woensdag 16 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
47e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 12 januari 2019 - Organisatie: Delta Sport
Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

11 km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Pleijte         Tim             85 0002 Dynamica     0:39:11   1eHse-34
002 Broeke          Tim van den     95 0115 Dynamica     0:39:29   2eHse-34
003 Feijter         Job de          96 0003 RKHAV        0:41:12   3eHse-34
004 Vos             Patrick de      96 0051 AV'56        0:41:39   4eHse-34
005 Bouman          David           89 0596 PAC Rotterda 0:41:47   5eHse-34
006 Schrama         Thijs           98 0600 PAC Rotterda 0:42:29   6eHse-34
007 Harmes          Erwin           81 0001 Gonzales RT  0:42:38   1eH35-44
008 Wolfert         Eric            90 0380 Flakkee      0:42:53   7eHse-34
009 Walhout         Adriaan         80 0588 Dynamica     0:43:15   2eH35-44
010 Sint Nicolaas   Ricardo         87 0627 Flakkee      0:43:29   8eHse-34
011 Boone           Jozias          82 0225 AV'56        0:43:49   3eH35-44
012 Wiessner        Ralph           78 0651 Dynamica     0:44:29   4eH35-44
013 Belzen          Corne van       79 0616 Dynamica     0:45:39   5eH35-44
014 Meeuwsen        Peter              0724 Krabbendijk  0:45:46   9eHse-34
015 Meeuwse         Robbert         91 0414 AV'56        0:45:50  10eHse-34
016 Balkenende      Peter           66 0234 AV'56        0:46:01   1eH45-54
017 Smissen         Armand van der  69 0614 Tilburg RR   0:46:13   2eH45-54
018 Ridder          Rens            99 0445 Dynamica     0:46:16  11eHse-34
019 Verhage         Arjo            70 0393 Dynamica     0:46:45   3eH45-54
020 Rijck           Emardo de       91 0104 Sint Janstee 0:47:22  12eHse-34
021 Grift           Ramon v d          0716              0:47:45  13eHse-34
022 Sinke           Yann            88 0558 AV'56        0:47:47  14eHse-34
023 Karelse         Johan           73 0074 AV'56        0:47:52   4eH45-54
024 Robart          Robin           75 0586 Passaat      0:47:55   6eH35-44
025 Hamer           Michael den     76 0211 Scheldesport 0:48:02   7eH35-44
026 Krogt           Jeffrey van der 88 0597 PAC Rotterda 0:48:07  15eHse-34
027 Kap             Remko              0721 Pallas       0:48:22   8eH35-44
028 Veen            Rob van 't         0699 AV'56        0:48:44   9eH35-44
029 Alphen          Edwin van       71 0024 Dynamica     0:48:47   5eH45-54
030 Wattel          Adriaan         85 0591 Middelburg   0:48:50  16eHse-34
031 Groothedde      Bas             73 0575 Delta Sport  0:49:21   6eH45-54
032 Dijkman         Cees            70 0585 B Haamstede  0:49:24   7eH45-54
033 Visser          Bart de         83 0228 Walcheren    0:49:32  10eH35-44
034 Verhaeghe       Bart            81 0063 AV'56        0:49:36  11eH35-44
035 Douw            Wim                0718 Diomedon     0:49:40   1eH55-64
036 Florie          Jan-Willem         0729              0:49:59  12eH35-44
037 Vos             Wilko de        63 0085 AV'56        0:50:02   2eH55-64
038 Verbrugge       Gert-Jan        68 0563 AV'56        0:50:08   8eH45-54
039 Mourik          Piet van        63 0046 Delta Sport  0:50:31   3eH55-64
040 Goossen         Eric            72 0672 Scheldesport 0:50:33   9eH45-54
041 Beijer          Jesse           90 0633 Gonzales RT  0:50:36  17eHse-34
042 Bouwman         Michel          73 0576 Delta Sport  0:50:49  10eH45-54
043 Wieles          Adriaan         68 0221 Scheldesport 0:50:52  11eH45-54
044 Holwerda        Jacob           77 0610 Dreischor    0:50:59  13eH35-44
045 Vries           Martijn de      81 0547 Middelburg   0:51:02  14eH35-44
046 Wouters         Jaap               0727 Dynamica     0:51:05  18eHse-34
047 Saurend         Jurgen          80 0455 AV'56        0:51:15  15eH35-44
048 Simonse         Berry           72 0601 AV'56        0:51:20  12eH45-54
049 Brouwer         Sjaak           64 0317 Dynamica     0:51:26  13eH45-54
050 Dekker          Ricky              0696              0:51:30  19eHse-34
051 Elstgeest       Gijsbert        73 0677 AV'56        0:51:34  14eH45-54
052 Gabrielse       Jos             65 0609 Middelburg   0:51:36  15eH45-54
053 Thuy            Benny           68 0102 RKHAV        0:51:52  16eH45-54
054 Reijntjes       Rudolf          66 0630 Delta Sport  0:52:08  17eH45-54
055 Nood            Jeroen de          0695 Dynamica     0:52:15  16eH35-44
056 Mesu            Ruud            81 0577 Middelburg   0:52:19  17eH35-44
057 Kleinjan        Jaco            73 0671 Goes         0:52:30  18eH45-54
058 Bal             Leon            79 0634 Delta Sport  0:52:34  18eH35-44
059 Poppe           Jesper          98 0163 Middelburg   0:52:42  20eHse-34
060 Molendijk       Jan                0726 Krabbendijke 0:52:45  21eHse-34
061 Schaap          Rob                0710 Vlissingen   0:52:48   4eH55-64
062 Meeuwse         JanWillem       62 0059 AV'56        0:52:52   5eH55-64
063 Adriaanse       Johan              0713              0:52:56  22eHse-34
064 Goris           Sjef               0664 Middelburg   0:53:00  19eH45-54
065 Hederik         Bert            63 0566 Barendrecht  0:53:03   6eH55-64
066 Broecke         Francois van de 68 0017 Wielingen    0:53:16  20eH45-54
067 Broeke          Rian van den    62 0574 Dynamica     0:53:21   7eH55-64
068 Karamat         Jeroen          77 0676 Wemeldinge   0:53:24  19eH35-44
069 Bliek           Gerben v d      82 0655 Goes         0:53:39  20eH35-44
070 Zeeuw           Alwin de        70 0215 Scheldesport 0:53:45  21eH45-54
071 Sommeijer       Marcel          70 0466 Dynamica     0:53:56  22eH45-54
072 Swiers          Jurjen          68 0595 Vlissingen   0:53:59  23eH45-54
073 Langen          Alex de         63 0583 Spirit       0:54:10   8eH55-64
074 Huizen          Ron                0732              0:54:16   9eH55-64
075 Meij            Otto            90 0061 Dynamica     0:54:32  23eHse-34
076 Verhage         Bram            64 0570 Dynamica     0:54:42  10eH55-64
077 Hoogstrate      Frank              0723 Yerseke      0:54:47  21eH35-44
078 Rijk            Arnoud          91 0321 AV'56        0:54:51  24eHse-34
079 Veen            Jaap van der    68 0217 Scheldesport 0:54:58  24eH45-54
080 Feijter         Simon de        84 0443 Wielingen    0:55:01  11eH55-64
081 Goud            Niels           88 0680 Goes         0:55:04  25eHse-34
082 Jobse           Samuel          85 0632 Aagtekerke   0:55:07  26eHse-34
083 Rond            Rob de          87 0605 Hoogerheide  0:55:13  27eHse-34
084 Provoost        Robert-Jan      71 0562 Domburg      0:55:21  25eH45-54
085 Dees            Danmar             0666 AV'56        0:55:38  28eHse-34
086 Dieleman        Marco           72 0631 Middelharnis 0:55:43  26eH45-54
087 Serier          Sander          77 0660 Poortugaal   0:55:53  22eH35-44
088 Murre           Walther         67 0218 Scheldesport 0:56:02  27eH45-54
089 Timmermans      Paul            65 0538 Tholen       0:56:05  28eH45-54
090 Boot            Harry           78 0669 Delta Sport  0:56:07  23eH35-44
091 Dijk            Arie van        52 0578 Flakkee      0:56:15   1eH65+  
092 Gent            Jan van         59 0617 Spirit       0:56:18  12eH55-64
093 Moelker         Pieter             0715 Kloetinge    0:56:26  29eH45-54
094 Velde           Jaap van der    63 0559 Serooskerke  0:56:29  13eH55-64
095 Munnik          Pieter de          0661 B Haamstede  0:56:32  24eH35-44
096 Remortel        Eric van        56 0473 AV'56        0:56:42  14eH55-64
097 Tieleman        Henkjan         70 0675 Flakkee      0:56:51  30eH45-54
098 Berrevoets      Steef           69 0625 Delta Sport  0:56:54  31eH45-54
099 Kruithoff       Gilles             0688              0:56:56  25eH35-44
100 Kooijman        Jarno              0737 AV'56        0:57:01  29eHse-34
101 Duinkerke       Jonathan        90 0653 Kapelle      0:57:13  30eHse-34
102 Kloet           Cor             52 0026 Delta Sport  0:57:18   2eH65+  
103 Noordijke       Peter           63 0425 Goes         0:57:27  15eH55-64
104 Wieland         Niek               0452 Axel         0:57:32  32eH45-54
105 Hogeweg         Henny           91 0678 Dynamica     0:57:39  31eHse-34
106 Steketee        Maurice         81 0116 Middelburg   0:57:42  26eH35-44
107 Westeinde       Marco v t          0687 AV'56        0:58:23  33eH45-54
108 Poulard         Paul               0700              0:58:29  34eH45-54
109 Verwijs         Rini            70 0535 Delta Sport  0:58:36  35eH45-54
110 Damme           Ko van          63 0629 AV'56        0:58:38  16eH55-64
111 Crucq           Andre           52 0091 Dynamica     0:58:42   3eH65+  
112 Lievense        Hans            67 0155 Middelburg   0:58:44  36eH45-54
113 Steenhart       Martin             0691 Kapelle      0:58:49  37eH45-54
114 Jongeneel       Rob             65 0611 Middelburg   0:59:00  38eH45-54
115 Lous            Henk            58 0044 Dynamica     0:59:02  17eH55-64
116 Stitan          Junis           89 0384 Delta Sport  0:59:10  32eHse-34
117 Otter           Corne den       83 0544 Delta Sport  0:59:22  27eH35-44
118 Vos             Bert de         62 0589 Delta Sport  0:59:25  18eH55-64
119 Koole           Adri            52 0657 Dynamica     0:59:37   4eH65+  
120 Vries           Jeroen de          0685 Wielingen    0:59:46  39eH45-54
121 Heijden         Kees van der    63 0018 Dynamica     0:59:50  19eH55-64
122 Knibbeler       Berry           61 0222 Scheldesport 0:59:54  20eH55-64
123 Berk            Kees  v d       64 0458 Roosendaal   1:00:03  40eH45-54
124 Klinken         Henry van       79 0645 Nieuwerkerk  1:00:08  28eH35-44
125 Sluis           Gertjan v d     69 0569 Delta Sport  1:00:20  41eH45-54
126 Traas           Marijn          83 0339 Heinkenszand 1:00:31  29eH35-44
127 Vlieger         Edwin de        71 0580 Scharendijke 1:00:35  42eH45-54
128 Jonge           William de      72 0490 Nieuwdorp    1:00:40  43eH45-54
129 Bastemeijer     Fred               0733 Delta Sport  1:00:43   5eH65+  
130 Bostelaar       Jan             50 0572 Dynamica     1:00:46   6eH65+  
131 Poel            Henk van der    55 0684 Westkapelle  1:00:49  21eH55-64
132 Kraaijenbrink   Robert          64 0557 Renesse      1:01:03  22eH55-64
133 Clowting        Erwin           60 0603 Dynamica     1:01:20  44eH45-54
134 Maranus         Peter           66 0618 Aagtekerke   1:01:24  45eH45-54
135 Hooven          Andre v d       70 0592 Souburg      1:01:52  46eH45-54
136 Maat            Harold de       69 0216 Scheldesport 1:02:00  47eH45-54
137 Spaans          Gerrit          52 0484 AV'56        1:02:12   7eH65+  
138 Dooms           Johnny          53 0520 Terneuzen    1:02:17  23eH55-64
139 Goetheer        Rene            67 0071 Wolphaartsdi 1:02:24  48eH45-54
140 Zaman           Jacques         61 0223 Scheldesport 1:02:26  24eH55-64
141 Dijke           Rinie van       52 0543 Delta Sport  1:02:29   8eH65+  
142 Visser          Bryan           76 0659 Vlaardingen  1:02:32  30eH35-44
143 Simonis         Elbert             0736 Aagtekerke   1:02:55  31eH35-44
144 Janse           Wim                0719 Souburg      1:03:06  49eH45-54
145 Dries           Stefan van den  84 0098 AV'56        1:03:12  33eHse-34
146 Munnik          Leon de         69 0738 Delta Sport  1:03:26  50eH45-54
147 Quist           Johan           64 0628 Middelburg   1:03:34  25eH55-64
148 Dommisse        Aniek              0725 Krabbendijke 1:03:54  32eH35-44
149 Beijer          Piet               0444 Dynamica     1:03:56   9eH65+  
150 Lugtenburg      Martin          69 0658 Flakkee      1:03:58  51eH45-54
151 Verwijs         Bram            86 0656 Flakkee      1:04:00  34eHse-34
152 Kloosterman     Kees            67 0624 Wolphaartsdi 1:04:16  52eH45-54
153 Dijkstra        Seth            71 0536 Gonzales RT  1:04:18  53eH45-54
154 Klooster        Martijn v d     80 0606 Scharendijke 1:04:25  33eH35-44
155 Heiden          Martin v d      68 0549 Delta Sport  1:04:28  54eH45-54
156 Engel           Marcel          67 0607 av Delta     1:04:38  55eH45-54
157 Engel           Theo            63 0608 Delta Sport  1:04:54  26eH55-64
158 Jonge           Wim de          49 0008 AV'56        1:05:11  10eH65+  
159 Tuil            Paul van           0689              1:05:34  56eH45-54
160 Delzanne        MartJan            0722 Delta Sport  1:05:37  34eH35-44
161 Guequierre      John            51 0075 Dynamica     1:05:39  11eH65+  
162 Smits           Jack               0690 Dynamica     1:06:11  27eH55-64
163 Vlieger         Johan de        59 0613 Dynamica     1:06:13  28eH55-64
164 Vlaam           Richard de      75 0649 Delta Sport  1:06:35  35eH35-44
165 Minnaard        Hans               0720 Yerseke      1:06:38  29eH55-64
166 Griet           Kees               0697 Kruiningen   1:06:53  30eH55-64
167 Folkertsma      Jack            68 0433 Scheldesport 1:07:27  57eH45-54
168 Kommer          John            70 0555 Zierikzee    1:07:30  58eH45-54
169 Leij            Paul van der    74 0565 Herkingen    1:07:50  36eH35-44
170 Have            Martin v d         0734 Flakkee      1:07:54  59eH45-54
171 Waterham        Jarno              0731 Wolphaartsdi 1:08:17  37eH35-44
172 Eenennaam       Bram               0694              1:08:35  31eH55-64
173 Reijnders       Robert          61 0602 Dynamica     1:09:01  32eH55-64
174 Spoor           Leo             52 0681 Goudswaard   1:09:09  12eH65+  
175 Lommel          Corne              0692              1:09:17  60eH45-54
176 Legemaate       Kees               0662 B Haamstede  1:09:48  61eH45-54
177 Timmermans      Corine          63 0537 Helvoirt     1:10:17  33eH55-64
178 Stegers         Bill            68 0062 Vlissingen   1:10:35  62eH45-54
179 Haest           Eric            56 0581 kasterlee    1:10:45  34eH55-64
180 Stijns          Arthur          47 0023 Dynamica     1:10:50  13eH65+  
181 Nieuwenhuize    Johan              0717              1:10:53  35eH55-64
182 Hooijer         Jeroen          66 0673 Vlissingen   1:11:12  63eH45-54
183 Besuijen        Marcel             0728 Middelburg   1:11:46  64eH45-54
184 Couwenbergh     Pim             63 0560 Zierikzee    1:12:58  36eH55-64
185 Bavel           Adrie van       63 0644 Delta Sport  1:13:59  37eH55-64
186 Dobbelaar       Patrick         76 0517 Wielingen    1:14:31  38eH35-44
187 Francke         Leo             59 0619 Oostkapelle  1:15:57  38eH55-64
188 Eenennaam       Nick v             0693              1:16:31  35eHse-34
189 Strating        Cherry             0698 Kamperland   1:16:48  65eH45-54
190 Feijter         Co de           63 0554 Delta Sport  1:16:53  39eH55-64
11 km
    naam                   geb stn club          tyd
001 Sanderse        Monica          82 0004 Dynamica     0:47:46   1eV35-44
002 Berge           Laurey van den  90 0623 Flakkee      0:47:50   1eVse-34
003 Dekker          Noor            97 0495 Serooskerke  0:48:04   2eVse-34
004 Herijgers       Paddy           77 0626 Rijsbergen   0:49:09   2eV35-44
005 Burkin          Frederique      70 0314 Wielingen    0:49:47   1eV45-54
006 Beckers         Annick          70 0582 Kasterlee    0:56:59   2eV45-54
007 Meijboom        Durby           76 0054 Vlissingen   0:57:05   3eV35-44
008 Kleinjan        Lydia           99 0668 Goes         0:57:20   3eVse-34
009 Dekker          Tessa              0701 ZOEV         0:57:29   4eVse-34
010 Have            Janita v d         0735 Flakkee      0:58:40   3eV45-54
011 Strating        Henny           68 0573 AV'56        0:58:47   4eV45-54
012 Mourik          Emma van        96 0047 Delta Sport  0:59:07   5eVse-34
013 Goole           Saskia          70 0368 AV'56        0:59:39   5eV45-54
014 Joziasse        Sandra          78 0670 Dynamica     1:01:09   4eV35-44
015 Koene           Ingrid          64 0648 AV'56        1:01:12   1eV55+  
016 Booij           Natasja         71 0214 Scheldesport 1:01:16   6eV45-54
017 Thuy            Margot          00 0587 U-Track Zeis 1:02:03   6eVse-34
018 Kate            Melissa ten     97 0209 Scheldesport 1:02:20   7eVse-34
019 Schelfhout      Naomi              0665              1:03:15   5eV35-44
020 Gelok           Els             56 0070 Dynamica     1:03:38   2eV55+  
021 Sighem          Claudia van     69 0593 AV'56        1:04:02   7eV45-54
022 Vries           Jannie de       59 0025 Dynamica     1:04:42   3eV55+  
023 Geschiere       Suzanne            0712 Dynamica     1:04:45   8eV45-54
024 Kesteloo        Monica          66 0594 Vlissingen   1:05:13   9eV45-54
025 Verhulst        Petra           69 0621 Dynamica     1:05:28  10eV45-54
026 Sluijs          Marjanne v d    69 0568 Delta Sport  1:05:48  11eV45-54
027 Reus            Renate             0714 Dynamica     1:06:04   6eV35-44
028 Mook            Danielle        72 0622 B Haamstede  1:06:40  12eV45-54
029 Bleiswijk       Petra van       70 0550 Westhoek     1:06:43  13eV45-54
030 Groot           Paula           68 0553 Pallas'93    1:07:37  14eV45-54
031 Driesche        Jolanda v       68 0422 RKHAV        1:07:40  15eV45-54
032 Dijke           Edith van       87 0564 AV'56        1:07:57   8eVse-34
033 Belzen          Tanita van      86 0620 Kamperland   1:08:39   9eVse-34
034 Spaans          Ellie           58 0487 AV'56        1:09:04   4eV55+  
035 Schreutelkamp   Laura           85 0667 Delta Sport  1:09:13  10eVse-34
036 Capello         Evelien         89 0604 AV'56        1:09:43  11eVse-34
037 Waterham        Claudia            0730 Wolphaartsdi 1:10:29   7eV35-44
038 Lievense        Corina          73 0154 Middelburg   1:11:31  16eV45-54
039 Verheij         Cora            68 0552 Abbenbroek   1:12:03  17eV45-54
040 Coomans         Rebecca            0711              1:12:34  12eVse-34
041 Pijnen          Alexandra       83 0431 Scheldesport 1:14:40   8eV35-44
Mannen se-34    11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     0:39:11
002 Broeke          Tim van den     0115 Dynamica     0:39:29
003 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:41:12
004 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:41:39
005 Bouman          David           0596 PAC Rotterda 0:41:47
006 Schrama         Thijs           0600 PAC Rotterda 0:42:29
007 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:42:53
008 Sint Nicolaas   Ricardo         0627 Flakkee      0:43:29
009 Meeuwsen        Peter           0724 Krabbendijk  0:45:46
010 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56        0:45:50
011 Ridder          Rens            0445 Dynamica     0:46:16
012 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:47:22
013 Grift           Ramon v d       0716              0:47:45
014 Sinke           Yann            0558 AV'56        0:47:47
015 Krogt           Jeffrey van der 0597 PAC Rotterda 0:48:07
016 Wattel          Adriaan         0591 Middelburg   0:48:50
017 Beijer          Jesse           0633 Gonzales RT  0:50:36
018 Wouters         Jaap            0727 Dynamica     0:51:05
019 Dekker          Ricky           0696              0:51:30
020 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   0:52:42
021 Molendijk       Jan             0726 Krabbendijke 0:52:45
022 Adriaanse       Johan           0713              0:52:56
023 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:54:32
024 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        0:54:51
025 Goud            Niels           0680 Goes         0:55:04
026 Jobse           Samuel          0632 Aagtekerke   0:55:07
027 Rond            Rob de          0605 Hoogerheide  0:55:13
028 Dees            Danmar          0666 AV'56        0:55:38
029 Kooijman        Jarno           0737 AV'56        0:57:01
030 Duinkerke       Jonathan        0653 Kapelle      0:57:13
031 Hogeweg         Henny           0678 Dynamica     0:57:39
032 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  0:59:10
033 Dries           Stefan van den  0098 AV'56        1:03:12
034 Verwijs         Bram            0656 Flakkee      1:04:00
035 Eenennaam       Nick v          0693              1:16:31
 
