zondag 8 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Kerstloop

Dishoek, woensdag 26 december 2018 - Organisatie: Dynamica
8.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yunis StitanDreischor29.45minMse   17.990  3:205.00-
2  Floris WilleboordseMiddelburg30.26minMse   17.586  3:254.88+0:41
3  Ruud HoosemansVlissingen32.38minMse   16.400  3:404.56+2:53
4  Marcel AdriaanseMiddelburg33.16minM45   16.088  3:444.47+3:31
5  Michel SchrierVlissingen33.19minM35   16.064  3:444.46+3:34
6  Wim van SparrentakSint Laurens33.21minM45   16.048  3:444.46+3:36
7  Edwin de la RuelleKoewacht33.30minM50   15.976  3:454.44+3:45
8  Martijn HoosemansVlissingen33.50minMse   15.819  3:484.39+4:05
9  Ton van WouwAntwerpen33.55minMse   15.780  3:484.38+4:10
10  Tim PleijteVlissingen33.58minMse   15.757  3:484.38+4:13
11  Tim van den BroekeVlissingen34.01minMse   15.733  3:494.37+4:16
12  Joeri VersluisMiddelburg34.04minMse   15.710  3:494.36+4:19
13  Corne van BelzenMiddelburg34.06minMse   15.695  3:494.36+4:21
14  Jorim de BoksMiddelburg34.12minMse   15.649  3:504.35+4:27
15  Arjo VerhageAagtekerke34.14minM45   15.634  3:504.34+4:29
16  Johan KarelseHeinkenszand34.16minM45   15.619  3:504.34+4:31
17  Eloy RaasMiddelburg34.26minMse   15.543  3:524.32+4:41
18  Edwin van AlphenVlissingen34.30minM45   15.513  3:524.31+4:45
19  Ramon van der GriftKamperland34.37minMse   15.461  3:534.29+4:52
20  Raoul Poortvliets-Heerenhoek34.48minMse   15.379  3:544.27+5:03
21  Erik PoppeBiggekerke35.02minM50   15.277  3:564.24+5:17
22  John NieuwenhuizeKloetinge35.13minM35   15.197  3:574.22+5:28
23  Arnoud RijkHeinkenszand35.25minMse   15.112  3:584.20+5:40
24  Tim VervuurtMiddelburg35.31minMse   15.069  3:594.19+5:46
25  Monica SanderseVlissingen35.36minV35   15.034  3:594.18+5:51
26  Olof HoogestegerVlissingen35.49minM40   14.943  4:014.15+6:04
27  Adriaan WattelMiddelburg35.56minMse   14.894  4:024.14+6:11
28  Sem BodeBiggekerke36.07minMse   14.819  4:034.12+6:22
29  Anjolie EngelsMiddelburg36.14minV40   14.771  4:044.10+6:29
30  Berry SimonseGoes36.20minM45   14.730  4:044.09+6:35
31  Bart de VisserSerooskerke36.23minMse   14.710  4:054.09+6:38
32  Wiebe KolmanHeinkenszand36.27minMse   14.683  4:054.08+6:42
33  Robin van de WegeVlissingen36.41minMse   14.590  4:074.05+6:56
34  Richard van de WegeVlissingen36.43minMse   14.576  4:074.05+6:58
35  Piet van MourikOuwerkerk36.48minM55   14.543  4:084.04+7:03
36  Jesper PoppeMiddelburg36.52minMse   14.517  4:084.03+7:07
37  Johan KoddeArnemuiden36.59minM50   14.471  4:094.02+7:14
38  Menno den DekkerTerneuzen37.12minMse   14.387  4:104.00+7:27
39  Marnix van den BrandeTerneuzen37.16minMse   14.361  4:113.99+7:31
40  Felix SielingMiddelburg37.18minMse   14.349  4:113.99+7:33
41  Jeroen de NoodMiddelburg37.30minM35   14.272  4:123.96+7:45
42  Johan OvaaKoudekerke37.32minM35   14.259  4:123.96+7:47
43  Frank HouwelingGoes37.38minM40   14.221  4:133.95+7:53
44  Lion BaasVlissingen37.40minM40   14.209  4:133.95+7:55
45  Bob BoekemaVeere37.43minMse   14.190  4:143.94+7:58
46  Rinus v WoestijneMiddelburg37.47minM35   14.165  4:143.93+8:02
47  Serge van HeiningenVlissingen37.50minM45   14.146  4:143.93+8:05
48  Henrik WesterweeleVlissingen37.52minM35   14.134  4:153.93+8:07
49  Sjaak BrouwerVlissingen37.56minM50   14.109  4:153.92+8:11
50  Jurjen SwiersVlissingen38.01minMse   14.078  4:163.91+8:16
51  Bas de NooijerBiggekerke38.04minMse   14.060  4:163.91+8:19
52  Corne NieuwkerkKoudekerke38.07minMse   14.041  4:163.90+8:22
53  Marcel SommeijerOost-Souburg38.09minM45   14.029  4:173.90+8:24
54  Leo JanseMiddelburg38.15minMse   13.992  4:173.89+8:30
55  Ricky DekkerMeliskerke38.18minMse   13.974  4:183.88+8:33
56  Henk de BrouwerWaarschoot38.21minMse   13.956  4:183.88+8:36
57  Johan AdriaanseMiddelburg38.23minMse   13.944  4:183.87+8:38
58  Sjef GorisMiddelburg38.30minM50   13.901  4:193.86+8:45
59  Jeroen HollebrandsEtten-Leur38.34minMse   13.877  4:193.85+8:49
60  Robert CarolMiddelburg38.38minM50   13.853  4:203.85+8:53
61  Jeroen FranssenVlissingen38.43minMse   13.824  4:203.84+8:58
62  Maurice SteketeeMiddelburg38.47minM35   13.800  4:213.83+9:02
63  Kevin LievenseMiddelburg38.52minMse   13.770  4:213.83+9:07
64  J P VriesVoorburg38.58minMse   13.735  4:223.82+9:13
65  Marc WijneKoudekerke39.00minMse   13.723  4:223.81+9:15
66  Vincent ToutenhoofdWestkapelle39.03minMse   13.706  4:233.81+9:18
67  Marcel DrijdijkHeinkenszand39.14minMse   13.641  4:243.79+9:29
68  Marc van MourikMiddelburg39.17minMse   13.624  4:243.78+9:32
69  Jan LousMiddelburg39.20minMse   13.607  4:253.78+9:35
70  Corne BastiaansenHilversum39.22minMse   13.595  4:253.78+9:37
71  Werner den ExterVlissingen39.24minMse   13.584  4:253.77+9:39
72  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke39.26minM35   13.572  4:253.77+9:41
73  Niek van BelzenMiddelburg39.29minM50   13.555  4:263.77+9:44
