 PAC Rotterda             220             00 0220  1
17 Schrama         Thijs           0600 PAC Rotterda             215             00 0215  1
18 Nevel           Angelo van      0440 Sidibrug         207                     00 0207  1
19 Verhage         Mark            0161 Scheldesport                 200         00 0200  1
20 Sint Nicolaas   Ricardo         0627 Flakkee                  200             00 0200  1
21 Vleeschauwer    Berten de       0353 AVLO Lokeren 191                         00 0191  1
22 Meeuwsen        Peter           0724 Krabbendijk              188             00 0188  1
23 Grift           Ramon v d       0716                          174             00 0174  1
24 Sinke           Yann            0558 AV'56                    172             00 0172  1
25 Dries           Stefan van den  0098 AV'56        123         045             00 0168  2
26 Reijnen         Daan            0480 Tartiakos            164                 00 0164  1
27 Krogt           Jeffrey van der 0597 PAC Rotterda             164             00 0164  1
28 Wattel          Adriaan         0591 Middelburg               160             00 0160  1
29 Bout            John            0486 Willemstad           159                 00 0159  1
30 Spruit          Johan           0527 AV'56                153                 00 0153  1
31 Beijer          Jesse           0633 Gonzales RT              149             00 0149  1
32 Wouters         Jaap            0727 Dynamica                 144             00 0144  1
33 Zuidweg         Arjen           0477 Yerseke              141                 00 0141  1
34 Moerenhout      Benjamin        0479 Biezelingen          140                 00 0140  1
35 Dekker          Ricky           0696                          140             00 0140  1
36 Molendijk       Jan             0726 Krabbendijke             130             00 0130  1
37 Adriaanse       Johan           0713                          127             00 0127  1
38 Verhaeghe       Koen            0533 Den Haag             116                 00 0116  1
39 Simonse         Leonard         0509 Waarde               113                 00 0113  1
40 Goud            Niels           0680 Goes                     109             00 0109  1
41 Jobse           Samuel          0632 Aagtekerke               108             00 0108  1
42 Rond            Rob de          0605 Hoogerheide              107             00 0107  1
43 Dees            Danmar          0666 AV'56                    105             00 0105  1
44 Kooijman        Jarno           0737 AV'56                    090             00 0090  1
45 Duinkerke       Jonathan        0653 Kapelle                  089             00 0089  1
46 Hogeweg         Henny           0678 Dynamica                 085             00 0085  1
47 Verwijs         Bram            0656 Flakkee                  039             00 0039  1
48 Eenennaam       Nick v          0693                          002             00 0002  1

   starts  89
   H35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 176 197 188 166 197         00 0924  5
 2 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  233     233 211 215         00 0892  4
 3 Boone           Jozias          0225 AV'56        197     197 197 226         00 0817  4
 4 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        161     172 156 180         00 0669  4
 5 Kok             Martijn de      0342 AV'56        207 226 207                 00 0640  3
 6 Woestijne       Rinus van de    0112 Dynamica     168 163 163                 00 0494  3
 7 Berg            Leo van den     0096 Essen        159 168 160                 00 0487  3
 8 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 128     121 064 151         00 0464  4
 9 Dobbelaar       Patrick         0517 Wielingen        119 107 004 148         00 0378  4
10 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   137 146     084             00 0367  3
11 Visser          Bart de         0228 Walcheren    162         157             00 0319  2
12 Saurend         Jurgen          0455 AV'56                142 143             00 0285  2
13 Petegem         Patrick van     0415 Zottegem atl     241                     00 0241  1
14 Post            Sander          0508 Scheldesport         203                 00 0203  1
15 Walhout         Adriaan         0588 Dynamica                 203             00 0203  1
16 Wiessner        Ralph           0651 Dynamica                 194             00 0194  1
17 Belzen          Corne van       0616 Dynamica                 191             00 0191  1
18 Bockstael       Bjorn van       0397 Zottegem atl     174                     00 0174  1
19 Janse           Micha           0166 Dynamica     172                         00 0172  1
20 Houweling       Frank           0530 AV'56                170                 00 0170  1
21 Robart          Robin           0586 Passaat                  168             00 0168  1
22 Kap             Remko           0721 Pallas                   163             00 0163  1
23 Veen            Rob van 't      0699 AV'56                    162             00 0162  1
24 Geertse         Ronald          0528 Serooskerke          158                 00 0158  1
25 Florie          Jan-Willem      0729                          154             00 0154  1
26 Boekhout Paz                    0395 Sint Kruis       153                     00 0153  1
27 Poppe           Koen            0375 AVLO         152                         00 0152  1
28 Decorte         Jostein         0462 Wolphaartsdi         149                 00 0149  1
29 Holwerda        Jacob           0610 Dreischor                146             00 0146  1
30 Vries           Martijn de      0547 Middelburg               145             00 0145  1
31 Hoogstraten     Frank           0532                      143                 00 0143  1
32 Remoortere      Tom van         0374 Hulst        138                         00 0138  1
33 Nood            Jeroen de       0695 Dynamica                 135             00 0135  1
34 Mesu            Ruud            0577 Middelburg               134             00 0134  1
35 Bal             Leon            0634 Delta Sport              132             00 0132  1
36 Goethals        Bram            0424 Schoondijke      131                     00 0131  1
37 Karamat         Jeroen          0676 Wemeldinge               122             00 0122  1
38 Bliek           Gerben v d      0655 Goes                     121             00 0121  1
39 Hoogstrate      Frank           0723 Yerseke                  113             00 0113  1
40 Serier          Sander          0660 Poortugaal               103             00 0103  1
41 Boot            Harry           0669 Delta Sport              100             00 0100  1
42 Munnik          Pieter de       0661 B Haamstede              095             00 0095  1
43 Kruithoff       Gilles          0688                          091             00 0091  1
44 Otter           Corne den       0544 Delta Sport              073             00 0073  1
45 Klinken         Henry van       0645 Nieuwerkerk              066             00 0066  1
46 Visser          Bryan           0659 Vlaardingen              048             00 0048  1
47 Simonis         Elbert          0736 Aagtekerke               047             00 0047  1
48 Dommisse        Aniek           0725 Krabbendijke             042             00 0042  1
49 Klooster        Martijn v d     0606 Scharendijke             036             00 0036  1
50 Delzanne        MartJan         0722 Delta Sport              030             00 0030  1
51 Vlaam           Richard de      0649 Delta Sport              026             00 0026  1
52 Leij            Paul van der    0565 Herkingen                021             00 0021  1
53 Waterham        Jarno           0731 Wolphaartsdi             019             00 0019  1

