zondag 23 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Zomerloop Nieuwvliet

Nieuwvliet, dinsdag 31 juli 2018 - Organisatie: Wielingen
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageZaamslag27.35minMse   18.272  3:175.08-
2  Guy de WachterBetekom28.46minMse   17.520  3:254.87+1:11
3  Angelo van Nevelzedelgem28.55minMse   17.429  3:274.84+1:20
4  Erik CapponZuidzande29.30minM50   17.085  3:314.75+1:55
5  Arie NimbergZeist29.57minMse   16.828  3:344.67+2:22
6  Simon de ClerckNieuwvliet30.22minM35   16.597  3:374.61+2:47
7  Karl Peter BosharWahnwegen30.58minMse   16.276  3:414.52+3:23
8  Emardo de RijckSint Jansteen31.18minMse   16.102  3:444.47+3:43
9  Francois van de BroeckeBreskens31.50minM50   15.832  3:474.40+4:15
10  Davy ProvoOostburg31.55minMse   15.791  3:484.39+4:20
11  Martin HundrepBonn32.12minMse   15.652  3:504.35+4:37
12  Peter DryepondtDudzele32.43minMse   15.405  3:544.28+5:08
13  Marnix van den BrandeTerneuzen33.07minMse   15.219  3:574.23+5:32
14  Esther VerhaegenSluis33.18minVse   15.135  3:584.20+5:43
15  Jeroen DellaertGroede33.20minMse   15.120  3:584.20+5:45
16  Menno den DekkerTerneuzen33.25minMse   15.082  3:594.19+5:50
17  Paul DuurlandBavel33.30minMse   15.045  3:594.18+5:55
18  Koen HamelinkNieuwvliet33.48minMse   14.911  4:014.14+6:13
19  Jens ThuysMaldegem33.51minMse   14.889  4:024.14+6:16
20  Serge ClaessensVilvoorde34.01minMse   14.816  4:034.12+6:26
21  Marco van der MeulenOostburg34.14minMse   14.722  4:054.09+6:39
22  Luc de ConinckEeklo34.25minMse   14.644  4:064.07+6:50
23  Bart van JoleTerneuzen34.47minMse   14.490  4:084.02+7:12
24  Jeroen de VriesSchoondijke35.00minMse   14.400  4:104.00+7:25
25  Simon de FeijterBreskens35.04minMse   14.373  4:103.99+7:29
26  Martijn DoolaegeBiervliet35.05minMse   14.366  4:113.99+7:30
27  Twan TimmermansNummer Een35.33minMse   14.177  4:143.94+7:58
28  Aafje van RemoortereBiervliet35.37minVse   14.151  4:143.93+8:02
29  David MullaertBiervliet35.38minMse   14.144  4:153.93+8:03
30  Johan de FeijterOostburg35.53minMse   14.046  4:163.90+8:18
31  Dimmy IvensSchoondijke36.16minMse   13.897  4:193.86+8:41
32  Leon MahieuBreda36.28minMse   13.821  4:203.84+8:53
33  Griet van HeddeghemBavegem36.48minVse   13.696  4:233.80+9:13
34  Pieter-Jan LanderwynOostburg36.58minMse   13.634  4:243.79+9:23
35  Steven HeynssensBassevelde37.04minMse   13.597  4:253.78+9:29
36  Ebe BlaauwTerneuzen37.10minM60   13.561  4:253.77+9:35
37  Joa EphraimAxel37.42minMse   13.369  4:293.71+10:07
38  Bjorn BertrandSittard37.49minMse   13.327  4:303.70+10:14
39  Rudie HogervorstAardenburg38.10minM50   13.205  4:333.67+10:35
40  John MansveldersDeurne38.15minMse   13.176  4:333.66+10:40
41  Tianda Donker CurtiusSchoondijke39.10minVse   12.868  4:403.57+11:35
42  Edwin RiemensAxel39.21minMse   12.808  4:413.56+11:46
43  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat39.55minVse   12.626  4:453.51+12:20
44  Ard van BriemenGouda39.58minMse   12.611  4:453.50+12:23
45  Anne-Mie DepreitereMoerkerke40.00minVse   12.600  4:463.50+12:25
46  Emanuela BrackeAxel41.00minVse   12.293  4:533.41+13:25
47  Janet de HeijOostburg41.05minVse   12.268  4:533.41+13:30
48  Stephan van BerkelTilburg41.14minMse   12.223  4:553.40+13:39
49  Pol van de VijverKoewacht41.40minMse   12.096  4:583.36+14:05
50  Michel de MeijerCadzand41.42minMse   12.086  4:583.36+14:07
51  Stefaan de WolfAardenburg41.46minMse   12.067  4:583.35+14:11
52  Marc van MaleAxel42.40minMse   11.813  5:053.28+15:05
53  Kimberley d'HooreSluis43.06minVse   11.694  5:083.25+15:31
54  Sabine HerremerreKnokke43.57minVse   11.468  5:143.19+16:22
55  Raimon LaanAxel44.05minMse   11.433  5:153.18+16:30
56  Ineke van MorrelgemSluis44.34minVse   11.309  5:183.14+16:59
57  Cindy DijkersBiervliet45.40minVse   11.036  5:263.07+18:05
58  Karin den DekkerTerneuzen46.13minV45   10.905  5:303.03+18:38
59  Arsene van LaekenAssenede46.24minMse   10.862  5:313.02+18:49
60  Nicole van PamelenTerneuzen47.49minVse   10.540  5:422.93+20:14
61  Rik van SchuurOostburg48.07minM70   10.475  5:442.91+20:32
62  Elisabeth StickerGroede49.15minVse   10.234  5:522.84+21:40
63  Chantal SchilperoordtTerneuzen49.38minV45   10.154  5:552.82+22:03
Mannen: 47 (74.6%) => M35=1 - M50=3 - M60=1 - M70=1 - Mse=41
Vrouwen: 16 (25.4%) => V45=2 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.4 km