74  Sven HoogerheideColijnsplaat39.31minMse   13.544  4:263.76+9:46
75  Henk LousVlissingen39.33minM60   13.532  4:263.76+9:48
76  Rene JakobsenMiddelburg39.36minMse   13.515  4:263.75+9:51
77  Erik KokArnemuiden39.38minM45   13.504  4:273.75+9:53
78  Niek WattelMiddelburg39.40minMse   13.492  4:273.75+9:55
79  Rinus WitteSint Laurens39.43minM55   13.475  4:273.74+9:58
80  Arjan VermeulenVeere39.45minMse   13.464  4:273.74+10:00
81  Stefan FeleusWestkapelle39.57minM40   13.397  4:293.72+10:12
82  Daniel WalhoutVeere40.00minMse   13.380  4:293.72+10:15
83  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge40.05minM50   13.352  4:303.71+10:20
84  Jasper MaqnschotRotterdam40.08minMse   13.336  4:303.70+10:23
85  Paul HoondertDen Haag40.11minMse   13.319  4:303.70+10:26
86  Andre MeijersHoedekenskerke40.13minM45   13.308  4:313.70+10:28
87  Arthur van AartsenMiddelburg40.15minM40   13.297  4:313.69+10:30
88  Joel PattyTerheijden40.18minMse   13.280  4:313.69+10:33
89  Cor PoortvlietGoes40.24minMse   13.248  4:323.68+10:39
90  Elmar SturmKoudekerke40.27minMse   13.231  4:323.68+10:42
91  Marc BoschHeinkenszand40.32minMse   13.204  4:333.67+10:47
92  Marcel StruijkMiddelburg40.36minMse   13.182  4:333.66+10:51
93  Jozias MarijsArnemuiden40.38minMse   13.171  4:333.66+10:53
94  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge40.40minMse   13.161  4:343.66+10:55
95  Jaco KleinjanGoes40.45minMse   13.134  4:343.65+11:00
96  Kees de VisserAagtekerke40.47minM50   13.123  4:343.65+11:02
97  Lydia KleinjanGoes40.50minVse   13.107  4:353.64+11:05
98  Martijn de VriesMiddelburg40.52minM35   13.096  4:353.64+11:07
99  Giel JoziasseGoes40.53minM55   13.091  4:353.64+11:08
100  Hans LievenseMiddelburg40.56minMse   13.075  4:353.63+11:11
101  Eric de VisserMiddelburg40.58minMse   13.064  4:363.63+11:13
102  Bob VervloetDen Haag41.00minMse   13.054  4:363.63+11:15
103  Ronald van den DriestVlissingen41.02minMse   13.043  4:363.62+11:17
104  Marcel van den DriestVlissingen41.05minMse   13.027  4:363.62+11:20
105  Nikki KolfschotenDen Haag41.08minVse   13.011  4:373.61+11:23
106  Pieter MoelkerKloetinge41.11minMse   12.996  4:373.61+11:26
107  Ronald MelaardOost-Souburg41.13minMse   12.985  4:373.61+11:28
108  Matthijs van BelzenMiddelburg41.16minMse   12.969  4:383.60+11:31
109  Steven KaersTurnhout41.18minMse   12.959  4:383.60+11:33
110  Gian ScheeleZaamslag41.22minMse   12.938  4:383.59+11:37
111  Mirona van de VrieMiddelburg41.27minVse   12.912  4:393.59+11:42
112  Martin KoppejanHuizen41.30minMse   12.896  4:393.58+11:45
113  Erwin ClowtingVlissingen41.34minM55   12.876  4:403.58+11:49
114  Jan CornelisseMiddelburg41.36minMse   12.865  4:403.57+11:51
115  Marius BesuijenMiddelburg41.39minM55   12.850  4:403.57+11:54
116  Guy van WouweEdegem41.41minMse   12.840  4:403.57+11:56
117  Rian van den BroekeVlissingen41.43minM55   12.829  4:413.56+11:58
118  Guillaume de JongeOost-Souburg41.45minMse   12.819  4:413.56+12:00
119  Martin de NooijerVlissingen41.48minMse   12.804  4:413.56+12:03
120  Ronnie KrockeOost-Souburg41.50minM60   12.794  4:413.55+12:05
121  Lars van der BeekHuijbergen41.52minMse   12.783  4:423.55+12:07
122  Florence RijsbergenRoosendaal41.55minVse   12.768  4:423.55+12:10
123  Piet OvaaMeliskerke41.57minMse   12.758  4:423.54+12:12
124  Marijn VorbijnVoorburg41.59minMse   12.748  4:423.54+12:14
125  Patrick KokVlissingen42.01minVse   12.738  4:433.54+12:16
126  Henny HogewegOostkapelle42.03minMse   12.728  4:433.54+12:18
127  rene GoetheerWolphaartsdijk42.05minM50   12.718  4:433.53+12:20
128  Ryndert van der KolkMiddelburg42.07minMse   12.708  4:433.53+12:22
129  Corne DekkerOostkapelle42.10minMse   12.692  4:443.53+12:25
130  Ronald BakkerVlissingen42.13minMse   12.677  4:443.52+12:28
131  Chris BakkerRhoon42.15minMse   12.667  4:443.52+12:30
132  Michel CarolArnemuiden42.17minMse   12.657  4:443.52+12:32
133  Jan-Peter KatsmanMiddelburg42.18minMse   12.652  4:453.51+12:33
134  Dennis de NooijerVlissingen42.21minMse   12.638  4:453.51+12:36
135  Suzanne van ElsackerMiddelburg42.22minVse   12.633  4:453.51+12:37
136  Han DekkerBreda42.24minMse   12.623  4:453.51+12:39
137  Marco MoerlandArnemuiden42.26minMse   12.613  4:453.50+12:41
138  Johan de VliegerVlissingen42.28minM60   12.603  4:463.50+12:43
139  Anita JoziasseGoes42.30minV55   12.593  4:463.50+12:45
140  Jack SmitsOost-Souburg42.32minM55   12.583  4:463.50+12:47
141  Bram LampertKoudekerke42.34minMse   12.573  4:463.49+12:49
142  Paul PoulardMiddelburg42.36minM45   12.563  4:473.49+12:51
143  Sico PoortvlietMiddelburg42.38minMse   12.554  4:473.49+12:53
144  John OverweelMiddelburg42.40minM65   12.544  4:473.48+12:55
145  Jacky LuitwielerOost-Souburg42.43minMse   12.529  4:473.48+12:58
146  Eva BoonmanMiddelburg42.45minVse   12.519  4:483.48+13:00
147  Casper BaasMiddelburg42.47minM50   12.510  4:483.47+13:02