   starts  82
   H45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Karelse         Johan           0074 AV'56        184 191 184 170 194         00 0923  5
 2 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 157 166 161 147 174         00 0805  5
 3 Balkenende      Peter           0234 AV'56        188     191 184 207         00 0770  4
 4 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    153 158 148 124 168         00 0751  5
 5 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 149 155 146 120 170         00 0740  5
 6 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     180 182     161 184         00 0707  4
 7 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     170 154     141 159         00 0624  4
 8 Lievense        Hans            0155 Middelburg   130 136 124 078 155         00 0623  5
 9 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 139 144 131 054 153         00 0621  5
10 Cappon          Erik            0383 Wielingen    182 194 194                 00 0570  3
11 Verhage         Arjo            0393 Dynamica             186 178 203         00 0567  3
12 Murre           Walther         0218 Scheldesport 140 150     102 164         00 0556  4
13 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 146 151 136 111             00 0544  4
14 Bolleman        Erik            0220 Scheldesport 143 149 135                 00 0427  3
15 Goossen         Eric            0672 Scheldesport             150 186         00 0336  2
16 Slits           Peter           0436 Wielingen        161 168                 00 0329  2
17 Beljaars        Franky          0423 Vlissingen       152         163         00 0315  2
18 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 135     128 051             00 0314  3
19 Thuy            Benny           0102 RKHAV        174         137             00 0311  2
20 Pruijsers       Martin          0007 Dynamica     151 159                     00 0310  2
21 Iersel          Patrick van     0365 AV'56        156     154                 00 0310  2
22 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 145             162         00 0307  2
23 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport     127     023 147         00 0297  3
24 Wagenaar        Ronald          0092 Schore       147 145                     00 0292  2
25 Sommeijer       Marcel          0466 Dynamica             144 119             00 0263  2
26 Stegers         Bill            0062 Vlissingen   119 121     012             00 0252  3
27 Wieland         Niek            0452 Axel             139     086             00 0225  2
28 Depoorter       Yves de         0450 Jumpers          203                     00 0203  1
29 Ruelle          Edwin de la     0741 LG A Stigter                 191         00 0191  1
30 Berk            Kees  v d       0458 Roosendaal           120 067             00 0187  2
31 Sparrentak      Wim van         0241 Dynamica     186                         00 0186  1
32 Velde           Herman van de   0400 Zottegem atl     184                     00 0184  1
33 Smissen         Armand van der  0614 Tilburg RR               182             00 0182  1
34 Plume           Christian       0399 Zottegem atl     180                     00 0180  1
35 Jonge           William de      0490 Nieuwdorp            117 062             00 0179  2
36 Roman           Peter           0420 Zottegem atl     164                     00 0164  1
37 Wee             Michel de       0524 AV'56                162                 00 0162  1
38 Verstockt       Danny           0402 Zottegem atl     160                     00 0160  1
39 Groothedde      Bas             0575 Delta Sport              159             00 0159  1
40 Dijkman         Cees            0585 B Haamstede              158             00 0158  1
41 Ridder          Cor de          0446 Dynamica         157                     00 0157  1
42 Verhaagen       Hans            0531 AV'56                157                 00 0157  1
43 Ridder          Cor de          0385 Dynamica     155                         00 0155  1
44 Krol            Wilfred         0521 Fortius              155                 00 0155  1
45 Verbrugge       Gert-Jan        0563 AV'56                    152             00 0152  1
46 Vervaet         Patrick         0316 St Jansteen  150                         00 0150  1
47 Dekker          Peter           0507 Zoutelande           150                 00 0150  1
48 Bouwman         Michel          0576 Delta Sport              148             00 0148  1
49 Lavooij         Martijn         0526 AV'56                145                 00 0145  1
50 Simonse         Berry           0601 AV'56                    142             00 0142  1
51 Compiet         John            0235 RKHAV        141                         00 0141  1
52 Dequae          Bert            0447                  140                     00 0140  1
53 Elstgeest       Gijsbert        0677 AV'56                    139             00 0139  1
54 Gabrielse       Jos             0609 Middelburg               138             00 0138  1
55 Noorden         Bart van        0459 AV'56                137                 00 0137  1
56 Reijntjes       Rudolf          0630 Delta Sport              136             00 0136  1
57 Kleinjan        Jaco            0671 Goes                     133             00 0133  1
58 Franken         Wilco           0227 RKHAV        132                         00 0132  1
59 Reus            Erik de         0439 Terneuzen        130                     00 0130  1
60 Goris           Sjef            0664 Middelburg               126             00 0126  1
61 Zondervan       Gerwin          0470 AV'56                125                 00 0125  1
62 Langelaan       Jan             0386 Stekene      124                         00 0124  1
63 Swiers          Jurjen          0595 Vlissingen               118             00 0118  1
64 Meulenberg      Jakobus         0469 AV'56                112                 00 0112  1
65 Aertsen         Jurgen          0463 AV'56                106                 00 0106  1
66 Provoost        Robert-Jan      0562 Domburg                  106             00 0106  1
67 Dieleman        Marco           0631 Middelharnis             104             00 0104  1
68 Timmermans      Paul            0538 Tholen                   101             00 0101  1
69 Moelker         Pieter          0715 Kloetinge                097             00 0097  1
70 Tieleman        Henkjan         0675 Flakkee                  093             00 0093  1
71 Berrevoets      Steef           0625 Delta Sport              092             00 0092  1
72 Westeinde       Marco v t       0687 AV'56                    083             00 0083  1
73 Poulard         Paul            0700                          082             00 0082  1
74 Verwijs         Rini            0535 Delta Sport              081             00 0081  1
75 Steenhart       Martin          0691 Kapelle                  077             00 0077  1
76 Jongeneel       Rob             0611 Middelburg               076             00 0076  1
77 Vries           Jeroen de       0685 Wielingen                070             00 0070  1
78 Sluis           Gertjan v d     0569 Delta Sport              065             00 0065  1
79 Vlieger         Edwin de        0580 Scharendijke             063             00 0063  1
80 Clowting        Erwin           0603 Dynamica                 057             00 0057  1
81 Maranus         Peter           0618 Aagtekerke               056             00 0056  1
82 Hooven          Andre v d       0592 Souburg                  055             00 0055  1
83 Janse           Wim             0719 Souburg                  046             00 0046  1
84 Munnik          Leon de         0738 Delta Sport              044             00 0044  1
85 Lugtenburg      Martin          0658 Flakkee                  040             00 0040  1
86 Kloosterman     Kees            0624 Wolphaartsdi             038             00 0038  1
87 Dijkstra        Seth            0536 Gonzales RT              037             00 0037  1
88 Heiden          Martin v d      0549 Delta Sport              035             00 0035  1
89 Engel           Marcel          0607 av Delta                 034             00 0034  1
90 Tuil            Paul van        0689                          031             00 0031  1
91 Kommer          John            0555 Zierikzee                022             00 0022  1
92 Have            Martin v d      0734 Flakkee                  020             00 0020  1
93 Lommel          Corne           0692                          015             00 0015  1
94 Legemaate       Kees            0662 B Haamstede              014             00 0014  1
95 Hooijer         Jeroen          0673 Vlissingen               008             00 0008  1
96 Besuijen        Marcel          0728 Middelburg               007             00 0007  1
97 Strating        Cherry          0698 Kamperland               001             00 0001  1