Mannen 35-44    11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  0:42:38
002 Walhout         Adriaan         0588 Dynamica     0:43:15
003 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:43:49
004 Wiessner        Ralph           0651 Dynamica     0:44:29
005 Belzen          Corne van       0616 Dynamica     0:45:39
006 Robart          Robin           0586 Passaat      0:47:55
007 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:48:02
008 Kap             Remko           0721 Pallas       0:48:22
009 Veen            Rob van 't      0699 AV'56        0:48:44
010 Visser          Bart de         0228 Walcheren    0:49:32
011 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        0:49:36
012 Florie          Jan-Willem      0729              0:49:59
013 Holwerda        Jacob           0610 Dreischor    0:50:59
014 Vries           Martijn de      0547 Middelburg   0:51:02
015 Saurend         Jurgen          0455 AV'56        0:51:15
016 Nood            Jeroen de       0695 Dynamica     0:52:15
017 Mesu            Ruud            0577 Middelburg   0:52:19
018 Bal             Leon            0634 Delta Sport  0:52:34
019 Karamat         Jeroen          0676 Wemeldinge   0:53:24
020 Bliek           Gerben v d      0655 Goes         0:53:39
021 Hoogstrate      Frank           0723 Yerseke      0:54:47
022 Serier          Sander          0660 Poortugaal   0:55:53
023 Boot            Harry           0669 Delta Sport  0:56:07
024 Munnik          Pieter de       0661 B Haamstede  0:56:32
025 Kruithoff       Gilles          0688              0:56:56
026 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   0:57:42
027 Otter           Corne den       0544 Delta Sport  0:59:22
028 Klinken         Henry van       0645 Nieuwerkerk  1:00:08
029 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 1:00:31
030 Visser          Bryan           0659 Vlaardingen  1:02:32
031 Simonis         Elbert          0736 Aagtekerke   1:02:55
032 Dommisse        Aniek           0725 Krabbendijke 1:03:54
033 Klooster        Martijn v d     0606 Scharendijke 1:04:25
034 Delzanne        MartJan         0722 Delta Sport  1:05:37
035 Vlaam           Richard de      0649 Delta Sport  1:06:35
036 Leij            Paul van der    0565 Herkingen    1:07:50
037 Waterham        Jarno           0731 Wolphaartsdi 1:08:17
038 Dobbelaar       Patrick         0517 Wielingen    1:14:31
 
