dinsdag 28 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eugene Vink Memorial

Westdorpe, zaterdag 26 januari 2019 - Organisatie: Trimlopen Westdorpe
14.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Filip MortierSint-Niklaas51.46minM35   16.806  3:344.67-
2  Tom van DriesscheZele52.25minM40   16.598  3:374.61+0:39
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen54.12minM45   16.052  3:444.46+2:26
4  Wim van SparrentakSint Laurens54.50minM45   15.866  3:474.41+3:04
5  Tim BuysseAssenede56.02minMse   15.526  3:524.31+4:16
6  Sander van DoornZaamslag56.14minM35   15.471  3:534.30+4:28
7  Rudi van GuyseStekene56.18minM60   15.453  3:534.29+4:32
8  Kris CornelisZele56.39minM40   15.357  3:544.27+4:53
9  Wim RoosStekene57.12minM35   15.210  3:574.22+5:26
10  Martijn KoxWestdorpe57.35minM40   15.109  3:584.20+5:49
11  Matti BuysseStekene57.49minM35   15.048  3:594.18+6:03
12  Piet AudenaertBelsele58.42minM40   14.821  4:034.12+6:56
13  Alexander VanwalleghemVeldegem1.00.45minM35   14.321  4:113.98+8:59
14  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.00.53minM50   14.290  4:123.97+9:07
15  Lennert VerdegemAssenede1.01.00minMse   14.262  4:123.96+9:14
16  Ben van VlietTerneuzen1.02.23minM40   13.946  4:183.87+10:37
17  Leo BrackeAxel1.02.44minM55   13.868  4:203.85+10:58
18  Robert LafertinTerneuzen1.02.54minM35   13.831  4:203.84+11:08
19  Luc dhontZaffelare1.04.36minM55   13.467  4:273.74+12:50
20  Geerd de RijckStekene1.05.01minM60   13.381  4:293.72+13:15
21  Joris de NeveEeklo1.05.28minM45   13.289  4:313.69+13:42
22  Theo de BotKoewacht1.05.38minM60   13.255  4:323.68+13:52
23  Sjakkie van den BroekeHoek1.05.45minM50   13.232  4:323.68+13:59
24  Luc CarnoyWachtebeke1.06.04minM45   13.169  4:333.66+14:18
25  Danny De BaereWaasmunster1.06.32minM55   13.076  4:353.63+14:46
26  André MeijersHoedekenskerke1.07.18minM45   12.927  4:383.59+15:32
27  Michiel LippensMoerbeke1.07.30minMse   12.889  4:393.58+15:44
28  Jos WynsHallaar1.09.14minM65   12.566  4:463.49+17:28
29  Evert KuijkTerneuzen1.10.30minM50   12.340  4:523.43+18:44
30  Ebe BlaauwTerneuzen1.10.30minM65   12.340  4:523.43+18:44
31  Patrick GauweZuiddorpe1.10.50minM50   12.282  4:533.41+19:04
32  Stefaan de WertClinge1.11.18minM45   12.202  4:553.39+19:32
33  Piet PijpelinkTerneuzen1.11.30minM50   12.168  4:563.38+19:44
34  Michel FieretTerneuzen1.11.35minM45   12.154  4:563.38+19:49
35  Rolf MobachSluiskil1.11.45minM45   12.125  4:573.37+19:59
36  Alex KoussonskyArc Ainieres1.12.32minM50   11.994  5:003.33+20:46
37  Jan BoonmanAxel1.13.51minM65   11.781  5:063.27+22:05
38  Frans VerwilligenHulst1.13.55minM60   11.770  5:063.27+22:09
39  Frank BoerebachHoek1.14.21minM55   11.701  5:083.25+22:35
40  John GuequierreMiddelburg1.14.51minM65   11.623  5:103.23+23:05
41  Hanno de HoonTerneuzen1.14.57minM60   11.608  5:103.22+23:11
42  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Hattem1.15.53minV35   11.465  5:143.18+24:07
43  Stijn VermeerschDenderleeuw1.15.54minM35   11.462  5:143.18+24:08
44  Guy van SeverenLievegem1.16.47minM70   11.331  5:183.15+25:01
