zaterdag 14 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 34e Schelphoekloop Kruiningen
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Aagtekerke Run

Aagtekerke, zaterdag 22 december 2018 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeVlissingen43.19minMse   18.145  3:185.04-
2  Tim PleijteVlissingen43.32minMse   18.055  3:195.02+0:13
3  Aggrey AgabaBergen op Zoom43.37minMse   18.021  3:205.01+0:18
4  Floris WilleboordseMiddelburg47.28minMse   16.559  3:374.60+4:09
5  Ykalo FsahaOost-Souburg48.40minMse   16.151  3:434.49+5:21
6  Ruud HoosemansVlissingen49.57minMse   15.736  3:494.37+6:38
7  Adriaan WalhoutMiddelburg50.08minM35   15.678  3:504.36+6:49
8  Crum van der LindenOost-Souburg50.43minMse   15.498  3:524.30+7:24
9  Wim van SparrentakSint Laurens50.57minM45   15.427  3:534.29+7:38
10  Erwin AdanKoudekerke51.00minMse   15.412  3:544.28+7:41
11  Ralph WiessnerVlissingen51.01minM40   15.407  3:544.28+7:42
12  Erik CapponZuidzande51.05minM50   15.387  3:544.27+7:46
13  Mark VerhageZaamslag51.32minMse   15.252  3:564.24+8:13
14  Theo RaboutAardenburg52.03minM45   15.101  3:584.19+8:44
15  Peter MeeuwsenKrabbendijke52.21minMse   15.014  4:004.17+9:02
16  Erik PoppeBiggekerke52.47minM50   14.891  4:024.14+9:28
17  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge52.55minM50   14.854  4:024.13+9:36
18  Micha JanseZoutelande53.05minM40   14.807  4:034.11+9:46
19  Arjo VerhageAagtekerke53.12minM45   14.774  4:044.10+9:53
20  Jorim de BoksMiddelburg53.22minMse   14.728  4:044.09+10:03
21  Edwin van AlphenVlissingen53.24minM45   14.719  4:054.09+10:05
22  Martijn HoosemansVlissingen53.30minMse   14.692  4:054.08+10:11
23  Rob van 't VeenGoes53.57minM35   14.569  4:074.05+10:38
24  Hanco van KeulenRitthem54.12minM45   14.502  4:084.03+10:53
25  Jan Willem RietbergOost-Souburg54.13minMse   14.497  4:084.03+10:54
26  Emiel FlipseVlissingen54.17minMse   14.480  4:094.02+10:58
27  Rinus van de woestijneMiddelburg54.20minM35   14.466  4:094.02+11:01
28  Monica SanderseVlissingen54.22minV35   14.457  4:094.02+11:03
29  Aart JoziasseMiddelburg54.25minM50   14.444  4:094.01+11:06
30  Hans verhaagenGoes54.49minM50   14.339  4:113.98+11:30
31  Gilles GeschiereMeliskerke54.57minM45   14.304  4:123.97+11:38
32  Carolien van de KreekeSerooskerke55.00minV40   14.291  4:123.97+11:41
33  Bart de VisserSerooskerke55.04minMse   14.274  4:123.96+11:45
34  Berry SimonseGoes55.13minM45   14.235  4:133.95+11:54
35  Ronald GeertseSerooskerke55.20minMse   14.205  4:133.95+12:01
36  Erik de KrakerOost-Souburg55.33minM45   14.149  4:143.93+12:14
37  Richard van de WegeVlissingen55.50minMse   14.078  4:163.91+12:31
38  Peter SlitsSluis55.54minM50   14.061  4:163.91+12:35
39  Dennis FlorussenTerneuzen56.01minM40   14.032  4:173.90+12:42
40  Michel RidderhofMiddelburg56.05minM45   14.015  4:173.89+12:46
41  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge56.12minM35   13.986  4:173.88+12:53
42  Johan SpruitKapelle-Biezelinge56.28minMse   13.920  4:193.87+13:09
43  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek56.31minM45   13.907  4:193.86+13:12
44  Gert-Jan VerbruggeGoes56.44minM50   13.854  4:203.85+13:25
45  Hanco AdriaanseAagtekerke56.51minMse   13.826  4:203.84+13:32
46  Jaap woutersOostkapelle56.53minMse   13.818  4:213.84+13:34
47  Vincent ToutenhoofdWestkapelle56.59minMse   13.794  4:213.83+13:40
48  Lion BaasVlissingen57.05minM40   13.769  4:213.82+13:46
49  Mauricio GonzalezVrouwenpolder57.11minM55   13.745  4:223.82+13:52
50  Raoul van den HovenMiddelburg57.13minMse   13.737  4:223.82+13:54
51  Sjef GorisMiddelburg57.17minM50   13.721  4:223.81+13:58
52  Jurgen SaurensWemeldinge57.20minMse   13.709  4:233.81+14:01
53  Patrick van IerselGoes57.31minM50   13.666  4:233.80+14:12
54  Bas de NooijerBiggekerke57.58minMse   13.560  4:253.77+14:39
55  Arne de VisserAagtekerke58.01minMse   13.548  4:263.76+14:42
56  Frank HoogstrateYerseke58.08minMse   13.521  4:263.76+14:49
57  Mirthe OverkampKoudekerke58.13minVse   13.501  4:273.75+14:54
58  Erwin van SchaikMiddelburg58.16minMse   13.490  4:273.75+14:57
59  Goos de VisserAagtekerke58.17minMse   13.486  4:273.75+14:58
60  Johan OvaaKoudekerke58.44minM35   13.383  4:293.72+15:25
61  Martin RoestVlissingen58.50minMse   13.360  4:293.71+15:31
62  Christian JanseAagtekerke58.54minMse   13.345  4:303.71+15:35
63  Peter DekkerZoutelande58.55minM45   13.341  4:303.71+15:36
64  Jurjen SwiersVlissingen59.04minMse   13.307  4:313.70+15:45
65  Stephan JozwiakVlissingen59.07minMse   13.296  4:313.69+15:48
66  Marius BesuijenMiddelburg59.08minM55   13.292  4:313.69+15:49
67  Ada GeuzeMiddelburg59.17minV35   13.258  4:323.68+15:58
68  Leo JanseMiddelburg59.47minMse   13.147  4:343.65+16:28
69  Annet van der LindeNisse59.49minV45   13.140  4:343.65+16:30
70  Bram van keulenMeliskerke59.51minMse   13.133  4:343.65+16:32
71  Rian van den BroekeVlissingen59.54minM55   13.122  4:343.64+16:35
