vrijdag 23 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km van Hulst

Hulst, zaterdag 30 maart 2019 - Organisatie: RKHAV
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.25.43) Middelburg1.28.17M35   16.991  3:324.72709
2  Frederik ChristiaensBerlaere1.32.24Mse   16.234  3:424.51605
3  Filip MortierSint-Niklaas1.33.32Mse   16.037  3:444.45578
4  Andy de BackerDenderleeuw1.34.33Mse   15.865  3:474.41554
5  Peter Biewenga (debuut) Middelburg1.36.25Mse   15.557  3:514.32512
6  Christoph SchelfhoutWetteren1.38.23Mse   15.246  3:564.24469
7  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke1.39.16Mse   15.111  3:584.20450
8  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.39.23Mse   15.093  3:594.19448
9  Gert-Jan Martens (debuut) Hulst1.40.07Mse   14.983  4:004.16432
10  Michel Schrier (debuut) Vlissingen1.40.47M35   14.883  4:024.13419
11  Jordy Leenknecht (PR)Hulst1.41.49Mse   14.732  4:044.09398
12  KristofWachtebeke1.43.07Mse   14.547  4:074.04373
13  Erwin van Broeke (PR 1.35.40) Axel1.44.56Mse   14.295  4:123.97339
14  Rudi van GuyseStekene1.45.24Mse   14.231  4:133.95331
15  Bert VerbekeSente1.46.26Mse   14.093  4:153.91313
16  Martijn Kox (PR 1.42.30) Westdorpe1.47.12M40   13.993  4:173.89299
17  Andy HuybensBeveren1.47.17Mse   13.982  4:173.88298
18  Tim BuysseAssenede1.47.54Mse   13.902  4:193.86287
19  Marlon Roels (PR 1.42.08) Terneuzen1.48.33M45   13.819  4:213.84277
20  Sven van Hoey (debuut) Hulst1.49.02Mse   13.757  4:223.82269
21  Marnix van den Brande (PR 1.45.46) Terneuzen1.49.10Mse   13.740  4:223.82267
22  Peter Jan van de PoelWanzele1.49.59Mse   13.638  4:243.79254
23  Ada Geuze (PR)Middelburg1.51.02V35   13.509  4:263.75237
24  Michel Ridderhof (PR 1.49.03) Middelburg1.51.04M45   13.505  4:273.75237
25  Paul de WaelSinaai1.52.18Mse   13.357  4:303.71218
26  Johan ThoenSteendorp1.53.47Mse   13.183  4:333.66197
27  Tom Erpelinck (debuut) Sint Jansteen1.54.45Mse   13.072  4:353.63184
28  Gino van BroeckTemse1.54.48Mse   13.066  4:363.63184
29  Christophe de GRandeSinaai1.55.26Mse   12.995  4:373.61175
30  Jeroen van den Broeke (PR 1.51.22) Terneuzen1.55.48Mse   12.953  4:383.60170
31  Stefan van den Broeke (PR 1.43.55) Axel1.55.51Mse   12.948  4:383.60170
32  Ben AperStekene1.55.53Mse   12.944  4:383.60169
33  Emardo de Rijck (PR 1.48.09) Sint Jansteen1.55.58Mse   12.935  4:383.59168
34  Didier Verlee (debuut) Heikant1.58.44Mse   12.633  4:453.51135
35  Jo WilleLaarne1.59.21Mse   12.568  4:463.49128
36  Jasper Thijs (debuut) Clinge1.59.37Mse   12.540  4:473.48125
37  Arthur van Aartsen (PR 1.48.50) Middelburg1.59.40M40   12.535  4:473.48124
38  Kevin SermijnWachtebeke2.00.13Mse   12.477  4:493.47118
39  Elisabeth DehandschutterSint-Niklaas2.00.59Vse   12.398  4:503.44110
40  Cathy Poppe (PR 1.54.56) Terneuzen2.01.42V40   12.325  4:523.42103