45  Kris Van CleemputSas van Gent1.18.07minM45   11.137  5:233.09+26:21
46  Werner StallaartKaapstad1.18.51minM45   11.034  5:263.06+27:05
47  Steven VermeulenZelzate1.19.15minMse   10.978  5:283.05+27:29
48  Nienke BoogmansMoerbeke1.20.04minVse   10.866  5:313.02+28:18
49  Davy DubbeldamSluiskil1.20.21minM45   10.828  5:323.01+28:35
50  Christian HerteleerBellem Aalter1.20.51minM65   10.761  5:352.99+29:05
51  Marcel de CanckBottelaere1.21.16minM70   10.705  5:362.97+29:30
52  Els ZweistraTerneuzen1.22.31minV60   10.543  5:412.93+30:45
53  Ko de KoeyerZaamslag1.22.31minM70   10.543  5:412.93+30:45
54  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.23.28minV45   10.423  5:452.90+31:42
55  Carla ZegersKoewacht1.24.10minV50   10.337  5:482.87+32:24
56  Rudy van de VeldeWachtebeke1.24.28minM55   10.300  5:502.86+32:42
57  Johan BundervoetSleidinge1.27.24minM65   9.954  6:022.77+35:38
58  Ilvy van PoeckeWestdorpe1.30.32minV40   9.610  6:152.67+38:46
59  Eddy van BovenSchoonaarde1.30.56minM60   9.567  6:162.66+39:10
60  Romain BolssensKieldrecht1.31.48minM60   9.477  6:202.63+40:02
61  Marleen WillemsEeklo1.31.54minV50   9.467  6:202.63+40:08
62  Petra WillemsSas van Gent1.35.30minV40   9.110  6:352.53+43:44
Mannen: 54 (87.1%) => M35=7 - M40=5 - M45=11 - M50=6 - M55=5 - M60=7 - M65=6 - M70=3 - Mse=4
Vrouwen: 8 (12.9%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V50=2 - V60=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.5 km

2019Filip Mortier51:46Tom van Driessche52:25Wim Vercruyssen54:12Sofie van den Bossche1:15:5362
2018Jordi van Guyse51:15Tom Vandenbussche53:56Erwin van de Broeke54:40Veerle Hofman1:04:2855
2017Joris de Schepper49:01Sander Post51:41Kevin d'Hondt54:04Martine Boute1:07:3571
2016Sander Post51:01Edwin de la Ruelle53:14Andy Slock53:47Niki Bogaert59:1674
2015Sander Post53:32Pieter Akkerman53:36Benny Thuy53:43Nadia Bleyenberg1:13:3286

13 km

2014Kevin Cnudde44:58Sander Verminck45:11Thomas de Schutter45:26Martine Boute58:1998
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse31.26minM35   16.034  3:454.45-
2  Giovanni van LokerenZele32.19minM40   15.596  3:514.33+0:53
3  Ronny WagenaarMelsele32.29minM45   15.516  3:524.31+1:03
4  Briek CarnoyWachtebeke33.25minMse   15.082  3:594.19+1:59
5  Ronald GeertseSerooskerke33.26minM40   15.075  3:594.19+2:00
6  Erwin van BeljouwKloosterzande34.51minM45   14.462  4:094.02+3:25
7  Jan-Niek BoeijeTerneuzen35.12minMse   14.318  4:113.98+3:46
8  Mike CornelisTemse35.51minMse   14.059  4:163.91+4:25
9  Jos van GrembergheKoewacht35.56minM60   14.026  4:173.90+4:30
10  Chris SchelkensDendermonde37.20minM55   13.500  4:273.75+5:54
11  Martin NoensKemzeke38.09minM50   13.211  4:333.67+6:43
12  Alain LippensErtvelde38.51minM55   12.973  4:383.60+7:25
13  Thijmen van WaesTerneuzen39.25minMse   12.786  4:423.55+7:59
14  Trui GonnissenPhilippine40.21minV40   12.491  4:483.47+8:55
15  Leen VerniersWachtebeke40.25minM45   12.470  4:493.46+8:59
16  Dimaen Sonatman40.36minMse   12.414  4:503.45+9:10
17  Patrick MichielsNieuw-Namen40.41minM50   12.388  4:513.44+9:15