72  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke59.57minM35   13.111  4:353.64+16:38
73  Jan van KeulenAagtekerke1.00.03minMse   13.089  4:353.64+16:44
74  Jeroen FranssenVlissingen1.00.11minMse   13.060  4:363.63+16:52
75  Sophie MiljoenGapinge1.00.19minVse   13.031  4:363.62+17:00
76  Leo DaleboutGapinge1.00.23minM55   13.017  4:373.62+17:04
77  Kees de RooijYerseke1.00.26minMse   13.006  4:373.61+17:07
78  Johan AdriaanseMiddelburg1.00.27minMse   13.002  4:373.61+17:08
79  Jasper RavaysKoudekerke1.00.29minMse   12.995  4:373.61+17:10
80  Marc WijneKoudekerke1.00.31minMse   12.988  4:373.61+17:12
81  Jozias MarijsArnemuiden1.00.33minMse   12.981  4:373.61+17:14
82  Wiebe TolmanHeinkenszand1.00.34minMse   12.977  4:373.60+17:15
83  Rinus WitteSint Laurens1.00.41minM55   12.952  4:383.60+17:22
84  Martino HarinckMiddelburg1.00.44minMse   12.942  4:383.59+17:25
85  Daniel WalhoutVeere1.00.45minMse   12.938  4:383.59+17:26
86  Casper BaasMiddelburg1.00.51minM50   12.917  4:393.59+17:32
87  Jan-Peter v/d PutteSerooskerke1.00.52minMse   12.913  4:393.59+17:33
88  John BerkKapelle-Biezelinge1.00.55minMse   12.903  4:393.58+17:36
89  Jan MolendijkKrabbendijke1.00.57minMse   12.896  4:393.58+17:38
90  Jochem BargemanMiddelburg1.01.00minM40   12.885  4:393.58+17:41
91  Rutger WondergemMiddelburg1.01.02minMse   12.878  4:403.58+17:43
92  Eric van RemortelGoes1.01.12minM60   12.843  4:403.57+17:53
93  Andre MeijersHoedekenskerke1.01.25minM45   12.798  4:413.55+18:06
94  Danmar DeesGoes1.01.27minM45   12.791  4:413.55+18:08
95  Co de FeijterZierikzee1.01.32minM55   12.774  4:423.55+18:13
96  Linda VersluisGapinge1.01.40minVse   12.746  4:423.54+18:21
97  Niels GoudGoes1.01.54minMse   12.698  4:443.53+18:35
98  Matthijs van StratenVlissingen1.01.56minMse   12.691  4:443.53+18:37
99  Martin FranckeMiddelburg1.01.59minMse   12.681  4:443.52+18:40
100  Maurice SteketeeMiddelburg1.02.03minM35   12.667  4:443.52+18:44
101  Arthur van aartsenMiddelburg1.02.08minM40   12.650  4:453.51+18:49
102  Marc van MourikMiddelburg1.02.09minMse   12.647  4:453.51+18:50
103  Roy DeurwaarderRitthem1.02.11minMse   12.640  4:453.51+18:52
104  Aldert van de KampUtrecht1.02.15minMse   12.627  4:453.51+18:56
105  Henk LousVlissingen1.02.17minM60   12.620  4:453.51+18:58
106  Valesca LefeberMiddelburg1.02.19minVse   12.613  4:453.50+19:00
107  Fred RaaijmakersSteenbergen1.02.20minMse   12.610  4:453.50+19:01
108  Nick PaulusseOost-Souburg1.02.22minM45   12.603  4:463.50+19:03
109  Rinus PaardekooperGoes1.02.24minM55   12.596  4:463.50+19:05
110  Mark AllemekindersHeinkenszand1.02.29minMse   12.579  4:463.49+19:10
111  Jaap van de VeldeSerooskerke1.02.33minMse   12.566  4:463.49+19:14
112  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge1.02.38minM50   12.549  4:473.49+19:19
113  Ko van DammeKwadendamme1.02.39minM55   12.546  4:473.48+19:20
114  Arjen ZuidwegYerseke1.02.45minMse   12.526  4:473.48+19:26
115  Robert SonkeMiddelburg1.02.47minM45   12.519  4:483.48+19:28
116  Erik van der KolkRotterdam1.02.48minMse   12.516  4:483.48+19:29
117  Dennis Van RuttenMiddelburg1.02.49minMse   12.513  4:483.48+19:30
118  Timmy jacobsNieuw- en Sint Joosland1.02.52minMse   12.503  4:483.47+19:33
119  Richard JacobsNieuw- en Sint Joosland1.02.52minMse   12.503  4:483.47+19:33
120  Joey van belzenMiddelburg1.02.54minMse   12.496  4:483.47+19:35
121  Marko VerkaartVlissingen1.02.55minMse   12.493  4:483.47+19:36
122  Ronnie KrockéOost-Souburg1.02.56minM60   12.489  4:483.47+19:37
123  Pascal Baijenss-Heer Arendskerke1.02.59minMse   12.479  4:483.47+19:40
124  Sjakkie van den BroekeHoek1.03.05minM50   12.460  4:493.46+19:46
125  Angelique JansenMiddelburg1.03.07minVse   12.453  4:493.46+19:48
126  Piet MoesKoudekerke1.03.09minM65   12.447  4:493.46+19:50
127  Gert-Jan LudikhuizeMiddelburg1.03.13minMse   12.433  4:503.45+19:54
128  Julian GrootjansArnemuiden1.03.16minMse   12.424  4:503.45+19:57
129  Jos PutVlissingen1.03.18minM50   12.417  4:503.45+19:59
130  Gertjan BakkerGoes1.03.20minM45   12.411  4:503.45+20:01
131  Stefan de Weerdts-Heer Arendskerke1.03.25minMse   12.394  4:503.44+20:06
132  Kees de VisserAagtekerke1.03.27minM50   12.388  4:513.44+20:08
133  Hans LievenseMiddelburg1.03.32minMse   12.371  4:513.44+20:13
134  Frans Willem van der MaasOost-Souburg1.03.33minMse   12.368  4:513.44+20:14
135  Koen De VriesVlissingen1.03.35minM60   12.362  4:513.43+20:16
136  Irene kooleZoutelande1.03.38minVse   12.352  4:513.43+20:19
137  Pieter MoelkerKloetinge1.03.39minMse   12.349  4:523.43+20:20
138  Kees van der HeijdenVlissingen1.03.40minM55   12.346  4:523.43+20:21
139  René GoetheerWolphaartsdijk1.03.42minM50   12.339  4:523.43+20:23
140  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge1.03.44minMse   12.333  4:523.43+20:25
141  Renske VerbruggeGoes1.03.47minV45   12.323  4:523.42+20:28
142  Michel CarolArnemuiden1.03.49minMse   12.317  4:523.42+20:30
