woensdag 16 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Scheidsrechtersloop
Vlissingen, zondag 6 januari 2019 - Organisatie: Dynamica
8 km
001 Vriendt Sammie de    Oostakker B      141 0:28:52    1eMan   
002 Feas Adrie           Vlissingen       202 0:30:30    2eMan   
003 Sanderse Monica      Vlissingen       069 0:30:35    1eDame   
004 Geertse Ronald       Serooskerke      221 0:30:56    3eMan   
005 Boutens Ruben        Middelburg       234 0:32:15    4eMan   
006 Adriaanse Johan      Middelburg       091 0:32:17    5eMan   
007 Gabrielse Jos        Middelburg       096 0:32:22    6eMan   
008 Nieuwkerk Corne      Koudekerke       240 0:32:42    7eMan   
009 Swiers Jurgen        Vlissingen       212 0:32:49    8eMan   
010 Brouwer Sjaak        Vlissingen       253 0:32:59    9eMan   
011 Traas Rene           Kapelle          204 0:33:13   10eMan   
012 Woestijne Rinus vd   Middelburg       093 0:33:19   11eMan   
013 Vries Martijn de     Middelburg       071 0:33:24   12eMan   
014 Harmes Erwin         Middelburg       089 0:33:28   13eMan   
015 Male Gerard v d      Westkapelle      242 0:33:32   14eMan   
016 Jacobs Richard       Nw St Joosland   219 0:33:35   15eMan   
017 Ritseman Jaapjan     Middelburg       208 0:34:08   16eMan   
018 Westerweele Henrik   Vlissingen       252 0:34:18   17eMan   
019 Deurwaarder Roy      Ritthem          249 0:34:29   18eMan   
020 Baas Lion            Vlissingen       250 0:34:34   19eMan   
021 Lous Henk            Vlissingen       088 0:34:49   20eMan   
022 Broeke Rian van den  Vlissingen       084 0:34:59   21eMan   
023 Krocke Ronnie        Souburg          094 0:35:00   22eMan   
024 Jobse Matthijs       St Laurens       098 0:35:23   23eMan   
025 Steketee Maurice     Middelburg       206 0:35:25   24eMan   
026 Jacobs Timmy         Nw St Joosland   218 0:35:27   25eMan   
027 Aartsen Arthur van   Middelburg       205 0:35:29   26eMan   
028 Moelker Pieter       Kloetinge        216 0:36:03   27eMan   
029 Nooijer Martin de    Vlissingen       241 0:36:06   28eMan   
030 Belfroid Cyril       Middelburg       073 0:36:07   29eMan   
031 Volmer Bartjan       Arnemuiden       227 0:36:09   30eMan   
032 Put Jos              Vlissingen       211 0:36:11   31eMan   
033 Albronda Joop        Middelburg       086 0:36:14   32eMan   
034 Heijden Kees van der Vlissingen       070 0:36:49   33eMan   
035 Jonge Guillaume de   Souburg          072 0:37:05   34eMan   
036 Poulard Paul         Middelburg       077 0:37:08   35eMan   
037 Hooven Andre v d     Souburg          224 0:37:20   36eMan   
038 Tabak Wim            Vlissingen       076 0:37:30   37eMan   
039 Looff Bennie de      Vlissingen       081 0:37:39   38eMan   
040 Maranus Peter        Aagtekerke       201 0:37:51   39eMan   
041 Verstrate Kees-Jan   Middelburg       087 0:38:24   40eMan   
042 Koppejan Martin      Huizen           085 0:38:28   41eMan   
043 Pagter Rob de        Ritthem          079 0:38:55   42eMan   
044 Belzen Niek van      Arnemuiden       231 0:38:59   43eMan   
045 Overweel John        Middelburg       215 0:39:03   44eMan   
046 Vlieger Johan de     Vlissingen       075 0:39:06   45eMan   
047 Leeftink Henk        Souburg          230 0:39:08   46eMan   
048 Smits Jack           Souburg          239 0:39:10   47eMan   
049 Windt Folgert        Vlissingen       220 0:39:12   48eMan   
050 Nooijer  Stefan de   Vlissingen       248 0:39:58   49eMan   
051 Brasser Bram         Vlissingen       233 0:40:01   50eMan   
052 Eenennaam Ton van    Vlissingen       235 0:40:03   51eMan   
053 Blaas Simon          Middelburg       222 0:40:13   52eMan   
054 Nieboer Patricia     Hellevoetsluis   097 0:40:23    2eDame   
055 Geschiere Suzanne    St Laurens       225 0:40:28    3eDame   
056 Kesteloo Monica      Vlissingen       214 0:40:38    4eDame   
057 Minnaard Hans        Yerseke          237 0:40:54   53eMan   
058 Looff Eddy de        Middelburg       082 0:40:56   54eMan   
059 Hooijer Jeroen       Vlissingen       238 0:41:12   55eMan   
060 Nieulande Martin van Nw St Joosland   207 0:41:28   56eMan   
061 Caspel Ton van       Vlissingen       229 0:41:39   57eMan   
062 Dierickx Jose        Vlissingen       099 0:41:46   58eMan   
063 Verhulst Petra       Westkapelle      223 0:41:48    5eDame   
064 Guequierre John      Middelburg       090 0:41:53   59eMan   
065 Visser Freek-Jan     Middelburg       074 0:42:00   60eMan   
066 Bode Matthijs        Biggekerke       209 0:42:16   61eMan   
067 Lange Vincent de     Middelburg       083 0:42:22   62eMan   
068 Goorsenberg Tessa    Koudekerke       236 0:42:24    6eDame   
069 Traas Kees           Kapelle          203 0:42:37   63eMan   
070 Boxtel Frank van     Vlissingen       078 0:43:14   64eMan   
071 Aarden Dick          Vlissingen       243 0:43:29   65eMan   
072 Welle Hans van der   Vlissingen       095 0:43:39   66eMan   
073 Moerland Renate      Arnemuiden       226 0:43:42    7eDame   
074 Vogel Robin          Vlissingen       244 0:45:05   67eMan   
075 Merison Ed           Zoutelande       251 0:45:08   68eMan   
076 Schipper Rover       Vlissingen       245 0:45:11   69eMan   
077 Caspel Emmy van      Vlissingen       228 0:45:13    8eDame   
078 Henrar Nicole        Koudekerke       080 0:46:22    9eDame   
079 Groes Katja de       Vrouwenpolder    217 0:46:24   10eDame   
080 Francke Leo          Oostkapelle      232 0:47:05   70eMan   
081 Van Samang Ann       Brugge           210 0:47:09   11eDame   
082 Luitwieler Jacob     Middelburg       092 0:48:42   71eMan   
083 Mulder Anke          Vlissingen       247 0:49:43   12eDame   
084 Simons Ingrid        Vlissingen       246 0:49:45   13eDame   
085 Ruyter Tonny de      Vlissingen       100 0:50:14   72eMan   
086 Vlieger Heleen de    Vlissingen       213 0:50:56   14eDame    

