zaterdag 20 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Pump-up Run 10k
Middelburg, vrijdag 28 september 2018 - Organisatie: Runderground
10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Erwin Harmes (PR 31.18)Gonzalez Running34.32M35   17.375  3:274.83
2  Arnoud Rijk (PR 37.08)Heinkenszand38.12Mse   15.707  3:494.36
3  Edwin van Alphen (PR 35.38)Dynamica38.18M45   15.666  3:504.35
4  Aart Joziasse (PR 37.31)Middelburg39.22M50   15.241  3:564.23
5  Ronnie Mesu (debuut)Middelburg39.34Mse   15.164  3:574.21
6  Martijn de Vries (PR 39.51)Middelburg40.38M35   14.766  4:044.10
7  Dennis But (PR)Middelburg41.02Mse   14.622  4:064.06
8  Lion Baas (PR 40.07)Vlissingen41.16M40   14.540  4:084.04
9  Michel Ridderhof (PR 39.49)Middelburg41.32M45   14.446  4:094.01
10  Niek van Belzen (PR)Middelburg41.51M50   14.337  4:113.98
11  Sjef Goris (PR 40.53)Middelburg42.08M50   14.241  4:133.96
12  Martin Pruijsers (PR 37.08)Middelburg43.34M50   13.772  4:213.83
13  Arthur van Aartsen (PR 41.22)Dynamica43.44M40   13.720  4:223.81
14  Elsbeth Haasnoot (PR)Middelburg43.55Vse   13.662  4:243.80
15  Mark Allemekinders (PR)Heinkenszand44.17Mse   13.549  4:263.76
16  Vicky Wiessner (PR)Middelburg44.34V40   13.463  4:273.74
17  Gert-Jan Ludikhuize (PR)Middelburg44.59Mse   13.338  4:303.71
18  Edwin Schoe (PR 45.37)Middelburg46.10Mse   12.996  4:373.61
19  Esther Noteboom (PR)Heinkenszand46.14Vse   12.978  4:373.60
20  Michiel Bleijenbergh (PR 45.10)Middelburg46.18Mse   12.959  4:383.60
21  Dennis van Rutten (PR)Middelburg46.43Mse   12.843  4:403.57
22  Albert Karstanje (PR 43.41)Middelburg46.46M60   12.830  4:413.56
23  Joop Albronda (PR 46.04)Middelburg47.00Mse   12.766  4:423.55
24  Gerrit Spaans (PR 43.59)AV'5647.05M65   12.743  4:433.54
25  Paul Poulard (PR)Middelburg47.12M45   12.712  4:433.53
26  Marije Besuijen (PR 47.00)Dynamica47.55V40   12.522  4:483.48
27  Marloes Saaman (PR)Zoutelande48.10V35   12.457  4:493.46
28  Eva van Hoek (PR)Middelburg48.14Vse   12.440  4:493.46
29  Frenk-Jan VisserRunderground48.24Mse   12.397  4:503.44
30  Michael Vermaat (PR 47.04)Oost-Souburg48.43M40   12.316  4:523.42
31  Selma Poel49.16Vse   12.179  4:563.38
32  John Overweel (PR 35.33)Dynamica49.17M65   12.175  4:563.38
33  Tanita van Belzen (PR 48.33)Kamperland51.16Vse   11.704  5:083.25
34  Evelien CapelloVlissingen51.39Vse   11.617  5:103.23
35  Jan Besuijen (debuut)Middelburg52.22Mse   11.458  5:143.18
36  Astrid DellaertMiddelburg54.57Vse   10.919  5:303.03
37  Erik DrijdijkRunderground54.58Mse   10.916  5:303.03
38  Niels van BakengemRunderground54.59Mse   10.912  5:303.03
39  Damian Vermaat (debuut)Oost-Souburg55.04Mse   10.896  5:303.03
40  Marielle Smosse55.19Vse   10.847  5:323.01
Mannen: 29 (72.5%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=4 - M60=1 - M65=2 - Mse=14
Vrouwen: 11 (27.5%) => V35=1 - V40=2 - Vse=8
5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
41  Ronald Geertse (PR 18.37)Serooskerke19.40Mse   15.254  3:564.24
42  Maurice Steketee (PR 20.00)Middelburg20.59M35   14.297  4:123.97
43  Niek van Belzen (PR)Arnemuiden21.38M45   13.867  4:203.85
44  Annemiek Verhage (PR 21.55)Middelburg22.47Vse   13.168  4:333.66
45  Natalie Sinke (PR 21.10)Vlissingen22.48V40   13.158  4:343.65
46  Mika Ridderhof (debuut)Middelburg26.02Mse   11.524  5:123.20
47  Merijn Knulst (PR 23.34)Middelburg27.09Mse   11.050  5:263.07

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.552 seconden nodig om deze lijst met 47 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)9.09.85  JoA
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.28  Mse
800 m Wouter Schets (PR)2.06.57  JoB
800 m Abraham Mehari (debuut)2.07.21  JoA
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
marath Hans Westveer (debuut)4.12.30  M55
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019