woensdag 22 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Eindejaarscross
Axel, zaterdag 29 december 2018 - Organisatie: Scheldesport
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Menno MudLeeuwarden33.53M40   16.734  3:354.65
2  Sander d'HontKuitaart34.18Mse   16.531  3:384.59
3  Edwin de NeijsTilburg35.50M45   15.823  3:484.40
4  Erwin van den BroekeAxel36.32M35   15.520  3:524.31
5  Edwin de la RuelleKoewacht36.40M50   15.464  3:534.30
6  Arjo VerhageAagtekerke37.17M45   15.208  3:574.22
7  Emardo de RijckSint Jansteen37.20Mse   15.188  3:574.22
8  Stefan van den BroekeAxel37.22Mse   15.174  3:574.21
9  Edwin de JaegerZuiddorpe38.07M45   14.875  4:024.13
10  Timo d'HontKuitaart38.19Mse   14.798  4:034.11
11  Ben van VlietTerneuzen38.24M40   14.766  4:044.10
12  Jordy LeenknechtHulst38.32M35   14.715  4:054.09
13  Christian de MeijerPhilippine38.41M40   14.657  4:064.07
14  Jeroen van den BroekeTerneuzen38.47M35   14.620  4:064.06
15  Mark VerhageZaamslag38.53Mse   14.582  4:074.05
16  Thomas WulffraatTerneuzen38.57M35   14.557  4:074.04
17  Marnix van den BrandeTerneuzen39.09Mse   14.483  4:094.02
18  Benny ThuySint Jansteen39.20M50   14.415  4:104.00
19  Erwin De PutterTerneuzen39.22M45   14.403  4:104.00
20  Rinus van de WoestijneMiddelburg39.36M35   14.318  4:113.98
21  Paul BosmanKoewacht39.39M40   14.300  4:123.97
22  Peter van LaereMoerbeke40.13M40   14.099  4:153.92
23  Wouter DetemmermanBassevelde40.30M35   14.000  4:173.89
24  Robert LafertinTerneuzen40.49M35   13.891  4:193.86
25  Menno den DekkerTerneuzen40.51M45   13.880  4:193.86
26  Erwin HaersUtrecht40.54Mse   13.863  4:203.85
27  Guy Van DriesscheGraauw41.37M45   13.624  4:243.78
28  Martijn de VriesMiddelburg42.04M35   13.479  4:273.74
29  Dennis FlorussenTerneuzen42.16M40   13.415  4:283.73
30  Gino SesselleBentille42.33M45   13.325  4:303.70
31  Niek van BelzenMiddelburg42.39M50   13.294  4:313.69
32  Rene FlorussenTerneuzen42.51M45   13.232  4:323.68
33  Elinny DiakakisTerneuzen42.52Vse   13.227  4:323.67
34  William BollemanAxel42.57Mse   13.201  4:333.67
35  Davy TeirlynckMoerbeke43.37M35   13.000  4:373.61
36  Briek CarnoyWachtebeke43.38Vse   12.995  4:373.61
37  Nico KroesBreda43.42Mse   12.975  4:373.60
38  Maurice SteketeeMiddelburg43.45M35   12.960  4:383.60
39  Robby ReynebeauZelzate43.48M35   12.945  4:383.60
40  Albert PlatteeuwTerneuzen43.50M50   12.935  4:383.59
41  Michael VerstraetenMoerbeke43.52M35   12.926  4:393.59
42  Alex KlinkWageningen43.55Mse   12.911  4:393.59
43  Kevin SpruijtAxel44.00Mse   12.886  4:393.58
44  Gian ScheeleZaamslag44.03Mse   12.872  4:403.58
45  Eric van RemortelGoes44.05M60   12.862  4:403.57
46  Evert de RijkeHoek44.07Mse   12.852  4:403.57
47  Jurien van DamTerneuzen44.09Mse   12.843  4:403.57
48  Dick de BlockStekene44.19M40   12.794  4:413.55
