vrijdag 22 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve Marathon

Axel, zaterdag 23 februari 2019 - Organisatie: Road Running Axel
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Kevin de PoorterSerskamp1.14.39minMse   16.957  3:324.71658
2  Jente SamsonBerlare1.15.11minMse   16.837  3:344.68642
3  Sander d'Hont (PR)Kuitaart1.15.11minMse   16.837  3:344.68642
4  Alain GeertsImpe1.16.14minMse   16.605  3:374.61610
5  Kevin BrijsbaertWestvleteren1.16.32minMse   16.540  3:384.59601
6  Edwin de NeijsKapellebrug1.16.35minMse   16.529  3:384.59599
7  Tom van DriesscheZele1.16.39minMse   16.515  3:384.59597
8  Frederik ChristianensBerlare1.17.32minMse   16.327  3:414.54571
9  Corne van Belzen (PR)Middelburg1.19.16minMse   15.970  3:454.44522
10  Maarten DhollanderStekene1.19.20minMse   15.956  3:464.43521
11  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.19.27minMse   15.933  3:464.43517
12  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.19.34minMse   15.909  3:464.42514
13  Gino van BroeckTemse1.20.48minMse   15.666  3:504.35481
14  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.21.08minM45   15.602  3:514.33472
15  Tim BuysseAssenede1.21.55minMse   15.453  3:534.29452
16  Christoph SchelfoutWetteren1.21.57minMse   15.447  3:534.29451
17  Joris Zaman (PR)Nieuw-Namen1.22.05minM40   15.422  3:534.28447
18  Tim BuysseAssenede1.22.08minMse   15.412  3:544.28446
19  Tristan van VeldeMelle1.22.11minMse   15.403  3:544.28445
20  Monica Sanderse (PR)Vlissingen1.22.14minV35   15.393  3:544.28697
21  Jordy Leenknecht (PR)Hulst1.22.19minMse   15.378  3:544.27441
22  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.22.21minMse   15.372  3:544.27441
23  Elke HeirmanDe Klinge1.22.46minVse   15.294  3:554.25682
24  Joris de SchepperSint-Niklaas1.22.48minMse   15.288  3:554.25429
25  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.23.49minM40   15.103  3:584.20404
26  Frederik van de VeldeZele1.23.53minMse   15.091  3:594.19402
27  Emardo de Rijck (PR)Sint Jansteen1.24.20minMse   15.010  4:004.17392
28  Didier Verlee (PR)Heikant1.24.28minMse   14.986  4:004.16388
29  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.24.29minM45   14.983  4:004.16388
30  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.24.37minMse   14.960  4:014.16385
31  Ramon van der Grift (PR 1.19.41) Kamperland1.24.42minMse   14.945  4:014.15383
32  Heather DobbelaerSint-Niklaas1.24.43minMse   14.942  4:014.15382
33  Jeremy RensGistel1.24.45minMse   14.936  4:014.15382
34  Jurgen de ClercWondelgem1.25.31minMse   14.802  4:034.11364
35  Glenn BrijsbaertWestvleteren1.25.50minMse   14.748  4:044.10356
36  Wim de RoosStekene1.25.54minMse   14.736  4:044.09355
37  Niki DebakkerKluisbergen1.26.01minMse   14.716  4:054.09352
38  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.26.04minM45   14.708  4:054.09351
39  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.26.12minM40   14.685  4:054.08348
40  Rudi WillemsErtvelde1.26.20minMse   14.662  4:064.07345
41  Marnix van den Brande (PR 1.23.19) Terneuzen1.26.21minMse   14.660  4:064.07345
42  Giovanni van LokerenZele1.26.32minMse   14.628  4:064.06341
43  Edwin de JagerZuiddorpe1.26.44minMse   14.595  4:074.05336
44  Wim VercrussenNieuw-Namen1.27.13minMse   14.514  4:084.03325
45  Martijn de Vries (PR)Middelburg1.27.16minM35   14.506  4:084.03324
46  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.27.47minM40   14.420  4:104.01313
47  Matti BuysseStekene1.27.52minMse   14.406  4:104.00311
