dinsdag 18 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 23 maart 2019 - Organisatie: Jogging Club Dow
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Chris de Smit (debuut)Hulst59.15M35   15.190  3:574.22
2  Erik Goossen (PR 51.13)Terneuzen59.41M45   15.080  3:594.19
3  Rudy van GuyseStekene1.01.34M60   14.618  4:064.06
4  Ruben Boutens (PR 1.00.04)Middelburg1.02.12Mse   14.469  4:094.02
5  Fons de Rijcke (PR 1.01.07)Kloosterzande1.02.32M55   14.392  4:104.00
6  Henk de BrauwerLievegem1.06.03M55   13.626  4:243.79
7  Bart van HauwermeirenWetteren1.06.31M50   13.530  4:263.76
8  Eliny Diakakis (PR)Terneuzen1.06.32Vse   13.527  4:263.76
9  Isabel van NieuwenhuyzeKalken1.10.32V40   12.760  4:423.54
10  Jaap van der Veen (debuut)Terneuzen1.10.43M50   12.727  4:433.54
11  Robert Lafertin (PR 1.11.41)Terneuzen1.12.47M35   12.365  4:513.43
12  Anil van BuurenTerneuzen1.12.48M50   12.363  4:513.43
13  Jos WynsHallaar1.13.03M65   12.320  4:523.42
14  Nicole de WildeLaarne1.23.59V55   10.716  5:362.98
15  Chris de Koe (PR 51.00)Vlissingen1.24.50M70   10.609  5:392.95
16  Els Zweistra (PR 1.24.25)Terneuzen1.26.30V60   10.405  5:462.89
17  Ko de Koeyer (PR 1.23.39)Zaamslag1.26.30M70   10.405  5:462.89
18  Rudi Nuijten (debuut)Terneuzen1.27.24Mse   10.297  5:502.86
19  Christel SmalleEeklo1.32.37V45   9.717  6:102.70
Mannen: 14 (73.68%) => M35=2 - M45=1 - M50=3 - M55=2 - M60=1 - M65=1 - M70=2 - Mse=2
Vrouwen: 5 (26.32%) => V40=1 - V45=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Chris de Smit59:15Erik Goossen59:41Rudy van Guyse1:01:34Eliny Diakakis1:06:3219
2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Thomas Wulffraat (debuut)Terneuzen38.50M35   15.451  3:534.29
2  Jan-Niek Boeije (PR)Terneuzen42.31Mse   14.112  4:153.92
3  Cathy Poppe (PR)Terneuzen42.54V40   13.986  4:173.89
4  Erwin Beljouw (PR 43.15)Kloosterzande44.00M45   13.636  4:243.79
5  Jos van Gremberghe (PR 42.28)Koewacht45.29M60   13.192  4:333.66
6  Martin NoensKemzeke46.29M50   12.908  4:393.59
7  Cedric de BeeldeSint-Niklaas46.32Mse   12.894  4:393.58
8  Michiel LippensMoerbeke46.39Mse   12.862  4:403.57
9  Jacques Zaman (PR 44.51)Terneuzen47.28M55   12.640  4:453.51
10  Patrick Michiels (PR)Nieuw-Namen47.39M50   12.592  4:463.50
11  Martine BouteWaarschoot48.15V45   12.435  4:503.45
12  Guus van Beljouw (debuut)Kloosterzande48.18Mse   12.422  4:503.45
13  Marieke MullaertIJzendijke49.21Vse   12.158  4:563.38
14  Luc KusseneersRumst49.54M60   12.024  4:593.34
15  Johan de BeeldeSint-Niklaas50.30M55   11.881  5:033.30
16  Wanda Zegers (PR 46.12)Terneuzen50.59V45   11.769  5:063.27
17  Rony AdriaenssensLokeren51.11M60   11.723  5:073.26
18  Leo Kaijser (PR 48.23)Terneuzen52.01M55   11.535  5:123.20
19  Ludwig van GeyteZele52.01M60   11.535  5:123.20
20  Gerrit Langenberg (PR 52.00)Sluiskil53.57M60   11.121  5:243.09
21  Jean Piere LepoudreIchtegem54.02M60   11.104  5:243.08
22  Andrea VermoteEernegem56.40V60   10.588  5:402.94
23  Hubert Roels (PR 56.34)Kloosterzande56.54M70   10.545  5:412.93
24  Annelies RombautKieldrecht57.12V65   10.490  5:432.91
25  Arlette HendrickxHallaar57.32V60   10.429  5:452.90
26  Didier van NieuwenhuyzeAssenede1.00.22M50   9.939  6:022.76
27  Isabelle JacobsLokeren1.00.42V50   9.885  6:042.75
28  Wim VerstraetenLaarne1.00.48M55   9.868  6:052.74
29  Romain BolssensKieldrecht1.02.27M60   9.608  6:152.67
30  Didier van de BulckeGent1.02.27M50   9.608  6:152.67
31  Jan de Jonge (debuut)Driewegen1.02.39M70   9.577  6:162.66
32  Arsene van LaekenAssenede1.04.22M65   9.322  6:262.59
33  Ine de DeyneKemzeke1.04.29V65   9.305  6:272.58
34  Jean Pierre D'HauwZelzate1.06.13M65   9.061  6:372.52
35  Natasja van DrongelenPhilippine1.08.35Vse   8.748  6:522.43
36  Annebel de JongeTerneuzen1.09.22V35   8.650  6:562.40
37  Ilse de SchrijverVrasene1.10.49V45   8.473  7:052.35
38  Aimé SamsonSint-Pauwels1.14.14M70   8.083  7:252.25
39  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.14.16V70   8.079  7:262.24
40  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.14.18M80   8.075  7:262.24
Mannen: 27 (67.5%) => M35=1 - M45=1 - M50=4 - M55=4 - M60=7 - M65=2 - M70=3 - M80=1 - Mse=4
Vrouwen: 13 (32.5%) => V35=1 - V40=1 - V45=3 - V50=1 - V60=2 - V65=2 - V70=1 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Thomas Wulffraat38:50Jan-Niek Boeije42:31Erwin Beljouw44:00Cathy Poppe42:5440
2017Francesko de Groote35:31Mauro Schoors39:06Martijn Kox39:36Cathy Poppe43:0845


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 9.082 seconden nodig om deze lijst met 59 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
19-01-2019 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
24-03-2018 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-03-2017 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
24-01-2015 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow659
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
25-01-2014 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1007
08-03-2014 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1223

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019