148  Bartjan VolmerArnemuiden42.50minMse   12.495  4:483.47+13:05
149  Wouter ClaassenDeventer42.51minMse   12.490  4:483.47+13:06
150  Kees van HaverenVlissingen42.53minM60   12.480  4:483.47+13:08
151  Linda DekkerMiddelburg42.55minV45   12.471  4:493.46+13:10
152  William de JongeNieuwdorp42.57minM45   12.461  4:493.46+13:12
153  David SchreijenbergBadhoevedorp42.59minVse   12.451  4:493.46+13:14
154  Ellie SpaansGoes43.02minV60   12.437  4:493.45+13:17
155  Erik GoedhartMiddelburg43.10minMse   12.398  4:503.44+13:25
156  Freddy RooseOostkapelle43.12minM40   12.389  4:513.44+13:27
157  Marijn TraasHeinkenszand43.15minMse   12.375  4:513.44+13:30
158  Hans TramperGoes43.22minMse   12.341  4:523.43+13:37
159  Marco van 't WesteindeArnemuiden43.25minMse   12.327  4:523.42+13:40
160  Sander BrouwerRotterdam43.27minMse   12.318  4:523.42+13:42
161  Johan de WolfVlissingen43.32minM50   12.294  4:533.42+13:47
162  Coen BertijnVlissingen43.35minM50   12.280  4:533.41+13:50
163  Kim de NooijerGanshoren43.37minVse   12.271  4:533.41+13:52
164  Rob JoosseVrouwenpolder43.39minMse   12.261  4:543.41+13:54
165  Jackie KooleKoudekerke43.42minMse   12.247  4:543.40+13:57
166  Wim TabakVlissingen43.47minM55   12.224  4:553.40+14:02
167  Piet MoesKoudekerke43.52minM65   12.201  4:553.39+14:07
168  Emma van MourikOuwerkerk43.58minVse   12.173  4:563.38+14:13
169  Duncan BlackmanWestkapelle44.01minMse   12.159  4:563.38+14:16
170  Marcel VerwegenEindhoven44.04minMse   12.145  4:563.37+14:19
171  Bert BeiloButtinge44.06minMse   12.136  4:573.37+14:21
172  Mark van der EijkVlissingen44.11minMse   12.113  4:573.36+14:26
173  Adrie van BelzenWestkapelle44.13minM50   12.104  4:573.36+14:28
174  Ingrid KoeneMiddelburg44.15minVse   12.095  4:583.36+14:30
175  Anne de WinterOvezande44.18minVse   12.081  4:583.36+14:33
176  Marlou EckhardtWemeldinge44.22minVse   12.063  4:583.35+14:37
177  Ton van EenennaamVlissingen44.24minM60   12.054  4:593.35+14:39
178  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland44.26minVse   12.045  4:593.35+14:41
179  Manoek RemijnOvezande44.29minVse   12.031  4:593.34+14:44
180  Dennis de WaalVlissingen44.33minMse   12.013  5:003.34+14:48
181  Adri KooleSerooskerke44.36minM65   12.000  5:003.33+14:51
182  Ad PolakWuustwezel44.38minMse   11.991  5:003.33+14:53
183  Martine BouteWaarschoot44.40minVse   11.982  5:003.33+14:55
184  Judith GoetheerKloetinge44.42minVse   11.973  5:013.33+14:57
185  Claudia van SighemWestkapelle44.45minVse   11.960  5:013.32+15:00
186  Maarten RiemensGrijpskerke44.47minMse   11.951  5:013.32+15:02
187  Annet van de KrekeOost-Souburg44.49minV45   11.942  5:013.32+15:04
188  Christian JobseMiddelburg44.52minMse   11.929  5:023.31+15:07
189  Jack de WaalVlissingen44.54minMse   11.920  5:023.31+15:09
190  Andre DavidseMiddelburg44.56minMse   11.911  5:023.31+15:11
191  Kees-Jan VerstrateMiddelburg44.58minMse   11.902  5:023.31+15:13
192  Gerard de NooijerOost-Souburg45.01minM45   11.889  5:033.30+15:16
193  Alexander van KeulenKloetinge45.03minM45   11.880  5:033.30+15:18
194  Martin v BovenkampMiddelburg45.08minMse   11.858  5:043.29+15:23
195  Evi KoddeArnemuiden45.11minVse   11.845  5:043.29+15:26
196  Wim BommeljeVlissingen45.13minMse   11.836  5:043.29+15:28
197  Johan QuistMiddelburg45.16minM55   11.823  5:043.28+15:31
198  Hans MinnaardYerseke45.19minM55   11.810  5:053.28+15:34
199  Cees DekkerMiddelburg45.21minMse   11.802  5:053.28+15:36
200  Krista VoorhamBurgh-Haamstede45.23minV45   11.793  5:053.28+15:38
201  Johan DekkerMiddelburg45.25minM60   11.784  5:053.27+15:40
202  Stefan van den DriesHeinkenszand45.27minMse   11.776  5:063.27+15:42
203  Jaap-Jan BoogaardLeiden45.33minMse   11.750  5:063.26+15:48
204  Rebecca WinterOvezande45.35minVse   11.741  5:073.26+15:50
205  Leo Goedegebuures-Heer Abtskerke45.37minMse   11.733  5:073.26+15:52
206  Pin van MeerkerkKloetinge45.39minMse   11.724  5:073.26+15:54
207  Wim JanseOost-Souburg45.44minMse   11.703  5:083.25+15:59
208  Koen de TheijeMiddelburg45.46minMse   11.694  5:083.25+16:01
209  Rian FlikweertMiddelburg45.48minV55   11.686  5:083.25+16:03
210  Koen de VriesVlissingen45.54minM60   11.660  5:093.24+16:09
211  Angelique JansenMiddelburg45.56minVse   11.652  5:093.24+16:11
212  Simon BlaasMiddelburg45.58minMse   11.643  5:093.23+16:13
213  Folkert WindtVlissingen46.01minMse   11.631  5:103.23+16:16
214  Peter MaranusAagtekerke46.03minMse   11.622  5:103.23+16:18
215  Roland HaarbrinkHouten46.05minMse   11.614  5:103.23+16:20
216  Robert SonkeMiddelburg46.07minM45   11.605  5:103.22+16:22
217  Erik RooseKoudekerke46.10minMse   11.593  5:113.22+16:25
218  Pieter JanssenKwadendamme46.12minMse   11.584  5:113.22+16:27
219  Suzanne GeschiereSint Laurens46.14minV50   11.576  5:113.22+16:29
220  Andre PolflietOost-Souburg46.18minMse   11.559  5:113.21+16:33