48  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.27.55minMse   14.398  4:104.00310
49  Wouter van Caspel (PR 1.17.11) Oost-Souburg1.27.58minMse   14.390  4:104.00309
50  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.28.14minM45   14.347  4:113.99304
51  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.28.19minMse   14.333  4:113.98302
52  Gertjan BoeykensHamme1.28.30minMse   14.303  4:123.97298
53  Christian de Meijer (PR 1.23.41) Philippine1.28.41minMse   14.274  4:123.96294
54  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.28.57minM50   14.231  4:133.95289
55  Kris CornelisZele1.29.04minMse   14.212  4:133.95286
56  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.29.29minM50   14.146  4:143.93278
57  Kenny EngelsZingem1.29.33minMse   14.136  4:153.93277
58  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.29.36minM50   14.128  4:153.92276
59  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22) Terneuzen1.29.57minMse   14.073  4:163.91269
60  Sjef Goris (PR)Middelburg1.30.18minM50   14.018  4:173.89262
61  Richard van der Werf (PR)Oosterland1.30.51minMse   13.933  4:183.87251
62  Arne LippensWaarschoot1.30.54minMse   13.926  4:193.87250
63  Ada Geuze (PR)Middelburg1.30.57minV35   13.918  4:193.87470
64  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.31.00minM45   13.910  4:193.86248
65  Kevin LossieSint-Niklaas1.31.11minMse   13.882  4:193.86245
66  Ken HunnickHaaltert1.31.22minMse   13.855  4:203.85241
67  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas1.32.14minMse   13.724  4:223.81225
68  Steven BeirnaertLokeren1.32.21minMse   13.707  4:233.81223
69  Menno den Dekker (PR 1.30.08) Terneuzen1.32.22minMse   13.705  4:233.81223
70  Franky Beljaars (PR 1.15.20) Vlissingen1.32.26minM50   13.695  4:233.80221
71  Peter van Lit (PR 1.18.26) Middelburg1.32.31minM50   13.682  4:233.80220
72  Cathy Poppe (PR)Terneuzen1.32.34minV40   13.675  4:233.80433
73  Lies HoorelbekeStekene1.33.36minVse   13.524  4:263.76410
74  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.33.42minMse   13.510  4:263.75199
75  Thijs JasperseClinge1.33.57minMse   13.474  4:273.74195
76  Rene Florussen (PR)Terneuzen1.33.59minM45   13.469  4:273.74194
77  Roland BrackeSint-Gillis-Waas1.34.26minMse   13.405  4:293.72187
78  Danny MeeusNijlen1.35.13minMse   13.294  4:313.69174
79  Joakim van GasseSint-Pauwels1.35.17minMse   13.285  4:313.69173
80  Geerd de RyckStekene1.35.26minMse   13.264  4:313.68171
81  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.35.35minM50   13.243  4:323.68168
82  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.35.41minM45   13.230  4:323.67167
83  Sjakkie van den Broeke (PR)Hoek1.35.58minMse   13.191  4:333.66162
84  Patrick de WaardLochristi1.36.04minMse   13.177  4:333.66161
85  Jan Joris Jooss (debuut) Goes1.36.08minMse   13.168  4:333.66160
86  Filip OogheErpe1.36.14minMse   13.154  4:343.65158
87  Edwin Geluk (PR 1.35.43) Heinkenszand1.36.30minMse   13.118  4:343.64154
88  Edwin ThysHulst1.36.56minMse   13.059  4:363.63148
89  Herman KrijgerTerneuzen1.37.11minMse   13.025  4:363.62144
90  Andy CorijnZelzate1.37.15minMse   13.016  4:373.62143
91  Erik Loof (PR 1.36.00) Terneuzen1.37.18minMse   13.010  4:373.61142
92  Wouter VanderhaeghenGent1.37.20minMse   13.005  4:373.61142
93  Etienne den ToomZoetemeer1.37.22minMse   13.001  4:373.61141
94  Gregory FraikinWetteren1.37.27minMse   12.990  4:373.61140
95  Tom van Remoortere (debuut) Hulst1.37.36minM40   12.970  4:383.60138
