donderdag 13 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Zakloop
Nisse, zondag 25 november 2018 - Organisatie: Zakloop
7.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Boris de Bruijn Kloetinge25.39M35   17.076  3:31
2  Edwin de la RuelleKoewacht26.53M50   16.293  3:41
3  Thijs KoopsOost-Souburg27.44Mse   15.793  3:48
4  Remy VasseurVlissingen27.44M35   15.793  3:48
5  Elroy Raas Middelburg27.46Mse   15.774  3:48
6  Tom Verbeek Kwadendamme28.10Mse   15.550  3:52
7  Marianne de Kok Lewedorp28.14V45   15.514  3:52
8  Henrik Westerweele Vlissingen28.32M35   15.350  3:55
9  Yvonne Moerland Yerseke28.43V35   15.252  3:56
10  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk28.48Mse   15.208  3:57
11  Roy Gijzel Heinkenszand28.53Mse   15.164  3:57
12  Michel de WeeYerseke28.55Mse   15.147  3:58
13  Frank HoogstrateYerseke29.10Mse   15.017  4:00
14  Wiebe TolmanHeinkenszand29.13Mse   14.991  4:00
15  Michel Velkerss-Heer Arendskerke29.19M45   14.940  4:01
16  Paul Hoondert Den Haag29.29Mse   14.856  4:02
17  Mirthe OverkampKoudekerke29.38Vse   14.781  4:04
18  Ruben Boutens Middelburg29.49Mse   14.690  4:05
19  Jos Gabrielse Middelburg29.51Mse   14.673  4:05
20  Alex ZwolleHeinkenszand29.55Mse   14.641  4:06
21  Robbin Suiker Vlissingen29.59Mse   14.608  4:06
22  Richard de Vlieger Goes30.02M45   14.584  4:07
23  Sjoerd FlipseHeinkenszand30.11Mse   14.511  4:08
24  Peter van den Pol Ool30.17Mse   14.463  4:09
25  Leo de LeeuwWolphaartsdijk30.23M55   14.416  4:10
26  Nick MatulessyBreda30.27Mse   14.384  4:10
27  Nathan TraasHeinkenszand31.05Mse   14.091  4:15
28  Rien van Vossen Halsteren31.10Mse   14.053  4:16
29  Niek Wattel Middelburg31.12Mse   14.038  4:16
30  Marcel Uitterhoeve s-Heer Arendskerke31.19M35   13.986  4:17
31  Martijn Lavooij Goes31.19M45   13.986  4:17
32  Annet van der Linde Nisse31.31V45   13.897  4:19
33  Caesar ZwolleBussum31.45Mse   13.795  4:21
34  André Meijers Hoedekenskerke31.46M45   13.788  4:21
35  Bram Verhage Aagtekerke31.57M55   13.709  4:23
36  Esther de Koning Heinkenszand32.04Vse   13.659  4:24
37  Patrick van der DoelGoes32.25Mse   13.512  4:26
38  Jip van Loenen Vlaardingen32.41Mse   13.401  4:29
39  Hubert van Sabbens-Heer Arendskerke32.42Mse   13.394  4:29
40  Alex Traas s-Heer Arendskerke32.46Mse   13.367  4:29
41  Merijn knulst Middelburg32.48Mse   13.354  4:30
42  Huub BeelenGoes32.55M55   13.306  4:31
43  Bertram Wezenberg Kloetinge32.57Mse   13.293  4:31
44  William de Jonge Nieuwdorp33.11M45   13.199  4:33
45  Jasper Uitterhoeve Goes33.16Mse   13.166  4:33
46  Bas van Loenen Vlaardingen33.16Mse   13.166  4:33
47  Henny Strating Kamperland33.17V50   13.160  4:34
48  Gerrit Spaans Goes33.21M65   13.133  4:34
49  Stefan Uitterhoeve Goes33.24Mse   13.114  4:35
50  Johnny Uitterhoeves-Heer Arendskerke33.33Mse   13.055  4:36
51  Jos PutVlissingen33.34M50   13.049  4:36
52  John OverweelMiddelburg33.37M65   13.029  4:36
53  Frans Daalman Breskens33.38Mse   13.023  4:36
54  Michel Wiersma Middelburg33.58Mse   12.895  4:39
55  Michiel van GilsGoes34.09Mse   12.826  4:41
56  Job van den Pol Aarhus34.15Mse   12.788  4:42
57  Sjaak de Kok Lewedorp34.17Mse   12.776  4:42
58  Werner Helmich Kapelle-Biezelinge34.19M45   12.763  4:42
59  Arno de Rijke s-Gravenpolder34.22Mse   12.745  4:42
60  Joyce van Kruiselbergen Vlissingen34.23Vse   12.739  4:43
61  Johan de VliegerVlissingen34.26M60   12.720  4:43
62  Jack SmitsOost-Souburg34.26M55   12.720  4:43
63  Thomas polakPrinsenbeek34.27Mse   12.714  4:43
64  Veerle SionkeOost-Souburg34.33Vse   12.677  4:44
65  Kees van Haveren Vlissingen34.35M60   12.665  4:44
66  Jacco HoninghGoes34.37Mse   12.653  4:45
67  Sjaak Dekker s-Heer Arendskerke34.42Mse   12.622  4:45
68  Tim Bitter Heinkenszand34.49Mse   12.580  4:46
69  Birgit LavreijssenKapelle-Biezelinge34.53Vse   12.556  4:47
70  Hugo Neervoort Kapelle-Biezelinge34.53Mse   12.556  4:47
71  Marco MoerlandArnemuiden34.53Mse   12.556  4:47
72  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland34.54Vse   12.550  4:47
73  Manouk Remijn Ovezande34.55Vse   12.544  4:47
74  Marije BesuijenMiddelburg34.56V40   12.538  4:47
75  Marlou Eckhardt Wemeldinge35.00Vse   12.514  4:48
76  Maroeska Ars Goes35.00V40   12.514  4:48
77  Jeroen Verbart Ovezande35.02Mse   12.502  4:48
78  Andre van den HoovenOost-Souburg35.19Mse   12.402  4:50
79  Marloes Saaman Zoutelande35.20V35   12.396  4:50
80  Claudia van Sighem Westkapelle35.25Vse   12.367  4:51
81  Simon BlaasMiddelburg35.30Mse   12.338  4:52
82  Martin NieulandeNieuw- en Sint Joosland35.30Mse   12.338  4:52
83  Arno Molenaar Goes35.31Mse   12.332  4:52
84  Eva van Hoek Middelburg35.35Vse   12.309  4:52
85  Egeraat van LeonhardBergen op Zoom35.38Mse   12.292  4:53
86  Patrick StokxHeinkenszand35.38Mse   12.292  4:53
