donderdag 21 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
14-02: Tim van den Broeke na zijn 29.53 in Schoorl aan het woord
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: Giganten Trail Bergen op Zoom
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in Juul Van De Walleloop
Kieldrecht, zaterdag 17 november 2018 - Organisatie: Runners Kieldrecht
13.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jordi van GuyseWachtebeke45.45M35   17.443  3:26
2  Jente SamsonBerlare46.07Mse   17.304  3:28
3  Liam de MeyRKHAV48.18M35   16.522  3:38
4  maarten DhollanderStekene48.44M35   16.375  3:40
5  Stijn SmuldersMuizen49.43Mse   16.051  3:44
6  Wim VercruyssenNieuw-Namen49.55M45   15.987  3:45
7  Rudy van GuyseStekene52.47M55   15.118  3:58
8  Fons de RijckeKloosterzande52.48M55   15.114  3:58
9  Rudy van DaeleSint-Niklaas53.02M55   15.047  3:59
10  Filip van GoethemSint-Gilles-Waas53.27M45   14.930  4:01
11  Christophe de GrandeSinaai53.35M45   14.893  4:02
12  Stein VermeulenNieuwkerken54.01M35   14.773  4:04
13  Jan VermeulenClinge54.35M55   14.620  4:06
14  Bart JanssensMelsele55.28M45   14.387  4:10
15  Tonny LauretZaamslag55.32M55   14.370  4:11
16  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel55.47M45   14.305  4:12
17  Joris de NeveEeklo57.07M45   13.971  4:18
18  Robert LabertinTerneuzen57.48M35   13.806  4:21
19  Sharon BogaertStekene57.51V35   13.794  4:21
20  John CompietHulst58.19M45   13.684  4:23
21  Michiel LippensMoerbeke58.47Mse   13.575  4:25
22  Niels BlommaertAntwerpen59.14Mse   13.472  4:27
23  Geerd de RckStekene59.50M55   13.337  4:30
24  Jos WynsHallaar1.00.47M65   13.129  4:34
25  Ronny GeleywVerrebroek1.00.51M45   13.114  4:35
26  Frank BoerebachHoek1.00.56M55   13.096  4:35
27  Danny CoenenBeveren1.01.07M45   13.057  4:36
28  Sjakkie van den BroekeHoek1.01.20M50   13.011  4:37
29  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas1.01.21M55   13.007  4:37
30  Kris de VleeschauwerStekene1.02.55M45   12.683  4:44
31  Luc KusseneersRumst1.03.02M55   12.660  4:44
32  Luc PiessensBelsele1.03.26M55   12.580  4:46
33  Luc SmetSint-Niklaas1.04.09M45   12.440  4:49
34  Ben OelbrandtKieldrecht1.04.14M45   12.423  4:50
35  Jan VlegelsWilrijk1.04.42Mse   12.334  4:52
36  Danny DebelieMeerdonk1.04.47M45   12.318  4:52
37  Paul ObbelsNijlen1.04.50M65   12.308  4:52
38  Jeroen ServeriusNieuw-Namen1.06.12Mse   12.054  4:59
39  Didier van den BuscheStekene1.07.27M55   11.831  5:04
40  Age BaltHulst1.08.12M55   11.701  5:08
41  Kristof van den BergheKieldrecht1.08.57M35   11.574  5:11
42  Stijn Dhollanderkieldrecht1.08.59Mse   11.568  5:11
43  Frans VerwilligenHulst1.10.01M55   11.397  5:16
44  Sonja SleursOverpelt1.10.24V55   11.335  5:18
45  Luc de ConinckEeklo1.10.34M45   11.308  5:18
46  evie BogaertAalter1.10.40V35   11.292  5:19
47  Arnold RypensReet1.10.57M65   11.247  5:20
48  Stephanie LefevreKieldrecht1.11.01V35   11.237  5:20
49  Patricia T'KintSint-Niklaas1.11.48V45   11.114  5:24
50  Nienke BoogmansMoerbeke1.11.59Vse   11.086  5:25
51  Margo HermansOssenisse1.12.48V45   10.962  5:28
53  Alex van LeuvenSint Jansteen1.13.00M45   10.932  5:29
54  Anniek de RyckSint Jansteen1.13.01V45   10.929  5:29
55  Els ZweistraTerneuzen1.13.01V55   10.929  5:29
56  Leo HoeksmaKoewacht1.14.13M65   10.752  5:35
57  Mia ClymansVosselaar1.14.18V45   10.740  5:35
58  Ko de KoeyerZaamslag1.14.57M65   10.647  5:38
59  Rudy van de VeldeWachtebeke1.18.43M55   10.138  5:55
60  Fredrik van de VeldeKluizen1.19.27M35   10.044  5:58
61  Romain BolssensKieldrecht1.19.28M55   10.042  5:58
62  Antoine HaersVogelwaarde1.19.59M55   9.977  6:01
7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tony BurmRuisbroek25.09M45   17.177  3:30
2  Dirk BrynaertTemse25.11M45   17.154  3:30
3  Ronny WagenaerMelsele27.24M45   15.766  3:48
4  Tim BuysseAssenede27.38Mse   15.633  3:50
5  Emardo de RijckSint Jansteen28.06Mse   15.374  3:54
6  Joakim van GasseSint-Pauwels28.20M35   15.247  3:56
7  Patrick RoelandtBelsele28.39M55   15.079  3:59
8  Ralph SchaaljeAxel29.20Mse   14.727  4:04
9  Kurt VermeulenSint-Niklaas29.42Mse   14.545  4:08