96  Dennis van den Broeke (PR 1.26.46) Axel1.37.45minMse   12.950  4:383.60136
97  Stefan van den BroeckeAxel1.37.48minMse   12.943  4:383.60135
98  Jelle SantensSas van Gent1.37.50minMse   12.939  4:383.59135
99  Tom de Puy (PR)IJzendijke1.37.52minMse   12.934  4:383.59134
100  Wendij VerhulstEssen1.37.57minVse   12.923  4:393.59320
101  Kees van der Heijden (PR)Vlissingen1.37.59minM55   12.919  4:393.59133
102  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.38.05minM35   12.906  4:393.58131
103  Alexander D'hontLokeren1.38.10minMse   12.895  4:393.58130
104  Davy FeirlunchMoerbeke1.38.12minMse   12.891  4:393.58130
105  Michael VerstraetenMoerbeke1.38.14minMse   12.886  4:393.58129
106  Sofie PicavetZele1.38.17minVse   12.880  4:403.58314
107  Bas Jasperse (PR 1.32.31) Terneuzen1.38.40minMse   12.830  4:413.56123
108  Philip Vioen (PR)Koewacht1.38.47minMse   12.814  4:413.56122
109  Mario FeliusSomeren1.39.07minMse   12.771  4:423.55117
110  De VleeschouwerStekene1.39.11minMse   12.763  4:423.55116
111  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.39.14minM45   12.756  4:423.54116
112  Melissa ten Kate (PR)Terneuzen1.39.32minVse   12.718  4:433.53290
113  Jan StrymesSint-Laureins1.39.42minMse   12.697  4:443.53110
114  Guillaume de Jonge (PR)Oost-Souburg1.40.17minM45   12.623  4:453.51103
115  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.40.28minM50   12.600  4:463.50100
116  Eric Dieleman (PR)Terneuzen1.40.32minMse   12.591  4:463.5099
117  Ellen de WeverBoekhoute1.40.49minVse   12.556  4:473.49267
118  Jochem de Dijcker (PR)Axel1.40.55minMse   12.544  4:473.4895
119  Peter de DeckerMaldegem1.40.59minMse   12.535  4:473.4894
120  Etienne Kouijzer (PR)Hulst1.41.02minMse   12.529  4:473.4894
121  Bart van Noorden (PR 1.33.00) Yerseke1.41.09minM50   12.515  4:483.4892
122  Frank SchoofDestelbergen1.41.34minMse   12.463  4:493.4687
123  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.41.59minM45   12.412  4:503.4583
124  Gino van EetveltBelsele1.42.04minMse   12.402  4:503.4582
125  John Compiet (PR 1.36.19) Hulst1.42.23minMse   12.364  4:513.4378
126  Ellen Hamelink (PR)Terneuzen1.42.53minVse   12.304  4:533.42232
127  Bjorn de Betue (PR)Sint Jansteen1.42.58minMse   12.294  4:533.4172
128  Erwin VervaetBelsele1.42.59minMse   12.292  4:533.4172
129  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.43.12minM60   12.266  4:533.4170
130  Kevin SermijnWachtebeke1.43.29minMse   12.232  4:543.4067
131  Isabel van NieuwenhuizeKalken1.43.35minVse   12.221  4:553.39221
132  Bart van HauwermeirenWetteren1.43.37minMse   12.217  4:553.3966
133  Renate van Huffel (PR 1.43.39) Sint Jansteen1.43.58minVse   12.176  4:563.38214
134  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.44.17minM50   12.139  4:573.3759
135  Andre van den Hooven (PR)Oost-Souburg1.45.12minMse   12.033  4:593.3451
136  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.45.19minM65   12.019  5:003.3450
137  Luc KusseneersRumst1.45.26minMse   12.006  5:003.3449
138  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.45.44minMse   11.972  5:013.3347
139  William Bolleman (debuut) Axel1.45.52minMse   11.957  5:013.3245
140  HeirmanMoerbeke1.46.22minMse   11.901  5:033.3141
141  Koen de Theije (PR 1.42.16) Middelburg1.46.37minMse   11.873  5:033.3039
142  Kurt de SmetEeklo1.46.41minMse   11.865  5:033.3039
143  Piet Pijpelink (PR)Terneuzen1.46.50minMse   11.849  5:043.2938
