maandag 19 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Erpelkappersloop

Axel, zaterdag 9 februari 2019 - Organisatie: Road Running Axel
14.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Sander d'HontKuitaart52.19Mse   16.802  3:344.67-
2  Mark VerhageZaamslag54.20Mse   16.178  3:434.49+2:01
3  Erwin van den BroekeAxel54.35Mse   16.104  3:444.47+2:16
4  Wim van SparrentakSint Laurens54.42M45   16.069  3:444.46+2:23
5  Edwin de la RuelleKoewacht54.54M50   16.011  3:454.45+2:35
6  Joris ZamanNieuw-Namen55.51M40   15.739  3:494.37+3:32
7  Sander van DoornZaamslag56.07M35   15.664  3:504.35+3:48
8  Tristan van de VeldeMelle57.37Mse   15.256  3:564.24+5:18
9  Rudi van GuyseStekene57.55Mse   15.177  3:574.22+5:36
10  Tim BuysseAssenede58.09Mse   15.116  3:584.20+5:50
11  Martijn KoxWestdorpe58.45M40   14.962  4:014.16+6:26
12  Edwin de JaegerZuiddorpe59.22M45   14.806  4:034.11+7:03
13  Dirk PastoorLochristi59.58Mse   14.658  4:064.07+7:39
14  Brecht DecorteWaregem1.00.05Mse   14.630  4:064.06+7:46
15  Stefan van den BroekeAxel1.00.36Mse   14.505  4:084.03+8:17
16  Dennis FlorussenTerneuzen1.00.47M40   14.461  4:094.02+8:28
17  Henk de BrauwerLievegem1.01.00Mse   14.410  4:104.00+8:41
18  Allan van AltenAxel1.01.07M45   14.382  4:104.00+8:48
19  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.01.37Mse   14.266  4:123.96+9:18
20  Paul de WaelSinaai1.02.51Mse   13.986  4:173.88+10:32
21  Koen PoppeZele1.03.48Mse   13.777  4:213.83+11:29
22  Geert de RyckStekene1.06.09Mse   13.288  4:313.69+13:50
23  Maurice SteketeeMiddelburg1.06.58M35   13.126  4:343.65+14:39
24  Eric van RemortelGoes1.07.52M60   12.952  4:383.60+15:33
25  Jeroen van den BroekeTerneuzen1.08.46Mse   12.782  4:423.55+16:27
26  Kurt BaeyensZele1.09.33Mse   12.638  4:453.51+17:14
27  William BollemanAxel1.09.43Mse   12.608  4:463.50+17:24
28  Jos WynsHallaar1.10.00Mse   12.557  4:473.49+17:41
29  Davy de WolfHulst1.10.11Mse   12.524  4:473.48+17:52
30  Bas JasperseTerneuzen1.10.21Mse   12.495  4:483.47+18:02
31  Luc KusseneersRumst1.11.59Mse   12.211  4:553.39+19:40
32  Piet PijpelinkTerneuzen1.12.41Mse   12.094  4:583.36+20:22
33  Yannick VastenhoutTerneuzen1.13.43Mse   11.924  5:023.31+21:24
34  Frank NachtegaelHeikant1.13.48Mse   11.911  5:023.31+21:29
35  Carmen BogaertStekene1.14.24Vse   11.815  5:053.28+22:05
36  Willem van der HeydenKieldrecht1.14.29Mse   11.801  5:053.28+22:10
37  Peter MaranusAagtekerke1.14.44Mse   11.762  5:063.27+22:25
38  Patrick VerveatSint Jansteen1.14.57Mse   11.728  5:073.26+22:38
39  John GuequierreMiddelburg1.16.00M65   11.566  5:113.21+23:41
40  Steven VermeulenZelzate1.16.53Mse   11.433  5:153.18+24:34
41  Guy van SeverenLievegem1.17.08Mse   11.396  5:163.17+24:49
42  Nienke BoogmansMoerbeke1.20.01Vse   10.985  5:283.05+27:42
43  Piet BeijerMiddelburg1.21.06M70   10.838  5:323.01+28:47
44  Werner StallaartKaapstad1.23.36Mse   10.514  5:422.92+31:17
45  Els ZweistraTerneuzen1.25.03V60   10.335  5:482.87+32:44
Mannen: 42 (93.33%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=30

