zondag 17 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 20 oktober 2018 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Liam de MeyRKHAV45.45minM35   16.262  3:414.52-
2  Wim VercruyssenNieuw-Namen46.35minM45   15.971  3:454.44+0:50
3  Sander van DoornZaamslag47.03minM35   15.813  3:484.39+1:18
4  Gino van BroeckTemse47.12minM35   15.763  3:484.38+1:27
5  Andy HuybensBeveren48.54minM35   15.215  3:574.23+3:09
6  Jordy LeenknechtHulst49.10minM35   15.132  3:584.20+3:25
7  Fons de RijckeKloosterzande51.21minM45   14.489  4:084.02+5:36
8  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel51.49minM45   14.358  4:113.99+6:04
9  Joris de NeveEeklo52.39minM45   14.131  4:153.93+6:54
10  Tonny LauretZaamslag53.15minM55   13.972  4:183.88+7:30
11  Allan van AltenAxel53.55minM45   13.799  4:213.83+8:10
12  Saskia VercammenSint-Niklaas54.16minV35   13.710  4:233.81+8:31
13  Erik BollemanAxel55.13minM45   13.474  4:273.74+9:28
14  Marc d'HontKuitaart55.36minM45   13.381  4:293.72+9:51
15  Geerd de RyckStekene55.58minM55   13.294  4:313.69+10:13
16  Michiel LippensMoerbeke56.13minMse   13.235  4:323.68+10:28
17  Bart SmetStekene57.21minM35   12.973  4:383.60+11:36
18  Jos WynsHallaar57.21minM65   12.973  4:383.60+11:36
19  Kris de VleeschauwerStekene57.42minM45   12.894  4:393.58+11:57
20  Frank BoerebachHoek57.51minM55   12.861  4:403.57+12:06
21  Youri RaemdonckNieuw-Namen58.02minM35   12.820  4:413.56+12:17
22  Arnold BoonmanHulst58.54minM55   12.632  4:453.51+13:09
23  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas59.27minM55   12.515  4:483.48+13:42
24  Jaap van der VeenTerneuzen1.00.00minM45   12.400  4:503.44+14:15
25  Paul ObbelsHijlen1.00.15minM65   12.349  4:523.43+14:30
26  Marco WautersVogelwaarde1.00.58minM45   12.203  4:553.39+15:13
27  Renate van HuffelSint Jansteen1.01.06minV35   12.177  4:563.38+15:21
28  Koen KoutstaalHulst1.01.16minM45   12.144  4:563.37+15:31
29  Tom SchauwaertHulst1.02.02minM55   11.994  5:003.33+16:17
30  Edwin MoldersGraauw1.02.31minM45   11.901  5:033.31+16:46
31  Pepijn BoussenSint Jansteen1.02.43minM35   11.863  5:033.30+16:58
32  Frans VerwilligenHulst1.02.51minM55   11.838  5:043.29+17:06
33  Piet PijpelinkTerneuzen1.03.12minM45   11.772  5:063.27+17:27
34  Johan BrouwersOssenisse1.03.23minM45   11.738  5:073.26+17:38
35  Sjoerd BoussenHulst1.03.43minMse   11.677  5:083.24+17:58
36  Age BaltHulst1.03.56minM55   11.637  5:093.23+18:11
37  Willem van der HeydenKieldrecht1.04.15minM65   11.580  5:113.22+18:30
38  Michel FieretTerneuzen1.04.53minM45   11.467  5:143.19+19:08
39  Nienke BoogmansMoerbeke1.07.27minVse   11.030  5:263.06+21:42
40  Els ZweistraTerneuzen1.10.21minV55   10.576  5:402.94+24:36
41  Leo HoeksmaKoewacht1.10.21minM65   10.576  5:402.94+24:36
42  Ko de KoeyerZaamslag1.15.09minM65   9.900  6:042.75+29:24
43  Romain BolssensKieldrecht1.15.16minM55   9.885  6:042.75+29:31
44  Rudy van de VeldeWachtebeke1.18.10minM55   9.518  6:182.64+32:25
Mannen: 40 (90.91%) => M35=8 - M45=15 - M55=10 - M65=5 - Mse=2
Vrouwen: 4 (9.09%) => V35=2 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dirk BrynaertTemse26.29minM45   16.765  3:354.66-
2  Wim de RoosStekene27.28minM35   16.165  3:434.49+0:59
3  Ronny WagenaerMelsele28.25minM45   15.625  3:504.34+1:56
4  Joakim van GasseSint-Pauwels29.43minMse   14.941  4:014.15+3:14
5  Ralph SchaaljeAxel30.11minMse   14.710  4:054.09+3:42
6  Jos van GrembergheKoewacht30.34minM55   14.526  4:084.03+4:05
7  Cathy PoppeTerneuzen31.54minV35   13.918  4:193.87+5:25
8  Erwin van BeljouwKloosterzande31.59minM45   13.882  4:193.86+5:30
9  Ronny van AckerNieuw-Namen32.08minM65   13.817  4:213.84+5:39