   starts  160
   H55-64                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de        0085 AV'56        178 176 180 153 182         00 0869  5
 2 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        160 162 156 128 172         00 0778  5
 3 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport      172 166 151 176         00 0665  4
 4 Lous            Henk            0044 Dynamica     133 148 132 075 160         00 0648  5
 5 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     136 138 126 069 157         00 0626  5
 6 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 129 141 118 050 149         00 0587  5
 7 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 125 129 115 068             00 0437  4
 8 Feijter         Simon de        0443 Wielingen        142 130 110             00 0382  3
 9 Noordijke       Peter           0425 Goes             135     087 152         00 0374  3
10 Simons          Theo            0236 Dynamica     118 120 108                 00 0346  3
11 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen            127 052 158         00 0337  3
12 Remortel        Eric van        0473 AV'56                122 094             00 0216  2
13 Woord           Ruud            0525 THOR                 176                 00 0176  1
14 Huffel          William van     0438 Zottegem         170                     00 0170  1
15 Leng            Edward de       0083 Dynamica     166                         00 0166  1
16 Bruggeman       Rini            0043 AV'56        158                         00 0158  1
17 Douw            Wim             0718 Diomedon                 155             00 0155  1
18 Groot           Jacques de      0493 SPADO                139                 00 0139  1
19 Klaasse         Leo             0021 avvn Spijken     132                     00 0132  1
20 Dorsten         Max van         0485 Santinirunne         129                 00 0129  1
21 Schaap          Rob             0710 Vlissingen               129             00 0129  1
22 Nevel           Eric van        0389 Koolkerke        128                     00 0128  1
23 Hederik         Bert            0566 Barendrecht              125             00 0125  1
24 Broeke          Rian van den    0574 Dynamica                 123             00 0123  1
25 Langen          Alex de         0583 Spirit                   117             00 0117  1
26 Huizen          Ron             0732                          116             00 0116  1
27 Verhage         Bram            0570 Dynamica                 114             00 0114  1
28 Bavel           Adrie van       0474 Delta Sport          111                 00 0111  1
29 Gent            Jan van         0617 Spirit                   098             00 0098  1
30 Velde           Jaap van der    0559 Serooskerke              096             00 0096  1
31 Damme           Ko van          0629 AV'56                    080             00 0080  1
32 Vos             Bert de         0589 Delta Sport              072             00 0072  1
33 Poel            Henk van der    0684 Westkapelle              059             00 0059  1
34 Kraaijenbrink   Robert          0557 Renesse                  058             00 0058  1
35 Quist           Johan           0628 Middelburg               043             00 0043  1
36 Engel           Theo            0608 Delta Sport              033             00 0033  1
37 Smits           Jack            0690 Dynamica                 028             00 0028  1
38 Vlieger         Johan de        0613 Dynamica                 027             00 0027  1
39 Minnaard        Hans            0720 Yerseke                  025             00 0025  1
40 Griet           Kees            0697 Kruiningen               024             00 0024  1
41 Eenennaam       Bram            0694                          018             00 0018  1
42 Reijnders       Robert          0602 Dynamica                 017             00 0017  1
43 Timmermans      Corine          0537 Helvoirt                 013             00 0013  1
44 Haest           Eric            0581 kasterlee                011             00 0011  1
45 Nieuwenhuize    Johan           0717                          009             00 0009  1
46 Couwenbergh     Pim             0560 Zierikzee                006             00 0006  1
47 Bavel           Adrie van       0644 Delta Sport              005             00 0005  1
48 Feijter         Co de           0554 Delta Sport              003             00 0003  1
49 Francke         Leo             0619 Oostkapelle              003             00 0003  1

   starts  84
   H65+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  144 147 134 088 156         00 0669  5
 2 Crucq           Andre           0091 Dynamica     131 143 123 079 154         00 0630  5
 3 Jonge           Wim de          0008 AV'56        126 137 119 032 150         00 0564  5
 4 Stijns          Arthur          0023 Dynamica         122 109 010 145         00 0386  4
 5 Botman          Kobus           0390 Dynamica         123 110     146         00 0379  3
 6 Guequierre      John            0075 Dynamica     120 124     029             00 0273  3
 7 Cornelisse      Siem            0237 Dynamica     134 134                     00 0268  2
 8 Spaans          Gerrit          0484 AV'56                114 053             00 0167  2
 9 Beijer          Piet            0444 Dynamica         125     041             00 0166  2
10 Herder          Theo den        0523 AV'56                138                 00 0138  1
11 Blaauw          Ebe             0331 Scheldesport 127                         00 0127  1
12 Wit             Ed de           0020 avvn Hellevo     126                     00 0126  1
13 Bras            Gerard          0387 Dynamica     122                         00 0122  1
14 Louws           Dave            0068 Dynamica     121                         00 0121  1
15 Dijk            Arie van        0578 Flakkee                  099             00 0099  1
16 Koole           Adri            0657 Dynamica                 071             00 0071  1
17 Bastemeijer     Fred            0733 Delta Sport              061             00 0061  1
18 Bostelaar       Jan             0572 Dynamica                 060             00 0060  1
19 Dijke           Rinie van       0543 Delta Sport              049             00 0049  1
20 Spoor           Leo             0681 Goudswaard               016             00 0016  1

   starts  42
   JA 00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 142     151     178         00 0471  3
 2 Petersen        Bereket         0345 AV'56        203                         00 0203  1
 3 Tuil            Niels van       0522 AV'56                147                 00 0147  1

   starts  5
   Vse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  197 215 207 194 241         00 1054  5
 2 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 203 207 194 180             00 0784  4
 3 Dekker          Noor            0495 Serooskerke          226 233             00 0459  2
 4 Berge           Laurey van den  0623 Flakkee                  241             00 0241  1
 5 Claes           Lotte           0097 3Solidpharme 233                         00 0233  1
 6 Verbeek         Lisz            0346 Volharding   226                         00 0226  1
 7 Nobus           Monique         0435                  226                     00 0226  1
 8 Kleijnjan       Lydia           0510 Goes                 215                 00 0215  1
 9 Kleinjan        Lydia           0668 Goes                     207             00 0207  1
10 Dekker          Tessa           0701 ZOEV                     203             00 0203  1
11 Reus            Renate de       0441 Dynamica         200                     00 0200  1
12 Eckhardt        Marlou          0471 AV'56                197                 00 0197  1
13 Schreutelkamp   Laura           0413 Delta Sport      182                     00 0182  1
14 Thuy            Margot          0587 U-Track Zeis             182             00 0182  1
15 Traas           Ilse            0476 HeinkenszaND         174                 00 0174  1
16 Dijke           Edith van       0564 AV'56                    158             00 0158  1
17 Belzen          Tanita van      0620 Kamperland               157             00 0157  1
18 Schreutelkamp   Laura           0667 Delta Sport              155             00 0155  1
19 Capello         Evelien         0604 AV'56                    154             00 0154  1
20 Coomans         Rebecca         0711                          150             00 0150  1