87  Frans Stols Goes35.40Mse   12.280  4:53
88  Tara Schuilwerve s-Heer Hendrikskinderen35.53Vse   12.206  4:55
89  Mariska BundersPalma de Mallorca35.56Vse   12.189  4:55
90  Bianca SteijnKwadendamme36.01Vse   12.161  4:56
91  Mart VogelzangKapelle-Biezelinge36.02Mse   12.155  4:56
92  Jos van Stee s-Gravenpolder36.03M45   12.150  4:56
93  Acronius Kramer Goes36.09M65   12.116  4:57
94  Tristan TimmermansYerseke36.20Mse   12.055  4:59
95  Sjaan Maartenses-Heerenhoek36.20V60   12.055  4:59
96  Jacob GoedhartGoes36.23Mse   12.038  4:59
97  Eva LindenberghGoes36.26Vse   12.022  4:59
98  Renate MoerlandArnemuiden36.34Vse   11.978  5:01
99  Nicole Wondergem Middelburg36.40Vse   11.945  5:01
100  Jankees Bruijne deGoes36.41Mse   11.940  5:02
101  Veerle de Visser Ool36.43Vse   11.929  5:02
102  Bo de Muijnck Heinkenszand36.44Vse   11.924  5:02
103  Hans Minnaard Yerseke37.07M55   11.801  5:05
104  Jacquelien Smit Heinkenszand37.17Vse   11.748  5:06
105  Laura van Nijnatten Biggekerke37.19Vse   11.737  5:07
106  Bas de NooijerBiggekerke37.20Mse   11.732  5:07
107  Chris van Antwerpen Goes37.23Mse   11.716  5:07
108  Richard Berrevoets Zierikzee37.32Mse   11.670  5:08
109  Kees KuzeeMiddelburg37.37Mse   11.644  5:09
110  René Nijsse Oud-Sabbinge37.37Mse   11.644  5:09
111  Edith van Dijke Goes37.40Vse   11.628  5:10
112  Evi Foubert Oost-Souburg37.43Vse   11.613  5:10
113  Hanneke de Danschutter Middelburg37.46Vse   11.598  5:10
114  Astrid den Herder Goes37.49Vse   11.582  5:11
115  Rian de Vlieger Goes37.52V45   11.567  5:11
116  Belinda Westeinde van 'tArnemuiden37.57Vse   11.542  5:12
117  Monique Meijden van derMiddelburg38.02Vse   11.516  5:13
118  Sebastiaan NijsseMiddelburg38.03Mse   11.511  5:13
119  Christel RozendaalKapelle-Biezelinge38.05Vse   11.501  5:13
120  Jurgen Sinacs-Heerenhoek38.12Mse   11.466  5:14
121  Arthur Stijns Oudelande38.12M70   11.466  5:14
122  Moniek de JongeGoes38.14Vse   11.456  5:14
123  Iris VermueOudelande38.19Vse   11.431  5:15
124  Carolien SteijnKwadendamme38.21Vse   11.421  5:15
125  Mieke Schipper Goes38.21Vse   11.421  5:15
126  Ellie Spaans Goes38.25Vse   11.401  5:16
127  Hans van der Welle Middelburg38.27M60   11.391  5:16
128  Marianne Koster Borssele38.34Vse   11.357  5:17
129  Jolanda Krombeen Kruiningen38.43Vse   11.313  5:18
130  Marin Steenbakker Nisse38.43Vse   11.313  5:18
131  Patty Franse Kwadendamme38.49Vse   11.284  5:19
132  Wim KarelseSchore38.52Mse   11.269  5:19
133  Niek HespGoes38.59Mse   11.236  5:20
134  Ilja Bos van denMiddelburg39.04Vse   11.212  5:21
135  David HarwijneMiddelburg39.06Mse   11.202  5:21
136  Maciej BubnickiVlissingen39.07Mse   11.197  5:22
137  Ilona van Belzen Goes39.08Vse   11.193  5:22
138  Fokke Roelofs Goes39.11Mse   11.178  5:22
139  Jacqueline de Bondt Goes39.14V50   11.164  5:22
140  Robbin Bickelmeijer s-Heerenhoek39.21Mse   11.131  5:23
141  Harald de Bil Goes39.24Mse   11.117  5:24
142  Gerda Bleijenberg Uddel39.25Vse   11.112  5:24
143  Johan Nieuwenhuijze Lewedorp39.39Mse   11.047  5:26
144  Lisette Van Sluijs Nieuw- en Sint Joosland39.40Vse   11.042  5:26
145  Mark van LeijdenOnbekend39.45Mse   11.019  5:27
146  Dylan Hartog denMiddelburg39.47Mse   11.010  5:27
147  Marcel Boone Goes39.47Mse   11.010  5:27
148  Linda RijkHeinkenszand39.54Vse   10.977  5:28
149  Eric Noordhoek Goes40.00Mse   10.950  5:29
150  Benny van NordenOost-Souburg40.05Mse   10.927  5:29
151  Franny van Iersel Goes40.05V50   10.927  5:29
152  Nicole Versteeg Goes40.06Vse   10.923  5:30
153  Bianca Relyveld s-Heer Arendskerke40.07Vse   10.918  5:30
154  Niels van Kooten Wolphaartsdijk40.07Mse   10.918  5:30
155  Andrea de Ridder Heinkenszand40.09Vse   10.909  5:30
156  Sjaak Boone Middelburg40.10Mse   10.905  5:30
157  Melanie VerbartHeinkenszand40.10Vse   10.905  5:30
158  Jeantine TraasHeinkenszand40.10Vse   10.905  5:30
159  Domina Lous Westkapelle40.13Vse   10.891  5:31
160  Jolanda Bruijnes s-Heer Abtskerke40.14Vse   10.886  5:31
161  Hilde Meulenberg s-Heer Abtskerke40.16V35   10.877  5:31
162  Jolanda Steenbakker Kloetinge40.17V50   10.873  5:31
163  Roland LouwsVlissingen40.20Mse   10.860  5:32
164  Yvonne van der Weeles-heer Hendrikskinderen40.21Vse   10.855  5:32
165  Sandra van Leersum Vlissingen40.22Vse   10.851  5:32
166  Rob van Loenen Vlaardingen40.30Mse   10.815  5:33
167  Jacqueline Meijers Hoedekenskerke40.31V45   10.810  5:33
168  Lia Verhage Lewedorp40.33Vse   10.801  5:33
169  Piet VerwijsGoes40.33Mse   10.801  5:33
170  Linda Sinacs-Heerenhoek40.37Vse   10.784  5:34
171  Sylvia TimmermansYerseke40.37Vse   10.784  5:34
172  Janneke Boutens Middelburg40.42Vse   10.762  5:35
173  André de Hondt Oost-Souburg40.58Mse   10.692  5:37
174  Marieke Nelis Wolphaartsdijk41.08V35   10.648  5:38