Mannen 45-54    11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:46:01
002 Smissen         Armand van der  0614 Tilburg RR   0:46:13
003 Verhage         Arjo            0393 Dynamica     0:46:45
004 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:47:52
005 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:48:47
006 Groothedde      Bas             0575 Delta Sport  0:49:21
007 Dijkman         Cees            0585 B Haamstede  0:49:24
008 Verbrugge       Gert-Jan        0563 AV'56        0:50:08
009 Goossen         Eric            0672 Scheldesport 0:50:33
010 Bouwman         Michel          0576 Delta Sport  0:50:49
011 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:50:52
012 Simonse         Berry           0601 AV'56        0:51:20
013 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     0:51:26
014 Elstgeest       Gijsbert        0677 AV'56        0:51:34
015 Gabrielse       Jos             0609 Middelburg   0:51:36
016 Thuy            Benny           0102 RKHAV        0:51:52
017 Reijntjes       Rudolf          0630 Delta Sport  0:52:08
018 Kleinjan        Jaco            0671 Goes         0:52:30
019 Goris           Sjef            0664 Middelburg   0:53:00
020 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:53:16
021 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:53:45
022 Sommeijer       Marcel          0466 Dynamica     0:53:56
023 Swiers          Jurjen          0595 Vlissingen   0:53:59
024 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:54:58
025 Provoost        Robert-Jan      0562 Domburg      0:55:21
026 Dieleman        Marco           0631 Middelharnis 0:55:43
027 Murre           Walther         0218 Scheldesport 0:56:02
028 Timmermans      Paul            0538 Tholen       0:56:05
029 Moelker         Pieter          0715 Kloetinge    0:56:26
030 Tieleman        Henkjan         0675 Flakkee      0:56:51
031 Berrevoets      Steef           0625 Delta Sport  0:56:54
032 Wieland         Niek            0452 Axel         0:57:32
033 Westeinde       Marco v t       0687 AV'56        0:58:23
034 Poulard         Paul            0700              0:58:29
035 Verwijs         Rini            0535 Delta Sport  0:58:36
036 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:58:44
037 Steenhart       Martin          0691 Kapelle      0:58:49
038 Jongeneel       Rob             0611 Middelburg   0:59:00
039 Vries           Jeroen de       0685 Wielingen    0:59:46
040 Berk            Kees  v d       0458 Roosendaal   1:00:03
041 Sluis           Gertjan v d     0569 Delta Sport  1:00:20
042 Vlieger         Edwin de        0580 Scharendijke 1:00:35
043 Jonge           William de      0490 Nieuwdorp    1:00:40
044 Clowting        Erwin           0603 Dynamica     1:01:20
045 Maranus         Peter           0618 Aagtekerke   1:01:24
046 Hooven          Andre v d       0592 Souburg      1:01:52
047 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 1:02:00
048 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 1:02:24
049 Janse           Wim             0719 Souburg      1:03:06
050 Munnik          Leon de         0738 Delta Sport  1:03:26
051 Lugtenburg      Martin          0658 Flakkee      1:03:58
052 Kloosterman     Kees            0624 Wolphaartsdi 1:04:16
053 Dijkstra        Seth            0536 Gonzales RT  1:04:18
054 Heiden          Martin v d      0549 Delta Sport  1:04:28
055 Engel           Marcel          0607 av Delta     1:04:38
056 Tuil            Paul van        0689              1:05:34
057 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport 1:07:27
058 Kommer          John            0555 Zierikzee    1:07:30
059 Have            Martin v d      0734 Flakkee      1:07:54
060 Lommel          Corne           0692              1:09:17
061 Legemaate       Kees            0662 B Haamstede  1:09:48
062 Stegers         Bill            0062 Vlissingen   1:10:35
063 Hooijer         Jeroen          0673 Vlissingen   1:11:12
064 Besuijen        Marcel          0728 Middelburg   1:11:46
065 Strating        Cherry          0698 Kamperland   1:16:48
 
Mannen 55-64    11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Douw            Wim             0718 Diomedon     0:49:40
002 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:50:02
003 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:50:31
004 Schaap          Rob             0710 Vlissingen   0:52:48
005 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        0:52:52
006 Hederik         Bert            0566 Barendrecht  0:53:03
007 Broeke          Rian van den    0574 Dynamica     0:53:21
008 Langen          Alex de         0583 Spirit       0:54:10
009 Huizen          Ron             0732              0:54:16
010 Verhage         Bram            0570 Dynamica     0:54:42
011 Feijter         Simon de        0443 Wielingen    0:55:01
012 Gent            Jan van         0617 Spirit       0:56:18
013 Velde           Jaap van der    0559 Serooskerke  0:56:29
014 Remortel        Eric van        0473 AV'56        0:56:42
015 Noordijke       Peter           0425 Goes         0:57:27
016 Damme           Ko van          0629 AV'56        0:58:38
017 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:59:02
018 Vos             Bert de         0589 Delta Sport  0:59:25
019 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:59:50
020 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 0:59:54
021 Poel            Henk van der    0684 Westkapelle  1:00:49
022 Kraaijenbrink   Robert          0557 Renesse      1:01:03
023 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen    1:02:17
024 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 1:02:26
025 Quist           Johan           0628 Middelburg   1:03:34
026 Engel           Theo            0608 Delta Sport  1:04:54
027 Smits           Jack            0690 Dynamica     1:06:11
028 Vlieger         Johan de        0613 Dynamica     1:06:13
029 Minnaard        Hans            0720 Yerseke      1:06:38
030 Griet           Kees            0697 Kruiningen   1:06:53
031 Eenennaam       Bram            0694              1:08:35
032 Reijnders       Robert          0602 Dynamica     1:09:01
033 Timmermans      Corine          0537 Helvoirt     1:10:17
034 Haest           Eric            0581 kasterlee    1:10:45
035 Nieuwenhuize    Johan           0717              1:10:53
036 Couwenbergh     Pim             0560 Zierikzee    1:12:58
037 Bavel           Adrie van       0644 Delta Sport  1:13:59
038 Francke         Leo             0619 Oostkapelle  1:15:57
039 Feijter         Co de           0554 Delta Sport  1:16:53
 
Mannen 65+      11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Dijk            Arie van        0578 Flakkee      0:56:15
002 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:57:18
003 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:58:42
004 Koole           Adri            0657 Dynamica     0:59:37
005 Bastemeijer     Fred            0733 Delta Sport  1:00:43
006 Bostelaar       Jan             0572 Dynamica     1:00:46
007 Spaans          Gerrit          0484 AV'56        1:02:12
008 Dijke           Rinie van       0543 Delta Sport  1:02:29
009 Beijer          Piet            0444 Dynamica     1:03:56
010 Jonge           Wim de          0008 AV'56        1:05:11
011 Guequierre      John            0075 Dynamica     1:05:39
012 Spoor           Leo             0681 Goudswaard   1:09:09
013 Stijns          Arthur          0023 Dynamica     1:10:50
 
Jongens A 00/01  11 km
    naam                             stn club         tijd  
geen deelnemers
 
Vrouwen se-34    11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Berge           Laurey van den  0623 Flakkee      0:47:50
002 Dekker          Noor            0495 Serooskerke  0:48:04
003 Kleinjan        Lydia           0668 Goes         0:57:20
004 Dekker          Tessa           0701 ZOEV         0:57:29
005 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:59:07
006 Thuy            Margot          0587 U-Track Zeis 1:02:03
007 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 1:02:20
008 Dijke           Edith van       0564 AV'56        1:07:57
009 Belzen          Tanita van      0620 Kamperland   1:08:39
010 Schreutelkamp   Laura           0667 Delta Sport  1:09:13
011 Capello         Evelien         0604 AV'56        1:09:43
012 Coomans         Rebecca         0711              1:12:34
 
Vrouwen 35-44    11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:47:46
002 Herijgers       Paddy           0626 Rijsbergen   0:49:09
003 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:57:05
004 Joziasse        Sandra          0670 Dynamica     1:01:09
005 Schelfhout      Naomi           0665              1:03:15
006 Reus            Renate          0714 Dynamica     1:06:04
007 Waterham        Claudia         0730 Wolphaartsdi 1:10:29
008 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport 1:14:40
 
Vrouwen 45-54    11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Burkin          Frederique      0314 Wielingen    0:49:47
002 Beckers         Annick          0582 Kasterlee    0:56:59
003 Have            Janita v d      0735 Flakkee      0:58:40
004 Strating        Henny           0573 AV'56        0:58:47
005 Goole           Saskia          0368 AV'56        0:59:39
006 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 1:01:16
007 Sighem          Claudia van     0593 AV'56        1:04:02
008 Geschiere       Suzanne         0712 Dynamica     1:04:45
009 Kesteloo        Monica          0594 Vlissingen   1:05:13
010 Verhulst        Petra           0621 Dynamica     1:05:28
011 Sluijs          Marjanne v d    0568 Delta Sport  1:05:48
012 Mook            Danielle        0622 B Haamstede  1:06:40
013 Bleiswijk       Petra van       0550 Westhoek     1:06:43
014 Groot           Paula           0553 Pallas'93    1:07:37
015 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV        1:07:40
016 Lievense        Corina          0154 Middelburg   1:11:31
017 Verheij         Cora            0552 Abbenbroek   1:12:03
 
Vrouwen 55+      11 km
    naam                             stn club         tijd  
001 Koene           Ingrid          0648 AV'56        1:01:12
002 Gelok           Els             0070 Dynamica     1:03:38
003 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     1:04:42
004 Spaans          Ellie           0487 AV'56        1:09:04
 
Meisjes A00/01   4,6km
    naam                             stn club         tijd  
001 Hederik         Ilvia           0567 Engergie     0:20:04
002 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:22:44
 
Jongens B02/03   4,6km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schets          Wouter          0357 AV'56        0:16:56
002 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:17:01
003 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 0:18:08
004 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:21:31
005 Visser          Iain            0686              1:09:06
 
Meisjes B02/03   2.4km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schets          Tessa           0914 AV'56        0:09:38
002 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:09:53
003 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV        0:09:56
004 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:10:09
005 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:10:14
006 Smits           Veerle          0972 AV'56        0:10:17
007 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:10:20
008 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        0:10:32
009 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:10:41
010 Acker           Emma van        0948 RKHAV        0:11:20
011 Coolbergen      Jill            0702              0:23:53
012 Holtkamp        Fay             0707              0:26:01
013 Smaal           Judith          0708              0:27:14
014 Holtkamp        Fay             0706              0:27:24
015 Groothedde      Elsje           0705              0:27:28
016 Stronk          Lisa            0703              0:29:20
017 Reintjes        Annick          0709              0:29:22
018 Bol             Heleen          0704              0:29:25
 
Mannen kcr+JA   2.4km
    naam                             stn club         tijd  
001 Stitan          Junis           0905 Delta Sport  0:07:35
002 Anrooij         Franklin van    0906 AV'56        0:07:59
003 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 0:08:13
004 Goudswaard      Niels           0919 Delta Sport  0:08:16
005 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:08:23
006 Kooijman        Jarno           0924 AV'56        0:08:25
007 Korte           Willem de       0911 Gonzales RT  0:08:33
008 Tuil            Niels van       0908 AV'56        0:08:36
009 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:09:25
010 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:09:42
011 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:10:23
012 Wilde           Rien de         0907 AV'56        0:10:25
013 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:10:35
014 Feijter         Co de           0915 Delta Sport  0:10:39
015 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:10:50
016 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:11:30
017 Schanck         George          0970 Wielingen    0:12:03
018 Dries           Wouter van den  0912 Heinkenszand 0:12:38
019 Berg            Ad van den      0977 AV'56        0:13:29
 