221  Johnny DoomsTerneuzen46.20minM65   11.551  5:123.21+16:35
222  Sanne de BoeftBreda46.22minVse   11.543  5:123.21+16:37
223  Danny MolegraafKoudekerke46.24minMse   11.534  5:123.20+16:39
224  Evelien van HeemstMiddelburg46.27minVse   11.522  5:123.20+16:42
225  Wim WitteBorssele46.29minM60   11.514  5:133.20+16:44
226  Monica KestelooVlissingen46.34minMse   11.493  5:133.19+16:49
227  Sybren SlimmenMiddelburg46.37minMse   11.481  5:143.19+16:52
228  Stefan de NooijerVlissingen46.43minMse   11.456  5:143.18+16:58
229  Mirjam JanssenKwadendamme46.48minVse   11.436  5:153.18+17:03
230  Rene AardenUtrecht46.51minMse   11.424  5:153.17+17:06
231  Jesse VermeulenDen Haag46.54minMse   11.412  5:153.17+17:09
232  Coby LouwerseVeere46.56minV55   11.403  5:163.17+17:11
233  Maarten VerdonkVlissingen46.58minMse   11.395  5:163.17+17:13
234  Enrico JoziasseMiddelburg47.00minMse   11.387  5:163.16+17:15
235  Rudi WijnackerVlissingen47.02minMse   11.379  5:163.16+17:17
236  Marloes RijkHeinkenszand47.05minVse   11.367  5:173.16+17:20
237  Arjan KooleOostkapelle47.07minMse   11.359  5:173.16+17:22
238  Hanneke DanschutterMiddelburg47.09minVse   11.351  5:173.15+17:24
239  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge47.12minVse   11.339  5:173.15+17:27
240  Johan RijkeboerMiddelburg47.14minMse   11.331  5:183.15+17:29
241  Dita DaalmeijerVlissingen47.16minVse   11.323  5:183.15+17:31
242  Niels GroeneveldLeiden47.18minMse   11.315  5:183.14+17:33
243  Frank BorghstijnGoes47.20minMse   11.307  5:183.14+17:35
244  Pascale TerlaakVlissingen47.23minVse   11.295  5:193.14+17:38
245  Jan EuserVeere47.25minM65   11.287  5:193.14+17:40
246  Jakobus MeulenbergOudelande47.28minM45   11.275  5:193.13+17:43
247  Matthijs BodeBiggekerke47.31minMse   11.263  5:203.13+17:46
248  Evelien Capellos-Heerenhoek47.37minVse   11.240  5:203.12+17:52
249  Arjan GebuisOost-Souburg47.40minMse   11.228  5:213.12+17:55
250  Chery den ExterVlissingen47.42minV40   11.220  5:213.12+17:57
251  Cees LeynseMiddelburg47.45minMse   11.208  5:213.11+18:00
252  Bram BrasserVlissingen47.47minMse   11.201  5:213.11+18:02
253  Dirk HooijerWemeldinge47.49minMse   11.193  5:223.11+18:04
254  Steven de KosterMiddelburg47.52minMse   11.181  5:223.11+18:07
255  Bart de KosterMiddelburg47.54minM50   11.173  5:223.10+18:09
256  Jeroen HooijerVlissingen47.56minMse   11.166  5:223.10+18:11
257  Dave LouwsMiddelburg47.59minMse   11.154  5:233.10+18:14
258  Tess GoorsenbergKoudekerke48.01minVse   11.146  5:233.10+18:16
259  Leon JoosseMiddelburg48.04minMse   11.135  5:233.09+18:19
260  Andre van HoovenOost-Souburg48.06minMse   11.127  5:243.09+18:21
261  Jacco de MeijRitthem48.08minMse   11.119  5:243.09+18:23
262  Eva GeschiereLeiden48.11minVse   11.108  5:243.09+18:26
263  Peter DekkerZoutelande48.17minM45   11.085  5:253.08+18:32
264  Isabel CapelleMiddelburg48.20minVse   11.073  5:253.08+18:35
265  Silvia van OstaMiddelburg48.22minMse   11.065  5:253.07+18:37
266  Gerrit SpaansGoes48.24minM65   11.058  5:263.07+18:39
267  Tono WomdergemWestkapelle48.26minMse   11.050  5:263.07+18:41
268  Cindy den HollanderOost-Souburg48.29minVse   11.039  5:263.07+18:44
269  Hans JoosseMiddelburg48.31minM65   11.031  5:263.06+18:46
270  Ilse TraasHeinkenszand48.33minVse   11.024  5:273.06+18:48
271  Jeroen VerhageVlissingen48.36minMse   11.012  5:273.06+18:51
272  Wilco de SchipperWestkapelle48.39minM55   11.001  5:273.06+18:54
273  Laura van NijnattenGonzalez Running48.45minVse   10.978  5:283.05+19:00
274  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden48.49minMse   10.963  5:283.05+19:04
275  John GuequierreMiddelburg48.57minM65   10.934  5:293.04+19:12
276  Sandra v ValkKrabbendijke49.00minVse   10.922  5:303.03+19:15
277  Piet BeijerMiddelburg49.03minM70   10.911  5:303.03+19:18
278  Jan JobseSerooskerke49.08minM65   10.893  5:303.03+19:23
279  Katinka SchotanusKloetinge49.12minVse   10.878  5:313.02+19:27
280  Leoni MinderhoudRotterdam49.15minVse   10.867  5:313.02+19:30
281  Marc de PreeOost-Souburg49.18minMse   10.856  5:323.02+19:33
282  Leon KloetArnemuiden49.23minMse   10.838  5:323.01+19:38
283  Mireille HuiszoonArnemuiden49.25minVse   10.830  5:323.01+19:40
284  Mirjam KloetArnemuiden49.28minVse   10.819  5:333.01+19:43
285  Domina LousWestkapelle49.32minVse   10.805  5:333.00+19:47
286  Andre LousWestkapelle49.34minMse   10.798  5:333.00+19:49
287  Alex VermareKapelle-Biezelinge49.36minMse   10.790  5:343.00+19:51
288  Anita van SluijsVlissingen49.38minVse   10.783  5:343.00+19:53
289  Yolanda KrombeenKruiningen49.41minVse   10.772  5:342.99+19:56
290  Christel RozendaalKapelle-Biezelinge49.48minVse   10.747  5:352.99+20:03
291  Marcel StrooMiddelburg49.50minMse   10.740  5:352.98+20:05
292  Sabijn de CockerMiddelburg49.52minVse   10.733  5:352.98+20:07
293  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland49.55minM65   10.722  5:362.98+20:10