175  Bart BrinkmanGoes41.09Mse   10.644  5:38
176  Eduard Schipper Goes41.09Mse   10.644  5:38
177  Lois Beijnum vanRilland41.15Vse   10.618  5:39
178  Willemijn Van Woerkum Vlissingen41.16Vse   10.614  5:39
179  Hans Crielaard Oost-Souburg41.17Mse   10.610  5:39
180  André de Visser Krabbendijke41.21Mse   10.593  5:40
181  Jan Kees WisseKapelle-Biezelinge41.23Mse   10.584  5:40
182  Gillis BosmanRoosendaal41.38Mse   10.520  5:42
183  Jolanda KolijnOost-Souburg41.39Vse   10.516  5:42
184  Inge van Oostens-Heerenhoek41.45Vse   10.491  5:43
185  Naomi PriemHeinkenszand41.47Vse   10.483  5:43
186  Jeroen Govers Goes41.53M45   10.458  5:44
187  Annelies BlaasKoudekerke41.58Vse   10.437  5:45
188  Marco Traas Oost-Souburg42.06Mse   10.404  5:46
189  Corien de Waaij s-Heer Abtskerke42.06Vse   10.404  5:46
190  Wim PadmosRockanje42.06Mse   10.404  5:46
191  Marina Mol s-Heer Abtskerke42.12Vse   10.379  5:47
192  Manon VogelzangGoes42.16Mse   10.363  5:47
193  Carla ZegersKoewacht42.17V50   10.359  5:48
194  Mireille Hirdes Kapelle-Biezelinge42.21Vse   10.342  5:48
195  Xavi VerheyenZandvliet42.23Mse   10.334  5:48
196  Ivo VerheyenZandvliet42.23Mse   10.334  5:48
197  Angelique Goverde Middelburg42.26Vse   10.322  5:49
198  Anouk Boone Goes42.27Vse   10.318  5:49
199  Piet Steketee Borssele42.29M55   10.310  5:49
200  Bas Neels Goes42.37Mse   10.278  5:50
201  Elianne van der WeeleVrouwenpolder42.38Vse   10.274  5:50
202  Daniëlle van der Jagt Yerseke42.44Vse   10.250  5:51
203  Diana Koopman Krabbendijke42.55Vse   10.206  5:53
204  Mirjam VerhulstOud-Sabbinge42.56Vse   10.202  5:53
205  Jessica MaasZoutelande42.56Vse   10.202  5:53
206  Inge Dierickx Vlissingen42.57Vse   10.198  5:53
207  Theo Manuhutu Middelburg43.01Mse   10.182  5:54
208  Daniel KrijgerNisse43.06Mse   10.162  5:54
209  Rian Meertens Vlissingen43.06Vse   10.162  5:54
210  Anne Lanting Kloetinge43.06Vse   10.162  5:54
211  Jolanda Zuidhof Heinkenszand43.07Vse   10.158  5:54
212  Angela Walhouts-Gravenpolder43.23Vse   10.096  5:57
213  Buddy van Gorkom Oost-Souburg43.26Mse   10.084  5:57
214  Linda de Vos Kapelle-Biezelinge43.28Vse   10.077  5:57
215  Rob de jonge Kapelle-Biezelinge43.28Mse   10.077  5:57
216  Sanne Verwoerd Goes43.33Vse   10.057  5:58
217  Maarten AdemaGoes43.35Mse   10.050  5:58
218  Jeroen Ossewaarde Goes43.35Mse   10.050  5:58
219  Joop de Rijck Sint Jansteen43.39Mse   10.034  5:59
220  Ingrid RijkGoes43.43Vse   10.019  5:59
221  Wendy van der Vliet Heinkenszand43.44Vse   10.015  5:59
222  Katja de Groes Vrouwenpolder43.45Vse   10.011  6:00
223  Amber BuzeijnMiddelburg43.46Vse   10.008  6:00
224  Samantha de Rijck Goes43.46Vse   10.008  6:00
225  Dennis Geense Sint Philipsland43.59Mse   9.958  6:02
226  Rien Geense Goes44.00Mse   9.955  6:02
227  Ricardo Hout Yerseke44.01Mse   9.951  6:02
228  Bryan Meas Zelzate44.01Mse   9.951  6:02
229  Vera Lagendijk Middelburg44.02Vse   9.947  6:02
230  Marjolein Bolleman s-Gravenpolder44.05Vse   9.936  6:02
231  Cees JoosseNisse44.06M60   9.932  6:02
232  Jurgen Aertssen Goes44.09Mse   9.921  6:03
233  Miriam Bijl Zuid-Beijerland44.14Vse   9.902  6:04
234  Sarijke AertsMiddelburg44.16V60   9.895  6:04
235  Kim Cheng Middelburg44.18Vse   9.887  6:04
236  Arie Schout Kloetinge44.26Mse   9.857  6:05
237  Frederiek Huiszoon Middelburg44.30Vse   9.843  6:06
238  Jack Gillissen Middelburg44.30Mse   9.843  6:06
239  Hennie van der Blom Goes44.31Vse   9.839  6:06
240  Gisela Nijsse Oud-Sabbinge44.31Vse   9.839  6:06
241  Jerry van Luijk Middelburg44.32Mse   9.835  6:06
242  Amber Lukaart Middelburg44.32Vse   9.835  6:06
243  Michiel van Santen Nisse44.42Mse   9.799  6:07
244  Thieu CarisNisse44.42Mse   9.799  6:07
245  Diana PiketWoensdrecht45.02Vse   9.726  6:10
246  Nick van EenennaamNieuw- en Sint Joosland45.15Mse   9.680  6:12
247  Helen GrootjansGoes45.22Vse   9.655  6:13
248  Jolanda Zuijdweg Kapelle-Biezelinge45.24Vse   9.648  6:13
249  Leon Rijn Goes45.24Mse   9.648  6:13
250  Annelies Israël Rilland45.28Vse   9.633  6:14
251  Mariska Minnaar Goes45.28Vse   9.633  6:14
252  Marcel Mohr Kortgene45.35Mse   9.609  6:15
253  Carina de Witte Oost-Souburg45.44Vse   9.577  6:16
254  Alex de PutterGoes45.47Mse   9.567  6:16
255  Charles de KosterHeinkenszand45.59Mse   9.525  6:18
256  Niek de Graag Ovezande46.10Mse   9.487  6:19
257  Kees van den Pol Goes46.12M70   9.481  6:20
258  Karin Strayer Burgh-Haamstede46.19Vse   9.457  6:21
259  Corrie Steijn Kwadendamme46.39Vse   9.389  6:23
260  Marianne de Jong Middelburg46.39Vse   9.389  6:23
261  Lysanne Murre Vlissingen46.41Vse   9.382  6:24
262  Daniëlle van Wanrooij s-Gravenpolder46.46Vse   9.366  6:24
263  Roel van Wanrooij s-Gravenpolder46.46Mse   9.366  6:24
264  Hanneke WitteBorssele46.51V55   9.349  6:25
