zondag 17 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Appelloop

Axel, zaterdag 3 november 2018 - Organisatie: Road Running Axel
14.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jordi van GuyseWachtebeke50.43minMse   17.332  3:284.81-
2  Tony BlanRuisbroek53.07minMse   16.548  3:384.60+2:24
3  Edwin de la RuelleKoewacht54.26minM50   16.148  3:434.49+3:43
4  Sander van DoornZaamslag54.48minM35   16.040  3:444.46+4:05
5  Marcel AdriaanseMiddelburg55.20minM45   15.886  3:474.41+4:37
6  Didier VerleeHeikant55.40minMse   15.790  3:484.39+4:57
7  Erwin van den BroekeAxel55.53minMse   15.729  3:494.37+5:10
8  Stefan van den BroekeAxel56.05minMse   15.673  3:504.35+5:22
9  Dennis van den BroekeAxel56.08minMse   15.659  3:504.35+5:25
10  Christaan de MeijerPhilippine56.45minMse   15.489  3:524.30+6:02
11  Jordy LeenknechtHulst57.07minMse   15.390  3:544.27+6:24
12  Dennis FlorussenTerneuzen58.06minM40   15.129  3:584.20+7:23
13  Marnix van den BrandeTerneuzen58.09minMse   15.116  3:584.20+7:26
14  Ben van VlietTerneuzen58.13minMse   15.099  3:584.19+7:30
15  Fons de RijckeKloosterzande58.18minMse   15.077  3:594.19+7:35
16  Lorenzo d'HontSint Jansteen58.23minM35   15.056  3:594.18+7:40
17  Ewald ProvoostBiggekerke59.14minMse   14.840  4:034.12+8:31
18  Jeroen van den BroekeTerneuzen59.53minMse   14.679  4:054.08+9:10
19  Jan VermeulenClinge59.56minM50   14.666  4:054.07+9:13
20  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.00.15minMse   14.589  4:074.05+9:32
21  Tonny LauretZaamslag1.00.18minM55   14.577  4:074.05+9:35
22  Menno den DekkerTerneuzen1.02.31minMse   14.060  4:163.91+11:48
23  Niek van BelzenMiddelburg1.03.39minM50   13.810  4:213.84+12:56
24  Kristof VereeckeWachtebeke1.04.05minMse   13.717  4:223.81+13:22
25  Kevin SermijnWachtebeke1.04.06minMse   13.713  4:233.81+13:23
26  Joris de NeveEeklo1.04.23minMse   13.653  4:243.79+13:40
27  Jo VerfaillieOostakker1.04.25minMse   13.646  4:243.79+13:42
28  Michiel LippensMoerbeke1.05.15minMse   13.471  4:273.74+14:32
29  Geerd de RyckStekene1.05.24minMse   13.440  4:283.73+14:41
30  Martijn de KoningHeinkenszand1.05.41minMse   13.382  4:293.72+14:58
31  Peter ClaesSluiskil1.06.06minMse   13.298  4:313.69+15:23
32  Tim WaltensTemse1.06.07minMse   13.295  4:313.69+15:24
33  Frank BoerebachHoek1.06.34minMse   13.205  4:333.67+15:51
34  Robert LaferlinTerneuzen1.06.45minMse   13.169  4:333.66+16:02
35  Jos WynsHallaar1.07.14minMse   13.074  4:353.63+16:31
36  Patrick GauweZuiddorpe1.07.52minMse   12.952  4:383.60+17:09
37  Bart van JoleTerneuzen1.08.21minMse   12.860  4:403.57+17:38
38  Stefaan HerimanMoerbeke1.08.55minMse   12.755  4:423.54+18:12
