maandag 25 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
Recente uitslagen meer uitslagen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Natuurloop
Retranchement, zondag 10 maart 2019 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      D<49, TRIMLOOP 10,8KM                                  
    1 Frederique Burkin      69 Breskens                52:05
    2 Katrien van Haver      78 Ronsele               1:01:16
    3 Anne-Marie Thomaes     73 Hoofdplaat            1:08:52
                                                             
      H<49, TRIMLOOP 10,8KM                                  
    1 Jeroen Kramer          80 Zaandam                 41:45
    2 Angelo Van Nevel       90 Zedelgem                46:49
    3 Patrick van Morrelgem  80 Sluis                   50:05
    4 Dimmy Ivens            89 Schoondijke             52:29
    5 Tom du Puy             83 IJzendijke              53:51
    6 Mark Buitendijk        71 Breskens                55:49
    7 Bart Dejaegher         70 Diksmuide-Leke          56:18
    8 Bram Goethals          81 Schoondijke             58:41
                                                             
      H>50, TRIMLOOP 10,8KM                                  
    1 Erik Cappon            66 Zuidzande               46:55
    2 Simon de Feijter       64 Breskens                53:47
    3 Jaap van der Veen      67 Terneuzen               53:59
    4 Heirman                69 Moerbeke-Waes           58:19
    5 Frans Daalman          52 Breskens                58:35
    6 Johnny Dooms           53 Terneuzen             1:02:54
    7 Guus de Smit           69 Schoondijke           1:03:29
    8 Fred Vermeire          64 Breskens              1:03:35

      D<49, TRIMLOOP 5,4 KM                                  
    1 Eline Langeveld        88 Zaandam                 22:49
    2 Anoucha Baute          70 Kaprijke                29:54
    3 Yente van Cuijck       00 Retranchement           31:12
    4 Wendy van de Velde     93 Hoofdplaat              33:10
    5 Pauline Scheele        99 Oostbrg                 37:12
    6 Daisy van de Velde     90 Oostburg                39:54
    7 Naomi Maas             97 Groede                  42:09
                                                             
      H<49, TRIMLOOP 5,4 KM                                  
    1 Floris Huigh           98 Schoondijke             26:20
    2 Pieter Legein          83 Zedelgem                27:51
    3 Joel Bouche            71 Ronsele                 30:46
    4 Ronny Tresonie         81 Heille                  31:14
    5 Kevin Willems          90 Brugge                  32:48
    6 Gio9vanni Bouman       97 Oostburg                33:42
    7 George Schanck         82 Oostburg                35:29
                                                             
      D>50`, TRIMLOOP 5,4 KM                                 
    1 Anne-Mie Depretre      68 Moerkerke               33:08
                                                             
      H>50, TRIMLOOP 5,4 KM                                  
    1 Luc Quintens           58 Hoeke                   27:13
    2 Peter van Waes         62 Aardenburg              27:29
    3 Michel de Ruijsscher   69 Breskens                28:26
    4 Kurt de Muyt           63 Damme                   29:20
    5 Rini Fenijn            63 Nieuwvliet              29:58
    6 Johan Huigh            61 Schoondijke             34:51
    7 Rik van Schuur         48 Oostburg                36:13
    8 Maarten van Doeselassa 52 Biervliet               37:30
    9 Enrico Maas            68 Groee                   42:10


      D<49, TRIMLOOP 2,7 KM                                  
    1 Jolien de Hulster      03 Biervliet               14:55
    2 Iza van Damme          03 Oostburg                16:15
    3 Ineke van Morrelgem    81 Sluis                   16:36
                                                             
      H<49, TRIMLOOP 2,7 KM                                  
    1 Andy Cocquyt           81 Zelzate                 11:29
    2 Kris Derveaux         76 Oostende                11:50
    3 Marnix Scheele         01 Oostburg                12:03
    4 Laurence Opsomer       97 Zarren                  13:35
    5 Luuk van Morrelgem     11 Sluis                   16:34
                                                             
      D>50`, TRIMLOOP 2,7 KM                                 
    1 Magdsa Tresonie        51 Heille                  18:12
    2 Christa Becu           63 Oostburg                19:13
    3 Mia van de Veire       49 Oostburg                22:07
                                                             
      H>50, TRIMLOOP 2,7 KM                                  
    1 Marc Lauwers           64 Grimbergen              14:10
    2 Michel de Meijer       59 Cadzand                 16:16
    3 Tonny va Mulken       53 Breskens                16:35

      HEREN, JEUGDLOOP 750 M                                 
    1 Luuk van Morrelgem     11 Sluis                    3:45
    2 Jelle Goethals         10 Schoondijke              4:26
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Anouk Steijaert        07 Kaprijke                10:05
    2 Meike Goethals         08 Schoondijke             10:06
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Edwin Dekker           08 Oostburg                 7:21
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-02-2019 3e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
11-11-2018 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2018 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-03: 31e Parelloop Brunssum (5)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.06  Mse
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)31.31  Mse
10 km Floris Willeboordse (PR)31.40  Mse
10 km Yunis Stitan (PR 32.05)33.30  Mse
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)48.05  Vse
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
5 km Willem de Korte (PR 16.41)17.50  Mse
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019