10  Martin NoenesKemzeke32.33minM45   13.641  4:243.79+6:04
11  Patrick de SutterStekene32.37minM55   13.613  4:243.78+6:08
12  Cedric de BeeldeSint-Niklaas32.58minMse   13.468  4:273.74+6:29
13  Jan-Niek BoeijeTerneuzen33.18minMse   13.333  4:303.70+6:49
14  Roland SyutersenSint-Niklaas33.29minM55   13.260  4:313.68+7:00
15  Natasja de BooijWalsoorden33.48minV45   13.136  4:343.65+7:19
16  Kristof van de BergheKieldrecht34.41minM35   12.802  4:413.56+8:12
17  Etienne LenaertsSint Jansteen34.46minM55   12.771  4:423.55+8:17
18  Davy de WolfHulst34.55minM35   12.716  4:433.53+8:26
19  Paul de BooijLamswaarde34.59minM55   12.692  4:443.53+8:30
20  David LeenknechtNieuw-Namen35.01minM35   12.680  4:443.52+8:32
21  Patrick RoosenboomZele35.20minM45   12.566  4:463.49+8:51
22  Dirk de BosscherLokeren35.22minM55   12.554  4:473.49+8:53
23  Romain GeleynDe Klinge35.30minM65   12.507  4:483.47+9:01
24  Freer van RoeyenAxel36.43minM45   12.093  4:583.36+10:14
25  Rony AdriaenssensLokeren36.43minM55   12.093  4:583.36+10:14
26  Patrick CeuppensHalle37.12minM55   11.935  5:023.32+10:43
27  Jolande van DriesscheTerhole37.18minV45   11.903  5:023.31+10:49
28  Jack de BooijHulst37.42minM65   11.777  5:063.27+11:13
29  Tom de RudderTemse38.02minM35   11.674  5:083.24+11:33
30  Eddy WaelputStekene38.34minM45   11.513  5:133.20+12:05
31  Patrick MichielsNieuw-Namen38.40minM45   11.483  5:143.19+12:11
32  Ludwig van GeyteZele38.58minM55   11.394  5:163.17+12:29
33  Tommy BleyenbergNieuw-Namen39.36minM35   11.212  5:213.11+13:07
34  Dieter van NieuwenhuyzeAssenede39.58minM45   11.109  5:243.09+13:29
35  Mario VermeirssenNieuw-Namen40.09minM45   11.059  5:263.07+13:40
36  Ivo de WildeClinge40.14minM45   11.036  5:263.07+13:45
37  Elisabeth SchorrewegenHallaar40.18minV55   11.017  5:273.06+13:49
38  Arlette HendrickxHazelaar40.18minV55   11.017  5:273.06+13:49
39  Harry DurinckKalken40.24minM45   10.990  5:283.05+13:55
40  Hubert RoelsKloosterzande40.31minM65   10.958  5:293.04+14:02
41  Vincent van HoosteHeikant40.35minMse   10.940  5:293.04+14:06
42  Daan DielemanZaamslag41.06minM65   10.803  5:333.00+14:37
43  Tonny DevosHaasdonk42.02minM35   10.563  5:412.93+15:33
44  Daphne BoddaertHulst42.18minVse   10.496  5:432.92+15:49
45  Philippe van GeertruyEkeren42.39minM45   10.410  5:462.89+16:10
46  Marie-Claire MartensBoekhoute43.28minV45   10.215  5:522.84+16:59
47  Olivier BeletKieldrecht43.58minM35   10.099  5:562.81+17:29
48  Donny BuysroggeKoewacht44.03minM35   10.079  5:572.80+17:34
49  Isabelle JacobsLokeren44.20minV45   10.015  5:592.78+17:51
50  Luc van WolvelaerNieuw-Namen45.10minM55   9.830  6:062.73+18:41
51  Ine de DeyneKemzeke46.03minV55   9.642  6:132.68+19:34
52  Brigitte de VreezeBeveren46.36minV55   9.528  6:182.65+20:07
53  Maria van BelleErtvelde46.39minV55   9.518  6:182.64+20:10
54  Eddy van BovenSchoonaarde46.41minM55   9.511  6:192.64+20:12
55  jean-Pierre D'HauwZelzate49.27minM65   8.979  6:412.49+22:58
56  Aimé SamsonSint-Pauwels49.27minM65   8.979  6:412.49+22:58
57  Anneke de MunterNieuw-Namen49.49minV35   8.913  6:442.48+23:20
58  Bert LockefeerNieuw-Namen49.53minM45   8.901  6:442.47+23:24
59  Sabina LockefeerNieuw-Namen50.08minV35   8.856  6:462.46+23:39
60  Greta de VylderSint-Gillis-Waas52.48minV55   8.409  7:082.34+26:19
61  Wim CoppietersStrombeek-Bever52.50minM65   8.404  7:082.33+26:21
62  Rita van AvermaetAssenede56.58minV55   7.794  7:422.17+30:29
63  David de CockBornem1.06.38minM35   6.663  9:001.85+40:09
Mannen: 48 (76.19%) => M35=10 - M45=14 - M55=11 - M65=8 - Mse=5
Vrouwen: 15 (23.81%) => V35=3 - V45=4 - V55=7 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.262 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019