zondag 15 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

58e Wallenloop

Goes, zaterdag 5 januari 2019 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Tim van de VeldeDuffel22.22minMse   19.958  3:005.54-
2  Maarten de NysDuffel23.52minMse   18.704  3:125.20+1:30
3  Niek den ExterScheldesport24.18minMse   18.370  3:165.10+1:56
4  Joachim PoortmansDuffel24.39minM35   18.110  3:195.03+2:17
5  Jurgen TorfsDuffel25.27minM35   17.540  3:254.87+3:05
6  Bereket PetersenAV'5625.48minJoA   17.302  3:284.81+3:26
7  Jozias BooneAV'5625.57minM35   17.202  3:294.78+3:35
8  Robbert MeeuwseAV'5626.19minMse   16.963  3:324.71+3:57
9  Toon BlommaertsDuffel26.55minMse   16.585  3:374.61+4:33
10  Peter BalkenendeAV'5626.59minM50   16.544  3:384.60+4:37
11  Arjo VerhageDynamica27.04minM45   16.493  3:384.58+4:42
12  Johan KarelseAV'5627.09minM45   16.442  3:394.57+4:47
13  Simon de CockDuffel27.15minMse   16.382  3:404.55+4:53
14  Yann SinkeAV'5627.34minMse   16.193  3:424.50+5:12
15  Edwin van AlphenDynamica28.12minM45   15.830  3:474.40+5:50
16  Toon BiesemansDuffel28.16minMse   15.792  3:484.39+5:54
17  Wilko de VosAV'5628.21minM55   15.746  3:494.37+5:59
18  John NieuwenhuizeAV'5628.27minM35   15.691  3:494.36+6:05
19  Marianne de KokDynamica28.30minV45   15.663  3:504.35+6:08
20  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke28.34minM35   15.627  3:504.34+6:12
21  Michel de WeeAV'5628.36minM45   15.608  3:514.34+6:14
22  Tom VerbeekAV'5628.40minM35   15.572  3:514.33+6:18
23  Gert-Jan VerbruggeAV'5629.03minM50   15.367  3:544.27+6:41
24  Corne van RooijenGoes29.08minM35   15.323  3:554.26+6:46
25  Jan van de VijverDuffel29.12minM35   15.288  3:554.25+6:50
26  Bart de VisserSerooskerke29.28minM35   15.149  3:584.21+7:06
27  Bart VerhaegheAV'5629.31minM35   15.124  3:584.20+7:09
28  Ruben BoutensMiddelburg29.41minMse   15.039  3:594.18+7:19
29  Rinus van de WoestijneDynamica29.44minM35   15.013  4:004.17+7:22
30  Jasper LindenbergGoes29.47minMse   14.988  4:004.16+7:25
31  Jan Willem MeeuwseAV'5629.50minM55   14.963  4:014.16+7:28
32  Jan MolendijkKrabbendijke29.54minMse   14.930  4:014.15+7:32
33  Rico de PutterGoes29.56minMse   14.913  4:014.14+7:34
34  Frank HouwelingAV'5629.59minM40   14.888  4:024.14+7:37
35  Andries MaximDuffel30.04minMse   14.847  4:024.12+7:42
36  Coen van der WekkenGoes30.06minMse   14.831  4:034.12+7:44
37  Yvonne MoerlandAV'5630.13minV35   14.773  4:044.10+7:51
38  Johan DomsDuffel30.21minM35   14.708  4:054.09+7:59
39  Peter DekkerZoutelande30.26minM45   14.668  4:054.07+8:04
40  Frank HoogstrateYerseke30.29minM35   14.644  4:064.07+8:07
41  Lion BaasDynamica30.31minM40   14.628  4:064.06+8:09
42  Vincent ToutenhoofdWestkapelle30.33minM45   14.612  4:064.06+8:11
43  Marcel DrijdijkHeinkenszand30.35minMse   14.596  4:074.05+8:13
44  Jan JoosseKapelle-Biezelinge30.39minM55   14.564  4:074.05+8:17
45  Wouter SchetsAV'5630.41minJoA   14.549  4:074.04+8:19
46  Michel BekinkGoes30.50minM45   14.478  4:094.02+8:28
47  Richard de VliegerAV'5630.52minM45   14.462  4:094.02+8:30
48  Arjen ZuidwegYerseke31.09minMse   14.331  4:113.98+8:47
49  Andre MeijersAV'5631.27minM45   14.194  4:143.94+9:05
50  Henk LousDynamica31.30minM55   14.171  4:143.94+9:08
51  Jeffrey BoonmanHansweert31.34minMse   14.141  4:153.93+9:12
52  Cor PoortvlietGoes31.37minMse   14.119  4:153.92+9:15
