zaterdag 17 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jeff Thuy Memorial

Heikant, zaterdag 10 november 2018 - Organisatie: TC Heikant
12.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Liam de MeyRKHAV45.03M35   16.315  3:414.53-
2  Edwin de NeijsTilburg45.33M45   16.136  3:434.48+0:30
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen46.41M45   15.744  3:494.37+1:38
4  Andy HuydensBeveren47.10M40   15.583  3:514.33+2:07
5  Christian de MeijerPhilippine47.55M40   15.339  3:554.26+2:52
6  Didier VerleeHeikant48.30Mse   15.155  3:584.21+3:27
7  Jordy LeenknechtHulst48.35Mse   15.129  3:584.20+3:32
8  Matti BuysseStekene48.43Mse   15.087  3:594.19+3:40
9  Tim BuysseAssenede48.54Mse   15.031  4:004.18+3:51
10  Lorenzo d'HontSint Jansteen49.16M35   14.919  4:014.14+4:13
11  Rudy van GuyseStekene49.49M60   14.754  4:044.10+4:46
12  Rudy van DaeleSint-Niklaas49.54M55   14.729  4:044.09+4:51
13  Marnix HillaertMoerbeke50.00M45   14.700  4:054.08+4:57
14  Bart JanssensMelsele50.13M45   14.637  4:064.07+5:10
15  Sven van HoeyHulst50.20Mse   14.603  4:074.06+5:17
16  Jan VermeulenClinge52.08M55   14.098  4:153.92+7:05
17  Saskia VercammenSint-Niklaas53.15V40   13.803  4:213.83+8:12
18  John CompietHulst53.58M45   13.620  4:243.78+8:55
19  Ben van vlietTerneuzen54.36M40   13.462  4:273.74+9:33
20  Dennis FlorussenTerneuzen54.40M40   13.445  4:283.73+9:37
21  Cathy PoppeTerneuzen54.56V40   13.380  4:293.72+9:53
22  Jan SantensDestelbergen56.20M55   13.047  4:363.62+11:17
23  Patrick GauweZuiddorpe56.35M50   12.990  4:373.61+11:32
24  Wim de RoosStekene56.52Mse   12.925  4:393.59+11:49
25  Nico KroesBreda57.59Mse   12.676  4:443.52+12:56
26  Marco WautersVogelwaarde58.04M45   12.658  4:443.52+13:01
27  Bennie HeymansHulst58.06M50   12.651  4:453.51+13:03
28  Roland SyvertsenSint-Niklaas58.12M60   12.629  4:453.51+13:09
29  Etienne FerketHeikant58.51M55   12.489  4:483.47+13:48
30  Leslie van de VijverKoewacht58.54Vse   12.479  4:483.47+13:51
31  Luc KusseneersRumst58.59M60   12.461  4:493.46+13:56
32  Ebe BlaauwTerneuzen59.37M65   12.329  4:523.42+14:34
33  Evert KuijkTerneuzen59.39M50   12.322  4:523.42+14:36
34  Frans VerwilligenHulst1.00.12M60   12.209  4:553.39+15:09
35  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.48M50   12.089  4:583.36+15:45
36  Carlos WeemaesHulst1.00.58M55   12.056  4:593.35+15:55
37  Gert-Jan MenheereHulst1.01.26M50   11.964  5:013.32+16:23
38  Natascha de RidderHeikant1.02.03V45   11.845  5:043.29+17:00
39  Sjaak VroonlandLamswaarde1.02.18M60   11.798  5:053.28+17:15
40  Willem van der HeydenKieldrecht1.02.28M65   11.766  5:063.27+17:25
41  Edwin MoldersGraauw1.02.37M50   11.738  5:073.26+17:34
42  Jack FolkersmaTerneuzen1.03.07M55   11.645  5:093.23+18:04
43  Jan BoonmanAxel1.03.20M65   11.605  5:103.22+18:17
44  Johan BrouwersOssenisse1.03.43M50   11.535  5:123.20+18:40
45  Danny van GuyseSint-Pauwels1.03.50M50   11.514  5:133.20+18:47
46  Guy van SeverenLovendegem1.04.09M70   11.458  5:143.18+19:06
47  Wanda ZegersTerneuzen1.04.20V45   11.425  5:153.17+19:17
48  Koen KoutstaalHulst1.04.54M45   11.325  5:183.15+19:51
49  Paul d'HaensHulst1.05.26M50   11.233  5:203.12+20:23
50  Julie SerrarensLamswaarde1.06.08V45   11.114  5:243.09+21:05
51  Stefan ProvoostStekene1.06.12M45   11.103  5:243.08+21:09
52  Norbert BaartHulst1.06.16Mse   11.092  5:253.08+21:13
53  Nienke BoogmansMoerbeke1.06.34Vse   11.042  5:263.07+21:31
54  WaelputStekene1.07.08M50   10.948  5:293.04+22:05
55  Rudy NeveSint Jansteen1.08.08M65   10.788  5:343.00+23:05
56  Chantal NachtegaelHeikant1.08.10V55   10.782  5:343.00+23:07
57  Anniek de RijckSint Jansteen1.08.16V50   10.767  5:342.99+23:13
58  Els ZweistraTerneuzen1.08.19V60   10.759  5:352.99+23:16
59  Ludwig van GeyteZele1.09.02M60   10.647  5:382.96+23:59
60  Daan DielemanZaamslag1.09.04M65   10.642  5:382.96+24:01
61  Joost MortierSint Jansteen1.09.29Mse   10.578  5:402.94+24:26
62  Linda van MeursAxel1.09.38Vse   10.555  5:412.93+24:35
63  Leo BrackeAxel1.09.40M50   10.550  5:412.93+24:37
64  Emanuela BrackeAxel1.09.42V45   10.545  5:412.93+24:39
65  Leo HoeksmaKoewacht1.09.45M65   10.538  5:422.93+24:42
66  Colette van BeestBreda1.09.54Vse   10.515  5:422.92+24:51
67  Geert van HouteBreda1.09.57Mse   10.508  5:432.92+24:54
68  Tessa de BlockHulst1.12.42V35   10.110  5:562.81+27:39
69  Ron SalomeKloosterzande1.13.23M55   10.016  5:592.78+28:20
70  Antoine HaersVogelwaarde1.16.30M55   9.608  6:152.67+31:27
71  Aimé SamsonSint-Pauwels1.25.11M70   8.628  6:572.40+40:08
72  Dominique de MeySint-Niklaas1.25.18V55   8.617  6:582.39+40:15
73  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.30.47V60   8.096  7:252.25+45:44
74  Wim CoppietersStrombeek?Bever1.30.49M70   8.093  7:252.25+45:46
Mannen: 58 (78.38%) => M35=2 - M40=4 - M45=8 - M50=11 - M55=8 - M60=6 - M65=6 - M70=3 - Mse=10
Vrouwen: 16 (21.62%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V50=1 - V55=2 - V60=2 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.25 km

