woensdag 16 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Natuurloop
Nieuwvliet, maandag 31 december 2018 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
                                          
      D<49, TRIMLOOP 10 KM                                   
    1 Frederique Burkin      69 Cadzand                 38:40
    2 Sophie van Biervliet   71 Knokke                  40:58
    3 Kristien Laeveren      77 Bornem                  44:21
    4 Catherine Verhelst     72 Knokke                  45:37
    5 Katrien Wybouw         78 Knokke                  46:32
    6 Nicole Spruit          70 Veldhoven               46:55
    7 Miek Vyncke            83 Maldegem                48:47
    8 Sylvie poppe           71 Knokke                  49:27
    9 Annemarie Thomaes      73 Hoofdplaat              50:15
   10 Ann Decuypere          73 Knokke                1:01:06
   11 An Dezutter            69 Knokke                1:01:58
   12 Danielle Dubbeldam     74 Sluiskil              1:04:10
                                                             
     H<50, TRIMLOOP 10 KM                                   
    1 Benny Fischer          83 Oostende                32:36
    2 Dries Leijs            78 Brugge                  33:08
    3 Sander Post            82 Terneuzen               33:19
    4 Bart Bleijaert         78 Knesselaere             33:44
    5 Thomas Debevere        82 Brugge                  34:17
    6 Angelo van Nevel       90 Zedelgem                34:48
    7 Philippe Loosvelt      95 Wenduine                34:58
    8 Theo Rabout            73 Aardenburg              36:06
    9 Yannick De Buf         88 Oostende                36:18
   10 Emardo de Rijck        91 Sint Jansteen           36:45
   11 Stijn Deruyter         78 Brugge                  36:49
   12 Wim Bracke             78 Brugge                  37:47
   13 Patrick van Morrelgem  80 Sluis                   40:04
   14 Marco Scherbeijn       72 Cadzand                 40:05
   15 Elfver VandenBraembuss 80 Brugge                  40:23
   16 Robert van de Kerckhov 73 Draaiburg               40:30
   17 Jens Thuys             88 Maldegem Kleit          40:50
   18 Tijs Schol             83 Aardenburg              41:25
   19 Davy Dubbeldam         72 Sluiskil                41:51
   20 Paz Boekhout           82 Sint Kruis              42:05
   21 Dimmy Ivens            89 Schoondijke             42:18
   22 Steven de Muyt         92 Sijsele                 42:32
   23 Michel de Ruysscher    69 Breskens                42:56
   24 Jelco Sweegers         82 Breskens                43:21
   25 Guy Walder             90 Morcote                 43:29
   26 Viktor Ouvrein         92 Kortrijk                43:57
   27 Alex Anthonisse        77 Waterlandkerkje         44:23
   28 Sven Heinnichs         86 Viersen                 45:02
   29 Jan De Laender         77 Lochristi               45:32
   30 Jeroen de Vries        71 Schoondijke             46:11
   31 Bram Goethals          81 Schoondijke             46:13
   32 Patrick van de Vijver  71 Veldhoven               46:56
   33 Guy Delacourt          01 Knokke                  47:16
   34 Guus de Smit           69 Schoondijke             47:56
   35 Markus Wollenweber     90 Niederkruchten          48:11
   36 Paul Decuypere         76 Brugge                  53:34
                                                             
      H>50, TRIMLOOP 10 KM                                   
    1 Yves Depoorter         68 Knokke                  34:53
    2 Erik Cappon            66 Zuidzande               35:12
    3 Luc Peerlinck          68 Gent                    36:42
    4 Peter Slits            67 Sluis                   38:29
    5 Francois van de Broeck 68 Breskens                39:48
    6 Robert Vroon           67 Breskens                40:08
    7 Jaap van der Veen      67 Terneuzen               40:33
    8 Simon de Feijter       64 Breskens                41:31
    9 Walther Murre          67 Zaamslag                41:59
   10 Albert Platteeuw       65 Terneuzen               42:12
   11 Twan Timmermans        62 Hoofdplaat              42:21
   12 Chris Van Maldeghem    67 Knokke                  43:41
   13 Christian Delacourt    67 Knokke                  44:45
   14 Jacques Zaman          61 Terneuzen               45:18
   15 Jan Ducaat             63 Groede                  46:00
   16 Johan van Leeuwe       64 Breskens                46:59
   17 Eric van Nevel         56 Koolkerke               47:38
   18 Ronald Guormacha       64 Essen                   47:52
   19 Jan Engelaar           66 Oostburg                48:57
   20 Peter Matzpreiksch     66 Haan                    58:46
   21 Hans de Duytsche       68 Knokke                1:01:57
                                                             
