woensdag 13 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 16 februari 2019 - Organisatie: Jogging Club Dow
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.25.43) Middelburg1.28.53minM35   16.876  3:334.69694
2  Sander Post (PR)Terneuzen1.34.19minM35   15.904  3:464.42560
3  Frederik ChristiaensBerlare1.35.40minM35   15.679  3:504.36529
4  Koen van HerzeleAalst1.36.27minMse   15.552  3:514.32511
5  Crum van der Linden (debuut) Oost-Souburg1.37.33minMse   15.377  3:544.27487
6  Edwin de NeijsTilburg1.37.43minM45   15.351  3:554.26483
7  Gino Van BroeckTemse1.37.54minM35   15.322  3:554.26479
8  Erwin van den Broeke (PR 1.35.40) Axel1.40.41minM35   14.898  4:024.14421
9  Monica Sanderse (PR)Vlissingen1.40.47minV35   14.883  4:024.13665
10  Marlon Roels (PR)Terneuzen1.42.08minM45   14.687  4:054.08392
11  Peter Meeuwsen (PR 1.39.16) Krabbendijke1.42.19minMse   14.660  4:064.07389
12  Martijn Kox (PR)Westdorpe1.42.30minM40   14.634  4:064.07385
13  Lion Baas (PR)Vlissingen1.45.37minM40   14.202  4:133.95327
14  Erik Goossen (PR 1.36.47) Terneuzen1.46.25minM45   14.096  4:153.92313
15  Dennis van den Broeke (debuut) Axel1.46.34minMse   14.076  4:163.91310
16  Ruud NaudtsWaarschoot1.48.06minMse   13.876  4:193.85284
17  Emardo de Rijck (PR)Sint Jansteen1.48.09minMse   13.870  4:203.85283
18  Jaap Wouters (debuut) Oostkapelle1.49.03minMse   13.755  4:223.82268
19  Francois van den Broecke (PR 1.49.20) Breskens1.49.54minM50   13.649  4:243.79255
20  Omar Hillaert (PR)Westdorpe1.53.05minM45   13.265  4:313.68207
21  Eliny Diakakis (debuut) Terneuzen1.53.06minVse   13.263  4:313.68415
22  Richard Jacobs (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.53.15minM35   13.245  4:323.68205
23  Patrick van Remortel (PR 1.39.27) Hulst1.59.24minM55   12.563  4:473.49127
24  Erwin Nachtegael (debuut) Heikant1.59.31minM55   12.551  4:473.49126
25  Rob de Pagter (debuut) Ritthem2.01.20minM40   12.363  4:513.43107
26  Pierre MoerenhoutSerskamp2.01.46minM45   12.319  4:523.42102
27  Wouter VanderhaeghenGent2.01.53minM40   12.307  4:533.42101
28  Nico SchelstrtaeteAdegem2.03.16minM50   12.169  4:563.3888
29  Nico KroesBreda2.03.27minMse   12.151  4:563.3886
30  Melissa ten Kate (PR)Terneuzen2.03.58minVse   12.100  4:583.36243
31  Robert Lafertin (PR 2.01.58) Terneuzen2.03.58minM35   12.100  4:583.3681
32  Dennis Vlassenrood (PR)Sint Jansteen2.03.58minM35   12.100  4:583.3681
33  Jan StrymesSint-Laureins2.04.07minM55   12.085  4:583.3680
34  Eric Dieleman (debuut) Terneuzen2.04.07minM40   12.085  4:583.3680
35  Harold de Maat (PR)Terneuzen2.04.08minM45   12.084  4:583.3680
36  Dennis Florussen (PR 1.44.19) Terneuzen2.04.10minM40   12.081  4:583.3680
37  Michael van HouteSint-Niklaas2.04.11minM35   12.079  4:583.3680
38  Geert van HouteBreda2.04.13minMse   12.076  4:583.3579
39  Kees van der Heijden (PR 2.01.47) Vlissingen2.05.46minM55   11.927  5:023.3166
40  John Vette (PR 2.05.48) Terneuzen2.06.20minM55   11.873  5:033.3062
41  Berry Knibbeler (PR 2.02.44) Scheldesport2.06.47minM55   11.831  5:043.2958
42  Frans Daalman (debuut) Breskens2.07.27minM65   11.769  5:063.2753
43  Frank SchoofDestelbergen2.07.31minM45   11.763  5:063.2753