143  Evert KuijkTerneuzen1.03.56minM50   12.294  4:533.42+20:37
144  Wilbert PoppeArnemuiden1.03.57minMse   12.291  4:533.41+20:38
145  Gijs de visserAagtekerke1.04.00minMse   12.281  4:533.41+20:41
146  Gian ScheeleZaamslag1.04.02minMse   12.275  4:533.41+20:43
147  Siem CornelisseArnemuiden1.04.03minMse   12.272  4:533.41+20:44
148  Jan HeshofSteenbergen1.04.04minMse   12.268  4:533.41+20:45
149  Maartje KasteleinVlissingen1.04.06minVse   12.262  4:543.41+20:47
150  Anita JoziasseGoes1.04.22minV55   12.211  4:553.39+21:03
151  Peter NoordijkeGoes1.04.24minMse   12.205  4:553.39+21:05
152  Dennis van der LindeVlissingen1.04.28minMse   12.192  4:553.39+21:09
153  André van den HoovenOost-Souburg1.04.31minMse   12.183  4:553.38+21:12
154  Erwin ClowtingVlissingen1.04.38minM55   12.161  4:563.38+21:19
155  Linda de Groots-Heerenhoek1.04.42minVse   12.148  4:563.37+21:23
156  Wijnand VetteMiddelburg1.04.44minMse   12.142  4:563.37+21:25
157  William de JongeNieuwdorp1.04.47minM45   12.133  4:573.37+21:28
158  Berry KnibbelerWestdorpe1.04.53minM55   12.114  4:573.37+21:34
159  Jacky LuitwielerOost-Souburg1.04.59minMse   12.095  4:583.36+21:40
160  Rieks-Jan PauwDomburg1.05.08minMse   12.068  4:583.35+21:49
161  René LouwerseVlissingen1.05.21minMse   12.028  4:593.34+22:02
162  Hans Gijzels-Heer Arendskerke1.05.22minMse   12.024  4:593.34+22:03
163  Bram LampertKoudekerke1.05.23minMse   12.021  4:593.34+22:04
164  Gerrit SpaansGoes1.05.25minM65   12.015  5:003.34+22:06
165  Melissa ten KateTerneuzen1.05.25minVse   12.015  5:003.34+22:06
166  Niek van der MaasRotterdam1.05.31minMse   11.997  5:003.33+22:12
167  Joop AlbrondaBedum1.05.34minMse   11.988  5:003.33+22:15
168  Mike KooijmanAagtekerke1.05.42minMse   11.963  5:013.32+22:23
169  Leon VermeulenWemeldinge1.05.45minMse   11.954  5:013.32+22:26
170  Stefan KoddeAagtekerke1.05.46minMse   11.951  5:013.32+22:27
171  Michael WentzlerLewedorp1.05.50minMse   11.939  5:023.32+22:31
172  Rob JongeneelMiddelburg1.05.53minMse   11.930  5:023.31+22:34
173  Ebe BlaauwTerneuzen1.05.54minM65   11.927  5:023.31+22:35
174  Martin de NooijerVlissingen1.05.56minMse   11.921  5:023.31+22:37
175  Zarah Maria van der PuttenMiddelburg1.06.03minVse   11.900  5:033.31+22:44
176  Johan de VliegerVlissingen1.06.05minM60   11.894  5:033.30+22:46
177  Jack SmitsOost-Souburg1.06.09minM55   11.882  5:033.30+22:50
178  Freddy RooseOostkapelle1.06.10minM40   11.879  5:033.30+22:51
179  Maurice SnoekArnemuiden1.06.11minMse   11.876  5:033.30+22:52
180  Rijndert van der KolkMiddelburg1.06.13minMse   11.870  5:033.30+22:54
181  Marco MoerlandArnemuiden1.06.16minMse   11.861  5:043.29+22:57
182  Jackie KooleKoudekerke1.06.17minMse   11.858  5:043.29+22:58
183  Linda DekkerMiddelburg1.06.21minV45   11.846  5:043.29+23:02
184  Johan de WolfVlissingen1.06.23minM50   11.840  5:043.29+23:04
185  Paola van de VeldeSerooskerke1.06.45minVse   11.775  5:063.27+23:26
186  Kees GeuzeMiddelburg1.06.46minMse   11.772  5:063.27+23:27
187  Andre lousWestkapelle1.06.54minMse   11.749  5:063.26+23:35
188  Henny HogewegOostkapelle1.06.58minMse   11.737  5:073.26+23:39
189  Henny StratingKamperland1.07.10minV50   11.702  5:083.25+23:51
190  Jeroen van WallenburgDomburg1.07.12minM35   11.696  5:083.25+23:53
191  Oliver MorathDomburg1.07.29minMse   11.647  5:093.24+24:10
192  Leonard van MoolenbroekMiddelburg1.07.33minMse   11.636  5:093.23+24:14
193  Henk van der PoelWestkapelle1.07.39minM60   11.619  5:103.23+24:20
194  Corné RasenbergVlissingen1.07.45minMse   11.601  5:103.22+24:26
195  Daniël RouwMiddelburg1.07.48minMse   11.593  5:113.22+24:29
196  Arjen HoumesWestkapelle1.07.51minMse   11.584  5:113.22+24:32
197  Ronald van HerculesSerooskerke1.07.52minMse   11.582  5:113.22+24:33
198  Hans Gijzels-Heer Arendskerke1.07.54minMse   11.576  5:113.22+24:35
199  Hans TramperGoes1.07.56minMse   11.570  5:113.21+24:37
200  Marco v/t WesteindeArnemuiden1.07.57minMse   11.567  5:113.21+24:38
201  Adri KooleSerooskerke1.07.59minM65   11.562  5:113.21+24:40
202  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge1.08.01minMse   11.556  5:123.21+24:42
203  Fransine VerhageRotterdam1.08.03minVse   11.550  5:123.21+24:44
204  Frank OckéOost-Souburg1.08.05minM50   11.545  5:123.21+24:46
205  John StrooVlissingen1.08.05minMse   11.545  5:123.21+24:46
206  Frank SchoonwaterVlissingen1.08.05minMse   11.545  5:123.21+24:46
207  Rob JoosseVrouwenpolder1.08.06minMse   11.542  5:123.21+24:47
208  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke1.08.06minMse   11.542  5:123.21+24:47
209  Jarinda PoppeRotterdam1.08.06minVse   11.542  5:123.21+24:47
210  Alexander van KeulenKloetinge1.08.07minM45   11.539  5:123.21+24:48
211  Ingrid KoeneMiddelburg1.08.07minVse   11.539  5:123.21+24:48
212  Jeroen VerhageVlissingen1.08.10minMse   11.531  5:123.20+24:51
213  Gertjan de VisserAagtekerke1.08.12minMse   11.525  5:123.20+24:53
214  Rob JoosseVrouwenpolder1.08.13minMse   11.522  5:123.20+24:54