49  Jaap van der VeenTerneuzen44.22M50   12.780  4:423.55
50  Michiel YsebaertSint Jansteen44.25Mse   12.765  4:423.55
51  Theo de BotKoewacht44.28M60   12.751  4:423.54
52  Marc d'HontKuitaart44.32M50   12.732  4:433.54
53  Jos van GrembergheKoewacht44.36M60   12.713  4:433.53
54  Noah RoelsHulst44.38Mse   12.704  4:433.53
55  Luc CarnoyWachtebeke44.41M45   12.689  4:443.52
56  Hedwig van BeverenMoerbeke44.52M50   12.637  4:453.51
57  Huub BeelenGoes44.54M55   12.628  4:453.51
58  Douwe WortmanAxel44.58M45   12.609  4:463.50
59  Leo BrackeAxel44.59M55   12.605  4:463.50
60  Rene GoetheerWolphaartsdijk45.02M50   12.591  4:463.50
61  Herman KuijerTerneuzen45.07M55   12.567  4:463.49
62  Ebe BlaauwTerneuzen45.14M65   12.535  4:473.48
63  Harold de MaatTerneuzen45.19M45   12.512  4:483.48
64  Wim BakkerTerneuzen45.23M65   12.494  4:483.47
65  Jan-Willem BakkerNieuwerkerk45.43Mse   12.402  4:503.45
66  Melissa ten KateTerneuzen45.49Vse   12.375  4:513.44
67  Niek WielandAxel45.51M45   12.366  4:513.44
68  Stefaan HeirmanMoerbeke45.53M45   12.357  4:513.43
69  Patrick PielaatTerneuzen46.10M50   12.282  4:533.41
70  Tom SchauwaertHulst46.45M55   12.128  4:573.37
71  Omar RoelsHulst46.50M45   12.107  4:573.36
72  Margot ThuySint Jansteen47.05Vse   12.042  4:593.35
73  Rony de BelleLokeren47.06M50   12.038  4:593.34
74  Martin de JaegerTerneuzen47.09M45   12.025  4:593.34
75  Niels KrolHengstdijk47.09Mse   12.025  4:593.34
76  Franky StandaertZelzate47.22M45   11.970  5:013.33
77  Stephen GrondmanHulst47.52M45   11.845  5:043.29
78  Michiel FieretTerneuzen47.56M45   11.829  5:043.29
79  Koen KoutstaalHulst48.14M45   11.755  5:063.27
80  Peter MaranusAagtekerke48.17M50   11.743  5:073.26
81  Marc van PasselVogelwaarde48.26M55   11.707  5:083.25
82  Corina van de WegePhilippine48.30V50   11.691  5:083.25
83  Etienne LenaertsSint Jansteen48.37M60   11.663  5:093.24
84  Rob d'HondtHulst48.43M45   11.639  5:093.23
85  Jan BoonmanAxel48.45M65   11.631  5:103.23
86  Frank SchoofDestelbergen48.51M45   11.607  5:103.22
87  Fiona ReijersTerneuzen48.59V40   11.575  5:113.22
88  Piet PijpelinkTerneuzen49.03M50   11.560  5:113.21
89  Frans VerwilligenHulst49.03M60   11.560  5:113.21
90  Jack FolkersmaTerneuzen49.21M50   11.489  5:133.19
91  Johnny DoomsTerneuzen49.23M65   11.482  5:143.19
92  Jacqueline vd VoordeHulst49.26V55   11.470  5:143.19
93  Danny Van GuyseSint-Pauwels49.28M50   11.462  5:143.18
94  Yannick VastenhoutTerneuzen49.34Mse   11.439  5:153.18
95  Manouk FaassenSpui50.04Vse   11.325  5:183.15
96  Kenneth WillemsZelzate50.07M40   11.314  5:183.14
97  Ramon Zoeteweijs-Heerenhoek50.08M35   11.310  5:183.14
98  Marianne KnijffPhilippine50.10V55   11.302  5:193.14
99  Tania van AkenZelzate50.13V45   11.291  5:193.14
100  Age BaltHulst50.15M55   11.284  5:193.13
