woensdag 11 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Elderschanscross

Aardenburg, zaterdag 24 november 2018 - Organisatie: Wielingen
9.85 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Job de FeijterRKHAV33.49minMse   17.477  3:264.85-
2  Patrick van PetegemZottegem34.13minM35   17.272  3:284.80+0:24
3  Patrick de VosAV'5634.51minMse   16.958  3:324.71+1:02
4  Martijn de KokAV'5635.02minM35   16.870  3:334.69+1:13
5  Ricardo Sint NicolaasFlakkee35.18minMse   16.742  3:354.65+1:29
6  Sander d'HontScheldesport36.10minMse   16.341  3:404.54+2:21
7  Eric WolfertFlakkee36.38minMse   16.133  3:434.48+2:49
8  Angelo van NevelSidibrug37.57minMse   15.573  3:514.33+4:08
9  Yves de DepoorterJumpers38.05minM45   15.519  3:524.31+4:16
10  Rens de RidderDynamica38.30minMse   15.351  3:554.26+4:41
11  Michael den HamerScheldesport38.53minM35   15.199  3:574.22+5:04
12  Erik CapponWielingen38.55minM50   15.186  3:574.22+5:06
13  Johan KarelseAV'5639.09minM45   15.096  3:584.19+5:20
14  Robbert MeeuwseAV'5639.17minMse   15.045  3:594.18+5:28
15  Tim PleijteDynamica39.54minMse   14.812  4:034.11+6:05
16  Herman van de VeldeZottegem40.02minM45   14.763  4:044.10+6:13
17  Edwin van AlphenDynamica40.30minM45   14.593  4:074.05+6:41
18  Christian PlumeZottegem40.36minM45   14.557  4:074.04+6:47
19  Emardo de RijckSint Jansteen40.40minMse   14.533  4:084.04+6:51
20  Wilko de VosAV'5640.44minM55   14.509  4:084.03+6:55
21  Monique VerschuureAV'5640.50minV35   14.473  4:094.02+7:01
22  Bjorn van BockstaelZottegem41.19minM35   14.304  4:123.97+7:30
23  Piet van MourikDelta Sport41.23minM55   14.281  4:123.97+7:34
24  Monica SanderseDynamica41.26minV35   14.264  4:123.96+7:37
25  William van HuffelZottegem41.28minM55   14.252  4:133.96+7:39
26  Leo van den BergEssen41.30minM35   14.241  4:133.96+7:41
27  Adriaan WielesScheldesport41.32minM45   14.230  4:133.95+7:43
28  Peter RomanZottegem41.37minM45   14.201  4:143.94+7:48
29  Rinus van de WoestijneDynamica41.50minM35   14.127  4:153.92+8:01
30  Jan-Willem MeeuwseAV'5642.04minM55   14.049  4:163.90+8:15
31  Peter SlitsWielingen42.13minM50   13.999  4:173.89+8:24
32  Kirsten HeymansZottegem42.20minV35   13.961  4:183.88+8:31
33  Danny VerstocktZottegem42.23minM45   13.944  4:183.87+8:34
34  Martin PruijsersDynamica42.48minM45   13.808  4:213.84+8:59
35  Francois van de BroeckeWielingen43.25minM45   13.612  4:243.78+9:36
36  Cor de RidderDynamica43.33minM45   13.571  4:253.77+9:44
37  Jesper PoppeMiddelburg43.47minMse   13.498  4:273.75+9:58
38  Alwin de ZeeuwScheldesport43.51minM45   13.478  4:273.74+10:02
39  Sjaak BrouwerDynamica43.56minM50   13.452  4:283.74+10:07
40  Boekhout PazSint Kruis44.16minM35   13.351  4:303.71+10:27
41  Franky BeljaarsVlissingen44.43minM50   13.217  4:323.67+10:54
42  Jaap van der VeenScheldesport45.02minM50   13.124  4:343.65+11:13
43  Walther MurreScheldesport45.35minM50   12.965  4:383.60+11:46
44  Erik BollemanScheldesport45.51minM45   12.890  4:393.58+12:02
45  Henk LousDynamica46.03minM55   12.834  4:413.56+12:14