215  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke1.08.14minMse   11.519  5:133.20+24:55
216  Alexander van KeulenKloetinge1.08.14minM45   11.519  5:133.20+24:55
217  Ingrid KoeneMiddelburg1.08.19minVse   11.505  5:133.20+25:00
218  Jeroen VerhageVlissingen1.08.21minMse   11.500  5:133.19+25:02
219  Arjen DommisseKrabbendijke1.08.22minMse   11.497  5:133.19+25:03
220  Arjan MeijerKapelle-Biezelinge1.08.24minMse   11.491  5:133.19+25:05
221  Marlou EckhardtWemeldinge1.08.24minVse   11.491  5:133.19+25:05
222  Pim de JongeWemeldinge1.08.26minMse   11.486  5:133.19+25:07
223  Etienne den ToomZoetermeer1.08.27minMse   11.483  5:143.19+25:08
224  Peter de WaalMiddelburg1.08.31minMse   11.472  5:143.19+25:12
225  Guido BooneOost-Souburg1.08.32minMse   11.469  5:143.19+25:13
226  John OverweelMiddelburg1.08.35minM65   11.461  5:143.18+25:16
227  Pieter van HorssenMiddelburg1.08.38minM65   11.452  5:143.18+25:19
228  Koen de TheijeMiddelburg1.08.39minMse   11.449  5:143.18+25:20
229  Roy LouwerseMiddelburg1.08.40minMse   11.447  5:153.18+25:21
230  Rino WeugVlissingen1.08.47minMse   11.427  5:153.17+25:28
231  Corina van de WegePhilippine1.08.52minVse   11.413  5:153.17+25:33
232  Cornelis den HollanderDreischor1.08.59minMse   11.394  5:163.17+25:40
233  Gerard de NooijerOost-Souburg1.09.03minM45   11.383  5:163.16+25:44
234  Herman van de GlindKloetinge1.09.04minMse   11.380  5:163.16+25:45
235  Martin van IeperenKapelle-Biezelinge1.09.10minMse   11.364  5:173.16+25:51
236  Wim JanseOost-Souburg1.09.16minMse   11.347  5:173.15+25:57
237  John GuequierreMiddelburg1.09.18minM65   11.342  5:173.15+25:59
238  Corné DekkerOostkapelle1.09.28minMse   11.315  5:183.14+26:09
239  Marco de BruijnSerooskerke1.09.31minMse   11.307  5:183.14+26:12
240  Eva van HoekMiddelburg1.09.42minVse   11.277  5:193.13+26:23
241  Dike GrossouwKloetinge1.09.47minVse   11.263  5:203.13+26:28
242  Jan BorraBiggekerke1.09.49minMse   11.258  5:203.13+26:30
243  Ronald BrouwerSerooskerke1.09.50minMse   11.255  5:203.13+26:31
244  Coen SanderHeinkenszand1.09.53minMse   11.247  5:203.12+26:34
245  Elsbeth DingemanseGapinge1.09.57minVse   11.237  5:203.12+26:38
246  Johan QuistMiddelburg1.09.58minM55   11.234  5:203.12+26:39
247  Frank MaljaarsAagtekerke1.10.15minMse   11.189  5:223.11+26:56
248  Adrie BelzenWestkapelle1.10.23minM50   11.167  5:223.10+27:04
249  Stefan FeleusWestkapelle1.10.26minM40   11.159  5:233.10+27:07
250  Natalie SinkeVlissingen1.10.32minV40   11.144  5:233.10+27:13
251  Pieter de GaaijMiddelburg1.10.35minMse   11.136  5:233.09+27:16
252  Jan BostelaarWestkapelle1.10.37minM65   11.131  5:233.09+27:18
253  Suzanne GeschiereMiddelburg1.10.39minVse   11.125  5:243.09+27:20
254  John JansenLewedorp1.10.42minM60   11.117  5:243.09+27:23
255  Mirjam KloetArnemuiden1.10.44minVse   11.112  5:243.09+27:25
256  Wim DingemanseGrijpskerke1.10.46minM55   11.107  5:243.09+27:27
257  Marc OvereemMiddelburg1.10.47minM50   11.104  5:243.08+27:28
258  Corina LievenseMiddelburg1.10.57minVse   11.078  5:253.08+27:38
259  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden1.10.59minMse   11.073  5:253.08+27:40
260  Leanne de vosArnemuiden1.11.01minVse   11.068  5:253.07+27:42
261  Harry VerhulstOostkapelle1.11.05minMse   11.057  5:263.07+27:46
262  Cindy den HollanderOost-Souburg1.11.24minVse   11.008  5:273.06+28:05
263  Eelco van LoenenVlissingen1.11.27minMse   11.001  5:273.06+28:08
264  Cees SimonseAagtekerke1.11.29minMse   10.996  5:273.05+28:10
265  Pieter den HollanderSerooskerke1.11.31minMse   10.990  5:283.05+28:12
266  Michel BarbeYerseke1.11.32minMse   10.988  5:283.05+28:13
267  Elbert SimonseAagtekerke1.11.36minM35   10.978  5:283.05+28:17
268  Hans WijkhuijsMeliskerke1.11.38minMse   10.973  5:283.05+28:19
269  Jeroen HageMiddelburg1.11.41minM50   10.965  5:283.05+28:22
270  Jan HogewegOostkapelle1.11.43minMse   10.960  5:283.04+28:24
271  Petra VerhulstWestkapelle1.11.47minV50   10.950  5:293.04+28:28
272  Paul ArendsKloetinge1.11.49minM45   10.945  5:293.04+28:30
273  Kees de VoogdMeliskerke1.11.52minMse   10.937  5:293.04+28:33
274  Evelien Capellos-Heerenhoek1.12.05minVse   10.904  5:303.03+28:46
275  Monica KestelooVlissingen1.12.08minVse   10.896  5:303.03+28:49
276  Gert Jan MarinisseOost-Souburg1.12.10minMse   10.891  5:313.03+28:51
277  Kees KloostermanWolphaartsdijk1.12.12minMse   10.886  5:313.02+28:53
278  Maarten EveraardHulst1.12.13minMse   10.884  5:313.02+28:54
279  Marjan BoogaardMiddelburg1.12.15minVse   10.879  5:313.02+28:56
280  Yvonne KlompmakerErmelo1.12.18minVse   10.871  5:313.02+28:59
281  Rob BourgonjeDriewegen1.12.20minMse   10.866  5:313.02+29:01
282  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke1.12.21minMse   10.864  5:313.02+29:02
283  Kees-Jan de VosAagtekerke1.12.22minMse   10.861  5:313.02+29:03
284  Marc de PreeOost-Souburg1.12.24minMse   10.856  5:323.02+29:05
