zondag 21 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Natuurloop
Retranchement, zondag 10 maart 2019 - Organisatie: Wielingen
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Jeroen KramerZaandam41.45Mse   15.521  3:524.31
2  Angelo Van NevelZedelgem46.49Mse   13.841  4:203.84
3  Erik CapponZuidzande46.55M50   13.812  4:213.84
4  Patrick van MorrelgemSluis50.05Mse   12.938  4:383.59
5  Frederique BurkinBreskens52.05V45   12.442  4:493.46
6  Dimmy IvensSchoondijke52.29Mse   12.347  4:523.43
7  Simon de FeijterBreskens53.47M50   12.048  4:593.35
8  Tom du PuyIJzendijke53.51Mse   12.033  4:593.34
9  Jaap van der VeenTerneuzen53.59M50   12.004  5:003.33
10  Mark BuitendijkBreskens55.49Mse   11.609  5:103.22
11  Bart DejaegherDiksmuide56.18Mse   11.510  5:133.20
12  HeirmanMoerbeke58.19M50   11.112  5:243.09
13  Frans DaalmanBreskens58.35M50   11.061  5:253.07
14  Bram GoethalsSchoondijke58.41Mse   11.042  5:263.07
15  Katrien van HaverRonsele1.01.16Vse   10.577  5:402.94
16  Johnny DoomsTerneuzen1.02.54M65   10.302  5:492.86
17  Guus de SmitSchoondijke1.03.29M50   10.207  5:532.84
18  Fred VermeireBreskens1.03.35M50   10.191  5:532.83
19  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat1.08.52Vse   9.409  6:232.61
Mannen: 16 (84.21%) => M50=7 - M65=1 - Mse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Jeroen Kramer41:45Angelo Van Nevel46:49Erik Cappon46:55Frederique Burkin52:0519
2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Eline LangeveldZaandam22.49Vse   14.200  4:143.94
2  Floris HuighSchoondijke26.20Mse   12.304  4:533.42
3  Luc QuintensHoeke27.13M50   11.904  5:023.31
4  Peter van WaesAardenburg27.29M55   11.789  5:053.27
5  Pieter LegeinZedelgem27.51Mse   11.634  5:093.23
6  Michel de RuijsscherBreskens28.26M50   11.395  5:163.17
7  Kurt de MuytDamme29.20M50   11.045  5:263.07
8  Anoucha BauteKaprijke29.54Vse   10.836  5:323.01
9  Rini FenijnNieuwvliet29.58M50   10.812  5:333.00
10  Joel BoucheRonsele30.46Mse   10.531  5:422.93
11  Yente van CuijckRetranchement31.12Vse   10.385  5:472.88
12  Ronny TresonieHeille31.14Mse   10.374  5:472.88
13  Kevin WillemsBrugge32.48Mse   9.878  6:042.74
14  Anne-Mie DepretreMoerkerke33.08V50   9.779  6:082.72
15  Wendy van de VeldeHoofdplaat33.10Vse   9.769  6:092.71
16  Giovanni BoumanOostburg33.42Mse   9.614  6:142.67
17  Johan HuighSchoondijke34.51M55   9.297  6:272.58
18  George SchanckOostburg35.29M35   9.131  6:342.54
19  Rik van SchuurOostburg36.13M70   8.946  6:422.49
20  Pauline ScheeleOostburg37.12Vse   8.710  6:532.42
21  Maarten van DoeselassaBiervliet37.30M50   8.640  6:572.40
22  Daisy van de VeldeOostburg39.54Vse   8.120  7:232.26
23  Naomi MaasGroede42.09Vse   7.687  7:482.14
24  Enrico MaasGroede42.10M50   7.684  7:492.13
Mannen: 16 (66.67%) => M35=1 - M50=6 - M55=2 - M70=1 - Mse=6
Vrouwen: 8 (33.33%) => V50=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Floris Huigh26:20Luc Quintens27:13Peter van Waes27:29Eline Langeveld22:4924
2018Wannes Dejaegher21:48Amor Maertens23:02Mario de Feijter23:16Corinne Maertens29:3226


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.157 seconden nodig om deze lijst met 43 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-02-2019 3e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
11-11-2018 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2018 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019