2019Angelo van Nevel28:14Erik Cappon28:50Bert Verbeke28:53Esther Verhaegen33:5367
2018Mark Verhage27:35Guy de Wachter28:46Angelo van Nevel28:55Esther Verhaegen33:1863

7.8 km

2017Ronnie Overgaauw25:48Mark Verhage26:31Sander de Bart26:35Monique Verschuure30:4084

8.4 km

2015Mark Verhage27:38Rob van Bokhoven28:11? Soethaert28:37Myrthe Faro34:2088
4.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Frank AverinkRijssen13.27minMse   20.520  2:555.70-
2  Andy CocquytZelzate13.33minMse   20.369  2:575.66+0:06
3  Matti BuysseStekene14.02minMse   19.667  3:035.46+0:35
4  Joshua WinklesSolingen14.29minMse   19.056  3:095.29+1:02
5  Amor MaertensNummer Een14.56minMse   18.482  3:155.13+1:29
6  Maarten KolslootHilversum15.20minMse   18.000  3:205.00+1:53
7  Marnix ScheeleOostburg15.30minMse   17.806  3:224.95+2:03
8  Lotte MinneboBrugge15.38minVse   17.655  3:244.90+2:11
9  Tim BuysseAssenede15.40minMse   17.617  3:244.89+2:13
10  Leo BrackeAxel15.42minMse   17.580  3:254.88+2:15
11  Alex CocquytBoekhoute16.02minMse   17.214  3:294.78+2:35
12  Mattijs van de MeulenOostburg16.08minMse   17.107  3:304.75+2:41
13  Maxim SymoemsAdegem16.13minMse   17.020  3:324.73+2:46
14  Sjaak de HulluNieuwvliet16.14minMse   17.002  3:324.72+2:47
15  Thomas AverinkRijssen16.45minMse   16.478  3:384.58+3:18
16  Mats VierbergenHulst16.51minMse   16.380  3:404.55+3:24
17  Floris HuighSchoondijke16.58minMse   16.267  3:414.52+3:31
18  Paz BoekhoutSint Kruis17.05minMse   16.156  3:434.49+3:38
19  Hedy VersluijsOostburg17.09minVse   16.093  3:444.47+3:42
20  Alex FenijnPhilippine17.10minMse   16.078  3:444.47+3:43
21  Dennis van den BogaardRoosendaal17.29minMse   15.786  3:484.39+4:02
22  Colin FenijnIJzendijke17.33minMse   15.726  3:494.37+4:06
23  Rowen BoeffgenGroede17.36minMse   15.682  3:504.36+4:09
24  Dennis NicolaiBreskens17.38minMse   15.652  3:504.35+4:11
25  Mark BuitendijkBreskens17.40minM45   15.623  3:504.34+4:13
26  Mark AdriaansEindhoven17.49minMse   15.491  3:524.30+4:22
27  Jordy MichielsenNieuwvliet17.56minMse   15.390  3:544.28+4:29
28  HenkPhilippine18.08minMse   15.221  3:574.23+4:41
29  Colin PosekardtWenden18.12minMse   15.165  3:574.21+4:45
30  Rini FenijnNieuwvliet18.17minMse   15.096  3:584.19+4:50
31  Ron GoossenCadzand18.20minMse   15.055  3:594.18+4:53
32  Arjen ScheeleOostburg18.23minMse   15.014  4:004.17+4:56
33  Ivan DellaertIJzendijke18.24minMse   15.000  4:004.17+4:57
34  Ilona DielemanNieuwvliet18.32minVse   14.892  4:024.14+5:05
35  Kirsten VierbergenHulst18.37minVse   14.825  4:034.12+5:10
36  Chantal OprinsRijen18.43minVse   14.746  4:044.10+5:16
37  Alff KonradGroede18.57minMse   14.565  4:074.05+5:30
38  Yente van CuijckRetranchement19.03minVse   14.488  4:084.02+5:36
39  Corinne MaertensNummer Een19.04minVse   14.476  4:094.02+5:37
40  Guido VanderyseDamme19.14minMse   14.350  4:113.99+5:47