      D<49, TRIMLOOP 4,94                                    
    1 Toni Luteijn           69 Retranchement           22:42
    2 Mirjam van Noorden     91 Sint Laureins           24:34
    3 Vivien Boerhout        01 Aachen                  26:07
    4 Sophie Braems          77 Retranchement           26:39
    5 Cindy Dijkers          76 Biervliet               26:51
    6 Laura Cammaert         98 Oostburg                27:02
    7 Marenne Huigh          99 Cadzand                 27:05
    8 Danielle Burlet        75 Aardenburg              27:21
    9 Lisette Groosman       80 Sluis                   27:36
   10 Dorien Vasseur         87 Oostburg                28:02
   11 Nathalie Derochette    72 Dudzele                 28:32
   12 Pauline Scheele        99 Oostburg                28:39
   13 Daisy van de Velde     90 Oostburg                29:04
   14 Eveline De laender     80 Gent                    30:20
   15 Flore van Maldeghem    95 Gent                    30:24
   16 Ann Billiet            73 Belgie                  30:41
   17 Lieselotte Versteegen  78 Woerden                 30:52
   18 Vera Faltin            82 Monchengladbach         31:21
   19 Antje Kottmann         80 Monchengladbach         31:22
   20 mariel Goeman          77 Breskens                32:01
   21 Marjolein de Jonge     95 Breskens                34:40
                                                             
      H<49, TRIMLOOP 4,94                                    
    1 Kevin Strubbe          78 Adegem                  16:52
    2 Rowin Smekens          98 Schoondijke             18:44
    3 Floris Huigh           98 Schoondijke             19:38
    4 marijn Cammaert        00 Oostburg                19:40
    5 Johan de Feijter       73 Oostburg                20:30
    6 Madus Schnuch          00 Aachen                  20:37
    7 Pierre Cammaert        71 Oostburg                20:51
    8 Lennart Diederich      00 Aachen                  20:59
    9 Jordy Engelaar         91 Oostburg                21:02
   10 Niek Dieleman          98 Schoondijke             21:27
   11 Steven van de Veire    76 Rotterdam               22:53
   12 Jerome de Waele        76 Retranchement           23:06
   13 Emiel van de Vijver    06 Veldhoven               23:07
   14 Ronny Tresonie         81 Heille                  23:09
   15 Bart Rammelaere        80 Aardenburg              24:12
   16 Stefaan de Wolf        82 aardenburg              24:21
   17 John Roessink          70 Breskens                24:43
   18 Roderick van Doeselaar 92 Oostburg                24:49
   19 George Schanck         82 Oostburg                24:58
   20 Simon Dekker           01 Zuidzande               25:44
   21 Jochen Kottmann        80 Monchengladbach         26:52
   22 Harm Aarnoutse         83 oostburg                27:10
   23 Oliver Schardt         70 Duitsland               30:26
                                                             
      D>50, TRIMLOOP 4,94                                    
    1 Annemie Depreitere     68 Moerkerke               25:17
    2 Annemieke Rijnberg     67 Zuidzande               27:12
    3 Monique Vanderbruggen  56 Asse                    33:42
                                                             
      H>50, TRIMLOOP 4,94                                    
    1 Peter van Waes         62 Aardenburg              20:20
    2 Alex Fenijn            67 Philippine              22:02
    3 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               22:40
    4 Patrick de Sutter      66 Oostburg                23:03
    5 Kurt de Muyt           63 Damme                   23:30
    6 Rudie Hogervorst       66 Aardenburg              23:36
    7 karel van Eetvelt      66 Bornem                  24:18
    8 Fred Vermeire          64 Breskens                24:23
    9 Peter Tazelaar         65 Breskens                24:36
   10 Rini Fenijn            63 Nieuwvliet              24:52
   11 Jan Piet Flikweert     62 Oostburg                25:22
   12 Marc van Waes          47 IJzendijke              25:41
   13 Niek de Rijk           67 Schoondijke             26:45
   14 jan de Jonge           45 Driewegen               26:54
   15 Bert Schampert         56 Asse                    27:22
   16 Rik van Schuur         48 Oostburg                28:05
   17 Marc Cauwels           63 IJzendijke              32:02
   18 karel Tobback          62 Puurs                   32:06
                                                 