46  Cor KloetDelta Sport46.08minM65   12.811  4:413.56+12:19
47  Maurice SteketeeMiddelburg46.12minM35   12.792  4:413.55+12:23
48  Ronald WagenaarSchore46.15minM45   12.778  4:423.55+12:26
49  Harold de MaatScheldesport46.21minM45   12.751  4:423.54+12:32
50  Monique Nobus46.27minVse   12.723  4:433.53+12:38
51  Andre CrucqDynamica46.30minM65   12.710  4:433.53+12:41
52  Simon de FeijterWielingen46.38minM55   12.673  4:443.52+12:49
53  Jacques ZamanScheldesport46.40minM55   12.664  4:443.52+12:51
54  Durby MeijboomVlissingen46.42minV35   12.655  4:443.52+12:53
55  Bert Dequae46.44minM45   12.646  4:453.51+12:55
56  Niek WielandAxel47.18minM45   12.495  4:483.47+13:29
57  Kees van der HeijdenDynamica47.32minM55   12.433  4:503.45+13:43
58  Wim de JongeAV'5647.46minM65   12.373  4:513.44+13:57
59  Hans LievenseMiddelburg48.09minM45   12.274  4:533.41+14:20
60  Peter NoordijkeGoes48.27minM55   12.198  4:553.39+14:38
61  Siem CornelisseDynamica48.29minM65   12.190  4:553.39+14:40
62  Emma van MourikDelta Sport48.31minVse   12.181  4:563.38+14:42
63  Natasja BooijScheldesport48.33minV45   12.173  4:563.38+14:44
64  Yunis StitanDelta Sport48.35minMse   12.165  4:563.38+14:46
65  Leo KlaasseSpijkenisse48.37minM55   12.156  4:563.38+14:48
66  Melissa ten KateScheldesport48.57minVse   12.074  4:583.35+15:08
67  Bram GoethalsSchoondijke49.55minM35   11.840  5:043.29+16:06
68  Catharine Verhelst49.58minV45   11.828  5:043.29+16:09
69  Renate de ReusDynamica50.09minVse   11.785  5:053.27+16:20
70  Erik de ReusTerneuzen50.12minM45   11.773  5:063.27+16:23
71  Berry KnibbelerScheldesport50.23minM55   11.730  5:073.26+16:34
72  Eric van NevelKoolkerke50.46minM55   11.641  5:093.23+16:57
73  Els GelokDynamica51.07minV55   11.562  5:113.21+17:18
74  Natalie SinkeGonzalez Running51.09minV40   11.554  5:123.21+17:20
75  Jack FolkersmaTerneuzen51.25minMse   11.494  5:133.19+17:36
76  Corina LievenseMiddelburg51.28minV45   11.483  5:143.19+17:39
77  Ed de WitHellevoetsluis51.31minM65   11.472  5:143.19+17:42
78  Piet BeijerDynamica51.58minM65   11.373  5:173.16+18:09
79  Jannie de VriesDynamica53.01minV55   11.147  5:233.10+19:12
80  John GuequierreDynamica53.49minM65   10.982  5:283.05+20:00
81  Sylke PoppeKnokke54.27minV45   10.854  5:323.01+20:38
82  Kobus BotmanDynamica55.41minM65   10.614  5:392.95+21:52
83  Arthur StijnsDynamica56.01minM70   10.550  5:412.93+22:12
84  Bill StegersVlissingen57.20minM45   10.308  5:492.86+23:31
85  Nathalie Walravens57.38minV45   10.254  5:512.85+23:49
86  Laura SchreutelkampDelta Sport58.14minVse   10.149  5:552.82+24:25
87  Theo SimonsDynamica59.53minM60   9.869  6:052.74+26:04
88  Naomi Schelfhout1.00.26minV35   9.779  6:082.72+26:37
89  Alexandra PijnenScheldesport1.00.39minV35   9.744  6:092.71+26:50
90  Patrick DobbelaarWielingen1.01.00minM35   9.689  6:122.69+27:11
Mannen: 71 (78.89%) => M35=10 - M45=20 - M50=6 - M55=12 - M60=1 - M65=8 - M70=1 - Mse=13
Vrouwen: 19 (21.11%) => V35=6 - V40=1 - V45=5 - V55=2 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.85 km

