donderdag 23 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Appelloop
Axel, zaterdag 3 november 2018 - Organisatie: Road Running Axel
14.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Jordi van GuyseWachtebeke50.43Mse   17.332  3:284.81
2  Tony BlanRuisbroek53.07Mse   16.548  3:384.60
3  Edwin de la RuelleKoewacht54.26M50   16.148  3:434.49
4  Sander van DoornZaamslag54.48M35   16.040  3:444.46
5  Marcel AdriaanseMiddelburg55.20M45   15.886  3:474.41
6  Didier VerleeHeikant55.40Mse   15.790  3:484.39
7  Erwin van den BroekeAxel55.53Mse   15.729  3:494.37
8  Stefan van den BroekeAxel56.05Mse   15.673  3:504.35
9  Dennis van den BroekeAxel56.08Mse   15.659  3:504.35
10  Christaan de MeijerPhilippine56.45Mse   15.489  3:524.30
11  Jordy LeenknechtHulst57.07Mse   15.390  3:544.27
12  Dennis FlorussenTerneuzen58.06M40   15.129  3:584.20
13  Marnix van den BrandeTerneuzen58.09Mse   15.116  3:584.20
14  Ben van VlietTerneuzen58.13Mse   15.099  3:584.19
15  Fons de RijckeKloosterzande58.18Mse   15.077  3:594.19
16  Lorenzo d'HontSint Jansteen58.23M35   15.056  3:594.18
17  Ewald ProvoostBiggekerke59.14Mse   14.840  4:034.12
18  Jeroen van den BroekeTerneuzen59.53Mse   14.679  4:054.08
19  Jan VermeulenClinge59.56M50   14.666  4:054.07
20  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.00.15Mse   14.589  4:074.05
21  Tonny LauretZaamslag1.00.18M55   14.577  4:074.05
22  Menno den DekkerTerneuzen1.02.31Mse   14.060  4:163.91
23  Niek van BelzenMiddelburg1.03.39M50   13.810  4:213.84
24  Kristof VereeckeWachtebeke1.04.05Mse   13.717  4:223.81
25  Kevin SermijnWachtebeke1.04.06Mse   13.713  4:233.81
26  Joris de NeveEeklo1.04.23Mse   13.653  4:243.79
27  Jo VerfaillieOostakker1.04.25Mse   13.646  4:243.79
28  Michiel LippensMoerbeke1.05.15Mse   13.471  4:273.74
29  Geerd de RyckStekene1.05.24Mse   13.440  4:283.73
30  Martijn de KoningHeinkenszand1.05.41Mse   13.382  4:293.72
31  Peter ClaesSluiskil1.06.06Mse   13.298  4:313.69
32  Tim WaltensTemse1.06.07Mse   13.295  4:313.69
33  Frank BoerebachHoek1.06.34Mse   13.205  4:333.67
34  Robert LaferlinTerneuzen1.06.45Mse   13.169  4:333.66
35  Jos WynsHallaar1.07.14Mse   13.074  4:353.63
36  Patrick GauweZuiddorpe1.07.52Mse   12.952  4:383.60
37  Bart van JoleTerneuzen1.08.21Mse   12.860  4:403.57
38  Stefaan HerimanMoerbeke1.08.55Mse   12.755  4:423.54
39  Lydia KleinjanGoes1.09.01Vse   12.736  4:433.54
40  Leon van BavinchovenTerneuzen1.10.05M45   12.542  4:473.48
41  Evert KuijkTerneuzen1.11.04M50   12.369  4:513.44
42  Franky StandaertZelzate1.11.33Mse   12.285  4:533.41
43  Davy DubbeldamSluiskil1.11.53Mse   12.228  4:543.40
44  Marco WautersVogelwaarde1.11.56Mse   12.220  4:553.39
45  Koen KoutstaalHulst1.12.17Mse   12.160  4:563.38
46  Piet PijpelinkTerneuzen1.12.24Mse   12.141  4:573.37
47  Didier van den BrusscheStekene1.12.39Mse   12.099  4:583.36
48  Frans VerwilligenHulst1.12.55Mse   12.055  4:593.35
49  Michel FieretTerneuzen1.14.30Mse   11.799  5:053.28