   starts  28
   V35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     241 241 241 250 250         00 1223  5
 2 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   211 220 211 211             00 0853  4
 3 Verschuure      Monique         0005 AV'56        250 250 250                 00 0750  3
 4 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport     178 170 149             00 0497  3
 5 Joziasse        Sandra          0670 Dynamica                 188 215         00 0403  2
 6 Schelfhout      Naomi           0665                          178 220         00 0398  2
 7 Sinke           Natalie         0391 Gonzales RT      194 191                 00 0385  2
 8 Heymans         Kirsten         0416 Zottegem atl     233                     00 0233  1
 9 Herijgers       Paddy           0626 Rijsbergen               226             00 0226  1
10 Remoortere      Aafje v         0373 Biervliet    215                         00 0215  1
11 Verschuure      Annemarie       0497 AV'56                186                 00 0186  1
12 Kroo            Mariska de      0518 Nw St Joosla         184                 00 0184  1
13 Schelfhout      Naomi           0442                  180                     00 0180  1
14 Vale            Pascale         0454 Wemeldinge           172                 00 0172  1
15 Reus            Renate          0714 Dynamica                 163             00 0163  1
16 Waterham        Claudia         0730 Wolphaartsdi             153             00 0153  1

   starts  30
   V45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 207 211 203 184 226         00 1031  5
 2 Lievense        Corina          0154 Middelburg   182 191 188 152 207         00 0920  5
 3 Goole           Saskia          0368 AV'56        194     200 191 233         00 0818  4
 4 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV                178 159 203         00 0540  3
 5 Burkin          Frederique      0314 Wielingen            233 220             00 0453  2
 6 Gilst           Paola van       0089 AV'56        220                         00 0220  1
 7 Bongertman      Arinka          0481 THOR                 220                 00 0220  1
 8 Beckers         Annick          0582 Kasterlee                215             00 0215  1
 9 Verhelst        Catharine       0451                  203                     00 0203  1
10 Have            Janita v d      0735 Flakkee                  200             00 0200  1
11 Strating        Henny           0573 AV'56                    197             00 0197  1
12 Allefs          Monique         0388 RKHAV        191                         00 0191  1
13 Poppe           Sylke           0449 Knokke           186                     00 0186  1
14 Walravens       Nathalie        0448                  184                     00 0184  1
15 Sighem          Claudia van     0593 AV'56                    174             00 0174  1
16 Geschiere       Suzanne         0712 Dynamica                 170             00 0170  1
17 Kesteloo        Monica          0594 Vlissingen               168             00 0168  1
18 Verhulst        Petra           0621 Dynamica                 166             00 0166  1
19 Sluijs          Marjanne v d    0568 Delta Sport              164             00 0164  1
20 Mook            Danielle        0622 B Haamstede              162             00 0162  1
21 Bleiswijk       Petra van       0550 Westhoek                 161             00 0161  1
22 Groot           Paula           0553 Pallas'93                160             00 0160  1
23 Verheij         Cora            0552 Abbenbroek               151             00 0151  1

   starts  37
   V55+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Gelok           Els             0070 Dynamica     200 197 180 176 211         00 0964  5
 2 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     186 188     172 200         00 0746  4
 3 Flikweert       Rian            0084 Dynamica     188     182                 00 0370  2
 4 Spaans          Ellie           0487 AV'56                176 156             00 0332  2
 5 Koene           Ingrid          0648 AV'56                    186             00 0186  1
 6 Knijff-Bongers  Marianne        0224 Scheldesport 184 001                     00 0185  2

   starts  16
   MA00/01                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 250 250 250 241             00 0991  4
 2 Hederik         Ilvia           0567 Engergie                 250             00 0250  1

   starts  5
   JB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 233 233 241 233 241         00 1181  5
 2 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        215 207 220 226 226         00 1094  5
 3 Schets          Wouter          0357 AV'56        250     250 250 250         00 1000  4
 4 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 226 226 233 241             00 0926  4
 5 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 220 215 226     233         00 0894  4
 6 Lievens         Lucas           0398 Zottegem atl     250                     00 0250  1
 7 Poppe           Thomas          0077 AVLO Zele    241                         00 0241  1
 8 Vergison        Arne            0338 Brugge           241                     00 0241  1
 9 Verstockt       Tibo            0403 Zottegem atl     220                     00 0220  1
10 Visser          Iain            0686                          220             00 0220  1
11 Bouwhuizen      Dylan           0429 RKHAV            211                     00 0211  1

   starts  28
   MB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  250 233 233 241 226         00 1183  5
 2 Exter           Eva den         0985 RKHAV        226 241 211 220 233         00 1131  5
 3 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  211 220 226 226 215         00 1098  5
 4 Smits           Veerle          0972 AV'56        215 226 220 215 220         00 1096  5
 5 Baar            Sanne de        0981 AV'56        220 207 215 211 241         00 1094  5
 6 Acker           Emma van        0948 RKHAV        233 215 200 200 211         00 1059  5
 7 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        203 200 207 207 207         00 1024  5
 8 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  200 203 203 203 203         00 1012  5
 9 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV            250 250 233 250         00 0983  4
10 Geldof          Jasmijn         0971 AV'56        241     241                 00 0482  2
11 Schets          Tessa           0914 AV'56                    250             00 0250  1
12 Lelie           Fien            0929 RKHAV            211                     00 0211  1
13 Ysewyn          Femke           0986 AVLO Zele    207                         00 0207  1
14 Coolbergen      Jill            0702                          197             00 0197  1
15 Holtkamp        Fay             0707                          194             00 0194  1
16 Smaal           Judith          0708                          191             00 0191  1
17 Holtkamp        Fay             0706                          188             00 0188  1
18 Groothedde      Elsje           0705                          186             00 0186  1
19 Stronk          Lisa            0703                          184             00 0184  1
20 Reintjes        Annick          0709                          182             00 0182  1
21 Bol             Heleen          0704                          180             00 0180  1