294  Emmy van de MerweWilhelminadorp49.57minVse   10.715  5:362.98+20:12
295  Kim de HartGoes50.01minVse   10.700  5:362.97+20:16
296  Elias den HollanderOost-Souburg50.03minMse   10.693  5:372.97+20:18
297  Jolanda in AnkerKoudekerke50.06minVse   10.683  5:372.97+20:21
298  Dick AardenVlissingen50.08minMse   10.676  5:372.97+20:23
299  Marieke den DoelderVoorburg50.11minVse   10.665  5:382.96+20:26
300  Lau AkkermansAmsterdam50.14minMse   10.654  5:382.96+20:29
301  Jacqueline de BondtGoes50.17minV50   10.644  5:382.96+20:32
302  Carla BoschAmsterdam50.19minVse   10.637  5:382.95+20:34
303  Rene v GruiterVlissingen50.21minMse   10.630  5:392.95+20:36
304  Nathalie MarijsArnemuiden50.24minVse   10.619  5:392.95+20:39
305  Rebecca HamerslagTerheijden50.26minVse   10.612  5:392.95+20:41
306  Arthur StijnsOudelande50.33minM70   10.588  5:402.94+20:48
307  Benny van NordenOost-Souburg50.35minVse   10.581  5:402.94+20:50
308  Janneke BoutensMiddelburg50.38minVse   10.570  5:412.94+20:53
309  Roos WesterweelKattendijke50.40minVse   10.563  5:412.93+20:55
310  Wendy ScholtenGoes50.44minVse   10.549  5:412.93+20:59
311  Sytse MaljaarsOost-Souburg50.59minMse   10.498  5:432.92+21:14
312  Kobus BotmanMiddelburg51.10minM65   10.460  5:442.91+21:25
313  Ben van de VrieMiddelburg51.17minMse   10.436  5:452.90+21:32
314  Peter HazeMiddelburg51.21minMse   10.423  5:452.90+21:36
315  Lydia HazeMiddelburg51.23minVse   10.416  5:462.89+21:38
316  Huub KosterArnemuiden51.25minM60   10.409  5:462.89+21:40
317  Regina VerhageAagtekerke51.35minV55   10.375  5:472.88+21:50
318  Jan BoogaardMiddelburg51.41minMse   10.355  5:482.88+21:56
319  Marcel MurkKoudekerke51.48minMse   10.332  5:482.87+22:03
320  Jorit JoosseBerlijn52.05minMse   10.276  5:502.85+22:20
321  Michael OelslagerDusseldorp52.11minMse   10.256  5:512.85+22:26
322  Maud WeimerDusseldorp52.14minVse   10.246  5:512.85+22:29
323  Jacolien de VisserMiddelburg52.16minVse   10.240  5:522.84+22:31
324  Andre de HondtOost-Souburg52.18minMse   10.233  5:522.84+22:33
325  Marlon MerisonBiggekerke52.23minMse   10.217  5:522.84+22:38
326  Mariska BomhofNieuw- en Sint Joosland52.28minVse   10.201  5:532.83+22:43
327  Evert MeulenbergSerooskerke52.31minMse   10.191  5:532.83+22:46
328  Thea TazelaarMiddelburg52.34minVse   10.181  5:542.83+22:49
329  Sigrid Epker-JenseMiddelburg52.42minVse   10.156  5:542.82+22:57
330  Erik JakZilk52.44minMse   10.149  5:552.82+22:59
331  Roxan de WinneTerneuzen52.51minVse   10.127  5:552.81+23:06
332  Rebecca CoomansDen Haag52.54minVse   10.117  5:562.81+23:09
333  Annelies BlaasKoudekerke52.56minVse   10.111  5:562.81+23:11
334  Chantal de KrakerMiddelburg52.58minVse   10.104  5:562.81+23:13
335  Krista JoziasseMiddelburg53.02minVse   10.092  5:572.80+23:17
336  Sarijke AertsMiddelburg53.28minV60   10.010  6:002.78+23:43
337  Jacco van de GruiterArnemuiden53.38minMse   9.979  6:012.77+23:53
338  Emma BrouwerLeiden53.46minVse   9.954  6:022.77+24:01
339  Janine BrouwerOostkapelle53.51minVse   9.939  6:022.76+24:06
340  Katinka van de GlindKloetinge53.55minV40   9.926  6:032.76+24:10
341  Herman van de GlindKloetinge53.58minMse   9.917  6:032.75+24:13
342  Buddy van GorkomOost-Souburg54.00minMse   9.911  6:032.75+24:15
343  Peter HuserVlissingen54.14minMse   9.868  6:052.74+24:29
344  Katja de GroesVrouwenpolder54.23minVse   9.841  6:062.73+24:38
345  Chantal de KoningColijnsplaat54.33minVse   9.811  6:072.73+24:48
346  Willemijn WoerkomVlissingen54.40minVse   9.790  6:082.72+24:55
347  Guilbert van WoerkomVlissingen54.43minMse   9.781  6:082.72+24:58
348  Angelique v ZandeOssendrecht54.54minVse   9.749  6:092.71+25:09
349  Harry KwakernaakVlissingen54.59minMse   9.734  6:102.70+25:14
350  Sandra HoeckxOssendrecht55.06minVse   9.713  6:112.70+25:21
351  Sophie de WaalMiddelburg55.09minVse   9.704  6:112.70+25:24
352  Peter de WaalMiddelburg55.12minMse   9.696  6:112.69+25:27
353  Emilie FranseAmsterdam55.24minVse   9.661  6:132.68+25:39
354  Jan FranseMiddelburg55.31minMse   9.640  6:132.68+25:46
355  Kim ChengMiddelburg55.39minVse   9.617  6:142.67+25:54
356  Carla ZegersKoewacht55.58minV50   9.563  6:162.66+26:13
357  Karin den DekkerTerneuzen56.03minV45   9.549  6:172.65+26:18
358  Chantal SchilperoordtTerneuzen56.24minV45   9.489  6:192.64+26:39
359  Leo van DrielVlissingen56.33minM55   9.464  6:202.63+26:48
360  Hans van SluijsMiddelburg57.30minM65   9.308  6:272.59+27:45
361  Ricardo HoutYerseke57.41minMse   9.278  6:282.58+27:56
362  Mirjam BijlZuid-Beijerland57.48minVse   9.260  6:292.57+28:03
363  Bryan MaesZelzate57.59minMse   9.230  6:302.56+28:14
364  Anne SomersVlissingen58.03minVse   9.220  6:302.56+28:18
365  Andrea de BoeftVlissingen58.06minVse   9.212  6:312.56+28:21
366  Marieke JacobsenVoorburg58.09minVse   9.204  6:312.56+28:24
367  Vera LagendijkMiddelburg58.16minVse   9.185  6:322.55+28:31
