dinsdag 15 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

17e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 30 augustus 2003 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.15.41minMse   16.726  3:354.65626
2  Erik Goossen (PR 1.15.15) Scheldesport1.18.47minMse   16.067  3:444.46536
1  Rachid Guigui (PR 1.16.57) AV'561.18.58minM40   16.030  3:454.45531
2  Wim Vos (PR 1.16.00) Dynamica1.19.41minM40   15.886  3:474.41511
3  Wilko de Vos (PR 1.12.04) AV'561.19.48minM40   15.863  3:474.41508
4  Jan ZuidwegSommelsdijk1.20.21minM45   15.754  3:494.38493
3  Luc HendrickxT.Lopers1.20.37minMse   15.702  3:494.36486
4  Franky Beljaars (PR 1.15.20) Dynamica1.21.31minMse   15.529  3:524.31462
5  Sepp Vermeulen (PR 1.05.40) Scheldesport1.22.11minM40   15.403  3:544.28445
5  Raymond LuijksHoogerheide1.22.19minMse   15.378  3:544.27441
1  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Dynamica1.23.07minM50   15.230  3:564.23421
6  Rens Bostelaar (PR)Dynamica1.23.13minM40   15.211  3:574.23419
6  Erik Poppe (PR 1.19.42) Dynamica1.23.23minMse   15.181  3:574.22415
7  Fred HazelegerPK1.23.43minM40   15.121  3:584.20406
2  Arie van DijkSommelsdijk1.23.45minM50   15.115  3:584.20406
1  Marlies Kort (PR 1.16.37) AV'561.23.57minVse   15.079  3:594.19649
8  Jan de Wilde (PR 1.11.20) AV'561.23.57minM45   15.079  3:594.19401
9  Jaap van de BokSommelsdijk1.23.59minM40   15.073  3:594.19400
10  Peter Vader (PR 1.23.58) Delta Sport1.24.15minM40   15.025  4:004.17394
11  Rinus Witte (PR 1.19.12) Dynamica1.25.03minM40   14.884  4:024.13375
7  Sabbe DimitriDapalo1.25.25minMse   14.820  4:034.12366
12  Leon FestersThor1.25.40minM40   14.776  4:044.10360
8  Marc Augustijn (PR 1.18.00) AV'561.26.23minM40   14.654  4:064.07344
9  Alex NieuwenhuijzenWaterweg1.26.28minMse   14.640  4:064.07342
10  Robert de JongFortuna1.26.43minMse   14.598  4:074.05337
11  Manfred Meulmeester (PR 1.24.37) Dynamica1.26.45minMse   14.592  4:074.05336
12  Coen Bertijn (PR)Dynamica1.26.53minMse   14.570  4:074.05333
13  Ruud KouijzerRotterdam1.27.14minM45   14.511  4:084.03325
13  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) AV'561.27.22minMse   14.489  4:084.02322
14  Peter GodschalkThor1.27.47minM45   14.420  4:104.01313
15  Jos Geluk (PR 1.27.00) Delta Sport1.28.07minM45   14.366  4:113.99306
1  Marianne van de LindeAAC1.28.12minV40   14.352  4:113.99537
16  Leo Dalebout (PR)Dynamica1.28.20minM40   14.330  4:113.98302
14  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.28.32minMse   14.298  4:123.97297
3  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.28.39minM50   14.279  4:123.97295
17  Rien Fase (PR 1.26.10) Sint-Annaland1.28.39minM45   14.279  4:123.97295
18  Jan de Bart (PR 1.16.08) AV'561.28.48minM45   14.255  4:133.96292
4  Kees van den Pol (PR 1.20.37) AV'561.29.09minM55   14.199  4:143.94285
15  Marcel BiesheuvelVoorne Atl1.29.22minMse   14.165  4:143.93280
19  Rian van de Broeke (PR 1.09.21) Dynamica1.29.39minM40   14.120  4:153.92275
20  Kees Lindhout (PR)Sint-Annaland1.29.43minM45   14.109  4:153.92273
16  Archie Staal (PR 1.25.05) Delta Sport1.30.09minMse   14.042  4:163.90265
5  Kor van de PolderVet Ned1.30.32minM50   13.982  4:173.88257
21  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Dynamica1.30.45minM40   13.949  4:183.87253
1  Karel LeeuwanghFortuna1.30.55minM60   13.923  4:193.87250
22  Kees VerplankeSprint1.30.55minM45   13.923  4:193.87250
23  Wim Vroegop (PR 1.23.49) Scherpenisse1.30.57minM40   13.918  4:193.87249
