zaterdag 20 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Corn Boys Loop
Sas van Gent, zaterdag 16 maart 2019 - Organisatie: Corn Boys
15.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander D'hontKuitaart57.12Mse   15.839  3:47
2  Chris de SmitHulst59.10M40   15.313  3:55
3  Rudy van GuyseStekene1.01.58Mse   14.621  4:06
4  Fons De RijckeKloosterzande1.02.09Mse   14.578  4:07
5  Tonny DemaretSint-Kruiswinkel1.03.03Mse   14.370  4:11
6  Luc D'hontZaffelare1.10.05Mse   12.927  4:38
7  Jos WynsHallaar1.13.06Mse   12.394  4:50
8  Franky StandaertZelzate1.16.20Mse   11.869  5:03
9  Paul ObbelsNijlen1.16.39Mse   11.820  5:05
10  Johnny DoomsTerneuzen1.17.58M65   11.620  5:10
11  Sarah BogaertDuffel1.18.04Vse   11.605  5:10
12  Carmen BogaertStekene1.18.04Vse   11.605  5:10
13  Frans VerwilligenHulst1.24.32Mse   10.718  5:36
14  Nienke BoogmansMoerbeke 1.25.03Vse   10.653  5:38
15  Ko De KoeijerZaamslag1.26.01Mse   10.533  5:42
16  Mia ClijmansVosselaar1.28.09Vse   10.278  5:50
17  Els ZweistraTerneuzen1.31.30V60   9.902  6:04
18  Eddy van BovenSchoonaarde1.32.23Mse   9.807  6:07
Mannen: 13 (72.22%) => M40=1 - M65=1 - Mse=11
Vrouwen: 5 (27.78%) => V60=1 - Vse=4
8.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jens TaeckensOudenaarde33.42Mse   15.312  3:55
2  Ronny WagenaarMelsele34.34Mse   14.928  4:01
3  Jan-Niek BoeijeTerneuzen37.16Mse   13.846  4:20
4  Ralf SchaaljeAxel37.29Mse   13.766  4:22
5  Cathy PoppeTerneuzen37.38V40   13.711  4:23
6  Erwin van BeljouwKloosterzande38.06Mse   13.543  4:26
7  Geert De PooterSas van Gent38.29Mse   13.408  4:28
8  Patrick RoosenboomZele39.28Mse   13.074  4:35
9  Sharon BogaertStekene39.32Vse   13.052  4:36
10  Ivan De KeyserWaasmunster39.53Mse   12.938  4:38
11  Jos Van GrembergheKoewacht40.00Mse   12.900  4:39
12  Chris SchelkensDendermonde40.45Mse   12.663  4:44
13  Martin NoensKemzeke41.20Mse   12.484  4:48
14  Partick MichielsNieuw-Namen41.33Mse   12.419  4:50
15  Cedric De BeeldeSint-Niklaas43.26Mse   11.880  5:03
16  Jochem De BeeldeSint-Niklaas43.32Mse   11.853  5:04
17  Raf JanssensSint-Lievens-Houtem44.39Mse   11.557  5:12
18  Patrick CeuppensHalle44.55Mse   11.488  5:13
19  Ronny AdriaenssensLokeren45.12Mse   11.416  5:15
20  Mark GorisVosselaar45.19Mse   11.387  5:16
21  Ludwig Van GeyteZele45.28Mse   11.349  5:17
22  Eddy WaelputStekene45.46Mse   11.275  5:19
23  Rudi CocquytWondelgem46.17Mse   11.149  5:23
24  Wanda ZegersTerneuzen46.53V45   11.006  5:27
25  Leo HoeksmaKoewacht50.18Mse   10.258  5:51
26  Annelies RombautKieldrecht51.05Vse   10.101  5:56
27  Arlete HendrickxHallaar51.05Vse   10.101  5:56
28  Philippe Van GeertruyEkeren52.54Mse   9.754  6:09
29  Issabelle JacobsLokeren53.57Vse   9.564  6:16
30  Rudy VandeveldeWachtebeke54.25Mse   9.482  6:20
31  Norbert InghelsEvergem56.06Mse   9.198  6:31
32  Arsene van LakenAssenede56.12Mse   9.181  6:32
33  Ine de DeyneKemzeke56.29Vse   9.135  6:34
34  Romain BolssensKieldrecht57.23Mse   8.992  6:40
35  Jean Pierre D'hauwZelzate57.50Mse   8.922  6:43
36  Anotoine MathysPinte1.00.25Mse   8.541  7:02
37  Ilse De SchryverVrasene1.01.19Vse   8.415  7:08
38  Aime SamsonSint-Pauwels1.02.04Vse   8.314  7:13
39  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.06.32Vse   7.756  7:44
40  Wim CopietersStrombeek Bever1.06.32Mse   7.756  7:44
Mannen: 30 (75%) => Mse=30
Vrouwen: 10 (25%) => V40=1 - V45=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Jens Taeckens33:42Ronny Wagenaar34:34Jan-Niek Boeije37:16Cathy Poppe37:3840
2018Patrick Michiels32:04Stijn Vermeersch33:23Theo van Havermaet33:48Ellen de Wever41:3057
2014Erik Cappon31:23Didier Verlee34:28Ronny Wagenaer35:06Cathy Poppe38:5073


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.215 seconden nodig om deze lijst met 58 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-03-2018 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys0
11-03-2017 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys0
07-03-2015 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys1093
22-03-2014 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys1087

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
halve Peter Balkenende (PR)1.21.35  M50
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.46.18  V55
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.47.39  M65
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.55  M65
halve Ellie Spaans (PR)1.53.12  Vse
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.30.03  M35
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.10.06  M55
marath Henny Strating (PR)3.29.09  V50
marath Rudie Hogervorst (PR)3.41.38  M50
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019