zondag 16 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10e Stadsloop
Biervliet, woensdag 9 mei 2018 - Organisatie: Kuitenbijters
10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Sander Post (PR 33.55)Terneuzen35.23Mse   16.957  3:324.71
2  Davy BraekmanAssenede36.32Mse   16.423  3:394.56
3  Wim van Sparrentak (PR 34.04)Sint Laurens36.37M45   16.386  3:404.55
4  Edwin de la Ruelle (PR 34.21)Koewacht36.47M50   16.312  3:414.53
5  Stefan van den Broeke (PR 37.19)Axel38.06Mse   15.748  3:494.37
6  Christian de MeyerPhilippine39.40Mse   15.126  3:584.20
7  Ronny TresonieHeille40.00Mse   15.000  4:004.17
8  Henk de BrauwerWaarschoot40.14Mse   14.913  4:014.14
9  Monique Verschuure (PR 36.43)Yerseke40.56V35   14.658  4:064.07
10  Jan Rouwendaal (PR 38.16)Vogelwaarde41.19Mse   14.522  4:084.03
11  Jeroen van Goethem (PR 40.59)Kloosterzande41.30Mse   14.458  4:094.02
12  Hans Verhaagen (PR 39.37)Goes41.57M50   14.303  4:123.97
13  Gijsbert Elstgeest (PR 40.42)s-Heerenhoek41.59M45   14.291  4:123.97
14  Marco de Feijter (PR 40.02)Schoondijke42.47Mse   14.024  4:173.90
15  Marnix van den Brande (PR 38.15)Clinge44.02Mse   13.626  4:243.79
16  Philip Vioen (PR)Koewacht44.13Mse   13.570  4:253.77
17  Jordy Alvarez Morcus (PR 43.22)Kuitaart44.17Mse   13.549  4:263.76
18  Andre van HarenMillingen45.25Mse   13.211  4:333.67
19  Albert Platteeuw (PR 40.48)Terneuzen45.45M50   13.115  4:353.64
20  Menno van der Zanden (PR 43.11)Philippine45.49Mse   13.096  4:353.64
21  Aafje van Remoortere (PR)Biervliet45.55Vse   13.067  4:363.63
22  Tom van Remoortere (PR 43.28)Hulst46.00M35   13.043  4:363.62
23  Arjan LuteijnOostburg46.05Mse   13.020  4:373.62
24  Martijn Doolaege (PR 43.14)Biervliet46.30Mse   12.903  4:393.58
25  Gino Dhanis (PR 43.36)Sint Jansteen46.38M50   12.866  4:403.57
26  Wim WillemsBassevelde46.56Mse   12.784  4:423.55
27  David Mullaert (PR 43.59)Biervliet47.04Mse   12.748  4:423.54
28  William Bolleman (debuut)Axel47.22Mse   12.667  4:443.52
29  Tijl HoonhorstBiervliet47.32Mse   12.623  4:453.51
30  Wesley HaekeWestdorpe47.39Mse   12.592  4:463.50
31  Jaap van der Veen (PR 42.18)Terneuzen48.34M50   12.354  4:513.43
32  Jacques Zaman (PR 44.51)Terneuzen48.57M55   12.257  4:543.40
33  René Goetheer (PR 44.13)Wolphaartsdijk50.32M50   11.873  5:033.30
34  Rini Fenijn (PR)Nieuwvliet51.15Mse   11.707  5:083.25
35  Jens PatijnBiervliet51.24Mse   11.673  5:083.24
36  Peter KestelooBreskens51.38Mse   11.620  5:103.23
37  Arjan Kesteloo (debuut)Koewacht51.53M40   11.564  5:113.21
38  Geert StandaertAssenede52.03Mse   11.527  5:123.20
39  Johnny Dooms (PR 44.55)Terneuzen52.09M65   11.505  5:133.20
40  Piet Beijer (PR 44.20)Middelburg52.11M65   11.498  5:133.19
41  Eric AsselmanTerneuzen52.23Mse   11.454  5:143.18
42  Mia PalmansNeerpelt52.49Vse   11.360  5:173.16
43  Seby FlorescuBiervliet53.37Mse   11.191  5:223.11
44  Janet de Heij (debuut)Oostburg54.03Vse   11.101  5:243.08
45  Ivan VerbekeSint-Laureins54.41Mse   10.972  5:283.05
46  Leo Hoekma (PR 51.34)Koewacht55.02Mse   10.902  5:303.03
47  Arthur Stijns (PR 50.53)Oudelande55.13M70   10.866  5:313.02
48  Frank Faes (PR 49.36)Sluis58.10Mse   10.315  5:492.87
49  Carla Zegers (PR 49.12)Koewacht59.24V45   10.101  5:562.81
50  Tessa AwelierSint-Laureins1.02.10Vse   9.651  6:132.68
51  Peter ZeegersBiervliet1.08.45Mse   8.727  6:532.42
Mannen: 45 (88.24%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=6 - M55=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=31
Vrouwen: 6 (11.76%) => V35=1 - V45=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Remy Vasseur35:30Liam de Mey35:35Boris de Bruijn36:05Angela Buijck43:4868
2018Sander Post35:23Davy Braekman36:32Wim van Sparrentak36:37Monique Verschuure40:5651
2017Sander Post36:20Angelo van Nevel37:38Davy Braekman37:42Monique Verschuure40:5652
2016Tim Pleijte33:39Bart Bleyaert35:23Michel Buijck36:43Myrthe Faro48:5954