53  Niels van TuilAV'5631.43minJoA   14.075  4:163.91+9:21
54  Rinus PaardekooperAV'5631.46minM55   14.052  4:163.90+9:24
55  Robin de VriendHansweert31.50minMse   14.023  4:173.90+9:28
56  Annet van de LindeAV'5631.56minV45   13.979  4:183.88+9:34
57  Jan de WildeAV'5631.57minM60   13.972  4:183.88+9:35
58  Maurice SteketeeMiddelburg32.05minM35   13.914  4:193.86+9:43
59  Stefan MesuKapelle-Biezelinge32.08minM45   13.892  4:193.86+9:46
60  Marius BesuijenAV'5632.12minM55   13.863  4:203.85+9:50
61  Tommy SiemerinkBergen op Zoom32.18minM35   13.820  4:203.84+9:56
62  Nick PaulusseDynamica32.22minM45   13.792  4:213.83+10:00
63  Gerwin ZondervanAV'5632.31minM50   13.728  4:223.81+10:09
64  Jaap WestrateGoes32.34minM45   13.707  4:233.81+10:12
65  Linda de Groots-Heerenhoek32.36minV35   13.693  4:233.80+10:14
66  Pieter-Jan de BaarAV'5632.39minM40   13.672  4:233.80+10:17
67  Arthur van AartsenDynamica32.41minM40   13.658  4:243.79+10:19
68  Huub BeelenAV'5632.44minM55   13.637  4:243.79+10:22
69  Durby MeijboomVlissingen32.46minV35   13.624  4:243.78+10:24
70  Bianca van AartsenMiddelburg32.49minVse   13.603  4:253.78+10:27
71  Annemiek VerhageDynamica32.51minVse   13.589  4:253.77+10:29
72  Danmar DeesAV'5632.53minM45   13.575  4:253.77+10:31
73  Adriaam van de VreedeAV'5632.56minMse   13.555  4:263.77+10:34
74  Rene GoetheerWolphaartsdijk32.58minM50   13.541  4:263.76+10:36
75  Eric van RemortelAV'5633.00minM60   13.527  4:263.76+10:38
76  Co de FeijterDelta Sport33.15minM55   13.426  4:283.73+10:53
77  Leon VermeulenWemeldinge33.22minM45   13.379  4:293.72+11:00
78  Gertjan BakkerAV'5633.25minM45   13.359  4:293.71+11:03
79  Rene den ToonderAV'5633.28minM45   13.339  4:303.71+11:06
80  Kees van den BerkRoosendaal33.31minM45   13.319  4:303.70+11:09
81  Harold Pens-Heer Arendskerke33.39minM45   13.266  4:313.68+11:17
82  Ceryl SchettersBergen op Zoom33.49minM45   13.201  4:333.67+11:27
83  William de JongeNieuwdorp33.52minM45   13.181  4:333.66+11:30
84  Marijn TraasHeinkenszand33.56minM35   13.155  4:343.65+11:34
85  Vera ClaassenGoes33.59minVse   13.136  4:343.65+11:37
86  Erwin DingemanseKortgene34.10minM35   13.065  4:363.63+11:48
87  Geert SchelkensDuffel34.13minM45   13.046  4:363.62+11:51
88  Laurens JobseGoes34.22minMse   12.989  4:373.61+12:00
89  Tim BartenDen Haag34.25minMse   12.970  4:383.60+12:03
90  Rien de WildeAV'5634.29minM55   12.945  4:383.60+12:07
91  Sandra CannartsDuffel34.39minV35   12.883  4:393.58+12:17
92  Hans TramperAV'5634.42minM45   12.865  4:403.57+12:20
93  Ingrid KoeneAV'5634.44minV55   12.852  4:403.57+12:22
94  Nicolet AdriaanseAscone34.47minV45   12.834  4:413.56+12:25
95  Danny van KootenMiddelburg34.51minMse   12.809  4:413.56+12:29
96  Gerben van KootenGoes34.53minMse   12.797  4:413.55+12:31
97  Wim HuurmanGoes35.00minM60   12.754  4:423.54+12:38
98  Arjen DommisseKrabbendijke35.19minM35   12.640  4:453.51+12:57
99  Martijn RuissenOud-Sabbinge35.22minMse   12.622  4:453.51+13:00
100  Marcel van GilstAV'5635.26minM45   12.598  4:463.50+13:04
101  Stefan van den DriesAV'5635.32minMse   12.563  4:473.49+13:10
102  Anne de WinterFocus35.42minVse   12.504  4:483.47+13:20
103  Ruben van LuijkAV'5636.02minM45   12.389  4:513.44+13:40
104  Jan BostelaarDynamica36.05minM65   12.371  4:513.44+13:43
105  Andre Goedegebures-Heer Hendrikskinderen36.08minM45   12.354  4:513.43+13:46
