dinsdag 26 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
Recente uitslagen meer uitslagen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jules Unlimitedloop
Breskens, zondag 9 december 2018 - Organisatie: Wielingen
19 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Angelo van NevelZedelgem1.11.42Mse   15.900  3:46
2  Theo RaboutAardenburg1.12.19M45   15.764  3:48
3  Edwin de La RuelleKoewacht1.12.47M50   15.663  3:50
4  Matti BuysseStekene1.18.27Mse   14.532  4:08
5  Marco de FeijterSchoondijke1.18.58Mse   14.436  4:09
6  Christian de MeijerPhilippine1.19.44Mse   14.298  4:12
7  Patrick van MorrelgemSluis1.20.35Mse   14.147  4:14
8  Tim BuysseAssenede1.21.06Mse   14.057  4:16
9  Tristan van de Velde4Melle1.21.07Mse   14.054  4:16
10  Joos PauwelKleit1.22.17Mse   13.855  4:20
11  Gino SesselleBentille1.24.01Mse   13.569  4:25
12  Francois van de BroeckeBreskens1.24.24M50   13.507  4:27
13  Robert van de KerkhoveDraaibrug1.25.46M45   13.292  4:31
14  Ingrid IJsebaertHulst1.26.58V50   13.108  4:35
15  Gert SchoorsAdegem1.28.12Mse   12.925  4:39
16  Monique NobusAardenburg1.29.15Vse   12.773  4:42
17  Walther MurreZaamslag1.30.07M50   12.650  4:45
18  John BirchBreskens1.30.31Mse   12.594  4:46
19  Alex ElfrinkBreskens1.31.46Mse   12.423  4:50
20  Evelien de VisserIJzendijke1.31.47Vse   12.421  4:50
21  Frank VerschorreBreskens1.33.22Mse   12.210  4:55
22  Dimmy IvensSchoondijke1.35.31Mse   11.935  5:02
23  Randy de MolWaasmunster1.37.36Mse   11.680  5:08
24  Jelko SweegersBreskens1.39.31Mse   11.455  5:14
25  Bram GoethalsSchoondijke1.40.00Mse   11.400  5:16
26  Jacqueline MaasZuidzande1.41.53V50   11.189  5:22
27  Johnny DoomsTerneuzen1.44.26M65   10.916  5:30
28  Wim SmetGroede1.49.57Mse   10.368  5:47
29  Lydia SpruytWatervliet1.50.10Vse   10.348  5:48
30  Anika RiemensTerneuzen1.50.11Vse   10.346  5:48
31  Marjan MistiaenZuidzande1.50.17Vse   10.337  5:48
32  Hugo MeeusenTerneuzen1.53.50M45   10.015  5:59
33  Lisette GroosmanSluis2.02.22Vse   9.316  6:26
34  Jozian ZonnevijlleOostburg2.02.22Vse   9.316  6:26
Mannen: 25 (73.53%) => M45=3 - M50=3 - M65=1 - Mse=18
Vrouwen: 9 (26.47%) => V50=2 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Angelo van Nevel1:11:42Theo Rabout1:12:19Edwin de La Ruelle1:12:47Ingrid IJsebaert1:26:5834
2015Edwin de la Ruelle1:10:02Stefaan Vanneste1:12:23Edwin de Jaeger1:12:50Frederique Burkin1:20:1341
2014Edwin de la Ruelle1:11:12Edwin de Jaeger1:11:12Benny Thuy1:12:03Frederique Burkin1:20:3635
2013Edwin de la Ruelle1:11:26Sjaak Luteijn1:13:58Christian de Meijer1:14:44Frederique Burkin1:17:1745