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Kevin StrubbeAdegem27.17Mse   16.494  3:384.58
2  Wilco BoogaardMiddelburg27.57M40   16.100  3:444.47
3  Martijn KoxWestdorpe28.24M40   15.845  3:474.40
4  Edwin de JaegerZuiddorpe28.39M45   15.707  3:494.36
5  Peter SlitsSluis29.28M50   15.271  3:564.24
6  Reggie BlondeelWatervliet29.34Mse   15.220  3:574.23
7  Ruben BoutensMiddelburg30.24Mse   14.803  4:034.11
8  Edwin de BruynSluis30.44Mse   14.642  4:064.07
9  Maurice SteketeeMiddelburg33.14M35   13.541  4:263.76
10  Marcel RooseBreskens33.53Mse   13.281  4:313.69
11  Carlo de SmitBreskens33.53Mse   13.281  4:313.69
12  Achilles RoelsLichtervelde34.42Mse   12.968  4:383.60
13  Corina van de WegePhilippine36.15Vse   12.414  4:503.45
14  Jimmy BlaakmanGroede36.34Mse   12.306  4:533.42
15  Marcel WelvaertOosteeklo36.45Mse   12.245  4:543.40
16  Martine BouteWaarschoot36.53Vse   12.201  4:553.39
17  Bennie BouterseTerneuzen36.56Mse   12.184  4:553.38
18  John GuequierreMiddelburg37.22M65   12.043  4:593.35
19  Leo KaijserTerneuzen37.40M55   11.947  5:013.32
20  Ivan DellaertIJzendijke38.40Mse   11.638  5:093.23
21  Saskia StitzingerAxel39.03Vse   11.524  5:123.20
22  Annemarie VerschuureKruiningen39.53V40   11.283  5:193.13
23  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat40.18Vse   11.166  5:223.10
24  Mariëlle SimonseGoes40.50V45   11.020  5:273.06
25  Cindy DijkersBiervliet42.01Vse   10.710  5:362.98
26  Monica SchramSluis42.09Vse   10.676  5:372.97
27  Annelies de WaalHulst44.06Vse   10.204  5:532.83
28  Daniel RoelsLichtervelde45.08Mse   9.970  6:012.77
29  Cecile MullaertBiervliet45.46Vse   9.832  6:062.73
30  Natascha de SchepperHulst51.57Vse   8.662  6:562.41
Mannen: 19 (63.33%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=12
Vrouwen: 11 (36.67%) => V40=1 - V45=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Bert Verbeke27:36Sven Westerop28:35Paul Haertjens31:28Ingrid Koene35:1331
2018Kevin Strubbe27:17Wilco Boogaard27:57Martijn Kox28:24Corina van de Wege36:1530
2017Martijn Kox29:26Tony Demaret31:09Paul Haertjens31:20Cathy Poppe32:5225
2016Peter Slits29:18Martijn Kox29:20Amor Maertens30:35Cathy Poppe33:0123