285  Robert ReindersVlissingen1.12.27minMse   10.849  5:323.01+29:08
286  Adrie MathijssenGoes1.12.40minM65   10.817  5:333.00+29:21
287  Jan kaljouwOostkapelle1.12.43minMse   10.809  5:333.00+29:24
288  Stefan de NooijerVlissingen1.12.47minMse   10.799  5:333.00+29:28
289  Regine BoogertMiddelburg1.12.48minVse   10.797  5:333.00+29:29
290  Cor SchipperMiddelburg1.12.53minM60   10.784  5:343.00+29:34
291  Wim WitteBorssele1.12.55minM60   10.779  5:342.99+29:36
292  Monique van de KetterijVlissingen1.12.57minVse   10.775  5:342.99+29:38
293  Danielle de BruijnVlissingen1.12.59minVse   10.770  5:342.99+29:40
294  Mart Jan DelzenneKrabbendijke1.13.04minMse   10.757  5:352.99+29:45
295  Marianne KnijffPhilippine1.13.14minV55   10.733  5:352.98+29:55
296  Johan van GelderMiddelburg1.13.25minMse   10.706  5:362.97+30:06
297  Stefaan Van GijselMerksplas1.13.31minMse   10.691  5:372.97+30:12
298  Tono WondergemWestkapelle1.13.41minM55   10.667  5:372.96+30:22
299  Ramon GroenGoes1.13.47minMse   10.653  5:382.96+30:28
300  Wendy van der HeideVlissingen1.13.59minVse   10.624  5:392.95+30:40
301  John de VriezeGoes1.14.02minMse   10.617  5:392.95+30:43
302  Jeanet VerhaagenGoes1.14.16minV50   10.583  5:402.94+30:57
303  Patrick FaasseWestkapelle1.14.29minMse   10.553  5:412.93+31:10
304  Ellie SpaansGoes1.14.31minV60   10.548  5:412.93+31:12
305  Jan SchotMiddelburg1.14.40minMse   10.527  5:422.92+31:21
306  Petja MorathDomburg1.14.45minVse   10.515  5:422.92+31:26
307  Risto de PagterDomburg1.15.00minMse   10.480  5:442.91+31:41
308  Dorien WillemsMiddelburg1.15.02minVse   10.475  5:442.91+31:43
309  Arthur StijnsOudelande1.15.07minM70   10.464  5:442.91+31:48
310  Sandra CevaalNieuw- en Sint Joosland1.15.13minVse   10.450  5:452.90+31:54
311  Jan JobseSerooskerke1.15.16minM65   10.443  5:452.90+31:57
312  Kees-Jan VerstrateMiddelburg1.15.23minMse   10.427  5:452.90+32:04
313  Nadine WoutersMeliskerke1.15.30minVse   10.411  5:462.89+32:11
314  Bram BrasserVlissingen1.15.38minMse   10.392  5:462.89+32:19
315  Rainier ZweepKamperland1.15.43minMse   10.381  5:472.88+32:24
316  Veronica VriendMiddelburg1.15.48minV55   10.369  5:472.88+32:29
317  Christian JobseMiddelburg1.16.00minMse   10.342  5:482.87+32:41
318  Josa van der VlietTerneuzen1.16.12minVse   10.315  5:492.87+32:53
319  Fiona ReijersTerneuzen1.16.14minVse   10.310  5:492.86+32:55
320  Frits van BorrendamMiddelburg1.16.18minMse   10.301  5:492.86+32:59
321  Janneke WiskerkeGoes1.16.20minV50   10.297  5:502.86+33:01
322  Jordi WoutersMeliskerke1.16.22minMse   10.292  5:502.86+33:03
323  Harry AndersArnemuiden1.16.38minM70   10.257  5:512.85+33:19
324  Evelien de Wolf-LievaartOostkapelle1.16.44minVse   10.243  5:512.85+33:25
325  Mark van LeijdenGoes1.16.52minMse   10.225  5:522.84+33:33
326  Jeroen HooijerVlissingen1.16.54minMse   10.221  5:522.84+33:35
327  Enno MeijersMiddelburg1.16.56minMse   10.217  5:522.84+33:37
328  Sonja PoppeKamperland1.16.58minVse   10.212  5:532.84+33:39
329  Jan EuserVeere1.17.00minM65   10.208  5:532.84+33:41
330  Piet SchroeversVlissingen1.17.03minMse   10.201  5:532.83+33:44
331  Maxime OnderdijkSerooskerke1.17.05minVse   10.197  5:532.83+33:46
332  Kobus BotmanMiddelburg1.17.09minM65   10.188  5:532.83+33:50
333  Cees LeijnseMiddelburg1.17.18minMse   10.168  5:542.82+33:59
334  Robert van MoolenbroekMiddelburg1.17.23minMse   10.157  5:542.82+34:04
335  Monique MoermondRio de Janeiro1.17.27minVse   10.148  5:552.82+34:08
336  Jolanda van KeulenMiddelburg1.17.34minVse   10.133  5:552.81+34:15
337  Jaap DekkerVeere1.17.46minMse   10.107  5:562.81+34:27
338  Elise KleinjanDomburg1.17.51minVse   10.096  5:572.80+34:32
339  Richard KlapGoes1.18.14minMse   10.047  5:582.79+34:55
340  Joyce KlapGoes1.18.17minVse   10.040  5:592.79+34:58
341  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.18.33minM65   10.006  6:002.78+35:14
342  Ronald DekkerYerseke1.18.45minMse   9.981  6:012.77+35:26
343  Melanie KaljouwOostkapelle1.18.52minVse   9.966  6:012.77+35:33
344  Tina VerhulstOostkapelle1.18.54minVse   9.962  6:012.77+35:35
345  Rebecca CoomansDen Haag1.19.05minVse   9.939  6:022.76+35:46
346  Katinka MaljaarsOostkapelle1.19.09minVse   9.931  6:032.76+35:50
347  Marianne VerhulstWestkapelle1.19.10minVse   9.928  6:032.76+35:51
348  Maartje van DijkDomburg1.19.15minVse   9.918  6:032.75+35:56
349  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.19.17minV45   9.914  6:032.75+35:58
350  Theo SimonsMiddelburg1.19.18minM60   9.912  6:032.75+35:59
351  Wim BoogertMiddelburg1.19.29minMse   9.889  6:042.75+36:10
352  Sigrid JenseMiddelburg1.19.43minV50   9.860  6:052.74+36:24
353  Johanna vanCranenburghVrouwenpolder1.19.54minVse   9.837  6:062.73+36:35
354  John-Bart LouwerseKoudekerke1.19.59minMse   9.827  6:062.73+36:40
355  Harry DavidseSerooskerke1.20.15minMse   9.794  6:082.72+36:56
356  Regina VerhageAagtekerke1.20.19minV55   9.786  6:082.72+37:00
357  Marcel BesuijenMiddelburg1.20.23minMse   9.778  6:082.72+37:04
