vrijdag 23 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

15 van Wolphaartsdijk

Wolphaartsdijk, zaterdag 11 augustus 2018 - Organisatie: AV'56
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 48.02) Middelburg50.30M35   17.822  3:224.95730
2  Martijn de Kok (PR 50.20) Heinkenszand52.23M35   17.181  3:304.77643
3  Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Koewacht57.03M50   15.776  3:484.38451
4  Wim van Sparrentak (PR 52.49) Sint Laurens57.22M45   15.689  3:494.36439
5  Roy WernerDordrecht57.51Mse   15.557  3:514.32421
6  Jorim de Boks (PR)Middelburg58.15Mse   15.451  3:534.29407
7  Johan Karelse (PR)Heinkenszand58.37M45   15.354  3:544.26394
8  Jan-Willem Roelse (PR 57.58) Goes59.08Mse   15.220  3:574.23376
9  Sven Vermeulen (PR 58.27) Vlissingen59.16M40   15.186  3:574.22372
10  John Slabbekoorn (PR)Kapelle-Biezelinge59.19M50   15.173  3:574.21370
11  Johan Elenbaas (debuut) Wilhelminadorp59.24M35   15.152  3:584.21367
12  Monica Sanderse (PR 59.31) Vlissingen59.43V35   15.071  3:594.19356
13  Marius Besuijen (PR 55.01) Middelburg1.00.50M55   14.795  4:034.11320
14  Hans Verhaagen (PR)Goes1.01.57M50   14.528  4:084.04286
15  Rinus van de Woestijne (PR)Middelburg1.02.41M35   14.358  4:113.99264
16  Gilles Geschiere (PR 59.15) Meliskerke1.02.43M45   14.350  4:113.99264
17  Paola van Gilst (PR)Goes1.02.50V45   14.324  4:113.98260
18  Ronald Geertse (PR 1.02.43) Serooskerke1.03.52M35   14.092  4:153.91232
19  JaapJan Ritsema (PR 59.38) Middelburg1.04.34M45   13.939  4:183.87213
20  Ada Geuze (PR 1.02.32) Middelburg1.05.28V35   13.747  4:223.82191
21  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.06.09M55   13.605  4:253.78174
22  Jacques de GrootBergen op Zoom1.06.39M35   13.503  4:273.75163
23  Jostein Decorte (PR 1.03.50) Wolphaartsdijk1.07.05M40   13.416  4:283.73153
24  Baukje Doedee (PR)Driewegen1.07.07V35   13.409  4:283.72153
25  Michel Ridderhof (PR 1.00.09) Middelburg1.07.21M45   13.363  4:293.71148
26  Co de Feijter (PR 1.06.25) Zierikzee1.07.25M55   13.350  4:303.71146
27  Arthur van Aartsen (PR 1.04.47) Middelburg1.07.40M40   13.300  4:313.69141
28  Maurice Rentmeester (PR)Wolphaartsdijk1.08.30M35   13.139  4:343.65124
29  Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) Goes1.08.47M55   13.085  4:353.63119
30  Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.09.12M45   13.006  4:373.61111
31  Neil McBride (debuut) Colijnsplaat1.10.14Mse   12.814  4:413.5692
32  Dirk Jan LukasseRoosendaal1.10.18M35   12.802  4:413.5691
33  Peter Koopman (PR 1.08.10) Krabbendijke1.10.29M35   12.769  4:423.5588
34  Rinke ter HaarAalten1.11.08M35   12.652  4:453.5178
35  Bastiaan de KoeijerTilburg1.11.43M35   12.549  4:473.4969
36  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Vlissingen1.12.07M55   12.480  4:483.4763
37  Leon Vermeulen (PR 1.10.01) Wemeldinge1.12.27M35   12.422  4:503.4559