368  Rene CorbijnAmsterdam58.41minMse   9.120  6:352.53+28:56
369  Rinus FranseVlissingen58.45minMse   9.110  6:352.53+29:00
370  Lenie van KlevenVlissingen58.55minV65   9.084  6:362.52+29:10
371  Marijke MoesKoudekerke59.07minVse   9.053  6:382.51+29:22
372  Inge CornelisMiddelburg59.16minVse   9.030  6:392.51+29:31
373  Mia PoetersHalsteren59.56minVse   8.930  6:432.48+30:11
374  Loek KwakkelaarVlissingen1.02.14minMse   8.600  6:592.39+32:29
375  Lenny LambalgenAagtekerke1.02.17minVse   8.593  6:592.39+32:32
376  Anneke KosterHoek1.03.02minVse   8.491  7:042.36+33:17
Mannen: 269 (71.54%) => M35=9 - M40=6 - M45=17 - M50=15 - M55=12 - M60=9 - M65=12 - M70=2 - Mse=187
Vrouwen: 107 (28.46%) => V35=1 - V40=3 - V45=5 - V50=3 - V55=4 - V60=2 - V65=1 - Vse=88

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.92 km

2018Yunis Stitan29:45Floris Willeboordse30:26Ruud Hoosemans32:38Monica Sanderse35:36376
2017Yunis Stitan29:44Ykalo Fsaha29:46Ronnie Overgaauw29:47Carolien van de Kreeke35:28425
2016Erwin Harmes32:39Robbert Meeuwse33:11Patrick de Vos33:50Juriena de Vries39:55393
2015Erwin Harmes30:05Robbert Meeuwse31:19Edwin de la Ruelle32:48Jelijn Franse37:25417
2014Erwin Harmes29:29Ronnie Overgaauw30:28Adriaan Walhout32:00Anjolie Engels34:55417

9.2 km

2013Tim Pleijte32:58Adriaan van Keulen33:30Ruden Grim33:36Juriana de Vries38:14420
4.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Chris Steenbakkers-Heerenhoek17.33minMse   16.068  3:444.46-
2  Matthijs van DriesscheTerhole18.20minMse   15.382  3:544.27+0:47
3  Emiel NefsMiddelburg18.29minMse   15.257  3:564.24+0:56
4  Mike OldenmengerMiddelburg18.38minMse   15.134  3:584.20+1:05
5  Ronald GeertseSerooskerke18.41minMse   15.094  3:594.19+1:08
6  Tom VerbeekKwadendamme19.01minMse   14.829  4:034.12+1:28
7  Stefan de VisserAagtekerke19.05minMse   14.777  4:044.10+1:32
8  Jasper BlokNieuwdorp19.07minMse   14.752  4:044.10+1:34
9  Carolien van de KreekeSerooskerke19.10minV40   14.713  4:054.09+1:37
10  Vincent de BertVlissingen19.24minMse   14.536  4:084.04+1:51
11  Nathan StefanovskyMichigan19.34minMse   14.412  4:104.00+2:01
12  Pascal ZoetbroodUtrecht19.40minMse   14.339  4:113.98+2:07
13  Alex ZwolleHeinkenszand19.43minMse   14.303  4:123.97+2:10
14  Luka van de VeldeKoudekerke19.45minMse   14.278  4:123.97+2:12
15  Peter KoopmanKrabbendijke19.48minMse   14.242  4:133.96+2:15
16  Bas de WaalVlissingen19.50minMse   14.218  4:133.95+2:17
17  Emiel DuitVlissingen19.52minMse   14.195  4:143.94+2:19
18  Rens MaljersMiddelburg19.56minMse   14.147  4:143.93+2:23
19  Peter de KeuningMiddelburg19.58minMse   14.124  4:153.92+2:25
20  Boudeweijn van LeerdamSleeswijk20.07minMse   14.018  4:173.89+2:34
21  Richard LampertKoudekerke20.17minMse   13.903  4:193.86+2:44
22  Lodewijk van LeerdamUtrecht20.24minMse   13.824  4:203.84+2:51
23  Levi PoortvlietTilburg20.37minMse   13.678  4:233.80+3:04
24  Gert-Jan SturmKoudekerke21.07minMse   13.354  4:303.71+3:34
25  Emile van der BeekHuijbergen21.11minMse   13.312  4:303.70+3:38
26  Jeffrey BoonmanHansweert21.13minMse   13.291  4:313.69+3:40
27  Tjalling van LeerdamUtrecht21.15minMse   13.271  4:313.69+3:42
28  Kees van der HeijdenVlissingen21.21minM55   13.208  4:333.67+3:48
29  Willem HoutermanWolphaartsdijk21.24minMse   13.178  4:333.66+3:51
30  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk21.29minMse   13.126  4:343.65+3:56
31  Stijn KooleZoutelande21.45minMse   12.966  4:383.60+4:12
32  Frans KolijnOost-Souburg21.48minMse   12.936  4:383.59+4:15
33  Gertjan AdriaanseMiddelburg21.55minMse   12.867  4:403.57+4:22
34  Veerle SmitsKloetinge22.13minVse   12.693  4:443.53+4:40
35  Quint TaminiauBern22.34minMse   12.496  4:483.47+5:01
36  Lars Steenbakkers-Heerenhoek22.38minMse   12.459  4:493.46+5:05
37  Levi van der BeekHuijbergen22.40minMse   12.441  4:493.46+5:07
38  Tara Schuilwerves-Heer Hendrikskinderen22.43minVse   12.414  4:503.45+5:10
39  Michael VermaatOost-Souburg22.46minM40   12.387  4:513.44+5:13
40  Djaymoh DommisseKoudekerke22.48minMse   12.368  4:513.44+5:15
41  Koen SteenblokHeinkenszand22.50minMse   12.350  4:513.43+5:17
42  Wilco de KeuningArnemuiden22.53minMse   12.323  4:523.42+5:20
43  Natalie SinkeVlissingen22.56minV40   12.297  4:533.42+5:23
44  Reinier van MourikMiddelburg23.02minMse   12.243  4:543.40+5:29
45  Jan de JagerWolphaartsdijk23.05minM40   12.217  4:553.39+5:32
46  Arno van den BoomOvezande23.09minMse   12.181  4:563.38+5:36
47  Sanne StitanDelta Sport23.14minVse   12.138  4:573.37+5:41
48  Sander DekkerBreda23.26minMse   12.034  4:593.34+5:53
49  Jasmijn van DierenKapelle-Biezelinge23.29minVse   12.009  5:003.34+5:56
50  Marit SimonseGoes23.32minVse   11.983  5:003.33+5:59
51  Bennie de LooffVlissingen23.37minMse   11.941  5:013.32+6:04
52  Ivo BesuijenMiddelburg23.40minMse   11.915  5:023.31+6:07