50  Marc van der MaleAxel1.15.03Mse   11.712  5:073.25
51  Werner StallaartCape Town1.16.05Mse   11.553  5:123.21
52  Johan BrouwersOssenisse1.17.43Mse   11.310  5:183.14
53  Nienke BoogmansMoerbeke1.18.19Vse   11.224  5:213.12
54  Astrid HamelinkTerneuzen1.19.20Vse   11.080  5:253.08
55  Chris de KoeVlissingen1.20.54M70   10.865  5:313.02
56  Els ZweistraTerneuzen1.21.02V60   10.847  5:323.01
57  Leo HoeksmaKoewacht1.22.09Mse   10.700  5:362.97
58  Ko de KoeyerZaamslag1.23.12Mse   10.565  5:412.93
59  Raimon LaanAxel1.23.47Mse   10.491  5:432.91
60  Margo HermansOssenisse1.25.55Vse   10.231  5:522.84
61  Coosje van EekelenHulst1.26.08Vse   10.205  5:532.83
62  Marianne de BaedtsEeklo1.27.40Vse   10.027  5:592.79
63  Arsene van LaekenAssenede1.27.49Mse   10.009  6:002.78
64  Katinka van de GlindKloetinge1.28.33V40   9.927  6:032.76
65  RenĂ© NijsseOud-Sabbinge1.28.35Mse   9.923  6:032.76
66  Kim de KoningKoewacht1.28.37Vse   9.919  6:032.76
67  Ruud MartensKoewacht1.28.38Mse   9.917  6:032.75
68  Karin den DekkerTerneuzen1.28.43V45   9.908  6:032.75
69  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.28.45V45   9.904  6:032.75
70  Romain BolssensKieldrecht1.29.11Mse   9.856  6:052.74
71  Frederik van de VeldeKluizen1.30.31Mse   9.711  6:112.70
72  Rudy vande VeldeWachtebeke1.30.34Mse   9.706  6:112.70
73  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.33.13M65   9.430  6:222.62
74  Elinny DiakakisTerneuzen1.33.16Vse   9.425  6:222.62
Mannen: 62 (83.78%) => M35=2 - M40=1 - M45=2 - M50=4 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=50
Vrouwen: 12 (16.22%) => V40=1 - V45=2 - V60=1 - Vse=8
7.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Jens TaeckensOudenaarde29.53Mse   15.902  3:464.42
2  Jan RouwendaalVogelwaarde30.08Mse   15.770  3:484.38
3  Edwin de JaegerZuiddorpe30.15M45   15.709  3:494.36
4  Marnix HillaertMoerbeke30.32Mse   15.563  3:514.32
5  Thomas WulffraatTerneuzen31.35Mse   15.046  3:594.18
6  Alexander van WalleghemVeldegem31.40Mse   15.006  4:004.17
7  Gino PrimoGent31.43Mse   14.983  4:004.16
8  Heidi de PoorterGentbrugge31.46Vse   14.959  4:014.16
9  J.van.GasseSint-Pauwels31.57Mse   14.873  4:024.13
10  Allan van AltenAxel32.08M45   14.788  4:034.11
11  Ralph SchaaljeAxel32.38Mse   14.562  4:074.04
12  Martijn KoxWestdorpe33.01M40   14.393  4:104.00
13  TomHengstdijk33.05Mse   14.364  4:113.99
14  Jos van GrembergheKoewacht33.12Mse   14.313  4:123.98
15  Lies MaesBelsele33.19Vse   14.263  4:123.96
16  Artjan LambertVogelwaarde33.22Mse   14.242  4:133.96
17  Erwin van BeljouwKloosterzande33.30Mse   14.185  4:143.94
18  Jaco KleinjanGoes33.33Mse   14.164  4:143.93
19  Cathy PoppeTerneuzen33.37V40   14.136  4:153.93
20  Rene FlorussenTerneuzen33.39M45   14.122  4:153.92
21  Mark d'HontKuitaart33.44Mse   14.087  4:163.91
22  Jan-Niek BoeijeTerneuzen34.01Mse   13.970  4:183.88
23  Jochem de DijckerAxel35.02Mse   13.564  4:253.77
24  Esther de KoningHeinkenszand35.21Vse   13.443  4:283.73
25  Martin NoensKemzeke35.27Mse   13.405  4:293.72
