zondag 17 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
6e Zomerloop
Zuidzande, dinsdag 7 augustus 2018 - Organisatie: Wielingen
10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark Verhage (PR 33.43)Zaamslag36.00Mse   16.667  3:36
2  Dieter StaelensMaldegem37.24Mse   16.043  3:44
3  Angelo Van NevelZedelgem38.25Mse   15.618  3:51
4  Erik Cappon (PR 34.52)Zuidzande38.50M50   15.451  3:53
5  Emardo de Rijck (PR)Sint Jansteen39.57Mse   15.019  4:00
6  Amor MaertensNummer Een41.37Mse   14.417  4:10
7  Marius Besuijen (PR 35.10)Middelburg41.41M55   14.394  4:10
8  Patrick van Morrelgem (PR)Sluis41.45Mse   14.371  4:11
9  Francois van de Broecke (PR 39.41)Breskens41.50M50   14.343  4:11
10  Davy ProudOostburg42.00Mse   14.286  4:12
11  Martin HundrupBonn42.07Mse   14.246  4:13
12  Joerg WerthTerhofstede43.13Mse   13.884  4:19
13  Jens ThuysMaldegem44.16Mse   13.554  4:26
14  Koen Hamelink (debuut)Nieuwvliet44.43Mse   13.418  4:28
15  Arthur van Aartsen (PR 41.22)Middelburg45.26M40   13.206  4:33
16  Wim WillemsBassevelde45.33Mse   13.172  4:33
17  Twan TimmermansNummer Een45.39Mse   13.143  4:34
18  Dimmy Ivens (PR 43.08)Schoondijke47.20Mse   12.676  4:44
19  Jaap van der Veen (PR 42.18)Terneuzen47.31M50   12.627  4:45
20  Ingrid Koene (PR 44.27)Yerseke48.53V55   12.274  4:53
21  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg49.43M65   12.068  4:58
22  Nadine HaasCadzand-Bad50.52Vse   11.796  5:05
23  Marco HaasCadzand-Bad50.53Mse   11.792  5:05
24  Karel LowetteBrussel51.06Mse   11.742  5:07
25  Christian NoeskeZuidzande51.23Mse   11.677  5:08
26  Serge van de VeldeZuidzande51.40Mse   11.613  5:10
27  Emanuela Bracke (PR 51.43)Axel52.37Vse   11.403  5:16
28  Leo Bracke (PR 40.16)Axel52.38Mse   11.400  5:16
29  Bram Goethals (PR 51.37)Schoondijke53.35Mse   11.198  5:22
30  Edith van Dijke (debuut)Goes54.07Vse   11.087  5:25
31  Johnny Dooms (PR 44.55)Terneuzen54.22M65   11.036  5:26
32  Edwin Riemens (debuut)Axel54.50M50   10.942  5:29
33  Marc van der Male (debuut)Axel54.50Mse   10.942  5:29
34  Rudie Hogervorst (PR 50.49)Aardenburg55.12M50   10.870  5:31
35  Sabine HerremerreKnokke57.28Vse   10.441  5:45
36  Dorien Vasseur (PR 57.59)Oostburg1.03.31Vse   9.446  6:21
37  Tessa CuvelienSint-Laureins1.09.27Vse   8.639  6:57
Mannen: 30 (81.08%) => M40=1 - M50=5 - M55=1 - M65=2 - Mse=21
Vrouwen: 7 (18.92%) => V55=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage36:00Dieter Staelens37:24Angelo Van Nevel38:25Ingrid Koene48:5337
2017Mark Verhage33:59Bert van de Velde34:07Sebastien Mahia35:37Frederique Versluijs39:4541
2015Tim Pleijte34:37Mark Verhage35:09Theo Rabout36:11Myrthe Faro44:5465

6.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Guy De WachterBetekom25.22Mse   16.321  3:41
2  Maurice SteketeeMiddelburg28.58M35   14.292  4:12
3  Norbert EelmanElst29.56Mse   13.831  4:20
4  Aron FenijnZuidzande31.09Mse   13.291  4:31
5  Aafje van RemoortereBiervliet31.18Vse   13.227  4:32
6  David MullaertBiervliet31.19Mse   13.220  4:32
7  Sanne HeijmannVeenendaal31.38Vse   13.087  4:35
8  Jeroen de BartSint-Laureins31.59Mse   12.944  4:38
9  Ebe BlaauwTerneuzen32.06M60   12.897  4:39
10  Roman BoeffgenGroede32.10Mse   12.870  4:40
11  Alex FenijnPhilippine33.18Mse   12.432  4:50
12  Kurt de MuytDamme33.28Mse   12.371  4:51
13  Steven HeijnssensBassevelde33.39Mse   12.303  4:53
14  Joerg KeyserBergisch Gladbach33.41Mse   12.291  4:53
15  D. BrouwerHeemskerk33.49Mse   12.242  4:54
16  Rini FenijnNieuwvliet34.08Mse   12.129  4:57
17  Jeffrey VeldkampAardenburg34.27Mse   12.017  5:00
18  Anne Mie DepreitereMoerkerke34.31Vse   11.994  5:00
19  Guido VanderijseDamme35.13Mse   11.756  5:06
20  Stephan van BerkelTilburg35.32Mse   11.651  5:09
21  S. de WolfAardenburg36.18Mse   11.405  5:16
22  Michel de MeijerCadzand36.49Mse   11.245  5:20
23  Pol van de VijverKoewacht37.44Mse   10.972  5:28
24  Jaco van GiezenSchiedam38.11Mse   10.842  5:32
25  Cindy DijkersBiervliet38.20Vse   10.800  5:33
26  Annemieke RijnbergZuidzande39.14V50   10.552  5:41
27  Jan de JongeDriewegen39.16Mse   10.543  5:41
28  Katrien VervarckeOostkerke39.47Vse   10.406  5:46
29  Cecile MullaertBiervliet40.19Vse   10.269  5:51
30  Arsene van LaekenAssenede41.33Mse   9.964  6:01
31  Nicole van PamelenTerneuzen42.10Vse   9.818  6:07
32  Andrea JansenOostburg43.36Vse   9.495  6:19
33  Elisabeth StickerGroede44.12Vse   9.367  6:24
34  Jordy CuvelierSint-Laureins47.54Mse   8.643  6:57
Mannen: 24 (70.59%) => M35=1 - M60=1 - Mse=22
Vrouwen: 10 (29.41%) => V50=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Guy De Wachter25:22Maurice Steketee28:58Norbert Eelman29:56Aafje van Remoortere31:1834
2015Joos Pauwel25:46Bert Verbeke26:15Tim Buysse27:02Leslie van de Vijver31:1942


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.673 seconden nodig om deze lijst met 71 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508

 
Laatste reacties:
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019