woensdag 27 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
Recente uitslagen meer uitslagen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Tankloop
Westkapelle, maandag 31 december 2018 - Organisatie: Dynamica
19.57 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Floris WilleboordseMiddelburg1.09.13Mse   16.964  3:32
2  Magnus GoedikerKrefeld1.13.20Mse   16.012  3:45
3  Ralph WiessnerVlissingen1.14.11M40   15.828  3:47
4  Adriaan WalhoutMiddelburg1.14.14M35   15.818  3:48
5  Joeri VersluisMiddelburg1.15.02Mse   15.649  3:50
6  Michel SchrierVlissingen1.15.18M35   15.594  3:51
7  David SchrierVlissingen1.16.01Mse   15.447  3:53
8  Corne van BelzenMiddelburg1.16.31Mse   15.346  3:55
9  Marcel SuurmondVlissingen1.17.04M40   15.236  3:56
10  Rik PoppeBiggekerke1.17.08Mse   15.223  3:56
11  Monica SanderseVlissingen1.17.36V35   15.131  3:58
12  Ramon van de GriekKamperland1.19.27Mse   14.779  4:04
13  Gert van der VindenBiggekerke1.20.21M50   14.614  4:06
14  Wim DouwOud-Vossemeer1.20.42M55   14.550  4:07
15  Micha JanseZoutelande1.23.02M40   14.141  4:15
16  Lion BaasVlissingen1.23.10M40   14.119  4:15
17  Johan SpruitKapelle-Biezelinge1.23.55Mse   13.992  4:17
18  Erwin van SchaikMiddelburg1.24.33Mse   13.888  4:19
19  Richard JacobsNieuw- en Sint Joosland1.24.41Mse   13.866  4:20
20  Erik MaranusWestkapelle1.25.14M40   13.776  4:21
21  Jesper FranckeKoudekerke1.25.24Mse   13.749  4:22
22  Jesse BeijerMiddelburg1.25.39Mse   13.709  4:23
23  Ruben BoutensMiddelburg1.25.50Mse   13.680  4:23
24  Ludolf ReijntjesZierikzee1.26.01M50   13.651  4:24
25  Jeroen de NoodMiddelburg1.26.07M35   13.635  4:24
26  Tom de JongeBergen op Zoom1.26.32Mse   13.569  4:25
27  Marcel VervuurtMiddelburg1.26.37Mse   13.556  4:26
28  Frank HuislageMiddelburg1.27.15Mse   13.458  4:28
29  Ada GeuzeMiddelburg1.27.18V35   13.450  4:28
30  Ricky DekkerMeliskerke1.27.23Mse   13.437  4:28
31  Sander van AarsenOudenbosch1.27.40Mse   13.394  4:29
32  Rinus van de WoestijneMiddelburg1.28.01M35   13.341  4:30
33  Vincent ToutenhoofdWestkapelle1.28.13Mse   13.310  4:30
34  Jan LouwsMiddelburg1.28.39M55   13.245  4:32
35  Marius BesuijenMiddelburg1.29.15M55   13.156  4:34
36  Martino HarinckMiddelburg1.29.25Mse   13.132  4:34
37  John BerkKapelle-Biezelinge1.29.43Mse   13.088  4:35
38  Rens MaljersMiddelburg1.29.49Mse   13.073  4:35
39  Stefan de Weerdts-Heer Arendskerke1.29.51Mse   13.068  4:35
40  Bas de NooijerBiggekerke1.29.54Mse   13.061  4:36
41  Sjaak BrouwerVlissingen1.29.56M50   13.056  4:36
42  Sander DingemanseMiddelburg1.30.00Mse   13.047  4:36
43  Bram VerhageAagtekerke1.30.24M55   12.989  4:37
44  Robert-Jan ProvoostDomburg1.31.10Mse   12.880  4:40
45  Henk LousVlissingen1.31.19M60   12.859  4:40
46  Nelleke BaldeGrijpskerke1.31.32Vse   12.828  4:41
47  Valesca LefeberMiddelburg1.32.33Vse   12.687  4:44
48  Angelique JansenMiddelburg1.33.00Vse   12.626  4:45
49  Anita JoziasseGoes1.33.31V55   12.556  4:47
50  Martin FranckeMiddelburg1.33.33Mse   12.552  4:47
51  Koen de VriesVlissingen1.33.49M60   12.516  4:48
52  Co de FeijterZierikzee1.33.56M55   12.500  4:48
53  Timmy JacobsNieuw- en Sint Joosland1.33.59Mse   12.494  4:48
54  Cor de RidderArnemuiden1.34.02M45   12.487  4:48
55  Kees van der HeijdenVlissingen1.34.05M55   12.480  4:48
56  Henny StratingKamperland1.34.07V50   12.476  4:49
57  Lars van den BeekHuybergen1.34.34Mse   12.417  4:50
58  Bert van GorselVlissingen1.34.37Mse   12.410  4:50
59  Ronald MelaardOost-Souburg1.35.13Mse   12.332  4:52
60  Stefan KoddeAagtekerke1.35.35Mse   12.285  4:53
61  Robert SonkeMiddelburg1.35.49M45   12.255  4:54