106  Wim RooseGoes36.23minM65   12.269  4:533.41+14:01
107  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke36.27minM55   12.247  4:543.40+14:05
108  Tara SchuilwerveAV'5636.30minVse   12.230  4:543.40+14:08
109  Jimmy VerlindeGoes36.32minMse   12.219  4:553.39+14:10
110  Evita VermeulenGoes36.40minVse   12.175  4:563.38+14:18
111  Niels van KootenWolphaartsdijk36.43minMse   12.158  4:563.38+14:21
112  Jos van Stees-Gravenpolder36.46minM45   12.141  4:573.37+14:24
113  Pieter JansenAV'5636.49minM45   12.125  4:573.37+14:27
114  Mirjam JansenAV'5636.51minV35   12.114  4:573.36+14:29
115  Debbie VerstelleGoes36.53minV35   12.103  4:573.36+14:31
116  Hans MinnaardYerseke36.55minM55   12.092  4:583.36+14:33
117  Acronius KramerAV'5636.57minM65   12.081  4:583.36+14:35
118  Ron DellebekeDynamica37.10minM55   12.011  5:003.34+14:48
119  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke37.17minM35   11.973  5:013.33+14:55
120  Josa van der VlietScheldesport37.19minV45   11.962  5:013.32+14:57
121  Ilse TraasHeinkenszand37.39minVse   11.857  5:043.29+15:17
122  Wim WitteBorssele37.44minM60   11.830  5:043.29+15:22
123  Piet BeijerDynamica37.47minM65   11.815  5:053.28+15:25
124  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge38.08minM55   11.706  5:083.25+15:46
125  Rene NijsseAV'5638.14minM55   11.676  5:083.24+15:52
126  John GuequierreDynamica38.19minM65   11.650  5:093.24+15:57
127  John CarolHeinkenszand38.31minM45   11.590  5:113.22+16:09
128  Ronald DekkerAV'5638.37minM45   11.560  5:113.21+16:15
129  Lucien MaatAV'5638.41minM35   11.540  5:123.21+16:19
130  John NoutSpado38.52minM45   11.485  5:133.19+16:30
131  Arthur StijnsDynamica39.02minM70   11.436  5:153.18+16:40
132  Ko de VisserSchore39.05minM55   11.422  5:153.17+16:43
133  Andre KoningGoes39.08minM65   11.407  5:163.17+16:46
134  Marcel BooneGoes39.11minM35   11.393  5:163.16+16:49
135  Sjaak BooneMiddelburg39.13minM65   11.383  5:163.16+16:51
136  John de VriezeGoes39.16minM45   11.368  5:173.16+16:54
137  Evelien CapelloAV'5639.25minV35   11.325  5:183.15+17:03
138  Kobus BotmanDynamica39.27minM65   11.316  5:183.14+17:05
139  Marieke NelisAV'5639.32minV35   11.292  5:193.14+17:10
140  Angela WalhoutAV'5639.35minV35   11.277  5:193.13+17:13
141  Lennard ZuidwegYerseke39.38minMse   11.263  5:203.13+17:16
142  Esther van SluijsAV'5640.09minV40   11.118  5:243.09+17:47
143  Jurgen AertsenAV'5640.33minM45   11.009  5:273.06+18:11
144  Janneke BoutensMiddelburg40.39minV45   10.982  5:283.05+18:17
145  Els de Winters-Gravenpolder40.50minVse   10.932  5:293.04+18:28
146  Herman AbbinkAV'5640.55minM60   10.910  5:303.03+18:33
147  Wilbert ElissenIJsselstein41.20minM45   10.800  5:333.00+18:58
148  Baaiens RensGoes41.48minMse   10.679  5:372.97+19:26
149  Marco WagenaarAV'5642.10minM45   10.587  5:402.94+19:48
150  Anouk BooneGoes42.15minV35   10.566  5:412.93+19:53
151  Wouter van den DriesHeinkenszand43.26minM35   10.278  5:502.85+21:04
152  Andre MinnaardKloetinge43.38minM45   10.231  5:522.84+21:16
153  Lenie van KlevenVlissingen44.20minV65   10.069  5:582.80+21:58
154  Gisela NijsseAV'5644.32minV45   10.024  5:592.78+22:10
155  Marcel MohrAV'5644.36minM65   10.009  6:002.78+22:14
156  Nick Mesens45.51minMse   9.736  6:102.70+23:29
157  Carolien HoogestegerAV'5646.55minV45   9.515  6:182.64+24:33
158  Ineke VinkOvezande51.02minV45   8.747  6:522.43+28:40