265  Marlies LangeveldKloetinge46.51Vse   9.349  6:25
266  Jaap Brederveld Rotterdam46.54Mse   9.339  6:25
267  Arina KloetScharendijke46.58Vse   9.326  6:26
268  Tim van der Heijden Middelburg47.14Mse   9.273  6:28
269  Chantal de Kraker Middelburg47.14Vse   9.273  6:28
270  Leonie van Dijke Middelburg47.15Vse   9.270  6:28
271  Frans Poortvliet Nisse47.27Mse   9.231  6:30
272  Jacco Jansen Vlissingen47.28Mse   9.228  6:30
273  Marjoleine Kramer s-Heerenhoek47.31Vse   9.218  6:31
274  Samuel Dijkstra Rilland47.35Mse   9.205  6:31
275  Jeannet van GoethemGoes47.40Vse   9.189  6:32
276  Marco Wagenaar Goes47.40Mse   9.189  6:32
277  Katja Rijn Goes48.20Vse   9.062  6:37
278  Lianne Zuijdweg Goes49.04Vse   8.927  6:43
279  Judith Menheere Ovezande49.09Vse   8.911  6:44
280  Ineke Vink Ovezande49.28Vse   8.854  6:47
281  Ilse Poortvliet Heinkenszand49.40Vse   8.819  6:48
282  Margreet Snoeck Heinkenszand49.41Vse   8.816  6:48
283  André Lindenbergh Goes49.58Mse   8.766  6:51
284  Marty de Jonge Goes49.59Mse   8.763  6:51
285  Therese de Leeuws-Heer Hendrikskinderen50.11Vse   8.728  6:52
286  Kerstin SteendijkGoes50.12Vse   8.725  6:53
287  Cor-Jan Baltus Middelburg50.40M50   8.645  6:56
288  Madelon Baltus Breda50.40Vse   8.645  6:56
289  Agnes Blom Heinkenszand50.58Vse   8.594  6:59
290  Laurens van Hese Goes52.33Mse   8.335  7:12
291  Jessie Goossens Ossendrecht52.35Vse   8.330  7:12
292  Emma van der Woude Middelburg53.05Vse   8.251  7:16
293  Cor ToeringWemeldinge54.16M70   8.071  7:26
294  Bram Tissink Kapelle-Biezelinge55.32M50   7.887  7:36
295  Conny Heinrichs Driewegen55.32Vse   7.887  7:36
296  Jennie VermeerNisse55.33Vse   7.885  7:37
297  Bram van EenenaamNieuw- en Sint Joosland56.49Mse   7.709  7:47
298  Marieke van den Pol Kopenhagen1.04.56Vse   6.745  8:54
Mannen: 158 (53.02%) => M35=4 - M45=8 - M50=4 - M55=6 - M60=4 - M65=3 - M70=3 - Mse=126
Vrouwen: 140 (46.98%) => V35=4 - V40=2 - V45=4 - V50=5 - V55=1 - V60=2 - Vse=122

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Boris de Bruijn 25:39Edwin de la Ruelle26:53Remy Vasseur27:44Marianne de Kok 28:14298
2017Ronnie Overgaauw23:33Patrick de Vos23:44Floris Willeboordse24:27Carolien van de Kreeke29:13358
2016Patrick de Vos24:09Kevin Kennis24:31Floris Willeboordse26:16Rosalien van Elp31:42276
2015Thomas Doesburg24:54Bezuayehu Petersen25:49Bereket Petersen25:50Amy van den Broek27:31385
2014Luuk Wijering25:32Luuk Balkenende25:43Bereket Petersen26:02Hester Oorschot30:08402
2013Luuk Balkenende24:49Sjaak Brouwer26:21Arjo Verhage27:03Mirjam van Reijen27:22487
2012Luuk Balkenende25:29Rick Salome25:55Jorim de Boks26:22Esther Vermue28:38405
2011Tjitte van den Buys25:38Robbert Meeuwse25:51Jethro ten Bruggencate26:07Annet van der Linde30:12286
2010Ronnie Overgaauw24:59Robbert Meeuwse26:05Laurent van Nieuwenhuijze27:00Marianne de Kok29:58258
2009Neal Bouterse25:44Erwin Harmes25:52Tjitte van den Buys26:07Anjolie Engels30:12231
2008Lars Paardekooper26:00Alex Zwolle27:33P van de Buys,27:38Esther Vermue29:39135
2007Lars Paardekooper26:14Steven Nuytinck26:29Gert Jan Smit26:33Bo Klaassen29:31134
2006Jesper Francke25:21Sjaak Brouwer25:27Richard Reijnhout26:18Marianne de Kok27:45148
2005Richard Reijnhout25:51Jan Faes26:05Jesper Francke26:26Marianne de Kok28:15114
2004Richard Reijnhout26:35Vincent Barentsen28:10Stijn Sprinkhuizen28:23Eveline Schipper34:4975
2003Gerard Posthuma26:45Richard Reijnhout27:11Stijn Sprinkhuizen28:12Christine Balkenende33:4246
2002Erik Cappon26:30Quierien Driedijk27:23Paul Geense27:28Bianca Rietveld30:4638
2001Erik Cappon26:28Quierien Driedijk28:06Theo den Herder28:33H. Adraansen34:5239

Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ykala FsahaMiddelburg1.14.14Mse   17.052  3:31
2  Jozias Boone (PR)Goes1.18.01M35   16.225  3:42
3  Laurent van NieuwenhuijzeKrabbendijke1.18.18Mse   16.167  3:43
4  Erwin Schuurbiers Bergen op Zoom1.18.43Mse   16.081  3:44
5  Joeri Versluis (PR)Middelburg1.19.00Mse   16.023  3:45
6  Crum van der Linden (PR 1.19.07)Oost-Souburg1.19.32Mse   15.916  3:46
7  Adriaan Walhout (PR 1.14.57)Middelburg1.20.14M35   15.777  3:48
8  Jeroen Janse (debuut)Kapelle-Biezelinge1.20.33Mse   15.715  3:49
9  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)Sint Laurens1.21.26M45   15.545  3:52
10  Peter Balkenende (PR 1.21.53)Goes1.22.20M50   15.375  3:54
11  Luuk BalkenendeDelft1.22.20Mse   15.375  3:54
12  Erik Poppe (PR 1.19.42)Biggekerke1.23.49M50   15.103  3:58
13  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02)Kloetinge1.24.19M35   15.013  4:00
14  Johan Karelse (PR 1.21.54)Heinkenszand1.24.24M45   14.998  4:00
15  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34)Zuiddorpe1.24.59M45   14.895  4:02
16  Johan van de Woestijne (PR)Zoutelande1.25.25Mse   14.820  4:03