53  Ruben van LuijkGoes23.45minMse   11.874  5:033.30+6:12
54  Esma GuiguiGoes23.52minVse   11.816  5:053.28+6:19
55  Tessa LeerVlissingen24.01minVse   11.742  5:073.26+6:28
56  Marian SteenblokHeinkenszand24.07minV45   11.693  5:083.25+6:34
57  Bart ZondervanKapelle-Biezelinge24.09minMse   11.677  5:083.24+6:36
58  Daymian DommisseKoudekerke24.12minMse   11.653  5:093.24+6:39
59  Johanneke KoddeLostwithel24.14minVse   11.637  5:093.23+6:41
60  Chantal KooleZoutelande24.17minV40   11.613  5:103.23+6:44
61  Renaud TaminiauBern24.28minMse   11.526  5:123.20+6:55
62  Yara KarelseHeinkenszand24.51minVse   11.348  5:173.15+7:18
63  Zoe van LuijkGoes24.53minVse   11.333  5:183.15+7:20
64  Ewout BlomDordrecht24.55minMse   11.318  5:183.14+7:22
65  Melvin van ZielstMiddelburg25.04minMse   11.250  5:203.13+7:31
66  Niels de VisserAagtekerke25.08minMse   11.220  5:213.12+7:35
67  Doreen de VisserAagtekerke25.11minVse   11.198  5:213.11+7:38
68  Amelie PoulardMiddelburg25.16minVse   11.161  5:233.10+7:43
69  Dylano de JongeNieuwdorp25.20minMse   11.132  5:233.09+7:47
70  Lex van ZuilenVlissingen25.36minM50   11.016  5:273.06+8:03
71  Niels SteenblokHeinkenszand25.43minMse   10.966  5:283.05+8:10
72  Sophie VervuurtMiddelburg25.47minVse   10.937  5:293.04+8:14
73  Belinda WesteindeArnemuiden25.51minVse   10.909  5:303.03+8:18
74  Jolanda van KeulenMiddelburg25.57minVse   10.867  5:313.02+8:24
75  Renate MoerlandArnemuiden26.12minVse   10.763  5:342.99+8:39
76  Seya FranseAmsterdam26.18minVse   10.722  5:362.98+8:45
77  Stijn de NoodVlissingen26.24minMse   10.682  5:372.97+8:51
78  Manon van DierenWilhelminadorp26.26minVse   10.668  5:372.96+8:53
79  Suzanne LievenseMiddelburg26.28minVse   10.655  5:382.96+8:55
80  Donna in AnkerKoudekerke26.30minVse   10.642  5:382.96+8:57
81  Vanessa DommisseKoudekerke26.32minVse   10.628  5:392.95+8:59
82  Danielle TolmanLewedorp26.34minVse   10.615  5:392.95+9:01
83  Tijmen TaminiauBern26.36minMse   10.602  5:402.94+9:03
84  Jasper HarthoornVlissingen26.38minMse   10.588  5:402.94+9:05
85  Richard HeijboerVeere26.39minMse   10.582  5:402.94+9:06
86  Marjan de SchipperMiddelburg26.42minVse   10.562  5:412.93+9:09
87  Jitte NieuwkerkKoudekerke26.43minVse   10.555  5:412.93+9:10
88  Mara Steenbakkers-Heerenhoek26.48minVse   10.522  5:422.92+9:15
89  Nadine BekinkGoes26.50minVse   10.509  5:432.92+9:17
90  Michel BelinkGoes26.52minMse   10.496  5:432.92+9:19
91  Willeke CarolArnemuiden26.54minVse   10.483  5:432.91+9:21
92  Mara KlaverGrijpskerke26.56minVse   10.470  5:442.91+9:23
93  Hugo RijkenMiddelburg26.58minMse   10.457  5:442.90+9:25
94  Veerel RijkenBiggekerke27.02minVse   10.432  5:452.90+9:29
95  Els GelokVlissingen27.09minVse   10.387  5:472.89+9:36
96  Sakia HarthoornBern27.12minVse   10.368  5:472.88+9:39
97  Marieke NelisWolphaartsdijk27.14minV35   10.355  5:482.88+9:41
98  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge27.17minVse   10.336  5:482.87+9:44
99  Sjoerd WassinkVlissingen27.19minMse   10.323  5:492.87+9:46
100  Elsbeth DeijKapelle-Biezelinge27.25minMse   10.286  5:502.86+9:52
101  Ruben van de VeldeKoudekerke27.27minMse   10.273  5:502.85+9:54
102  Ramon van de VeldeKoudekerke27.29minMse   10.261  5:512.85+9:56
103  Isabel NefsMiddelburg27.31minVse   10.248  5:512.85+9:58
104  Jolanda KolijnOost-Souburg27.33minVse   10.236  5:522.84+10:00
105  Arnol MeulmeesterArnemuiden27.36minMse   10.217  5:522.84+10:03
106  Mark VermeuleEindhoven27.38minMse   10.205  5:532.83+10:05
107  Moniek van GoeijeVlissingen27.40minVse   10.193  5:532.83+10:07
108  Doenja KoppejanUtrecht27.42minVse   10.181  5:542.83+10:09
109  Jacqueline MeijersHoedekenskerke27.44minV45   10.168  5:542.82+10:11
110  Yannick de LooffDomburg27.46minMse   10.156  5:542.82+10:13
111  Marie TemmermanKapelle-Biezelinge27.48minVse   10.144  5:552.82+10:15
112  Petra NieuwkerkKoudekerke27.59minVse   10.077  5:572.80+10:26
113  Minne NieuwkerkKoudekerke28.02minVse   10.059  5:582.79+10:29
114  Beatrijs RijkenMiddelburg28.04minVse   10.048  5:582.79+10:31
115  Annemarie RommersVlissingen28.08minV55   10.024  5:592.78+10:35
116  Wessel de KrakerOost-Souburg28.16minMse   9.976  6:012.77+10:43
117  Erik de KrakerOost-Souburg28.18minM45   9.965  6:012.77+10:45
118  Anke FranseVlissingen28.23minV55   9.935  6:022.76+10:50
119  Niels de KosterKapelle-Biezelinge28.28minMse   9.906  6:032.75+10:55
120  Thomas MentinkAmsterdam28.30minMse   9.895  6:042.75+10:57
121  Katja de LooffVlissingen28.33minVse   9.877  6:042.74+11:00
122  Joyce de LooffVlissingen28.35minVse   9.866  6:052.74+11:02
123  Tamara van BelleMiddelburg28.38minVse   9.849  6:062.74+11:05
124  Marije KalsbeekMiddelburg28.41minVse   9.831  6:062.73+11:08
125  Delfine EikenhoutMiddelburg28.46minVse   9.803  6:072.72+11:13
126  Ans HarthoornVlissingen28.50minVse   9.780  6:082.72+11:17
127  Erica van de ViereMiddelburg28.58minVse   9.735  6:102.70+11:25
