zondag 20 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jules Unlimitedloop

Breskens, zondag 9 december 2018 - Organisatie: Wielingen
19 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Angelo van NevelZedelgem1.11.42minMse   15.900  3:464.42-
2  Theo RaboutAardenburg1.12.19minM45   15.764  3:484.38+0:37
3  Edwin de La RuelleKoewacht1.12.47minM50   15.663  3:504.35+1:05
4  Matti BuysseStekene1.18.27minMse   14.532  4:084.04+6:45
5  Marco de FeijterSchoondijke1.18.58minMse   14.436  4:094.01+7:16
6  Christian de MeijerPhilippine1.19.44minMse   14.298  4:123.97+8:02
7  Patrick van MorrelgemSluis1.20.35minMse   14.147  4:143.93+8:53
8  Tim BuysseAssenede1.21.06minMse   14.057  4:163.90+9:24
9  Tristan van de Velde4Melle1.21.07minMse   14.054  4:163.90+9:25
10  Joos PauwelKleit1.22.17minMse   13.855  4:203.85+10:35
11  Gino SesselleBentille1.24.01minMse   13.569  4:253.77+12:19
12  Francois van de BroeckeBreskens1.24.24minM50   13.507  4:273.75+12:42
13  Robert van de KerkhoveDraaibrug1.25.46minM45   13.292  4:313.69+14:04
14  Ingrid IJsebaertHulst1.26.58minV50   13.108  4:353.64+15:16
15  Gert SchoorsAdegem1.28.12minMse   12.925  4:393.59+16:30
16  Monique NobusAardenburg1.29.15minVse   12.773  4:423.55+17:33
17  Walther MurreZaamslag1.30.07minM50   12.650  4:453.51+18:25
18  John BirchBreskens1.30.31minMse   12.594  4:463.50+18:49
19  Alexander ElfrinkBreskens1.31.46minMse   12.423  4:503.45+20:04
20  Evelien de VisserIJzendijke1.31.47minVse   12.421  4:503.45+20:05
21  Frank VerschorreBreskens1.33.22minMse   12.210  4:553.39+21:40
22  Dimmy IvensSchoondijke1.35.31minMse   11.935  5:023.32+23:49
23  Randy de MolWaasmunster1.37.36minMse   11.680  5:083.24+25:54
24  Jelko SweegersBreskens1.39.31minMse   11.455  5:143.18+27:49
25  Bram GoethalsSchoondijke1.40.00minMse   11.400  5:163.17+28:18
26  Jacqueline MaasZuidzande1.41.53minV50   11.189  5:223.11+30:11
27  Johnny DoomsTerneuzen1.44.26minM65   10.916  5:303.03+32:44
28  Wim SmetGroede1.49.57minMse   10.368  5:472.88+38:15
29  Lydia SpruytWatervliet1.50.10minVse   10.348  5:482.87+38:28
30  Anika RiemensTerneuzen1.50.11minVse   10.346  5:482.87+38:29
31  Marjan MistiaenZuidzande1.50.17minVse   10.337  5:482.87+38:35
32  Hugo MeeusenTerneuzen1.53.50minM45   10.015  5:592.78+42:08
33  Lisette GroosmanSluis2.02.22minVse   9.316  6:262.59+50:40
34  Jozian ZonnevijlleOostburg2.02.22minVse   9.316  6:262.59+50:40
Mannen: 25 (73.53%) => M45=3 - M50=3 - M65=1 - Mse=18
Vrouwen: 9 (26.47%) => V50=2 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19 km

2018Angelo van Nevel1:11:42Theo Rabout1:12:19Edwin de La Ruelle1:12:47Ingrid IJsebaert1:26:5834

18 km

2017Edwin de la Ruelle1:05:45Jan Riemens1:10:12Erik Cappon1:10:34Frederique Burkin1:16:0023

19 km

2015Edwin de la Ruelle1:10:02Stefaan Vanneste1:12:23Edwin de Jaeger1:12:50Frederique Burkin1:20:1341
2014Edwin de la Ruelle1:11:12Edwin de Jaeger1:11:12Benny Thuy1:12:03Frederique Burkin1:20:3635
2013Edwin de la Ruelle1:11:26Sjaak Luteijn1:13:58Christian de Meijer1:14:44Frederique Burkin1:17:1745
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Teun van de MarkenRotterdam35.48minMse   16.760  3:354.66530
2  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande36.36minM50   16.393  3:404.55480
3  Wannes DejaegherLeke36.37minMse   16.386  3:404.55479
4  Patrik CromphoutGooik37.03minMse   16.194  3:424.50454
5  Sjaak Luteijn (PR 34.38) Oostburg38.23minM60   15.632  3:504.34379
6  Stijn DebolleerKester39.16minMse   15.280  3:564.24333
7  Jan Elfrink (debuut) Groede42.45minMse   14.035  4:173.90180
8  Bart DejaegherLeke42.49minMse   14.013  4:173.89178
9  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen43.30minM50   13.793  4:213.83154
10  Martijn Doolaege (PR 43.14) Biervliet43.42minMse   13.730  4:223.81147
11  Marc LauwersGrimbergen43.58minMse   13.647  4:243.79138
12  Johan de Feijter (debuut) Oostburg46.01minMse   13.039  4:363.6280
13  Michel de Ruijsscher (PR)Breskens46.30minM45   12.903  4:393.5868
14  Wim van de VeireSint-Jan-in-Eremo46.43minMse   12.843  4:403.5763
15  Arjen Luteijn (PR 44.42) Oostburg46.47minMse   12.825  4:413.5662
16  Niek Rijnberg (PR)Zuidzande47.34minM50   12.614  4:453.5046
17  Guus de Smit (PR)Schoondijke47.54minMse   12.526  4:473.4840
18  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden47.57minMse   12.513  4:483.4839
19  Alex Fenijn (debuut) Philippine48.17minMse   12.427  4:503.4534
20  Toni Luteijn (PR)Retranchement48.55minM45   12.266  4:543.4124
21  Arjenne BastiaanseRotterdam49.35minVse   12.101  4:583.36128
22  Gino AreneMelle49.40minMse   12.081  4:583.3615
23  Ronny Versluys (PR 45.02) Zuidzande50.20minM45   11.921  5:023.319
24  Wendy van de Velde (debuut) Hoofdplaat50.51minVse   11.799  5:053.2895
25  Fred Vermeire (PR 47.50) Breskens50.58minM50   11.772  5:063.274
26  Wim VandeputteBelgie51.13minMse   11.715  5:073.253
27  George Schanck (debuut) Oostburg51.27minM35   11.662  5:093.242
28  Michel de Meijer (PR 50.49) Cadzand51.55minMse   11.557  5:123.211
29  Marlies Schellekens (debuut) Groede52.47minVse   11.367  5:173.1655
30  Jan Piet Flikweert (PR 52.42) Oostburg53.45minM55   11.163  5:233.10-
31  Annemieke Rijnberg (PR)Zuidzande56.15minV50   10.667  5:382.9610
32  Harm Aarnoutse (debuut) Oostburg56.28minM35   10.626  5:392.95-
33  Iris van de KerkhoveDraaibrug57.10minVse   10.496  5:432.924
34  Rik van Schuur (PR 54.14) Oostburg58.46minM70   10.210  5:532.84-
35  Paula van TooornTerneuzen1.10.08minVse   8.555  7:012.38-
Mannen: 29 (82.86%) => M35=2 - M45=3 - M50=4 - M55=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=17
Vrouwen: 6 (17.14%) => V50=1 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.17 seconden nodig om deze lijst met 69 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019