62  Rob JongeneelMiddelburg1.36.12Mse   12.206  4:55
63  Marco DingemanseZoutelande1.36.17Mse   12.195  4:55
64  Leendert van der VenZoutelande1.36.19M55   12.191  4:55
65  Ronnie KrockeOost-Souburg1.36.22M60   12.185  4:55
66  Suzanne van ElsackerMiddelburg1.36.24Vse   12.180  4:56
67  Harry NicolasenGoes1.36.27Mse   12.174  4:56
68  Pieter MoelkerKloetinge1.36.33Mse   12.162  4:56
69  Siem CornelisseArnemuiden1.36.41Mse   12.145  4:56
70  Marcel VeldhuizenVlissingen1.36.52Mse   12.122  4:57
71  John ProvoostDomburg1.37.24Mse   12.055  4:59
72  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge1.37.33Mse   12.037  4:59
73  Danko BoonstraVeere1.37.38Mse   12.027  4:59
74  Roy LouwerseMiddelburg1.37.41Mse   12.020  4:59
75  Dennis de NooijerVlissingen1.37.49Mse   12.004  5:00
76  John LangerakMiddelburg1.37.52Mse   11.998  5:00
77  Gerrit SpaansGoes1.37.54M65   11.994  5:00
78  Hans Gijzels-Heer Arendskerke1.38.04Mse   11.973  5:01
79  Jelle OpstalHoogerheide1.38.19Mse   11.943  5:01
80  Ronald van HerculesSerooskerke1.38.37Mse   11.907  5:02
81  Marc OvereemMiddelburg1.38.43M50   11.895  5:03
82  Roy DeurwaarderRitthem1.39.03Mse   11.855  5:04
83  Bram LampertKoudekerke1.39.07Mse   11.847  5:04
84  Jackie KooleKoudekerke1.39.43Mse   11.775  5:06
85  Monique van de KetterijVlissingen1.39.46Vse   11.769  5:06
86  Henk van der PoelWestkapelle1.40.10M60   11.722  5:07
87  Wim BommeljeVlissingen1.40.25Mse   11.693  5:08
88  Andre LousWestkapelle1.40.34Mse   11.676  5:08
89  Gerhard BrunsveldWestkapelle1.40.59Mse   11.628  5:10
90  David HogewegOostkapelle1.41.09Mse   11.609  5:10
91  Adri KooleSerooskerke1.41.27M65   11.574  5:11
92  Eva van HoekMiddelburg1.41.35Vse   11.559  5:11
93  Mirjam KloetArnemuiden1.41.44Vse   11.542  5:12
94  Michael VermaatOost-Souburg1.41.57M40   11.517  5:13
95  Kees KaanKapelle-Biezelinge1.42.03Mse   11.506  5:13
96  Werner HelmichKapelle-Biezelinge1.42.14M45   11.485  5:13
97  Jeroen HageMiddelburg1.42.38M50   11.441  5:15
98  Koen de TheijeMiddelburg1.42.43Mse   11.431  5:15
99  Jan BorraBiggekerke1.42.47Mse   11.424  5:15
100  Jon van CaspelVlissingen1.43.32M60   11.341  5:17
101  Martin van IeperenKapelle-Biezelinge1.43.41Mse   11.325  5:18
102  V. LangeMiddelburg1.44.16Mse   11.262  5:20
103  Bart TreurnietEnschede1.44.53Mse   11.195  5:22
104  Kees GeuzeMiddelburg1.45.39Mse   11.114  5:24
105  Dirk HooijerWemeldinge1.45.47Mse   11.100  5:24
106  Pietja MorathEbenVloet1.45.53Vse   11.090  5:25
107  Oliver HorathEbenVloet1.45.57Mse   11.083  5:25
108  Pieter den HollanderSerooskerke1.46.00Mse   11.077  5:25
109  Erik PropOssendrecht1.46.27Mse   11.031  5:26
110  Bram BrasserVlissingen1.46.47Mse   10.996  5:27
111  Kees-Jan VerstrateMiddelburg1.46.56Mse   10.981  5:28
112  Robby van ZweedenVlissingen1.47.31Mse   10.921  5:30
113  Jan SchotMiddelburg1.47.34Mse   10.916  5:30
114  Thijs BorsboomMiddelburg1.47.38Mse   10.909  5:30
115  Maringe VogelMiddelburg1.47.51Vse   10.887  5:31
116  Frans VogelMiddelburg1.47.55Mse   10.881  5:31
117  Danny ArsOvezande1.48.10Mse   10.855  5:32
118  Imka de RidderWestkapelle1.48.13Vse   10.850  5:32
119  Age BaltHulst1.48.19Mse   10.840  5:32
120  Sven VersluisZevenbergen1.48.29Mse   10.824  5:33
121  Bianca van de KieboomHoogerheide1.50.50Vse   10.594  5:40
122  Danielle ElenbaasGoes1.51.28Vse   10.534  5:42
123  Fred HillebrandVeere1.51.35Mse   10.523  5:42
124  Petra VerhulstWestkapelle1.52.17V50   10.457  5:44
125  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.52.20M65   10.453  5:44
126  Sofit van der BosscheSint-Lievens1.52.35Vse   10.430  5:45