26  William BollemanAxel35.42Mse   13.311  4:303.70
27  Etienne LenaertSint Jansteen35.46Mse   13.286  4:313.69
28  Alain LippensErtvelde35.50Mse   13.261  4:313.68
29  Laurens MeeuwsenKrabbendijke36.00Mse   13.200  4:333.67
30  Rudi de CaluweSas van Gent36.07Mse   13.157  4:343.65
31  Davy de WolfHulst36.40Mse   12.960  4:383.60
32  Patrick RoosenboomZele36.50Mse   12.901  4:393.58
33  Cedric de BeeldeSint-Niklaas36.55Mse   12.872  4:403.58
34  Sjakkie van den BroekeHoek37.13M50   12.768  4:423.55
35  Paul de BooyLamswaarde37.16Mse   12.751  4:423.54
36  Erwin ScheeleTerneuzen37.41Mse   12.610  4:453.50
37  Dirk de BosscherLokeren37.54Mse   12.538  4:473.48
38  Marc WelvaertEeklo38.00Mse   12.505  4:483.47
39  Erik SchelfoutStekene38.07Mse   12.467  4:493.46
40  Romain GeleynKlinge38.30Mse   12.343  4:523.43
41  Corine de JongeTerneuzen38.37Vse   12.306  4:533.42
42  Corina van de WegePhilippine38.41Vse   12.284  4:533.41
43  Bennie BouterseTerneuzen38.45Mse   12.263  4:543.41
44  Fiona ReijersTerneuzen38.49Vse   12.242  4:543.40
45  Jan DelesieMarke38.52Mse   12.226  4:543.40
46  Jack FolkersmaTerneuzen39.05Mse   12.159  4:563.38
47  Willem van der HeydenKieldrecht39.08Mse   12.143  4:563.37
48  Dirk de Muynck39.11Mse   12.128  4:573.37
49  Leo KayserTerneuzen39.15Mse   12.107  4:573.36
50  Patrick CeuppensHalle39.22Mse   12.071  4:583.35
51  Ronald RoctusTerneuzen39.24M55   12.061  4:583.35
52  Freer van RoeyenAxel39.26Mse   12.051  4:593.35
53  Patrick MichielsNieuw-Namen39.37Mse   11.995  5:003.33
54  Rony AdrianssensLokeren39.55Mse   11.905  5:023.31
55  Jack de BooyHulst39.59Mse   11.885  5:033.30
56  Geert StandaertAssenede40.03Mse   11.865  5:033.30
57  Wanda ZegersTerneuzen40.44V45   11.666  5:093.24
58  Pim VinkeAxel40.49Mse   11.642  5:093.23
59  Ludwig van Gette41.04Mse   11.571  5:113.21
60  Guy van SeverenLovendegem41.42Mse   11.396  5:163.17
61  Emanuela BrackeAxel41.47Vse   11.373  5:173.16
62  Rita van AvermaetAssenede42.30Vse   11.181  5:223.11
63  Harry DurinckKalken42.43Mse   11.124  5:243.09
64  Daphne BoddaertHulst42.49Vse   11.098  5:243.08
65  Sjaak OosterlingBreskens43.03M65   11.038  5:263.07
66  Claudia PaelinckDuivelde43.07Vse   11.021  5:273.06
67  Daan DielemanZaamslag43.09Mse   11.013  5:273.06
68  Elisabeth SchorrewegenHallaar43.13Vse   10.996  5:273.05
69  Hendrickx ArletteHallaar43.16Mse   10.983  5:283.05
70  Annelies RombautKieldrecht43.19Vse   10.970  5:283.05
71  Ronald BreepoelSluiskil44.25Mse   10.699  5:362.97
72  Monique LangeraarZaamslag44.51V40   10.595  5:402.94
73  Linda MeursAxel45.09Vse   10.525  5:422.92
74  Ester KoopmanAxel45.13Vse   10.509  5:432.92
75  Ingrid JonesAxel45.16Vse   10.498  5:432.92
76  Didier van NieuwenhuizenAssenede45.18Mse   10.490  5:432.91
77  Antoine HeiersVogelwaarde47.47Mse   9.945  6:022.76
78  Isabelle JacobsLokeren47.50Vse   9.934  6:022.76
79  Dirk de BosscherLokeren48.03Mse   9.890  6:042.75
80  Mirjan AlbicherPhilippine48.26Vse   9.811  6:072.73