41  Jan-Piet FlikweertOostburg19.26minMse   14.202  4:133.95+5:59
42  Diana ValkAardenburg19.33minVse   14.118  4:153.92+6:06
43  Alff ClemensGroede19.38minMse   14.058  4:163.90+6:11
44  Pieter MerleveneRoeselaere19.42minMse   14.010  4:173.89+6:15
45  Maris SchochaerzMelle19.47minMse   13.951  4:183.88+6:20
46  Niek DikkerEede19.53minMse   13.881  4:193.86+6:26
47  Patrick KokEmmen19.55minMse   13.858  4:203.85+6:28
48  Maruin HellerforthBocholt20.01minMse   13.789  4:213.83+6:34
49  Jacqueline MaasZuidzande20.16minV50   13.618  4:243.78+6:49
50  Sam VerstraeteBreskens20.27minMse   13.496  4:273.75+7:00
51  Giovanni BoumanOostburg20.35minMse   13.409  4:283.72+7:08
52  Katrien VervarckeOostkerke21.03minVse   13.112  4:353.64+7:36
53  Egbert RisseeuwOostburg21.11minMse   13.029  4:363.62+7:44
54  Jan de JongeDriewegen21.15minMse   12.988  4:373.61+7:48
55  Dorien VasseurOostburg21.18minVse   12.958  4:383.60+7:51
56  Daan DielemanZaamslag21.22minMse   12.917  4:393.59+7:55
57  Laura HermansOostburg21.35minVse   12.788  4:423.55+8:08
58  Marenne HuighCadzand21.36minVse   12.778  4:423.55+8:09
59  Pauline ScheeleOostburg21.58minVse   12.564  4:473.49+8:31
60  Tonny van MulkenBreskens22.21minM60   12.349  4:523.43+8:54
61  Margot AdriaansEindhoven22.38minVse   12.194  4:553.39+9:11
62  Sara van DaleOostburg22.41minVse   12.168  4:563.38+9:14
63  Luuk van MorrelgemSluis22.58minMse   12.017  5:003.34+9:31
64  Patrick van MorrelgemSluis23.04minMse   11.965  5:013.32+9:37
65  Astrid FinkRhedes23.05minVse   11.957  5:013.32+9:38
66  Annette WittholiKeulen23.17minVse   11.854  5:043.29+9:50
67  Levi Zimmerenzun23.18minMse   11.845  5:043.29+9:51
68  Willy DucessoyeIngelmunster23.32minMse   11.728  5:073.26+10:05
69  Maarten van DoeselaarBiervliet23.46minMse   11.613  5:103.23+10:19
70  Marije FenijnZuidzande24.38minVse   11.204  5:213.11+11:11
71  Geeske HamelinkBreskens24.43minVse   11.167  5:223.10+11:16
72  Franka PalmRhede24.45minVse   11.152  5:233.10+11:18
73  Sandra VermuntRoosendaal25.06minVse   10.996  5:273.05+11:39
74  J. de WispelaereSint Kruis25.31minMse   10.816  5:333.00+12:04
75  Monique BonteGoes25.45minVse   10.718  5:362.98+12:18
76  Annemarie van de VeldeRoosendaal25.53minVse   10.663  5:382.96+12:26
77  Lieveke van VugtIJzendijke26.13minVse   10.528  5:422.92+12:46
78  Willem van VugtIJzendijke26.17minMse   10.501  5:432.92+12:50
79  Gerhard FinkRhedes26.31minMse   10.409  5:462.89+13:04
80  Britta KeyserBerg Gladbach26.57minVse   10.241  5:522.84+13:30
81  Jorg KeyserBerg Gladbach26.58minMse   10.235  5:522.84+13:31
Mannen: 55 (67.9%) => M45=1 - M60=1 - Mse=53
Vrouwen: 26 (32.1%) => V50=1 - Vse=25

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.306 seconden nodig om deze lijst met 144 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020