127  Jaap DekkerVeere1.54.36Mse   10.246  5:51
128  Aminata RosenthalWestkapelle1.55.24Vse   10.175  5:54
129  Roland KlaassenMiddelburg1.55.52Mse   10.134  5:55
130  Enno MeijersMiddelburg1.56.05Mse   10.115  5:56
131  Sung van 't VeerMiddelburg1.56.24Vse   10.088  5:57
132  Ronald DekkerKapelle-Biezelinge1.56.26Mse   10.085  5:57
133  Mariska LuitenMiddelburg1.56.32Vse   10.076  5:57
134  Theo SimonsMiddelburg1.57.08M60   10.024  5:59
135  Loretta DominicusKoudekerke1.57.21Vse   10.006  6:00
136  Rebecca WinkelhofMiddelburg1.57.24Vse   10.002  6:00
137  Sigrid Epker-JenseMiddelburg1.57.59Vse   9.952  6:02
138  Liesbeth SchakelMiddelburg1.59.07Vse   9.858  6:05
139  Riet PouwelseVrouwenpolder1.59.43Vse   9.808  6:07
140  Ferdinand KoppejanVlissingen2.01.55Mse   9.631  6:14
141  Huub KosterArnemuiden2.03.34M60   9.503  6:19
142  Alies HuissoonKortgene2.04.17Vse   9.448  6:21
Mannen: 115 (80.99%) => M35=4 - M40=6 - M45=3 - M50=5 - M55=7 - M60=7 - M65=3 - Mse=80
Vrouwen: 27 (19.01%) => V35=2 - V50=2 - V55=1 - Vse=22

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Floris Willeboordse1:09:13Magnus Goediker1:13:20Ralph Wiessner1:14:11Monica Sanderse1:17:36142
2017Erwin Harmes1:06:24Martijn de Kok1:10:04Floris Willeboordse1:10:31Marlies Kort1:20:50133
2016Ronnie Overgaauw1:10:01Ralph Wiessner1:11:28Michel Schrier1:14:46Anjolie Engels1:17:40121
2015Rick Salome1:14:00Adriaan Walhout1:14:17Marco Geldof1:15:01Carolien van de Kreeke1:23:45130
2014Huub van Noorden1:07:49Ralph Wiessner1:11:54Wim van Sparrentak1:12:47Anjolie Engels1:18:11152

10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Job de Feijter (PR 33.19)Hulst34.43Mse   17.283  3:28
2  Crum van der Linden (PR 35.18)Oost-Souburg37.33Mse   15.979  3:45
3  Peter Meeuwsen (PR 37.34)Krabbendijke37.52Mse   15.845  3:47
4  Jorim de Boks (PR 35.00)Middelburg37.56Mse   15.817  3:48
5  Remy Vasseur (PR 33.36)Vlissingen38.51M35   15.444  3:53
6  Arjo Verhage (PR 35.52)Aagtekerke38.58M45   15.398  3:54
7  Eloy Raas (debuut)Middelburg39.10Mse   15.319  3:55
8  Marianne de Kok (PR 36.17)Lewedorp39.31V45   15.183  3:57
9  Adriaan Wattel (PR 38.19)Middelburg39.38Mse   15.139  3:58
10  Aart Joziasse (PR 37.31)Middelburg40.00M50   15.000  4:00
11  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke40.06Mse   14.963  4:01
12  Carolien van de Kreeke (PR 38.36)Serooskerke40.10V40   14.938  4:01
13  Jeffrey AgtmaalOssendrecht40.12Mse   14.925  4:01
14  Arnoud Rijk (PR 38.12)Heinkenszand40.15Mse   14.907  4:02
15  Noor Dekker (PR)Serooskerke40.25Vse   14.845  4:03
16  Edwin van Alphen (PR 35.38)Vlissingen40.29M45   14.821  4:03
17  Henrik Westerweele (PR 38.20)Vlissingen40.32M35   14.803  4:03
18  Olof Hoogesteger (PR 38.50)Vlissingen40.44M40   14.730  4:04
19  Emiel Nefs (debuut)Middelburg41.04Mse   14.610  4:06
20  Tim Vervuurt (PR)Middelburg41.08Mse   14.587  4:07
21  John de Waard (PR 39.02)Kapelle-Biezelinge41.36Mse   14.423  4:10
22  Jan HoppenbrouwersRijen41.40Mse   14.400  4:10
23  Wiebe Tolman (PR)Heinkenszand41.43Mse   14.383  4:10
24  Jos Gabrielse (PR 41.00)Middelburg41.46Mse   14.366  4:11
25  Lynn LossieWoensdrecht41.52Vse   14.331  4:11
26  Jonathan Boon (PR 38.55)Oost-Souburg42.00Mse   14.286  4:12
27  Rene Traas (PR 38.45)Kapelle-Biezelinge42.15M50   14.201  4:14
28  Jurjen Swiers (debuut)Vlissingen42.18Mse   14.184  4:14
29  Jochem Bargeman (PR 41.35)Middelburg42.26M40   14.140  4:15
30  Marcel Sommeijer (PR 41.22)Oost-Souburg42.30M45   14.118  4:15
31  Marinus Stroo (PR 38.59)Middelburg42.37Mse   14.079  4:16