17  Martijn Tissink Den Bosch1.25.41Mse   14.774  4:04
18  Mark van der Kooij (PR)s-Heer Abtskerke1.25.52Mse   14.742  4:04
19  Martijn Kox (PR 1.22.35)Westdorpe1.26.14M40   14.679  4:05
20  Micha Janse (PR)Zoutelande1.26.29M40   14.637  4:06
21  Arnoud Rijk (PR)Heinkenszand1.26.30Mse   14.634  4:06
22  Emiel Flipse (PR 1.24.57)Loopgroep Zeeland1.26.40Mse   14.606  4:06
23  Samantha Luitwieler (PR)Vlissingen1.26.40Vse   14.606  4:06
24  Jan Willem Rietberg (PR)Oost-Souburg1.26.40Mse   14.606  4:06
25  Hanco van Keulen (PR 1.22.45)Ritthem1.26.41M45   14.603  4:07
26  Berry Simonse (PR)Goes1.26.54M45   14.567  4:07
27  Hans Verhaagen (PR)Goes1.26.56M50   14.561  4:07
28  Johan Spruit (PR)Kapelle-Biezelinge1.26.56Mse   14.561  4:07
29  Monica Sanderse (PR 1.26.55)Vlissingen1.27.00V35   14.550  4:07
30  Patrick GiljamNieuwerkerk1.27.44Mse   14.428  4:10
31  Ben van Vliet (PR 1.26.07)Terneuzen1.27.53Mse   14.404  4:10
32  Patrick van Iersel (PR 1.27.31)Goes1.28.15M50   14.344  4:11
33  Michel Ridderhof (PR 1.27.23)Middelburg1.28.21M45   14.328  4:11
34  Ronald Aarts (PR)Schore1.28.23Mse   14.322  4:11
35  Jasper van Delft (PR)Middelburg1.28.26Mse   14.314  4:11
36  Wolter Vos (PR 1.28.28)Middelburg1.28.46M50   14.260  4:12
37  Lion Baas (PR 1.26.31)Vlissingen1.28.57M40   14.231  4:13
38  Gijsbert Elstgeest (PR)s-Heerenhoek1.29.09M45   14.199  4:14
39  Martijn de Vries (PR)Middelburg1.29.15M35   14.183  4:14
40  Frank Houweling (PR 1.28.43)Goes1.29.49M40   14.094  4:15
41  Dennis Heilbron (PR 1.23.42)Grijpskerke1.29.57M40   14.073  4:16
42  Carolien van de Kreeke (PR 1.26.47)Serooskerke1.30.19V40   14.016  4:17
43  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54)Vlissingen1.30.22M50   14.008  4:17
44  R. KramerPijnacker1.30.25Mse   14.000  4:17
45  Ronald Geertse (PR 1.24.32)Serooskerke1.30.54Mse   13.926  4:19
46  Vincent Toutenhoofd (debuut)Westkapelle1.31.16Mse   13.870  4:20
47  Ewald Provoost (PR 1.26.53)Biggekerke1.31.39Mse   13.812  4:21
48  Martin Roest (PR)Vlissingen1.31.41Mse   13.807  4:21
49  Erik de Kraker (PR 1.24.48)Oost-Souburg1.31.44M45   13.799  4:21
50  Corné van Rooijen (PR)Goes1.31.53Mse   13.777  4:21
51  Rinus Poortvliet (debuut)Oost-Souburg1.32.15Mse   13.722  4:22
52  Joos PauwelKleit1.32.22Mse   13.705  4:23
53  Ramon Hagedoorn Gouda1.33.13Mse   13.580  4:25
54  Ada Geuze (PR)Middelburg1.33.29V35   13.541  4:26
55  Marius Besuijen (PR 1.16.47)Middelburg1.33.30M55   13.539  4:26
56  Robin de Vriend (PR)Hansweert1.33.42Mse   13.510  4:26
57  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14)Kapelle-Biezelinge1.33.46M35   13.500  4:27
58  Stephan Jozwiak (PR)Vlissingen1.33.52Mse   13.486  4:27
59  Richard Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.33.58Mse   13.471  4:27
60  Menno den Dekker (PR)Terneuzen1.34.08Mse   13.447  4:28
61  Manfred Scheiber (PR)Domburg1.34.12Mse   13.438  4:28
62  Theo den Herder (PR 1.23.09)Kapelle-Biezelinge1.34.17M65   13.426  4:28
63  Geert Waelput (PR 1.23.07)Axel1.34.27M45   13.402  4:29
64  Danmar Dees (PR)Goes1.34.40M45   13.372  4:29
65  Tom de Jonge Bergen op Zoom1.34.51Mse   13.346  4:30
66  Hanco Adriaaanse Aagtekerke1.35.18Mse   13.283  4:31
67  Jurjen Swiers (debuut)Vlissingen1.35.21Mse   13.276  4:31
68  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)Middelburg1.35.50M35   13.209  4:33
69  Nicky Aalders (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.36.09Mse   13.165  4:33
70  John van de WateringBergen op Zoom1.36.34Mse   13.109  4:35
71  Sascha Hagedoorn Den Haag1.36.39Mse   13.097  4:35
72  Nelleke Baldé (PR)Grijpskerke1.36.41Vse   13.093  4:35
73  Jeroen Franssen (PR)Vlissingen1.36.47Mse   13.079  4:35
74  Hans Huurman Bergen op Zoom1.37.08Mse   13.032  4:36
75  James Stangroom Halsteren1.37.08Mse   13.032  4:36
76  Baukje Doedée (PR)Driewegen1.37.08Vse   13.032  4:36
77  Maurice HuijsBergen op Zoom1.37.27Mse   12.990  4:37
78  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57)Middelburg1.37.47M40   12.945  4:38
79  Rinus Paardekooper (PR)Goes1.37.50M55   12.939  4:38
80  Jasper Ravays (PR 1.31.27)Koudekerke1.38.06Mse   12.904  4:39
81  Marc Wijne (PR)Koudekerke1.38.06Mse   12.904  4:39
82  Kees van der Heijden (PR)Vlissingen1.38.14M55   12.886  4:39
83  Esther Noteboom (PR)Heinkenszand1.38.23Vse   12.867  4:40
84  Rutger Wondergem (PR 1.35.49)Middelburg1.38.36Mse   12.838  4:40
85  Robert-Jan Provoost (PR 1.34.23)Domburg1.38.42Mse   12.825  4:41
86  Wim Wouters (PR 1.17.00)Kruiningen1.38.43M60   12.823  4:41
87  Jos van GisbergenBergen op Zoom1.38.49Mse   12.810  4:41
88  Leon Reijnhoudt (PR)Koudekerke1.38.50Mse   12.808  4:41
89  Vicky Wiessner (PR)Middelburg1.39.13V40   12.758  4:42
90  Martijn de Koning (debuut)Heinkenszand1.39.20Mse   12.743  4:42
