donderdag 22 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Zomerloop Nieuwvliet

Nieuwvliet, dinsdag 31 juli 2018 - Organisatie: Wielingen
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Mark VerhageZaamslag27.35Mse   18.272  3:175.08-
2  Guy de WachterBetekom28.46Mse   17.520  3:254.87+1:11
3  Angelo van Nevelzedelgem28.55Mse   17.429  3:274.84+1:20
4  Erik CapponZuidzande29.30M50   17.085  3:314.75+1:55
5  Arie NimbergZeist29.57Mse   16.828  3:344.67+2:22
6  Simon de ClerckNieuwvliet30.22M35   16.597  3:374.61+2:47
7  Karl Peter BosharWahnwegen30.58Mse   16.276  3:414.52+3:23
8  Emardo de RijckSint Jansteen31.18Mse   16.102  3:444.47+3:43
9  Francois van de BroeckeBreskens31.50M50   15.832  3:474.40+4:15
10  Davy ProvoOostburg31.55Mse   15.791  3:484.39+4:20
11  Martin HundrepBonn32.12Mse   15.652  3:504.35+4:37
12  Peter DryepondtDudzele32.43Mse   15.405  3:544.28+5:08
13  Marnix van den BrandeTerneuzen33.07Mse   15.219  3:574.23+5:32
14  Esther VerhaegenSluis33.18Vse   15.135  3:584.20+5:43
15  Jeroen DellaertGroede33.20Mse   15.120  3:584.20+5:45
16  Menno den DekkerTerneuzen33.25Mse   15.082  3:594.19+5:50
17  Paul DuurlandBavel33.30Mse   15.045  3:594.18+5:55
18  Koen HamelinkNieuwvliet33.48Mse   14.911  4:014.14+6:13
19  Jens ThuysMaldegem33.51Mse   14.889  4:024.14+6:16
20  Serge ClaessensVilvoorde34.01Mse   14.816  4:034.12+6:26
21  Marco van der MeulenOostburg34.14Mse   14.722  4:054.09+6:39
22  Luc de ConinckEeklo34.25Mse   14.644  4:064.07+6:50
23  Bart van JoleTerneuzen34.47Mse   14.490  4:084.02+7:12
24  Jeroen de VriesSchoondijke35.00Mse   14.400  4:104.00+7:25
25  Simon de FeijterBreskens35.04Mse   14.373  4:103.99+7:29
26  Martijn DoolaegeBiervliet35.05Mse   14.366  4:113.99+7:30
27  Twan TimmermansNummer Een35.33Mse   14.177  4:143.94+7:58
28  Aafje van RemoortereBiervliet35.37Vse   14.151  4:143.93+8:02
29  David MullaertBiervliet35.38Mse   14.144  4:153.93+8:03
30  Johan de FeijterOostburg35.53Mse   14.046  4:163.90+8:18
31  Dimmy IvensSchoondijke36.16Mse   13.897  4:193.86+8:41
32  Leon MahieuBreda36.28Mse   13.821  4:203.84+8:53
33  Griet van HeddeghemBavegem36.48Vse   13.696  4:233.80+9:13
34  Pieter-Jan LanderwynOostburg36.58Mse   13.634  4:243.79+9:23
35  Steven HeynssensBassevelde37.04Mse   13.597  4:253.78+9:29
36  Ebe BlaauwTerneuzen37.10M60   13.561  4:253.77+9:35
37  Joa EphraimAxel37.42Mse   13.369  4:293.71+10:07
38  Bjorn BertrandSittard37.49Mse   13.327  4:303.70+10:14
39  Rudie HogervorstAardenburg38.10M50   13.205  4:333.67+10:35
40  John MansveldersDeurne38.15Mse   13.176  4:333.66+10:40
41  Tianda Donker CurtiusSchoondijke39.10Vse   12.868  4:403.57+11:35
42  Edwin RiemensAxel39.21Mse   12.808  4:413.56+11:46
43  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat39.55Vse   12.626  4:453.51+12:20
44  Ard van BriemenGouda39.58Mse   12.611  4:453.50+12:23
45  Anne-Mie DepreitereMoerkerke40.00Vse   12.600  4:463.50+12:25
46  Emanuela BrackeAxel41.00Vse   12.293  4:533.41+13:25
47  Janet de HeijOostburg41.05Vse   12.268  4:533.41+13:30
48  Stephan van BerkelTilburg41.14Mse   12.223  4:553.40+13:39
49  Pol van de VijverKoewacht41.40Mse   12.096  4:583.36+14:05
50  Michel de MeijerCadzand41.42Mse   12.086  4:583.36+14:07
51  Stefaan de WolfAardenburg41.46Mse   12.067  4:583.35+14:11
52  Marc van MaleAxel42.40Mse   11.813  5:053.28+15:05
53  Kimberley d'HooreSluis43.06Vse   11.694  5:083.25+15:31
54  Sabine HerremerreKnokke43.57Vse   11.468  5:143.19+16:22
55  Raimon LaanAxel44.05Mse   11.433  5:153.18+16:30
56  Ineke van MorrelgemSluis44.34Vse   11.309  5:183.14+16:59
57  Cindy DijkersBiervliet45.40Vse   11.036  5:263.07+18:05
58  Karin den DekkerTerneuzen46.13V45   10.905  5:303.03+18:38
59  Arsene van LaekenAssenede46.24Mse   10.862  5:313.02+18:49
60  Nicole van PamelenTerneuzen47.49Vse   10.540  5:422.93+20:14
61  Rik van SchuurOostburg48.07M70   10.475  5:442.91+20:32
62  Elisabeth StickerGroede49.15Vse   10.234  5:522.84+21:40
63  Chantal SchilperoordtTerneuzen49.38V45   10.154  5:552.82+22:03
Mannen: 47 (74.6%) => M35=1 - M50=3 - M60=1 - M70=1 - Mse=41
Vrouwen: 16 (25.4%) => V45=2 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.4 km