32  Peter Dekker (PR 39.23)Zoutelande42.49M45   14.013  4:17
33  Amber BongertmanRoosendaal42.55Vse   13.981  4:18
34  Leo Janse (PR 39.14)Middelburg43.03Mse   13.937  4:18
35  Jesper Poppe (PR 39.42)Middelburg43.14Mse   13.878  4:19
36  Marijn Grootjans (PR)Westkapelle43.32Mse   13.783  4:21
37  Dick Saarloos (PR)Kapelle-Biezelinge43.46M50   13.709  4:23
38  Frank de Jonge (debuut)Middelburg43.56Mse   13.657  4:24
39  Rico de Putter (PR 39.39)Goes43.59Mse   13.642  4:24
40  Niek Wattel (PR)Middelburg44.17Mse   13.549  4:26
41  Cor PoortvlietGoes44.19Mse   13.539  4:26
42  Anton Engels (PR 42.03)Middelburg44.23M55   13.519  4:26
43  Arinka BongertmanRoosendaal44.30Vse   13.483  4:27
44  Rene Jakobsen (PR 42.13)Middelburg44.32Mse   13.473  4:27
45  Leo Dalebout (PR 40.02)Gapinge44.44M55   13.413  4:28
46  Tim Kramer (PR 41.20)s-Heer Hendrikskinderen44.58Mse   13.343  4:30
47  Elmar Sturm (PR)Koudekerke45.05Mse   13.309  4:31
48  Ronlad HendriksenAagtekerke45.11Mse   13.279  4:31
49  Stefan Mesu (PR 43.58)Kapelle-Biezelinge45.14Mse   13.265  4:31
50  Sophie Miljoen (PR 44.49)Gapinge45.16Vse   13.255  4:32
51  Arthur van Aartsen (PR 41.22)Middelburg45.21M40   13.230  4:32
52  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg45.24M35   13.216  4:32
53  Jaap van der BokMiddelharnis45.28Mse   13.196  4:33
54  Lisa KipperQuierscheid45.31Vse   13.182  4:33
55  Marcel StruijkMiddelburg45.36Mse   13.158  4:34
56  Nicole ParulewskiKrefeld45.39Vse   13.143  4:34
57  Casper Baas (PR 43.15)Middelburg45.54M50   13.072  4:35
58  Duncan BlackmanWestkapelle46.04Mse   13.025  4:36
59  Gerwin Zondervan (PR 44.21)Kapelle-Biezelinge46.06M50   13.015  4:37
60  Mark Almekinders (debuut)Heinkenszand46.09Mse   13.001  4:37
61  Daniel Scheeles-Gravenpolder46.26Mse   12.922  4:39
62  Jorim ScheeleMaastricht46.29Mse   12.908  4:39
63  Maximilaan GansMunster46.47Mse   12.825  4:41
64  Corne Dekker (PR 45.40)Oostkapelle46.53Mse   12.798  4:41
65  Matthias Bassie (PR 44.25)Vlissingen46.58Mse   12.775  4:42
66  Corne Nieuwkerk (PR 42.13)Koudekerke47.01Mse   12.761  4:42
67  Rene Goetheer (PR 44.13)Wolphaartsdijk47.12M50   12.712  4:43
68  Peter Rotte (debuut)Middelburg47.14Mse   12.703  4:43
69  Sander de Lange (PR)Middelburg47.16Mse   12.694  4:44
70  Annemiek Verhage (PR)Middelburg47.18Vse   12.685  4:44
71  Mirthe Overkamp (PR 39.22)Koudekerke47.20Vse   12.676  4:44
72  Erik ForsOost-Souburg47.23Mse   12.663  4:44
73  Cyril Belfroid (PR)Middelburg47.25Mse   12.654  4:45
74  Stefan van der EijkAxel47.27Mse   12.645  4:45
75  Erwin Clowting (PR 45.33)Vlissingen47.27M55   12.645  4:45
76  Wilbert Poppe (PR 42.04)Arnemuiden47.29Mse   12.636  4:45
77  Michael WentzlerLewedorp47.32Mse   12.623  4:45
78  Gerard van der Male (PR 38.31)Westkapelle47.38Mse   12.596  4:46
79  Lennart GansBonn47.40Mse   12.587  4:46
80  Ronnie Louwerse (PR 46.18)Middelburg47.42Mse   12.579  4:46
81  Maartje KastelijnVlissingen47.47Vse   12.557  4:47
82  Martin de Nooijer (debuut)Vlissingen47.50Mse   12.544  4:47
83  Dore Priester (PR)Middelburg47.52Vse   12.535  4:47
84  Piet Moes (PR 42.24)Koudekerke47.56M65   12.517  4:48
85  Peter Noordijke (PR 47.37)Goes47.58Mse   12.509  4:48
86  Boudewyn NieuwenhuyseOostdijk48.01Mse   12.496  4:48
87  Sico Poortvliet (PR 46.43)Middelburg48.07Mse   12.470  4:49
88  Leon Vermeulen (PR 45.21)Wemeldinge48.13Mse   12.444  4:49
89  Doe JaneVerweg48.26Vse   12.388  4:51
90  Wouter ClaassenDeventer48.30Mse   12.371  4:51
91  Jaap van de Velde (PR 42.06)Serooskerke48.32Mse   12.363  4:51
92  Kees van den BerkRoosendaal48.36Mse   12.346  4:52
