dinsdag 13 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
22-10: Tim van den Broeke de beste in 57e Singelloop
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
5e d'Ossekoppenloop
Ossenisse, zaterdag 8 september 2018 - Organisatie: d'Ossekoppenloop
11.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark VerhageZaamslag41.38Mse   17.006  3:32
2  Sander d'HontKuitaart43.16Mse   16.364  3:40
3  Sander Van DoornTerneuzen45.27Mse   15.578  3:51
4  Arjo VerhageAagtekerke46.22M45   15.270  3:56
5  Matti BuysseStekene47.06Mse   15.032  3:59
6  Jan HoppenbrouwersRijen47.30Mse   14.905  4:02
7  Jordy LeenknechtHulst47.46Mse   14.822  4:03
8  Fons de RijckeKloosterzande47.53Mse   14.786  4:03
9  Emardo de RijckSint Jansteen47.53Mse   14.786  4:03
10  Erwin van de BroekeAxel48.03Mse   14.735  4:04
11  Rinus WoestijneMiddelburg48.05M35   14.724  4:04
12  Jeroen Van goethemKloosterzande48.43Mse   14.533  4:08
13  Lion BaasVlissingen48.51M40   14.493  4:08
14  John van DijkeKloosterzande49.29M45   14.308  4:12
15  Lorenzo d'HontSint Jansteen50.22M35   14.057  4:16
16  Rudy Van GuyseStekene50.26Mse   14.038  4:16
17  Tonny LauretZaamslag50.40M55   13.974  4:18
18  Jo VerfaillieOostakker50.53Mse   13.914  4:19
19  Joris de NeveEeklo51.22Mse   13.783  4:21
20  Jeroen Van DijkKloosterzande51.31Mse   13.743  4:22
21  André VerdurmenKloosterzande52.46Mse   13.418  4:28
22  Saskia VercammenSint-Niklaas52.56Vse   13.375  4:29
23  Peter van den BergHulst53.05Mse   13.338  4:30
24  Geerd de RyckStekene53.10Mse   13.317  4:30
25  Erik BollemanAxel53.53M50   13.139  4:34
26  Frank BoerebachHoek54.34Mse   12.975  4:37
27  Jos WynsHallaar54.42Mse   12.943  4:38
28  Eric De MeulenaereSint-Gilles-Waas55.13Mse   12.822  4:41
29  Wilco FrankenKapellebrug56.19M45   12.572  4:46
30  Patrick de SutterStekene56.38Mse   12.501  4:48
31  Rudi de CaluwéSas van Gent56.38Mse   12.501  4:48
32  Stefaan De WertClinge58.10Mse   12.172  4:56
33  Renate Van HuffelSint Jansteen58.14Vse   12.158  4:56
34  Werner Van GoethemVogelwaarde58.31Mse   12.099  4:58
35  Tom SchauwaertHulst59.07Mse   11.976  5:01
36  Christophe De MiddelaerOssenisse59.17Mse   11.943  5:01
37  Koen KoutstaalHulst59.40Mse   11.866  5:03
38  Frans VerwilligenHulst1.00.33Mse   11.693  5:08
39  Erik SheefhutStekene1.01.18Mse   11.550  5:12
40  Jolanda Van DriesscheTerhole1.02.01Vse   11.416  5:15
41  Marco WautersVogelwaarde1.02.16Mse   11.370  5:17
42  Paul D'HaensHulst1.02.23Mse   11.349  5:17
43  Arthur StijnsOudelande1.03.04M70   11.226  5:21
44  Age BaltSint Jansteen1.03.11Mse   11.205  5:21
45  Johnny DoomsTerneuzen1.03.32M65   11.144  5:23
46  Edwin MoldersGraauw1.03.46Mse   11.103  5:24
47  Arno EigenraamVlaardingen1.04.18Mse   11.011  5:27
48  Nienke BoogmansMoerbeke1.04.57Vse   10.901  5:30
49  Sofie PauwelsKloosterzande1.05.33Vse   10.801  5:33
50  Michael BuijsKloosterzande1.05.33Mse   10.801  5:33
51  Leo HoeksmaKoewacht1.05.46Mse   10.765  5:34
52  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.05.59M65   10.730  5:36
53  Chantal NachtegaelHeikant1.06.29Vse   10.649  5:38
54  Anniek De RyckSint Jansteen1.06.29Vse   10.649  5:38
55  Alex van LeuvenSint Jansteen1.06.32Mse   10.641  5:38
56  Jacqueline d´HontKuitaart1.07.57Vse   10.419  5:46
57  Michel FieretTerneuzen1.07.58Mse   10.417  5:46
58  Wim MenuKloosterzande1.09.37Mse   10.170  5:54
59  Bram Van HoeveTerneuzen1.09.46M60   10.148  5:55
60  Jilt PrinsVogelwaarde1.10.00Mse   10.114  5:56
61  Emanuëla BrackeAxel1.10.06Vse   10.100  5:56
62  Dick HoogestegerHeinkenszand1.10.37Mse   10.026  5:59
63  Romain BolssensKieldrecht1.11.52Mse   9.852  6:05
64  Els ZweistraTerneuzen1.12.04V60   9.824  6:06
65  Antoine HaersVogelwaarde1.12.45Mse   9.732  6:10
66  Sarijke AertsMiddelburg1.12.49V60   9.723  6:10
Mannen: 55 (83.33%) => M35=2 - M40=1 - M45=3 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=43
Vrouwen: 11 (16.67%) => V60=2 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage41:38Sander d'Hont43:16Sander Van Doorn45:27Saskia Vercammen52:5666
2017Sander d'Hont42:07Andy Huybens45:06Sander van Doorn45:22Saskia Vercammen55:4994
2016Mark Verhage42:28Sander Post42:41Jente Samson43:13Renate van Huffel1:01:0759