39  Lydia KleinjanGoes1.09.01minVse   12.736  4:433.54+18:18
40  Leon van BavinchovenTerneuzen1.10.05minM45   12.542  4:473.48+19:22
41  Evert KuijkTerneuzen1.11.04minM50   12.369  4:513.44+20:21
42  Franky StandaertZelzate1.11.33minMse   12.285  4:533.41+20:50
43  Davy DubbeldamSluiskil1.11.53minMse   12.228  4:543.40+21:10
44  Marco WautersVogelwaarde1.11.56minMse   12.220  4:553.39+21:13
45  Koen KoutstaalHulst1.12.17minMse   12.160  4:563.38+21:34
46  Piet PijpelinkTerneuzen1.12.24minMse   12.141  4:573.37+21:41
47  Didier van den BrusscheStekene1.12.39minMse   12.099  4:583.36+21:56
48  Frans VerwilligenHulst1.12.55minMse   12.055  4:593.35+22:12
49  Michel FieretTerneuzen1.14.30minMse   11.799  5:053.28+23:47
50  Marc van der MaleAxel1.15.03minMse   11.712  5:073.25+24:20
51  Werner StallaartCape Town1.16.05minMse   11.553  5:123.21+25:22
52  Johan BrouwersOssenisse1.17.43minMse   11.310  5:183.14+27:00
53  Nienke BoogmansMoerbeke1.18.19minVse   11.224  5:213.12+27:36
54  Astrid HamelinkTerneuzen1.19.20minVse   11.080  5:253.08+28:37
55  Chris de KoeVlissingen1.20.54minM70   10.865  5:313.02+30:11
56  Els ZweistraTerneuzen1.21.02minV60   10.847  5:323.01+30:19
57  Leo HoeksmaKoewacht1.22.09minMse   10.700  5:362.97+31:26
58  Ko de KoeyerZaamslag1.23.12minMse   10.565  5:412.93+32:29
59  Raimon LaanAxel1.23.47minMse   10.491  5:432.91+33:04
60  Margo HermansOssenisse1.25.55minVse   10.231  5:522.84+35:12
61  Coosje van EekelenHulst1.26.08minVse   10.205  5:532.83+35:25
62  Marianne de BaedtsEeklo1.27.40minVse   10.027  5:592.79+36:57
63  Arsene van LaekenAssenede1.27.49minMse   10.009  6:002.78+37:06
64  Katinka van de GlindKloetinge1.28.33minV40   9.927  6:032.76+37:50
65  René NijsseOud-Sabbinge1.28.35minMse   9.923  6:032.76+37:52
66  Kim de KoningKoewacht1.28.37minVse   9.919  6:032.76+37:54
67  Ruud MartensKoewacht1.28.38minMse   9.917  6:032.75+37:55
68  Karin den DekkerTerneuzen1.28.43minV45   9.908  6:032.75+38:00
69  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.28.45minV45   9.904  6:032.75+38:02
70  Romain BolssensKieldrecht1.29.11minMse   9.856  6:052.74+38:28
71  Frederik van de VeldeKluizen1.30.31minMse   9.711  6:112.70+39:48
72  Rudy vande VeldeWachtebeke1.30.34minMse   9.706  6:112.70+39:51
73  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.33.13minM65   9.430  6:222.62+42:30
74  Eliny DiakakisTerneuzen1.33.16minVse   9.425  6:222.62+42:33
Mannen: 62 (83.78%) => M35=2 - M40=1 - M45=2 - M50=4 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=50
Vrouwen: 12 (16.22%) => V40=1 - V45=2 - V60=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.3 km