144  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.46.54minMse   11.841  5:043.2937
145  Dirk WagenaerStekene1.47.01minMse   11.829  5:043.2936
146  Claudia van der PoelDelft1.47.05minVse   11.821  5:053.28168
147  Marco Wauters (PR)Vogelwaarde1.47.08minMse   11.816  5:053.2836
148  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.47.39minM55   11.759  5:063.2732
149  Corine de Jonge (PR)Terneuzen1.47.45minVse   11.748  5:063.26159
150  Corina van de Wege (PR)Philippine1.48.00minVse   11.721  5:073.26155
151  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.48.16minMse   11.692  5:083.2528
152  Ellen van LeuvenBreda1.48.23minVse   11.679  5:083.24150
153  Bennie Heijmans (PR)Hulst1.48.39minMse   11.651  5:093.2426
154  Margot ThuyZeist1.48.52minVse   11.628  5:103.23144
155  Jo WilleLaarne1.48.57minMse   11.619  5:103.2324
156  Pieter FrancoisUitbergen1.49.00minMse   11.613  5:103.2323
157  Carmen BoogaertStekene1.49.15minVse   11.587  5:113.22139
158  Patrick Michiels (PR)Nieuw-Namen1.49.18minMse   11.581  5:113.2222
159  Willem van den HeydenKieldrecht1.49.30minMse   11.560  5:113.2121
160  Pascal van HulleMaldegem1.49.59minMse   11.509  5:133.2018
161  Jack Folkersma (PR 1.49.51) Terneuzen1.50.24minMse   11.466  5:143.1916
162  Ronny SmetSinaai1.50.44minMse   11.432  5:153.1814
163  Lenn DepooterSerskamp1.51.08minMse   11.390  5:163.1613
164  Pascal CottonSint-Pauwels1.51.13minMse   11.382  5:163.1612
165  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.52.04minM55   11.296  5:193.149
166  Marjan Dhollander MeijerSint-Gillis-Waas1.52.08minVse   11.289  5:193.14105
167  Johan Brouwers (PR)Ossenisse1.53.06minMse   11.192  5:223.116
168  Peter Maranus (PR)Aagtekerke1.53.17minMse   11.174  5:223.105
169  Paul d HaensHulst1.53.37minMse   11.141  5:233.094
170  Etien Ferket (PR)Heikant1.53.43minMse   11.132  5:233.094
171  Martin de jagerTerneuzen1.54.05minMse   11.096  5:243.083
172  Marc van der Male (PR 1.52.53) Axel1.54.21minMse   11.070  5:253.073
173  Glenn de RoosLokeren1.54.22minMse   11.068  5:253.073
174  Jo CardonZele1.54.30minMse   11.055  5:263.072
175  Stefaan ArrynLokeren1.54.36minMse   11.046  5:263.072
176  Brigitte RoelsKalken1.54.42minVse   11.036  5:263.0778
177  Ronny de GroeneKalken1.54.44minMse   11.033  5:263.062
178  Natalie Sinke (PR 1.44.03) Vlissingen1.55.07minV40   10.996  5:273.0574
179  Benny KnibbelerWestdorpe1.55.10minMse   10.991  5:283.051
180  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.55.13minM45   10.987  5:283.051
181  Bas Valckx (PR 1.52.50) Hulst1.55.57minMse   10.917  5:303.03-
182  Steven VermeulenZelzate1.56.16minMse   10.887  5:313.02-
183  Guy van SeverenLievegem1.56.24minMse   10.875  5:313.02-
184  Pascal Elegeert (PR 1.54.28) Hulst1.56.35minMse   10.858  5:323.02-
185  Ko de Koeyer (PR 1.55.27) Zaamslag1.56.41minMse   10.849  5:323.01-
186  Jonas HeyvoetLichtevelde1.57.04minMse   10.813  5:333.00-
187  Marianne KnijfPhilippine1.57.15minVse   10.796  5:333.0056
188  Patrick CeupensHalle1.57.31minMse   10.772  5:342.99-
189  Kristof van dMoerbeke1.57.33minMse   10.769  5:342.99-
190  Nienke BoogmansMoerbeke1.57.35minVse   10.766  5:342.9953
191  Jolein DaenicnkMelle1.57.49minVse   10.744  5:352.9851
192  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.57.55minM45   10.735  5:352.98-
193  Tony GouwyAssenede1.58.07minMse   10.717  5:362.98-
194  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande1.58.40minM70   10.667  5:372.96-
195  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.58.42minM70   10.664  5:382.96-