   starts  57
   Hkcr+JA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        226 241 211 220 241         00 1139  5
 2 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   194 194 194 203 226         00 1011  5
 3 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        191 191 191 200 220         00 0993  5
 4 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  182 182 188 191 203         00 0946  5
 5 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 220     215 233 250         00 0918  4
 6 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     180 174 178 184 194         00 0910  5
 7 Kooijman        Jarno           0924 AV'56            233 203 215 233         00 0884  4
 8 Joppe           Bert            0933 Flakkee          176 184 197 215         00 0772  4
 9 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport     180 180 186 207         00 0753  4
10 Schanck         George          0970 Wielingen    178 172 176 182             00 0708  4
11 Smit            Chris de        0980 RKHAV        207 215 207                 00 0629  3
12 Berg            Ad van den      0977 AV'56        176         178 191         00 0545  3
13 Boogaard        Wilco           0927 Dynamica         226 233                 00 0459  2
14 Goudswaard      Niels           0919 Delta Sport          226 226             00 0452  2
15 Obrie           Kenzo           0952 Scheldesport 211 220                     00 0431  2
16 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        241     186                 00 0427  2
17 Acker           Marc van        0928 RKHAV            203 197                 00 0400  2
18 Wieles          Chris           0951 Terneuzen    197 200                     00 0397  2
19 Kapteijn        Remco           0922 AV'56                182     197         00 0379  2
20 Stitan          Junis           0905 Delta Sport              250             00 0250  1
21 Kox             Roel            0920 Tartiatos            250                 00 0250  1
22 Verstockt       Wouter          0946 Zottegem atl     250                     00 0250  1
23 Leng            Paavo de        0995 Dynamica     250                         00 0250  1
24 Anrooij         Franklin van    0906 AV'56                    241             00 0241  1
25 Petersen        Bereket         0917 AV'56                241                 00 0241  1
26 Ridder          Rens de         0949 Dynamica     233                         00 0233  1
27 Vermeulen       Sven            0916 Dynamica             220                 00 0220  1
28 Kapteijn        Stef            0954 AV'56        215                         00 0215  1
29 Barentsen       Vincent         0899 Middelburg                   211         00 0211  1
30 Korte           Willem de       0911 Gonzales RT              211             00 0211  1
31 Velde           Geoffry van de  0943 Zottegem atl     211                     00 0211  1
32 Tuil            Niels van       0908 AV'56                    207             00 0207  1
33 Buter           Willem-Jan      0926 Scheldesport     207                     00 0207  1
34 Luteijn         Sjaak           0961 LPK          203                         00 0203  1
35 Heijde          Thomas v d      0923 Tartelos             200                 00 0200  1
36 Wege            Ivar van de     0936 Scheldesport                 200         00 0200  1
37 Quekelberghe    Patrick van     0957 Wielingen    200                         00 0200  1
38 Dezure          Kris            0939 Zottegem atl     197                     00 0197  1
39 Wilde           Rien de         0907 AV'56                    194             00 0194  1
40 Feijter         Co de           0915 Delta Sport              188             00 0188  1
41 Waes            Peter van       0932 Wielingen        188                     00 0188  1
42 Dees            Tom             0953 AV'56        188                         00 0188  1
43 Huffel          Tom van         0938 Zottegem atl     186                     00 0186  1
44 Vink            Dylan           0989 RKHAV        186                         00 0186  1
45 Meijer          Arjen de        0944 Zottegem atl     184                     00 0184  1
46 Jonge           William de      0979 Nieuwdorp    184                         00 0184  1
47 Dries           Wouter van den  0912 Heinkenszand             180             00 0180  1
48 Hogervorst      Rudie           0993 Wielingen        178                     00 0178  1
49 Rasenberg       Ronald          0992 Delta Sport  174                         00 0174  1

   starts  95
   Vkcr+MA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  207 197 215 220 220         00 1059  5
 2 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  194 194 211 207 207         00 1013  5
 3 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        188 200 207 203 203         00 1001  5
 4 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        186 191 197 200 200         00 0974  5
 5 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport      233 241 241 250         00 0965  4
 6 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     215 220 226 233             00 0894  4
 7 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        203 215     226 226         00 0870  4
 8 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 200 203     215 215         00 0833  4
 9 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     250     250 250             00 0750  3
10 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 226 241         241         00 0708  3
11 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        197         211 211         00 0619  3
12 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport      186 194 191             00 0571  3
13 Steenblok       Marian          0975 AV'56                220     233         00 0453  2
14 Nijsse          Gisela          0910 AV'56                    197 197         00 0394  2
15 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 182         194             00 0376  2
16 Vercruyssen     Anneleen        0945 Zottegem atl     250                     00 0250  1
17 Haegens         Caro            0956 Lokeren      241                         00 0241  1
18 LeijnsePrenger  Roely           0921 Dynamica             233                 00 0233  1
19 Heynderickx     Cindy           0968 Volharding B 233                         00 0233  1
20 Herschens       Veronique       0942 Zottegem atl     226                     00 0226  1
21 Pieters         Irinia          0959 AC Waasland  220                         00 0220  1
22 Plasschaert     Isabelle        0941 Zottegem atl     211                     00 0211  1
23 Adriaensen      Kathleen        0967 Volharding B 211                         00 0211  1
24 Vossel          Kim van         0940 Zottegem atl     207                     00 0207  1
25 Glind           Katinka v d     0529 AV'56                203                 00 0203  1
26 Post            Patricia        0514 Terneuzen            200                 00 0200  1
27 Simonse         Marielle        0962 AV'56        191                         00 0191  1
28 Berrevoets      Bettina         0909 Bruinisse                188             00 0188  1
29 Velde           Daisy van de    0947 Wielingen        188                     00 0188  1
30 Latuheru        Martine         0988 Vlissingen   184                         00 0184  1
31 Belle           Mia van         0982 Dynamica     180                         00 0180  1

   starts  70
   JC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 220 250 250 250 250         00 1220  5
 2 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     200 220 215 220 220         00 1075  5
 3 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        194 207 207 203 207         00 1018  5
 4 Berg            Nino van den    0101 AV'56        191 203 203 200 203         00 1000  5
 5 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        211     233 241 241         00 0926  4
 6 Schuit          Daan            0200 Scheldesport     226 226 226 233         00 0911  4
 7 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        215     241 211 226         00 0893  4
 8 Broeksma        Silas           0392 AV'56            211 211 207 211         00 0840  4
 9 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport     215     215 215         00 0645  3
10 Aerde           Yens van        0119 AVLO Lokeren 250                         00 0250  1
11 Suy             Victor          0114 AVLO Sinaai  241                         00 0241  1
12 Deplorez        Tim             0396 Zottegem atl     241                     00 0241  1
13 Smet            Ruben           0152 AC Waasland  233                         00 0233  1
14 Verbraekel      Lorenzo         0421 Zottegem atl     233                     00 0233  1
15 Baar            Remco de        0652 AV'56                    233             00 0233  1
16 Rooms           Jentho          0150 AC Waasland  226                         00 0226  1
17 Geense          Bowen           0456 AV'56                220                 00 0220  1
18 Bosscher        Thomas de       0151 AC Waasland  207                         00 0207  1
19 Saeger          Milan de        0053 AVLO Lokeren 203                         00 0203  1
20 Verniers        Maxim           0347 AVLO Zele    197                         00 0197  1
21 Bruijn          Tim de          0050 RKHAV        188                         00 0188  1

   starts  51
   MC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 207 250 226 250 241         00 1174  5
 2 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        200 233 215 233             00 0881  4
 3 Burg            Yara            0169 AV'56        194 226 211 226             00 0857  4
 4 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        188 215     215 226         00 0844  4
 5 Schets          Tessa           0358 AV'56        211     241     250         00 0702  3
 6 Lorier          Lisanne         0055 Dynamica         241 233                 00 0474  2
 7 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        203         241             00 0444  2
 8 Poppe           Dorien          0078 AVLO Zele    250                         00 0250  1
 9 Graaf           Amy de          0475 AV'56                250                 00 0250  1
10 Roose           Rhune van       0355 AVLO         241                         00 0241  1
11 Penneman        Charlotte       0159 AC Waasland  233                         00 0233  1
12 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV                        233         00 0233  1
13 Kegel           Iris de         0117 AVLO Overmer 226                         00 0226  1
14 Smedt           Noor            0354 AVLO         220                         00 0220  1
15 Verschuren      Suzanne         0434 Scheldesport     220                     00 0220  1
16 Nijsse          Iza             0496 AV'56                220                 00 0220  1
17 Elstgeest       Lotte           0679 AV'56                    220             00 0220  1
18 Vleeschouwer    Lucca de        0118 AVLO Lokeren 215                         00 0215  1
19 Seters          Sophie van      0427 Flakkee          211                     00 0211  1
20 Geboes          Kaat            0144 AC Waasland  197                         00 0197  1
21 Thiieman        Georgette       0081 club         191                         00 0191  1