2019Angelo van Nevel28:14Erik Cappon28:50Bert Verbeke28:53Esther Verhaegen33:5367
2018Mark Verhage27:35Guy de Wachter28:46Angelo van Nevel28:55Esther Verhaegen33:1863

7.8 km

2017Ronnie Overgaauw25:48Mark Verhage26:31Sander de Bart26:35Monique Verschuure30:4084

8.4 km

2015Mark Verhage27:38Rob van Bokhoven28:11? Soethaert28:37Myrthe Faro34:2088
4.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Frank AverinkRijssen13.27Mse   20.520  2:555.70-
2  Andy CocquytZelzate13.33Mse   20.369  2:575.66+0:06
3  Matti BuysseStekene14.02Mse   19.667  3:035.46+0:35
4  Joshua WinklesSolingen14.29Mse   19.056  3:095.29+1:02
5  Amor MaertensNummer Een14.56Mse   18.482  3:155.13+1:29
6  Maarten KolslootHilversum15.20Mse   18.000  3:205.00+1:53
7  Marnix ScheeleOostburg15.30Mse   17.806  3:224.95+2:03
8  Lotte MinneboBrugge15.38Vse   17.655  3:244.90+2:11
9  Tim BuysseAssenede15.40Mse   17.617  3:244.89+2:13
10  Leo BrackeAxel15.42Mse   17.580  3:254.88+2:15
11  Alex CocquytBoekhoute16.02Mse   17.214  3:294.78+2:35
12  Mattijs van de MeulenOostburg16.08Mse   17.107  3:304.75+2:41
13  Maxim SymoemsAdegem16.13Mse   17.020  3:324.73+2:46
14  Sjaak de HulluNieuwvliet16.14Mse   17.002  3:324.72+2:47
15  Thomas AverinkRijssen16.45Mse   16.478  3:384.58+3:18
16  Mats VierbergenHulst16.51Mse   16.380  3:404.55+3:24
17  Floris HuighSchoondijke16.58Mse   16.267  3:414.52+3:31
18  Paz BoekhoutSint Kruis17.05Mse   16.156  3:434.49+3:38
19  Hedy VersluijsOostburg17.09Vse   16.093  3:444.47+3:42
20  Alex FenijnPhilippine17.10Mse   16.078  3:444.47+3:43
21  Dennis van den BogaardRoosendaal17.29Mse   15.786  3:484.39+4:02
22  Colin FenijnIJzendijke17.33Mse   15.726  3:494.37+4:06
23  Rowen BoeffgenGroede17.36Mse   15.682  3:504.36+4:09
24  Dennis NicolaiBreskens17.38Mse   15.652  3:504.35+4:11
25  Mark BuitendijkBreskens17.40M45   15.623  3:504.34+4:13
26  Mark AdriaansEindhoven17.49Mse   15.491  3:524.30+4:22
27  Jordy MichielsenNieuwvliet17.56Mse   15.390  3:544.28+4:29
28  HenkPhilippine18.08Mse   15.221  3:574.23+4:41
29  Colin PosekardtWenden18.12Mse   15.165  3:574.21+4:45
30  Rini FenijnNieuwvliet18.17Mse   15.096  3:584.19+4:50
31  Ron GoossenCadzand18.20Mse   15.055  3:594.18+4:53
32  Arjen ScheeleOostburg18.23Mse   15.014  4:004.17+4:56
33  Ivan DellaertIJzendijke18.24Mse   15.000  4:004.17+4:57
34  Ilona DielemanNieuwvliet18.32Vse   14.892  4:024.14+5:05
35  Kirsten VierbergenHulst18.37Vse   14.825  4:034.12+5:10
36  Chantal OprinsRijen18.43Vse   14.746  4:044.10+5:16
37  Alff KonradGroede18.57Mse   14.565  4:074.05+5:30
38  Yente van CuijckRetranchement19.03Vse   14.488  4:084.02+5:36
39  Corinne MaertensNummer Een19.04Vse   14.476  4:094.02+5:37
40  Guido VanderyseDamme19.14Mse   14.350  4:113.99+5:47