93  Job Hoogesteger (PR 47.06)Kapelle-Biezelinge48.38Mse   12.337  4:52
94  John Overweel (PR 35.33)Middelburg48.41M65   12.325  4:52
95  Arnold Westerbeke (PR)Vlissingen48.45Mse   12.308  4:53
96  Corne SchreudersKlundert48.48Mse   12.295  4:53
97  Arjen Houmes (PR 46.09)Westkapelle48.50Mse   12.287  4:53
98  Paola van de VeldeOostkapelle48.55Vse   12.266  4:54
99  Leonard Moolenbroek (PR 45.58)Middelburg48.57Mse   12.257  4:54
100  Johan de Vlieger (PR 35.16)Vlissingen48.59M60   12.249  4:54
101  Jack Smits (PR 42.43)Oost-Souburg49.01M55   12.241  4:54
102  Stephan Schouten (PR)Vlissingen49.04Mse   12.228  4:54
103  Serge TothenArnemuiden49.11Mse   12.199  4:55
104  Marijn Traas (PR)Heinkenszand49.13Mse   12.191  4:55
105  PietJan Reijnierse (PR 43.37)Koudekerke49.16M55   12.179  4:56
106  Danny Molegraaf (PR 47.52)Koudekerke49.19Mse   12.166  4:56
107  Lizo Koppejan (PR 44.36)Arnemuiden49.22M45   12.154  4:56
108  Jeroen van Wallenburg (PR)Domburg49.24M35   12.146  4:56
109  Andre Davidse (PR 44.26)Middelburg49.29Mse   12.125  4:57
110  Marlon Merison (debuut)Biggekerke49.33Mse   12.109  4:57
111  Kees van Haveren (PR 44.13)Vlissingen49.38M60   12.089  4:58
112  Ingrid Koene (debuut)Middelburg49.45Vse   12.060  4:59
113  Sjaak Dekker (PR)s-Heer Arendskerke49.49Mse   12.044  4:59
114  Cor Schipper (PR 44.34)Middelburg49.52M60   12.032  4:59
115  Ad PolakWuustwezel49.55Mse   12.020  5:00
116  Bennie de Looff (PR)Vlissingen50.09Mse   11.964  5:01
117  Jereon van de ScheldeOost-Souburg50.12Mse   11.952  5:01
118  Maarten BurgsOost-Souburg50.15Mse   11.940  5:02
119  Johan Quist (PR)Middelburg50.18M55   11.928  5:02
120  Leo Goedegebure (PR)s-Heer Arendskerke50.24Mse   11.905  5:02
121  Jeffrey van WichenLadenscheid50.26Mse   11.897  5:03
122  Peter Maranus (PR 45.40)Aagtekerke50.28Mse   11.889  5:03
123  Esma Guigui (PR 45.50)Goes50.30Vse   11.881  5:03
124  Martijn Hermsen (debuut)Koudekerke50.33Mse   11.869  5:03
125  Anne de Winter (PR)Ovezande50.35Vse   11.862  5:04
126  Evelien van Heemst (PR)Middelburg50.37Vse   11.854  5:04
127  Kevin de PagterWestkapelle50.40Mse   11.842  5:04
128  Joram BassieOostkapelle50.44Mse   11.827  5:04
129  Kees den Hollander (PR 39.25)Dreischor50.46Mse   11.819  5:05
130  Fred WinkelColijnsplaat50.49Mse   11.807  5:05
131  Raoul de JongeRotterdam50.51Mse   11.799  5:05
132  Richard Koops (PR 43.16)Domburg50.53Mse   11.792  5:05
133  Thomas PolakGoes50.55Mse   11.784  5:06
134  Mickael van den BergeMiddelburg50.57Mse   11.776  5:06
135  Adrie van Belzen (PR 46.20)Westkapelle50.59M50   11.769  5:06
136  Mart de KrooKoudekerke51.01Mse   11.761  5:06
137  Paul Poulard (PR 47.12)Middelburg51.03M45   11.753  5:06
138  Nils PilgrimBielefeld51.06Mse   11.742  5:07
139  Simon Blaas (debuut)Middelburg51.08Mse   11.734  5:07
140  Marco Olivier (PR 47.04)Vlissingen51.11M45   11.723  5:07
141  Claudia van Sighem (PR 50.40)Westkapelle51.13Vse   11.715  5:07
142  Kees Kloosterman (PR 46.58)Wolphaartsdijk51.16Mse   11.704  5:08
143  Arjan Koole (PR)Oostkapelle51.18Mse   11.696  5:08
144  Cees Dekker (PR 49.36)Middelburg51.21Mse   11.685  5:08
145  Jurgen Peer (PR)Oost-Souburg51.30Mse   11.650  5:09
146  Leonard MaljaarsOostkapelle51.34Mse   11.635  5:09
147  Marloes Saaman (PR 48.10)Zoutelande51.40V35   11.613  5:10
148  Angelina van Doorn (PR 48.06)Vlissingen51.49V45   11.579  5:11
149  Hans MinderhoudWestkapelle52.04Mse   11.524  5:12
150  Elsbeth Dingemanse (PR 50.48)Gapinge52.07Vse   11.513  5:13
151  Johan BarnardDen Haag52.09Mse   11.505  5:13
152  Johan VisserVeere52.12Mse   11.494  5:13
153  Milan FeleusWestkapelle52.16Mse   11.480  5:14