10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Teun van de MarkenRotterdam35.48Mse   16.760  3:35
2  Erik Cappon (PR 34.52)Zuidzande36.36M50   16.393  3:40
3  Wannes DejaegherLeke36.37Mse   16.386  3:40
4  Patrik CromphoutGooik37.03Mse   16.194  3:42
5  Sjaak Luteijn (PR 34.38)Oostburg38.23M60   15.632  3:50
6  Stijn DebolleerKester39.16Mse   15.280  3:56
7  Jan Elfrink (debuut)Groede42.45Mse   14.035  4:17
8  Bart DejaegherLeke42.49Mse   14.013  4:17
9  Jaap van der Veen (PR 42.18)Terneuzen43.30M50   13.793  4:21
10  Martijn Doolaege (PR)Biervliet43.42Mse   13.730  4:22
11  Marc LauwersGrimbergen43.58Mse   13.647  4:24
12  Johan de Feijter (debuut)Oostburg46.01Mse   13.039  4:36
13  Michel de Ruijsscher (PR)Breskens46.30M45   12.903  4:39
14  Wim van de VeireSint-Jan-in-Eremo46.43Mse   12.843  4:40
15  Arjen Luteijn (PR 44.42)Oostburg46.47Mse   12.825  4:41
16  Niek Rijnberg (PR)Zuidzande47.34M50   12.614  4:45
17  Guus de Smit (PR)Schoondijke47.54Mse   12.526  4:47
18  Marco Moerland (PR 44.08)Arnemuiden47.57Mse   12.513  4:48
19  Alex Fenijn (debuut)Philippine48.17Mse   12.427  4:50
20  Toni Luteijn (PR)Retranchement48.55M45   12.266  4:54
21  Arjenne BastiaanseRotterdam49.35Vse   12.101  4:58
22  Gino AreneMelle49.40Mse   12.081  4:58
23  Ronny Versluys (PR 45.02)Zuidzande50.20M45   11.921  5:02
24  Wendy van de Velde (debuut)Hoofdplaat50.51Vse   11.799  5:05
25  Fred Vermeire (PR 47.50)Breskens50.58M50   11.772  5:06
26  Wim VandeputteBelgie51.13Mse   11.715  5:07
27  George Schanck (debuut)Oostburg51.27M35   11.662  5:09
28  Michel de Meijer (PR 50.49)Cadzand51.55Mse   11.557  5:12
29  Marlies Schellekens (debuut)Groede52.47Vse   11.367  5:17
30  Jan Piet Flikweert (PR 52.42)Oostburg53.45M55   11.163  5:23
31  Annemieke Rijnberg (PR)Zuidzande56.15V50   10.667  5:38
32  Harm Aarnoutse (debuut)Oostburg56.28M35   10.626  5:39
33  Iris van de KerkhoveDraaibrug57.10Vse   10.496  5:43
34  Rik van Schuur (PR 54.14)Oostburg58.46M70   10.210  5:53
35  Paula van TooornTerneuzen1.10.08Vse   8.555  7:01
Mannen: 29 (82.86%) => M35=2 - M45=3 - M50=4 - M55=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=17
Vrouwen: 6 (17.14%) => V50=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Teun van de Marken35:48Erik Cappon36:36Wannes Dejaegher36:37Arjenne Bastiaanse49:3535
2015Erik Cappon36:34Dieter Staelens36:49Sjaak Luteijn38:35Myrthe Faro46:3547
2013Teun van der Meulen39:16Wannes Dejaegher40:28Dante de Ruijsscher41:40Ann Vergrote50:4549


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.185 seconden nodig om deze lijst met 69 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-12-2017 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
13-12-2015 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen581
14-12-2014 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen983
08-12-2013 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1241
16-12-2012 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1325
12-12-2010 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1383
20-12-2009 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1145
16-12-2007 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen960

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.06  Mse
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)31.31  Mse
10 km Floris Willeboordse (PR)31.40  Mse
10 km Yunis Stitan (PR 32.05)33.30  Mse
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)48.05  Vse
5 km Bezuayehu Petersen (PR)15.56  JoA
5 km Noor Dekker (PR 18.25)18.32  Vse
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
5 km Willem de Korte (PR 16.41)17.50  Mse
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019