2019Mark Verhage1:10:24Erwin Van den Broeke1:14:51Edwin de La Ruelle1:15:00Sharon Bogaert1:26:3940

14.65 km

2018Jordi van Guyse50:43Tony Blan53:07Edwin de la Ruelle54:26Lydia Kleinjan1:09:0174

14.6 km

2017Pieter-Jan de Bosscher52:39Erwin van den Broeke54:59Sander van Doorn55:35Saskia Vercammen1:07:2579

13.8 km

2016Sander Post48:03Joris de Schepper48:38Jente Samson48:56Caudine Vlaminck1:05:4272
2015Francesco Degroote48:09Bart Bleyaert49:04Kevin Crudde51:21Martine Boute1:03:3782
2014Erwin van den Broeke50:44Sander Post51:14Edwin Arens52:40Astrid Verhage1:08:2385
7.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jens TaeckensOudenaarde29.53minMse   15.902  3:464.42-
2  Jan RouwendaalVogelwaarde30.08minMse   15.770  3:484.38+0:15
3  Edwin de JaegerZuiddorpe30.15minM45   15.709  3:494.36+0:22
4  Marnix HillaertMoerbeke30.32minMse   15.563  3:514.32+0:39
5  Thomas WulffraatTerneuzen31.35minMse   15.046  3:594.18+1:42
6  Alexander van WalleghemVeldegem31.40minMse   15.006  4:004.17+1:47
7  Gino PrimoGent31.43minMse   14.983  4:004.16+1:50
8  Heidi de PoorterGentbrugge31.46minVse   14.959  4:014.16+1:53
9  J.van.GasseSint-Pauwels31.57minMse   14.873  4:024.13+2:04
10  Allan van AltenAxel32.08minM45   14.788  4:034.11+2:15
11  Ralph SchaaljeAxel32.38minMse   14.562  4:074.04+2:45
12  Martijn KoxWestdorpe33.01minM40   14.393  4:104.00+3:08
13  TomHengstdijk33.05minMse   14.364  4:113.99+3:12
14  Jos van GrembergheKoewacht33.12minMse   14.313  4:123.98+3:19
15  Lies MaesBelsele33.19minVse   14.263  4:123.96+3:26
16  Artjan LambertVogelwaarde33.22minMse   14.242  4:133.96+3:29
17  Erwin van BeljouwKloosterzande33.30minMse   14.185  4:143.94+3:37
18  Jaco KleinjanGoes33.33minMse   14.164  4:143.93+3:40
19  Cathy PoppeTerneuzen33.37minV40   14.136  4:153.93+3:44
20  Rene FlorussenTerneuzen33.39minM45   14.122  4:153.92+3:46
21  Mark d'HontKuitaart33.44minMse   14.087  4:163.91+3:51
22  Jan-Niek BoeijeTerneuzen34.01minMse   13.970  4:183.88+4:08
23  Jochem de DijckerAxel35.02minMse   13.564  4:253.77+5:09
24  Esther de KoningHeinkenszand35.21minVse   13.443  4:283.73+5:28
25  Martin NoensKemzeke35.27minMse   13.405  4:293.72+5:34
26  William BollemanAxel35.42minMse   13.311  4:303.70+5:49
27  Etienne LenaertSint Jansteen35.46minMse   13.286  4:313.69+5:53
28  Alain LippensErtvelde35.50minMse   13.261  4:313.68+5:57
29  Laurens MeeuwsenKrabbendijke36.00minMse   13.200  4:333.67+6:07
30  Rudi de CaluweSas van Gent36.07minMse   13.157  4:343.65+6:14
31  Davy de WolfHulst36.40minMse   12.960  4:383.60+6:47
32  Patrick RoosenboomZele36.50minMse   12.901  4:393.58+6:57
33  Cedric de BeeldeSint-Niklaas36.55minMse   12.872  4:403.58+7:02
34  Sjakkie van den BroekeHoek37.13minM50   12.768  4:423.55+7:20
35  Paul de BooyLamswaarde37.16minMse   12.751  4:423.54+7:23
36  Erwin ScheeleTerneuzen37.41minMse   12.610  4:453.50+7:48
37  Dirk de BosscherLokeren37.54minMse   12.538  4:473.48+8:01
38  Marc WelvaertEeklo38.00minMse   12.505  4:483.47+8:07
39  Erik SchelfoutStekene38.07minMse   12.467  4:493.46+8:14
40  Romain GeleynKlinge38.30minMse   12.343  4:523.43+8:37
41  Corine de JongeTerneuzen38.37minVse   12.306  4:533.42+8:44
42  Corina van de WegePhilippine38.41minVse   12.284  4:533.41+8:48
43  Bennie BouterseTerneuzen38.45minMse   12.263  4:543.41+8:52
44  Fiona ReijersTerneuzen38.49minVse   12.242  4:543.40+8:56
45  Jan DelesieMarke38.52minMse   12.226  4:543.40+8:59
46  Jack FolkersmaTerneuzen39.05minMse   12.159  4:563.38+9:12
47  Willem van der HeydenKieldrecht39.08minMse   12.143  4:563.37+9:15
48  Dirk de Muynck39.11minMse   12.128  4:573.37+9:18
49  Leo KayserTerneuzen39.15minMse   12.107  4:573.36+9:22
50  Patrick CeuppensHalle39.22minMse   12.071  4:583.35+9:29
51  Ronald RoctusTerneuzen39.24minM55   12.061  4:583.35+9:31
52  Freer van RoeyenAxel39.26minMse   12.051  4:593.35+9:33