Vrouwen kcr+MA   2.4km
    naam                             stn club         tijd  
001 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     0:08:54
002 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:10:29
003 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:10:48
004 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:11:33
005 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:11:46
006 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:12:07
007 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        0:12:10
008 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:12:29
009 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:12:59
010 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:13:59
011 Nijsse          Gisela          0910 AV'56        0:14:13
012 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:14:35
013 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:14:45
014 Berrevoets      Bettina         0909 Bruinisse    0:15:27
 
Jongens C04/05   2.2km
    naam                             stn club         tijd  
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:08:22
002 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:08:27
003 Baar            Remco de        0652 AV'56        0:08:38
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:08:59
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:09:19
006 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport 0:09:32
007 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:09:41
008 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:09:46
009 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:09:52
010 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:10:21
 
Meisjes C04/05   2.2km
    naam                             stn club         tijd  
001 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:09:19
002 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        0:09:36
003 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:09:41
004 Burg            Yara            0169 AV'56        0:09:54
005 Elstgeest       Lotte           0679 AV'56        0:11:00
006 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:14:04
 
Jongens D06/07   2.2km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:08:24
002 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:08:26
003 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:08:47
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:08:50
005 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:08:56
006 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:08:58
007 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:09:01
008 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:09:03
009 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:09:29
010 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:10:28
011 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:10:53
012 Dees            Rody            0367 AV'56        0:11:51
013 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:12:15
 
Meisjes D06/07   2.2km
    naam                             stn club         tijd  
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:08:58
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:09:17
003 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:09:53
004 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:09:57
005 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:10:00
006 Luijk           Zoe van         0111 AV'56        0:10:02
007 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:10:04
008 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:10:08
009 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:10:13
010 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:10:32
011 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:10:36
012 Steenhart       Karlijn         0503 AV'56        0:10:38
013 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:10:55
014 Struijk         Maud            0643 Delta Sport  0:11:40
015 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:11:58
 
Jongens pA2 08   1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:03:57
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:04:21
003 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:25
004 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:04:49
005 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:51
006 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:04:58
007 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:05:00
 
Jongens pA1 09   1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:32
002 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     0:04:34
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:39
004 Vegt            Thijs van der   0641 Delta Sport  0:04:42
005 Grave           Devlin de       0031 RKHAV        0:04:46
006 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:05:00
007 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:05:05
008 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:05:08
009 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:05:12
010 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:05:18
011 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:05:19
012 Berman          Florian         0233 AV'56        0:05:23
 
Meisjes pA2 08   1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:23
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:30
003 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:04:40
004 Daane           Naomi           0612 Dynamica     0:04:46
005 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:05:02
006 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:05:07
007 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:05:09
008 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:05:19
009 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:05:32
010 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:05:48
 
Meisjes pA1 09   1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:36
002 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:04:50
003 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:04:53
004 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:55
005 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:03
006 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:05:10
007 Jasperse        Jet             0407 AV'56        0:05:14
008 Maat            Femke           0356 AV'56        0:05:16
009 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:05:21
010 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:05:25
 
Jongens pB  10   1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:04:12
002 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg   0:04:15
003 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:26
004 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:04:36
005 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:04:39
006 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport  0:04:41
007 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:04:44
008 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:04:47
009 Berrevoets      Thomas          0640 Delta Sport  0:04:51
010 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:05:36
011 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:38
012 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:05:44
013 Rottier         Yoeri           0467 Dynamica     0:06:31
 
Meisjes pB  10   1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:32
002 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:04:53
003 Verboom         Jet             0638 Delta Sport  0:05:00
004 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:05:26
005 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:49
 
Jongens pC  11+  1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:04:57
002 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:05:13
003 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:05:20
004 Wondergem       Dave            0579 Dynamica     0:05:28
005 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:06:07
006 Bustraan        Sam             0515 Goes         0:06:10
 
Meisjes pC  11+  1.1km
    naam                             stn club         tijd  
001 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:05:51
002 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:06:22
003 Wandel          Elin            0539 Delta Sport  0:06:27
004 Vries           Zelda de        0663 Middelburg   0:07:35
005 Hoff            Britt van't     0637 Delta Sport  0:07:36
006 Verboom         Liv             0636 Delta Sport  0:07:37
007 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:07:38
008 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:08:12

   Hse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     241 186 241 250             00 0918  4
 2 Feijter         Job de          0003 RKHAV        215 250 220 233             00 0918  4
 3 Vos             Patrick de      0051 AV'56        226 233 211 226             00 0896  4
 4 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      194 211 200 207             00 0812  4
 5 Broeke          Tim van den     0115 Dynamica     250     250 241             00 0741  3
 6 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 154 178 182 176             00 0690  4
 7 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  220 133 226 074             00 0653  4
 8 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   163 156 152 131             00 0602  4
 9 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56            188 174 186             00 0548  3
10 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        164     178 112             00 0454  3
11 Exter           Niek den        0165 Scheldesport 211     215                 00 0426  2
12 Hont            Sander d'       0207 Scheldesport 200 215                     00 0415  2
13 Meij            Otto            0061 Dynamica     148     133 115             00 0396  3
14 Ridder          Rens            0445 Dynamica         200     180             00 0380  2
15 Nicolaas        Ricardo         0437 Flakkee          220                     00 0220  1
16 Bouman          David           0596 PAC Rotterda             220             00 0220  1
17 Schrama         Thijs           0600 PAC Rotterda             215             00 0215  1
18 Nevel           Angelo van      0440 Sidibrug         207                     00 0207  1
19 Sint Nicolaas   Ricardo         0627 Flakkee                  200             00 0200  1
20 Vleeschauwer    Berten de       0353 AVLO Lokeren 191                         00 0191  1
21 Meeuwsen        Peter           0724 Krabbendijk              188             00 0188  1
22 Grift           Ramon v d       0716                          174             00 0174  1
23 Sinke           Yann            0558 AV'56                    172             00 0172  1
24 Dries           Stefan van den  0098 AV'56        123         045             00 0168  2
25 Reijnen         Daan            0480 Tartiakos            164                 00 0164  1
26 Krogt           Jeffrey van der 0597 PAC Rotterda             164             00 0164  1
27 Wattel          Adriaan         0591 Middelburg               160             00 0160  1
28 Bout            John            0486 Willemstad           159                 00 0159  1
29 Spruit          Johan           0527 AV'56                153                 00 0153  1
30 Beijer          Jesse           0633 Gonzales RT              149             00 0149  1
31 Wouters         Jaap            0727 Dynamica                 144             00 0144  1
32 Zuidweg         Arjen           0477 Yerseke              141                 00 0141  1
33 Moerenhout      Benjamin        0479 Biezelingen          140                 00 0140  1
34 Dekker          Ricky           0696                          140             00 0140  1
35 Molendijk       Jan             0726 Krabbendijke             130             00 0130  1
36 Adriaanse       Johan           0713                          127             00 0127  1
37 Verhaeghe       Koen            0533 Den Haag             116                 00 0116  1
38 Simonse         Leonard         0509 Waarde               113                 00 0113  1
39 Goud            Niels           0680 Goes                     109             00 0109  1
40 Jobse           Samuel          0632 Aagtekerke               108             00 0108  1
41 Rond            Rob de          0605 Hoogerheide              107             00 0107  1
42 Dees            Danmar          0666 AV'56                    105             00 0105  1
43 Kooijman        Jarno           0737 AV'56                    090             00 0090  1
44 Duinkerke       Jonathan        0653 Kapelle                  089             00 0089  1
45 Hogeweg         Henny           0678 Dynamica                 085             00 0085  1
46 Verwijs         Bram            0656 Flakkee                  039             00 0039  1
47 Eenennaam       Nick v          0693                          002             00 0002  1

   starts  80
   H35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 176 197 188 166             00 0727  4
 2 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  233     233 211             00 0677  3
 3 Kok             Martijn de      0342 AV'56        207 226 207                 00 0640  3
 4 Boone           Jozias          0225 AV'56        197     197 197             00 0591  3
 5 Woestijne       Rinus van de    0112 Dynamica     168 163 163                 00 0494  3
 6 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        161     172 156             00 0489  3
 7 Berg            Leo van den     0096 Essen        159 168 160                 00 0487  3
 8 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   137 146     084             00 0367  3
 9 Visser          Bart de         0228 Walcheren    162         157             00 0319  2
10 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 128     121 064             00 0313  3
11 Saurend         Jurgen          0455 AV'56                142 143             00 0285  2
12 Petegem         Patrick van     0415 Zottegem atl     241                     00 0241  1
13 Dobbelaar       Patrick         0517 Wielingen        119 107 004             00 0230  3
14 Post            Sander          0508 Scheldesport         203                 00 0203  1
15 Walhout         Adriaan         0588 Dynamica                 203             00 0203  1
16 Wiessner        Ralph           0651 Dynamica                 194             00 0194  1
17 Belzen          Corne van       0616 Dynamica                 191             00 0191  1
18 Bockstael       Bjorn van       0397 Zottegem atl     174                     00 0174  1
19 Janse           Micha           0166 Dynamica     172                         00 0172  1
20 Houweling       Frank           0530 AV'56                170                 00 0170  1
21 Robart          Robin           0586 Passaat                  168             00 0168  1
22 Kap             Remko           0721 Pallas                   163             00 0163  1
23 Veen            Rob van 't      0699 AV'56                    162             00 0162  1
24 Geertse         Ronald          0528 Serooskerke          158                 00 0158  1
25 Florie          Jan-Willem      0729                          154             00 0154  1
26 Boekhout Paz                    0395 Sint Kruis       153                     00 0153  1
27 Poppe           Koen            0375 AVLO         152                         00 0152  1
28 Decorte         Jostein         0462 Wolphaartsdi         149                 00 0149  1
29 Holwerda        Jacob           0610 Dreischor                146             00 0146  1
30 Vries           Martijn de      0547 Middelburg               145             00 0145  1
31 Hoogstraten     Frank           0532                      143                 00 0143  1
32 Remoortere      Tom van         0374 Hulst        138                         00 0138  1
33 Nood            Jeroen de       0695 Dynamica                 135             00 0135  1
34 Mesu            Ruud            0577 Middelburg               134             00 0134  1
35 Bal             Leon            0634 Delta Sport              132             00 0132  1
36 Goethals        Bram            0424 Schoondijke      131                     00 0131  1
37 Karamat         Jeroen          0676 Wemeldinge               122             00 0122  1
38 Bliek           Gerben v d      0655 Goes                     121             00 0121  1
39 Hoogstrate      Frank           0723 Yerseke                  113             00 0113  1
40 Serier          Sander          0660 Poortugaal               103             00 0103  1
41 Boot            Harry           0669 Delta Sport              100             00 0100  1
42 Munnik          Pieter de       0661 B Haamstede              095             00 0095  1
43 Kruithoff       Gilles          0688                          091             00 0091  1
44 Otter           Corne den       0544 Delta Sport              073             00 0073  1
45 Klinken         Henry van       0645 Nieuwerkerk              066             00 0066  1
46 Visser          Bryan           0659 Vlaardingen              048             00 0048  1
47 Simonis         Elbert          0736 Aagtekerke               047             00 0047  1
48 Dommisse        Aniek           0725 Krabbendijke             042             00 0042  1
49 Klooster        Martijn v d     0606 Scharendijke             036             00 0036  1
50 Delzanne        MartJan         0722 Delta Sport              030             00 0030  1
51 Vlaam           Richard de      0649 Delta Sport              026             00 0026  1
52 Leij            Paul van der    0565 Herkingen                021             00 0021  1
53 Waterham        Jarno           0731 Wolphaartsdi             019             00 0019  1

