vrijdag 22 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 24 februari 2019 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Angelo van NevelZedelgem39.59minMse   15.006  4:004.17298
2  Maarten LoopgidsLievegem40.50minMse   14.694  4:054.08258
3  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande41.19minM50   14.522  4:084.03237
4  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht41.27minM50   14.475  4:094.02232
5  Sjaak Luteijn (PR 34.38) Oostburg42.06minM60   14.252  4:133.96205
6  Theo Rabout (PR 32.38) Aardenburg42.34minM45   14.096  4:153.92187
7  Frederique Burkin (PR 37.26) Breskens44.30minV50   13.483  4:273.75310
8  Patrick van Morrelgem (PR 38.35) Sluis46.07minMse   13.010  4:373.6177
9  Dimmy Ivens (PR 38.50) Schoondijke47.09minMse   12.725  4:433.5354
10  Francois van de Broecke (PR 39.41) Breskens47.59minM50   12.504  4:483.4739
11  Karel HolvoetMaldegem48.29minMse   12.375  4:513.4430
12  Tijs SchutAaardenburg48.31minMse   12.367  4:513.4430
13  Simon de Feijter (PR 44.41) Breskens48.37minM50   12.341  4:523.4328
14  Bart DejaegherLeke50.34minMse   11.866  5:033.307
15  Arjen Luteijn (PR 44.42) Oostburg50.37minMse   11.854  5:043.297
16  Iwan TimmermansNummer Een50.54minM50   11.788  5:053.275
17  Edwin Huigh (PR 42.37) Oostburg51.02minMse   11.757  5:063.274
18  Frank Verschorre (PR 45.47) Breskens51.11minM50   11.723  5:073.263
19  Bram Goethals (PR 45.07) Schoondijke51.38minMse   11.620  5:103.231
20  Rik BrosensMeer52.40minMse   11.392  5:163.16-
21  Niek Wieland (PR 38.53) Axel53.51minM45   11.142  5:233.10-
22  Michel de Ruijsscher (PR 46.30) Breskens54.12minM50   11.070  5:253.08-
23  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen56.36minM65   10.601  5:402.94-
24  Philip DiederickZelzate1.02.09minM50   9.654  6:132.68-
25  Niek SuijkMiddelburg1.04.45minMse   9.266  6:292.57-
Mannen: 24 (96%) => M45=2 - M50=8 - M60=1 - M65=1 - Mse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Max Van de Sompel??20.38minMse   14.540  4:084.04114
2  Floris Huigh (PR 20.36) Schoondijke23.46minMse   12.623  4:453.511
3  David MestdaghSint -Michiels23.54minMse   12.552  4:473.491
4  Peter van Waes (PR 20.24) Aardenburg24.38minM55   12.179  4:563.38-
5  Louise le Coq (PR 23.58) Breskens25.19minVse   11.850  5:043.2920
6  Caroline Hersschens (debuut) Aardenburg25.51minVse   11.605  5:103.229
7  Kurt de MuytDamme25.58minM50   11.553  5:123.21-
8  Niek Rijnberg (debuut) Zuidzande26.20minM50   11.392  5:163.16-
9  Toni Luteijn (debuut) Retranchement26.21minM50   11.385  5:163.16-
10  Brecht QuintensBrussel27.33minMse   10.889  5:313.02-
11  Luc QuintensHoeke27.34minM50   10.883  5:313.02-
12  Yente van Cuijck (PR 25.55) Retranchement27.35minVse   10.876  5:313.02-
13  Ronny TresonieHeille27.35minMse   10.876  5:313.02-
14  Fred Vermeire (debuut) Breskens27.57minM50   10.733  5:352.98-
15  Anne-Mie DepreitereMoerkerke29.05minV50   10.315  5:492.87-
16  Jan -Piet FlikweertOostburg29.16minM50   10.251  5:512.85-
17  Kimberley D'Hoore (PR 26.18) Sluis29.45minVse   10.084  5:572.80-
18  George Schanck (PR 29.07) Oostburg30.14minM35   9.923  6:032.76-
19  Pauline Scheele (debuut) Oostburg32.21minVse   9.274  6:282.58-
20  Rik van Schuur (PR 25.39) Oostburg32.54minM70   9.119  6:352.53-
21  Daisy van de Velde (PR 27.43) Oostburg34.01minVse   8.819  6:482.45-
22  Naomi Maas (debuut) Groede35.48minVse   8.380  7:102.33-
23  Enrico MaasGroede35.53minM50   8.360  7:112.32-
Mannen: 15 (65.22%) => M35=1 - M50=7 - M55=1 - M70=1 - Mse=5
Vrouwen: 8 (34.78%) => V50=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.597 seconden nodig om deze lijst met 48 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
Atletiek Zeeland © 2019