128  Cora SchreijenbergDomburg29.01minVse   9.719  6:102.70+11:28
129  Tim de LooffDomburg29.07minMse   9.685  6:122.69+11:34
130  Egbert OldenboomVlissingen29.09minMse   9.674  6:122.69+11:36
131  Tessa QuiteVlissingen29.12minVse   9.658  6:132.68+11:39
132  BrouwerJohannaMiddelburg29.14minVse   9.647  6:132.68+11:41
133  Djana KoopmanKrabbendijke29.17minVse   9.630  6:142.68+11:44
134  Jean-Pierre MaasVlissingen29.22minMse   9.603  6:152.67+11:49
135  Linda CastelOost-Souburg29.25minVse   9.586  6:162.66+11:52
136  Martine LatuheruVlissingen29.27minVse   9.576  6:162.66+11:54
137  Annechien MombargMiddelburg29.30minVse   9.559  6:172.66+11:57
138  Marileen WijnenVlissingen29.34minVse   9.538  6:172.65+12:01
139  Wilma van de GruiterArnemuiden29.37minVse   9.522  6:182.64+12:04
140  Anne LantingKloetinge29.39minVse   9.511  6:192.64+12:06
141  Charlotte van DijkRotterdam29.44minVse   9.484  6:202.63+12:11
142  Daisy van de VeldeOostburg29.46minVse   9.474  6:202.63+12:13
143  Mariska v MeebergWemeldinge29.48minVse   9.463  6:202.63+12:15
144  Natasja KosterMiddelburg29.50minVse   9.453  6:212.63+12:17
145  Rebecca PoulardMiddelburg29.52minVse   9.442  6:212.62+12:19
146  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge29.55minV60   9.426  6:222.62+12:22
147  Hanneke WitteBorssele29.57minV55   9.416  6:222.62+12:24
148  Sem de RidderKoudekerke30.03minMse   9.384  6:242.61+12:30
149  Tim van LieshoutKoudekerke30.10minMse   9.348  6:252.60+12:37
150  Esther de RidderKoudekerke30.24minVse   9.276  6:282.58+12:51
151  Linda van den BoomKoudekerke30.28minVse   9.256  6:292.57+12:55
152  Sophie van TongerenMiddelburg30.33minVse   9.231  6:302.56+13:00
153  Annelies de GrootWolphaartsdijk30.34minVse   9.226  6:302.56+13:01
154  Iren MeulmeesterVlissingen30.36minVse   9.216  6:312.56+13:03
155  Paul BunnikVlissingen30.38minMse   9.206  6:312.56+13:05
156  Elianne van RoseveltRastatt30.39minVse   9.201  6:312.56+13:06
157  Anne van TongerenMiddelburg30.42minVse   9.186  6:322.55+13:09
158  Leander BendeleOost-Souburg30.44minMse   9.176  6:322.55+13:11
159  Kim van LimbergenVlissingen30.51minVse   9.141  6:342.54+13:18
160  Margreet KlaasseMiddelburg30.53minV50   9.131  6:342.54+13:20
161  Yvonne HouwelingGoes30.56minVse   9.116  6:352.53+13:23
162  jessica WindtVlissingen31.05minVse   9.072  6:372.52+13:32
163  Tom DommisseKoudekerke31.14minMse   9.029  6:392.51+13:41
164  Bianca FortuinKloetinge31.37minVse   8.919  6:442.48+14:04
165  Mark Minnaards-Gravenpolder31.54minMse   8.840  6:472.46+14:21
166  Elina Minnaards-Gravenpolder31.58minVse   8.822  6:482.45+14:25
167  Marjo HamelinkOost-Souburg32.01minVse   8.808  6:492.45+14:28
168  Luuk HamelinkOost-Souburg32.03minMse   8.799  6:492.44+14:30
169  Monic van HelterenMiddelburg32.07minVse   8.780  6:502.44+14:34
170  Rosetta MesuMiddelburg32.19minVse   8.726  6:532.42+14:46
171  Suzette GideonseSerooskerke32.36minVse   8.650  6:562.40+15:03
172  Mia van BelleVlissingen32.43minV65   8.619  6:582.39+15:10
173  Ria RijkVlissingen32.52minV55   8.580  7:002.38+15:19
174  Ans van NoppenMiddelburg33.00minVse   8.545  7:012.37+15:27
175  Barbera BloemendaalZoutelande33.04minVse   8.528  7:022.37+15:31
176  Aloys KolijnOost-Souburg33.22minMse   8.452  7:062.35+15:49
177  Jeanne RijkeboerMiddelburg33.50minVse   8.335  7:122.32+16:17
178  Ben MullerVlissingen34.46minMse   8.111  7:242.25+17:13
179  Eveline ScheersVlissingen34.53minV60   8.084  7:252.25+17:20
180  Tessa MoggreVlissingen34.57minVse   8.069  7:262.24+17:24
181  Anne DegenhartWestkapelle35.03minVse   8.046  7:272.23+17:30
182  Anouk KuizingaVlissingen35.07minVse   8.030  7:282.23+17:34
183  Jasmijn SchreijenbergLeiden37.02minVse   7.615  7:532.12+19:29
184  Michiel van OpzeelandDuivendrecht37.11minMse   7.584  7:552.11+19:38
185  Talia KebapciVrouwenpolder37.24minVse   7.540  7:572.09+19:51
186  Michelle KebapciVrouwenpolder37.27minVse   7.530  7:582.09+19:54
187  Crushwin MerceMiddelburg37.53minMse   7.444  8:042.07+20:20
188  Scopi OvereemOostburg38.02minMse   7.415  8:062.06+20:29
Mannen: 87 (46.28%) => M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - Mse=82
Vrouwen: 101 (53.72%) => V35=1 - V40=3 - V45=2 - V50=1 - V55=4 - V60=2 - V65=1 - Vse=87

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.192 seconden nodig om deze lijst met 564 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (10)
15 km Crum van der Linden (PR)54.54  Mse
15 km Jan Willem Meeuwse (PR 53.20)55.37  M55
15 km Thomas Wulffraat (PR)56.28  Mse
15 km Sander van Doorn (PR 56.18)56.34  M35
15 km Tom Verbeek (PR)57.27  Mse
15 km Emiel Flipse (PR 56.55)57.42  Mse
15 km Pieter Wisse (debuut)57.44  Mse
15 km Mark van der Kooij (PR 58.53)59.32  M35
15 km Niels Goudswaard (PR 59.24)1.01.06  M50
15 km Anne Ruijsink (PR)1.02.14  M35
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019