   starts  76
   H45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Karelse         Johan           0074 AV'56        184 191 184 170             00 0729  4
 2 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 157 166 161 147             00 0631  4
 3 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    153 158 148 124             00 0583  4
 4 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 149 155 146 120             00 0570  4
 5 Cappon          Erik            0383 Wielingen    182 194 194                 00 0570  3
 6 Balkenende      Peter           0234 AV'56        188     191 184             00 0563  3
 7 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 146 151 136 111             00 0544  4
 8 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     180 182     161             00 0523  3
 9 Lievense        Hans            0155 Middelburg   130 136 124 078             00 0468  4
10 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 139 144 131 054             00 0468  4
11 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     170 154     141             00 0465  3
12 Bolleman        Erik            0220 Scheldesport 143 149 135                 00 0427  3
13 Murre           Walther         0218 Scheldesport 140 150     102             00 0392  3
14 Verhage         Arjo            0393 Dynamica             186 178             00 0364  2
15 Slits           Peter           0436 Wielingen        161 168                 00 0329  2
16 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 135     128 051             00 0314  3
17 Thuy            Benny           0102 RKHAV        174         137             00 0311  2
18 Pruijsers       Martin          0007 Dynamica     151 159                     00 0310  2
19 Iersel          Patrick van     0365 AV'56        156     154                 00 0310  2
20 Wagenaar        Ronald          0092 Schore       147 145                     00 0292  2
21 Sommeijer       Marcel          0466 Dynamica             144 119             00 0263  2
22 Stegers         Bill            0062 Vlissingen   119 121     012             00 0252  3
23 Wieland         Niek            0452 Axel             139     086             00 0225  2
24 Depoorter       Yves de         0450 Jumpers          203                     00 0203  1
25 Berk            Kees  v d       0458 Roosendaal           120 067             00 0187  2
26 Sparrentak      Wim van         0241 Dynamica     186                         00 0186  1
27 Velde           Herman van de   0400 Zottegem atl     184                     00 0184  1
28 Smissen         Armand van der  0614 Tilburg RR               182             00 0182  1
29 Plume           Christian       0399 Zottegem atl     180                     00 0180  1
30 Jonge           William de      0490 Nieuwdorp            117 062             00 0179  2
31 Roman           Peter           0420 Zottegem atl     164                     00 0164  1
32 Wee             Michel de       0524 AV'56                162                 00 0162  1
33 Verstockt       Danny           0402 Zottegem atl     160                     00 0160  1
34 Groothedde      Bas             0575 Delta Sport              159             00 0159  1
35 Dijkman         Cees            0585 B Haamstede              158             00 0158  1
36 Ridder          Cor de          0446 Dynamica         157                     00 0157  1
37 Verhaagen       Hans            0531 AV'56                157                 00 0157  1
38 Ridder          Cor de          0385 Dynamica     155                         00 0155  1
39 Krol            Wilfred         0521 Fortius              155                 00 0155  1
40 Beljaars        Franky          0423 Vlissingen       152                     00 0152  1
41 Verbrugge       Gert-Jan        0563 AV'56                    152             00 0152  1
42 Vervaet         Patrick         0316 St Jansteen  150                         00 0150  1
43 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport     127     023             00 0150  2
44 Dekker          Peter           0507 Zoutelande           150                 00 0150  1
45 Goossen         Eric            0672 Scheldesport             150             00 0150  1
46 Bouwman         Michel          0576 Delta Sport              148             00 0148  1
47 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 145                         00 0145  1
48 Lavooij         Martijn         0526 AV'56                145                 00 0145  1
49 Simonse         Berry           0601 AV'56                    142             00 0142  1
50 Compiet         John            0235 RKHAV        141                         00 0141  1
51 Dequae          Bert            0447                  140                     00 0140  1
52 Elstgeest       Gijsbert        0677 AV'56                    139             00 0139  1
53 Gabrielse       Jos             0609 Middelburg               138             00 0138  1
54 Noorden         Bart van        0459 AV'56                137                 00 0137  1
55 Reijntjes       Rudolf          0630 Delta Sport              136             00 0136  1
56 Kleinjan        Jaco            0671 Goes                     133             00 0133  1
57 Franken         Wilco           0227 RKHAV        132                         00 0132  1
58 Reus            Erik de         0439 Terneuzen        130                     00 0130  1
59 Goris           Sjef            0664 Middelburg               126             00 0126  1
60 Zondervan       Gerwin          0470 AV'56                125                 00 0125  1
61 Langelaan       Jan             0386 Stekene      124                         00 0124  1
62 Swiers          Jurjen          0595 Vlissingen               118             00 0118  1
63 Meulenberg      Jakobus         0469 AV'56                112                 00 0112  1
64 Aertsen         Jurgen          0463 AV'56                106                 00 0106  1
65 Provoost        Robert-Jan      0562 Domburg                  106             00 0106  1
66 Dieleman        Marco           0631 Middelharnis             104             00 0104  1
67 Timmermans      Paul            0538 Tholen                   101             00 0101  1
68 Moelker         Pieter          0715 Kloetinge                097             00 0097  1
69 Tieleman        Henkjan         0675 Flakkee                  093             00 0093  1
70 Berrevoets      Steef           0625 Delta Sport              092             00 0092  1
71 Westeinde       Marco v t       0687 AV'56                    083             00 0083  1
72 Poulard         Paul            0700                          082             00 0082  1
73 Verwijs         Rini            0535 Delta Sport              081             00 0081  1
74 Steenhart       Martin          0691 Kapelle                  077             00 0077  1
75 Jongeneel       Rob             0611 Middelburg               076             00 0076  1
76 Vries           Jeroen de       0685 Wielingen                070             00 0070  1
77 Sluis           Gertjan v d     0569 Delta Sport              065             00 0065  1
78 Vlieger         Edwin de        0580 Scharendijke             063             00 0063  1
79 Clowting        Erwin           0603 Dynamica                 057             00 0057  1
80 Maranus         Peter           0618 Aagtekerke               056             00 0056  1
81 Hooven          Andre v d       0592 Souburg                  055             00 0055  1
82 Janse           Wim             0719 Souburg                  046             00 0046  1
83 Munnik          Leon de         0738 Delta Sport              044             00 0044  1
84 Lugtenburg      Martin          0658 Flakkee                  040             00 0040  1
85 Kloosterman     Kees            0624 Wolphaartsdi             038             00 0038  1
86 Dijkstra        Seth            0536 Gonzales RT              037             00 0037  1
87 Heiden          Martin v d      0549 Delta Sport              035             00 0035  1
88 Engel           Marcel          0607 av Delta                 034             00 0034  1
89 Tuil            Paul van        0689                          031             00 0031  1
90 Kommer          John            0555 Zierikzee                022             00 0022  1
91 Have            Martin v d      0734 Flakkee                  020             00 0020  1
92 Lommel          Corne           0692                          015             00 0015  1
93 Legemaate       Kees            0662 B Haamstede              014             00 0014  1
94 Hooijer         Jeroen          0673 Vlissingen               008             00 0008  1
95 Besuijen        Marcel          0728 Middelburg               007             00 0007  1
96 Strating        Cherry          0698 Kamperland               001             00 0001  1

   starts  144
   H55-64                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de        0085 AV'56        178 176 180 153             00 0687  4
 2 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        160 162 156 128             00 0606  4
 3 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport      172 166 151             00 0489  3
 4 Lous            Henk            0044 Dynamica     133 148 132 075             00 0488  4
 5 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     136 138 126 069             00 0469  4
 6 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 129 141 118 050             00 0438  4
 7 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 125 129 115 068             00 0437  4
 8 Feijter         Simon de        0443 Wielingen        142 130 110             00 0382  3
 9 Simons          Theo            0236 Dynamica     118 120 108                 00 0346  3
10 Noordijke       Peter           0425 Goes             135     087             00 0222  2
11 Remortel        Eric van        0473 AV'56                122 094             00 0216  2
12 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen            127 052             00 0179  2
13 Woord           Ruud            0525 THOR                 176                 00 0176  1
14 Huffel          William van     0438 Zottegem         170                     00 0170  1
15 Leng            Edward de       0083 Dynamica     166                         00 0166  1
16 Bruggeman       Rini            0043 AV'56        158                         00 0158  1
17 Douw            Wim             0718 Diomedon                 155             00 0155  1
18 Groot           Jacques de      0493 SPADO                139                 00 0139  1
19 Klaasse         Leo             0021 avvn Spijken     132                     00 0132  1
20 Dorsten         Max van         0485 Santinirunne         129                 00 0129  1
21 Schaap          Rob             0710 Vlissingen               129             00 0129  1
22 Nevel           Eric van        0389 Koolkerke        128                     00 0128  1
23 Hederik         Bert            0566 Barendrecht              125             00 0125  1
24 Broeke          Rian van den    0574 Dynamica                 123             00 0123  1
25 Langen          Alex de         0583 Spirit                   117             00 0117  1
26 Huizen          Ron             0732                          116             00 0116  1
27 Verhage         Bram            0570 Dynamica                 114             00 0114  1
28 Bavel           Adrie van       0474 Delta Sport          111                 00 0111  1
29 Gent            Jan van         0617 Spirit                   098             00 0098  1
30 Velde           Jaap van der    0559 Serooskerke              096             00 0096  1
31 Damme           Ko van          0629 AV'56                    080             00 0080  1
32 Vos             Bert de         0589 Delta Sport              072             00 0072  1
33 Poel            Henk van der    0684 Westkapelle              059             00 0059  1
34 Kraaijenbrink   Robert          0557 Renesse                  058             00 0058  1
35 Quist           Johan           0628 Middelburg               043             00 0043  1
36 Engel           Theo            0608 Delta Sport              033             00 0033  1
37 Smits           Jack            0690 Dynamica                 028             00 0028  1
38 Vlieger         Johan de        0613 Dynamica                 027             00 0027  1
39 Minnaard        Hans            0720 Yerseke                  025             00 0025  1
40 Griet           Kees            0697 Kruiningen               024             00 0024  1
41 Eenennaam       Bram            0694                          018             00 0018  1
42 Reijnders       Robert          0602 Dynamica                 017             00 0017  1
43 Timmermans      Corine          0537 Helvoirt                 013             00 0013  1
44 Haest           Eric            0581 kasterlee                011             00 0011  1
45 Nieuwenhuize    Johan           0717                          009             00 0009  1
46 Couwenbergh     Pim             0560 Zierikzee                006             00 0006  1
47 Bavel           Adrie van       0644 Delta Sport              005             00 0005  1
48 Feijter         Co de           0554 Delta Sport              003             00 0003  1
49 Francke         Leo             0619 Oostkapelle              003             00 0003  1

   starts  76
   H65+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  144 147 134 088             00 0513  4
 2 Crucq           Andre           0091 Dynamica     131 143 123 079             00 0476  4
 3 Jonge           Wim de          0008 AV'56        126 137 119 032             00 0414  4
 4 Guequierre      John            0075 Dynamica     120 124     029             00 0273  3
 5 Cornelisse      Siem            0237 Dynamica     134 134                     00 0268  2
 6 Stijns          Arthur          0023 Dynamica         122 109 010             00 0241  3
 7 Botman          Kobus           0390 Dynamica         123 110                 00 0233  2
 8 Spaans          Gerrit          0484 AV'56                114 053             00 0167  2
 9 Beijer          Piet            0444 Dynamica         125     041             00 0166  2
10 Herder          Theo den        0523 AV'56                138                 00 0138  1
11 Blaauw          Ebe             0331 Scheldesport 127                         00 0127  1
12 Wit             Ed de           0020 avvn Hellevo     126                     00 0126  1
13 Bras            Gerard          0387 Dynamica     122                         00 0122  1
14 Louws           Dave            0068 Dynamica     121                         00 0121  1
15 Dijk            Arie van        0578 Flakkee                  099             00 0099  1
16 Koole           Adri            0657 Dynamica                 071             00 0071  1
17 Bastemeijer     Fred            0733 Delta Sport              061             00 0061  1
18 Bostelaar       Jan             0572 Dynamica                 060             00 0060  1
19 Dijke           Rinie van       0543 Delta Sport              049             00 0049  1
20 Spoor           Leo             0681 Goudswaard               016             00 0016  1

   starts  37
   JA 00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 142     151                 00 0293  2
 2 Petersen        Bereket         0345 AV'56        203                         00 0203  1
 3 Tuil            Niels van       0522 AV'56                147                 00 0147  1