358  Rob EpkerMiddelburg1.20.44minMse   9.736  6:102.70+37:25
359  Riet PouwelseVrouwenpolder1.20.56minVse   9.712  6:112.70+37:37
360  Geo WalraadVlissingen1.20.59minMse   9.706  6:112.70+37:40
361  Anna KorstanjeDomburg1.21.53minVse   9.599  6:152.67+38:34
362  Susanne PoelmanDomburg1.21.55minVse   9.595  6:152.67+38:36
363  Marco BogaardsGoes1.22.11minMse   9.564  6:162.66+38:52
364  Corinne HannewijkVlissingen1.22.15minVse   9.556  6:172.65+38:56
365  Tamara SchöninghMiddelburg1.22.18minV35   9.550  6:172.65+38:59
366  Frederiek HuiszoonMiddelburg1.22.20minVse   9.547  6:172.65+39:01
367  Lisanne JacobsVlissingen1.22.21minVse   9.545  6:172.65+39:02
368  Ed MerisonZoutelande1.22.23minMse   9.541  6:172.65+39:04
369  Willy LastdragerMiddelburg1.22.27minVse   9.533  6:182.65+39:08
370  Janine BrouwerOostkapelle1.22.28minVse   9.531  6:182.65+39:09
371  Nathalie BassieOostkapelle1.22.30minVse   9.527  6:182.65+39:11
372  Alies HuissoonKortgene1.22.36minVse   9.516  6:182.64+39:17
373  Anda PassenierMiddelburg1.23.01minVse   9.468  6:202.63+39:42
374  Wilma MabelisVlissingen1.23.03minVse   9.464  6:202.63+39:44
375  Jan van de VeldeOosterland1.23.11minMse   9.449  6:212.62+39:52
376  Katja de groesVrouwenpolder1.23.33minVse   9.408  6:232.61+40:14
377  Nico VriendMiddelburg1.23.55minMse   9.366  6:242.60+40:36
378  Ineke van RosmalenEindhoven1.24.21minVse   9.318  6:262.59+41:02
379  Jack GillissenMiddelburg1.26.42minMse   9.066  6:372.52+43:23
380  Evert JobseOost-Souburg1.26.50minMse   9.052  6:382.51+43:31
381  John van de KrekeMiddelburg1.26.51minMse   9.050  6:382.51+43:32
382  Katinka van de GlindKloetinge1.26.55minV40   9.043  6:382.51+43:36
383  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.26.56minVse   9.041  6:382.51+43:37
384  Frans van der MaasVlissingen1.31.06minMse   8.628  6:572.40+47:47
Mannen: 296 (77.08%) => M35=9 - M40=8 - M45=21 - M50=21 - M55=15 - M60=10 - M65=13 - M70=2 - Mse=197
Vrouwen: 88 (22.92%) => V35=3 - V40=3 - V45=4 - V50=5 - V55=4 - V60=1 - Vse=68

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

13.1 km

2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter VerstraateWestkapelle24.59minMse   18.012  3:205.00-
2  Olivier VerhaarRotterdam27.39minMse   16.275  3:414.52+2:40
3  Peter van ElsackerDelft27.52minMse   16.148  3:434.49+2:53
4  Marianne de KokLewedorp28.12minV45   15.957  3:464.43+3:13
5  Robin van de WegeVlissingen28.18minMse   15.901  3:464.42+3:19
6  Noor DekkerSerooskerke28.32minVse   15.771  3:484.38+3:33
7  Yvonne moerlandYerseke28.40minV35   15.698  3:494.36+3:41
8  Michel de WeeYerseke28.42minMse   15.679  3:504.36+3:43
9  Jonathan BoonOost-Souburg28.44minMse   15.661  3:504.35+3:45
10  Jarno KooijmanYerseke28.51minMse   15.598  3:514.33+3:52
11  Manfred van den BroekeMiddelburg28.55minMse   15.562  3:514.32+3:56
12  Jos GabrielseMiddelburg29.04minMse   15.482  3:534.30+4:05
13  John de WaardKapelle-Biezelinge29.10minMse   15.429  3:534.29+4:11
14  Jesper PoppeMiddelburg29.30minMse   15.254  3:564.24+4:31
15  Stefan den HollanderMeliskerke29.32minMse   15.237  3:564.23+4:33
16  Peter KoopmanKrabbendijke30.32minMse   14.738  4:044.09+5:33
17  Rene TraasKapelle-Biezelinge30.43minM50   14.650  4:064.07+5:44
18  Marijn GrootjansWestkapelle30.52minMse   14.579  4:074.05+5:53
19  Ronald HendrikseAagtekerke31.15minMse   14.400  4:104.00+6:16
20  Dick van DamRijswijk31.17minMse   14.385  4:104.00+6:18
21  Richard LampertKoudekerke31.22minMse   14.346  4:113.99+6:23
22  Rens van DamAagtekerke31.24minMse   14.331  4:113.98+6:25
23  Jordi PriorVlissingen31.40minMse   14.211  4:133.95+6:41
24  Robert schroeversArnemuiden31.45minMse   14.173  4:143.94+6:46
25  Henk LeeftinkOost-Souburg31.50minM50   14.136  4:153.93+6:51
26  Stefan de visserAagtekerke32.00minMse   14.063  4:163.91+7:01
27  Pieter de VisserAagtekerke32.03minMse   14.041  4:163.90+7:04
28  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen32.05minMse   14.026  4:173.90+7:06
29  Alex Traass-Heer Arendskerke32.18minMse   13.932  4:183.87+7:19
30  Ipe VerbruggeGoes32.21minMse   13.910  4:193.86+7:22
31  Huub BeelenGoes32.38minM55   13.790  4:213.83+7:39
32  Marian FuselierHeino32.47minVse   13.726  4:223.81+7:48
33  Dirk MijnlieffVlissingen33.28minMse   13.446  4:283.74+8:29
34  Ruben VerhaageGoes33.34minMse   13.406  4:293.72+8:35
35  Kim de NooijerGanshoren33.38minVse   13.380  4:293.72+8:39
36  Suzanne van ElsackerMiddelburg33.51minVse   13.294  4:313.69+8:52
37  Frans KolijnOost-Souburg34.05minMse   13.203  4:333.67+9:06
38  Laurens MeeuwsenKrabbendijke34.13minMse   13.151  4:343.65+9:14
39  Julia WisseAagtekerke34.16minVse   13.132  4:343.65+9:17
40  Jan van DamRotterdam34.18minMse   13.120  4:343.64+9:19
41  Tineke van DortDomburg34.19minVse   13.113  4:353.64+9:20
42  Gerben van der BliekGoes34.22minMse   13.094  4:353.64+9:23
43  Vincent BarentsenMiddelburg34.24minM35   13.081  4:353.63+9:25