101  Piet BeijerMiddelburg50.18M70   11.272  5:193.13
102  Joris de NeveEeklo50.21M45   11.261  5:203.13
103  Kees van GeloofHulst50.27M55   11.239  5:203.12
104  Robin SwarteleKopenhagen50.34Mse   11.213  5:213.11
105  Cor LeunisTerneuzen50.37M60   11.202  5:213.11
106  Seppe LambertHulst50.41Mse   11.187  5:223.11
107  Hanno de HoonTerneuzen50.58M60   11.125  5:243.09
108  John GuequierreMiddelburg51.21M65   11.042  5:263.07
109  Emanuela BrackeAxel51.37V45   10.985  5:283.05
110  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Hatem51.49M35   10.942  5:293.04
111  Stijn VermeerschDenderleeuw51.51M35   10.935  5:293.04
112  Stanny BartholemeeusenSint-Niklaas52.10M65   10.869  5:313.02
113  Marcel DecanckBottelare52.14M70   10.855  5:323.02
114  Jakobus MeulenbergOudelande53.04M45   10.685  5:372.97
115  Arthur StijnsOudelande53.18M70   10.638  5:382.95
116  Marjan Zoeteweijs-Heerenhoek53.22Vse   10.625  5:392.95
117  Eddy de CaluweMoerbeke53.29M50   10.601  5:402.94
118  Jacqueline d'HontKuitaart53.35V50   10.582  5:402.94
119  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede53.51M50   10.529  5:422.92
120  Maaike VerdurmenKloosterzande54.06Vse   10.481  5:432.91
121  Marc van der MaleAxel54.09M50   10.471  5:442.91
122  Anniek de RijckSint Jansteen54.14M50   10.455  5:442.90
123  Steven VermeulenZelzate54.25Mse   10.420  5:462.89
124  Sandra BeunAxel54.53Vse   10.331  5:482.87
125  Geert StandaertAssenede55.21M50   10.244  5:512.85
126  Marjolein van RaemdonckKloosterzande55.55Vse   10.140  5:552.82
127  Charlotte van de WieleHeikant55.56V35   10.137  5:552.82
128  Naomi SchelfhoutZaamslag55.57V40   10.134  5:552.82
129  Rudy Vande VeldeWachtebeke56.12M55   10.089  5:572.80
130  Ellen van LeuvenBreda56.16Vse   10.077  5:572.80
131  Carla ZegersKoewacht56.19V50   10.068  5:582.80
132  Alex van LeuvenSint Jansteen56.24M55   10.053  5:582.79
133  Jilt PrinsVogelwaarde56.28M55   10.041  5:592.79
134  Yara RoelsHulst56.29Mse   10.038  5:592.79
135  Roxy de WinneTerneuzen56.31Vse   10.032  5:592.79
136  Hubert RoelsKloosterzande57.41M70   9.830  6:062.73
137  Marie Jeanne de KeyserBellem57.53V70   9.796  6:082.72
138  Christian HerteleerBellem57.53M65   9.796  6:082.72
139  Ithan PijnenTerneuzen57.56M35   9.787  6:082.72
140  Karin den DekkerTerneuzen58.09V45   9.751  6:092.71
141  Alexandra PijnenTerneuzen58.11V35   9.745  6:092.71
142  Eva VerlindeZaamslag58.14V35   9.737  6:102.70
143  Eddy van BovenSchoonaarde58.29M60   9.695  6:112.69
144  Leo HoeksmaKoewacht59.06M65   9.594  6:152.66
145  Antoine HaersVogelwaarde59.15M60   9.570  6:162.66
146  Romain BolssensKieldrecht59.49M60   9.479  6:202.63
147  Henny van PamelenKloosterzande1.01.10M55   9.270  6:282.57
148  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.02.06V45   9.130  6:342.54