41  Menno den Dekker (debuut) Terneuzen2.01.44Mse   12.322  4:523.42103
42  Robert Lafertin (PR)Terneuzen2.01.58Mse   12.298  4:533.42100
43  Robert Carol (PR 1.50.36) Middelburg2.02.33M50   12.240  4:543.4095
44  Michel van den Bosch (debuut) Sint Jansteen2.03.13Mse   12.174  4:563.3888
45  Isabel van NieuwenhuyzeKalken2.03.18Vse   12.165  4:563.3887
46  Dennis Vlassenrood (PR 2.03.58) Sint Jansteen2.04.28M40   12.051  4:593.3577
47  Millian PacalTemse2.04.31Mse   12.047  4:593.3577
48  Omar Roels (PR)Hulst2.04.36Mse   12.039  4:593.3476
49  Frank de SchoofDestelbergen2.04.49Mse   12.018  5:003.3474
50  Luc d'heenOosterzele2.05.26Mse   11.959  5:013.3269
51  Kevin LOssieSint-Niklaas2.05.49Mse   11.922  5:023.3166
52  Maurice Steketee (debuut) Middelburg2.06.05M35   11.897  5:033.3064
53  Evelien de Visser (debuut) IJzendijke2.06.25Vse   11.866  5:033.3061
54  John Compiet (PR 1.58.42) Hulst2.07.21Mse   11.779  5:063.2754
55  Dirk van BunderAntwerpen2.07.30Mse   11.765  5:063.2753
56  Jan StrymesSint-Laureins2.07.52Mse   11.731  5:073.2650
57  Dirk WagenaerStekene2.08.04Mse   11.713  5:073.2549
58  Dimmy Ivens (debuut) Schoondijke2.08.14Mse   11.697  5:083.2548
59  Coen Kaijser (debuut) Terneuzen2.08.27Mse   11.678  5:083.2446
60  Ellen Hamelink (debuut) Terneuzen2.08.33Vse   11.669  5:093.2446
61  Kees van der Heijden (PR 2.01.47) Vlissingen2.09.10M55   11.613  5:103.2342
62  Wilco Franken (PR 2.00.00) Kapellebrug2.09.25M45   11.590  5:113.2240
63  Wim JanssensAsse2.10.27Mse   11.499  5:133.1934
64  Luc de VriezeDeinze2.11.36Mse   11.398  5:163.1728
65  Jos van GermbergheKoewacht2.11.42Mse   11.390  5:163.1627
66  Piet PijpelinckTerneuzen2.12.46Mse   11.298  5:193.1422
67  Tom de BlockKieldrecht2.13.31Mse   11.235  5:203.1219
68  Luc de ConinkEeklo2.13.39Mse   11.223  5:213.1218
69  Koen Koutstaal (PR 2.06.33) Hulst2.14.17Mse   11.170  5:223.1015
70  Danny SchefferHulst2.14.23Mse   11.162  5:233.1015
71  Els van DaeleHaasdonk2.14.33Vse   11.148  5:233.1014
72  Joeri de VaignyHaasdonk2.14.39Mse   11.140  5:233.0914
73  Kenny MattheijssenClinge2.14.49Mse   11.126  5:243.0913
74  Evert de RijckeHoek2.15.13Mse   11.093  5:253.0812
75  Jordy Alvaren MorcusKuitaart2.15.59Mse   11.031  5:263.0610
76  P van HulleMaldegem2.16.45Mse   10.969  5:283.057
77  Marly de Lijser (debuut) IJzendijke2.17.01Vse   10.948  5:293.047
78  Kurt de SmetEeklo2.17.43Mse   10.892  5:313.035
79  Paul d'Haens (debuut) Hulst2.18.43Mse   10.813  5:333.003
80  Tommy ValkxHulst2.19.03Mse   10.787  5:343.003
81  Bjorn de RetvoSint Jansteen2.19.04Mse   10.786  5:343.003
82  Bas Valckx (debuut) Hulst2.19.09Mse   10.780  5:342.992
83  Marijke TaragolaHulst2.19.47Vse   10.731  5:352.982
84  Tom van den VeldeGent2.19.48Mse   10.730  5:362.982
85  Sjaak Vroonland (PR 1.59.59) Lamswaarde2.19.57Mse   10.718  5:362.981
86  Frans VerwilgenHulst2.19.58Mse   10.717  5:362.981
