woensdag 24 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 26-07: Pannekoekloop Overslag
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Halve Marathon
Terneuzen, zaterdag 8 december 2018 - Organisatie: Scheldesport
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Jordi van GuyseStekene37.00M35   17.838  3:224.95
2  Sven VermeulenVlissingen41.41M40   15.834  3:474.40
3  Tim BuysseAssenede42.10Mse   15.652  3:504.35
4  Marnix van den BrandeTerneuzen43.44Mse   15.091  3:594.19
5  Rudy van GuyseStekene43.51M60   15.051  3:594.18
6  Ruben BoutensMiddelburg44.29Mse   14.837  4:034.12
7  Alexander VanwalleghemVeldegem45.22M35   14.548  4:074.04
8  Willem-Jan ButerTerneuzen46.13M50   14.281  4:123.97
9  Geert de PoorterSas van Gent46.16M55   14.265  4:123.96
10  Robert LafertinTerneuzen46.26M35   14.214  4:133.95
11  Marc d'HontKuitaart46.53M50   14.077  4:163.91
12  Sjaak BrouwerVlissingen47.02M50   14.033  4:173.90
13  Cathy PoppeTerneuzen47.40V40   13.846  4:203.85
14  Jan-Niek BoeijeTerneuzen47.46Mse   13.817  4:213.84
15  Patrick de SutterStekene47.50M55   13.798  4:213.83
16  Stijn RuiterDelft48.20Mse   13.655  4:243.79
17  William BollemanAxel49.36Mse   13.306  4:313.70
18  Michael Van HauteNieuwkerken49.46M35   13.262  4:313.68
19  Huub BeelenGoes50.01M55   13.196  4:333.67
20  Bart van JoleTerneuzen50.38M35   13.035  4:363.62
21  Davy de WolfHulst51.38M35   12.782  4:423.55
22  Bas JasperseTerneuzen51.38M45   12.782  4:423.55
23  Luc KusseneersRumst51.42M60   12.766  4:423.55
24  Patrick van StratenTerneuzen53.20M50   12.375  4:513.44
25  Ebe BlaauwTerneuzen53.45M65   12.279  4:533.41
26  Peter MolVlissingen53.50M50   12.260  4:543.41
27  Stefan de NooijerVlissingen55.06M45   11.978  5:013.33
28  Franky StandaertZelzate55.23M45   11.917  5:023.31
29  Marc de BaetsHeusden55.35M60   11.874  5:033.30
30  Cor LeunisTerneuzen56.09M60   11.754  5:063.27
31  John GuequierreMiddelburg56.11M65   11.747  5:063.26
32  Wanda ZegersTerneuzen56.17V45   11.726  5:073.26
33  Margo HermansOssenisse56.34V45   11.668  5:093.24
34  Jack de BooijHulst56.34M65   11.668  5:093.24
35  Arthur StijnsOudelande57.31M70   11.475  5:143.19
36  Dirk HoutepenTerneuzen57.56M50   11.392  5:163.16
37  Guy Van SeverenLovendegem57.58M70   11.386  5:163.16
38  Geert StandaertAssenede59.35M50   11.077  5:253.08
39  Jacqueline d'HontKuitaart59.43V50   11.052  5:263.07
40  Mia ClijmansVosselaar59.59V50   11.003  5:273.06
41  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede1.00.12M50   10.963  5:283.05
42  Janneke BoutensMiddelburg1.00.51V55   10.846  5:323.01
43  Anniek de RijckSint Jansteen1.01.01V50   10.817  5:333.00
44  Bart WeemaesSint-Gilles-Waas1.01.25M50   10.746  5:352.99
45  Leo HoeksmaKoewacht1.01.42M65   10.697  5:372.97
46  Daan DielemanZaamslag1.02.41M65   10.529  5:422.92
47  Andrea VermoteEernegem1.02.48V60   10.510  5:432.92
48  J.P. LepoudreIchtegem1.02.50M60   10.504  5:432.92
49  Hubert RoelsKloosterzande1.03.04M70   10.465  5:442.91
50  Carla ZegersKoewacht1.03.19V50   10.424  5:452.90
51  Philippe van GeertruyEkeren1.04.06M50   10.296  5:502.86
52  Rene NijsseOud-Sabbinge1.04.48M55   10.185  5:532.83
53  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.04.50V55   10.180  5:542.83
54  Antoine HaersVogelwaarde1.05.11M60   10.125  5:562.81
55  Romain BolssensKieldrecht1.07.06M60   9.836  6:062.73
56  Dominique De MeySint-Niklaas1.09.33V55   9.490  6:192.64
57  Greta de VijlderSint-Gilles-Waas1.09.55V70   9.440  6:212.62
Mannen: 45 (78.95%) => M35=6 - M40=1 - M45=3 - M50=10 - M55=4 - M60=7 - M65=5 - M70=3 - Mse=6
Vrouwen: 12 (21.05%) => V40=1 - V45=2 - V50=4 - V55=3 - V60=1 - V70=1
Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12)Middelburg1.11.41M35   17.659  3:244.91
2  Wouter DecockBrugge1.17.21M35   16.365  3:404.55
3  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17)Axel1.23.25M35   15.175  3:574.22
4  Marlon Roels (PR)Terneuzen1.24.38M45   14.957  4:014.15
5  Edwin van Alphen (PR 1.21.30)Vlissingen1.24.58M45   14.898  4:024.14