53  Patrick MichielsNieuw-Namen39.37minMse   11.995  5:003.33+9:44
54  Rony AdrianssensLokeren39.55minMse   11.905  5:023.31+10:02
55  Jack de BooyHulst39.59minMse   11.885  5:033.30+10:06
56  Geert StandaertAssenede40.03minMse   11.865  5:033.30+10:10
57  Wanda ZegersTerneuzen40.44minV45   11.666  5:093.24+10:51
58  Pim VinkeAxel40.49minMse   11.642  5:093.23+10:56
59  Ludwig van Gette41.04minMse   11.571  5:113.21+11:11
60  Guy van SeverenLovendegem41.42minMse   11.396  5:163.17+11:49
61  Emanuela BrackeAxel41.47minVse   11.373  5:173.16+11:54
62  Rita van AvermaetAssenede42.30minVse   11.181  5:223.11+12:37
63  Harry DurinckKalken42.43minMse   11.124  5:243.09+12:50
64  Daphne BoddaertHulst42.49minVse   11.098  5:243.08+12:56
65  Sjaak OosterlingBreskens43.03minM65   11.038  5:263.07+13:10
66  Claudia PaelinckDuivelde43.07minVse   11.021  5:273.06+13:14
67  Daan DielemanZaamslag43.09minMse   11.013  5:273.06+13:16
68  Elisabeth SchorrewegenHallaar43.13minVse   10.996  5:273.05+13:20
69  Hendrickx ArletteHallaar43.16minMse   10.983  5:283.05+13:23
70  Annelies RombautKieldrecht43.19minVse   10.970  5:283.05+13:26
71  Ronald BreepoelSluiskil44.25minMse   10.699  5:362.97+14:32
72  Monique LangeraarZaamslag44.51minV40   10.595  5:402.94+14:58
73  Linda MeursAxel45.09minVse   10.525  5:422.92+15:16
74  Ester KoopmanAxel45.13minVse   10.509  5:432.92+15:20
75  Ingrid JonesAxel45.16minVse   10.498  5:432.92+15:23
76  Didier van NieuwenhuizenAssenede45.18minMse   10.490  5:432.91+15:25
77  Antoine HeiersVogelwaarde47.47minMse   9.945  6:022.76+17:54
78  Isabelle JacobsLokeren47.50minVse   9.934  6:022.76+17:57
79  Dirk de BosscherLokeren48.03minMse   9.890  6:042.75+18:10
80  Mirjan AlbicherPhilippine48.26minVse   9.811  6:072.73+18:33
81  Claire MartensBoekhoute48.35minMse   9.781  6:082.72+18:42
82  Ine de DeyneKemzeke48.51minVse   9.728  6:102.70+18:58
83  Jean-Pierre D HauwZelzate49.08minMse   9.672  6:122.69+19:15
84  Jurgen LippensWaarschoot49.35minMse   9.584  6:162.66+19:42
85  Gisela NijsseOud-Sabbinge49.42minVse   9.561  6:172.66+19:49
86  Maria van BelleErtvelde49.46minVse   9.549  6:172.65+19:53
87  Brigitte De vreezeBeveren49.50minVse   9.536  6:182.65+19:57
88  Francois IllegemsHingene51.35minMse   9.212  6:312.56+21:42
89  A SamsonSint-Pauwels51.57minMse   9.147  6:342.54+22:04
90  Linda KielTerneuzen52.22minV50   9.074  6:372.52+22:29
91  Marjan SuyTerneuzen52.25minVse   9.066  6:372.52+22:32
92  Adrie RiemensAxel52.43minMse   9.014  6:392.50+22:50
93  Wim CoppietersStrombeek-Bever57.21minMse   8.286  7:142.30+27:28
94  Greta de VylderSint-Gilles-Waas57.26minVse   8.274  7:152.30+27:33
Mannen: 67 (71.28%) => M40=1 - M45=3 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=60
Vrouwen: 27 (28.72%) => V40=2 - V45=1 - V50=1 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.222 seconden nodig om deze lijst met 168 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5,9 KM
Plts   Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -------------------------  -------------------- ------ -----  --------  ------ -------
    1  Andy Cocquyt               Zelzate                  1e Man       20:40  17,129    3:30 
    2  Frederik de Backer         Waregem                  2e Man       22:46  15,549    3:51 
    3  Alexander D'Hont           Lokeren                  3e Man       22:47  15,538    3:51 
    4  Paul Haertjens             Boekhoute                4e Man       23:40  14,958    4:00 
    5  Bart Teirlinck             St. Kruis Winkel         5e Man       24:21  14,538    4:07 
    6  Leo Bracke                 Axel                     6e Man       24:38  14,371    4:10 
    7  Omar Hillaert              Westdorpe                7e Man       24:52  14,236    4:12 
    8  Mattieu Verlee             Sinaai                   8e Man       25:00  14,160    4:14 