91  Jan Kersten Den Haag1.39.28Mse   12.726  4:43
92  Patrick de Sutter Stekene1.39.30Mse   12.722  4:43
93  Stefan de Weerdt (PR)s-Heer Arendskerke1.39.31Mse   12.720  4:43
94  Mark Allemekinders (PR)Heinkenszand1.39.33Mse   12.716  4:43
95  Daniel Walhout (PR)Veere1.39.37Mse   12.707  4:43
96  Niek van Belzen (PR 1.35.43)Arnemuiden1.39.38M45   12.705  4:43
97  Marcel Drijdijk (PR 1.32.51)Heinkenszand1.39.42Mse   12.697  4:44
98  René Goetheer (PR)Wolphaartsdijk1.39.46M50   12.688  4:44
99  Casper Baas (PR)Middelburg1.39.51M50   12.678  4:44
100  Stefan Mesu (PR 1.37.59)Kapelle-Biezelinge1.39.57Mse   12.665  4:44
101  Ko van Damme (PR 1.38.28)Kwadendamme1.40.08M55   12.642  4:45
102  Maurice Steketee (PR 1.36.11)Middelburg1.40.14M35   12.629  4:45
103  Michiel Rombouts Breda1.41.02Mse   12.529  4:47
104  Jan HuffmeijerBergen op Zoom1.41.06Mse   12.521  4:48
105  Guilbert van Woerkum Vlissingen1.41.15Mse   12.502  4:48
106  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15)Kapelle-Biezelinge1.41.31M50   12.469  4:49
107  Kees van den BerkRoosendaal1.41.35Mse   12.461  4:49
108  Eric van Eijkeren (PR)Wilhelminadorp1.41.39Mse   12.453  4:49
109  Sjef Goris (PR 1.31.09)Middelburg1.42.00M50   12.410  4:50
110  Rob de Pagter (PR 1.27.40)Ritthem1.42.08Mse   12.394  4:50
111  Martje van Dixhoorn (debuut)Kapelle-Biezelinge1.42.17Vse   12.376  4:51
112  Jan-Willem Maris Wolphaartsdijk1.42.24Mse   12.362  4:51
113  Ferry Goedhart (PR 1.41.29)Oost-Souburg1.42.31Mse   12.348  4:52
114  Martin Francke (PR 1.38.45)Middelburg1.42.35Mse   12.340  4:52
115  Leo Bracke (PR 1.27.07)Axel1.42.38Mse   12.334  4:52
116  Eric van Remortel (PR 1.33.48)Goes1.42.43M60   12.324  4:52
117  Evelien van Sparrentak (PR)Sint Laurens1.42.49Vse   12.312  4:52
118  GertJan Bakker (PR 1.39.10)Goes1.42.49M45   12.312  4:52
119  Timmy Jacobs (debuut)Nieuw- en Sint Joosland1.43.03Mse   12.284  4:53
120  Ronnie Krocké (PR 1.32.30)Oost-Souburg1.43.04M60   12.282  4:53
121  Erwin Clowting (PR)Vlissingen1.43.07M55   12.276  4:53
122  Hans Lievense (PR)Middelburg1.43.16Mse   12.258  4:54
123  Dirk van Zweden (PR 1.37.32)Kapelle-Biezelinge1.43.22Mse   12.246  4:54
124  Wim Dingemanse (PR 1.36.54)Grijpskerke1.43.26M55   12.238  4:54
125  Leon Vermeulen (PR)Wemeldinge1.43.26Mse   12.238  4:54
126  Piet Ovaa (debuut)Meliskerke1.43.40Mse   12.211  4:55
127  Joop AbrowsaMiddelburg1.43.55Mse   12.181  4:56
128  Mark Boot (PR)Kamperland1.44.03Mse   12.166  4:56
129  Johan Klompe (PR 1.39.05)Wolphaartsdijk1.44.04Mse   12.164  4:56
130  Marco Dingemanse (PR)Zoutelande1.44.09Mse   12.154  4:56
131  Patrick Pielaat (PR 1.44.11)Terneuzen1.44.15Mse   12.142  4:56
132  Martijn Dirkx Kapelle-Biezelinge1.44.27Mse   12.119  4:57
133  Erik Goedhart (PR 1.38.41)Middelburg1.44.33Mse   12.108  4:57
134  Bram Lampert (PR 1.43.33)Koudekerke1.44.38Mse   12.098  4:58
135  Marjan Waaij deRockanje1.44.41Vse   12.092  4:58
136  Erwin Dingemanse (PR)Kortgene1.44.42Mse   12.090  4:58
137  Mark-Jan Duinkerke (PR)Wemeldinge1.44.47Mse   12.081  4:58
138  Ronald Melaard (PR)Oost-Souburg1.44.59Mse   12.058  4:59
139  Peter Rotte (PR)Middelburg1.45.05Mse   12.046  4:59
140  Theo Peters (PR 1.34.11)Burgh-Haamstede1.45.07M60   12.042  4:59
141  Roland Flipse (PR 1.44.49)Koudekerke1.45.12Mse   12.033  4:59
142  Harry Nicolasen (debuut)Goes1.45.16Mse   12.025  4:59
143  Linda de Groot (PR)s-Heerenhoek1.45.16Vse   12.025  4:59
144  Wim WillemsBassevelde1.45.21Mse   12.016  5:00
145  Marc Overeem (PR 1.44.40)Middelburg1.45.23M50   12.012  5:00
146  Erwin van der Maas (PR)Kortgene1.45.25Mse   12.008  5:00
147  Leo de Rijke (PR 1.36.11)Vlissingen1.45.27M50   12.004  5:00
148  Joannathan Duinkerke Kapelle-Biezelinge1.45.29Mse   12.000  5:00
149  Frans Kolijn (PR)Oost-Souburg1.45.48Mse   11.965  5:01
150  Mark Giljam (PR 1.44.08)Bruinisse1.45.51Mse   11.959  5:01
151  Jackie Koole (PR 1.43.52)Koudekerke1.45.58Mse   11.946  5:01
152  Rob Jongeneel (debuut)Middelburg1.45.59Mse   11.944  5:01
153  Hans Gijzel (PR 1.43.27)s-Heer Arendskerke1.46.04Mse   11.934  5:02
154  Cindy Zegers s-Heer Hendrikskinderen1.46.25Vse   11.895  5:03
155  Marcel de Witte (PR 1.40.33)Ritthem1.46.30Mse   11.886  5:03
156  Rob Joosse (PR 1.41.40)Vrouwenpolder1.46.34Mse   11.878  5:03
157  Edwin Schoe (PR)Middelburg1.46.36Mse   11.875  5:03
158  Enrico Kraak (PR 1.43.11)Goes1.46.39M45   11.869  5:03
159  Martijn Ruissen Oud-Sabbinge1.47.31Mse   11.774  5:06
160  Sjoerd Reijne (PR)Goes1.47.36Mse   11.764  5:06
161  Hans Bouwense Goes1.47.41Mse   11.755  5:06
162  Pieter Moelker (PR 1.46.29)Kloetinge1.48.08Mse   11.706  5:08
163  Wim Bommeljé (PR 1.45.57)Vlissingen1.48.11Mse   11.701  5:08
164  Peter Koopman (PR 1.34.44)Krabbendijke1.48.17Mse   11.690  5:08