   starts  38
   JD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     233 250 250 250 241         00 1224  5
 2 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      226 241 226 207 233         00 1133  5
 3 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 220 233 211 211 220         00 1095  5
 4 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     194 215 215 233 226         00 1083  5
 5 Steels          Jaro            0033 RKHAV        203 226 220 215 215         00 1079  5
 6 Koole           Stijn           0315 Dynamica     188 203 203 226 211         00 1031  5
 7 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 174 194 197 203 207         00 0975  5
 8 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        241     241 241 250         00 0973  4
 9 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 178 200 194 197 188         00 0957  5
10 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    166 186 182 200 194         00 0928  5
11 Lous            Jochem          0076 Dynamica     155 180 176 191 186         00 0888  5
12 Engels          Ivar            0045 Dynamica     207     233 220             00 0660  3
13 Steenblok       Koen            0162 AV'56        197     207     203         00 0607  3
14 Kwekelberghe    Jens van        0195 Scheldesport 170 191 191                 00 0552  3
15 Oele            Niels           0168 AV'56        164     186     191         00 0541  3
16 Dees            Rody            0367 AV'56        154     178 194             00 0526  3
17 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 159 184 180                 00 0523  3
18 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport      207 200                 00 0407  2
19 Koning          Kinan de        0412 AV'56            188 184                 00 0372  2
20 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        168 197                     00 0365  2
21 Penneman        Emiel           0160 AC Waasland  250                         00 0250  1
22 Lafourte        Levy            0238 Zottegem         220                     00 0220  1
23 Cloodt          Niels van de    0146 AC Waasland  215                         00 0215  1
24 Overmeire       Ewaud           0147 AC Waasland  211                         00 0211  1
25 Bouwhuizen      Robin           0428 RKHAV            211                     00 0211  1
26 Hooste          Tijn van        0329 AC Waasland  200                         00 0200  1
27 Holsbeke        Wout            0744 Wetteren                     200         00 0200  1
28 Acker           Job van         0742 Hulst                        197         00 0197  1
29 Anne            Sven            0148 AC Waasland  191                         00 0191  1
30 Weert           Leander de      0511 RKHAV                188                 00 0188  1
31 Vlieger         Milan de        0258 Volharding   186                         00 0186  1
32 Marin           Vince           0298 Volharding B 184                         00 0184  1
33 Noppe           Siebe           0299 Volharding B 182                         00 0182  1
34 Boxstael        Xander van      0418 Zottegem atl     182                     00 0182  1
35 Belien          Billy           0149 AC Waasland  180                         00 0180  1
36 Bunder          Jesse vd        0379 crosscomp    176                         00 0176  1
37 Bonten          Jasper          0145 AC Waasland  172                         00 0172  1
38 Nobels          Zeno            0348 Volharding B 163                         00 0163  1
39 Moussaoui       Montacer        0330 AC Waasland  162                         00 0162  1
40 Vuytack         Florian         0372 RKHAV        161                         00 0161  1
41 Geldof          Thibe           0376 Volharding   160                         00 0160  1
42 Jong            Yannick de      0194 Scheldesport 158                         00 0158  1
43 Waele           Wout de         0294 Volharding B 157                         00 0157  1
44 Ruben           Teun            0378 Kloosterzand 156                         00 0156  1

   starts  102
   MD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     207 250 250 250 250         00 1207  5
 2 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     200 241 233 241 241         00 1156  5
 3 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     211 233 211 220 226         00 1101  5
 4 Simonse         Marit           0308 AV'56        162 226 215 226 203         00 1032  5
 5 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 182 211 207 211 207         00 1018  5
 6 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  174 207 197 203 200         00 0981  5
 7 Exter           Ann den         0073 RKHAV        172 200 186 191 197         00 0946  5
 8 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 159 194 184 186 188         00 0911  5
 9 Maranus         Femke           0052 Dynamica     226 220 220     215         00 0881  4
10 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        180     203 207 220         00 0810  4
11 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        166 215     197 211         00 0789  4
12 Karelse         Yara            0094 AV'56        170     200 200 194         00 0764  4
13 Loir            Elise           0142 AC Waasland  241     241     233         00 0715  3
14 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        176     226 233             00 0635  3
15 Luijk           Zoe van         0111 AV'56            203     215             00 0418  2
16 Steenhart       Karlijn         0503 AV'56                194 194             00 0388  2
17 Struijk         Maud            0643 Delta Sport              188 191         00 0379  2
18 Luijk           Tess van        0110 AV'56        160 197                     00 0357  2
19 Poucke          Fran van        0143 AC Waasland  250                         00 0250  1
20 Lokeren         Phebe van       0139 AC Waasland  233                         00 0233  1
21 Bosscher        Elise de        0141 AC Waasland  220                         00 0220  1
22 Suy             Emma            0113 AVLO Sinaai  215                         00 0215  1
23 Vercammen       Kaat            0328 AC Waasland  203                         00 0203  1
24 D'Hooge         Chloe           0303 AVLO Zelzate 197                         00 0197  1
25 Duhoux          Dorien          0300 Volharding B 194                         00 0194  1
26 Raemdonck       Ayco            0057 AVLO Lochcri 191                         00 0191  1
27 Paul            Rachel          0501 AV'56                191                 00 0191  1
28 Wauters         Lize            0301 Volharding B 188                         00 0188  1
29 Koeman          Janita          0504 AV'56                188                 00 0188  1
30 Lagaert         Julie           0295 Volharding B 186                         00 0186  1
31 Lekhli          Nour Chioua     0140 AC Waasland  184                         00 0184  1
32 Boonman         Madelief        0499 AV'56                182                 00 0182  1
33 Geus            Brigitte de     0019 AV'56        178                         00 0178  1
34 Thoen           Alexe           0296 Volharding B 168                         00 0168  1
35 Wilde           Zita de         0302 Volharding B 164                         00 0164  1
36 Crombeen        Evita           0239 RKHAV        163                         00 0163  1
37 Waal            Ulvy de         0360 RKHAV        161                         00 0161  1
38 Flies           Femke           0137 AC Waasland  158                         00 0158  1
39 Smedt           Laura de        0257 Volharding   157                         00 0157  1