6  Lein Lievense (PR)Dynamica1.31.44minM50   13.799  4:213.83234
17  Hanco Adriaanse (PR 1.25.43) Aagtekerke1.31.53minMse   13.777  4:213.83231
7  Wout VisserSommelsdijk1.32.06minM50   13.744  4:223.82227
18  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Delta Sport1.32.06minMse   13.744  4:223.82227
8  Karel van de Gruiter (PR)Dynamica1.32.11minM55   13.732  4:223.81226
24  Hans van der VeldenSprint1.32.12minM50   13.729  4:223.81226
2  Harvy van Hauten (PR 1.26.43) Hulst1.32.25minM60   13.697  4:233.80222
2  Chantal Koole (PR 1.30.19) Dynamica1.32.36minVse   13.670  4:233.80432
9  Leo van HoornPAC1.32.39minM50   13.663  4:233.80218
10  Frans van EsVoorne1.32.49minM55   13.638  4:243.79215
25  Karl-Josef ReinartzDuitsland1.33.15minM40   13.575  4:253.77207
26  BanehRenesse1.33.32minM40   13.534  4:263.76202
11  Wim Roose (PR 1.17.22) AV'561.33.34minM50   13.529  4:263.76201
12  Marius Dek (PR 1.15.00) AV'561.33.40minM50   13.514  4:263.75200
27  Johan Walpot (PR 1.31.25) Bruinisse1.33.50minM40   13.490  4:273.75197
19  Luc van HoudtT.Lopers1.34.14minMse   13.433  4:283.73190
28  Kees Geuze (PR)Middelburg1.34.27minM45   13.402  4:293.72186
20  Leon den DunnenSpijkenisse1.34.50minMse   13.348  4:303.71180
21  Jacco Schroevers (PR 1.29.44) Dynamica1.34.58minMse   13.329  4:303.70178
29  Wim SchoutenPAC1.35.14minM45   13.292  4:313.69174
22  Willian Boot (PR)Kerkwerve1.35.15minMse   13.290  4:313.69173
30  Bonno OdijkPuttershoek1.35.17minM40   13.285  4:313.69173
23  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Wielingen1.35.52minMse   13.204  4:333.67164
3  Rob Mol (PR 1.20.16) Middelburg1.35.57minM60   13.193  4:333.66162
24  Geert-Jan Jobse (PR 1.33.31) Vlissingen1.35.59minMse   13.188  4:333.66162
25  Michel HendrikseDelta Sport1.36.03minMse   13.179  4:333.66161
-  Hanno de Hoon (PR)Terneuzen1.36.24minM45   13.131  4:343.65156
31  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Dynamica1.36.24minM40   13.131  4:343.65156
4  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Delta Sport1.36.46minM60   13.081  4:353.63150
13  Max Matulessy (PR)Dynamica1.36.46minM50   13.081  4:353.63150
14  Ben HermelenSprint1.36.50minM50   13.072  4:353.63149
2  Uschi ReinartzHuchem-Sta1.36.57minV40   13.057  4:363.63340
15  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Dynamica1.37.05minM50   13.039  4:363.62145
33  Peter BiesheuvelVoorne1.37.18minM40   13.010  4:373.61142
34  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.37.29minM45   12.985  4:373.61140
26  Patrick WachDelft1.37.48minMse   12.943  4:383.60135
16  Leo van MeelRotterdam1.37.54minM50   12.930  4:383.59134
27  Perry van de BergeNieuwe Tonge1.37.55minMse   12.928  4:383.59134
35  Wim OomenRoosendaal1.37.57minM45   12.923  4:393.59133
36  Wout van de Berg (PR 1.34.09) Delta Sport1.38.34minM40   12.843  4:403.57125
17  Johan JumeletPlantaris1.38.53minM50   12.801  4:413.56120
28  Johan EdwardsBreda1.38.55minMse   12.797  4:413.55120
29  Kees van den AndelMade1.38.56minMse   12.795  4:413.55120
30  Rob Jongeneel (PR)Middelburg1.38.58minMse   12.791  4:413.55119
37  Leo MesSchoonhoven1.39.07minM40   12.771  4:423.55117
31  Jan Engelaar (PR)Wielingen1.39.27minMse   12.729  4:433.54113
18  Wim van de Kreeke (PR 1.38.51) AV'561.39.36minM55   12.709  4:433.53111
19  Kees Marcusse (PR 1.22.35) Dynamica1.39.38minM55   12.705  4:433.53111
20  Hans Cornelis (debuut) Groede1.39.50minM50   12.680  4:443.52108
38  Ruud WarmerPAC1.39.55minM45   12.669  4:443.52107