18  Pascal De GraeveWestdorpe41.11minM45   12.238  4:543.40+9:45
19  Willem van der HeydenKieldrecht41.24minM65   12.174  4:563.38+9:58
20  Patrick RoosenboomZele41.38minM50   12.106  4:573.36+10:12
21  Ronald RoctusTerneuzen42.14minM55   11.934  5:023.31+10:48
22  Patrick CeuppensHalle42.21minM60   11.901  5:033.31+10:55
23  Eddy WaelputStekene43.45minM50   11.520  5:133.20+12:19
24  Marc de BaetsHeusden43.55minM60   11.476  5:143.19+12:29
25  Ludwig van GeyteZele44.15minM60   11.390  5:163.16+12:49
26  Ellen van den DurpelWachtebeke45.23minVse   11.105  5:243.08+13:57
27  Marc LefevreDendermonde45.47minMse   11.008  5:273.06+14:21
28  Ivo de WildeClinge45.57minM50   10.968  5:283.05+14:31
29  Janneke BoutensMiddelburg46.33minV55   10.827  5:333.01+15:07
30  Philippe van GeertruyEkeren46.52minM50   10.754  5:352.99+15:26
31  Monique LangeraarZaamslag46.54minV40   10.746  5:352.99+15:28
32  Sjaak OosterlingBreskens47.07minM65   10.697  5:372.97+15:41
33  Ronald BreepoelSluiskil47.14minM55   10.670  5:372.96+15:48
34  Piet BosschaertBeke47.38minM50   10.581  5:402.94+16:12
35  Arlette HendrickxHallaar48.00minV60   10.500  5:432.92+16:34
36  Wim VolckaertOosterzele48.44minM45   10.342  5:482.87+17:18
37  Marc WillemsDendermonde48.59minM60   10.289  5:502.86+17:33
38  Rony AdriaenssensLokeren49.49minM60   10.117  5:562.81+18:23
39  Marie Jeanne De KeyserBellem Aalter49.58minV70   10.087  5:572.80+18:32
40  Louis Van der SteenGent52.43minM60   9.561  6:172.66+21:17
41  Brigitte de VreezeBeveren52.44minV55   9.558  6:172.65+21:18
42  Jean-Pierre D'HauwZelzate53.18minM65   9.456  6:212.63+21:52
43  Ine de DeyneKemzeke54.08minV65   9.310  6:272.59+22:42
44  Isabelle JacobsLokeren54.18minV50   9.282  6:282.58+22:52
45  Domien van ParijsWestdorpe54.22minM60   9.270  6:282.58+22:56
46  Carlos De WillemackerAalter54.31minM60   9.245  6:292.57+23:05
47  Antoine MathysDe Pinte55.20minM70   9.108  6:352.53+23:54
48  Danielle DubbeldamSluiskil55.23minV40   9.100  6:362.53+23:57
49  Maria van BelleErtvelde55.29minV70   9.084  6:362.52+24:03
50  Blijde van DriesscheWetteren55.29minVse   9.084  6:362.52+24:03
51  Rina OttoStampersgat58.25minV60   8.628  6:572.40+26:59
52  Aimé SamsonSint-Pauwels59.41minM70   8.445  7:062.35+28:15
53  Ilse de SchrijverVrasene59.42minV45   8.442  7:062.35+28:16
54  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.04.30minV70   7.814  7:412.17+33:04
55  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.04.31minM80   7.812  7:412.17+33:05
56  Guy GaelensGentBrugge1.07.20minM60   7.485  8:012.08+35:54
57  Rita van AvermaetAssenede1.07.21minV65   7.483  8:012.08+35:55
Mannen: 41 (71.93%) => M35=1 - M40=2 - M45=5 - M50=7 - M55=4 - M60=10 - M65=3 - M70=2 - M80=1 - Mse=6
Vrouwen: 16 (28.07%) => V40=3 - V45=1 - V50=1 - V55=2 - V60=2 - V65=2 - V70=3 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.17 seconden nodig om deze lijst met 119 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (1)
marath Renate van Huffel (PR)3.37.01  V40
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
Atletiek Zeeland © 2020