38  Johan Klompe (PR 1.09.46) Wolphaartsdijk1.12.29M35   12.417  4:503.4558
39  Martijn Lavooij (PR 1.10.13) Goes1.12.32M45   12.408  4:503.4557
40  Martijn de Koning (debuut) Heinkenszand1.12.49M35   12.360  4:513.4354
41  Peter Rotte (debuut) Middelburg1.13.17Mse   12.281  4:533.4148
42  Pieter-Jan de Baar (PR 1.07.47) Wolphaartsdijk1.13.22M40   12.267  4:533.4147
43  Gertjan Bakker (PR 1.07.47) Goes1.13.28M45   12.250  4:543.4046
44  Siem Cornelisse (PR 1.12.18) Arnemuiden1.13.29M35   12.248  4:543.4045
45  Bart van Belle (PR)Vlissingen1.13.38Mse   12.223  4:553.4044
46  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk1.13.47Mse   12.198  4:553.3942
47  Wim WillemsBassevelde1.14.01M35   12.159  4:563.3839
48  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.14.03M65   12.154  4:563.3839
49  Kees van den BerkRoosendaal1.14.39M35   12.056  4:593.3533
50  Peter VerhagenOuddorp1.14.45M35   12.040  4:593.3432
51  Martin de Regt (PR 1.10.10) Goes1.14.57M35   12.008  5:003.3430
52  William de Jonge (PR 1.08.01) Nieuwdorp1.15.03M45   11.992  5:003.3329
53  Marco Olivier (PR 1.14.01) Vlissingen1.15.22M45   11.942  5:013.3226
54  Remi Mesu (debuut) Middelburg1.15.36Mse   11.905  5:023.3124
55  Stefan van den Dries (PR)Heinkenszand1.15.49Mse   11.871  5:033.3022
56  Jan-Willem Maris (PR 1.06.53) Wolphaartsdijk1.16.17Mse   11.798  5:053.2818
57  Johnny Dooms (PR 1.10.00) Terneuzen1.16.46M65   11.724  5:073.2615
58  Nathalie Slabbekoorn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.17.10Vse   11.663  5:093.2412
59  Rene Goetheer (PR 1.12.10) Wolphaartsdijk1.18.12M50   11.509  5:133.207
60  Kees Kloosterman (PR 1.14.43) Wolphaartsdijk1.18.47M35   11.424  5:153.174
61  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Middelburg1.18.56V35   11.402  5:163.174
62  Douglas McCrorieSomerset1.20.59M35   11.113  5:243.09-
63  Wim Witte (debuut) Borssele1.21.21M60   11.063  5:253.07-
64  Yvonne Joziasse (debuut) Middelburg1.21.30Vse   11.043  5:263.07-
65  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.21.41M70   11.018  5:273.06-
66  Michael Vermaat (PR)Oost-Souburg1.21.44M35   11.011  5:273.06-
67  Wouter van den Dries (debuut) Heinkenszand1.22.32M35   10.905  5:303.03-
68  Rene Nijsse (PR)Oud-Sabbinge1.23.45M35   10.746  5:352.99-
69  Herman van de Glind (PR 1.17.30) Kloetinge1.23.47M35   10.742  5:352.98-
70  Steven Dees (debuut) Wissenkerke1.23.51M35   10.733  5:352.98-
71  Ilse Traas (PR 1.17.15) Heinkenszand1.23.55Vse   10.725  5:362.98-
72  Marijn Traas (PR 1.11.06) Heinkenszand1.23.57M35   10.721  5:362.98-
73  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.24.35M65   10.640  5:382.96-
74  Heico KerkmeesterCapelle a/d IJssel1.25.16M35   10.555  5:412.93-
75  Rob Bourgonje (PR 1.20.12) Driewegen1.25.48M35   10.490  5:432.91-
76  Hans Minnaard (PR 1.14.30) Yerseke1.25.51M55   10.483  5:432.91-
77  Arjan de Vrieze (debuut) Wolphaartsdijk1.26.28M35   10.409  5:462.89-