4,5 km
001 Boel Jason           Vlissingen       138 0:19:31    1eMan   
002 Schouffoer Boris     Vlissingen       145 0:20:00    2eMan   
003 Meijers Andre        Hoedekenskerke   148 0:20:06    3eMan   
004 Meij Otto            Middelburg       154 0:20:10    4eMan   
005 Kodde Stijn          Zoutelande       158 0:21:33    5eMan   
006 Koopman Kasper       Biggekerke       160 0:22:23    6eMan   
007 Olivier Marco        Vlissingen       140 0:23:01    7eMan   
008 Dellebeke Ron        Souburg          165 0:23:07    8eMan   
009 Meulmeester Michel   Vlissingen       156 0:23:18    9eMan   
010 Meulmeester Finn     Vlissingen       157 0:23:21   10eMan   
011 Steer Nel v d        Souburg          132 0:23:25    1eDame   
012 Zuilen Lex va        Vlissingen       135 0:24:29   11eMan   
013 Gelok Els            Vlissingen       134 0:25:19    2eDame   
014 Wassink Sjoerd       Vlissingen       133 0:25:20   12eMan   
015 Boutens Janneke      Middelburg       164 0:25:24    3eDame   
016 Jonge Dylano         Nieuwdorp        144 0:25:43   13eMan   
017 Jonge William de     Nieuwdorp        143 0:25:45   14eMan   
018 Nieuwkerk Jitte      Koudekerke       166 0:25:49   15eMan   
019 Meijers Jacqueline   Hoedekenskerke   147 0:26:00    4eDame   
020 Nieuwkerk Minne      Koudekerke       167 0:26:02    5eDame   
021 Nieuwkerk Petra      Koudekerke       168 0:26:05    6eDame   
022 Boel Richard         Vlissingen       139 0:26:51   16eMan   
023 Kallemein Puck       Vlissingen       170 0:27:00    7eDame   
024 Joosse Jan           Nw St Joosland   155 0:27:08   17eMan   
025 Schotanus Arjan      Middelburg       151 0:27:10   18eMan   
026 Degelink Rody        Vlissingen       150 0:27:24   19eMan   
027 Leydekker Richard    Vlissingen       149 0:27:28   20eMan   
028 Luijk Aart van       Middelburg       142 0:28:20   21eMan   
029 Willeboordse Arie    Nw St Joostland  159 0:28:30   22eMan   
030 Dierickx Inge        Vlissingen       137 0:28:44    8eDame   
031 Stroh George         Vlissingen       131 0:29:47   23eMan   
032 Wiglugrs Roalu       Vlissingen       136 0:30:12   24eMan   
033 Belle Mia van        Vlissingen       146 0:31:45    9eDame   
034 Renswoude Richard v  Oostkapelle      153 0:32:11   25eMan   
035 Boonaerts Chantal    Westkapelle      152 0:32:13   10eDame   
036 Nooijer Jailja de    Vlissingen       169 0:34:11   11eDame   
037 Berge Marcel v d     Koudekerke       163 0:37:23   26eMan   
038 Harinck Joop         Ellemeet         161 0:37:26   27eMan   
039 Keulen Thijs van     Koudekerke       162 0:37:28   28eMan   

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
07-01-2018 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica0
08-01-2017 32e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica0
03-01-2016 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1099
04-01-2015 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1240
05-01-2014 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1587
06-01-2013 28e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1419
08-01-2012 27e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1526
02-01-2011 26e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1563
03-01-2010 24e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1818

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
09-12: Marathon Malaga (2)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (80)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
Recente video(s)
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
19e Aagtekerkerun door Omroep Zeeland
Atletiek Zeeland © 2019