44  Jan van OyenOudenburg2.10.41minM55   11.478  5:143.1933
45  Piet Pijpelink (PR 2.10.57) Terneuzen2.11.46minM50   11.384  5:163.1627
46  Michael Vermaat (debuut) Oost-Souburg2.15.24minM40   11.078  5:253.0811
47  Jochem de Dijcker (PR 2.12.15) Axel2.15.26minM40   11.076  5:253.0811
48  Patrick Vervaet (PR 1.44.13) Sint Jansteen2.15.51minM45   11.042  5:263.0710
49  Debby MeulemanWanzele2.15.59minVse   11.031  5:263.06106
50  Isabel van NieuwenhuyzeKalken2.16.15minV40   11.009  5:273.06103
51  Hans Minnaard (PR 2.03.40) Yerseke2.16.47minM55   10.966  5:283.057
52  Pascal van HulleMaldegem2.17.44minM50   10.891  5:313.035
53  Patrick Pieters (debuut) Terneuzen2.19.04minM45   10.786  5:343.003
54  Frans Verwilligen (PR 1.53.59) Hulst2.20.25minM60   10.682  5:372.971
55  Henny Hogeweg (debuut) Oostkapelle2.20.53minVse   10.647  5:382.9666
56  Kurt TaghonZomergem2.21.15minM50   10.619  5:392.95-
57  Wim de LannoyAalter2.21.16minM55   10.618  5:392.95-
58  Karin Casparij (PR)Biervliet2.23.36minV45   10.446  5:452.9048
59  Mirjam Janssen (debuut) Kwadendamme2.26.26minV40   10.244  5:512.8532
60  Pieter Janssen (debuut) Kwadendamme2.26.26minM45   10.244  5:512.85-
61  Mike van der Mark (debuut) Biervliet2.27.00minM45   10.204  5:532.83-
62  Marion Goossen (PR 2.19.14) Terneuzen2.27.08minV45   10.195  5:532.8329
63  Wim Bakker (PR 1.58.03) Terneuzen2.28.11minM65   10.123  5:562.81-
64  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.29.16minV60   10.049  5:582.7920
65  Alexandra Pijnen (debuut) Terneuzen2.29.27minV35   10.037  5:592.7919
66  Patrick Dobbelaar (debuut) Zaamslag2.29.27minM40   10.037  5:592.79-
67  Jack Folkersma (PR 2.14.15) Terneuzen2.30.43minM50   9.952  6:022.76-
68  Johnny Dooms (debuut) Terneuzen2.30.57minM65   9.937  6:022.76-
69  Haico KerkmeesterCapelle aan de IJsel2.32.24minM55   9.843  6:062.73-
70  Harry DurinckKalken2.35.49minM50   9.627  6:142.67-
71  Richard WindelsKlinge2.39.13minM40   9.421  6:222.62-
72  Monique Adriaanse (debuut) Terneuzen2.39.34minV50   9.400  6:232.61-
73  Erik de Munck (debuut) Terneuzen2.39.35minM35   9.399  6:232.61-
74  Christian HerteleerBellem2.42.08minM65   9.252  6:292.57-
75  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel2.42.08minV50   9.252  6:292.57-
76  Diana Koopman (PR)Krabbendijke2.46.49minV45   8.992  6:402.50-
77  Louis van der SteenGent2.46.49minM60   8.992  6:402.50-
78  Rudy van de VeldeWachtebeke2.49.09minM55   8.868  6:462.46-
Mannen: 64 (82.05%) => M35=10 - M40=10 - M45=11 - M50=7 - M55=11 - M60=2 - M65=4 - Mse=9
Vrouwen: 14 (17.95%) => V35=2 - V40=2 - V45=3 - V50=2 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:53Sander Post1:34:19Frederik Christiaens1:35:40Monica Sanderse1:40:4778
2018Tom Van Driessche1:36:41Anthony de Rop1:39:21Yves Depoorter1:40:53Monica Sanderse1:49:2476
2017Erwin Harmes1:25:43Jente Samson1:29:25Sean Durinck1:32:57Paola van Gilst1:53:4865
2015Gino de Cock1:31:13Sander Post1:35:56Edwin de Jaeger1:37:00Ellen van Loocke2:04:0764
2014Christophe De Grande1:37:12Yaron Weyts1:42:37Gilles Geschiere1:44:17Kristl Blancquaert1:59:2271
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageZaamslag44.46minMse   16.083  3:444.47-