165  Suzanne Geschiere (PR)Middelburg1.48.22Vse   11.681  5:08
166  Stefan van den Dries (PR 1.48.16)Heinkenszand1.48.22Mse   11.681  5:08
167  Peter Kakes (debuut)Nisse1.48.31Mse   11.665  5:09
168  Eric Jansen (PR 1.39.06)Kloetinge1.48.43M55   11.644  5:09
169  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16)Lamswaarde1.48.52Mse   11.628  5:10
170  Ellen Poorter deVlissingen1.48.53Vse   11.626  5:10
171  Hans Tramper (PR)Goes1.49.09Mse   11.597  5:10
172  Bob Muller (PR 1.45.06)Goes1.49.24Mse   11.571  5:11
173  Leon Bavinckhoven vanTerneuzen1.49.50Vse   11.525  5:12
174  Corina Lievense (PR)Middelburg1.49.51Vse   11.523  5:12
175  Cindy Den Hollander (PR 1.46.42)Oost-Souburg1.49.52Vse   11.522  5:12
176  Michael Vermaat (PR)Oost-Souburg1.50.42M40   11.435  5:15
177  Harm Boer (PR)Kloetinge1.50.53Mse   11.416  5:15
178  Krista Voorham (PR 1.46.45)Burgh-Haamstede1.50.58V45   11.407  5:16
179  Caio de Graaf (PR 1.34.07)Burgh-Haamstede1.50.58M45   11.407  5:16
180  Laurens Jobse (PR)Goes1.51.03Mse   11.399  5:16
181  Marco Westeinde van 'tArnemuiden1.51.10Mse   11.387  5:16
182  Gerard Nooijer deKloetinge1.51.11Mse   11.385  5:16
183  Rachelle de ReuZaamslag1.51.17Vse   11.375  5:16
184  René Hamelink (PR 1.38.00)Zaamslag1.51.17Mse   11.375  5:16
185  GertOost-Souburg1.51.18Mse   11.373  5:17
186  Paul de Jonge (debuut)Kloetinge1.51.21Mse   11.368  5:17
187  Jaap Jan RitsemaMiddelburg1.51.28Mse   11.356  5:17
188  André Lous (debuut)Westkapelle1.51.28Mse   11.356  5:17
189  Rob Roskam (PR 1.43.41)Zoutelande1.51.29Mse   11.355  5:17
190  Jan Kaan (PR 1.47.57)Rilland1.51.41Mse   11.334  5:18
191  Ilse Deurwaarder Zaamslag1.51.52Vse   11.316  5:18
192  René Tissink Zaamslag1.51.53Mse   11.314  5:18
193  Danny Ars (PR 1.48.14)Ovezande1.52.00Mse   11.302  5:19
194  Mark Kakes Goes1.52.01Mse   11.301  5:19
195  Lenny Stoutjesdijk Kortgene1.52.10Mse   11.285  5:19
196  Peter Meijaard (PR 1.50.05)Kloetinge1.52.11M50   11.284  5:19
197  Jan Boonman (PR 1.41.17)Axel1.52.21Mse   11.267  5:20
198  Jacco walhout Borssele1.52.38Mse   11.239  5:20
199  Gijs van Hout Middelburg1.52.40Mse   11.235  5:20
200  Paul van schil Burgh Haamstede1.52.50Mse   11.219  5:21
201  George Taal (PR 1.32.33)Oostkapelle1.52.59M65   11.204  5:21
202  Jelmer Geluk (debuut)Goes1.53.21Mse   11.168  5:22
203  Pim Meerkerk vanKloetinge1.53.30Mse   11.153  5:23
204  Alexander Keulen vanKloetinge1.54.04Mse   11.097  5:24
205  Gerrit Verschoor s-Heer Abtskerke1.54.15Mse   11.080  5:25
206  Enrico Joziasse (debuut)Middelburg1.54.17Mse   11.076  5:25
207  Frans Vogel (PR 1.38.06)Middelburg1.54.31Mse   11.054  5:26
208  Pieter De Gaaij (PR 1.48.48)Middelburg1.54.42Mse   11.036  5:26
209  Anouk Joziasse Breda1.54.48Vse   11.027  5:26
210  Anita Joziasse (PR 1.30.18)Goes1.54.48V55   11.027  5:26
211  Charles van der Stam Goes1.55.00Mse   11.007  5:27
212  Evelien Capello (PR 1.53.16)s-Heerenhoek1.55.04Vse   11.001  5:27
213  Pim de Jonge (PR)Wemeldinge1.55.06Mse   10.998  5:27
214  Michael WentzlerLewedorp1.55.08Mse   10.995  5:27
215  Rob Bourgonje (PR 1.54.29)Driewegen1.55.10Mse   10.991  5:28
216  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09)Oudelande1.55.44M45   10.938  5:29
217  Adrie Mathijssen (PR 1.22.08)Goes1.55.54M65   10.922  5:30
218  Ilja Oerle vanHoogerheide1.56.00Vse   10.913  5:30
219  Koen Theije deMiddelburg1.56.21Mse   10.880  5:31
220  Robert ReindersVlissingen1.56.27Mse   10.870  5:31
221  John de Vrieze Goes1.56.33Mse   10.861  5:31
222  Pieter den Hollander (PR 1.45.59)Serooskerke1.56.41Mse   10.849  5:32
223  Ilse Traas (debuut)Heinkenszand1.57.10Vse   10.804  5:33
224  Marijn Traas (PR 1.49.22)Heinkenszand1.57.18Mse   10.792  5:34
225  Ard Zitman (PR 1.50.31)Oost-Souburg1.57.23Mse   10.784  5:34
226  Jan Dalebout (PR 1.57.39)Kapelle-Biezelinge1.57.43Mse   10.753  5:35
227  Stephan Steenbakker Nisse1.57.43Mse   10.753  5:35
228  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41)Heinkenszand1.58.20V50   10.697  5:37
229  Raymon van Belzen s-Heer Hendrikskinderen1.58.40Mse   10.667  5:37
230  Pieter Janssen (debuut)Kwadendamme1.59.06Mse   10.628  5:39
231  Mirjam Janssen Kwadendamme1.59.10Vse   10.623  5:39
232  Esther van Sluijs (PR 1.48.04)Kloetinge1.59.42V40   10.575  5:40
233  Kees van Belzen (PR 1.53.45)Ritthem1.59.46M65   10.569  5:41
234  Frits van Borrendam (PR 1.53.14)Middelburg1.59.49Mse   10.565  5:41
235  Etiën Ferket (PR)Heikant1.59.59Mse   10.550  5:41
236  Judith Wentzler Kloosterzande1.59.59Vse   10.550  5:41
237  José Dierickx (PR)Vlissingen2.00.22Mse   10.517  5:42
238  Dominique Hofstra (PR)Oost-Souburg2.00.42Mse   10.488  5:43
239  Imka de Ridder (PR 1.55.08)Westkapelle2.00.43Vse   10.486  5:43
240  Enno Meijers (PR 1.48.56)Middelburg2.00.43Mse   10.486  5:43