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.65 km

2019Sander d'Hont52:19Mark Verhage54:20Erwin van den Broeke54:35Carmen Bogaert1:14:2445

14.6 km

2018Bart Raes52:01Erwin Adan53:34Liam de Mey54:16Mirthe Overkamp1:02:0775

17.02 km

2016Davy Stieperaere57:52Jente Samson1:00:14Maarten Seghers1:00:24Lies Deruddere1:12:4371

17 km

2015Erwin van den Broeke1:02:19Dirk van Wesepoel1:02:50Sander Post1:03:15Sofie Claus1:11:4679

12.8 km

2013Jordi van Guyse43:55Edwin de la Ruelle44:05Sander Verminck44:31Irma Karahotka55:1498
7.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Lars AndriesBrugge28.45Mse   16.529  3:384.59-
2  Renzo van HoorebekeHarelbeke28.56Mse   16.424  3:394.56+0:11
3  Gino van BroekTemse29.17Mse   16.228  3:424.51+0:32
4  Erik CapponZuidzande29.51M50   15.920  3:464.42+1:06
5  Ronny WagenaerMelsele30.11Mse   15.744  3:494.37+1:26
6  Thomas WulffraatTerneuzen30.27Mse   15.606  3:514.33+1:42
7  Jens JaeckensOudenaarde31.20Mse   15.166  3:574.21+2:35
8  Alexander VanwalleghemVeldegem32.29Mse   14.629  4:064.06+3:44
9  Ralf SchaaljeAxel32.34Mse   14.592  4:074.05+3:49
10  Christian Ojeda RiffoDe klinge32.40Mse   14.547  4:074.04+3:55
11  Mike CornelisTemse32.42Mse   14.532  4:084.04+3:57
12  Erwin van BeljouwKloosterzande32.51Mse   14.466  4:094.02+4:06
13  Cathy PoppeTerneuzen33.11V40   14.320  4:113.98+4:26
14  Jan-Niek BoeijeTerneuzen33.41Mse   14.108  4:153.92+4:56
15  Joakim van GasseSint-Pauwels34.11Mse   13.902  4:193.86+5:26
16  Kurt SchreyenEvergem34.19Mse   13.847  4:203.85+5:34
17  Jos van GrembergheKoewacht34.28Mse   13.787  4:213.83+5:43
18  Michel LippensMoerbeke34.37Mse   13.727  4:223.81+5:52
19  Huub BeelenGoes35.33M60   13.367  4:293.71+6:48
20  Patric RoosenboomZele36.02Mse   13.188  4:333.66+7:17
21  Cedric de BeeleSint-Niklaas36.44Mse   12.936  4:383.59+7:59
22  Patrick MichielsNieuw-Namen36.51Mse   12.896  4:393.58+8:06
23  Alain LippensErtvelde37.06Mse   12.809  4:413.56+8:21
24  Pascal de GraeveWestdorpe37.11M50   12.780  4:423.55+8:26
25  Paul de BooijLamswaarde37.42Mse   12.605  4:463.50+8:57
26  Martin NoensKemzeke37.46Mse   12.583  4:463.50+9:01
28  Thijmen van WaesTerneuzen37.49Mse   12.566  4:463.49+9:04
29  Alwin BollemanTerneuzen37.55Mse   12.533  4:473.48+9:10
30  Jacques ZamanTerneuzen38.40M55   12.290  4:533.41+9:55
31  Tim HarmsDelft38.49Mse   12.242  4:543.40+10:04
32  Acronius KiamerGoes38.52Mse   12.226  4:543.40+10:07
33  Fiona ReijersTerneuzen39.02Vse   12.174  4:563.38+10:17
34  Martine BouteLievegem39.15Vse   12.107  4:573.36+10:30
35  Leo KaijserTerneuzen39.38M55   11.990  5:003.33+10:53
36  Patrick CeuppensHalle40.02Mse   11.870  5:033.30+11:17
37  Johan DekkerMiddelburg40.07M60   11.845  5:043.29+11:22
38  Eddy WaelputStekene40.21Mse   11.777  5:063.27+11:36
39  Jack de BooyHulst40.33Mse   11.719  5:073.26+11:48