10  Benny van GeetervyenBelsele29.55M55   14.440  4:09
11  Jos van GrembergheKoewacht30.39M55   14.095  4:15
12  Tim WaltensTemse30.44M35   14.056  4:16
13  Cathy PoppeTerneuzen30.56V35   13.966  4:18
14  Marc d'HondtKuitaart30.58M45   13.950  4:18
15  Patrick de SutterStekene31.16M55   13.817  4:21
16  Chris SchelkensDendermonde31.17M55   13.809  4:21
17  Erwin van BeljouwKloosterzande31.21M45   13.780  4:21
18  Wilco FrankenKapellebrug31.48M45   13.585  4:25
19  Sara WuytackKruibeke31.50V45   13.571  4:25
20  Danny MeeusNijlen32.15M55   13.395  4:29
21  Martin NoensKemzeke32.19M45   13.368  4:29
22  Natasja de BooijWalsoorden32.20V45   13.361  4:29
23  Cedric de BeeldeSint-Niklaas32.29Mse   13.299  4:31
24  Kris GoossensKieldrecht32.35Vse   13.258  4:32
25  Etienne LenaertsSint Jansteen32.36M55   13.252  4:32
26  Roland SyverstenSint-Niklaas32.42M55   13.211  4:33
27  Davy de WolfHulst33.12M35   13.012  4:37
28  Victor ClaesKieldrecht33.15Mse   12.992  4:37
29  Jordi van MieghemKieldrecht33.16Mse   12.986  4:37
30  Anoucha BauteKaprijke33.34V45   12.870  4:40
31  Mario SaerensLokeren33.35M45   12.864  4:40
32  Peter BuysseVerrebroek33.40M35   12.832  4:41
33  Dirk de BosscherLokeren33.42M55   12.819  4:41
34  Rudi de CaluweSas van Gent33.49M55   12.775  4:42
35  Patrick MichielsNieuw-Namen34.37M45   12.480  4:48
36  Erik SchelfhoutStekene35.04M45   12.319  4:52
37  Peter SlockVrasene36.14M45   11.923  5:02
38  Jack de BooijHulst36.24M65   11.868  5:03
39  Rony AdriaenssensLokeren36.27M55   11.852  5:04
40  Wanda ZegersTerneuzen36.33V45   11.819  5:05
41  Cathy PoppeTerneuzen36.34V35   11.814  5:05
42  Jarne van de WalleKieldrecht36.43Mse   11.766  5:06
43  david LeenknechtNieuw-Namen36.44M35   11.760  5:06
44  Yuri RaemdonckNieuw-Namen36.47M35   11.744  5:07
45  Eddy WaelputStekene37.15M45   11.597  5:10
46  Peter van den BosscheSint-Niklaas37.36M45   11.489  5:13
47  Tommy BleyenbergNieuw-Namen37.43M35   11.454  5:14
48  Marc GorisVosselaar37.52M45   11.408  5:16
49  Harry DurinckKalken37.57M45   11.383  5:16
50  Didier van NieuwehuyzeAssenede38.54M45   11.105  5:24
51  Johan HebbinckuysSint-Niklaas38.59M55   11.082  5:25
52  Victor ClaesKieldrecht39.04Mse   11.058  5:26
53  Annelies RombautKieldrecht39.21V65   10.978  5:28
54  Daan DielemanZaamslag39.25M35   10.960  5:28
55  Tony BeuselinckAalter39.28M35   10.946  5:29
56  Arlette HendrickxHallaar39.57V55   10.814  5:33
57  Elisabeth SchorrewegenHallaar39.58V55   10.809  5:33
58  Annelies BelonSint-Niklaas40.28Vse   10.675  5:37
59  Koen van de WalleKieldrecht41.00M35   10.537  5:42
60  Didier van den BulckeGent41.01M45   10.532  5:42
61  Daphne BoddaertHulst41.27Vse   10.422  5:45
62  Marijke MartensNieuw-Namen42.28V35   10.173  5:54
63  André MartensBeveren42.28M65   10.173  5:54
64  Eddy van BovenSchoonaarde42.58M55   10.054  5:58
65  Cyriel BuchelerHoboken43.00M55   10.047  5:58
66  Marleen VlegelsKieldrecht43.14V55   9.992  6:00
67  Claire MartensBoekhoute44.24V45   9.730  6:10
68  Ine de DeyneKemzeke44.41V65   9.668  6:12
69  Jean-Pierre D'HauwZelzate44.57M65   9.611  6:15
70  Maria van BelleErtvelde45.05V65   9.582  6:16
71  Brigitte de VreezeBeveren45.06V55   9.579  6:16
72  Joeri de MaereMelsele47.00M35   9.191  6:32
73  Carlos de WillemaeckerAalter47.30M55   9.095  6:36
74  Aimé SamsonSint-Pauwels47.55M65   9.016  6:39
75  Wim CoppietersStrombeek-Bever51.47M65   8.342  7:12
76  Greta de VylderSint-Gilles-Waas51.48V65   8.340  7:12
77  Ilse de SchrijverVrasene51.49V45   8.337  7:12
79  lisette de KeverDe Klinge57.49V65   7.472  8:02
78  Rita van AvermaetAssenede57.52V65   7.465  8:02

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.311 seconden nodig om deze lijst met 140 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-11-2017 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht0
19-11-2016 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht195
23-11-2013 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht1233
24-11-2012 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht825

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Marcel Mangnus: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019