   starts  91
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     233 250 250 250 250         00 1233  5
 2 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 211 241 241 241 241         00 1175  5
 3 Giele           Midas           0187 Scheldesport 194 226 226 233 233         00 1112  5
 4 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        197 233 220     220         00 0870  4
 5 Beuns           Jens            0072 AV'56        180 211 233     215         00 0839  4
 6 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        178 215 215     226         00 0834  4
 7 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 182 207     220 211         00 0820  4
 8 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport      200 200 211 200         00 0811  4
 9 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        161 194 194 226             00 0775  4
10 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        164     197 215             00 0576  3
11 Lensen          Quinten         0366 Scheldesport 174 197         203         00 0574  3
12 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 159     191     197         00 0547  3
13 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     163     203                 00 0366  2
14 Zutter          Rune de         0283 Volharding B 250                         00 0250  1
15 Riel            Senne van       0289 Volharding B 241                         00 0241  1
16 Overmeire       Merijn          0136 AC Waasland  226                         00 0226  1
17 Geerardyn       Michiel         0157 AC Waasland  220                         00 0220  1
18 Dekker          Edwin           0232 Wielingen        220                     00 0220  1
19 Paelinck        Lode            0285 Volharding B 215                         00 0215  1
20 Paul            Markus          0513 AV'56                211                 00 0211  1
21 Schepper        Matiz de        0134 AC Waasland  207                         00 0207  1
22 Berg            Matz v d        0336                              207         00 0207  1
23 Sinke           Jerom           0465 AV'56                207                 00 0207  1
24 Verstraeten     Bas             0290 Volharding B 203                         00 0203  1
25 Lievens         Dieter          0417 Zottegem atl     203                     00 0203  1
26 Vries           Sean de         0284 Volharding B 200                         00 0200  1
27 Nespen          Lucas van       0291 Volharding B 191                         00 0191  1
28 Bogaert         Arne van        0288 Volharding B 188                         00 0188  1
29 Rummens         Bram            0287 Volharding B 186                         00 0186  1
30 d'Heer          Kobe            0256 Volharding   184                         00 0184  1
31 Pauwels         Seppo           0158 AC Waasland  176                         00 0176  1
32 Vlassenrood     Rens            0371 St Jansteen  172                         00 0172  1
33 Cauwer          Corneel de      0135 AC Waasland  170                         00 0170  1
34 Raaymakers      Robe            0286 Volharding B 168                         00 0168  1
35 Cock            Thibeau de      0255 Volharding   166                         00 0166  1
36 Waele           Lars de         0282 Volharding B 162                         00 0162  1
37 Deijl           Kyan v d        0381              160                         00 0160  1

   starts  74
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     211 241 226 233 241         00 1152  5
 2 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 194 220 200 211 203         00 1028  5
 3 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 174 207 211 207 207         00 1006  5
 4 Berman          Florian         0233 AV'56        180 211 203 194 215         00 1003  5
 5 Melse           Abel            0320 AV'56            250 250 250 250         00 1000  4
 6 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     176 203 197 203 220         00 0999  5
 7 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport     226 207 200 226         00 0859  4
 8 Houwing         Jiska           0138 Dynamica         233 233     233         00 0699  3
 9 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     215     241 241             00 0697  3
10 Dalen           Rens van        0016 AV'56        184         197 211         00 0592  3
11 Grave           Devlin de       0031 RKHAV                220 220             00 0440  2
12 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica             215 215             00 0430  2
13 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        182 215                     00 0397  2
14 Rooms           Jorden          0128 AC Waasland  250                         00 0250  1
15 Bareman         Daniel          0183 Scheldesport 241                         00 0241  1
16 Lekhli          Hesa Chioua     0130 AC Waasland  233                         00 0233  1
17 Jonghe          Korneel de      0326 AC Waasland  226                         00 0226  1
18 Vegt            Thijs van der   0641 Delta Sport              226             00 0226  1
19 Vijdt           Jules           0129 AC Waasland  220                         00 0220  1
20 Dorsselaer      Sem van         0103 RKHAV        207                         00 0207  1
21 Herremans       Sebastian       0131 AC Waasland  203                         00 0203  1
22 Heijens         Maxim           0039 RKHAV        200                         00 0200  1
23 Boxstael        Yarne van       0419 Zottegem atl     200                     00 0200  1
24 Duysserinck     Finn            0015 Wielingen        197                     00 0197  1
25 Potter          Nilo de         0253 Volharding   197                         00 0197  1
26 Berge           Sam van den     0491 AV'56                194                 00 0194  1
27 Back            Pedro           0254 Volharding   191                         00 0191  1
28 Dieleman        Kurt            0516                      191                 00 0191  1
29 Vercauteren     Lion            0127 AC Waasland  188                         00 0188  1
30 Cock            Wannes de       0276 Volharding B 186                         00 0186  1
31 Vlieger         Mats de         0369              178                         00 0178  1
32 Speleman        Berre           0325 AC Waasland  172                         00 0172  1
33 Kevie           Shane v d       0359 Dynamica     170                         00 0170  1
34 MartensSpanhove Emile           0277 Volharding B 166                         00 0166  1

   starts  69
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     241 250 250 250 250         00 1241  5
 2 Mol             Elise           0022 AV'56        233 241 241 241 233         00 1189  5
 3 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 207 233 233 215 226         00 1114  5
 4 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        194 226 220 233 215         00 1088  5
 5 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 200 220 226 211 220         00 1077  5
 6 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 188 203 203 200 203         00 0997  5
 7 Damme           Marit van       0191 Scheldesport     211 215 207 211         00 0844  4
 8 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport     215 207 203 207         00 0832  4
 9 Bustraan        Tess            0409 AV'56            207 211 220             00 0638  3
10 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      250             241         00 0491  2
11 Seager          Stien de        0370 Stekene      191             197         00 0388  2
12 Casserie        Ella van de     0252 Volharding   226                         00 0226  1
13 Daane           Naomi           0612 Dynamica                 226             00 0226  1
14 Vercauteren     Violetta        0132 AC Waasland  220                         00 0220  1
15 Lagaert         Eline           0293 Volharding B 215                         00 0215  1
16 Muyldermans     Talitha         0133 AC Waasland  211                         00 0211  1
17 Weduwe          Laura der       0037 RKHAV        203                         00 0203  1
18 Putter          Marit de        0335 Scheldesport                 200         00 0200  1
19 Kooiker         Janne           0457 AV'56                200                 00 0200  1
20 Waele           Lotte de        0292 Volharding B 197                         00 0197  1

   starts  54
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      226 241 250 250 250         00 1217  5
 2 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        203 233 241 226 241         00 1144  5
 3 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 211 226 233 233 215         00 1118  5
 4 Maat            Femke           0356 AV'56        178 203 207 207 207         00 1002  5
 5 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 168 200 197 220 211         00 0996  5
 6 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    215 250     241 233         00 0939  4
 7 Govers          Anouk           0312 AV'56        207     226 215 226         00 0874  4
 8 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 200 220 220     220         00 0860  4
 9 Koning          Nikki de        0406 AV'56            197 203 203 203         00 0806  4
10 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        180 188 211 200             00 0779  4
11 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 186 194 194     200         00 0774  4
12 Jasperse        Jet             0407 AV'56            211 215 211             00 0637  3
13 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        184 207 200                 00 0591  3
14 Vercammen       Lies            0324 AC Waasland  250                         00 0250  1
15 Bock            Alicia de       0351 AC Waasland  241                         00 0241  1
16 Verhulst        Yinte           0126 AC Waasland  233                         00 0233  1
17 Constant        Elise           0250 Volharding   220                         00 0220  1
18 Cooman          Niki            0337 ZA               215                     00 0215  1
19 Wauters         Stien           0278 Volharding B 197                         00 0197  1
20 Mettepenningen  Ava Brys        0125 AC Waasland  194                         00 0194  1
21 Vries           Alyssa de       0280 Volharding B 191                         00 0191  1
22 Velde           Cara van de     0401 Zottegem atl     191                     00 0191  1
23 Wiskerke        Emme            0453 AV'56                191                 00 0191  1
24 Clerkx          Ane Lucia       0279 Volharding B 188                         00 0188  1
25 Waal            Indy de         0313 RKHAV        182                         00 0182  1
26 Mei             Ke              0343 Flakkee      176                         00 0176  1
27 Reyns           Marie           0281 Volharding B 174                         00 0174  1