   starts  4
   Vse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  197 215 207 194             00 0813  4
 2 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 203 207 194 180             00 0784  4
 3 Dekker          Noor            0495 Serooskerke          226 233             00 0459  2
 4 Berge           Laurey van den  0623 Flakkee                  241             00 0241  1
 5 Claes           Lotte           0097 3Solidpharme 233                         00 0233  1
 6 Verbeek         Lisz            0346 Volharding   226                         00 0226  1
 7 Nobus           Monique         0435                  226                     00 0226  1
 8 Kleijnjan       Lydia           0510 Goes                 215                 00 0215  1
 9 Kleinjan        Lydia           0668 Goes                     207             00 0207  1
10 Dekker          Tessa           0701 ZOEV                     203             00 0203  1
11 Reus            Renate de       0441 Dynamica         200                     00 0200  1
12 Eckhardt        Marlou          0471 AV'56                197                 00 0197  1
13 Schreutelkamp   Laura           0413 Delta Sport      182                     00 0182  1
14 Thuy            Margot          0587 U-Track Zeis             182             00 0182  1
15 Traas           Ilse            0476 HeinkenszaND         174                 00 0174  1
16 Dijke           Edith van       0564 AV'56                    158             00 0158  1
17 Belzen          Tanita van      0620 Kamperland               157             00 0157  1
18 Schreutelkamp   Laura           0667 Delta Sport              155             00 0155  1
19 Capello         Evelien         0604 AV'56                    154             00 0154  1
20 Coomans         Rebecca         0711                          150             00 0150  1

   starts  27
   V35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     241 241 241 250             00 0973  4
 2 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   211 220 211 211             00 0853  4
 3 Verschuure      Monique         0005 AV'56        250 250 250                 00 0750  3
 4 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport     178 170 149             00 0497  3
 5 Sinke           Natalie         0391 Gonzales RT      194 191                 00 0385  2
 6 Heymans         Kirsten         0416 Zottegem atl     233                     00 0233  1
 7 Herijgers       Paddy           0626 Rijsbergen               226             00 0226  1
 8 Remoortere      Aafje v         0373 Biervliet    215                         00 0215  1
 9 Joziasse        Sandra          0670 Dynamica                 188             00 0188  1
10 Verschuure      Annemarie       0497 AV'56                186                 00 0186  1
11 Kroo            Mariska de      0518 Nw St Joosla         184                 00 0184  1
12 Schelfhout      Naomi           0442                  180                     00 0180  1
13 Schelfhout      Naomi           0665                          178             00 0178  1
14 Vale            Pascale         0454 Wemeldinge           172                 00 0172  1
15 Reus            Renate          0714 Dynamica                 163             00 0163  1
16 Waterham        Claudia         0730 Wolphaartsdi             153             00 0153  1

   starts  27
   V45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 207 211 203 184             00 0805  4
 2 Lievense        Corina          0154 Middelburg   182 191 188 152             00 0713  4
 3 Goole           Saskia          0368 AV'56        194     200 191             00 0585  3
 4 Burkin          Frederique      0314 Wielingen            233 220             00 0453  2
 5 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV                178 159             00 0337  2
 6 Gilst           Paola van       0089 AV'56        220                         00 0220  1
 7 Bongertman      Arinka          0481 THOR                 220                 00 0220  1
 8 Beckers         Annick          0582 Kasterlee                215             00 0215  1
 9 Verhelst        Catharine       0451                  203                     00 0203  1
10 Have            Janita v d      0735 Flakkee                  200             00 0200  1
11 Strating        Henny           0573 AV'56                    197             00 0197  1
12 Allefs          Monique         0388 RKHAV        191                         00 0191  1
13 Poppe           Sylke           0449 Knokke           186                     00 0186  1
14 Walravens       Nathalie        0448                  184                     00 0184  1
15 Sighem          Claudia van     0593 AV'56                    174             00 0174  1
16 Geschiere       Suzanne         0712 Dynamica                 170             00 0170  1
17 Kesteloo        Monica          0594 Vlissingen               168             00 0168  1
18 Verhulst        Petra           0621 Dynamica                 166             00 0166  1
19 Sluijs          Marjanne v d    0568 Delta Sport              164             00 0164  1
20 Mook            Danielle        0622 B Haamstede              162             00 0162  1
21 Bleiswijk       Petra van       0550 Westhoek                 161             00 0161  1
22 Groot           Paula           0553 Pallas'93                160             00 0160  1
23 Verheij         Cora            0552 Abbenbroek               151             00 0151  1

   starts  33
   V55+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Gelok           Els             0070 Dynamica     200 197 180 176             00 0753  4
 2 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     186 188     172             00 0546  3
 3 Flikweert       Rian            0084 Dynamica     188     182                 00 0370  2
 4 Spaans          Ellie           0487 AV'56                176 156             00 0332  2
 5 Koene           Ingrid          0648 AV'56                    186             00 0186  1
 6 Knijff-Bongers  Marianne        0224 Scheldesport 184 001                     00 0185  2

   starts  14
   MA00/01                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 250 250 250 241             00 0991  4
 2 Hederik         Ilvia           0567 Engergie                 250             00 0250  1

   starts  5
   JB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 233 233 241 233             00 0940  4
 2 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 226 226 233 241             00 0926  4
 3 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        215 207 220 226             00 0868  4
 4 Schets          Wouter          0357 AV'56        250     250 250             00 0750  3
 5 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 220 215 226                 00 0661  3
 6 Lievens         Lucas           0398 Zottegem atl     250                     00 0250  1
 7 Poppe           Thomas          0077 AVLO Zele    241                         00 0241  1
 8 Vergison        Arne            0338 Brugge           241                     00 0241  1
 9 Verstockt       Tibo            0403 Zottegem atl     220                     00 0220  1
10 Visser          Iain            0686                          220             00 0220  1
11 Bouwhuizen      Dylan           0429 RKHAV            211                     00 0211  1

   starts  24
   MB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  250 233 233 241             00 0957  4
 2 Exter           Eva den         0985 RKHAV        226 241 211 220             00 0898  4
 3 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  211 220 226 226             00 0883  4
 4 Smits           Veerle          0972 AV'56        215 226 220 215             00 0876  4
 5 Baar            Sanne de        0981 AV'56        220 207 215 211             00 0853  4
 6 Acker           Emma van        0948 RKHAV        233 215 200 200             00 0848  4
 7 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        203 200 207 207             00 0817  4
 8 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  200 203 203 203             00 0809  4
 9 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV            250 250 233             00 0733  3
10 Geldof          Jasmijn         0971 AV'56        241     241                 00 0482  2
11 Schets          Tessa           0914 AV'56                    250             00 0250  1
12 Lelie           Fien            0929 RKHAV            211                     00 0211  1
13 Ysewyn          Femke           0986 AVLO Zele    207                         00 0207  1
14 Coolbergen      Jill            0702                          197             00 0197  1
15 Coq             Louise          0936 Wielingen        197                     00 0197  1
16 Holtkamp        Fay             0707                          194             00 0194  1
17 Smaal           Judith          0708                          191             00 0191  1
18 Holtkamp        Fay             0706                          188             00 0188  1
19 Groothedde      Elsje           0705                          186             00 0186  1
20 Stronk          Lisa            0703                          184             00 0184  1
21 Reintjes        Annick          0709                          182             00 0182  1
22 Bol             Heleen          0704                          180             00 0180  1

   starts  49
   Hkcr+JA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        226 241 211 220             00 0898  4
 2 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   194 194 194 203             00 0785  4
 3 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        191 191 191 200             00 0773  4
 4 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  182 182 188 191             00 0743  4
 5 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     180 174 178 184             00 0716  4
 6 Schanck         George          0970 Wielingen    178 172 176 182             00 0708  4
 7 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 220     215 233             00 0668  3
 8 Kooijman        Jarno           0924 AV'56            233 203 215             00 0651  3
 9 Smit            Chris de        0980 RKHAV        207 215 207                 00 0629  3
10 Joppe           Bert            0933 Flakkee          176 184 197             00 0557  3
11 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport     180 180 186             00 0546  3
12 Boogaard        Wilco           0927 Dynamica         226 233                 00 0459  2
13 Goudswaard      Niels           0919 Delta Sport          226 226             00 0452  2
14 Obrie           Kenzo           0952 Scheldesport 211 220                     00 0431  2
15 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        241     186                 00 0427  2
16 Acker           Marc van        0928 RKHAV            203 197                 00 0400  2
17 Wieles          Chris           0951 Terneuzen    197 200                     00 0397  2
18 Berg            Ad van den      0977 AV'56        176         178             00 0354  2
19 Stitan          Junis           0905 Delta Sport              250             00 0250  1
20 Kox             Roel            0920 Tartiatos            250                 00 0250  1
21 Verstockt       Wouter          0946 Zottegem atl     250                     00 0250  1
22 Leng            Paavo de        0995 Dynamica     250                         00 0250  1
23 Anrooij         Franklin van    0906 AV'56                    241             00 0241  1
24 Petersen        Bereket         0917 AV'56                241                 00 0241  1
25 Ridder          Rens de         0949 Dynamica     233                         00 0233  1
26 Vermeulen       Sven            0916 Dynamica             220                 00 0220  1
27 Kapteijn        Stef            0954 AV'56        215                         00 0215  1
28 Korte           Willem de       0911 Gonzales RT              211             00 0211  1
29 Velde           Geoffry van de  0943 Zottegem atl     211                     00 0211  1
30 Tuil            Niels van       0908 AV'56                    207             00 0207  1
31 Buter           Willem-Jan      0926 Scheldesport     207                     00 0207  1
32 Luteijn         Sjaak           0961 LPK          203                         00 0203  1
33 Heijde          Thomas v d      0923 Tartelos             200                 00 0200  1
34 Quekelberghe    Patrick van     0957 Wielingen    200                         00 0200  1
35 Dezure          Kris            0939 Zottegem atl     197                     00 0197  1
36 Wilde           Rien de         0907 AV'56                    194             00 0194  1
37 Feijter         Co de           0915 Delta Sport              188             00 0188  1
38 Waes            Peter van       0932 Wielingen        188                     00 0188  1
39 Dees            Tom             0953 AV'56        188                         00 0188  1
40 Huffel          Tom van         0938 Zottegem atl     186                     00 0186  1
41 Vink            Dylan           0989 RKHAV        186                         00 0186  1
42 Meijer          Arjen de        0944 Zottegem atl     184                     00 0184  1
43 Jonge           William de      0979 Nieuwdorp    184                         00 0184  1
44 Kapteijn        Remco           0922 AV'56                182                 00 0182  1
45 Dries           Wouter van den  0912 Heinkenszand             180             00 0180  1
46 Hogervorst      Rudie           0993 Wielingen        178                     00 0178  1
47 Rasenberg       Ronald          0992 Delta Sport  174                         00 0174  1

   starts  82
   Vkcr+MA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     215 220 226 233             00 0894  4
 2 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  207 197 215 220             00 0839  4
 3 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  194 194 211 207             00 0806  4
 4 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        188 200 207 203             00 0798  4
 5 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        186 191 197 200             00 0774  4
 6 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     250     250 250             00 0750  3
 7 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport      233 241 241             00 0715  3
 8 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        203 215     226             00 0644  3
 9 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 200 203     215             00 0618  3
10 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport      186 194 191             00 0571  3
11 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 226 241                     00 0467  2
12 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        197         211             00 0408  2
13 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 182         194             00 0376  2
14 Vercruyssen     Anneleen        0945 Zottegem atl     250                     00 0250  1
15 Haegens         Caro            0956 Lokeren      241                         00 0241  1
16 LeijnsePrenger  Roely           0921 Dynamica             233                 00 0233  1
17 Heynderickx     Cindy           0968 Volharding B 233                         00 0233  1
18 Herschens       Veronique       0942 Zottegem atl     226                     00 0226  1
19 Pieters         Irinia          0959 AC Waasland  220                         00 0220  1
20 Steenblok       Marian          0975 AV'56                220                 00 0220  1
21 Plasschaert     Isabelle        0941 Zottegem atl     211                     00 0211  1
22 Adriaensen      Kathleen        0967 Volharding B 211                         00 0211  1
23 Vossel          Kim van         0940 Zottegem atl     207                     00 0207  1
24 Glind           Katinka v d     0529 AV'56                203                 00 0203  1
25 Post            Patricia        0514 Terneuzen            200                 00 0200  1
26 Nijsse          Gisela          0910 AV'56                    197             00 0197  1
27 Simonse         Marielle        0962 AV'56        191                         00 0191  1
28 Berrevoets      Bettina         0909 Bruinisse                188             00 0188  1
29 Velde           Daisy van de    0947 Wielingen        188                     00 0188  1
30 Latuheru        Martine         0988 Vlissingen   184                         00 0184  1
31 Belle           Mia van         0982 Dynamica     180                         00 0180  1