154  Stefan Feleus (PR 45.16)Westkapelle52.18M40   11.472  5:14
155  Rino Weug (PR 50.12)Vlissingen52.21Mse   11.461  5:14
156  Wim Janse (PR 48.22)Oost-Souburg52.22Mse   11.458  5:14
157  Finn MinderhoudWestkapelle52.25Mse   11.447  5:15
158  Rutger HengstTeteringen52.27Mse   11.439  5:15
159  Frits Meeder (PR 44.57)Vlissingen52.30Mse   11.429  5:15
160  Christoph OelschlagerMeinerzhagen52.33Mse   11.418  5:15
161  Marcel Besuijen (PR 49.45)Middelburg52.35Mse   11.410  5:16
162  Dave Louws (PR 47.49)Middelburg52.37Mse   11.403  5:16
163  Kees Kuzee (PR)Middelburg52.42Mse   11.385  5:16
164  Rob de Pagter (PR 39.43)Ritthem52.45Mse   11.374  5:17
165  Andre Polfliet (PR 45.37)Oost-Souburg52.47Mse   11.367  5:17
166  Michel Meeuwse (PR 50.54)Vlissingen52.49Mse   11.360  5:17
167  Edwin Schoon (PR 52.50)Middelburg52.51Mse   11.353  5:17
168  Monica Kesteloo (debuut)Vlissingen52.53Vse   11.346  5:17
169  Piet Beijer (PR 44.20)Middelburg52.55M70   11.339  5:18
170  Marc de Pree (PR 51.14)Oost-Souburg52.57Mse   11.331  5:18
171  Frenk-Jan Visser (PR 48.50)Middelburg52.58Mse   11.328  5:18
172  Gerard PoortvlietMiddelburg53.00Mse   11.321  5:18
173  Johan Rijkeboer (PR 49.42)Middelburg53.04Mse   11.307  5:18
174  Johan KeiningRaerd53.06Mse   11.299  5:19
175  Peter Verburg (PR 52.34)Goes53.09Mse   11.289  5:19
176  Aron DeesVlissingen53.13Mse   11.275  5:19
177  Ronald Dees (PR 48.30)Vlissingen53.15Mse   11.268  5:20
178  Judith Dekker (PR 52.56)Oostkapelle53.18Vse   11.257  5:20
179  Rian Flikweert (PR 47.13)Middelburg53.20V55   11.250  5:20
180  Piet Schroevers (PR)Vlissingen53.22Mse   11.243  5:20
181  Hanneke Danschutter (PR)Middelburg53.24Vse   11.236  5:20
182  Jackie Minderhoud (debuut)Westkapelle53.27Mse   11.225  5:21
183  Stephan Willemstein (PR 47.42)Westkapelle53.29Mse   11.218  5:21
184  Leon KloetArnemuiden53.31Mse   11.211  5:21
185  Sabine Minderhoud (PR)Westkapelle53.33Vse   11.204  5:21
186  Erik Deijnen (PR 33.43)Middelburg53.36M50   11.194  5:22
187  Johan Dekker (PR 42.17)Middelburg53.39M60   11.184  5:22
188  Robert van Moolenbroek (PR 51.53)Middelburg53.52Mse   11.139  5:23
189  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg53.59M65   11.115  5:24
190  Arthur Stijns (PR 51.42)Oudelande54.03M70   11.101  5:24
191  Matthijs Bode (PR 50.26)Biggekerke54.07Mse   11.087  5:25
192  Silvio van OstaMiddelburg54.12Mse   11.070  5:25
193  Isabel Capelle (PR 53.41)Middelburg54.15Vse   11.060  5:26
194  Leon Joosse (PR 51.04)Middelburg54.17Mse   11.053  5:26
195  Johan Mol (PR 44.57)Ritthem54.20Mse   11.043  5:26
196  Marco SaarloosSint Annaland54.22Mse   11.036  5:26
197  Daniella Evers (PR)Middelburg54.26V40   11.023  5:27
198  John Pleijte (PR 50.27)Vlissingen54.29Mse   11.013  5:27
199  Peter van der Maas (debuut)Vlissingen54.31Mse   11.006  5:27
200  Ilse Traas (PR)Heinkenszand54.35Vse   10.992  5:28
201  Marloes Roelse (PR 53.22)Westkapelle54.37Vse   10.986  5:28
202  Mitch KoomanVlissingen54.39Mse   10.979  5:28
203  Ellie Spaans (PR 53.52)Goes54.43Vse   10.966  5:28
204  Johan van Gelder (PR 50.05)Middelburg54.46Mse   10.956  5:29
205  Marjan Boogaard (PR 52.37)Middelburg54.48Vse   10.949  5:29
206  Danielle Kosten (PR)Vlissingen54.50Vse   10.942  5:29
207  Cees LeynseMiddelburg54.53Mse   10.932  5:29
208  Anja Kluijfhout (debuut)Middelburg54.56Vse   10.922  5:30
209  Ilja OerleHoogerheide55.00Vse   10.909  5:30
210  Dick Kik (debuut)Krabbendijke55.09Mse   10.879  5:31
211  Niels BelzenAntwerpen55.12Mse   10.870  5:31
212  Guillaume de Jonge (PR 44.59)Oost-Souburg55.20Mse   10.843  5:32