196  Simone van Kerckhoven (debuut) Kloosterzande1.58.57minVse   10.642  5:382.9643
197  Tom Erpelinck (PR 1.33.40) Sint Jansteen1.59.02minMse   10.634  5:392.95-
198  Stefan ProvoostStekene1.59.34minMse   10.587  5:402.94-
199  Danielle KostenHulst1.59.37minVse   10.583  5:402.9438
200  Stephan SchoutenHulst1.59.40minMse   10.578  5:402.94-
201  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.00.10minVse   10.534  5:422.9335
202  Filip HoornaertEeklo2.00.37minMse   10.495  5:432.92-
203  Daniella de DeckereHulst2.01.16minVse   10.439  5:452.9028
204  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.01.57minV60   10.380  5:472.8824
205  Judith WentzlerKloosterzande2.02.10minVse   10.362  5:472.8823
206  Karen de SchepperLokeren2.02.40minVse   10.319  5:492.8721
207  Werner StallaartCape Town2.03.48minMse   10.225  5:522.84-
208  Paul LauryssensEssen2.04.13minMse   10.191  5:532.83-
209  Elisabeth dehandschutterSint-Niklaas2.04.15minVse   10.188  5:532.8313
210  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.04.22minVse   10.178  5:542.8313
211  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.04.25minM65   10.174  5:542.83-
212  Yves BrackeZelzate2.05.03minMse   10.123  5:562.81-
213  Mieke BooneOosteeklo2.05.05minVse   10.120  5:562.8110
214  Marion GoosenTerneuzen2.06.00minVse   10.046  5:582.797
215  Esther FaasKoewacht2.07.46minVse   9.908  6:032.753
216  Kristof MasureHulst2.08.02minMse   9.887  6:042.75-
217  Ilja Tollenaar (PR)Kloosterzande2.09.35minVse   9.769  6:092.711
218  Louis van der SteenGent2.13.02minMse   9.515  6:182.64-
219  Jessie VerbekeSint-Laureins2.14.14minVse   9.430  6:222.62-
220  Lieve de CockLokeren2.14.25minMse   9.417  6:222.62-
221  Patricia VereeckeLochristi2.14.34minVse   9.407  6:232.61-
222  Edwin Molders (debuut) Graauw2.14.36minMse   9.405  6:232.61-
223  Eddy van BovenSchoonaarde2.15.57minMse   9.311  6:272.59-
224  Charlotte de BaereMaldegem2.15.59minVse   9.309  6:272.59-
225  Marianne de BaedtsEeklo2.16.01minVse   9.307  6:272.59-
226  Van Laeken2.16.04minMse   9.303  6:272.58-
227  Rudy van de VeldeWachtebeke2.17.27minMse   9.210  6:312.56-
228  Jackey RamosSchiedam2.28.01minMse   8.552  7:012.38-
Mannen: 187 (82.02%) => M35=2 - M40=5 - M45=12 - M50=10 - M55=3 - M60=1 - M65=2 - M70=2 - Mse=150
Vrouwen: 41 (17.98%) => V35=2 - V40=2 - V60=1 - Vse=36
10.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  RoosenboomZele37.42minMse   16.870  3:334.69-
2  Jens TaeckensOudenaarde40.17minMse   15.788  3:484.39+2:35
3  Chris de SmitHulst41.34minM40   15.301  3:554.25+3:52
4  Alexander van WalleghemVeldegem42.47minMse   14.866  4:024.13+5:05
5  Bart MaesSint-Niklaas42.52minMse   14.837  4:034.12+5:10
6  Joke de BaetsKapellen43.02minVse   14.779  4:044.11+5:20
7  Tim WillemsKapellen43.04minMse   14.768  4:044.10+5:22
8  Robert van RoonBreskens44.14minMse   14.378  4:103.99+6:32
9  Paul HaertjensBoekhoute45.08minMse   14.092  4:153.91+7:26
10  Ard KoekenTerneuzen45.34minMse   13.958  4:183.88+7:52
11  Katrien van GeertsomSint-Niklaas45.59minVse   13.831  4:203.84+8:17
12  Luc D'hontZaffelare46.18minMse   13.737  4:223.82+8:36
13  BogaertStekene46.31minVse   13.673  4:233.80+8:49
14  Theo de BotKoewacht46.42minMse   13.619  4:243.78+9:00
15  Patrick RoosenboomZele47.45minMse   13.319  4:303.70+10:03
16  Frans DaalmanBreskens48.08minMse   13.213  4:323.67+10:26
17  Wendy VerscheldenHamme48.10minVse   13.204  4:333.67+10:28
18  Arjen ZuidwegYerseke48.23minMse   13.145  4:343.65+10:41