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Benny FischerOostende16.12Mse   18.519  3:145.14
2  Ronny WagenaerMelsele18.33Mse   16.173  3:434.49
3  Joos PauwelKleit18.50Mse   15.929  3:464.42
4  Sjaak Luteijn (debuut)Oostburg19.09M60   15.666  3:504.35
5  Paul HaertjensBoekhoute20.02Mse   14.975  4:004.16
6  Joris CuelenaereBiervliet20.43Mse   14.481  4:094.02
7  Artjan Lambert (debuut)Vogelwaarde20.57Mse   14.320  4:113.98
8  Omar Hillaert (PR 20.22)Westdorpe20.59Mse   14.297  4:123.97
9  Rudi de Caluwé (PR)Sas van Gent21.27Mse   13.986  4:173.89
10  Daniel MangnusBiervliet21.50Mse   13.740  4:223.82
11  Youri Elstgeest (PR 20.52)s-Heerenhoek22.16Mse   13.473  4:273.74
12  Jordy AwelierSint-Laureins22.24Mse   13.393  4:293.72
13  Sabine Vasseur (PR 22.06)Axel22.30Vse   13.333  4:303.70
14  Anoucha SteijaertKaprijke23.07Vse   12.978  4:373.60
15  Stijn BeldeBiervliet23.14Mse   12.912  4:393.59
16  Mathijs BoerjanBiervliet23.15Mse   12.903  4:393.58
17  Corine de Jonge (PR 22.30)Terneuzen23.36Vse   12.712  4:433.53
18  Adrie de JongeTerneuzen23.37Mse   12.703  4:433.53
19  Patrick van de VeireBoekhoute23.56Mse   12.535  4:473.48
20  Rick GroosmanIJzendijke24.22Mse   12.312  4:523.42
21  Marianne Knijff (PR)Philippine24.25V55   12.287  4:533.41
22  Hedy Versluys (debuut)Oostburg24.30Vse   12.245  4:543.40
23  Finn van de CapelleSluis25.49Mse   11.620  5:103.23
24  Mandy WolfertTerneuzen26.12Vse   11.450  5:143.18
25  Alwin Bolleman (debuut)Terneuzen26.13Mse   11.443  5:153.18
26  Kimberley D'Hoore (PR)Sluis26.18Vse   11.407  5:163.17
27  Rudy van de VeldeWachtebeke26.34Mse   11.292  5:193.14
28  Maud van Leening (PR 24.45)Sluis26.40Vse   11.250  5:203.13
29  Sjaak Oosterling (PR)Breskens26.49M65   11.187  5:223.11
30  Arjan Schotanus (PR 26.18)Middelburg27.16Mse   11.002  5:273.06
31  Shirley VereeckeAssenede27.20Vse   10.976  5:283.05
32  Ester KoopmanAxel27.26Vse   10.936  5:293.04
33  Jacky Dooms (PR)Sluiskil27.29Mse   10.916  5:303.03
34  Josa van der Vliet (PR 23.07)Terneuzen27.30Vse   10.909  5:303.03
35  Kim Janse (debuut)Terneuzen27.31Vse   10.902  5:303.03
36  Marianne de BaedtsEeklo27.32Vse   10.896  5:303.03
37  Marian van Voren (PR)Terneuzen27.40Vse   10.843  5:323.01
38  Nicolien van Bezu (PR)Biervliet27.50Vse   10.778  5:342.99
39  Jan de Jonge (PR 27.45)Driewegen28.01Mse   10.708  5:362.97
40  Arsene van LaekenAssenede28.13Mse   10.632  5:392.95
41  Wim WolfertSluiskil28.31Mse   10.520  5:422.92
42  Pauline TodalOostburg28.56Vse   10.369  5:472.88
43  Ko den HamerBiervliet29.24Mse   10.204  5:532.83
44  Mia GelanoteOosteeklo30.13Vse   9.928  6:032.76
45  Lia ProvoostBiervliet30.27Vse   9.852  6:052.74
46  Jennifer PichalTerneuzen30.35Vse   9.809  6:072.72
47  Lut de GuchtenaereKluizen30.44Mse   9.761  6:092.71
48  Mia van Belle (PR 29.54)Vlissingen31.40V65   9.474  6:202.63
49  Marieke MullaertBiervliet31.49Vse   9.429  6:222.62
50  Sjaak de VisserBiervliet32.45Mse   9.160  6:332.54
51  Marian Bos (debuut)Terneuzen33.01Vse   9.086  6:362.52
52  Kelly AarssenTerneuzen33.02Vse   9.082  6:362.52
53  Saskia KestelooKoewacht33.21Vse   8.996  6:402.50
54  Johny DoensKluizen42.45Mse   7.018  8:331.95
Mannen: 30 (55.56%) => M60=1 - M65=1 - Mse=28
Vrouwen: 24 (44.44%) => V55=1 - V65=1 - Vse=22

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Bert van de Velde17:12Peter Meeuwsen17:53Thomas Wulffraat18:19Corine de Jonge22:3063
2018Benny Fischer16:12Ronny Wagenaer18:33Joos Pauwel18:50Sabine Vasseur22:3054
2017Amor Maertens19:20Tom du Puy20:15Joakim van Gasse20:51Melissa van Eetvelt22:1068


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 10.075 seconden nodig om deze lijst met 135 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
29-05-2019 11e StadsloopBiervlietKuitenbijters0
24-05-2017 9e StadsloopBiervlietKuitenbijters0
05-05-2016 8e StadsloopBiervlietKuitenbijters406

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
Atletiek Zeeland © 2019