213  Ilona de Groote (PR 51.56)Oost-Souburg55.22Vse   10.837  5:32
214  Elisabeth Minderhoud (PR)Westkapelle55.27Vse   10.821  5:33
215  Jan Jobse (PR 49.11)Serooskerke55.33M65   10.801  5:33
216  Ilonka de Vlaam (PR 54.45)Zierikzee55.36V40   10.791  5:34
217  Richard de VlaarZierikzee55.42Mse   10.772  5:34
218  Sandra Passenier (PR 53.52)Westkapelle55.44V45   10.766  5:34
219  Dick Aarden (PR 49.37)Vlissingen55.47Mse   10.756  5:35
220  Leen Jasperse (PR 52.45)Vlissingen55.53M70   10.737  5:35
221  Tessa Goorsenberg (debuut)Koudekerke55.56Vse   10.727  5:36
222  Linda Oosterveen (PR 54.47)Vlissingen55.58Vse   10.721  5:36
223  Morien Janse (PR 53.58)Domburg56.03Vse   10.705  5:36
224  Edwin van de WouwOost-Souburg56.15Mse   10.667  5:38
225  Elise KleinjanDomburg56.18Vse   10.657  5:38
226  Danielle Tolman (PR 55.53)Lewedorp56.23Vse   10.641  5:38
227  Dirk LeonhardtMarxzell56.27Mse   10.629  5:39
228  Janneke Boutens (PR 55.12)Middelburg56.30Vse   10.619  5:39
229  Gerda AndringaZoutelande56.49Vse   10.560  5:41
230  Richard van der DoeslMiddelburg56.51Mse   10.554  5:41
231  Lion van Luijk (PR 34.24)Vlissingen56.54M55   10.545  5:41
232  Evelien de Wolf (PR)Oostkapelle56.57Vse   10.536  5:42
233  Sjoerd Wassink (PR)Vlissingen57.07Mse   10.505  5:43
234  Els Gelok (PR 48.05)Vlissingen57.10Vse   10.496  5:43
235  Annelies Blaas (PR 56.07)Koudekerke57.21Vse   10.462  5:44
236  Cherry Strating (PR 57.14)Kamperland57.50Mse   10.375  5:47
237  Kees de Kroo (PR 45.08)Koudekerke57.54Mse   10.363  5:47
238  Anda Passenier (PR)Middelburg57.59Vse   10.348  5:48
239  Fedor van der Hage (PR 55.53)Domburg58.06Mse   10.327  5:49
240  Jeffrey Vader (PR 53.41)Domburg58.09Mse   10.318  5:49
241  Esther CoomansAmsterdam58.24Vse   10.274  5:50
242  Theo van de Velde58.29Mse   10.259  5:51
243  Angelique Kraal (PR 53.53)Middelburg58.32Vse   10.251  5:51
244  Rebecca Coomanss-Gravenhage58.42Vse   10.221  5:52
245  Dylan Hartog (PR 54.47)Middelburg58.44Mse   10.216  5:52
246  Geo Walraad (PR 41.10)Vlissingen59.02Mse   10.164  5:54
247  Kenneth den HollanderSerooskerke59.07Mse   10.149  5:55
248  Hester Broekert (PR)Koudekerke59.12Vse   10.135  5:55
249  Sarijke Aerts (PR 58.55)Middelburg59.17V60   10.121  5:56
250  Thea TazelaarMiddelburg59.31Vse   10.081  5:57
251  Richard van der HeijdeVlissingen59.36Mse   10.067  5:58
252  Sietske van der HeijdeVlissingen59.39Vse   10.059  5:58
253  Willy Lastdrager (PR 56.55)Middelburg59.41Vse   10.053  5:58
254  Nicole Henrar (PR 57.56)Koudekerke59.46Vse   10.039  5:59
255  Jeffrey van SluijsAmsterdam1.00.02Mse   9.994  6:00
256  Francoise van Sluijs (PR)Oost-Souburg1.00.04Vse   9.989  6:00
257  Rudy van Sluijs (PR 51.30)Oost-Souburg1.00.07Mse   9.981  6:01
258  Leo van Driel (PR 57.35)Vlissingen1.00.09M55   9.975  6:01
259  Marnix Kaan (PR 59.58)Kapelle-Biezelinge1.00.14Mse   9.961  6:01
260  Remco van de WaartBergen op Zoom1.00.17Mse   9.953  6:02
261  Corinne Hannewijk (PR 57.45)Vlissingen1.00.22Vse   9.939  6:02
262  Stephanie van Sabben (debuut)s-Heer Arendskerke1.00.41Vse   9.887  6:04
263  Chantal de Koning (PR 59.12)Colijnsplaat1.00.45Vse   9.877  6:05
264  Jos Francke (PR 53.46)Vlissingen1.00.48Mse   9.868  6:05
265  Nadine ZollefrantWuppertal1.01.04Vse   9.825  6:06
266  Igna Becks (PR 54.39)Middelburg1.01.13V60   9.801  6:07
267  Ed Merison (PR)Zoutelande1.01.16Mse   9.793  6:08
268  Michel l' AbeeVlissingen1.01.21Mse   9.780  6:08
269  Jolanda Schot (PR 56.20)Zierikzee1.01.24V50   9.772  6:08
270  Sylvia Glerum (PR 53.42)Zierikzee1.01.26V40   9.767  6:09