21  Jos Boogaard (PR 1.36.19) Dynamica1.39.58minM50   12.663  4:443.52106
39  Frits Broos (PR 1.35.04) Middelburg1.40.00minM40   12.659  4:443.52106
22  Jac ReijnaarsSprint1.40.05minM55   12.648  4:453.51105
5  Antoon VoermansSprint1.40.10minM60   12.637  4:453.51104
32  Erwin van Wijk (PR 1.36.10) Burgh-Haamstede1.40.11minMse   12.635  4:453.51104
40  Jan KosterDelta Sport1.40.44minM45   12.566  4:463.4997
41  Han van Sighem (PR)Delta Sport1.40.46minM45   12.562  4:473.4997
23  Jaap Constant (debuut) Goes1.40.56minM50   12.541  4:473.4895
42  Andre van de Ende (PR 1.38.49) Nisse1.41.06minM45   12.521  4:483.4893
24  Henk Westerlaken (debuut) Sint-Maartensdijk1.41.08minM50   12.517  4:483.4892
33  Wilco OuwerkerkTyphoon1.41.12minMse   12.508  4:483.4792
34  Patrick d DobbelaereWielingen1.41.25minM40   12.482  4:483.4789
35  Davy VleugelsT.Lopers1.41.44minMse   12.443  4:493.4685
25  Gust Van LoyT.Lopers1.41.45minM50   12.441  4:493.4685
43  Dick Filius (PR)Kats1.41.45minM40   12.441  4:493.4685
44  Lou Raas (PR)Lewedorp1.41.48minM40   12.435  4:503.4585
26  Joost Sprinkhuizen (PR)Nisse1.41.52minM50   12.427  4:503.4584
6  Bob WestenbergFortuna1.42.00minM60   12.410  4:503.4582
45  Herman Abbink (PR)AV'561.42.02minM45   12.406  4:503.4582
27  Peter BogersSpado1.42.12minM50   12.386  4:513.4480
28  Hugo Poortvliet (PR)Dynamica1.42.14minM55   12.382  4:513.4480
46  Ad OppenneerDynamica1.42.14minM40   12.382  4:513.4480
29  Jaap Oele (PR 1.14.02) AV'561.42.19minM50   12.372  4:513.4479
7  Henk GroenewegenOlympus701.42.23minM65   12.364  4:513.4378
3  Patricia MouwenSpado1.42.30minVse   12.350  4:523.43238
47  Peter MaliepaardStellendam1.42.40minM40   12.330  4:523.4275
48  Frans Theune (debuut) Oost-Souburg1.42.51minM40   12.308  4:523.4273
30  Ed BenningshofEnergie1.43.13minM55   12.264  4:543.4170
49  Giel Joziasse (PR 1.23.58) Goes1.43.19minM40   12.252  4:543.4069
50  Olaf RoszeDuitsland1.43.42minM45   12.207  4:553.3965
51  Henk Barentsen (PR)Dynamica1.43.45minM45   12.201  4:553.3964
3  Saskia WarmerPAC1.44.07minV50   12.158  4:563.38212
31  Ko Geldof (PR)Oost-Souburg1.44.39minM55   12.096  4:583.3656
36  Peter Verhaar (PR 1.42.46) Wemeldinge1.44.58minMse   12.060  4:593.3553
32  Kas DelwelPAC1.45.07minM50   12.042  4:593.3552
4  Sonja KippingSommelsdijk1.45.13minV45   12.031  4:593.34195
4  Wiebke HiDelft1.46.33minVse   11.880  5:033.30175
33  Peter AkerboomPlantaris1.46.35minM50   11.877  5:033.3040
5  Huguette Declercq (PR 1.29.51) Dynamica1.46.48minV55   11.853  5:043.29172
52  Henk Kasper (PR)Wemeldinge1.47.05minM45   11.821  5:053.2836
53  Frank van der Vliet (PR 1.42.22) Delta Sport1.47.06minM40   11.819  5:053.2836
6  Jannie BraberSommelsdijk1.47.07minV45   11.817  5:053.28167
37  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen1.47.14minMse   11.805  5:053.2835
54  Pim BroerenFortuna1.47.15minM45   11.803  5:053.2835
55  Jan Verjaal (debuut) Middelburg1.47.16minM45   11.801  5:053.2835
56  Roel LeeuwisGiessenb.1.47.19minM45   11.795  5:053.2834
34  Erik van de BergTyphoon1.47.20minM55   11.794  5:053.2834
35  Sytze Stins (PR 1.31.04) Delta Sport1.47.47minM50   11.744  5:073.2631
8  Henk van MeertenPAC1.47.57minM60   11.726  5:073.2630
38  Marco Traas (PR)Oost-Souburg1.48.04minM40   11.714  5:073.2529
36  Teun NoordhoekSpirit1.48.16minM50   11.692  5:083.2528
37  Jan van Daelen (PR 1.40.29) Burgh-Haamstede1.48.46minM50   11.638  5:093.2325
38  Piet Jan Landegent (PR 1.44.19) Delta Sport1.49.02minM50   11.610  5:103.2223
39  Rien BeijeBest1.49.30minM50   11.560  5:113.2121