87  Niels de BlockKieldrecht2.20.39Mse   10.665  5:382.961
88  Frank van den Branden (PR 1.47.38) Sint Jansteen2.20.52M60   10.648  5:382.96-
89  Arie van Buren (debuut) Terneuzen2.21.22Mse   10.611  5:392.95-
90  George Taal (PR 1.55.28) Oostkapelle2.21.36M65   10.593  5:402.94-
91  Alex KoussonkskyRonse2.24.24Mse   10.388  5:472.89-
92  Jack Folkersma (PR 2.14.15) Terneuzen2.25.57Mse   10.277  5:502.85-
93  Johan Brouwers (debuut) Ossenisse2.26.48Mse   10.218  5:522.84-
94  Marion Goossen (PR 2.19.14) Terneuzen2.27.30V45   10.169  5:542.82-
95  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.28.36V60   10.094  5:572.80-
96  Alain EhlingerAntwerpen2.29.47Mse   10.014  5:592.78-
97  Jannick de CaluweSint-Laureins2.30.07Mse   9.992  6:002.78-
98  Jane UmosneroSint-Laureins2.30.08Vse   9.991  6:002.78-
99  BartholomeeusenSint-Niklaas2.31.26Mse   9.905  6:032.75-
100  Harry DurinckKalken2.33.31Mse   9.771  6:082.71-
101  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel2.38.46Vse   9.448  6:212.62-
102  Joke Rijk (debuut) Hulst2.38.52Vse   9.442  6:212.62-
103  Febe SluiterStekene2.41.21Vse   9.297  6:272.58-
104  Diana Koopman (PR 2.46.49) Krabbendijke3.01.20Vse   8.272  7:152.30-
Mannen: 88 (84.62%) => M35=3 - M40=3 - M45=3 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=75
Vrouwen: 16 (15.38%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V60=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:17Frederik Christiaens1:32:24Filip Mortier1:33:32Ada Geuze1:51:02104
2018Sorini Kinerayl1:27:55Frederik Christiaens1:32:25Tommy Kinders1:33:37Adinda Vetsuypene1:56:35133
2017Joris de Schepper1:30:32Kristof de Rycke1:35:07Erwin van den Broeke1:38:35Cathy Poppe2:07:14109
2016Erwin Harmes1:27:22Wouter Decock1:30:11Sander Post1:35:12Veerle Hofman1:59:11125
2015Erwin van den Broeke1:35:40Maarten Dhollander1:35:48Francesco de Grootte1:36:05Elke Heirman1:46:46116
2014Remy Vasseur1:33:48Maarten van der Donck1:33:55Erwin van de Broeke1:36:44Leonie Ton1:49:56118
2012Sjaak Luteijn1:34:56Filip van Goethem1:36:26Patrck Hembrecht1:36:57Monique Allefs1:56:09109
2011Remy Vasseur1:31:53Luc Nolemans1:32:07Kris Meganck1:33:29Ingrid Ijsebaert1:57:06113
2010Rik van Laarhoven1:30:41Chris Verbeeck1:31:51Wim van Sparrentak1:31:59Monique Allefs1:51:09118
2009Bart Bleyaert1:27:45Wilko de Vos1:33:30Guy Houben1:33:53Ely Cornelis1:59:2694
12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Edwin de la RuelleKoewacht47.49M50   16.061  3:444.46-
2  Chris de SmitHulst49.52M40   15.401  3:544.28+2:03
3  Jesse BeijerMiddelburg50.33Mse   15.193  3:574.22+2:44
4  Johan van de WoestijneZoutelande50.44Mse   15.138  3:584.20+2:55
5  Jesse BeijerMiddelburg51.07Mse   15.024  4:004.17+3:18
6  Pieter PladdetTerneuzen52.21Mse   14.670  4:054.08+4:32
7  Ruben BoutensMiddelburg54.00Mse   14.222  4:133.95+6:11
8  Ramon van de GriftKamperland54.10Mse   14.178  4:143.94+6:21