2019Edwin de Neys44:23Sander van Doorn45:02Frederiek van Landschoot45:14Melissa Ten Kate56:00107
2018Thijs Verbeeck42:08Jordi van Guyse42:38Mark Verhage43:19Jent Samson42:52125
2017Martijn Kox46:28Edwin de Jaeger47:21Endy Slock47:47Cathy Poppe53:5381

12.2 km

2016Thijs Verbeeck42:35Sander Post43:17Jente Samson44:08Martine Boute56:23131
2015Thijs Verbeeck43:01Edwin de la Ruelle43:55Filip van Goethem45:30Cathy Poppe55:2097
2014Sander Verminck42:47Edwin de la Ruelle43:23Rudi Willems44:32Ingrid Ijsebaert54:00148
2013Jordi van Guyse42:59Sander Verminck43:35Henk de Brauwer43:42Fransesco Degroote46:33127
5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Sander d'HontKuitaart18.58Mse   17.083  3:314.75-
2  Gino van BroeckTemse20.19Mse   15.947  3:464.43+1:21
3  Tino d'HontKuitaart20.36Mse   15.728  3:494.37+1:38
4  Frank van den BrandenSint Jansteen22.27M55   14.432  4:094.01+3:29
5  Joakim van GasseSint-Pauwels22.54Mse   14.148  4:143.93+3:56
6  Marc d'HontKuitaart23.21M50   13.876  4:193.85+4:23
7  Ard van HouteHeikant23.35M45   13.739  4:223.82+4:37
8  Mats VierbergenHulst23.47Mse   13.623  4:243.78+4:49
9  Noah RoelsHulst23.50Mse   13.594  4:253.78+4:52
10  Wilco FrankenKapellebrug24.31M45   13.215  4:323.67+5:33
11  Erwin ScheeleTerneuzen26.14M45   12.351  4:513.43+7:16
12  Pol van de VijverKoewacht27.31M50   11.775  5:063.27+8:33
13  Michel CambeenVogelwaarde28.00Mse   11.571  5:113.21+9:02
14  Margo HermansOssenisse28.25V45   11.402  5:163.17+9:27
15  Erwin NachtegaelHeikant28.29M55   11.375  5:163.16+9:31
16  Symoens NadiaSint-Niklaas28.37V50   11.322  5:183.15+9:39
17  Jacqueline d'HontKuitaart29.42V50   10.909  5:303.03+10:44
18  Yara RoelsHulst29.56Mse   10.824  5:333.01+10:58
19  Anthony MassonGentbrugge30.03Mse   10.782  5:343.00+11:05
20  Mario de BotHeikant30.16Mse   10.705  5:362.97+11:18
21  Arianne van den BoschSint Jansteen30.34V40   10.600  5:402.94+11:36
22  Carolien FerketBreda31.19Vse   10.346  5:482.87+12:21
23  Jorgos SparosBreda31.36Mse   10.253  5:512.85+12:38
24  Bernadette SaloméKloosterzande31.46V55   10.199  5:532.83+12:48
25  Marlies van den BergenHulst33.43V50   9.609  6:152.67+14:45
26  Maya ClaeysSint Jansteen34.19V40   9.441  6:212.62+15:21
Mannen: 18 (69.23%) => M45=3 - M50=2 - M55=2 - Mse=11
Vrouwen: 8 (30.77%) => V40=2 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.3 seconden nodig om deze lijst met 100 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
Atletiek Zeeland © 2019