dinsdag 13 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
22-10: Tim van den Broeke de beste in 57e Singelloop
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Zomerloop
IJzendijke, dinsdag 3 juli 2018 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen32.49M35   17.552  3:25
2  Angelo van NevelZedelgem34.42Mse   16.599  3:37
3  Erwin van den BroekeAxel35.21Mse   16.294  3:41
4  Stefan van den BroekeAxel36.44Mse   15.681  3:50
5  Emardo de RijckSint Jansteen37.38Mse   15.306  3:55
6  Dirk CasselmanKnokke Heist37.56Mse   15.185  3:57
7  Leo BrackeAxel38.42Mse   14.884  4:02
8  Marco de FeijterSchoondijke38.57Mse   14.788  4:03
9  Francois van de BroeckeBreskens40.10M50   14.340  4:11
10  David PietersOostburg40.22Mse   14.269  4:12
11  Robert VroonBreskens40.50M50   14.106  4:15
12  Peter DryepondtDudsele41.12Mse   13.981  4:18
13  Jaap van der VeenTerneuzen41.36M50   13.846  4:20
14  Rom du PuyIJzendijke41.41Mse   13.818  4:21
15  Dwight van HulleIJzendijke41.57Mse   13.731  4:22
16  Jeroen DellaertGroede42.18Mse   13.617  4:24
17  Walther MurreZaamslag42.29M50   13.558  4:26
18  Simon de FeijterBreskens42.35Mse   13.526  4:26
19  Dimmy IvensSchoondijke42.40Mse   13.500  4:27
20  Martijn DoolaegeBiervliet42.40Mse   13.500  4:27
21  Mike van der MarkBiervliet43.27Mse   13.257  4:32
22  Patrick de SutterOostburg44.06Mse   13.061  4:36
23  Wim WillemsBassevelde44.26Mse   12.963  4:38
24  Twan TimmermansNummer Een44.40Mse   12.896  4:39
25  Joa EphraimAxel45.27Mse   12.673  4:44
26  Jan PauwaertTurkije46.09Mse   12.481  4:48
27  Jan DucaatGroede46.11Mse   12.472  4:49
28  Alex FenijnPhilippine48.37Mse   11.848  5:04
29  Edwin RiemensAxel49.04Mse   11.739  5:07
30  Eric Van NevelKoolkerke49.40Mse   11.597  5:10
31  Emanuela BrackeAxel50.07Vse   11.493  5:13
32  Anniek de RijckerSint Jansteen51.37Vse   11.159  5:23
33  Conrad de RidderPhilippine52.02Mse   11.070  5:25
34  Sabine HerremerreKnokke Heist55.25Vse   10.394  5:46
35  Kimberley d'HooreSluis56.12Vse   10.249  5:51
36  Erin MaroteOostburg56.45Mse   10.150  5:55
Mannen: 32 (88.89%) => M35=1 - M50=4 - Mse=27
Vrouwen: 4 (11.11%) => Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post32:49Angelo van Nevel34:42Erwin van den Broeke35:21Emanuela Bracke50:0736
2017Sebastien Mahia34:51Bert Van de Velde35:16Mark Verhage36:17Ingrid Ijsebaert46:4159
2015Tim Pleijte32:37Mark Verhage35:52Michel Buijck37:41Myrthe Faro44:1769

6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn KoxWestdorpe23.32M40   16.317  3:41
2  Theo RaboutAardenburg23.41M40   16.214  3:42
3  Amor MaertensNummer Een24.28Mse   15.695  3:49
4  Omar HillaertWestdorpe26.27Mse   14.518  4:08
5  Maurice SteketeeMiddelburg26.31M35   14.481  4:09
6  Pieter LejeuZedelgem27.06Mse   14.170  4:14
7  Ruben van der MeulenOostburg27.14Mse   14.100  4:15
8  Peter van WaesAardenburg27.20M55   14.049  4:16
9  Mark BuitendijkBreskens27.36Mse   13.913  4:19
10  Mattijs van der MeulenOostburg27.53Mse   13.772  4:21
11  Rick GroosmanIJzendijke28.07Mse   13.657  4:24
12  Jimmy BlaakmanGroede28.20Mse   13.553  4:26
13  Paz BoekhoutSint Kruis28.44Mse   13.364  4:29
14  Leon van BavinchovenTerneuzen28.53M45   13.295  4:31
15  Marly de LijserIJzendijke29.28Vse   13.032  4:36
16  David MullaertBiervliet29.33Mse   12.995  4:37
17  Evelien de VisserIJzendijke30.37Vse   12.542  4:47
18  John GuequierreMiddelburg31.03M65   12.367  4:51
19  Kurt De PuytDamme31.17Mse   12.275  4:53
20  Tianda Donker CurtiusSchoondijke31.28Vse   12.203  4:55
21  Wendy van de BroekeAxel31.30Vse   12.190  4:55
22  Bram GoethalsSchoondijke31.45Mse   12.094  4:58
23  Janer de HeijOostburg31.56Mse   12.025  4:59
24  Yves BrackeZelzate32.00Mse   12.000  5:00
25  Pascal de GraeveWestdorpe32.03Mse   11.981  5:00
26  Jan Piet FlikweertOostburg32.13M55   11.919  5:02
27  Jacqueline MaasZuidzande33.13V50   11.560  5:11
28  Michel de MeijerCadzand33.24Mse   11.497  5:13
29  Anne Mie DepreitereMoerne33.38Vse   11.417  5:15
30  Marjan MistiaenZuidzande35.34Vse   10.797  5:33
31  Ineke MorrelgemSluis35.42Vse   10.756  5:35
32  Annemieke RijnbergZuidzande35.45V50   10.741  5:35
33  Katrien VervarckeOostkerke-Damme35.54Vse   10.696  5:37
34  Rik van SchuurOostburg36.26M70   10.540  5:42
35  Daan DielemanZaamslag36.28Mse   10.530  5:42
36  Sheila BaarsAxel36.34Vse   10.501  5:43
37  Sara van DaleOostburg38.41Vse   9.927  6:03
38  Jan de JongeDriewegen40.16Mse   9.536  6:18
Mannen: 26 (68.42%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M55=2 - M65=1 - M70=1 - Mse=18
Vrouwen: 12 (31.58%) => V50=2 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Martijn Kox23:32Theo Rabout23:41Amor Maertens24:28Marly de Lijser29:2838
2017Amor Maertens25:44Dennis Vlassenrood26:33Gijsbert Fieret26:41Evelien de Visser32:5154
2015Kevin Strubbe23:33Matti Buysse23:49Theo Rabout23:55Sjani Rijsdijk31:3243


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.118 seconden nodig om deze lijst met 74 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
07-08-2018 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497

 
Laatste reacties:
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018