271  Nathalie Bassie (debuut)Oostkapelle1.01.35Vse   9.743  6:10
272  Theo Manuhutu (PR)Middelburg1.01.38Mse   9.735  6:10
273  Natalie SchoenmakersDishoek1.02.10Vse   9.651  6:13
274  Claudia KlaverDishoek1.02.15Vse   9.639  6:14
275  Rob FerdinandusMiddelburg1.02.47Mse   9.557  6:17
276  Andres GomezBarranquilla1.02.50Mse   9.549  6:17
277  Judith van BakergemVeere1.03.07Vse   9.506  6:19
278  Harry Davidse (PR 54.09)Serooskerke1.03.11Mse   9.496  6:19
279  Jacob Luitwieler (PR 54.49)Middelburg1.03.15M70   9.486  6:20
280  Ulrich UphoffMunchen1.03.27Mse   9.456  6:21
281  Tonny de Ruijter (PR 41.54)Vlissingen1.04.12M70   9.346  6:25
282  Ernestine LaheyMiddelburg1.04.41Vse   9.276  6:28
283  Vera Lagendijk (debuut)Middelburg1.04.51Vse   9.252  6:29
284  Miriam BijlZuid-Beijerland1.04.58Vse   9.236  6:30
285  Chantal de Kraker (debuut)Middelburg1.05.20Vse   9.184  6:32
286  Leonie van DijkeMiddelburg1.05.22Vse   9.179  6:32
287  Tim van der Heijden (debuut)Middelburg1.05.25Mse   9.172  6:33
288  Henny ScheiderLeiden1.05.30Mse   9.160  6:33
289  Johan NieuwenhuijzeLewedorp1.05.45Mse   9.125  6:35
290  Hans van Sluijs (PR 44.40)Middelburg1.06.30M65   9.023  6:39
291  Ben Muller (PR 1.06.03)Vlissingen1.07.20Mse   8.911  6:44
292  Marilou CremersSerooskerke1.07.44Vse   8.858  6:46
293  Alex de Putter (debuut)Goes1.08.46Mse   8.725  6:53
294  Esther van der HeijdenTilburg1.08.57Vse   8.702  6:54
295  Theo HeinrichsDriewegen1.11.04Mse   8.443  7:06
296  Kees de Visser (PR 43.48)Aagtekerke1.18.53M50   7.606  7:53
297  Henk Kortlever (PR 56.41)Zierikzee1.21.14M55   7.386  8:07
Mannen: 217 (73.06%) => M35=4 - M40=4 - M45=7 - M50=9 - M55=9 - M60=4 - M65=5 - M70=5 - Mse=170
Vrouwen: 80 (26.94%) => V35=1 - V40=4 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V60=2 - Vse=68

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Job de Feijter34:43Crum van der Linden37:33Peter Meeuwsen37:52Marianne de Kok39:31297
2017Ronnie Overgaauw34:30Crum van der Linden37:39Tim Pleijte40:10Noor Dekker45:10285
2016Jan Hoppenbrouwers38:38Arjo Verhage39:00Sven Vermeulen39:15Eva Boonman44:02251
2013Jethro ten Bruggencate37:57Arjo Verhage38:14Hanco van Keulen38:53Carolien van de Kreeke41:55262
2011Andre van Maldegem33:41Jesper Francke33:44Jorim de Boks35:00Esther Vermue37:30254


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 11.728 seconden nodig om deze lijst met 439 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-12-2017 TankloopWestkapelleDynamica0
31-12-2016 TankloopWestkapelleDynamica0
31-12-2015 TankloopWestkapelleDynamica2013
31-12-2014 TankloopWestkapelleDynamica3071
31-12-2013 TankloopVlissingenDynamica3185
31-12-2012 TankloopVlissingenDynamica2467
31-12-2011 TankloopVlissingenDynamica3572
31-12-2010 TankloopVlissingenDynamica3246
31-12-2009 TankloopVlissingenDynamica3152
31-12-2008 TankloopVlissingenDynamica1583
31-12-2007 TankloopVlissingenDynamica1584
31-12-2006 TankloopVlissingenDynamica1440
31-12-2005 TankloopVlissingenDynamica1018
31-12-2004 TankloopVlissingenDynamica1294

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Komende Jaren Lopen We Massaal..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.06  Mse
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)31.31  Mse
10 km Floris Willeboordse (PR)31.40  Mse
10 km Yunis Stitan (PR 32.05)33.30  Mse
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)48.05  Vse
5 km Bezuayehu Petersen (PR)15.56  JoA
5 km Noor Dekker (PR 18.25)18.32  Vse
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
5 km Willem de Korte (PR 16.41)17.50  Mse
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019