44  Finn JoosseMiddelburg34.34minMse   13.018  4:373.62+9:35
45  Thijs VerduijnMiddelburg34.36minMse   13.006  4:373.61+9:37
46  Adriaan van de VreedeKruiningen34.49minMse   12.925  4:393.59+9:50
47  Sjaak de KokLewedorp34.52minMse   12.906  4:393.59+9:53
48  Janoc FaasseOostkapelle34.55minMse   12.888  4:393.58+9:56
49  Dore PriesterMiddelburg34.56minVse   12.882  4:393.58+9:57
50  Jeroen RaucampMiddelburg35.07minMse   12.814  4:413.56+10:08
51  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland35.08minVse   12.808  4:413.56+10:09
52  Kim DijkeOost-Souburg35.10minVse   12.796  4:413.55+10:11
53  Tara Schuilwerves-Heer Hendrikskinderen35.26minVse   12.700  4:433.53+10:27
54  Coen DijkeArnemuiden35.33minMse   12.658  4:443.52+10:34
55  Seth DijkstraMiddelburg35.35minM45   12.646  4:453.51+10:36
56  Maroeska ArsGoes35.38minV40   12.629  4:453.51+10:39
57  Anne de WinterOvezande35.52minVse   12.546  4:473.49+10:53
58  Roely PrengerKamperland35.56minV35   12.523  4:473.48+10:57
59  Claudia van SighemWestkapelle36.11minVse   12.437  4:493.45+11:12
60  Aart van DamUtrecht36.19minMse   12.391  4:513.44+11:20
61  Marloes SaamanZoutelande36.22minV35   12.374  4:513.44+11:23
62  Wilbert KooleOostkapelle36.37minMse   12.289  4:533.41+11:38
63  Arjan KooleOostkapelle36.38minMse   12.284  4:533.41+11:39
64  Chris MolOostkapelle36.42minMse   12.262  4:543.41+11:43
65  Acronius KramerGoes36.43minM65   12.256  4:543.40+11:44
66  Johan DekkerMiddelburg36.46minM60   12.239  4:543.40+11:47
67  Stefan van den DriesHeinkenszand36.49minMse   12.223  4:553.40+11:50
68  Marlon MerisonBiggekerke36.51minMse   12.212  4:553.39+11:52
69  Leon JooosseMiddelburg37.01minMse   12.157  4:563.38+12:02
70  Simon BlaasMiddelburg37.02minMse   12.151  4:563.38+12:03
71  Rian FlikweertMiddelburg37.04minV55   12.140  4:573.37+12:05
72  Job JoziasseOostkapelle37.08minMse   12.118  4:573.37+12:09
73  Evelien van SparretakSint Laurens37.11minVse   12.102  4:573.36+12:12
74  Sanne de BaarWolphaartsdijk37.20minVse   12.054  4:593.35+12:21
75  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk37.22minM40   12.043  4:593.35+12:23
76  Kyra Joy van de VoordeMiddelburg37.23minVse   12.037  4:593.34+12:24
77  Pascal van de VoordeMiddelburg37.24minMse   12.032  4:593.34+12:25
78  Bart van der lindeDomburg37.26minMse   12.021  4:593.34+12:27
79  Ron DellebekeOost-Souburg37.30minM60   12.000  5:003.33+12:31
80  Sandra HaazebroekOost-Souburg37.31minVse   11.995  5:003.33+12:32
81  Ron pihlOost-Souburg37.35minMse   11.973  5:013.33+12:36
82  Jörgen PeerOost-Souburg37.37minMse   11.963  5:013.32+12:38
83  Doreen de VisserAagtekerke37.39minVse   11.952  5:013.32+12:40
84  Rebecca De WinterOvezande37.40minV55   11.947  5:013.32+12:41
85  José van BelzenArnemuiden37.41minVse   11.942  5:013.32+12:42
86  Leonard MaljaarsOostkapelle37.42minMse   11.936  5:023.32+12:43
87  Ellen van de KampUtrecht37.53minVse   11.879  5:033.30+12:54
88  Renate MoerlandArnemuiden37.56minVse   11.863  5:033.30+12:57
89  Peter MaranusAagtekerke37.58minMse   11.853  5:043.29+12:59
90  Judith DekkerOostkapelle38.19minVse   11.744  5:073.26+13:20
91  Dave LouwsMiddelburg38.22minMse   11.729  5:073.26+13:23
92  Jos de NooijerAagtekerke38.32minMse   11.678  5:083.24+13:33
93  Matthijs BodeBiggekerke38.43minMse   11.623  5:103.23+13:44
94  Nathalie MarijsArnemuiden38.53minVse   11.573  5:113.21+13:54
95  Jan joosseNieuw- en Sint Joosland38.58minMse   11.548  5:123.21+13:59
96  Roos MijnlieffVlissingen39.01minVse   11.534  5:123.20+14:02
97  Marjan de schipperMiddelburg39.05minVse   11.514  5:133.20+14:06
98  Buis DijkeArnemuiden39.08minMse   11.499  5:133.19+14:09
99  Johan MolRitthem39.11minMse   11.484  5:133.19+14:12
100  Jan VerhageAagtekerke39.14minMse   11.470  5:143.19+14:15
101  Ad van BroekhovenGrijpskerke39.16minMse   11.460  5:143.18+14:17
102  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge39.21minVse   11.436  5:153.18+14:22
103  Kees TevelWestkapelle39.35minMse   11.368  5:173.16+14:36
104  Debby Elstgeests-Heerenhoek39.37minVse   11.359  5:173.16+14:38
105  Esmay van bruinesseZeist39.39minVse   11.349  5:173.15+14:40
106  Janneke VerschuureKruiningen39.44minVse   11.326  5:183.15+14:45
107  Mirelle HarteOostkapelle39.46minVse   11.316  5:183.14+14:47
108  Rick PattenierOostkapelle39.52minMse   11.288  5:193.14+14:53
109  Alex VermareKapelle-Biezelinge39.54minMse   11.278  5:193.13+14:55
110  Laura van NijnattenBiggekerke39.56minVse   11.269  5:193.13+14:57
111  Koos RiemensMeliskerke39.59minMse   11.255  5:203.13+15:00
112  Pascale valeWemeldinge40.01minVse   11.245  5:203.12+15:02
113  Lex van ZuilenVlissingen40.03minM50   11.236  5:203.12+15:04
114  Arjan BrouwerSerooskerke40.06minMse   11.222  5:213.12+15:07
115  Jolanda KolijnOost-Souburg40.11minVse   11.199  5:213.11+15:12
116  Claudia de KeijzerMiddelburg40.19minVse   11.162  5:233.10+15:20
117  Gilles VerschureHeinkenszand40.22minMse   11.148  5:233.10+15:23