78  Theo Simons (PR 1.20.56) Middelburg1.27.09M60   10.327  5:492.87-
79  Pieter Janssen (PR 1.15.47) Kwadendamme1.27.29M35   10.288  5:502.86-
80  Mirjan JanssenKwadendamme1.27.31V35   10.284  5:502.86-
81  Esther van Sluijs (PR 1.16.34) Kloetinge1.27.43V40   10.260  5:512.85-
82  Theo VerwoertGroesbeek1.28.03M35   10.221  5:522.84-
83  Chris de Koe (PR 51.00) Vlissingen1.29.21M70   10.073  5:572.80-
84  Bas de KoeijerTilburg1.30.53M35   9.903  6:042.75-
85  Peter Castel (PR 1.27.37) Goes1.31.41M55   9.816  6:072.73-
86  Jordi Castel (PR 1.27.39) Goes1.31.42Mse   9.815  6:072.73-
87  Marina Mol (PR)s-Heer Abtskerke1.33.02V35   9.674  6:122.69-
88  Sebastian Nijssen (PR 1.30.15) Middelburg1.34.08M40   9.561  6:172.66-
89  Andrea Koning (debuut) Goes1.38.05V35   9.176  6:322.55-
90  Katinka van de Glind (PR 1.32.42) Kloetinge1.38.07V40   9.173  6:322.55-
Mannen: 77 (85.56%) => M35=33 - M40=5 - M45=10 - M50=4 - M55=7 - M60=2 - M65=3 - M70=2 - Mse=11
Vrouwen: 13 (14.44%) => V35=7 - V40=2 - V45=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Maarten de Nys50:12Tim Pleijte50:18Christiaan Bosselaar50:23Samantha Luitwieler58:16131
2018Erwin Harmes50:30Martijn de Kok52:23Edwin de la Ruelle57:03Monica Sanderse59:4390
1997Ronald Schut45:48Marti ten Kate46:32Gerard Kappert46:51Irma Heeren49:23194
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Francois van DijkeBergen op Zoom36.46M35   14.687  4:054.08-
2  Ruben BoutensMiddelburg37.36Mse   14.362  4:113.99+0:50
3  Yespor de RooyYerseke39.59Mse   13.506  4:273.75+3:13
4  Jan de JagerWolphaartsdijk40.43M40   13.262  4:313.68+3:57
5  Ron DellebekeOost-Souburg42.08M55   12.816  4:413.56+5:22
6  Bianca SteijnKwadendamme44.15Vse   12.203  4:553.39+7:29
7  Dirk HooijerWemeldinge46.09M35   11.701  5:083.25+9:23
8  Robin VerhaarWemeldinge47.01Mse   11.485  5:133.19+10:15
9  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland47.33Mse   11.356  5:173.15+10:47
10  Anne de WinterOvezande47.50Vse   11.289  5:193.14+11:04
11  Christel de KoeijerRotterdam48.00V35   11.250  5:203.13+11:14
12  Corne LomwelOost-Souburg48.18Mse   11.180  5:223.11+11:32
13  Rebecca de WinterOvezande48.36V50   11.111  5:243.09+11:50
14  Tom KloetWolphaartsdijk50.28Mse   10.700  5:362.97+13:42
15  Jacco van de GruiterArnemuiden51.18Mse   10.526  5:422.92+14:32
16  Peter VerhaarWemeldinge51.49M35   10.421  5:452.89+15:03
17  Vivian GeelhoedNieuwdorp53.15Vse   10.141  5:552.82+16:29
18  Toon de KamOud-Sabbinge53.28M35   10.100  5:562.81+16:42
19  Jochem WolthausZeist57.46M35   9.348  6:252.60+21:00
20  Gisela NijsseOud-Sabbinge58.27V35   9.239  6:302.57+21:41
21  Paulina FratzakWolphaartsdijk1.04.22Vse   8.389  7:092.33+27:36
Mannen: 14 (66.67%) => M35=5 - M40=1 - M55=1 - Mse=7
Vrouwen: 7 (33.33%) => V35=2 - V50=1 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.658 seconden nodig om deze lijst met 111 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019