19  Adriaan van de VreedeKruiningen48.25minMse   13.136  4:343.65+10:43
20  Paul de BooijLamswaarde49.24minMse   12.874  4:403.58+11:42
21  Bennie de LooffVlissingen50.21minMse   12.632  4:453.51+12:39
22  Rene GoetheerWolphaartsdijk51.55minM50   12.250  4:543.40+14:13
23  Theo RoelsKloosterzande52.38minM60   12.084  4:583.36+14:56
24  Jack de BooijHulst53.46minMse   11.829  5:043.29+16:04
25  Manouk FassenSpui54.06minVse   11.756  5:063.27+16:24
26  Wanda ZegersTerneuzen54.24minV45   11.691  5:083.25+16:42
27  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat54.28minVse   11.677  5:083.24+16:46
28  Gerrit LangenbergSluiskil54.32minMse   11.663  5:093.24+16:50
29  John GuequierreMiddelburg55.04minM65   11.550  5:123.21+17:22
30  De BaetsHeusden55.40minMse   11.425  5:153.17+17:58
31  Eva van der SteenGent55.57minVse   11.367  5:173.16+18:15
32  Ludwig van GeyteZele56.03minMse   11.347  5:173.15+18:21
33  Pim VinkeAxel56.29minMse   11.260  5:203.13+18:47
34  Bart LannooAalter57.13minMse   11.116  5:243.09+19:31
35  Hilde MoensDendermonde58.10minVse   10.934  5:293.04+20:28
36  Willy MerckxStekene58.13minMse   10.925  5:303.03+20:31
37  Mia ClymansVosselaar58.26minVse   10.884  5:313.02+20:44
38  Marc GorisVosselaar58.28minMse   10.878  5:313.02+20:46
39  Ilse PicavetSint-Amandsberg58.33minVse   10.863  5:313.02+20:51
40  Leo HoekmaKoewacht58.37minMse   10.850  5:323.01+20:55
41  Didier van NieuwehuyseAssenede58.41minMse   10.838  5:323.01+20:59
42  Jaqueline MeijersHoedekenskerke58.43minVse   10.832  5:323.01+21:01
43  Ronald BreepoelSluiskil58.44minMse   10.829  5:323.01+21:02
44  Philippe van GeertruyEkeren59.02minMse   10.774  5:342.99+21:20
45  Marieke OlthuisApeldoorn59.06minVse   10.761  5:352.99+21:24
46  Hubert RoelsKloosterzande59.18minMse   10.725  5:362.98+21:36
47  Jeroen KerpelWemeldinge59.23minMse   10.710  5:362.98+21:41
48  Carla ZegersKoewacht59.25minV50   10.704  5:362.97+21:43
49  annelies RomboutKieldrecht59.26minVse   10.701  5:362.97+21:44
50  Alex van LeuvenSint Jansteen59.30minMse   10.689  5:372.97+21:48
51  Mathijs BijlsmaSas van Gent1.00.26minMse   10.524  5:422.92+22:44
52  Onbekend1.01.08minMse   10.403  5:462.89+23:26
53  Bart VerholenBerlare1.01.11minMse   10.395  5:462.89+23:29
54  Marc WiilemsDendermonde1.02.05minMse   10.244  5:512.85+24:23
55  Didier van de BalckeGent1.02.08minMse   10.236  5:522.84+24:26
56  Carlo de DeckereHulst1.03.27minMse   10.024  5:592.78+25:45
57  Sheila BaarsAxel1.03.42minVse   9.984  6:012.77+26:00
58  Frederik van de VeldeKruizen1.04.11minMse   9.909  6:032.75+26:29
59  Domien van ParysWestdorpe1.04.19minMse   9.889  6:042.75+26:37
60  Michiel OlthuisSint Jansteen1.05.04minMse   9.775  6:082.72+27:22
61  Jan de JongeDriewegen1.05.30minMse   9.710  6:112.70+27:48
62  Romain BolssensKieldrecht1.06.11minMse   9.610  6:152.67+28:29
63  Ine de DeyneKemzeke1.07.49minVse   9.378  6:242.61+30:07
64  Antoine Mathysde Pinte1.15.28minMse   8.428  7:072.34+37:46
65  Carine BuysseEvergem1.15.31minVse   8.422  7:072.34+37:49
66  Domenique van den DaeleWachtebeke1.20.54minVse   7.862  7:382.18+43:12
67  Nancy AsselmanMoerbeke1.20.55minVse   7.860  7:382.18+43:13
Mannen: 47 (70.15%) => M40=1 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=43
Vrouwen: 20 (29.85%) => V45=1 - V50=1 - Vse=18

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.945 seconden nodig om deze lijst met 295 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
Atletiek Zeeland © 2019