2019Yunis Stitan36:36Eric Wolfert37:00Sander Post37:26Monica Sanderse41:1560
2018Job de Feijter33:49Patrick van Petegem34:13Patrick de Vos34:51Monique Verschuure40:5090
2017Patrick van Petegem34:39Martijn de Kok35:17Bart Bleyaert35:47Monique Verschuure41:1275
2016Tim Pleijte33:56Tim van den Broeke34:07Erwin Adan35:38Monique Verschuure41:5964

9.35 km

2015Job de Feijter35:31Martijn de Kok36:07Erwin Harmes36:36Monique Verschuure43:4955

9.575 km

2014Erwin Harmes32:22Bart Bleyaert34:45Eric Wolfert35:34Esther Platteeuw39:5380

9.09 km

2013Tommy Staal31:26Erwin Harmes31:54Erwin Adan32:17Laurey van den Berge35:2265
2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter VerstocktZottegem10.09minMse   15.961  3:464.43-
2  Mees VerbruggeAV'5610.49minMse   14.977  4:004.16+0:40
3  Jarno KooijmanAV'5610.57minMse   14.795  4:034.11+0:48
4  Wilco BoogaardDynamica11.03minM40   14.661  4:064.07+0:54
5  Kenzo ObrieScheldesport11.06minMse   14.595  4:074.05+0:57
6  Chris de SmitRKHAV11.13minM35   14.443  4:094.01+1:04
7  Geoffry van de VeldeZottegem11.34minMse   14.006  4:173.89+1:25
8  Willem-Jan ButerScheldesport11.41minM45   13.866  4:203.85+1:32
9  Marc van AckerRKHAV11.49minMse   13.709  4:233.81+1:40
10  Chris WielesTerneuzen11.56minMse   13.575  4:253.77+1:47
11  Kris DezureZottegem12.00minMse   13.500  4:273.75+1:51
12  Anneleen VercruyssenZottegem12.15minVse   13.224  4:323.67+2:06
13  Pascal van de VoordeMiddelburg12.26minMse   13.029  4:363.62+2:17
14  Pieter-Jan de BaarAV'5612.29minM40   12.977  4:373.60+2:20
15  Saartje de DeckereRKHAV12.32minMeB   12.926  4:393.59+2:23
16  Peter van WaesWielingen12.41minM55   12.773  4:423.55+2:32
17  Tom van HuffelZottegem12.45minMse   12.706  4:433.53+2:36
18  Arjen de MeijerZottegem12.47minMse   12.673  4:443.52+2:38
19  Eva den ExterRKHAV12.49minMeB   12.640  4:453.51+2:40
20  Ilse GoudswaardDelta Sport12.52minMeB   12.591  4:463.50+2:43
21  Veerle SmitsAV'5612.58minMeB   12.494  4:483.47+2:49
22  Jesse WernsingDelta Sport13.04minMse   12.398  4:503.44+2:55
23  Ruchama HoutzagerDelta Sport13.07minMeB   12.351  4:513.43+2:58
24  Emma van AckerRKHAV13.19minMeB   12.165  4:563.38+3:10
25  Fien LelieRKHAV13.22minMeB   12.120  4:573.37+3:13
26  Jonathan DobbelaarScheldesport13.24minMse   12.090  4:583.36+3:15
27  Sanne de BaarAV'5613.26minMeB   12.060  4:593.35+3:17
28  Fleur LeenheerDelta Sport13.31minMeB   11.985  5:003.33+3:22
29  Lisa KapteijnAV'5613.34minMeB   11.941  5:013.32+3:25
30  Rachida GuchtenneireScheldesport13.37minVse   11.897  5:033.30+3:28
31  Rudie HogervorstWielingen13.40minM50   11.854  5:043.29+3:31
32  Bert JoppeFlakkee13.42minMse   11.825  5:043.28+3:33
33  Louise CoqWielingen13.44minMeB   11.796  5:053.28+3:35
34  Sanne StitanDelta Sport13.48minVse   11.739  5:073.26+3:39
35  Veronique HerschensZottegem13.58minVse   11.599  5:103.22+3:49
36  Paulette de KrakerDynamica14.08minVse   11.462  5:143.18+3:59
37  Ron DellebekeDynamica14.25minM60   11.237  5:203.12+4:16
38  Annemarie VerschuureAV'5614.49minV40   10.934  5:293.04+4:40
39  Isabelle PlasschaertZottegem15.01minVse   10.788  5:343.00+4:52
40  George SchanckWielingen15.07minM35   10.717  5:362.98+4:58
41  Kim van VosselZottegem15.30minVse   10.452  5:442.90+5:21
42  Manon WakkerScheldesport15.33minVse   10.418  5:462.89+5:24
43  Jane van der VloetHulst16.33minVse   9.789  6:082.72+6:24
44  Joland t JongDelta Sport17.40minVse   9.170  6:332.55+7:31
45  Ingrid RasenbergDelta Sport17.42minVse   9.153  6:332.54+7:33
46  Marina Mol-KrijgerAV'5617.44minVse   9.135  6:342.54+7:35
47  Daisy van de VeldeWielingen17.58minVse   9.017  6:392.50+7:49
48  Els van ZwietenDelta Sport18.40minV70   8.679  6:552.41+8:31
Mannen: 22 (45.83%) => M35=2 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=14
Vrouwen: 15 (31.25%) => V40=1 - V70=1 - Vse=13
Meisjes: 11 (22.92%) => MeB=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.263 seconden nodig om deze lijst met 138 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C04/05   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:07:38
002 Deplorez        Tim             0396 Zottegem atl 0:07:43
003 Verbraekel      Lorenzo         0421 Zottegem atl 0:08:11
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:08:13
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:08:28
006 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport 0:08:30
007 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:09:03
008 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:09:05
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:09:07
 