41  Jan-Piet FlikweertOostburg19.26Mse   14.202  4:133.95+5:59
42  Diana ValkAardenburg19.33Vse   14.118  4:153.92+6:06
43  Alff ClemensGroede19.38Mse   14.058  4:163.90+6:11
44  Pieter MerleveneRoeselaere19.42Mse   14.010  4:173.89+6:15
45  Maris SchochaerzMelle19.47Mse   13.951  4:183.88+6:20
46  Niek DikkerEede19.53Mse   13.881  4:193.86+6:26
47  Patrick KokEmmen19.55Mse   13.858  4:203.85+6:28
48  Maruin HellerforthBocholt20.01Mse   13.789  4:213.83+6:34
49  Jacqueline MaasZuidzande20.16V50   13.618  4:243.78+6:49
50  Sam VerstraeteBreskens20.27Mse   13.496  4:273.75+7:00
51  Giovanni BoumanOostburg20.35Mse   13.409  4:283.72+7:08
52  Katrien VervarckeOostkerke21.03Vse   13.112  4:353.64+7:36
53  Egbert RisseeuwOostburg21.11Mse   13.029  4:363.62+7:44
54  Jan de JongeDriewegen21.15Mse   12.988  4:373.61+7:48
55  Dorien VasseurOostburg21.18Vse   12.958  4:383.60+7:51
56  Daan DielemanZaamslag21.22Mse   12.917  4:393.59+7:55
57  Laura HermansOostburg21.35Vse   12.788  4:423.55+8:08
58  Marenne HuighCadzand21.36Vse   12.778  4:423.55+8:09
59  Pauline ScheeleOostburg21.58Vse   12.564  4:473.49+8:31
60  Tonny van MulkenBreskens22.21M60   12.349  4:523.43+8:54
61  Margot AdriaansEindhoven22.38Vse   12.194  4:553.39+9:11
62  Sara van DaleOostburg22.41Vse   12.168  4:563.38+9:14
63  Luuk van MorrelgemSluis22.58Mse   12.017  5:003.34+9:31
64  Patrick van MorrelgemSluis23.04Mse   11.965  5:013.32+9:37
65  Astrid FinkRhedes23.05Vse   11.957  5:013.32+9:38
66  Annette WittholiKeulen23.17Vse   11.854  5:043.29+9:50
67  Levi Zimmerenzun23.18Mse   11.845  5:043.29+9:51
68  Willy DucessoyeIngelmunster23.32Mse   11.728  5:073.26+10:05
69  Maarten van DoeselaarBiervliet23.46Mse   11.613  5:103.23+10:19
70  Marije FenijnZuidzande24.38Vse   11.204  5:213.11+11:11
71  Geeske HamelinkBreskens24.43Vse   11.167  5:223.10+11:16
72  Franka PalmRhede24.45Vse   11.152  5:233.10+11:18
73  Sandra VermuntRoosendaal25.06Vse   10.996  5:273.05+11:39
74  J. de WispelaereSint Kruis25.31Mse   10.816  5:333.00+12:04
75  Monique BonteGoes25.45Vse   10.718  5:362.98+12:18
76  Annemarie van de VeldeRoosendaal25.53Vse   10.663  5:382.96+12:26
77  Lieveke van VugtIJzendijke26.13Vse   10.528  5:422.92+12:46
78  Willem van VugtIJzendijke26.17Mse   10.501  5:432.92+12:50
79  Gerhard FinkRhedes26.31Mse   10.409  5:462.89+13:04
80  Britta KeyserBerg Gladbach26.57Vse   10.241  5:522.84+13:30
81  Jorg KeyserBerg Gladbach26.58Mse   10.235  5:522.84+13:31
Mannen: 55 (67.9%) => M45=1 - M60=1 - Mse=53
Vrouwen: 26 (32.1%) => V50=1 - Vse=25

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.256 seconden nodig om deze lijst met 144 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019