40  Wanda ZegersTerneuzen40.43V45   11.671  5:083.24+11:58
41  Jolien DaeninckMelle41.33Vse   11.437  5:153.18+12:48
42  Ludwig van GeyteZele41.41Mse   11.400  5:163.17+12:56
43  Yves BraeckeZelzate41.43Mse   11.391  5:163.16+12:58
44  Freer vaan RoeijenAxel41.46Mse   11.377  5:163.16+13:01
45  Lauran van den DriesKloosterzande42.03Mse   11.301  5:193.14+13:18
46  Marc de BaetsHeusden42.07Mse   11.283  5:193.13+13:22
47  Rony AdriaenssensLokeren42.44Mse   11.120  5:243.09+13:59
48  Didier van NieuwenhuijzeAssende43.04Mse   11.034  5:263.07+14:19
49  Mia ClymansVosselaar43.14Vse   10.992  5:283.05+14:29
50  Marc GorisVosselaar43.18Mse   10.975  5:283.05+14:33
51  Jeroen JanssensSint Jansteen43.22Mse   10.958  5:293.04+14:37
52  Daphne BoddaertHulst43.43Vse   10.870  5:313.02+14:58
53  Janneke BoutensMiddelburg43.48Vse   10.849  5:323.01+15:03
54  Cindy v/d BrandeWalswoorden43.53Vse   10.829  5:323.01+15:08
55  Jacqueline MeijersHoedekenskerke43.58V45   10.808  5:333.00+15:13
56  Annelies RombautKieldrecht44.00Vse   10.800  5:333.00+15:15
57  Ronald BreepoelSluiskil44.10Mse   10.759  5:352.99+15:25
58  Arlette HendricksHallaar44.18Vse   10.727  5:362.98+15:33
59  Johanna van AltenAxel45.02Vse   10.552  5:412.93+16:17
60  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland45.35M65   10.425  5:452.90+16:50
61  Kris de VosKoewacht46.01Mse   10.327  5:492.87+17:16
62  Marc StuerBeveren46.05Mse   10.312  5:492.86+17:20
63  Leen StuerSint Jansteen46.28Mse   10.227  5:522.84+17:43
64  Didier vanden BaldeDedeberg46.31Mse   10.216  5:522.84+17:46
65  Philippe van GeertruyEkeren47.12Mse   10.068  5:582.80+18:27
66  Kim de KoningKoewacht47.40Vse   9.969  6:012.77+18:55
67  Tessa van HaveKoewacht47.42Vse   9.962  6:012.77+18:57
68  Marc WillemsDendermonde47.54Mse   9.921  6:032.76+19:09
69  Romain BolssensKieldrecht48.49Mse   9.734  6:102.70+20:04
70  Isabelle JacobsLokeren49.23Vse   9.623  6:142.67+20:38
71  Jan de JongeDriewegen49.31Mse   9.597  6:152.67+20:46
72  Carlos de WillemackstrAalster50.03Mse   9.495  6:192.64+21:18
73  Brigitte de VreezeBeveren50.09Vse   9.476  6:202.63+21:24
74  Norbert IngelsEvergem50.36Mse   9.391  6:232.61+21:51
75  Ine De DeyneKemzeke52.04Vse   9.127  6:342.54+23:19
76  Rudy van de VeldeWachtebeke52.16Mse   9.092  6:362.53+23:31
77  Aime SamsonSint-Pauwels54.24Mse   8.735  6:522.43+25:39
78  Ilse de SchrijverVrasene54.31Vse   8.717  6:532.42+25:46
79  Jean-Pierre D'HauwZelzate55.04Mse   8.630  6:572.40+26:19
80  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.00.04Mse   7.911  7:352.20+31:19
81  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.00.09Vse   7.900  7:362.19+31:24
Mannen: 60 (75%) => M50=2 - M55=2 - M60=2 - M65=1 - Mse=53
Vrouwen: 20 (25%) => V40=1 - V45=2 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.245 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019