39  Ruud PetersSpado1.49.31minMse   11.559  5:113.2121
40  Ruud PoldermanSpado1.49.32minMse   11.557  5:123.2120
40  Jan MolHercules1.49.37minM50   11.548  5:123.2120
57  Bas MarkesteijnHoogblokl.1.49.38minM40   11.546  5:123.2120
58  Winnie van der Pijl (PR 1.41.57) Goes1.49.54minM45   11.518  5:133.2018
41  Jan de Jonge (PR 1.49.31) Scharendijke1.50.00minMse   11.508  5:133.2018
59  A. BosscheRotterdam1.50.13minM45   11.485  5:133.1917
5  Angelina Fondse (debuut) Vlissingen1.50.18minVse   11.476  5:143.19126
41  Henny van der SluisKapelle-Biezelinge1.50.25minM50   11.464  5:143.1816
60  Eric van de LindenSpado1.50.26minM40   11.463  5:143.1816
7  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Middelburg1.51.05minV35   11.395  5:163.17116
42  Jan BodaarTempo1.51.41minM40   11.334  5:183.1510
42  Jan KoudstaalEnergie1.51.52minM55   11.316  5:183.1410
43  Dick de Graaf (PR)Vlissingen1.52.02minM50   11.299  5:193.149
61  Roel de LoomePAC1.52.22minM45   11.265  5:203.138
44  Jan de VosPAC1.52.31minM50   11.250  5:203.137
45  Hermann GroeneveltParthenon1.52.48minM55   11.222  5:213.126
62  Huber Vermeulen (PR 1.35.16) Vlissingen1.52.56minM45   11.209  5:213.116
63  John Dane (debuut) Vlissingen1.52.57minM45   11.207  5:213.116
46  Jan Maranus (PR 1.50.46) Dynamica1.53.29minM55   11.155  5:233.105
64  Jaap Jasperse (PR 1.35.20) Vlissingen1.53.29minM45   11.155  5:233.105
47  Hans van Sluijs (PR 1.44.49) Dynamica1.53.56minM50   11.110  5:243.093
48  Leen TanisGoedereede1.54.00minM50   11.104  5:243.083
65  Henk NotenboomPijnakker1.54.02minM45   11.101  5:243.083
49  Jan Roose (PR 1.19.16) Goes1.54.22minM50   11.068  5:253.073
66  Cor Lockefeer (PR)Dynamica1.54.32minM50   11.052  5:263.072
50  Adrie van RhijnHerkingen1.54.46minM50   11.030  5:263.062
67  RichardPaliwode1.55.06minM45   10.998  5:273.051
68  Louis van de Guchte (PR 1.50.37) Vlissingen1.55.43minM45   10.939  5:293.041
9  Janus Karelse (PR 1.33.58) Kamperland1.55.55minM60   10.920  5:303.03-
69  Martin van der Kaap (PR 1.49.46) Dynamica1.55.55minM40   10.920  5:303.03-
51  Wim van de Linde (debuut) Goes1.56.06minM55   10.903  5:303.03-
70  Volker JaspersDuitsland1.56.26minM40   10.872  5:313.02-
71  Rene BosselaarRijnmond1.57.11minM40   10.802  5:333.00-
72  R. van de GaagHellevoetsluis1.57.14minM45   10.798  5:333.00-
8  Lena de Wilde (PR 1.47.45) Vlissingen1.57.25minV45   10.781  5:342.9954
43  Marijn den EngelseAmsterdam1.58.07minMse   10.717  5:362.98-
9  Hanny AdriaansenSpado1.58.11minV50   10.711  5:362.9848
-  Serge van VerseveldBemmel1.58.36minMse   10.673  5:372.96-
44  Michel van RoonRotterdam1.58.36minMse   10.673  5:372.96-
10  Petra EigenraamAVW2.00.03minV35   10.544  5:412.9335
46  Anton den EngelseRotterdam2.00.25minMse   10.512  5:422.92-
47  Robert van WellAmsterdam2.04.56minMse   10.132  5:552.81-
6  Willemijn WielengaAmsterdam2.06.49minVse   9.982  6:012.775
11  Lenie VonkWaterweg2.06.49minV45   9.982  6:012.775
12  Ineke van Poppel (PR 1.57.04) Delta Sport2.09.16minV50   9.793  6:082.721
13  Wilma DegenaersRockanje2.09.32minV45   9.772  6:082.711
14  Liesbeth WaltzPhoenix2.11.25minV45   9.632  6:142.68-
52  Jan WaltzSpiridon2.11.25minM55   9.632  6:142.68-
Mannen: 180 (90%) => M40=39 - M45=35 - M50=39 - M55=15 - M60=8 - M65=1 - Mse=43
Vrouwen: 20 (10%) => V35=2 - V40=2 - V45=6 - V50=3 - V55=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.007 seconden nodig om deze lijst met 200 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
Atletiek Zeeland © 2019