   starts  69
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     203 233 233 233 241         00 1143  5
 2 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        188 211 215 220 211         00 1045  5
 3 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 226 250 250     250         00 0976  4
 4 Boot            Damian          0305 Delta Sport  170 200 197 197 194         00 0958  5
 5 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  215 241 241 250             00 0947  4
 6 Prins           Hylke           0173 Scheldesport     215 211 211 226         00 0863  4
 7 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        186 226 203     220         00 0835  4
 8 Braal           Jan de          0318 AV'56        191     207 207 203         00 0808  4
 9 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 172 203 191     207         00 0773  4
10 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        176     194 194 197         00 0761  4
11 Luijk           Daan van        0109 AV'56        207 220     226             00 0653  3
12 Teunissen       Micha           0060 AV'56        184 207 200                 00 0591  3
13 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg               241 233         00 0474  2
14 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport          220 215             00 0435  2
15 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 197             215         00 0412  2
16 Buysse          Lucas           0124 AC Waasland  250                         00 0250  1
17 Zutter          Dries de        0269 Volharding B 241                         00 0241  1
18 Sierens         Vic             0323 AC Waasland  233                         00 0233  1
19 Plas            Justus van der  0478 AV'56                226                 00 0226  1
20 Bogaert         Anse van        0272 Volharding B 220                         00 0220  1
21 d'Heer          Birger          0249 Volharding   211                         00 0211  1
22 Berrevoets      Thomas          0640 Delta Sport              203             00 0203  1
23 Wee             Zino van der    0248 Volharding   200                         00 0200  1
24 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport              200             00 0200  1
25 Gijsel          Lars            0746 Scheldesport                 200         00 0200  1
26 Paelinck        Lucas           0271 Volharding B 194                         00 0194  1
27 Damme           Stijn van       0334 Scheldesport                 191         00 0191  1
28 Rottier         Yoeri           0467 Dynamica                 191             00 0191  1
29 Vos             Gerben de       0042 RKHAV        182                         00 0182  1
30 Roeck           Senne de        0038 RKHAV        180                         00 0180  1
31 Wilde           Milo de         0270 Volharding B 178                         00 0178  1
32 RAemdonck       Siebe van       0349 Volharding B 174                         00 0174  1

   starts  72
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     250 250 250 250 250         00 1250  5
 2 Steels          Ona             0032 RKHAV        226 241 226 241 241         00 1175  5
 3 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     220 233 233 226 233         00 1145  5
 4 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        194 220 211 220 220         00 1065  5
 5 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 188 226 215     226         00 0855  4
 6 Lijs            Nova de le      0067 Wielingen    191 215                     00 0406  2
 7 Schepper        Elize de        0122 AC Waasland  241                         00 0241  1
 8 Jasperse        Wies            0468 AV'56                241                 00 0241  1
 9 Stuer           Pauline         0274 Volharding B 233                         00 0233  1
10 Verboom         Jet             0638 Delta Sport              233             00 0233  1
11 Geelhoed        Jet             0483 AV'56                220                 00 0220  1
12 Heyndrickx      Lisa            0322 AC Waasland  215                         00 0215  1
13 Cauwer          Lili de         0123 AC Waasland  211                         00 0211  1
14 Goethem         Romy van        0041 RKHAV        207                         00 0207  1
15 Rooms           Amber           0121 AC Waasland  203                         00 0203  1
16 Lefever         Emeline         0273 Volharding B 200                         00 0200  1
17 Nys             Lore            0275 Volharding B 197                         00 0197  1
18 Jong            Puck de         0240 Flakkee      186                         00 0186  1
19 Aps             Xyana           0243 Volharding   184                         00 0184  1

   starts  39
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 197 250 250 250 250         00 1197  5
 2 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        207 233 226 241 241         00 1148  5
 3 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee        226 220 233 226         00 0905  4
 4 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        182 220     220 220         00 0842  4
 5 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     215             233         00 0448  2
 6 Bustraan        Sam             0515 Goes                 211 215             00 0426  2
 7 Muyldermans     Liano           0120 AC Waasland  250                         00 0250  1
 8 Hemelrijck      Jef van         0246 Volharding   241                         00 0241  1
 9 Morelgem        Luuk van        0405 Sluis            241                     00 0241  1
10 Paul            Nathan          0512 AV'56                241                 00 0241  1
11 Bruneel         Thomas          0247 Volharding   233                         00 0233  1
12 Berge           Job van den     0492 AV'56                233                 00 0233  1
13 Cock            Karsten de      0261 Volharding B 226                         00 0226  1
14 Wondergem       Dave            0579 Dynamica                 226             00 0226  1
15 Constant        Matti           0244 Volharding   220                         00 0220  1
16 Lemmens         Thomas          0498 AV'56                215                 00 0215  1
17 Vydt            Arthur          0350 AC Waasland  211                         00 0211  1
18 Meul            Lander          0352 Volharding   203                         00 0203  1
19 Landeghem       Jonah van       0260 Volharding B 200                         00 0200  1
20 Baert           Maxim           0245 Volharding   194                         00 0194  1
21 Vyvere          Melvin vd       0344 Volharding   191                         00 0191  1
22 Slowack         Daan            0262 Volharding B 188                         00 0188  1
23 Thoen           Leon            0264 Volharding B 186                         00 0186  1
24 Pauwels         Matti           0156 AC Waasland  184                         00 0184  1
25 Roelands        Louis           0263 Volharding B 180                         00 0180  1

   starts  41
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 215 241 233 241 241         00 1171  5
 2 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 200 226 220 211 233         00 1090  5
 3 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  197 215 215 207 226         00 1060  5
 4 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 220 250         250         00 0720  3
 5 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    203 220                     00 0423  2
 6 Snoeck          Julie           0268 Volharding B 250                         00 0250  1
 7 Westerweele     Veerle          0472 AV'56                250                 00 0250  1
 8 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport              250             00 0250  1
 9 Assel           Mare van        0242 Volharding   241                         00 0241  1
10 Bobeldijk       Norah           0489 AV'56                241                 00 0241  1
11 Zanden          Maureen van der 0408 AV'56            233         001         00 0234  2
12 Speleman        Marith          0265 Volharding B 233                         00 0233  1
13 Wandel          Elin            0539 Delta Sport              233             00 0233  1
14 Lokko           Alicia          0266 Volharding B 226                         00 0226  1
15 Burke           Liv             0488 AV'56                226                 00 0226  1
16 Vries           Zelda de        0663 Middelburg               226             00 0226  1
17 Hoff            Britt van't     0637 Delta Sport              220             00 0220  1
18 Verboom         Liv             0636 Delta Sport              215             00 0215  1
19 Roelands        Charlotte       0267 Volharding B 211                         00 0211  1
20 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 207             001         00 0208  2

   starts  37
   totaal  1565 starts

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
Atletiek Zeeland © 2019