81  Claire MartensBoekhoute48.35Mse   9.781  6:082.72
82  Ine de DeyneKemzeke48.51Vse   9.728  6:102.70
83  Jean-Pierre D HauwZelzate49.08Mse   9.672  6:122.69
84  Jurgen LippensWaarschoot49.35Mse   9.584  6:162.66
85  Gisela NijsseOud-Sabbinge49.42Vse   9.561  6:172.66
86  Maria van BelleErtvelde49.46Vse   9.549  6:172.65
87  Brigitte De vreezeBeveren49.50Vse   9.536  6:182.65
88  Francois IllegemsHingene51.35Mse   9.212  6:312.56
89  A SamsonSint-Pauwels51.57Mse   9.147  6:342.54
90  Linda KielTerneuzen52.22V50   9.074  6:372.52
91  Marjan SuyTerneuzen52.25Vse   9.066  6:372.52
92  Adrie RiemensAxel52.43Mse   9.014  6:392.50
93  Wim CoppietersStrombeek-Bever57.21Mse   8.286  7:142.30
94  Greta de VylderSint-Gilles-Waas57.26Vse   8.274  7:152.30
Mannen: 67 (71.28%) => M40=1 - M45=3 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=60
Vrouwen: 27 (28.72%) => V40=2 - V45=1 - V50=1 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.326 seconden nodig om deze lijst met 168 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5,9 KM
Plts   Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -------------------------  -------------------- ------ -----  --------  ------ -------
    1  Andy Cocquyt               Zelzate                  1e Man       20:40  17,129    3:30 
    2  Frederik de Backer         Waregem                  2e Man       22:46  15,549    3:51 
    3  Alexander D'Hont           Lokeren                  3e Man       22:47  15,538    3:51 
    4  Paul Haertjens             Boekhoute                4e Man       23:40  14,958    4:00 
    5  Bart Teirlinck             St. Kruis Winkel         5e Man       24:21  14,538    4:07 
    6  Leo Bracke                 Axel                     6e Man       24:38  14,371    4:10 
    7  Omar Hillaert              Westdorpe                7e Man       24:52  14,236    4:12 
    8  Mattieu Verlee             Sinaai                   8e Man       25:00  14,160    4:14 
    9  Chris Schelkens            Dendermonde              9e Man       25:40  13,792    4:21 
   10  Mikay de Jaeger            Zuiddorpe               10e Man       25:53  13,677    4:23 
   11  Frank Schoof               Destelbergen            11e Man       26:30  13,358    4:29 
   12  Danny de Baere             Waasmunster             12e Man       26:35  13,317    4:30 
   13  Alwin Bolleman             Terneuzen               13e Man       27:03  13,087    4:35 
   14  Ivan de Keyser             Waasmunster             14e Man       27:10  13,031    4:36 
   15  Ilse Stoop                 Hulst                    1e Vrouw     28:18  12,509    4:47 
   16  Kris Buyle                 De Klinge               15e Man       29:07  12,158    4:56 
   17  Marc Moerman               Zele                    16e Man       29:33  11,980    5:00 
   18  Mika van der Poel          Rapenburg               17e Man       29:45  11,899    5:02 
   19  Michel Cambeen             Vogelwaarde             18e Man       30:05  11,767    5:05 