118  Anton HamelinkSint Laurens40.24minMse   11.139  5:233.09+15:25
119  Janneke BoutensMiddelburg40.26minVse   11.129  5:233.09+15:27
120  Corné van LomwelOost-Souburg40.29minMse   11.116  5:243.09+15:30
121  Ellen SchepRijswijk40.32minVse   11.102  5:243.08+15:33
122  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland40.35minMse   11.088  5:253.08+15:36
123  Jort WisseMariekerke40.37minMse   11.079  5:253.08+15:38
124  Kees TraasKapelle-Biezelinge40.42minM70   11.057  5:263.07+15:43
125  Lennard ZuidwegYerseke40.49minMse   11.025  5:273.06+15:50
126  Hans van der WelleMiddelburg40.59minM60   10.980  5:283.05+16:00
127  Willeke CarolArnemuiden41.07minVse   10.944  5:293.04+16:08
128  Ron van VeenMiddelburg41.18minMse   10.896  5:303.03+16:19
129  Edward WisseMariekerke41.29minMse   10.848  5:323.01+16:30
130  Egbert OldenboomVlissingen41.30minMse   10.843  5:323.01+16:31
131  Cherry StratingKamperland41.33minMse   10.830  5:323.01+16:34
132  Marina Koets-KarelseGrijpskerke41.36minVse   10.817  5:333.00+16:37
133  Rudy KoetsGrijpskerke41.38minMse   10.809  5:333.00+16:39
134  Annelies BlaasKoudekerke41.41minVse   10.796  5:333.00+16:42
135  Jacco van de GruiterArnemuiden41.49minMse   10.761  5:352.99+16:50
136  Esther CoomansAmsterdam41.54minVse   10.740  5:352.98+16:55
137  Melvin DijkeMiddelburg41.57minMse   10.727  5:362.98+16:58
138  Albert-John VervorstRoosendaal42.17minMse   10.642  5:382.96+17:18
139  Jacolien de VisserMiddelburg42.20minVse   10.630  5:392.95+17:21
140  Miriam baakOost-Souburg42.25minVse   10.609  5:392.95+17:26
141  Luuk WijkhuijsMeliskerke42.47minMse   10.518  5:422.92+17:48
142  Diana KoopmanKrabbendijke43.07minVse   10.437  5:452.90+18:08
143  Krista JoziasseMiddelburg43.15minVse   10.405  5:462.89+18:16
144  Domina lousWestkapelle43.21minVse   10.381  5:472.88+18:22
145  Leonie RoelseWestkapelle43.25minVse   10.365  5:472.88+18:26
146  Bob de VriesUtrecht43.27minMse   10.357  5:482.88+18:28
147  Daisy van de VeldeOostburg43.41minVse   10.301  5:492.86+18:42
148  John KievitGoes43.51minMse   10.262  5:512.85+18:52
149  Mariska MinnaarGoes43.53minVse   10.254  5:512.85+18:54
150  Sam van den bergZeist44.03minMse   10.216  5:522.84+19:04
151  Marès WirtzWemeldinge44.07minVse   10.200  5:532.83+19:08
152  Paulien LagerweijOostkapelle44.19minVse   10.154  5:552.82+19:20
153  Emma De WinterVlissingen44.21minVse   10.147  5:552.82+19:22
154  Linda van den BoomKoudekerke44.23minVse   10.139  5:552.82+19:24
155  Marin van der DoeWaarde44.26minMse   10.128  5:552.81+19:27
156  Wilma van de GruiterArnemuiden44.27minVse   10.124  5:562.81+19:28
157  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge44.33minV60   10.101  5:562.81+19:34
158  Jasmina VaderDomburg45.00minVse   10.000  6:002.78+20:01
159  Jolanda LindenbergNieuw- en Sint Joosland45.07minVse   9.974  6:012.77+20:08
160  Hanneke WitteBorssele45.10minV55   9.963  6:012.77+20:11
161  Lenie van KlevenVlissingen45.16minV65   9.941  6:022.76+20:17
162  Kees FranckeGrijpskerke45.33minMse   9.879  6:042.74+20:34
163  Paul PellikaanMiddelburg45.46minM70   9.832  6:062.73+20:47
164  Berdien KooijmanGoes45.48minVse   9.825  6:062.73+20:49
165  Winny DierksGrijpskerke46.17minV45   9.723  6:102.70+21:18
166  Marjo SimonsGrijpskerke46.20minV60   9.712  6:112.70+21:21
167  Hans van SluijsMiddelburg46.24minM65   9.698  6:112.69+21:25
168  Willie van keulenZoutelande46.27minVse   9.688  6:122.69+21:28
169  Alma van de WeijdeZoutelande46.29minVse   9.681  6:122.69+21:30
170  Willem van DortDomburg46.32minMse   9.670  6:122.69+21:33
171  Lenny van LambalgenAagtekerke47.00minVse   9.574  6:162.66+22:01
172  Kees KooijmanYerseke47.03minMse   9.564  6:162.66+22:04
173  Daniela ProbstUmstadt47.09minVse   9.544  6:172.65+22:10
174  Esther FaberVlissingen47.39minVse   9.444  6:212.62+22:40
175  Frank FaberVlissingen47.42minMse   9.434  6:222.62+22:43
176  Louw KrijgerMeliskerke48.01minMse   9.372  6:242.60+23:02
177  Elvera KrijgerKoudekerke48.04minVse   9.362  6:252.60+23:05
178  Arianne FranckeGrijpskerke48.21minVse   9.307  6:272.59+23:22
179  Mirjam MatthijsseMeliskerke48.32minVse   9.272  6:282.58+23:33
180  Anja FranckeGrijpskerke50.12minVse   8.964  6:422.49+25:13
181  Anet SuurmondDomburg50.46minVse   8.864  6:462.46+25:47
182  Anne DegenhardtWestkapelle52.17minVse   8.607  6:582.39+27:18
Mannen: 104 (57.14%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M50=3 - M55=1 - M60=3 - M65=2 - M70=2 - Mse=90
Vrouwen: 78 (42.86%) => V35=3 - V40=1 - V45=2 - V55=3 - V60=2 - V65=1 - Vse=66

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.93 seconden nodig om deze lijst met 566 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: JARO Crossen 2011 – 2021..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.21.23  M55
marath Ingrid Koene (PR 3.28.34)4.12.32  V55
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
Atletiek Zeeland © 2019