      D<49, TRIMLOOP 2,47                                    
    1 Jolien de Hulster      03 Biervliet               11:10
    2 Britt Luteijn          04 Retranchement           11:12
    3 Roos de Smit           02 Schoondijke             11:44
    4 Domenica Korfker       01 Schoondijke             12:17
    5 Romy Dieleman          03 Schoondijke             12:18
    6 Iza van damme          03 Oostburg                12:39
    7 Ineke van Morrelgem    81 Sluis                   13:26
    8 Emma Dekker            02 Zuidzande               13:56
    9 Fieke van de Vijver    04 Veldhoven               13:58
   10 Lisanne de Hulster     01 Biervliet               14:10
   11 Tessa Heijens          03 Breskens                14:16
   12 Fleur Jansen van Rosen 01 Schoondijke             14:17
   13 Demi Temmerman         01 Schoondijke             15:33
   14 Elise lauret           03 Breskens                15:59
   15 Danique Bakker         03 Breskens                16:01
                                                             
      H<49, TRIMLOOP 2,47                                    
    1 Lorenzo de Sutter      98 Oostburg                 9:41
    2 Boaz Murre             05 zaamslag                11:49
    3 Kris Derveaux          76 Oostende                11:51
    4 Luuk van Morrelgem     11 Sluis                   13:15
                                                             
      D>50, TRIMLOOP 2,47                                    
    1 Magda Tresonie-Buyck   51 Heille                  15:28
    2 Mia van de Veire       49 Oostburg                15:55

      H>50, TRIMLOOP 2,47                                    
    1 Marco van de Meulen    66 Oostburg                 9:01
    2 Marc Lauwers           64 Grimbergen               9:37
    3 Ignace Van Nevel       65 Maldegem                14:36


      DAMES, JEUGDLOOP 750 M                                 
    1 Alexia Vermeersch      10 Brugge                   2:31
    2 Josefin Herweijer      12 Zweden                   3:15
    3 Amber Maertens         13 Brugge                   4:44
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 750 M                                 
    1 Thijmen Post           10 Terneuzen                2:37
    2 Sietse Helfferick      10 Nieuwvliet               2:58
    3 Luuk van Morrelgem     11 Sluis                    3:03
    4 Kamiel Vanhecke        11 Brugge                   3:06
    5 Jonas Rabout           13 Aardenburg               3:16
    6 Gaston Vanhecke        12 Brugge                   3:26
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Leontien Herweijer     07 Zweden                   6:29
    2 Marte de Groote        09 Breskens                 6:51
    3 Esmee rabout              Aardenburg               7:28
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Viktor Vermeersch      08 Brugge                   5:35
    2 Nils Herweijer         09 Zweden                   7:07
    3 Victor De Waele        11 Retranchement            7:35
    4 Jelle Goethals         10 Schoondijke              8:08
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-BadWielingen0
25-02-2018 3e NatuurloopCadzandWielingen0
11-11-2018 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
12-11-2017 1e NatuurloopRetranchementWielingen0
31-12-2017 2e NatuurloopNieuwvlietWielingen0
13-11-2016 NatuurloopCadzandWielingen375
31-12-2015 2e NatuurloopCadzandWielingen616
15-11-2015 1e NatuurloopCadzand-BadWielingen633
17-02-2013 NatuurloopCadzand-BadWielingen778
18-11-2012 NatuurloopCadzandWielingen937
06-03-2011 NatuurloopCadzand-BadWielingen1116
17-02-2008 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen564
02-03-2008 NatuurloopCadzand-BadWielingen650
31-12-2007 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen703
06-03-2005 NatuurloopCadzand-BadWielingen510
15-02-2004 NatuurloopNieuwvliet-BadWielingen396

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (80)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
Recente video(s)
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
19e Aagtekerkerun door Omroep Zeeland
Atletiek Zeeland © 2019