6  Ben van Vliet (PR)Terneuzen1.26.07M40   14.699  4:054.08
7  Dennis Van den Broeke (PR)Axel1.26.46Mse   14.589  4:074.05
8  Stefan van Den Broeke (PR)Axel1.26.47Mse   14.586  4:074.05
9  Martijn Kox (PR 1.22.35)Westdorpe1.26.49M40   14.581  4:074.05
10  Edwin de NeijsTilburg1.26.50M45   14.578  4:074.05
11  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22)Terneuzen1.28.04M35   14.374  4:103.99
12  Emardo de Rijck (PR 1.24.20)Sint Jansteen1.28.16Mse   14.341  4:113.98
13  Johan Spruit (PR 1.26.56)Kapelle-Biezelinge1.28.17Mse   14.338  4:113.98
14  Adriaan Wieles (PR 1.22.32)Terneuzen1.28.37M50   14.285  4:123.97
15  Bart JanssensMelsele1.29.00M45   14.223  4:133.95
16  Filip van GoethemSint-Gilles-Waas1.31.26M45   13.845  4:203.85
17  Michel Ridderhof (PR 1.27.23)Middelburg1.31.48M45   13.789  4:213.83
18  Erwin de Putter (PR 1.29.20)Terneuzen1.32.27M45   13.692  4:233.80
19  Lion Baas (PR 1.25.41)Vlissingen1.34.24M40   13.409  4:283.72
20  Bart vandewieleDrongen1.35.07M40   13.308  4:313.70
21  Ada Geuze (PR 1.30.57)Middelburg1.35.12V35   13.297  4:313.69
22  Erik Bolleman (PR 1.27.59)Axel1.36.12M50   13.159  4:343.66
23  John Compiet (PR)Hulst1.36.19M45   13.143  4:343.65
24  Johan van de Woestijne (PR 1.23.31)Zoutelande1.36.34Mse   13.109  4:353.64
25  Eric van Remortel (PR 1.33.48)Goes1.40.20M60   12.616  4:453.50
26  Dirk van Bunder (PR 1.30.41)Hulst1.40.27M50   12.602  4:463.50
27  Lisz VerbeeckStekene1.40.28Vse   12.600  4:463.50
28  Rene Florussen (PR 1.33.59)Terneuzen1.40.38M45   12.579  4:463.49
29  Kees v d Heijden (PR 1.37.59)Vlissingen1.41.55M55   12.420  4:503.45
30  Omar Hillaert (PR 1.36.56)Westdorpe1.42.40M45   12.330  4:523.42
31  Dimmy Ivens (PR 1.34.08)Schoondijke1.43.42Mse   12.207  4:553.39
32  Kees van den BerkRoosendaal1.43.58M50   12.176  4:563.38
33  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58)Hoek1.44.51M50   12.073  4:583.35
34  Herman Kuijer (PR 1.30.50)Terneuzen1.44.51M55   12.073  4:583.35
35  Evert Kuijk (PR 1.34.02)Terneuzen1.44.51M50   12.073  4:583.35
36  Harold de Maat (PR 1.42.39)Terneuzen1.44.52M45   12.071  4:583.35
37  Dennis Florussen (PR 1.21.49)Terneuzen1.44.53M40   12.069  4:583.35
38  Gerard de Nooijer (PR 1.45.54)Oost-Souburg1.47.14M45   11.805  5:053.28
39  Wim Bakker (PR 1.41.20)Terneuzen1.47.24M65   11.786  5:053.27
40  Wim WillemsBassevelde1.48.55M45   11.622  5:103.23
41  Stefaan de Wert (PR)Clinge1.49.47M45   11.530  5:123.20
42  Jacques Zaman (PR 1.38.52)Terneuzen1.51.13M55   11.382  5:163.16
43  Jack Folkersma (PR 1.50.24)Terneuzen1.51.29M50   11.355  5:173.15
44  Piet Pijpelink (PR 1.46.50)Terneuzen1.51.34M50   11.346  5:173.15
45  Wim Strobbe (PR 1.41.33)Kloosterzande1.51.47M60   11.324  5:183.15
46  Johnny Dooms (PR 1.42.17)Terneuzen1.53.56M65   11.110  5:243.09
47  Kris PeetersHamme1.54.07M50   11.093  5:253.08
48  Age Balt (PR 1.47.51)Hulst1.54.40M55   11.039  5:263.07
49  Koen Koutstaal (PR 1.40.47)Hulst1.55.56M45   10.919  5:303.03
50  Frans Verwilligen (PR 1.35.04)Hulst1.56.32M60   10.863  5:313.02
51  Marcel de CanckBottelare1.56.39M70   10.852  5:323.01
52  Michel Fieret (PR 1.51.51)Terneuzen1.57.41M45   10.756  5:352.99
53  Patrick Pieters (PR 1.51.13)Terneuzen2.02.50M45   10.305  5:492.86
54  Alexandra Pijnen (PR)Terneuzen2.10.15V35   9.719  6:102.70
55  Patrick Dobbelaar (debuut)Zaamslag2.10.17M40   9.716  6:112.70
Mannen: 52 (94.55%) => M35=4 - M40=6 - M45=17 - M50=9 - M55=4 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes1:11:41Wouter Decock1:17:21Erwin van den Broeke1:23:25Ada Geuze1:35:1255
2017Jente Samson1:18:07Sander Post1:19:50Erik Goossen1:21:03Cathy Poppe1:36:3585


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 9.833 seconden nodig om deze lijst met 112 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-12-2017 Halve MarathonTerneuzenScheldesport0

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.07  Mse
800 m Noor Dekker (PR)2.14.25  Vse
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
Atletiek Zeeland © 2019