149  Ingrid Jones-VerwijmerenTerneuzen1.03.03V45   8.993  6:402.50
150  Sheila BaarsAxel1.03.04V45   8.990  6:402.50
Mannen: 122 (81.33%) => M35=16 - M40=8 - M45=23 - M50=19 - M55=11 - M60=10 - M65=8 - M70=4 - Mse=23
Vrouwen: 28 (18.67%) => V35=3 - V40=2 - V45=6 - V50=3 - V55=2 - V70=1 - Vse=11
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Guy de WachterBetekom23.59M40   17.012  3:324.73
2  Bert VerbekeSint-Laureins25.28M35   16.021  3:454.45
3  Anjolie EngelsMiddelburg25.45V40   15.845  3:474.40
4  Berry SimonseGoes26.09M45   15.602  3:514.33
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen26.15M35   15.543  3:524.32
6  Paul HaertjensBoekhoute27.50M55   14.659  4:064.07
7  Jan-Niek BoeijeTerneuzen27.54Mse   14.624  4:064.06
8  Urmelon MartisTerneuzen27.54Mse   14.624  4:064.06
9  Cathy PoppeTerneuzen28.17V40   14.425  4:104.01
10  Tim de FeijterHulst28.21Mse   14.392  4:104.00
11  Jelle YpmaAxel28.28Mse   14.333  4:113.98
12  Nick van de VeldeAxel28.33Mse   14.291  4:123.97
13  Omar HillaertWestdorpe28.53M45   14.126  4:153.92
14  Serge RijssegemLochristi29.18Mse   13.925  4:193.87
15  Axel MinLier29.22Mse   13.893  4:193.86
16  Ronald BakkerAxel29.32Mse   13.815  4:213.84
17  Marc LauwersGrimbergen29.33M50   13.807  4:213.84
18  Wim de FeijterTerneuzen29.39M45   13.761  4:223.82
19  Bart GortTerneuzen30.00Mse   13.600  4:253.78
20  Alwin BollemanAxel30.17Mse   13.473  4:273.74
21  Jochem de DijckerAxel30.35M40   13.341  4:303.71
22  Martin NoensKemzeke31.00M50   13.161  4:343.66
23  Matthias van HoekAxel31.10Mse   13.091  4:353.64
24  Leske van de VijverKoewacht31.42Vse   12.871  4:403.58
25  Niels ZwarteAxel31.53Mse   12.797  4:413.55
26  Marco PlasschaertAxel31.56Mse   12.777  4:423.55
27  Stijn VerstraetenAxel31.58Mse   12.763  4:423.55
28  Richard WullemsAxel32.11M35   12.677  4:443.52
29  Tim HarmsDelft32.13Mse   12.664  4:443.52
30  Ivo VerstraetenAxel32.20Mse   12.619  4:453.51
31  Angelo PlasschaertAxel32.21Mse   12.612  4:453.50
32  Tom CortvriendtAxel32.30Mse   12.554  4:473.49
33  Joa EphraimAxel32.40M40   12.490  4:483.47
34  Ron DellebekeOost-Souburg33.08M60   12.314  4:523.42
35  Mika van der PoelVogelwaarde33.24Mse   12.216  4:553.39
36  Jolanda van DriesscheTerhole33.35V50   12.149  4:563.37
37  Patrick CeuppensHalle33.41M60   12.113  4:573.36
38  Johan DekkerMiddelburg33.44M60   12.095  4:583.36
39  Pol vd VijverKoewacht33.53M50   12.041  4:593.34
40  Roy van HamTerneuzen33.56Mse   12.024  4:593.34
41  Wanda ZegersTerneuzen34.01V45   11.994  5:003.33
42  Liam O'SheaAxel34.24Mse   11.860  5:043.29
43  Joru CorijnTerneuzen34.27Mse   11.843  5:043.29
44  Wendy WortmanHengstdijk34.56V45   11.679  5:083.24
45  Siebe SchiemanAxel35.00Mse   11.657  5:093.24
46  Kyeno FreijzerAxel35.02Mse   11.646  5:093.24
47  Wouter BoeijeAxel35.13Mse   11.585  5:113.22