241  Michael KlaasseRoosendaal2.00.47Mse   10.480  5:44
242  Emanuela Bracke (PR 1.57.30)Axel2.00.53Vse   10.472  5:44
243  Rianne Kok (PR 2.00.01)Wemeldinge2.01.00Vse   10.462  5:44
244  Roelien GrobVlissingen2.01.09Vse   10.449  5:45
245  Alex Vermare (debuut)Kapelle-Biezelinge2.01.18Mse   10.436  5:45
246  Michel Meeuwse (PR)Vlissingen2.01.19Mse   10.434  5:45
247  Miriam Dissen (debuut)Middelburg2.02.16Vse   10.353  5:48
248  Saskia Dieleman (PR 2.01.45)Middelburg2.03.47Vse   10.226  5:52
249  Sylvia van der Weide (PR 2.01.56)Oost-Souburg2.03.51Vse   10.221  5:52
250  Lisanne Jacobs Vlissingen2.04.28Vse   10.170  5:54
251  Lukas Fransen (debuut)Middelburg2.04.28Mse   10.170  5:54
252  Petra Verhulst (PR 1.46.30)Westkapelle2.04.29V50   10.169  5:54
253  Imo Jongepier (PR 1.49.50)Nieuw- en Sint Joosland2.04.46M65   10.146  5:55
254  Loretta Dominicus (PR 2.04.26)Koudekerke2.04.59Vse   10.128  5:55
255  Vincent Dissen (debuut)Middelburg2.05.15Mse   10.107  5:56
256  Guillaume de Jonge (PR 2.03.04)Oost-Souburg2.05.16Mse   10.105  5:56
257  Sigrid Epker Jense Middelburg2.05.40Vse   10.073  5:57
258  Joost Sanderse (PR)s-Heer Hendrikskinderen2.05.51Mse   10.058  5:58
259  Leo van Driel (PR 2.01.30)Vlissingen2.06.08M55   10.036  5:59
260  Wendy Wortman Hengstdijk2.06.09Vse   10.034  5:59
261  Erik de MunckTerneuzen2.06.09Mse   10.034  5:59
262  Rainier Zweep (PR 2.01.00)Kamperland2.06.11Mse   10.032  5:59
263  Hugo Meeusen (PR 1.51.27)Terneuzen2.06.48M45   9.983  6:01
264  Anniek De Rijck (PR 1.54.17)Sint Jansteen2.07.03Vse   9.963  6:01
265  Wanda ZegbhersTerneuzen2.09.02Vse   9.810  6:07
266  Jason Wasker Middelburg2.09.31Mse   9.774  6:08
267  Joke Rijk Hulst2.09.44Vse   9.757  6:09
268  Monique Adriaanse (PR)Terneuzen2.09.44V50   9.757  6:09
269  Ilja Tollenaar Kloosterzande2.09.44Vse   9.757  6:09
270  Veroni Meijer (PR)Middelburg2.10.28Vse   9.702  6:11
271  Evelyn GoetheerColijnsplaat2.11.51Vse   9.601  6:15
272  N.A Boogerts-Heer Abtskerke2.12.12Mse   9.575  6:16
273  Pascal TevelOost-Souburg2.12.26Mse   9.558  6:17
274  Cedric Saya Middelburg2.12.38Mse   9.544  6:17
275  Leo van der Jagt Yerseke2.12.45Mse   9.536  6:18
276  Ruth ChristiaensGent2.13.08Vse   9.508  6:19
277  Ingrid Jones (PR 2.12.27)Terneuzen2.13.19Vse   9.495  6:19
278  Johan Van de Koppel (PR 1.59.19)Kapelle-Biezelinge2.13.20Mse   9.494  6:19
279  Sabine Lockefeir (debuut)Goes2.13.49Vse   9.460  6:21
280  Wilko Kleijwegt Hellevoetsluis2.14.24Mse   9.419  6:22
281  Albert Vervorst Roosendaal2.15.33Mse   9.339  6:25
282  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59)Terneuzen2.15.39V45   9.332  6:26
283  Karin den Dekker (PR)Terneuzen2.15.39V45   9.332  6:26
284  Miranda Kwakkelaar (PR)Middelburg2.16.08Vse   9.299  6:27
285  Martijn Blommaert (PR 1.27.17)Middelburg2.16.09Mse   9.297  6:27
286  Ellen Broekaart Hulst2.17.18Vse   9.220  6:30
287  Peggy de Cock (debuut)Hengstdijk2.17.29Vse   9.207  6:31
288  Jack de Groote (PR 2.19.45)Wilhelminadorp2.23.43Mse   8.808  6:49
289  Karien de Meij (debuut)Ovezande2.23.43V50   8.808  6:49
290  Anoeska van den Noort Goes2.23.44Vse   8.807  6:49
Mannen: 231 (79.66%) => M35=7 - M40=7 - M45=16 - M50=13 - M55=8 - M60=4 - M65=5 - Mse=171
Vrouwen: 59 (20.34%) => V35=2 - V40=3 - V45=3 - V50=4 - V55=1 - Vse=46

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Ykala Fsaha1:14:14Jozias Boone 1:18:01Laurent van Nieuwenhuijze1:18:18Samantha Luitwieler 1:26:40290
2017Erwin Harmes1:13:32Robbert Meeuwse1:18:56Laurent van Nieuwenhuijze1:19:55Cathy Poppe1:38:31310
2016Jeroen van Damme1:14:02Remy Vasseur1:16:12Laurent van Nieuwenhuijze1:21:11Marianne de Kok1:24:49304
2015Erwin Harmes1:15:02Ralph Wiessner1:19:16Martijn de Kok1:22:11Carolien van de Kreeke1:33:12322


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.481 seconden nodig om deze lijst met 588 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
26-11-2017 18e ZakloopNisseZakloop0
27-11-2016 17e ZakloopNisseZakloop1553
29-11-2015 16e ZakloopNisseZakloop2855
30-11-2014 15e ZakloopNisseZakloop4394
24-11-2013 14e ZakloopNisseZakloop5649
25-11-2012 13e ZakloopNisseZakloop4827
27-11-2011 12e ZakloopNisseZakloop5907
28-11-2010 11e ZakloopNisseZakloop5959
29-11-2009 10e ZakloopNisseZakloop6055
30-11-2008 9e ZakloopNisseZakloop2805
25-11-2007 8e ZakloopNisseZakloop3093
26-11-2006 7e ZakloopNisseZakloop2270
27-11-2005 6e ZakloopNisseZakloop1778
28-11-2004 5e ZakloopNisseZakloop2405
23-11-2003 4e ZakloopNisseZakloop1306
24-11-2002 3e ZakloopNisseZakloop1693
25-11-2001 2e ZakloopNisseZakloop1107
25-11-2000 1e ZakloopNisseZakloop377

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Hardloopsprokkels..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (85)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018