8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sven VermeulenVlissingen30.23M40   15.798  3:48
2  Ronny WagenaerMelsele30.42Mse   15.635  3:50
3  Martijn de VriesMiddelburg31.23M35   15.295  3:55
4  Ben van VlietTerneuzen31.34Mse   15.206  3:57
5  Joakim van GasseSint-Pauwels32.26Mse   14.800  4:03
6  Ralf PreibischHalsteren32.50Mse   14.619  4:06
7  Ralph SchaaljeAxel34.38Mse   13.859  4:20
8  Jos van GrembergheKoewacht34.42Mse   13.833  4:20
9  Marc d'HontKuitaart34.53M45   13.760  4:22
10  Jasper RoctusHulst35.28Mse   13.534  4:26
11  Bart SteursEdegem36.15Mse   13.241  4:32
12  Martin NoensKemzeke36.19Mse   13.217  4:32
13  Eric van GoethemKloosterzande36.23Mse   13.193  4:33
14  Robert De SmetVianen36.40Mse   13.091  4:35
15  Natasja De BooijWalsoorden37.22V45   12.846  4:40
16  Cedric de BeeldeSint-Niklaas37.52Mse   12.676  4:44
17  Roland SyvertsenSint-Niklaas37.54Mse   12.665  4:44
18  Patrick RoosenboomZele38.03Mse   12.615  4:45
19  Jan-Niek BoeijeTerneuzen38.06Mse   12.598  4:46
20  Davy De WolfHulst38.09M35   12.582  4:46
21  Alwin BollemanTerneuzen38.27Mse   12.484  4:48
22  Jan KohlmanZevenaar38.47Mse   12.376  4:51
23  Hans SmitsKloosterzande38.50Mse   12.361  4:51
24  Marc WelvaertOosteeklo39.07Mse   12.271  4:53
25  Paul De BooijLamswaarde39.37Mse   12.116  4:57
26  Peter van den AbeeleKloosterzande39.45Mse   12.075  4:58
27  Guido GelderlandKoewacht39.54Mse   12.030  4:59
28  Ronald RoctusTerneuzen40.22Mse   11.891  5:03
29  Freer van RoeyenAxel40.31Mse   11.847  5:04
30  John GuequierreMiddelburg41.31M65   11.562  5:11
31  Piet BeijerMiddelburg41.31M70   11.562  5:11
32  Robin VerhaarWemeldinge41.36Mse   11.538  5:12
33  Ramon GroenGoes41.40Mse   11.520  5:13
34  Jermaine HoevenHulst41.51Vse   11.470  5:14
35  Johan BrouwersOssenisse42.02Mse   11.420  5:15
36  Julie SerraveensLamswaarde42.23Vse   11.325  5:18
37  Ivo de WildeClinge42.58Mse   11.171  5:22
38  Joop MaasKloosterzande42.58Mse   11.171  5:22
39  Peter SlockVrasene43.27Mse   11.047  5:26
40  Patrick MichielsNieuw-Namen43.27Mse   11.047  5:26
41  Peter verhaarWemeldinge43.29Mse   11.039  5:26
42  Judith RidderhofKloosterzande43.40Vse   10.992  5:28
43  Inge BaartKloosterzande43.40Vse   10.992  5:28
44  Maryse De SmetZevenaar43.40Vse   10.992  5:28
45  Margo HermansOssenisse43.41Vse   10.988  5:28
46  Hubert RoelsKloosterzande44.39Mse   10.750  5:35
47  Koos SchaayRotterdam44.51Mse   10.702  5:36
48  Claudia PaelinckPuivelde44.54Vse   10.690  5:37
49  Ulrike BlankensteinHalsteren45.12Vse   10.619  5:39
50  Cindy van den BrandeHulst46.47Vse   10.260  5:51
51  Arlette HendrickxHallaar47.23Vse   10.130  5:55
52  Annelies RombautKieldrecht47.23Vse   10.130  5:55
53  Inge KouwenbergWalsoorden47.40Vse   10.070  5:58
54  Peggy de CockHengstdijk48.57Vse   9.806  6:07
55  Coosje Van EekelenHulst48.59Vse   9.799  6:07
56  Nicole van PamelenTerneuzen49.32Vse   9.690  6:12
57  Claire MartensBoekhoute49.45Vse   9.648  6:13
58  Brigitt de VreezeMelsele51.40Vse   9.290  6:28
59  Maria van BelleErtvelde51.40Vse   9.290  6:28
60  Yves RooversWommelgem51.59Mse   9.234  6:30
61  Ine de DeyneKemzeke52.51Vse   9.082  6:36
62  Aimé SamsonSint-Pauwels53.39Mse   8.947  6:42
63  Wim CoppietersStrombeek-Bever57.59Mse   8.278  7:15
64  Greta de VylderSint-Gilles-Waas58.00Vse   8.276  7:15
65  Rudi VanwaesbergheSint-Pauwels58.03Mse   8.269  7:15
66  Ghuy GaelensGentbrugge1.01.52Mse   7.759  7:44
67  Rita Van AvermaetAssenede1.01.52Vse   7.759  7:44
Mannen: 45 (67.16%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=39
Vrouwen: 22 (32.84%) => V45=1 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sven Vermeulen30:23Ronny Wagenaer30:42Martijn de Vries31:23Natasja De Booij37:2267
2016Joos Pauwel31:32Kenneth Colleman31:47Frank van de Branden32:00Cathy Poppe34:1257


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.236 seconden nodig om deze lijst met 133 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-09-2017 d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop0
10-09-2016 d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop377
12-09-2015 d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop714

 
Laatste reacties:
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018