woensdag 16 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in Stratenloop Menheerse
Middelharnis, zaterdag 29 december 2018 - Organisatie: Flakkee
10 km
001 Beusichem Christiaan Barendrecht      381 0:31:23    1eMsen
002 SintNicolaas Ricardo O Tonge          409 0:32:53    2eMsen
003 Willeboordse Floris  Middelburg       361 0:33:08    3eMsen
004 Pollemans Peter      O Tonge          378 0:34:22    4eMsen
005 Fertoute Fouad       O Beijerland     439 0:35:25    1eM 40
006 Goedhart Freek       Dirksland        437 0:35:53    5eMsen
007 Boks Jorim de        Middelburg       363 0:36:30    6eMsen
008 Kegge Jon            Goedereede       427 0:36:34    7eMsen
009 Dijk Matthijs van    Ouddorp          444 0:36:37    8eMsen
010 Stolk Edwin          Melissant        407 0:36:40    2eM 40
011 Groot Tom            Dirksland        392 0:37:02    3eM 40
012 Berge Laurey van den Sommelsdijk      454 0:37:17    1eDsen
013 Boeters Eric-Paul    Middelharnis     452 0:37:37    9eMsen
014 Maliepaard Ruud      Den Bommel       379 0:37:41   10eMsen
015 Melissant Andre      Sommelsdijk      395 0:37:51    4eM 40
016 Kik Robert           nw Tonge         382 0:39:23   11eMsen
017 Moerland Mattheo     Oosterland       366 0:39:26   12eMsen
018 Beijer Jesse         Middelburg       362 0:39:44   13eMsen
019 Groot Huib de        Zoeterwoude      369 0:40:44   14eMsen
020 Heus Florian de      Rotterdam        430 0:41:15    5eM 40
021 Stoop Jeroen         Sommelsdijk      406 0:41:18    6eM 40
022 Hordijk Daniel       Hellevoetsluis   365 0:41:25   15eMsen
023 Dreissen Lisa        H v Holland      377 0:41:28    2eDsen
024 Giljam Patrick       Nieuwerkerk      438 0:41:47   16eMsen
025 Herder Theo den      Kapelle          372 0:42:17    7eM 40
026 Slui Kees            Middelharnis     386 0:42:31    8eM 40
027 Pijls Hans           Sommelsdijk      413 0:43:20    9eM 40
028 Dijk Arie van        Middelharnis     445 0:43:26   10eM 40
029 Lugtenburg Coran     Nw Tonge         357 0:43:29   17eMsen
030 Vermeulen Joep       Sommelsdijk      393 0:43:55   11eM 40
031 Doornbosch Kevin     Hellevoetsluis   442 0:44:18   18eMsen
032 Damme Eva van        Goedereede       404 0:44:22    3eDsen
033 Groenendijk Thomas   Middelharnis     433 0:44:26   19eMsen
034 Kuyl Samantha van    Dirksland        373 0:44:35    1eD 40
035 Feijter Co de        Zierikzee        440 0:44:59   12eM 40
036 Elsacker Suzanne v   Middelburg       360 0:45:02    4eDsen
037 Kalken Leon          Melissant        429 0:45:16   13eM 40
038 Rumpt Marcel         Rockanje         364 0:45:19   14eM 40
039 Have Janita v d      Nw Tonge         354 0:45:25    2eD 40
040 Verhagen Peter       Ouddorp          403 0:45:44   15eM 40
041 Bok Ronald van der   Goedereede       451 0:45:54   16eM 40
042 Kik Marloes          Nw Tonge         383 0:45:57    5eDsen
043 Meijer Andre         Middelharnis     396 0:46:00   17eM 40
044 Potappel Rianne      Dirksland        359 0:46:39    6eDsen
045 Janse Petrick        Den Bommel       371 0:47:00   18eM 40
046 Wattel Roy           Middelharnis     399 0:47:38   20eMsen
047 Smit Marous          Brielle          375 0:48:13    7eDsen
048 Hagendijk Marco      Delft            389 0:48:17   19eM 40
049 Velde Jaco v d       Middelharnis     390 0:48:20   20eM 40
050 Ouden Hermen den     Alblasserdam     351 0:48:47   21eMsen
