vrijdag 21 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 24 februari 2019 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Angelo van NevelZedelgem39.59minMse   15.006  4:004.17298
2  Maarten LoopgidsLievegem40.50minMse   14.694  4:054.08258
3  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande41.19minM50   14.522  4:084.03237
4  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht41.27minM50   14.475  4:094.02232
5  Sjaak Luteijn (PR 34.38) Oostburg42.06minM60   14.252  4:133.96205
6  Theo Rabout (PR 32.38) Aardenburg42.34minM45   14.096  4:153.92187
7  Frederique Burkin (PR 37.26) Breskens44.30minV50   13.483  4:273.75310
8  Patrick van Morrelgem (PR 38.35) Sluis46.07minMse   13.010  4:373.6177
9  Dimmy Ivens (PR 38.50) Schoondijke47.09minMse   12.725  4:433.5354
10  Francois van de Broecke (PR 39.41) Breskens47.59minM50   12.504  4:483.4739
11  Karel HolvoetMaldegem48.29minMse   12.375  4:513.4430
12  Tijs SchutAaardenburg48.31minMse   12.367  4:513.4430
13  Simon de Feijter (PR 44.41) Breskens48.37minM50   12.341  4:523.4328
14  Bart DejaegherLeke50.34minMse   11.866  5:033.307
15  Arjen Luteijn (PR 44.42) Oostburg50.37minMse   11.854  5:043.297
16  Iwan TimmermansNummer Een50.54minM50   11.788  5:053.275
17  Edwin Huigh (PR 42.37) Oostburg51.02minMse   11.757  5:063.274
18  Frank Verschorre (PR 45.47) Breskens51.11minM50   11.723  5:073.263
19  Bram Goethals (PR 43.53) Schoondijke51.38minMse   11.620  5:103.231
20  Rik BrosensMeer52.40minMse   11.392  5:163.16-
21  Niek Wieland (PR 38.53) Axel53.51minM45   11.142  5:233.10-
22  Michel de Ruijsscher (PR 46.30) Breskens54.12minM50   11.070  5:253.08-
23  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen56.36minM65   10.601  5:402.94-
24  Philip DiederickZelzate1.02.09minM50   9.654  6:132.68-
25  Niek SuijkMiddelburg1.04.45minMse   9.266  6:292.57-
Mannen: 24 (96%) => M45=2 - M50=8 - M60=1 - M65=1 - Mse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Max Van de Sompel??20.38minMse   14.540  4:084.04114
2  Floris Huigh (PR 20.36) Schoondijke23.46minMse   12.623  4:453.511
3  David MestdaghSint -Michiels23.54minMse   12.552  4:473.491
4  Peter van Waes (PR 20.24) Aardenburg24.38minM55   12.179  4:563.38-
5  Louise le Coq (PR 23.58) Breskens25.19minVse   11.850  5:043.2920
6  Caroline Hersschens (debuut) Aardenburg25.51minVse   11.605  5:103.229
7  Kurt de MuytDamme25.58minM50   11.553  5:123.21-
8  Niek Rijnberg (debuut) Zuidzande26.20minM50   11.392  5:163.16-
9  Toni Luteijn (PR 24.25) Retranchement26.21minM50   11.385  5:163.16-
10  Brecht QuintensBrussel27.33minMse   10.889  5:313.02-
11  Luc QuintensHoeke27.34minM50   10.883  5:313.02-
12  Yente van Cuijck (PR 25.55) Retranchement27.35minVse   10.876  5:313.02-
13  Ronny TresonieHeille27.35minMse   10.876  5:313.02-
14  Fred Vermeire (debuut) Breskens27.57minM50   10.733  5:352.98-
15  Anne-Mie DepreitereMoerkerke29.05minV50   10.315  5:492.87-
16  Jan -Piet FlikweertOostburg29.16minM50   10.251  5:512.85-
17  Kimberley D'Hoore (PR 26.18) Sluis29.45minVse   10.084  5:572.80-
18  George Schanck (PR 29.07) Oostburg30.14minM35   9.923  6:032.76-
19  Pauline Scheele (PR 27.01) Oostburg32.21minVse   9.274  6:282.58-
20  Rik van Schuur (PR 25.39) Oostburg32.54minM70   9.119  6:352.53-
21  Daisy van de Velde (PR 27.43) Oostburg34.01minVse   8.819  6:482.45-
22  Naomi Maas (PR 29.32) Groede35.48minVse   8.380  7:102.33-
23  Enrico Maas (debuut) Groede35.53minM50   8.360  7:112.32-
Mannen: 15 (65.22%) => M35=1 - M50=7 - M55=1 - M70=1 - Mse=5
Vrouwen: 8 (34.78%) => V50=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.319 seconden nodig om deze lijst met 48 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020