48  Martijn BottingaAxel35.30M35   11.493  5:133.19
49  Teije BottingaAxel35.31Mse   11.488  5:133.19
50  Thijmen van WaesTerneuzen35.33Mse   11.477  5:143.19
51  Marianne KosterBorssele35.35Vse   11.466  5:143.19
52  Br RijckaartAxel35.39Mse   11.445  5:153.18
53  Niek de MeijerAxel35.43Mse   11.423  5:153.17
54  Arjan KestelooKoewacht35.49M40   11.391  5:163.16
55  Yves BrackeZelzate36.40M40   11.127  5:243.09
56  GrĂ© HendriksTerneuzen36.42V65   11.117  5:243.09
57  Jonathan RouwAxel36.46M45   11.097  5:243.08
58  Amy BakkerAxel37.04Vse   11.007  5:273.06
59  Johanna van AltenMagrette37.25V35   10.904  5:303.03
60  Luc van den NeuckerSint-Laureins37.28M55   10.890  5:313.02
61  Monique LangeraarZaamslag37.40V40   10.832  5:323.01
62  Daan DielemanZaamslag38.34M65   10.579  5:402.94
63  IJnske TaelmanKloosterzande40.01Vse   10.196  5:532.83
64  Mirjam AlbicherPhilippine40.35V40   10.053  5:582.79
65  Ard-Jan BakkerAxel40.58M40   9.959  6:012.77
66  Nicole van PamelenTerneuzen41.01V40   9.947  6:022.76
67  Brigitte de VreezeMelsele41.25V55   9.851  6:052.74
68  Ine de DeijneKemzeke42.06V65   9.691  6:112.69
69  Carlos De WillsmackerAalter42.07M60   9.687  6:122.69
70  Jacky DoomsSluiskil42.08M55   9.684  6:122.69
71  Wim BroekhovenMiddelburg43.56M70   9.287  6:282.58
72  Antoine MathysDe Pinte44.02M70   9.266  6:292.57
73  Petra van BeljouwKloosterzande44.07Vse   9.248  6:292.57
74  Saskia KestelooKoewacht49.30V45   8.242  7:172.29
75  Aime SamsonSint-Pauwels49.40M70   8.215  7:182.28
76  Wim CoppietersStrombeek-Bever50.25M80   8.093  7:252.25
77  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas50.29V70   8.082  7:252.24
Mannen: 58 (75.32%) => M35=4 - M40=6 - M45=4 - M50=3 - M55=3 - M60=4 - M65=1 - M70=3 - M80=1 - Mse=29
Vrouwen: 19 (24.68%) => V35=1 - V40=5 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V65=2 - V70=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Guy de Wachter23:59Bert Verbeke25:28Berry Simonse26:09Anjolie Engels25:4577
2017Maarten Loopgids24:53Dieter Staelens25:15Erwin vd Broeke25:41Cathy Poppe29:39101
2016Sander van Doorn25:09Marcel Mangnus25:32Bert Verbeke25:40Cathy Poppe28:0397
2013Michael den Hamer24:02Benjamin Gerrits24:12Ivan Verstraeten24:53Cathy Poppe29:2697


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.428 seconden nodig om deze lijst met 227 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
30-12-2017 EindejaarscrossAxelScheldesport0
31-12-2016 EindejaarscrossAxelScheldesport0
31-12-2015 EindejaarscrossAxelScheldesport667
28-12-2013 EindejaarscrossTerneuzenScheldesport1427

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.57.58  Mse
1500 m Piet van Mourik (PR 4.51.63)5.22.34  M55
1500 m Emma van Mourik (PR 5.14.92)5.23.25  Vse
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
Atletiek Zeeland © 2019