zondag 8 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Kika KWF Run

Heinkenszand, woensdag 11 april 2018 - Organisatie: Heinkenszandse Run
10.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sebastien MahiaNamen40.56minMse   15.024  4:004.17-
2  Ronald GeertseSerooskerke41.58minMse   14.654  4:064.07+1:02
3  Peter MeeuwsenKrabbendijke42.07minMse   14.602  4:074.06+1:11
4  Marcel AdriaanseMiddelburg42.30minM45   14.471  4:094.02+1:34
5  Arnoud RijkHeinkenszand42.49minMse   14.364  4:113.99+1:53
6  Jan HoppenbrouwersRijen42.54minMse   14.336  4:113.98+1:58
7  Jan MolendijkKrabbendijke46.49minMse   13.136  4:343.65+5:53
8  Lion BaasVlissingen46.57minM40   13.099  4:353.64+6:01
9  Maurice SteketeeMiddelburg48.02minM35   12.804  4:413.56+7:06
10  David ViergeverHeinkenszand49.45minMse   12.362  4:513.43+8:49
11  Jarno van den DriesHeinkenszand49.57minMse   12.312  4:523.42+9:01
12  Alex de HaanHeinkenszand50.02minMse   12.292  4:533.41+9:06
13  Esther de KoningHeinkenszand50.03minVse   12.288  4:533.41+9:07
14  Jasper MarcusseHeinkenszand50.06minMse   12.275  4:533.41+9:10
15  Patrick StokxHeinkenszand51.08minMse   12.027  4:593.34+10:12
16  Marjan SteenblokHeinkenszand52.54minVse   11.626  5:103.23+11:58
17  René den ToonderGoes53.00minMse   11.604  5:103.22+12:04
18  Ruben de JongeHeinkenszand54.04minMse   11.375  5:163.16+13:08
19  Caroline VeringaMiddelburg54.19minV40   11.322  5:183.15+13:23
20  John OverweelMiddelburg54.19minM65   11.322  5:183.15+13:23
21  Gerben de MaatHeinkenszand54.40minMse   11.250  5:203.13+13:44
22  Rene GoetheerWolphaartsdijk54.46minM50   11.229  5:213.12+13:50
23  John GuequierreMiddelburg55.05minM65   11.165  5:223.10+14:09
24  Marije BesuijenMiddelburg55.34minV35   11.068  5:253.07+14:38
25  Stefan van de DriesHeinkenszand55.47minMse   11.025  5:273.06+14:51
26  Wim WitteBorssele55.51minM60   11.012  5:273.06+14:55
27  Johnny CapponHeinkenszand55.53minMse   11.005  5:273.06+14:57
28  Arthur StijnsOudelande57.08minM70   10.764  5:342.99+16:12
29  Jeantine TraasHeinkenszand57.09minVse   10.761  5:352.99+16:13
30  Giljam de VriezeWolphaartsdijk58.47minMse   10.462  5:442.91+17:51
31  Hans MinnaardYerseke59.10minM55   10.394  5:462.89+18:14
32  Bjorn de HaanHeinkenszand59.31minMse   10.333  5:482.87+18:35
33  Bryan KaatHeinkenszand59.31minMse   10.333  5:482.87+18:35
34  Mike VermeijsHeinkenszand59.31minMse   10.333  5:482.87+18:35
35  Janneke WiskerkeGoes1.00.33minV50   10.157  5:542.82+19:37
36  Liduine VerschiereGoes1.00.43minV45   10.129  5:552.81+19:47
37  Jacqueline de BondtGoes1.01.09minV50   10.057  5:582.79+20:13
38  Marjon Zoeteweijs-Heerenhoek1.02.47minVse   9.796  6:082.72+21:51
39  Michelle KebapciVrouwenpolder1.11.18minVse   8.626  6:572.40+30:22
Mannen: 29 (74.36%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 10 (25.64%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=2 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Robbert Meeuwse36:12Martijn de Kok36:38Arnoud Rijk38:35Lydia Kleinjan43:5247

10.25 km

2018Sebastien Mahia40:56Ronald Geertse41:58Peter Meeuwsen42:07Esther de Koning50:0339
2017Ronald Geertse42:33Arnoud Rijk44:10Marcel Drijdijk44:29Henny Strating48:4022
4.75 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tom VerbeekKwadendamme18.32minMse   15.378  3:544.27-
2  Bruno van CaelenbergKoekelberg18.37minMse   15.309  3:554.25+0:05
3  Martijn MeeuwsenKrabbendijke21.32minMse   13.235  4:323.68+3:00
4  Laurens MeeuwsenKrabbendijke21.33minMse   13.225  4:323.67+3:01
5  Marco OlivierVlissingen21.47minM45   13.083  4:353.63+3:15
6  Robert BosHeinkenszand22.10minMse   12.857  4:403.57+3:38
7  Emma HermansMiddelburg22.57minVse   12.418  4:503.45+4:25
8  Laurens JobseGoes23.04minMse   12.355  4:513.43+4:32
9  Rosette VerkaartVlissingen24.17minV40   11.736  5:073.26+5:45
10  Rosan Boonman24.26minVse   11.664  5:093.24+5:54
11  Iris de JongeHeinkenszand24.37minVse   11.578  5:113.22+6:05
12  Bianca RausGoes25.55minVse   10.997  5:273.05+7:23
13  Janneke BoutensMiddelburg26.20minVse   10.823  5:333.01+7:48
14  Kees FranckeGrijpskerke27.27minMse   10.383  5:472.88+8:55
15  Wouter van den DriesHeinkenszand28.04minMse   10.154  5:552.82+9:32
16  Mia van BelleVlissingen28.29minV65   10.006  6:002.78+9:57
17  Wendy TheuneVlissingen28.29minV40   10.006  6:002.78+9:57
18  Hanneke WitteBorssele28.34minV55   9.977  6:012.77+10:02
19  Kate RausGoes29.00minVse   9.828  6:062.73+10:28
20  Jacqueline MeijersHoedekenskerke29.32minV45   9.650  6:132.68+11:00
21  Gisela NijsseOud-Sabbinge30.38minVse   9.304  6:272.58+12:06
22  Katja RijnGoes31.00minVse   9.194  6:322.55+12:28
23  Sandra ClaeijsHeinkenszand31.15minVse   9.120  6:352.53+12:43
24  Nina RijnGoes31.35minVse   9.024  6:392.51+13:03
25  Iris RijnGoes31.36minVse   9.019  6:392.51+13:04
26  Cindy de JongeHeinkenszand31.46minVse   8.972  6:412.49+13:14
27  Anthony DahlkampHeinkenszand31.58minMse   8.916  6:442.48+13:26
28  Linda van de PanneKwadendamme31.58minVse   8.916  6:442.48+13:26
29  Yara StokxHeinkenszand31.58minVse   8.916  6:442.48+13:26
30  Emma RausGoes32.09minVse   8.865  6:462.46+13:37
31  Marjolein Jacobss-Heerenhoek33.13minVse   8.580  7:002.38+14:41
Mannen: 10 (32.26%) => M45=1 - Mse=9
Vrouwen: 21 (67.74%) => V40=2 - V45=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=16

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.083 seconden nodig om deze lijst met 70 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019