    9  Chris Schelkens            Dendermonde              9e Man       25:40  13,792    4:21 
   10  Mikay de Jaeger            Zuiddorpe               10e Man       25:53  13,677    4:23 
   11  Frank Schoof               Destelbergen            11e Man       26:30  13,358    4:29 
   12  Danny de Baere             Waasmunster             12e Man       26:35  13,317    4:30 
   13  Alwin Bolleman             Terneuzen               13e Man       27:03  13,087    4:35 
   14  Ivan de Keyser             Waasmunster             14e Man       27:10  13,031    4:36 
   15  Ilse Stoop                 Hulst                    1e Vrouw     28:18  12,509    4:47 
   16  Kris Buyle                 De Klinge               15e Man       29:07  12,158    4:56 
   17  Marc Moerman               Zele                    16e Man       29:33  11,980    5:00 
   18  Mika van der Poel          Rapenburg               17e Man       29:45  11,899    5:02 
   19  Michel Cambeen             Vogelwaarde             18e Man       30:05  11,767    5:05 
   20  Glenn Hoffman              Axel                    19e Man       31:51  11,115    5:23 
   21  Linda Vanrijckeghem        Waasmunster              2e Vrouw     32:31  10,887    5:30 
   22  Jo Verbraeken              Sinaai                  20e Man       33:14  10,652    5:37 
   23  Ferdie de Klerk            Terneuzen               21e Man       33:40  10,515    5:42 
   24  Marian van Voren           Terneuzen                3e Vrouw     33:55  10,437    5:44 
   25  Jessica de Vet             Axel                     4e Vrouw     34:39  10,216    5:52 
   26  Annieck van der Straelen   Westdorpe                5e Vrouw     35:35   9,948    6:01 
   27  Blijde van Driessche       Wetteren                 6e Vrouw     36:17   9,757    6:08 
   28  Veerle van Remtergem       St. Kruis Winkel         7e Vrouw     36:18   9,752    6:09 
   29  Flore Lermijn              Wachtebeke               8e Vrouw     36:24   9,725    6:10 
   30  Annete de Booij            Kloosterzande            9e Vrouw     36:48   9,620    6:14 
   31  Natasje van Drongelen      Philippine              10e Vrouw     36:50   9,611    6:14 
   32  Kimberlyvan Waesberghe     St. Pauwels             11e Vrouw     37:14   9,508    6:18 
   33  Sylvia Ruben               Kloosterzande           12e Vrouw     37:49   9,361    6:24 
   34  Femke van Kerckhoven       Kloosterzande           13e Vrouw     37:51   9,353    6:24 
   35  Paulette de Huyvetter      Zelzate                 14e Vrouw     37:53   9,344    6:25 
   36  Petra van Beljouw          Kloosterzande           15e Vrouw     37:59   9,320    6:26 
   37  Andre Maes                 Terneuzen               22e Man       38:07   9,287    6:27 
   38  Mariette van Gucht         Stekene                 16e Vrouw     38:36   9,171    6:32 
   39  Virginie Moelker           Axel                    17e Vrouw     38:42   9,147    6:33 
   40  Carlos de Willemaker       Aalter                  23e Man       38:43   9,143    6:33 
   41  Isabel de Smet             Moerbeke                18e Vrouw     40:44   8,691    6:54 
   42  Nancy Asselman             Moerbeke waas           19e Vrouw     41:11   8,596    6:58 
   43  Lisette Beelen             Halle                   20e Vrouw     42:27   8,339    7:11 
   44  Dominique van den Daele    Wachtebeke              21e Vrouw     42:30   8,329    7:12 
   45  Ivana Bakker               Koewacht                22e Vrouw     43:53   8,067    7:26 
   46  Bianca de Pooter           Terneuzen               23e Vrouw     44:15   8,000    7:29 
   47  Lydia Quartier             Moerbeke Waas           24e Vrouw     44:57   7,875    7:37 

 
Laatste reactie:
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (2)
15 km Tim Pleijte (PR 46.43)48.47  Mse
15 km Neal Bouterse (PR)50.09  Mse
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019