   20  Glenn Hoffman              Axel                    19e Man       31:51  11,115    5:23 
   21  Linda Vanrijckeghem        Waasmunster              2e Vrouw     32:31  10,887    5:30 
   22  Jo Verbraeken              Sinaai                  20e Man       33:14  10,652    5:37 
   23  Ferdie de Klerk            Terneuzen               21e Man       33:40  10,515    5:42 
   24  Marian van Voren           Terneuzen                3e Vrouw     33:55  10,437    5:44 
   25  Jessica de Vet             Axel                     4e Vrouw     34:39  10,216    5:52 
   26  Annieck van der Straelen   Westdorpe                5e Vrouw     35:35   9,948    6:01 
   27  Blijde van Driessche       Wetteren                 6e Vrouw     36:17   9,757    6:08 
   28  Veerle van Remtergem       St. Kruis Winkel         7e Vrouw     36:18   9,752    6:09 
   29  Flore Lermijn              Wachtebeke               8e Vrouw     36:24   9,725    6:10 
   30  Annete de Booij            Kloosterzande            9e Vrouw     36:48   9,620    6:14 
   31  Natasje van Drongelen      Philippine              10e Vrouw     36:50   9,611    6:14 
   32  Kimberlyvan Waesberghe     St. Pauwels             11e Vrouw     37:14   9,508    6:18 
   33  Sylvia Ruben               Kloosterzande           12e Vrouw     37:49   9,361    6:24 
   34  Femke van Kerckhoven       Kloosterzande           13e Vrouw     37:51   9,353    6:24 
   35  Paulette de Huyvetter      Zelzate                 14e Vrouw     37:53   9,344    6:25 
   36  Petra van Beljouw          Kloosterzande           15e Vrouw     37:59   9,320    6:26 
   37  Andre Maes                 Terneuzen               22e Man       38:07   9,287    6:27 
   38  Mariette van Gucht         Stekene                 16e Vrouw     38:36   9,171    6:32 
   39  Virginie Moelker           Axel                    17e Vrouw     38:42   9,147    6:33 
   40  Carlos de Willemaker       Aalter                  23e Man       38:43   9,143    6:33 
   41  Isabel de Smet             Moerbeke                18e Vrouw     40:44   8,691    6:54 
   42  Nancy Asselman             Moerbeke waas           19e Vrouw     41:11   8,596    6:58 
   43  Lisette Beelen             Halle                   20e Vrouw     42:27   8,339    7:11 
   44  Dominique van den Daele    Wachtebeke              21e Vrouw     42:30   8,329    7:12 
   45  Ivana Bakker               Koewacht                22e Vrouw     43:53   8,067    7:26 
   46  Bianca de Pooter           Terneuzen               23e Vrouw     44:15   8,000    7:29 
   47  Lydia Quartier             Moerbeke Waas           24e Vrouw     44:57   7,875    7:37 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 AppelloopAxelRoad Running Axel0
05-11-2016 AppelloopAxelRoad Running Axel999
07-11-2015 AppelloopAxelRoad Running Axel1305
08-11-2014 AppelloopAxelRoad Running Axel1123
29-09-2007 AppelloopAxelSSP253

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
Atletiek Zeeland © 2019