9  Lennart PiekHulst55.15Mse   13.900  4:193.86+7:26
10  Erik GoossenTerneuzen56.16M45   13.649  4:243.79+8:27
11  Ivar de KeyserWaasmunster56.57Mse   13.486  4:273.75+9:08
12  Davey de WolfHulst59.02Mse   13.010  4:373.61+11:13
13  Bart van HauwermeirenWetteren1.02.10Mse   12.354  4:513.43+14:21
14  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.02.45M50   12.239  4:543.40+14:56
15  Paul de BoioijLamswaarde1.04.20Mse   11.938  5:023.32+16:31
16  Kees van GeloofHulst1.04.35M60   11.892  5:033.30+16:46
17  Fien LelieSint-Gillis-Waas1.05.32Vse   11.719  5:073.26+17:43
18  Peter KoopmanKrabbendijke1.05.53Mse   11.657  5:093.24+18:04
19  Wanda ZegersTerneuzen1.06.35V45   11.534  5:123.20+18:46
20  Piet BeijerMiddelburg1.07.02M70   11.457  5:143.18+19:13
21  Dan BastelaarWestkapelle1.07.02Mse   11.457  5:143.18+19:13
22  Jack de BooijHulst1.07.16Mse   11.417  5:153.17+19:27
23  John GuequierreMiddelburg1.07.40M65   11.350  5:173.15+19:51
24  Ronald GeertseSerooskerke1.08.20Mse   11.239  5:203.12+20:31
25  Nicole van DorsselaerHulst1.08.33Vse   11.204  5:213.11+20:44
26  MIke van der PoelVogelwaarde1.11.35Mse   10.729  5:362.98+23:46
27  Monique AllefsHulst1.11.37V50   10.724  5:362.98+23:48
28  Eddy van BovenSchoonaarde1.14.20Mse   10.332  5:482.87+26:31
29  Theo SimonsMiddelburg1.14.42M65   10.281  5:502.86+26:53
30  Hubert RoelsKloosterzande1.15.10Mse   10.217  5:522.84+27:21
31  Loes BroekaartKloosterzande1.16.00Vse   10.105  5:562.81+28:11
32  Danielle KostenHulst1.16.48Vse   10.000  6:002.78+28:59
33  Stphan SchoutenHulst1.16.50Mse   9.996  6:002.78+29:01
34  Yves BrackeZelzate1.17.12Mse   9.948  6:022.76+29:23
35  Mieke BooneZelzate1.17.13Vse   9.946  6:022.76+29:24
36  Christel SmallEeklo1.19.09Vse   9.703  6:112.70+31:20
37  Romain BolssensKieldrecht1.19.30Mse   9.660  6:132.68+31:41
38  Domique de MeySint-Niklaas1.19.47Mse   9.626  6:142.67+31:58
39  Ellen BroekaartHulst1.19.58Vse   9.604  6:152.67+32:09
40  Karin den DekkerTerneuzen1.20.15V45   9.570  6:162.66+32:26
41  avn LaekenAssenede1.20.44Mse   9.513  6:182.64+32:55
42  Rene NijsseOud-Sabbinge1.22.08Mse   9.351  6:252.60+34:19
43  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.22.10Vse   9.347  6:252.60+34:21
44  Rudy van de VeldeWachtebeke1.26.36Mse   8.868  6:462.46+38:47
45  Ine de DeijneKemzeke1.27.06Vse   8.817  6:482.45+39:17
46  Carine BuysseEvergem1.32.09Vse   8.334  7:122.32+44:20
47  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.39.48Vse   7.695  7:482.14+51:59
48  Wim CoppietersStrombeek1.39.49Mse   7.694  7:482.14+52:00
Mannen: 34 (70.83%) => M40=1 - M45=1 - M50=2 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=26
Vrouwen: 14 (29.17%) => V45=2 - V50=1 - Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.027 seconden nodig om deze lijst met 152 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019