   starts  59
   JC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 220 250 250 250             00 0970  4
 2 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     200 220 215 220             00 0855  4
 3 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        194 207 207 203             00 0811  4
 4 Berg            Nino van den    0101 AV'56        191 203 203 200             00 0797  4
 5 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        211     233 241             00 0685  3
 6 Schuit          Daan            0200 Scheldesport     226 226 226             00 0678  3
 7 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        215     241 211             00 0667  3
 8 Broeksma        Silas           0392 AV'56            211 211 207             00 0629  3
 9 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport     215     215             00 0430  2
10 Aerde           Yens van        0119 AVLO Lokeren 250                         00 0250  1
11 Suy             Victor          0114 AVLO Sinaai  241                         00 0241  1
12 Deplorez        Tim             0396 Zottegem atl     241                     00 0241  1
13 Smet            Ruben           0152 AC Waasland  233                         00 0233  1
14 Verbraekel      Lorenzo         0421 Zottegem atl     233                     00 0233  1
15 Baar            Remco de        0652 AV'56                    233             00 0233  1
16 Rooms           Jentho          0150 AC Waasland  226                         00 0226  1
17 Geense          Bowen           0456 AV'56                220                 00 0220  1
18 Bosscher        Thomas de       0151 AC Waasland  207                         00 0207  1
19 Saeger          Milan de        0053 AVLO Lokeren 203                         00 0203  1
20 Verniers        Maxim           0347 AVLO Zele    197                         00 0197  1
21 Bruijn          Tim de          0050 RKHAV        188                         00 0188  1

   starts  42
   MC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 207 250 226 250             00 0933  4
 2 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        200 233 215 233             00 0881  4
 3 Burg            Yara            0169 AV'56        194 226 211 226             00 0857  4
 4 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        188 215     215             00 0618  3
 5 Lorier          Lisanne         0055 Dynamica         241 233                 00 0474  2
 6 Schets          Tessa           0358 AV'56        211     241                 00 0452  2
 7 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        203         241             00 0444  2
 8 Poppe           Dorien          0078 AVLO Zele    250                         00 0250  1
 9 Graaf           Amy de          0475 AV'56                250                 00 0250  1
10 Roose           Rhune van       0355 AVLO         241                         00 0241  1
11 Penneman        Charlotte       0159 AC Waasland  233                         00 0233  1
12 Kegel           Iris de         0117 AVLO Overmer 226                         00 0226  1
13 Smedt           Noor            0354 AVLO         220                         00 0220  1
14 Verschuren      Suzanne         0434 Scheldesport     220                     00 0220  1
15 Nijsse          Iza             0496 AV'56                220                 00 0220  1
16 Elstgeest       Lotte           0679 AV'56                    220             00 0220  1
17 Vleeschouwer    Lucca de        0118 AVLO Lokeren 215                         00 0215  1
18 Seters          Sophie van      0427 Flakkee          211                     00 0211  1
19 Geboes          Kaat            0144 AC Waasland  197                         00 0197  1
20 Thiieman        Georgette       0081 club         191                         00 0191  1

   starts  34
   JD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     233 250 250 250             00 0983  4
 2 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      226 241 226 207             00 0900  4
 3 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 220 233 211 211             00 0875  4
 4 Steels          Jaro            0033 RKHAV        203 226 220 215             00 0864  4
 5 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     194 215 215 233             00 0857  4
 6 Koole           Stijn           0315 Dynamica     188 203 203 226             00 0820  4
 7 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 178 200 194 197             00 0769  4
 8 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 174 194 197 203             00 0768  4
 9 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    166 186 182 200             00 0734  4
10 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        241     241 241             00 0723  3
11 Lous            Jochem          0076 Dynamica     155 180 176 191             00 0702  4
12 Engels          Ivar            0045 Dynamica     207     233 220             00 0660  3
13 Kwekelberghe    Jens van        0195 Scheldesport 170 191 191                 00 0552  3
14 Dees            Rody            0367 AV'56        154     178 194             00 0526  3
15 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 159 184 180                 00 0523  3
16 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport      207 200                 00 0407  2
17 Steenblok       Koen            0162 AV'56        197     207                 00 0404  2
18 Koning          Kinan de        0412 AV'56            188 184                 00 0372  2
19 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        168 197                     00 0365  2
20 Oele            Niels           0168 AV'56        164     186                 00 0350  2
21 Penneman        Emiel           0160 AC Waasland  250                         00 0250  1
22 Lafourte        Levy            0238 Zottegem         220                     00 0220  1
23 Cloodt          Niels van de    0146 AC Waasland  215                         00 0215  1
24 Overmeire       Ewaud           0147 AC Waasland  211                         00 0211  1
25 Bouwhuizen      Robin           0428 RKHAV            211                     00 0211  1
26 Hooste          Tijn van        0329 AC Waasland  200                         00 0200  1
27 Anne            Sven            0148 AC Waasland  191                         00 0191  1
28 Weert           Leander de      0511 RKHAV                188                 00 0188  1
29 Vlieger         Milan de        0258 Volharding   186                         00 0186  1
30 Marin           Vince           0298 Volharding B 184                         00 0184  1
31 Noppe           Siebe           0299 Volharding B 182                         00 0182  1
32 Boxstael        Xander van      0418 Zottegem atl     182                     00 0182  1
33 Belien          Billy           0149 AC Waasland  180                         00 0180  1
34 Bunder          Jesse vd        0379 crosscomp    176                         00 0176  1
35 Bonten          Jasper          0145 AC Waasland  172                         00 0172  1
36 Nobels          Zeno            0348 Volharding B 163                         00 0163  1
37 Moussaoui       Montacer        0330 AC Waasland  162                         00 0162  1
38 Vuytack         Florian         0372 RKHAV        161                         00 0161  1
39 Geldof          Thibe           0376 Volharding   160                         00 0160  1
40 Jong            Yannick de      0194 Scheldesport 158                         00 0158  1
41 Waele           Wout de         0294 Volharding B 157                         00 0157  1
42 Ruben           Teun            0378 Kloosterzand 156                         00 0156  1

   starts  87
   MD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     207 250 250 250             00 0957  4
 2 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     200 241 233 241             00 0915  4
 3 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     211 233 211 220             00 0875  4
 4 Simonse         Marit           0308 AV'56        162 226 215 226             00 0829  4
 5 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 182 211 207 211             00 0811  4
 6 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  174 207 197 203             00 0781  4
 7 Exter           Ann den         0073 RKHAV        172 200 186 191             00 0749  4
 8 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 159 194 184 186             00 0723  4
 9 Maranus         Femke           0052 Dynamica     226 220 220                 00 0666  3
10 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        176     226 233             00 0635  3
11 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        180     203 207             00 0590  3
12 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        166 215     197             00 0578  3
13 Karelse         Yara            0094 AV'56        170     200 200             00 0570  3
14 Loir            Elise           0142 AC Waasland  241     241                 00 0482  2
15 Luijk           Zoe van         0111 AV'56            203     215             00 0418  2
16 Steenhart       Karlijn         0503 AV'56                194 194             00 0388  2
17 Luijk           Tess van        0110 AV'56        160 197                     00 0357  2
18 Poucke          Fran van        0143 AC Waasland  250                         00 0250  1
19 Lokeren         Phebe van       0139 AC Waasland  233                         00 0233  1
20 Bosscher        Elise de        0141 AC Waasland  220                         00 0220  1
21 Suy             Emma            0113 AVLO Sinaai  215                         00 0215  1
22 Vercammen       Kaat            0328 AC Waasland  203                         00 0203  1
23 D'Hooge         Chloe           0303 AVLO Zelzate 197                         00 0197  1
24 Duhoux          Dorien          0300 Volharding B 194                         00 0194  1
25 Raemdonck       Ayco            0057 AVLO Lochcri 191                         00 0191  1
26 Paul            Rachel          0501 AV'56                191                 00 0191  1
27 Wauters         Lize            0301 Volharding B 188                         00 0188  1
28 Koeman          Janita          0504 AV'56                188                 00 0188  1
29 Struijk         Maud            0643 Delta Sport              188             00 0188  1
30 Lagaert         Julie           0295 Volharding B 186                         00 0186  1
31 Lekhli          Nour Chioua     0140 AC Waasland  184                         00 0184  1
32 Boonman         Madelief        0499 AV'56                182                 00 0182  1
33 Geus            Brigitte de     0019 AV'56        178                         00 0178  1
34 Thoen           Alexe           0296 Volharding B 168                         00 0168  1
35 Wilde           Zita de         0302 Volharding B 164                         00 0164  1
36 Crombeen        Evita           0239 RKHAV        163                         00 0163  1
37 Waal            Ulvy de         0360 RKHAV        161                         00 0161  1
38 Flies           Femke           0137 AC Waasland  158                         00 0158  1
39 Smedt           Laura de        0257 Volharding   157                         00 0157  1

   starts  77
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     233 250 250 250             00 0983  4
 2 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 211 241 241 241             00 0934  4
 3 Giele           Midas           0187 Scheldesport 194 226 226 233             00 0879  4
 4 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        161 194 194 226             00 0775  4
 5 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        197 233 220                 00 0650  3
 6 Beuns           Jens            0072 AV'56        180 211 233                 00 0624  3
 7 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport      200 200 211             00 0611  3
 8 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 182 207     220             00 0609  3
 9 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        178 215 215                 00 0608  3
10 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        164     197 215             00 0576  3
11 Lensen          Quinten         0366 Scheldesport 174 197                     00 0371  2
12 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     163     203                 00 0366  2
13 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 159     191                 00 0350  2
14 Zutter          Rune de         0283 Volharding B 250                         00 0250  1
15 Riel            Senne van       0289 Volharding B 241                         00 0241  1
16 Overmeire       Merijn          0136 AC Waasland  226                         00 0226  1
17 Geerardyn       Michiel         0157 AC Waasland  220                         00 0220  1
18 Dekker          Edwin           0232 Wielingen        220                     00 0220  1
19 Paelinck        Lode            0285 Volharding B 215                         00 0215  1
20 Paul            Markus          0513 AV'56                211                 00 0211  1
21 Schepper        Matiz de        0134 AC Waasland  207                         00 0207  1
22 Sinke           Jerom           0465 AV'56                207                 00 0207  1
23 Verstraeten     Bas             0290 Volharding B 203                         00 0203  1
24 Lievens         Dieter          0417 Zottegem atl     203                     00 0203  1
25 Vries           Sean de         0284 Volharding B 200                         00 0200  1
26 Nespen          Lucas van       0291 Volharding B 191                         00 0191  1
27 Bogaert         Arne van        0288 Volharding B 188                         00 0188  1
28 Rummens         Bram            0287 Volharding B 186                         00 0186  1
29 d'Heer          Kobe            0256 Volharding   184                         00 0184  1
30 Pauwels         Seppo           0158 AC Waasland  176                         00 0176  1
31 Vlassenrood     Rens            0371 St Jansteen  172                         00 0172  1
32 Cauwer          Corneel de      0135 AC Waasland  170                         00 0170  1
33 Raaymakers      Robe            0286 Volharding B 168                         00 0168  1
34 Cock            Thibeau de      0255 Volharding   166                         00 0166  1
35 Waele           Lars de         0282 Volharding B 162                         00 0162  1
36 Deijl           Kyan v d        0381              160                         00 0160  1