Meisjes C04/05   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:08:44
002 Lorier          Lisanne         0055 Dynamica     0:08:50
003 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:08:52
004 Burg            Yara            0169 AV'56        0:09:39
005 Verschuren      Suzanne         0434 Scheldesport 0:10:10
006 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:11:06
007 Seters          Sophie van      0427 Flakkee      0:13:26
 
Jongens D06/07   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:07:47
002 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:08:09
003 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:08:16
004 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:08:17
005 Lafourte        Levy            0238 Zottegem     0:08:19
006 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:08:21
007 Bouwhuizen      Robin           0428 RKHAV        0:08:23
008 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport  0:08:25
009 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:08:26
010 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:08:34
011 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:08:45
012 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:08:53
013 Kwekelberghe    Jens van        0195 Scheldesport 0:08:57
014 Koning          Kinan de        0412 AV'56        0:09:21
015 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:09:45
016 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 0:10:25
017 Boxstael        Xander van      0418 Zottegem atl 0:11:00
018 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:11:07
 
Meisjes D06/07   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:08:18
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:08:42
003 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:08:47
004 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:08:55
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:09:02
006 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:09:07
007 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:09:09
008 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:09:14
009 Luijk           Zoe van         0111 AV'56        0:09:34
010 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:09:56
011 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:10:48
012 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:11:03
 
Jongens pA2 08   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:04:12
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:04:29
003 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:04:31
004 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:35
005 Dekker          Edwin           0232 Wielingen    0:04:38
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:48
007 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:04:53
008 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:55
009 Lievens         Dieter          0417 Zottegem atl 0:05:03
010 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:05:08
011 Lensen          Quinten         0366 Scheldesport 0:05:10
012 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:05:34
 
Jongens pA1 09   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:34
002 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:39
003 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:04:48
004 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:04:50
005 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:04:52
006 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        0:05:12
007 Berman          Florian         0233 AV'56        0:05:18
008 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:05:29
009 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:31
010 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:05:39
011 Boxstael        Yarne van       0419 Zottegem atl 0:05:41
012 Duysserinck     Finn            0015 Wielingen    0:07:41
 
Meisjes pA2 08   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:33
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:50
003 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:59
004 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:05:05
005 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:05:12
006 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:05:16
007 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:05:18
008 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:05:25
009 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:05:43
 
Meisjes pA1 09   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:04:42
002 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:54
003 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:58
004 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:05:07
005 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:05:10
006 Cooman          Niki            0337 ZA           0:05:15
007 Jasperse        Jet             0407 Wolphaartsdi 0:05:22
008 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:05:24
009 Maat            Femke           0356 AV'56        0:05:27
010 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:05:33
011 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:05:35
012 Velde           Cara van de     0401 Zottegem atl 0:05:37
013 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:05:43
 
Jongens pB  10   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:04:37
002 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:04:41
003 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:49
004 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:04:53
005 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:05:04
006 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:05:14
007 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:05:19
008 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:05:21
009 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:05:45
010 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:47
 
Meisjes pB  10   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:59
002 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:05:12
003 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:05:25
004 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:05:28
005 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:50
006 Lijs            Nova de le      0067 Wielingen    0:06:23
 
Jongens pC  11+  0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:05:01
002 Morelgem        Luuk van        0405 Sluis        0:05:11
003 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:05:40
004 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:05:50
005 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:06:21
 
Meisjes pC  11+  0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:05:32
002 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:06:02
003 Zanden          Maureen van der 0408 AV'56        0:06:38
004 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:06:48
005 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    0:07:11
006 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:08:08

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019