2  Rene den HollanderAagtekerke47.00minMse   15.319  3:554.26+2:14
3  Alexander van WalleghemVeldegem49.35minM35   14.521  4:084.03+4:49
4  Menno den DekkerTerneuzen50.11minM45   14.347  4:113.99+5:25
5  Joop BrooijmansHengstdijk50.28minM60   14.267  4:123.96+5:42
6  Jan-Niek BoeijeTerneuzen53.42minMse   13.408  4:293.72+8:56
7  Paul HaertjensBoekhoute54.15minM55   13.272  4:313.69+9:29
8  Sjakkie van den BroekeHoek54.27minM50   13.223  4:323.67+9:41
9  Jaap van der VeenTerneuzen56.38minM50   12.713  4:433.53+11:52
10  Jos van GrembergheStekene57.36minM60   12.500  4:483.47+12:50
11  Paul de BooijLamswaarde58.18minM60   12.350  4:523.43+13:32
12  Luc KusseneersRumst58.21minM60   12.339  4:523.43+13:35
13  Alain LippensErtvelde59.23minM55   12.125  4:573.37+14:37
14  Jacques ZamanTerneuzen1.02.19minM55   11.554  5:123.21+17:33
15  Wanda ZegersTerneuzen1.03.20minV45   11.368  5:173.16+18:34
16  Nicole de WildeLaarne1.04.52minV55   11.100  5:243.08+20:06
17  Marcel DecanckBottelare1.04.52minM70   11.100  5:243.08+20:06
18  Werner StallaartKaapstad1.05.26minM45   11.004  5:273.06+20:40
19  Lauran van den DriesKloosterzande1.07.26minM60   10.677  5:372.97+22:40
20  Sandra van LooBonheiden1.07.28minV45   10.672  5:372.96+22:42
21  Mia ClymansVosselaar1.07.44minV50   10.630  5:392.95+22:58
22  Marc GorisVosselaar1.07.45minM45   10.627  5:392.95+22:59
23  Bart WeemaesKlinge1.08.30minM50   10.511  5:432.92+23:44
24  Janneke BoutensMiddelburg1.08.51minV55   10.458  5:442.90+24:05
25  Willy MerckxStekene1.09.06minM65   10.420  5:462.89+24:20
26  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.10.05minV45   10.273  5:502.85+25:19
27  Hubert RoelsKloosterzande1.10.55minM70   10.153  5:552.82+26:09
28  Evert KuijkTerneuzen1.10.57minM50   10.148  5:552.82+26:11
29  Leo HoekmaKoewacht1.11.56minM65   10.009  6:002.78+27:10
30  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede1.12.59minM55   9.865  6:052.74+28:13
31  Romain BolssensKieldrecht1.13.21minM60   9.816  6:072.73+28:35
32  Marie Jeanne De KeyserBellem1.14.26minV70   9.673  6:122.69+29:40
33  Dominique De MeySint-Niklaas1.14.27minV55   9.671  6:122.69+29:41
34  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.16.29minM65   9.414  6:222.61+31:43
35  Erwin de WaeleSinaai1.17.41minM40   9.268  6:282.57+32:55
36  Arsene Van LaekenAssenede1.17.50minM65   9.251  6:292.57+33:04
37  Jan de JongeDriewegen1.18.32minM70   9.168  6:332.55+33:46
38  Ine de DeyneKemzeke1.20.00minV65   9.000  6:402.50+35:14
39  Ilse de SchryverVrasene1.29.29minV45   8.046  7:272.24+44:43
40  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.30.04minV70   7.994  7:302.22+45:18
41  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.30.05minM80   7.993  7:302.22+45:19
42  Nancy AsselmanMoerbeke1.34.16minV50   7.638  7:512.12+49:30
43  Dominique van den DaeleWachtebeke1.34.16minV50   7.638  7:512.12+49:30
Mannen: 30 (69.77%) => M35=1 - M40=1 - M45=3 - M50=4 - M55=4 - M60=6 - M65=4 - M70=3 - M80=1 - Mse=3
Vrouwen: 13 (30.23%) => V45=4 - V50=3 - V55=3 - V65=1 - V70=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.61 seconden nodig om deze lijst met 121 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
Atletiek Zeeland © 2019