   starts  63
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     211 241 226 233             00 0911  4
 2 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 194 220 200 211             00 0825  4
 3 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 174 207 211 207             00 0799  4
 4 Berman          Florian         0233 AV'56        180 211 203 194             00 0788  4
 5 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     176 203 197 203             00 0779  4
 6 Melse           Abel            0320 AV'56            250 250 250             00 0750  3
 7 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     215     241 241             00 0697  3
 8 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport     226 207 200             00 0633  3
 9 Houwing         Jiska           0138 Dynamica         233 233                 00 0466  2
10 Grave           Devlin de       0031 RKHAV                220 220             00 0440  2
11 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica             215 215             00 0430  2
12 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        182 215                     00 0397  2
13 Dalen           Rens van        0016 AV'56        184         197             00 0381  2
14 Rooms           Jorden          0128 AC Waasland  250                         00 0250  1
15 Bareman         Daniel          0183 Scheldesport 241                         00 0241  1
16 Lekhli          Hesa Chioua     0130 AC Waasland  233                         00 0233  1
17 Jonghe          Korneel de      0326 AC Waasland  226                         00 0226  1
18 Vegt            Thijs van der   0641 Delta Sport              226             00 0226  1
19 Vijdt           Jules           0129 AC Waasland  220                         00 0220  1
20 Dorsselaer      Sem van         0103 RKHAV        207                         00 0207  1
21 Herremans       Sebastian       0131 AC Waasland  203                         00 0203  1
22 Heijens         Maxim           0039 RKHAV        200                         00 0200  1
23 Boxstael        Yarne van       0419 Zottegem atl     200                     00 0200  1
24 Duysserinck     Finn            0015 Wielingen        197                     00 0197  1
25 Potter          Nilo de         0253 Volharding   197                         00 0197  1
26 Berge           Sam van den     0491 AV'56                194                 00 0194  1
27 Back            Pedro           0254 Volharding   191                         00 0191  1
28 Dieleman        Kurt            0516                      191                 00 0191  1
29 Vercauteren     Lion            0127 AC Waasland  188                         00 0188  1
30 Cock            Wannes de       0276 Volharding B 186                         00 0186  1
31 Vlieger         Mats de         0369              178                         00 0178  1
32 Speleman        Berre           0325 AC Waasland  172                         00 0172  1
33 Kevie           Shane v d       0359 Dynamica     170                         00 0170  1
34 MartensSpanhove Emile           0277 Volharding B 166                         00 0166  1

   starts  60
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     241 250 250 250             00 0991  4
 2 Mol             Elise           0022 AV'56        233 241 241 241             00 0956  4
 3 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 207 233 233 215             00 0888  4
 4 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        194 226 220 233             00 0873  4
 5 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 200 220 226 211             00 0857  4
 6 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 188 203 203 200             00 0794  4
 7 Bustraan        Tess            0409 AV'56            207 211 220             00 0638  3
 8 Damme           Marit van       0191 Scheldesport     211 215 207             00 0633  3
 9 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport     215 207 203             00 0625  3
10 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      250                         00 0250  1
11 Casserie        Ella van de     0252 Volharding   226                         00 0226  1
12 Daane           Naomi           0612 Dynamica                 226             00 0226  1
13 Vercauteren     Violetta        0132 AC Waasland  220                         00 0220  1
14 Lagaert         Eline           0293 Volharding B 215                         00 0215  1
15 Muyldermans     Talitha         0133 AC Waasland  211                         00 0211  1
16 Weduwe          Laura der       0037 RKHAV        203                         00 0203  1
17 Kooiker         Janne           0457 AV'56                200                 00 0200  1
18 Waele           Lotte de        0292 Volharding B 197                         00 0197  1
19 Seager          Stien de        0370 Stekene      191                         00 0191  1

   starts  43
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      226 241 250 250             00 0967  4
 2 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        203 233 241 226             00 0903  4
 3 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 211 226 233 233             00 0903  4
 4 Maat            Femke           0356 AV'56        178 203 207 207             00 0795  4
 5 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 168 200 197 220             00 0785  4
 6 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        180 188 211 200             00 0779  4
 7 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    215 250     241             00 0706  3
 8 Govers          Anouk           0312 AV'56        207     226 215             00 0648  3
 9 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 200 220 220                 00 0640  3
10 Jasperse        Jet             0407 AV'56            211 215 211             00 0637  3
11 Koning          Nikki de        0406 AV'56            197 203 203             00 0603  3
12 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        184 207 200                 00 0591  3
13 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 186 194 194                 00 0574  3
14 Vercammen       Lies            0324 AC Waasland  250                         00 0250  1
15 Bock            Alicia de       0351 AC Waasland  241                         00 0241  1
16 Verhulst        Yinte           0126 AC Waasland  233                         00 0233  1
17 Constant        Elise           0250 Volharding   220                         00 0220  1
18 Cooman          Niki            0337 ZA               215                     00 0215  1
19 Wauters         Stien           0278 Volharding B 197                         00 0197  1
20 Mettepenningen  Ava Brys        0125 AC Waasland  194                         00 0194  1
21 Vries           Alyssa de       0280 Volharding B 191                         00 0191  1
22 Velde           Cara van de     0401 Zottegem atl     191                     00 0191  1
23 Wiskerke        Emme            0453 AV'56                191                 00 0191  1
24 Clerkx          Ane Lucia       0279 Volharding B 188                         00 0188  1
25 Waal            Indy de         0313 RKHAV        182                         00 0182  1
26 Mei             Ke              0343 Flakkee      176                         00 0176  1
27 Reyns           Marie           0281 Volharding B 174                         00 0174  1

   starts  59
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  215 241 241 250             00 0947  4
 2 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     203 233 233 233             00 0902  4
 3 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        188 211 215 220             00 0834  4
 4 Boot            Damian          0305 Delta Sport  170 200 197 197             00 0764  4
 5 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 226 250 250                 00 0726  3
 6 Luijk           Daan van        0109 AV'56        207 220     226             00 0653  3
 7 Prins           Hylke           0173 Scheldesport     215 211 211             00 0637  3
 8 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        186 226 203                 00 0615  3
 9 Braal           Jan de          0318 AV'56        191     207 207             00 0605  3
10 Teunissen       Micha           0060 AV'56        184 207 200                 00 0591  3
11 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 172 203 191                 00 0566  3
12 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        176     194 194             00 0564  3
13 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport          220 215             00 0435  2
14 Buysse          Lucas           0124 AC Waasland  250                         00 0250  1
15 Zutter          Dries de        0269 Volharding B 241                         00 0241  1
16 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg               241             00 0241  1
17 Sierens         Vic             0323 AC Waasland  233                         00 0233  1
18 Plas            Justus van der  0478 AV'56                226                 00 0226  1
19 Bogaert         Anse van        0272 Volharding B 220                         00 0220  1
20 d'Heer          Birger          0249 Volharding   211                         00 0211  1
21 Berrevoets      Thomas          0640 Delta Sport              203             00 0203  1
22 Wee             Zino van der    0248 Volharding   200                         00 0200  1
23 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport              200             00 0200  1
24 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 197                         00 0197  1
25 Paelinck        Lucas           0271 Volharding B 194                         00 0194  1
26 Rottier         Yoeri           0467 Dynamica                 191             00 0191  1
27 Vos             Gerben de       0042 RKHAV        182                         00 0182  1
28 Roeck           Senne de        0038 RKHAV        180                         00 0180  1
29 Wilde           Milo de         0270 Volharding B 178                         00 0178  1
30 RAemdonck       Siebe van       0349 Volharding B 174                         00 0174  1

   starts  59
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     250 250 250 250             00 1000  4
 2 Steels          Ona             0032 RKHAV        226 241 226 241             00 0934  4
 3 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     220 233 233 226             00 0912  4
 4 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        194 220 211 220             00 0845  4
 5 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 188 226 215                 00 0629  3
 6 Lijs            Nova de le      0067 Wielingen    191 215                     00 0406  2
 7 Schepper        Elize de        0122 AC Waasland  241                         00 0241  1
 8 Jasperse        Wies            0468 AV'56                241                 00 0241  1
 9 Stuer           Pauline         0274 Volharding B 233                         00 0233  1
10 Verboom         Jet             0638 Delta Sport              233             00 0233  1
11 Geelhoed        Jet             0483 AV'56                220                 00 0220  1
12 Heyndrickx      Lisa            0322 AC Waasland  215                         00 0215  1
13 Cauwer          Lili de         0123 AC Waasland  211                         00 0211  1
14 Goethem         Romy van        0041 RKHAV        207                         00 0207  1
15 Rooms           Amber           0121 AC Waasland  203                         00 0203  1
16 Lefever         Emeline         0273 Volharding B 200                         00 0200  1
17 Nys             Lore            0275 Volharding B 197                         00 0197  1
18 Jong            Puck de         0240 Flakkee      186                         00 0186  1
19 Aps             Xyana           0243 Volharding   184                         00 0184  1

   starts  34
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 197 250 250 250             00 0947  4
 2 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        207 233 226 241             00 0907  4
 3 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee        226 220 233             00 0679  3
 4 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        182 220     220             00 0622  3
 5 Bustraan        Sam             0515 Goes                 211 215             00 0426  2
 6 Muyldermans     Liano           0120 AC Waasland  250                         00 0250  1
 7 Hemelrijck      Jef van         0246 Volharding   241                         00 0241  1
 8 Morelgem        Luuk van        0405 Sluis            241                     00 0241  1
 9 Paul            Nathan          0512 AV'56                241                 00 0241  1
10 Bruneel         Thomas          0247 Volharding   233                         00 0233  1
11 Berge           Job van den     0492 AV'56                233                 00 0233  1
12 Cock            Karsten de      0261 Volharding B 226                         00 0226  1
13 Wondergem       Dave            0579 Dynamica                 226             00 0226  1
14 Constant        Matti           0244 Volharding   220                         00 0220  1
15 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     215                         00 0215  1
16 Lemmens         Thomas          0498 AV'56                215                 00 0215  1
17 Vydt            Arthur          0350 AC Waasland  211                         00 0211  1
18 Meul            Lander          0352 Volharding   203                         00 0203  1
19 Landeghem       Jonah van       0260 Volharding B 200                         00 0200  1
20 Baert           Maxim           0245 Volharding   194                         00 0194  1
21 Vyvere          Melvin vd       0344 Volharding   191                         00 0191  1
22 Slowack         Daan            0262 Volharding B 188                         00 0188  1
23 Thoen           Leon            0264 Volharding B 186                         00 0186  1
24 Pauwels         Matti           0156 AC Waasland  184                         00 0184  1
25 Roelands        Louis           0263 Volharding B 180                         00 0180  1

   starts  36
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 215 241 233 241             00 0930  4
 2 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 200 226 220 211             00 0857  4
 3 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  197 215 215 207             00 0834  4
 4 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 220 250                     00 0470  2
 5 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    203 220                     00 0423  2
 6 Snoeck          Julie           0268 Volharding B 250                         00 0250  1
 7 Westerweele     Veerle          0472 AV'56                250                 00 0250  1
 8 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport              250             00 0250  1
 9 Assel           Mare van        0242 Volharding   241                         00 0241  1
10 Bobeldijk       Norah           0489 AV'56                241                 00 0241  1
11 Speleman        Marith          0265 Volharding B 233                         00 0233  1
12 Zanden          Maureen van der 0408 AV'56            233                     00 0233  1
13 Wandel          Elin            0539 Delta Sport              233             00 0233  1
14 Lokko           Alicia          0266 Volharding B 226                         00 0226  1
15 Burke           Liv             0488 AV'56                226                 00 0226  1
16 Vries           Zelda de        0663 Middelburg               226             00 0226  1
17 Hoff            Britt van't     0637 Delta Sport              220             00 0220  1
18 Verboom         Liv             0636 Delta Sport              215             00 0215  1
19 Roelands        Charlotte       0267 Volharding B 211                         00 0211  1
20 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 207                         00 0207  1

   starts  31
   totaal  1362 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (80)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
Recente video(s)
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
19e Aagtekerkerun door Omroep Zeeland
Atletiek Zeeland © 2019