051 Bavel Adrie van      Etten Leur       387 0:49:22   21eM 40
052 Brussel Peter van    Sommelsdijk      355 0:49:27   22eM 40
053 Maliepaard Tamara    Middelharnis     421 0:49:33    3eD 40
054 Verwijs Bram         Middelharnis     367 0:49:37   22eMsen
055 Velde Arjan v d      Nw Beijerland    391 0:50:23   23eM 40
056 Vos Jos de           Sommelsdijk      397 0:50:28   23eMsen
057 Groot Bert de        Dirksland        368 0:50:59   24eM 40
058 Biert Marc van       Sommelsdijk      388 0:51:07   24eMsen
059 Sinke Natalie        Vlissingen       410 0:51:26    4eD 40
060 Olree Leona          Bruinisse        416 0:51:34    8eDsen
061 Verstegen Vincent    Spijkenisse      385 0:51:44   25eM 40
062 Paasse Arjen         Middelharnis     398 0:51:51   26eM 40
063 Verhoef Afke         Brielle          402 0:51:55    5eD 40
064 Both Ronald          Sommelsdijk      370 0:51:59   27eM 40
065 Brandsma Frank       Herkingen        450 0:52:08   28eM 40
066 Toom Remco den       Hoogvliet        405 0:52:14   29eM 40
067 Ronde Ilona de       Vierpolders      376 0:53:08    9eDsen
068 Have Ilse  v d       Nw Tonge         353 0:53:10   10eDsen
069 Have Martin v d      Nw Tonge         352 0:53:12   30eM 40
070 Paassen Joke van     Rockanje         414 0:53:40    6eD 40
071 Traas Frans          Goedereede       384 0:53:55   31eM 40
072 Niet Jennefer de     Den Haag         417 0:54:03    7eD 40
073 Versaevel Eelco      Melissant        441 0:54:20   25eMsen
074 Kamp Juliette        Stellendam       428 0:54:32   11eDsen
075 Maliepaard Esther    O Tonge          420 0:54:35    8eD 40
076 Klein Adri           Sommelsdijk      424 0:54:47   32eM 40
077 Kievit Cees          Sommelsdijk      380 0:54:52   33eM 40
078 Sarelse Jeannet      Sommelsdijk      411 0:55:02    9eD 40
079 Brinke Frenk ten     Sommelsdijk      394 0:55:58   34eM 40
080 Moerkerken Gerard    Middelharnis     418 0:56:02   35eM 40
081 Heintjes Daan        O Tonge          431 0:56:11   26eMsen
082 Breen Wilna          Melissant        358 0:57:07   10eD 40
083 Snijder lauw         Sommelsdijk      356 0:57:33   36eM 40
084 Goverde Ruben        Hellevoetsluis   435 0:58:32   27eMsen
085 Ouden Gwendoline v d O Tonge          415 0:58:38   11eD 40
086 Heintjes Rudie       O Tonge          432 0:58:40   37eM 40
087 Slik Caroline v d    Sommelsdijk      408 0:58:46   12eDsen
088 Besemer Mirlande     Middelharnis     453 0:59:31   13eDsen
089 Bulk Sandra van den  Rijswijk         446 1:01:54   12eD 40
090 Weenen Ever-Jan v    Nw Tonge         348 1:02:04   38eM 40
091 Breur Trudy          Den Haag         448 1:03:08   13eD 40
092 Slik Wilma v d       Sommelsdijk      374 1:06:34   14eD 40
093 Spoel Sylvia         Nw Tonge         349 1:06:37   15eD 40
094 Weenen Agnes v       Nw Tonge         347 1:06:39   16eD 40

5 km
001 Vroegindeweij Ruben  Delft            124 0:18:20    1eMsen
002 Kooijman Jarno       Yerseke          108 0:18:48    2eMsen
003 Koopman Peter        Krabbendijke     115 0:19:10    1eM 40
004 Pijs Hans            Sommelsdijk      089 0:19:40    2eM 40
005 Molendijk Jan        Krabbendijke     109 0:19:51    3eMsen
006 Kievit Chris         O Tonge          077 0:20:28    4eMsen
007 Maliepaard Joshua    Leiden           084 0:20:30    5eMsen
008 Joppe Zedie          Dirksland        073 0:21:41    6eMsen