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 532
Mannen: 126 (79.75%) => M35=22 - M40=4 - M45=35 - M50=4 - M55=15 - M60=5 - M65=9 - M70=1 - Mse=31
Vrouwen: 29 (18.35%) => V35=10 - V40=1 - V45=8 - V55=1 - V65=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.479 seconden nodig om deze lijst met 158 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

2019 Wallenloop Goes JB02/03   3780m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Verbrugge       Mees            02 0592 AV'56        0:13:25         
002 Andries         Thomas             0701 ac Duffel    0:13:29         
003 Ruben           Bortelin        02 0528 ac Duffel    0:13:32         
004 Speelman        Wannes             0697 ac Duffel    0:13:35         
005 Koops           Thijs           03 0516 Souburg      0:13:38         
006 Koedood         Mart            03 0591 PAC Rotterda 0:13:41         
007 Abdullah        Yahya              0699 ac Duffel    0:13:58         
008 Leys            Brent           03 0527 ac Duffel    0:14:58         
009 Koeman          Adriaan         02 0669 Krabbendijke 0:15:49         
010 Dees            Tom                0726 1            0:16:49         
 
2019 Wallenloop Goes MB02/03   2520m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Bernaerts       Esther          03 0529 ac Duffel    0:09:44         
 
2019 Wallenloop Goes JC04/05   2520m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Kooten          Thijs van       04 0642 AV'56        0:04:15         
002 Leijssenaar     Jeroen          04 0530 ac Duffel    0:04:18         
003 Bernaerts       Timo            05 0534 ac Duffel    0:04:33         
004 Kapteijn        Mart               0690 AV'56        0:04:59         
005 Berg            Nino vd            0717 AV'56        0:05:26         
 
2019 Wallenloop Goes MC04/05   1260m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Schelkens       Gynthe          05 0536 ac Duffel    0:04:51         
002 Leijssenaar     Nienke          04 0532 ac Duffel    0:04:59         
003 Poortmans       Anais           05 0537 ac Duffel    0:05:20         
004 Stevens         Hannelore       04 0533 ac Duffel    0:05:40         
005 Torfs           Karlien         05 0535 ac Duffel    0:05:49         
006 Sluijs          Femke van       05 0630 AV'56        0:06:34         
 
2019 Wallenloop Goes JD06/07   1260m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Caekebeke       Joachim            0715 ac Duffel    0:04:12         
002 Osselaar        Arthur van      06 0540 ac Duffel    0:04:20         
003 Verbrugge       Ipe             06 0593 AV'56        0:04:22         
004 Wever           Ryan de         06 0538 ac Duffel    0:04:25         
005 Vanhoeck        Lennert         06 0539 ac Duffel    0:04:31         
006 Vandeghinste    Vicktor         07 0543 ac Duffel    0:04:41         
007 Block           Jorre de           0698 ac Duffel    0:04:43         
008 Vendeneede      Nick            07 0541 ac Duffel    0:05:02         
009 Stevens         Alexander       07 0542 ac Duffel    0:05:15         
010 Oele            Niels           07 0665 AV'56        0:05:18         
011 Eijk            Justin van      06 0668 AV'56        0:05:42         
012 Dees            Rody               0727 AV'56        0:06:14         
 