009 Feijter Co de        Zierikzee        113 0:21:53    3eM 40
010 Dieren Debora van    Middelharnis     068 0:21:59    1eDsen
011 Karsbergen Ruud      O Tonge          075 0:22:02    4eM 40
012 Welle Jacob van der  Dirksland        116 0:22:16    7eMsen
013 Joppe Bert           Dirksland        074 0:22:18    5eM 40
014 Looij Johan          Herkingen        083 0:22:33    8eMsen
015 Melaard Martijn      O Tonge          086 0:22:37    9eMsen
016 Tieleman Henkjan     Sommelsdijk      096 0:22:39    6eM 40
017 Tieleman Thom        Sommelsdijk      097 0:23:07   10eMsen
018 Sinke Natalie        Vlissingen       093 0:23:09    1eD 40
019 Ledden Siem van      Sommelsdijk      080 0:23:17   11eMsen
020 Holleman Jan         Middelharnis     072 0:23:29    7eM 40
021 Ledden Thomas van    Sommelsdijk      081 0:24:22   12eMsen
022 Ledden Matthijs van  Sommelsdijk      078 0:24:23    8eM 40
023 Gulik Corine van     Dirksland        071 0:24:39    2eDsen
024 Winden Martin vd     Vlaardingen      101 0:24:40   13eMsen
025 Muller Lotte         Bruinisse        087 0:24:48    3eDsen
026 Vuyk Karin           Barendrecht      121 0:25:19    4eDsen
027 Santifort Jaap       Ouddorp          117 0:25:21    9eM 40
028 Karsbergen Ellen     O Tonge          122 0:25:34    5eDsen
029 Vermeulen Olivier    Sommelsdijk      105 0:25:57   14eMsen
030 Vermeulen Joep       Sommelsdijk      107 0:26:00   10eM 40
031 Splunter Walter van  Stellendam       094 0:26:03   11eM 40
032 Scheffers Chris      Rotterdam        092 0:26:27   12eM 40
033 Voorthuizne Arienne  Middelharnis     102 0:26:35    2eD 40
034 Toom Kyvana          Hoogvliet        099 0:27:40    6eDsen
035 Karsbergen Anne      O Tonge          076 0:27:42    7eDsen
036 Veen Corian van      Dirksland        118 0:28:26    3eD 40
037 Alders Nathalie      Herkingen        114 0:29:03    4eD 40
038 Toom Ramona den      Hoogvliet        098 0:29:06    8eDsen
039 Gerven Neeltje van   Sommelsdijk      069 0:29:34    5eD 40
040 Kievit Nely          Sommelsdijk      123 0:30:46    9eDsen
041 Haak Marijke v d     Sommelsdijk      103 0:31:06    6eD 40
042 Okker Marieke        Sommelsdijk      111 0:31:56    7eD 40
043 Rosmolen Marjon      St a Haringvliet 091 0:32:01    8eD 40
044 Oomes Amanda         Dirksland        088 0:32:08   10eDsen
045 Vermeulen Juliet     Sommelsdijk      106 0:32:44   11eDsen
046 Ledden Marjan van    Sommelsdijk      079 0:32:48   13eM 40
047 Vermeulen Liesbeth   Sommelsdijk      104 0:32:50    9eD 40
048 Boer Conny de        Sommelsdijk      120 0:33:31   10eD 40
049 Wel Peter v d        Sommelsdijk      112 0:33:40   14eM 40
050 Leeuwen Anja van     Nw Tonge         082 0:34:46   11eD 40
051 Jordaan Jolanda      Dirksland        119 0:36:10   12eD 40
052 Vroegindeweij Anja   Melissant        110 0:36:13   13eD 40
053 Roelofs Wim          Hellevoetsluis   090 0:36:19   15eM 40
054 Stamoulis Anita      Rotterdam        095 0:37:44   14eD 40
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
16-12-2017 Stratenloop MenheerseMiddelharnisFlakkee0

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
09-12: Marathon Malaga (2)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (80)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
Recente video(s)
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
19e Aagtekerkerun door Omroep Zeeland
Atletiek Zeeland © 2019