2019 Wallenloop Goes MD06/07   1260m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Doms            Lore            06 0544 ac Duffel    0:04:42         
002 Melkebeek       Mira van        07 0546 ac Duffel    0:04:45         
003 Cluydt          Lien            07 0549 ac Duffel    0:04:53         
004 Simons          Marit           06 0683 AV'56        0:05:01         
005 Hennebel        Floor           07 0548 ac Duffel    0:05:10         
006 Roegiers        Emma            06 0545 ac Duffel    0:05:12         
007 Karelse         Yara            06 0624 AV'56        0:05:14         
008 Poortmans       Norah           07 0547 ac Duffel    0:05:18         
009 Steenhart       Karlijn         06 0680 AV'56        0:05:31         
010 Koeman          Janita          06 0679 AV'56        0:05:34         
011 Luijk           Tess van        07 0615 AV'56        0:06:19         
 
2019 Wallenloop Goes JPA2 2008 1150m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Belder          Mattias de      08 0551 ac Duffel    0:03:20         
002 Huyens          Mauro           08 0550 ac Duffel    0:03:25         
003 Boogaard        Ezra               0713 Dynamica     0:03:31         
004 Perdean         Arnoud             0696 ac Duffel    0:03:43         
005 Jonge           Dylano de       08 0658 AV'56        0:04:11         
006 Beuns           Jens            08 0654 AV'56        0:04:13         
 
2019 Wallenloop Goes JpA1 2009 1150m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Vanhauwere      Lander          09 0560 ac Duffel    0:03:45         
002 Aerts           Vincent         09 0555 ac Duffel    0:03:48         
003 Vandeghinste    Hendrick        09 0558 ac Duffel    0:03:51         
004 Vijver          Lukas van de    09 0556 ac Duffel    0:04:01         
005 Wuyts           Lukas           09 0559 ac Duffel    0:04:03         
006 Melse           Abel            09 0623 AV'56        0:04:06         
007 Boone           Kyan               0722 Goes         0:04:13         
008 Berman          Florian         10 0667 AV'56        0:04:33         
009 Dalen           Rens van        09 0620 AV'56        0:04:35         
010 Schotte         Jorn            09 0514 AV'56        0:05:11         
 
2019 Wallenloop Goes MPA2 2008 1150m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Osselaar        Marie van       08 0552 ac Duffel    0:03:52         
002 Mol             Elise           08 0657 AV'56        0:03:57         
003 Hennebel        Janne           08 0553 ac Duffel    0:04:19         
004 Bustraan        Tess            08 0635 AV'56        0:04:25         
005 Wever           Nyah de         08 0554 ac Duffel    0:04:29         
 
2019 Wallenloop Goes MpA1 2009 1150m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Pietinck        Elise           09 0562 ac Duffel    0:03:53         
002 Geet            Jitte van       09 0563 ac Duffel    0:03:55         
003 Scheers         Eleonoor        09 0561 ac Duffel    0:03:58         
004 Govers          Anouk           09 0637 AV'56        0:04:25         
005 Metske          Mare            09 0626 AV'56        0:04:28         
006 Koning          Niki de            0718 AV'56        0:04:30         
007 Schelkens       Nysa            09 0564 ac Duffel    0:04:38         
008 Maat            Femke              0706 AV'56        0:04:42         
 
2019 Wallenloop Goes JpB  2010 1150m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Scheers         Robbert         10 0566 ac Duffel    0:03:42         
002 Verheyen        Sam             10 0568 ac Duffel    0:03:52         
003 Perdean         Julien             0694 ac Duffel    0:04:07         
004 Kiemeneij       Tijn            10 0584 Dynamica     0:04:14         
005 Luijk           Daan van        10 0614 AV'56        0:04:19         
006 Borghstijn      Modi               0714 Goes         0:04:28         
 
2019 Wallenloop Goes MpB  2010 1150m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Melkebeek       Juno van        10 0565 ac Duffel    0:04:11         
 
2019 Wallenloop Goes JpC  2011 1150m
    naam                            geb stn club         tijd
001 Belder          Luka de         11 0570 ac Duffel    0:03:58         
002 Belafkih        Zayed              0705 ac Duffel    0:04:21         
003 Barentsen       Colin           11 0504 AV'56        0:04:34         
004 Bustraan        Sam                0703 Goes         0:05:30         
005 Borghstijn      Mira               0710 Goes         0:05:39         
 
2019 Wallenloop Goes MpC  2011 1150m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wuyts           Lauren          11 0569 ac Duffel    0:04:15         
002 Marien          Nina               0695 ac Duffel    0:04:18         
003 Winter          Kate de            0712 Kattendijke  0:04:31         
004 Winter          Mose de            0711 Kattendijke  0:05:54                

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
21-07: Gentse Feesten Meeting  (2)
Atletiek Zeeland © 2019